Přeskočit navigaci

Articles

MČR a V - sprint a sprintové štafety

Dominika Pachnerová 20.května, 11:32
V sobotu 18.5.2019 se v Čáslavi konalo Mistrovství ČR a Veteraniáda ve sprintu. Závod byl rychlý, běželo se v historickém centru, parcích, vilové čtvrti, závěr pak ve svahu lesoparku a sportovním areálu s doběhem na stadionu. Z našeho klubu se nejlépe dařilo Katce, které přes promarněné desítky vteřin v okolí mapového startu jen těsně uniklo vítězství. Výborně zaběhli i Ivan a Milan (oba šestí) a také Týna, která ač patří ještě do D14, tak v kategorii D16 obsadila 14. místo (ze 43 závodnic).
Výsledky: D16 14. Kristýna Matyášová; D18 32. Vendula Růžičková; D20 20. Markéta Pavlíková; D21A 19. Jana Kubátová; D35 2. Kateřina Kašková; D40 17. Dominika Pachnerová; H35 13. Pavel Pachner; H50 6. Ivan Vydra; H65 6. Milan Ševčík
V neděli 19.5.2019 se v Pardubicích ve čtvrti Polabiny 3 běželo MČR a Veteraniáda sprintových štafet. Náš klub reprezentovala jedna veteránská štafeta v kategorii DH180 ve složení Dominika Pachnerová, Ivan Vydra, Pavel Pachner a finišmanka Kateřina Kašková. Závod byl ještě rychlejší než v sobotu, tentokrát na rovině, na loukách a v zeleni u břehu Labe a také na blízkém sídlišti. Naše štafeta nakonec skončila na pěkném 4. místě (ze 24 štafet), na které ji vytáhla na posledním úseku Katka.