Přeskočit navigaci

Články

10.dubna, 18:12
Autor: Hana Vajcová, E-mailová adresa
Slunečná, tentokrát méně větrná neděle a 77 přihlášených klubaček a klubáků z našeho oddílu se zúčastnilo běhu na krátké trati. Souhrn skvělých výsledků: D21K 1.Gorčicová Eliška, D21L 3.Kašková Káťa, D35 1. Lankašová Baruška, D50 3.Gorčicová Ivanka, D60 1.Šaffková Zuzka, 3.Vajcová Hanka, D70 3.Kašková Eva, H21K 1.Bek Jirka, H35 2.Pachner Pavel, H65 2.Ševčík Milan, T4 2.Polák Jarda. Všem velká gratulace, ať se daří i na dalších závodech.
Počet reakcí: 0
21.března, 17:23
Autor: Jiří Vokál, E-mailová adresa
Tak konečně jsme v sobotu 11. 3. 2018 zahájili novou o-sezónu 2018, a to tradičně veřejným závodem Jarní skály, tradičně pořádaným SOK TJ Turnov a tradičně pod hradem Kost. Netradiční ale bylo jarní počasí s mrazem kolem nuly a novou vrstvou čerstvého sněhu. Ale nás, 24 chrastavských borců, žádné extrémní počasí neodradilo a všichni jsme zvládli vyšplhat se na start, proběhnout, proklusnout a nebo projít záludné tratě v členitém, fyzicky náročném terénu a zdárně závod dokončit. A tak tedy všem 24 zúčastnivším se Chrastavákům, kteří to nevzdali, patří potlesk. A ještě přehlídka nejlepších: D 14 – 5. Týna Matyášová, D 55 – 3. Hanka Vajcová, D 65 – 1. Zuzka Šaffková, 3. Alenka Ševčíková, H 12 – 4. Kája Březina, H 45 – 5. Ivan Vydra. Zapsala Zuzka Šaffková
13.února, 18:20
A může se opět soutěžit (kdo hledá, najde jich rovnou 6). Druhou část Ročenky najdete v příslušné rubrice pod heslem Chacháčky.
30.ledna, 20:57
Zimní lázeňský, ozdravný pobyt v okolí Mariánských Lázní přinesl první letošní úspěchy. Zdravý, čerstvý vzduch, spojený s výpary termálních léčivých vod, přispěl k dvojnásobnému získání titulu Mistryně ČR v lyžařském orientačním běhu ve sprintu a na krátké trati Katce Kaškové, která tímto zahájila boj o nejlepšího sportovce Chrastavy v příštím období. Vše se odehrálo v sobotu 20.1.2018 na západě Čech a kousek za hranicemi v Německu. Navíc Katka zvítězila i v nedělním závodě celostátního žebříčku. Mezi další pěkná umístění lze zařadit 7. místo Jardy Poláka ve sprintu, 4. místo Jardy Poláka a 6. místo Markéty Pavlíkové na krátké trati a 4. místo Jardy Poláka a 5. místo Tomáška Poláka na klasice v neděli.
04.ledna, 14:33
Ahojda, kamarádky a kamarádi, když už jste dostali malý vánoční dárek v podobě Chacháčku, máte v rubrice Chacháčky i malý novoroční dárek v podobě 1. části Ročenky 2017, té výsledkové. Jistě se rád každý pokochá svými úspěchy v loňském roce, případně bude hledat rezervy pro rok 2018. Druhá část Ročenky se už taky připravuje, toužebně očekávám vaše příspěvky do ní.
31.prosince 2017, 16:54
Autor: OK CHA
obrazek
19.prosince 2017, 21:24
Malý vánoční dárek pro ty, se kterými se v nejbližší době nepotkám. Přeji příjemné počtení u vyhřátého krbu či radiátoru. Nového Chacháčka najdete v oblíbené rubrice Chacháčky.
02.listopadu 2017, 14:02
Ahojda, závodní sezóna nám skončila, a co s načatým zbytkem roku? Měl bych jeden nápad. Najděte si v rubrice Chacháčky pětku 2017 (aspoň ti, kteří ho ještě nemají v papírové podobě) a pobavte se. A taky soutěžte a posílejte další příspěvky (nejen finanční) do šestky - podzimní. Díky!
31.října 2017, 21:43
Autor: Pavel Pachner

Letošní sezóna Ještědské oblasti vlivem povětrnostních podmínek předčasně skončila. Tak se v rychlosti podívejme, jaké výsledky nám přinesla.

V Ještědském poháru družstev žáků je chrastavská mládež na 5. místě z 18 hodnocených klubů, za družstvy TJN, BOR, VLI a TUR.

V individuálních kategoriích v žebříčku mládeže v podzimní soutěži máme 2. místo v kategorii D12 díky Kristýně Matyášové a 3. místo v H12 zásluhou Karla Březiny. Oba si tak v podzimní části s přehledem vyběhli licenci B. Další držitelkou této licence po podzimní části se stala v D14 Sofie Tomanicová.

Žebříček dospělých je celoroční. V kategorii D21L obsadila 2. místo Katka Kašková. V H21L  máme dva zástupce v první desítce, na 5. místě Honza Čechlovský a na 7. místě Petr Kadavý. V  H21K skončil na 8. místě Jiří Bek.

V kategorii D35 máme dvě bedny, 2. místo Báry Lankašové a 3. místo Evy Lipenské, v D60 je na 2. místě Zuzka Šaffková, v D65 na 3. místě Pavla Vokálová, v D70 na 3. místě Eva Kašková. V kategorii H35 je na 1. místě Pavel Pachner, na 3. místě Jarda Polák, v H60 zvítězil Ruda Kaška, v H65 je na 3. místě Jiří Barták a v H70 zvítězil Radim Smetana.

Výsledky jsou značně poznamenané tím, že řada borců nemá dostatečný počet závodů, ať už z důvodu neúčasti, nebo střídáním různých kategorií.

V Ještědském poháru družstev veteránů jsme vybojovali vítězství v konkurenci 25 klubů. Za námi se na dalších místech v první pětce umístili veteráni BOR, TUR, VLI a TJN.

Koho zajímají podrobnosti a kdo konkrétně se jak umístil, může se podívat sem: http://soutezejeo.webnode.cz/ Kromě toho budou úspěšní závodníci nepochybně oceněni našimi trenérkami na členské schůzi 22. listopadu.

29.října 2017, 20:05
Autor: Zuzana Hradcová, E-mailová adresa
Ahoj, přidala jsem na stránky pár fotek ze svatby.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67