Přihlásit se English | Ještědská oblast | Sekce OB ČSOS
Přeskočit navigaci

Články

MS v LOB - Åsarna, Östersund - Švédsko - d

Dominika Hlubučková (E-mailová adresa) 11.února 2004, 19:02
mslobswe.jpgPosledním závodem MS byl sprint 15.2.

Výsledky:
Ženy
1.Vlasova RUS 13:30
2.Anttila FIN 13:32
3.Grenholm SWE 13:37
3.Kirkevik NOR 13:37

16.Chudíková 14:58
18.Randáková 15:48
19.Stehnová 16:23
20.Böhmová 16:41

Muži
1.Khrennikov RUS 13:52
2.Leandersson SWE 14:01
3.Arnesson SWE 14:02

16.Vodrážka 14:49
19.Lauerman 15:07
41.Redlich 18:04

V sobotu 14.2. se na MS jely štafety.
České reprezentantky ve složení Chudíková – Stehnová – Böhmová obsadily velmi pěkné 4.místo.
Mužům (Lauerman-Tomeček-Vodrážka-Redlich) se celkově příliš nedařilo, nakonec skončili DISK.
Viz zprávy přímo z dějiště mistrovství: Nase zeny jely velmi vyrovnany zavod a to jim vyneslo nejlepsi umisteni za (minimalne) poslednich 15 let. Naproti tomu muzi si vybrali veskerou smulu co mohli. Lubos na druhem useku hledal 5 minut predposledni kontrolu, Ondra na 3. useku orazil spatnou kontrolu (a tim disknul celou stafetu) no a na zaver Tomas proslapl lyzi.

Ženy: 1. FIN, 2. RUS, 3. SWE
Muži: 1. RUS, 2. NOR, 3. FIN


V pátek se jel middle s hromadným startem.

Výsledky:

Ženy:
1.S.H.Kirkevik - NOR
2.M.Lund - SWE
3.S.Grenholm - SWE

10.B.Chudíková
15.Z.Stehnová
16.E.Böhmová
19.H.Randáková

Muži:
1.T.Löfgren - SWE
2.T.Olsen - NOR
3.A.Lilja - FIN

11.O.Vodrážka
22.L.Tomeček
20.T.Redlich

MS LOB B_CH.JPGVe středu se jela klasika (long).

Výsledky:

Ženy:
1.S.H.Kirkevik - NOR
2.H.Valkonen - FIN
3.N.Tomilova - RUS

8.B.Chudíková
20.H.Randáková
22.E.Böhmová
23.Z.Stehnová

Muži:
1.E.Khrennikov - RUS
2.T.Löfgren - SWE
3.T.Olsen - NOR

17.J.Lauerman
22.O.Vodrážka
25.L.Tomeček
32.T.Redlich

Výsledky z klasiky naleznete zde.
Stránka závodu - v angličtině - včetně možnosti sledovat závodníky live - pokud to ale zrovna funguje :-(
Aktuální zprávy se objevují i na českých lobáckých stránkách.
Přidat příspěvek do diskuze

Aktuality