Log in Česky | Jestedska oblast | Orienteering headquarters
Přeskočit navigaci

Articles

Chrastavský pohárek

Lukáš Ježek (E-mail address) 09.září 2004, 21:09
Tak máme zase podzim a to znamená, že se blíží vrchol orienťácké sezóny a jako třešnička na dortu i další díl Chrastavského pohárku, tentokrát s pořadovým číslem 2004. Jelikož s utíkajícím časem přibývá geometrickou řadou i povinností a ještě rychleji ubývá volných víkendů, tak bych rád, abyste si ve Vašem přeplněném kalendáři vyhradili volné místo na sobotu 9.10., kdy budeme tento světový pohár pořádat. Jako vedoucí jednotlivých úseků jsou obsazeni tito zkušení borci (a doufám, že i s touto příjemnou činností srozuměni :-)):

Hlavní rozhodčí – Petr Kadavý
Stavitelka – Katka Kašková
PC, přihlášky – Štěpka Vokálová
Prezentace – Zuzka Šaffková
Start –Káťa Šaffková
Cíl - Gorčicovi
Shromaždiště –Zdeněk Kadavý
Bufet – Bára + Eva Kaškovy
Občerstvení v lese a v cíli – Jarda Polák
Fáborkovaná trať pro nejmenší – Pavlíci
Zdravotnice – Verča od Jardy

A teď právě přichází řada na Vás – velezkušené borce, u kterých by byla škoda, aby proflákali celou sobotu. A tak Vám nabízím super zábavu na celý den – výpomoc ředitelům jednotlivých úseků. Ti by si sice měli sami najít dostatečný počet lidí, ale když se jim nabídnete, tak Vámi určitě nepohrdnou, naopak budou nesmírně rádi, že na Vás budou moct převést všechnu svou práci :-) a budou si moct užívat podzimního sluníčka pod mým trůnem. Tak se mějte krásně, užívejte si flákání a na Pohárku nashle

ŘEDITEL LUKÁŠ JEŽEK

Spešl upozornění pro ženy na vdávání:
každý plech koláčů, dortíků a švýcarek (Hanko!) je vřele vítán a bude oceněn hubičkou od ředitele (snad Piškot taky něco upeče :-)).
Add reaction

Actualities