Number of reactions: 0
31.července, 17:40
Author: Zuzana Šaffková
obrazek

V týdnu od 24. do 28. července se skupina 36 chrastavských borců, včetně dětí, zúčastnila mezinárodních závodů Bohemia 2019. Všichni zdárně zvládli náročné tratě, přežili příšerné vedro a snažili se plnit dílčí pivní jednotky. Největšího úspěchu dosáhla v kategorii D14A Týna Matyášová, která byla ve všech pěti etapách první, a tak porazila 32 soupeřek a získala zlatou medaili. Také Bára Lipenská si vedla v kategorii D12B skvěle a vystoupala na stupeň nejvyšší, když za sebou nechala 19 závodnic. Jako vždy nezklamala ani Káťa Kašková, která skončila na 3. místě ze 46 závodnic kategorie D21A. Do první desítky se vešly v dámských kategoriích i Bára Lankašová (D35A – 5. místo), Domča Pachnerová (D40A – 8. místo), Jana Čechlovská (D55A – 7. místo), Zuzka Šaffková (D65A – 4. místo), Alena Ševčíková (D65A – 7. místo) a Eva Kašková (D70 – 7. místo). V mužských kategoriích pak Tomáš Polák (H12B – 4. místo), Jarda Polák (H35A – 5. místo), Pavel Pachner (H40A – 9. místo), Ivan Vydra (H50A – 10. místo) a Pavel Gorčica (H55A – 7. místo). Ale vlastně, všichni, kteří všech pět etap dokončili, jsou borci, kteří zaslouží potlesk.

Zuzana

P.S. Díky všem za super úklid chalupy. Věci, které tam zůstaly (viz foto), jsou k vyzvednutí u Zuzky Šaffkové.

28.července, 16:54
Author: Jiří Vokál, E-mail address
Prázdniny jsou už v půlce, ale Chacháčka trojku máte na naší stránce celého. Přejeme příjemné zpestření tropických dnů.
26.června, 07:56
Author: Alena Ševčíková, E-mail address

O víkendu 22-23.6.2019 pořádala Lokomotiva Trutnov v obci Markoušovive Mistrovství a Veteraniádu na krátké trati, kterého se zúčastnilo 20 chrastavských borců. Nejlepšího výsledku dosáhla Zuzka Šaffková, která obsadila v kategorii D65A třetí místo. Do finale A se ještě probojovali Katka Kašková-D35A, Michaela Krtičková a Dominika Pachnerová-D40A, Alena Ševčíková-D65A, Eva Kašková-D70A, Ivan Vydra-H50A a Pavel Gorčica -H55A.

Alena

25.června, 15:53
Author: Pavla Vokálová, E-mail address
Dnes se na IX. Olympiádě dětí a mládeže pořádané v Liberci běžel závod v orientačním běhu na krátké trati. Naše skvělá Týna Matyášová si doběhla pro stříbrnou medaili v těsném závěsu za Leou Martanovou z VLI. Jsme moc pyšní a gratulujeme.
21.června, 11:39
Ahojda, zpráva pro pár jedinců, se kterými jsem se už dlouho neviděl - už ho tam máte. Stačí rozkliknout Klub - Chacháčky. I soutěžit můžete, pár odpovědí už mám.
17.června, 14:02
Author: Jana Kubátová, E-mail address
Krásný letní víkend prožila velká skupina chrastavských klubáků na Západě Čech - víkendový Žebříček B hostily Mariánské Lázně. Krom běhání v okolí areálu Kamzík jsme také navštívili Kladskou a někdo i lázeňskou kolonádu. A jak se dařilo těm nejlepším? Sobota (klasická trať): D14B - 1. Týna Matyášová, D20B -1. Markét Pavlíková, D21A - 9. Katka Kašková, D50B - 6. Pavla Pavlíková, D60B - 6. Věrka Bradnová, D65B - 2. Zuzka Šaffková, 4. Alenka Ševčíková, D70B - 4. Eva Kašková, H40B 3. Pavel Pachner, H55B - 5. Pavel Gorčica, H60B 3. Ruda Kaška, H65B - 4. Milan Ševčík, 10. Milan Pavlík (v nových botách) Neděle (krátká trať): D12 - 9. Barča Lipenská, D14B - 1. Týna Matyášová, D20B - 2. Markét Pavlíková, D50B - 2. Ivanka Gorčicová, 8. Pavla Pavlíková, D60B - 5. Věrka Bradnová, D65B - 3. Zuzka Šaffková, 5. Alenka Ševčíková, D70B - 3. Eva Kašková, H14B - 8. Kája Březina, H40B 6. Pavel Pachner, H55B - 2. Pavel Gorčica, H60B 5. Ruda Kaška, H65B - 3. Milan Ševčík Děkuji všem za vzornou reprezentaci a těším se na další společnou akci.
04.června, 18:10
Byly zveřejněny konečné výsledky Jarního žebříčku Ještědské oblasti mládeže a v něm si vyběhali pro rok 2020 licenci B: D12 Bára Lipenská, D14 Týna Matyášová, D18 Vendy Růžičková, H14 Karel Březina, H14 Filip Kučera. Gratulujeme. Ostatní mají ještě možnost v podzimní části žebříčku. Eva a Pavluška
Number of reactions: 1
02.června, 23:14
Author: Zdeněk Sychra, E-mail address
Za letního slunného počasí proběhly 1.-2.6. závody ŽA a ŽB Čechy - západ ve Skalce u Doks. V sobotu na klasice startovalo přes 1900 závodníků, v neděli jich na krátkou trať vyběhlo 1969. Terén těžký, skalnatý s řadou hřbetů a údolí. Zejména sobotní klasika byla díky převýšení tratí i teplého počasí mimořádně náročná. Uznání si tak zaslouží všichni, kdo závod dokončili. A kdo z Chrastaváků dokázal kromě vítezství nad sebou samým potrápit či dokonce významně pokořit své soupeře?
Sobota: D10L 5. Stela Tomanicová, 11. Terezka Prokopová. D12 9. Bára Lipenská. D14B 8. Týna Matyášová. D18B 5. Vendy Růžičková. D60B 4. Věra Bradnová, 5. Eva Kadavá. D65B 2. Zuzka Šafková. D70B 2. Eva Kašková. H14B 12. Filip Kučera. H50 1. Ivan Vydra.
Neděle: D12 19. Bára Lipenská, D14 1. Týna Matyášová. D18B 5. Vendy Růžičková. D21A 9. Kubátová Jana. D50B 10. Pavla Pavlíková. D60B 7. Věra Bradnová. D65B 2. Zuzka Šafková, 4. Alena Ševčíková. H50B 2. Ivan Vydra. H55B 8. Pavel Borčica. H60B 10. Ruda Kaška.
Pokud vás výsledky neuspokojily a čekáte na další příležitosti, tak vězte, že se dá běhat i v 90 letech jako Richard Samohýl PGP2800 ;).
27.května, 00:11
Author: Jiří Barták, E-mail address

Dnes 26.5.2019 proběhl za ideálního počasí závod oblastního žebříčku v Novém Boru. Jak se již stává tradicí nasbírali závodníci OK CHA řadu předních míst. Na těch úplně předních se umístili v D14 Matyášová Kristýna, v D35 Lankašová Barbora, v D40 Pachnerová Dominika, v D70 Vokálová Pavla a v H45 Vydra Ivan. Na druhých místech se umístili v D60 Bradnová Věra, v H55 Gorčica Pavel, v H65 Vokál Jiří, a v kategorii "T" pak Vokál Vojta. Na třetích místech se pak umístili v D65 Ševčíková Alena, v D70 Kašková Eva, v H35 Pachner Pavel a v H 70 Smetana Radim. Úspěchů tedy bylo dost. Gratulujeme všem. K samotnému závodu pak jednu poznámku. Na startu snad nebyla skupinka, kterou by nezaměstnávaly rozdíly způsobů uvádění startovních časů, kdy ve startovkách byly uváděny v hodinách, které ale na startu nebyly k vidění, ale naopak tam byl uváděn čas relativní. Všichni honem přepočítávali. Malé děti, i někteří veteráni měli problém.

VA Jirka Barták

20.května, 11:32
Author: Dominika Pachnerová
V sobotu 18.5.2019 se v Čáslavi konalo Mistrovství ČR a Veteraniáda ve sprintu. Závod byl rychlý, běželo se v historickém centru, parcích, vilové čtvrti, závěr pak ve svahu lesoparku a sportovním areálu s doběhem na stadionu. Z našeho klubu se nejlépe dařilo Katce, které přes promarněné desítky vteřin v okolí mapového startu jen těsně uniklo vítězství. Výborně zaběhli i Ivan a Milan (oba šestí) a také Týna, která ač patří ještě do D14, tak v kategorii D16 obsadila 14. místo (ze 43 závodnic).
Výsledky: D16 14. Kristýna Matyášová; D18 32. Vendula Růžičková; D20 20. Markéta Pavlíková; D21A 19. Jana Kubátová; D35 2. Kateřina Kašková; D40 17. Dominika Pachnerová; H35 13. Pavel Pachner; H50 6. Ivan Vydra; H65 6. Milan Ševčík
V neděli 19.5.2019 se v Pardubicích ve čtvrti Polabiny 3 běželo MČR a Veteraniáda sprintových štafet. Náš klub reprezentovala jedna veteránská štafeta v kategorii DH180 ve složení Dominika Pachnerová, Ivan Vydra, Pavel Pachner a finišmanka Kateřina Kašková. Závod byl ještě rychlejší než v sobotu, tentokrát na rovině, na loukách a v zeleni u břehu Labe a také na blízkém sídlišti. Naše štafeta nakonec skončila na pěkném 4. místě (ze 24 štafet), na které ji vytáhla na posledním úseku Katka.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70