Log in Česky | Jestedska oblast | Orienteering headquarters
Přeskočit navigaci

Articles

Rumburský žebříček aneb Rumburská Lilie

Jiří Barták (E-mail address) 21.října 2018, 12:41
 

V sobotu dne 20.10.2018 proběhl další žebříčkový závod v Rumburku pod Dymníkem pod již tradičním názvem Rumbuská Lilie. A třetí ročník to je již tradice. Od doby vzniku klubu je znát za členy kus práce a již třetí  závody za sebou, ač tentokráte „pouze“ jednoetapové, se opět povedly. Tentokrát to byla klasika. Před závodem jsme měli obavy, kde  Tomáš B. natahá tak dlouhé tratě na mapě známé z loňska. Obavy byly zbytečné. Po závodě zněl mezi veterány jeden hlas, jak pěkné tratě byly postaveny. Vůbec se nedalo odpočívat na nějakém cestoběhu. Ty tam zkrátka nebyly. Museli jsme být ve střehu celou orientačně náročnou trať.

Možná proto je výčet chrastavských úspěchů delší než obvykle. Vítězství dosáhli  Kašková Kateřina D21L, Šafková Zuzana D60,Kadavý Petr H40, Kaška Rudolf H60, a Smetana Radim H70. Na druhých místech se umístili Matyášová Kristýna D14, Bradnová Věra D60 a Kašková Eva D70. Třetí pozice obsadili Kadavá Eva D60, Tůma Vojtěch H10L a Pachner Pavel H35. O pověstný fous přišli o medaile borci na 4. místě Prokopová Tereza, Lipenská Eva- která doslova dopajdala s potřebou rehabilitace, Vokálová Pavla a Pavlík Milan. I pátých míst byla řada.

Součástí dne byl i klubový přebor  v mikrosprintu mezi Kameny Stonehenges. Přeboru se zúčastnilo více než 40 členů OK CHA a zprávu z něj slíbili v dohledné době zpracovat Vedoucí funkcionáři KB OK CHA Zdeněk a Milan.

VA Jirka Barták z KB OK CHA

Add reaction

Actualities