Přeskočit navigaci

Články

Jarní pohár - PHK - 20.-21.3.04

Dominika Hlubučková (E-mailová adresa) 24.března 2004, 15:03
mix na podiu vyrez web.JPG O víkendu 20.-21.března se vydala nepočetná skupinka Chrastaváků na tradiční celorepublikové klání v okolí Hradce Králové s účastí kolem tisícovky závodníků.
V sobotu se běžela dlouhá trať, v neděli potom štafety.
V sobotním závodě jednotlivců se nejlépe dařilo Pavlovi Hradcovi, který v H21B ztratil na vítěze pouhých 7 minut a obsadil 28.místo ze 157 závodníků. Lukáš Ježek běžel totéž a na trati dlouhé přes 12 km skončil na 93.místě.
Piškot a já jsme běžely 11 km v D21B a skončily jsme s rozdílem 15s na 41., respektive 43.místě se ztrátou 15 minut.
Skvělý výkon podala v neděli štafeta ve složení Pavel Hradec – Barbora Gorčicová – Lukáš Ježek, kteří v kategorii MIX obsadili v konkurenci 42 týmů výborné 3.místo. Naši dorostenci tímto získali skvělou motivaci pro další závody Českého poháru štafet.

Zatím přikládám jen poněkud tmavší foto chrastavského mixu na bedně, respektive na pódiu. Další fotky budou časem ve fotogalerii.