Saxbo 2015 - 13.06.2015 - Fojtkaso 13.6.2015 22:49
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2005

místo  Jméno                     Klub                   Text1                 Čas  Ztráta 



D10L  (24)     3.4 km  0 m   5 K           

    1  Novotná, Michaela         TUR - OOB TJ Turnov    TUR0551             16:40    0:00 
    2  Lamačová, Barbora         BOR - OK Jiskra Nový B BOR0750             17:51    1:11 
    3  Blahutová, Martina        MFP - VŠSK MFF UK Prah                     18:47    2:07 
    4  Šírlová, Markéta          CHA - OK Chrastava     CHA0653             20:19    3:39 
    5  Kocmanová, Adéla          BOR - OK Jiskra Nový B BOR0752             21:02    4:22 
    6  Horníková, Verča          BOR - OK Jiskra Nový B BOR                 22:03    5:23 
    7  Novotná, Barbora          TUR - OOB TJ Turnov    TUR0552             24:20    7:40 
    8  Lipenská, Barbora         CHA - OK Chrastava     CHA0753             25:43    9:03 
    9  Divišková, Rebeka         CHA - OK Chrastava     CHA                 26:46   10:06 
   10  Balcarová, Marie          LLI - TJ Loko Liberec  LLI0652             27:46   11:06 
   11  Pokorná, Nela             PGP - SK Praga         PGP0552             28:09   11:29 
   12  Baloghová, Mile           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0750             30:40   14:00 
   13  Pavlova, Lenka            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0850             33:58   17:18 
   14  Rejholcová, Tereza        BOR - OK Jiskra Nový B BOR0751             34:22   17:42 
   15  Danková, Alice            CHA - OK Chrastava     CHA0650             35:23   18:43 
   16  Schubert, Hannah          Post SV Dresden                            35:56   19:16 
   17  Folprechtová, Julie       VSP - USK Praha        VSP0653             36:27   19:47 
   18  Štrynclová, Johanka       VLI - Slavia Liberec o VLI0654             37:18   20:38 
   19  Šírlová, Zdeňka           CHA - OK Chrastava     CHA0654             41:27   24:47 
   20  Smolová, Pavla            CHA - OK Chrastava     CHA0652             41:32   24:52 
   21  Lošťáková, Ela            LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0951             43:25   26:45 
   22  Klustová, Tereza          CHA - OK Chrastava     CHA0751             50:05   33:25 
   23  Janatová, Violka          DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP0950             52:28   35:48 

       Štveráková, Zuzana        CHA - OK Chrastava     CHA0750             nest.         



D10  (19)      2.4 km  105 m   5 K         

    1  Neumann, Johanna          SV Lengefeld                               25:30    0:00 
    2  Hájková, Tereza           TUV - SOK TJ Turnov    TUV0558             29:09    3:39 
    3  Kubecová, Magdalena       STB - TJ Stadion Nový  STB0550             31:17    5:47 
    4  Mellanová, Judita         TUV - SOK TJ Turnov    TUV0559             34:10    8:40 
    5  Matyášová, Kristýna       CHA - OK Chrastava     CHA0555             36:00   10:30 
    6  Lošťáková, Sára           LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0650             37:31   12:01 
    7  Hänsel, Flora             SV Lengefeld                               43:04   17:34 
    8  Pecková, Tereza           EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP0551             45:26   19:56 
    9  Stehlíková, Adéla         BOR - OK Jiskra Nový B BOR0554             47:22   21:52 
   10  Zoubková, Šárka           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN1063             48:44   23:14 
   11  Houdová, Veronika         CHA - OK Chrastava     CHA0552             52:15   26:45 
   12  Štveráková, Eliška        CHA - OK Chrastava     CHA0553             56:47   31:17 
   13  Storch, Frieda            Köpenicker SC                              57:57   32:27 
   14  Háková, Eliška            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0654             71:51   46:21 

       Sýbová, Marika            BOR - OK Jiskra Nový B BOR0553              disk         
       Rupsch, Finja             USG Chemnitz                               nest.         
       Sochová, Anna             BOR - OK Jiskra Nový B BOR0550             nest.         
       Skalová, Jolana           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0653             nest.         
   ms  Pesničáková, Soňa         TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN1062             43:57         



D12  (27)      2.8 km  160 m   6 K         

    1  Martanová, Lea            VLI - Slavia Liberec o VLI0555             36:04    0:00 
    2  Sihver, Merle             Post SV Dresden                            37:30    1:26 
    3  Marková, Hana             LLI - TJ Loko Liberec  LLI0450             42:53    6:49 
    4  Steinert, Luise           SV Lengefeld                               44:20    8:16 
    5  Müller, Josephine         USV TU Dresden                             49:42   13:38 
    6  Bednaříková, Emma         VLI - Slavia Liberec o VLI0359             52:36   16:32 
    7  Podrábská, Alžběta        VLI - Slavia Liberec o VLI0451             54:59   18:55 
    8  Häßler, Clara             Köpenicker SC                              57:07   21:03 
    9  Nehasilová, Veronika      LDC - KOB Děčín        LDC0350             67:58   31:54 
   10  Funk, Julika              OK Leipzig                                 68:49   32:45 
   11  Průšková, Tereza          STB - TJ Stadion Nový  STB0499             70:53   34:49 
   12  Wartewig, Anna            SG LVB Leipzig                             73:41   37:37 
   13  Andrlová, Lea             VLI - Slavia Liberec o VLI0453             77:57   41:53 
   14  Tomanicová, Sofie         CHA - OK Chrastava     CHA0450             82:15   46:11 
   15  Jakoubková, Anna          STB - TJ Stadion Nový  STB0498             89:59   53:55 
   16  Neradová, Natálie         BOR - OK Jiskra Nový B BOR0452             90:06   54:02 
   17  Říhová, Eliška            CHA - OK Chrastava     CHA0351             97:15   61:11 
   18  Zaňková, Natálie          TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0450            103:57   67:53 
   19  Mrkvičková, Veronika      TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0355            111:43   75:39 
   20  Synková, Barbora          DOK - OK Doksy         DOK0450            123:52   87:48 

       Rönnmark, Astrid          OL Görlitz e.V.                             disk         
       Neumann, Lena             SV Lengefeld                                disk         
       Pokorná, Linda            PGP - SK Praga         PGP0350              disk         
       Čabanová, Tereza          FYD - Jizerský klub OB FYD0450             nest.         
       Karpíšková, Kateřina      LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0450             nest.         
       Žejdlíková, Eliška        LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0350             nest.         
       Vitebská, Eliška          TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0350             nest.         



D14  (27)      3.0 km  140 m   5 K         

    1  Rydlová, Adéla            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0151             36:46    0:00 
    2  Semíková, Lucie           KAM - SK Kamenice      KAM0250             38:31    1:45 
    3  Šklíbová, Míša            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0153             38:39    1:53 
    4  Jeřábková, Nina           BOR - OK Jiskra Nový B BOR0151             38:49    2:03 
    5  Mašínová, Anna            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0152             39:43    2:57 
    6  Matějková, Zuzana         LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0153             42:09    5:23 
    7  Rydlová, Magdaléna        TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0251             46:16    9:30 
    8  Linková, Lucie            TUR - OOB TJ Turnov    TUR0251             46:48   10:02 
    9  Pavlová, Martina          LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0151             48:24   11:38 
   10  Podrábská, Marie          VLI - Slavia Liberec o VLI0251             50:47   14:01 
   11  Růžičková, Vendula        CHA - OK Chrastava     CHA0252             51:58   15:12 
   12  Kipka, Leoni              Post SV Dresden                            53:44   16:58 
   13  Šritrová, Lenka           TUV - SOK TJ Turnov    TUV0252             57:00   20:14 
   14  Schubert, Helene          Post SV Dresden                            57:45   20:59 
   15  Baloghová, Lída           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0150             57:55   21:09 
   16  Bartusch, Carina          Post SV Dresden                            58:11   21:25 
   17  Hornychová, Karolína      TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0254             58:40   21:54 
   18  Pekařová, Jana            TUR - OOB TJ Turnov    TUR0252             61:33   24:47 
   19  Balatková, Barbora        VLI - Slavia Liberec o VLI0150             62:16   25:30 
   20  Lišková, Adélka           CHA - OK Chrastava     CHA0254             67:44   30:58 
   21  Budská, Anna              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0253             71:32   34:46 
   22  Kolleß, Ulla              Post SV Dresden                            82:14   45:28 
   23  Häßler, Franka            Köpenicker SC                              87:02   50:16 
   24  Dvořáková, Johana         CHA - OK Chrastava     CHA0257             87:46   51:00 
   25  Tymešová, Anna            BOR - OK Jiskra Nový B BOR0253             99:40   62:54 
   26  Hejcmanová, Monika        CHA - OK Chrastava     CHA0255            107:53   71:07 

       Čabanová, Lenka           FYD - Jizerský klub OB FYD0001              disk         



D16  (19)      4.5 km  225 m   9 K         

    1  Hänsel, Hannah            SV Lengefeld                               53:42    0:00 
    2  Sokolářová, Šárka         TUR - OOB TJ Turnov    TUR9999             54:22    0:40 
    3  Poloprutská, Lucie        VLI - Slavia Liberec o VLI9950             60:31    6:49 
    4  Thořová, Markéta          TUR - OOB TJ Turnov    TUR9952             60:48    7:06 
    5  Žejdlíková, Karolína      LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP9950             67:25   13:43 
    6  Hrabánková, Zuzana        PGP - SK Praga         PGP9950             68:14   14:32 
    7  Vogt, Felicitas           OL Görlitz e.V.                            75:01   21:19 
    8  Nejezchlebová, Martina    TUR - OOB TJ Turnov    TUR9951             77:33   23:51 
    9  Janoušková, Lucie         BOR - OK Jiskra Nový B BOR9954             77:59   24:17 
   10  Adorjan, Luca             TSC Berlin                                 88:09   34:27 
   11  Höhne, Lena               SG LVB Leipzig                             88:16   34:34 
   12  Minner, Ann-Sophie        OL Görlitz e.V.                            89:20   35:38 
   13  Jeřábková, Ema            BOR - OK Jiskra Nový B BOR9957             93:45   40:03 
   14  Kyselová, Nela            ROU - SKOB Roudnice na ROU9951             96:02   42:20 
   15  Jakob, Isabel             SV Robotron Dresden                        97:34   43:52 
   16  Zoitke, Franka            Post SV Dresden                           118:21   64:39 
   17  Weißker, Wiebke           Post SV Dresden                           119:43   66:01 

       Dominika, Stránská        DOK - OK Doksy         DOK0051             nest.         
       Riby, Rose                LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0051             nest.         



D18  (12)      4.8 km  205 m   10 K        

    1  Staňová, Karolína         BOR - OK Jiskra Nový B BOR9853             59:50    0:00 
    2  Linková, Alena            TUR - OOB TJ Turnov    TUR9751             60:34    0:44 
    3  Müller, Dorothea          Post SV Dresden                            61:37    1:47 
    4  Kovářová, Lenka           LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP9750             63:42    3:52 
    5  Fürstová, Anna            LLI - TJ Loko Liberec  LLI9854             63:56    4:06 
    6  Kohoutová, Barbora        BOR - OK Jiskra Nový B BOR9850             69:11    9:21 
    7  Balcarová, Barbora        LLI - TJ Loko Liberec  LLI9751             72:03   12:13 
    8  Poloprutská, Klára        VLI - Slavia Liberec o VLI9750             75:51   16:01 
    9  Würzová, Karolína         FYD - Jizerský klub OB FYD9852             80:39   20:49 
   10  Kohlová, Monika           TUR - OOB TJ Turnov    TUR9756             97:16   37:26 
   11  Knížková, Šárka           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9852             99:01   39:11 

       Loudová, Anna             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9853              disk         



D20  (1)       5.1 km  220 m   11 K        

    1  Hrabánková, Klára         PGP - SK Praga         PGP9654             63:59    0:00 



D21L  (24)     6.4 km  335 m   13 K        

    1  Štičková, Anna            LLI - TJ Loko Liberec  LLI9651             66:32    0:00 
    2  Rufferová, Iva            TUR - OOB TJ Turnov    TUR8354             68:40    2:08 
    3  Poloprutská, Markéta      TUR - OOB TJ Turnov    TUR9252             72:48    6:16 
    4  Straube, Hanka            SV Lengefeld                               75:25    8:53 
    5  Janatová, Lucie           DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP8154             77:34   11:02 
    6  Neradová, Alena           LIT - KOB Chemopetrol  LIT8551             80:50   14:18 
    7  Svobodová, Barbora        TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN8952             85:30   18:58 
    8  Hlubučková, Kristýna      KAM - SK Kamenice      KAM9551             86:39   20:07 
    9  Svobodová, Jitka          VSP - USK Praha        VSP7450             87:06   20:34 
   10  Volfová, Julie            VLI - Slavia Liberec o VLI8051             89:10   22:38 
   11  Kraemer, Jitka            Post SV Dresden                            96:22   29:50 
   12  Henychová, Zuzana         VLI - Slavia Liberec o VLI6151             96:40   30:08 
   13  Kožinová, Jana            PGP - SK Praga         PGP6651             96:57   30:25 
   14  Kožinová, Anna            PGP - SK Praga         PGP9350             97:29   30:57 
   15  Švihovská, Eva            SJC - TJ Sportcentrum  SJC8352             98:46   32:14 
   16  Zamazalová, Kateřina      TAP - KOB TRETRA Praha TAP9053            102:23   35:51 
   17  Ježková, Dominika         PGP - SK Praga         PGP9053            103:07   36:35 
   18  Mesiarkinová, Kamila      MBM - O-mikron         MBM8282            105:59   39:27 
   19  Masopustová, Elis         PGP - SK Praga         PGP8656            108:42   42:10 
   20  Posseltová, Tereza        TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9252            116:35   50:03 
   21  Rückerova, Petra          ohne Verein 2                             119:43   53:11 
   22  Wagner, Sophie            SG Zittau Süd                             127:55   61:23 

       Setínková, Eva            DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP8759              disk         
       Tschischkale, Kati        OLV Potsdam                                nest.         



D21K  (24)     5.1 km  220 m   11 K        

    1  Nováková, Kateřina        OKP - SK OK 24 Praha   OKP9450             67:38    0:00 
    2  Kolmanová, Josefa         LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP8653             69:09    1:31 
    3  Weinert, Ruta             Post SV Dresden                            70:55    3:17 
    4  Horáčková, Kateřina       VLI - Slavia Liberec o VLI8150             72:34    4:56 
    5  Saupe, Kerstin            Post SV Dresden                            75:29    7:51 
    6  Westin, Kjersti           PGP - SK Praga         PGP9255             75:55    8:17 
    7  Tučková, Monika           BOR - OK Jiskra Nový B BOR7650             87:34   19:56 
    8  Höferová, Petra           SJC - TJ Sportcentrum  SJC8761             96:27   28:49 
    9  Roßberg, Sylva            USG Chemnitz                               98:42   31:04 
   10  Jirků, Martina            TUR - OOB TJ Turnov    TUR8750             99:55   32:17 
   11  Křenková, Blanka          LLI - TJ Loko Liberec  LLI8450            100:59   33:21 
   12  Synková, Petra            DOK - OK Doksy         DOK7950            103:00   35:22 
   13  Würzová, Anna             FYD - Jizerský klub OB FYD9451            106:00   38:22 
   14  Loosová, Lenka            VLI - Slavia Liberec o VLI8152            112:46   45:08 
   15  Blahutová, Hanka          MFP - VŠSK MFF UK Prah MFP7953            116:13   48:35 
   16  Wiedenfeld, Anne          SSV Planeta Radebeul                      120:45   53:07 
   17  Dejnožková, Blanka        TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7651            122:58   55:20 
   18  Wolf, Carolin             Post SV Dresden                           128:19   60:41 
   19  Růtová, Martina           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7652            129:57   62:19 
   20  Nitsche, Anna             Post SV Dresden                           188:55  121:17 

       Kučerková, Romana         STB - TJ Stadion Nový  STB8196              disk         
       Leibiger, Anett           Post SV Dresden                            nest.         
       Lucke, Henrike            Post SV Dresden                            nest.         
       Krtičková, Michaela       KON - KOB Konice       KON7975             nest.         



D35  (8)       4.9 km  245 m   8 K         

    1  Městková, Kateřina        VSP - USK Praha        VSP7650             57:22    0:00 
    2  Folprechtová, Kateřina    VSP - USK Praha        VSP7460             57:54    0:32 
    3  Heřmánková, Pavla         TUR - OOB TJ Turnov    TUR7777             60:01    2:39 
    4  Kameníková, Kateřina      BOR - OK Jiskra Nový B BOR7758             82:54   25:32 
    5  Kretzschmar, Ute          OLV Weimar                                110:26   53:04 
    6  Storch, Jana              Köpenicker SC                             123:30   66:08 

       Pokorná, Magdaléna        PGP - SK Praga         PGP7562              disk         
       Milánová, Jindřiška       TBM - KOS TJ Tesla Brn TBM7475             nest.         



D40  (25)      4.5 km  175 m   9 K         

    1  Podrábská, Marie          VLI - Slavia Liberec o VLI7451             52:56    0:00 
    2  Konečná, Marcela          EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP7257             60:19    7:23 
    3  Zabořilová, Romana        JEN - OB Jenišovice    JEN7457             66:04   13:08 
    4  Marková, Jana             LLI - TJ Loko Liberec  LLI7152             67:39   14:43 
    5  Dolejší, Lenka            STB - TJ Stadion Nový  STB7499             69:05   16:09 
    6  Kubecová, Jana            STB - TJ Stadion Nový  STB7399             69:32   16:36 
    7  Zuzánková, Růžena         TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6051             70:33   17:37 
    8  Nehasilová, Zuzana        LDC - KOB Děčín        LDC7150             71:29   18:33 
    9  Posseltová, Romana        TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7050             72:57   20:01 
   10  Průšová, Markéta          VSP - USK Praha        VSP7256             76:31   23:35 
   11  Semíková, Iva             KAM - SK Kamenice      KAM6850             76:32   23:36 
   12  Novotná, Jana             VLI - Slavia Liberec o VLI7350             77:22   24:26 
   13  Hájková, Magdalena        TUV - SOK TJ Turnov    TUV7351             84:15   31:19 
   14  Kaminskaite, Edita        SG LVB Leipzig                             87:14   34:18 
   15  Čtrnáctová, Magdalena     PGP - SK Praga         PGP7151             91:35   38:39 
   16  Riby, Kateřina            LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP7252             94:34   41:38 
   17  Janoušková, Iveta         BOR - OK Jiskra Nový B BOR7457             94:36   41:40 
   18  Mellanová, Veronika       TUV - SOK TJ Turnov    TUV7251            103:47   50:51 
   19  Balcarová, Alena          LLI - TJ Loko Liberec  LLI7150            106:03   53:07 
   20  Nosek, Martina            DLT - KrOB Rozmarýn Li DLT7251            130:01   77:05 
   21  Popková, Klára            VLI - Slavia Liberec o VLI7455            162:41  109:45 

       Kapischke, Solveig        OK Mark Brandenburg e.                      disk         
       Zschäckel, Daniela        SV IHW Alex 78 Berlin                      nest.         
       Žuková, Marcela           VLI - Slavia Liberec o VLI7351             nest.         
   ms  König, Thomas             USG Chemnitz                              123:23         



D45  (29)      4.1 km  175 m   8 K         

    1  Rydlová, Magda            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6850             46:30    0:00 
    2  Müller, Anke              Post SV Dresden                            53:37    7:07 
    3  Sihver, Wiebke            Post SV Dresden                            56:44   10:14 
    4  Funk, Ira                 OK Leipzig                                 58:49   12:19 
    5  Linková, Iva              TUR - OOB TJ Turnov    TUR6850             59:37   13:07 
    6  Koucká, Ivana             EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP6850             61:36   15:06 
    7  Pecková, Ivana            EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP6252             61:50   15:20 
    8  Zelenin, Jekaterina       USG Chemnitz                               63:00   16:30 
    9  Rejholcová, Andrea        BOR - OK Jiskra Nový B BOR6951             64:15   17:45 
   10  Němečková, Jarmila        VSP - USK Praha        VSP6650             64:25   17:55 
   11  Mrázová, Pavla            DCE - KOB Dobřichovice DCE5550             65:14   18:44 
   12  Würzová, Kateřina         FYD - Jizerský klub OB FYD6952             69:04   22:34 
   13  Šmausová, Gabriela        TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6951             70:16   23:46 
   14  Procházková, Miluše       DCE - KOB Dobřichovice DCE5450             71:30   25:00 
   15  Kubald, Katrin            Kaulsdorfer OLV                            72:38   26:08 
   16  Smolková, Alena           PGP - SK Praga         PGP6450             75:17   28:47 
   17  Žihlová, Lucie            LLI - TJ Loko Liberec  LLI6952             76:11   29:41 
   18  Korejčíková, Dáďa         LLI - TJ Loko Liberec  LLI5550             81:26   34:56 
   19  Nováková, Irena           OKP - SK OK 24 Praha   OKP6651             82:23   35:53 
   20  Fürstová, Katka           LLI - TJ Loko Liberec  LLI6950             83:26   36:56 
   21  Hořáková, Petra           LLI - TJ Loko Liberec  LLI6953             84:36   38:06 
   22  Matějková, Martina        LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6850             85:25   38:55 
   23  Picková, Helena           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6952             85:44   39:14 
   24  Svobodová, Lenka          ROU - SKOB Roudnice na ROU6650             95:11   48:41 
   25  Goericke, Jacqueline      TSC Berlin                                100:14   53:44 
   26  Illnerová, Daniela        DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP6651            101:14   54:44 
   27  Müller-Wenzke, Astrid     USV TU Dresden                            105:04   58:34 

       Eichlerová, Jana          KAS - KOB Kamenický Še KAS7051              disk         
       Brates, Catrin            Post SV Dresden                            nest.         



D50  (25)      3.7 km  160 m   7 K         

    1  Kraemer, Karin            Post SV Dresden                            49:37    0:00 
    2  Juckelandt, Sabine        USV TU Dresden                             52:59    3:22 
    3  Šípová, Soňa              BOR - OK Jiskra Nový B BOR6150             55:38    6:01 
    4  Pávková, Jana             BOR - OK Jiskra Nový B BOR6550             59:04    9:27 
    5  Vlčková, Jindra           LDC - KOB Děčín        LDC6451             59:41   10:04 
    6  Malkowa, Elena            Post SV Dresden                            63:09   13:32 
    7  Roßberg, Cornelia         USG Chemnitz                               64:18   14:41 
    8  Červinková, Jitka         OKP - SK OK 24 Praha   OKP6451             64:38   15:01 
    9  Slezáčková, Věra          KAS - KOB Kamenický Še KAS6550             69:25   19:48 
   10  Nitsche, Catrin           Post SV Dresden                            72:59   23:22 
   11  Ježková, Regina           PGP - SK Praga         PGP6352             73:25   23:48 
   12  Jedličková, Zdena         BOR - OK Jiskra Nový B BOR6250             74:36   24:59 
   13  Leibiger, Birgit          Post SV Dresden                            77:44   28:07 
   14  Hrabánková, Ilona         PGP - SK Praga         PGP6250             78:11   28:34 
   15  Wiedenfeld, Ute           SSV Planeta Radebeul                       80:08   30:31 
   16  Kočibová, Ivana           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6354             82:24   32:47 
   17  Kovářová, Alena           LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6151             82:36   32:59 
   18  Graumann, Heidi           ESV Lok Schöneweide                        89:58   40:21 
   19  Kapounová, Jitka          DOK - OK Doksy         DOK6050             96:26   46:49 
   20  Hanušová, Jitka           LTU - OOB TJ Lokomotiv LTU6352            100:14   50:37 
   21  Kubátová, Ivana           BOR - OK Jiskra Nový B BOR6152            106:08   56:31 
   22  Ansorge, Silke            SV Robotron Dresden                       109:11   59:34 
   23  Vilimovská, Miroslava     DOK - OK Doksy         DOK5750            113:00   63:23 

       Krákorová, Iva            9XC - nereg                                vzdal         
       Košková, Vlasta           LLI - TJ Loko Liberec  LLI6351             nest.         



D55  (9)       3.5 km  160 m   9 K         

    1  Kuleva, Angelina          SSV Planeta Radebeul                       44:34    0:00 
    2  Kuchařová, Ada            TBM - KOS TJ Tesla Brn TBM5855             52:16    7:42 
    3  Konopáčová, Jana          TUR - OOB TJ Turnov    TUR5650             58:36   14:02 
    4  Mrázková, Ivana           DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP5650             59:54   15:20 
    5  Braatz, Monika            Treptower SV                               74:11   29:37 
    6  Hejzlarová, Vladimíra     VCB - TJ OB České Budě VCB5651             74:48   30:14 
    7  Schmalfeld, Petra         SSV Planeta Radebeul                       91:23   46:49 
    8  Svobodná, Eva             DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP5851            103:27   58:53 

       Kadečková, Jana           JEN - OB Jenišovice    JEN5651              disk         



D60  (13)      3.0 km  145 m   9 K         

    1  Úlehlová, Ivana           BOR - OK Jiskra Nový B BOR5150             53:54    0:00 
    2  Tonn, Gisela              SSV Planeta Radebeul                       60:08    6:14 
    3  Neradová, Alena           LIT - KOB Chemopetrol  LIT5051             61:03    7:09 
    4  Horáčková, Stanislava     VLI - Slavia Liberec o VLI4950             73:05   19:11 
    5  Tvrdková, Eva             TUR - OOB TJ Turnov    TUR5151             79:58   26:04 
    6  Hejtmánková, Alena        TAP - KOB TRETRA Praha TAP5452             86:07   32:13 
    7  Lukavcová, Lenka          TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN5452             86:34   32:40 
    8  Pachnerová, Jaroslava     VLI - Slavia Liberec o VLI5152             97:16   43:22 
    9  Böhmová, Eva              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN5450            121:42   67:48 

       Busch, Bärbel             Post SV Dresden                             disk         
       Bednaříková, Olga Marie   VLI - Slavia Liberec o VLI5151              disk         
       Karmazínová, Ivana        VLI - Slavia Liberec o VLI5150              disk         
       Malá, Jitka               KAS - KOB Kamenický Še KAS5451             nest.         



D65  (14)      3.0 km  150 m   9 K         

    1  Lemnitzer, Erika          Kaulsdorfer OLV                            59:00    0:00 
    2  Haňkovská, Jana           PGP - SK Praga         PGP4050             70:43   11:43 
    3  Kubíková, Hela            LLI - TJ Loko Liberec  LLI4851             73:39   14:39 
    4  Renger, Rita              SV Robotron Dresden                        84:59   25:59 
    5  Nejezchlebová, Věra       KAS - KOB Kamenický Še KAS4551             85:04   26:04 
    6  Křtěnská, Leontina        BOR - OK Jiskra Nový B BOR4650             90:50   31:50 
    7  Krausová, Marie           LLI - TJ Loko Liberec  LLI4451             91:26   32:26 
    8  Lucke, Helga              Post SV Dresden                            97:56   38:56 
    9  Štrojsová, Jaroslava      KAS - KOB Kamenický Še KAS4350            103:06   44:06 

       Fillinger, Rosemarie      SV IHW Alex 78 Berlin                       disk         
       Thiel, Susi               SV IHW Alex 78 Berlin                       disk         
       Grosse, Ingrid            USV TU Dresden                              disk         
       Burkhardt, Brigitte       Post SV Dresden                            nest.         
       Městková, Eva             TEP - Tempo Praha      TEP4851             nest.         



H10L  (19)     3.4 km  0 m   5 K           

    1  Dolejší, Jan              STB - TJ Stadion Nový  STB0601             18:17    0:00 
    2  Klust, Jan                CHA - OK Chrastava     CHA0702             21:28    3:11 
    3  Řehoř, Hynek              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0700             22:15    3:58 
    4  Just, Matouš              CHA - OK Chrastava     CHA0701             24:01    5:44 
    5  Weinert, Tim              Post SV Dresden                            26:00    7:43 
    6  Kalous, Tomáš             EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP0601             26:18    8:01 
    7  Blažkovan, Matěj          BOR - OK Jiskra Nový B BOR0504             27:28    9:11 
    8  Riby, Philip              LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0702             27:40    9:23 
    9  Folprecht, Lukáš          VSP - USK Praha        VSP0802             31:57   13:40 
   10  Krupka, Daniel            CHA - OK Chrastava     CHA0703             33:32   15:15 
   11  Lajtkep, Jakub            STB - TJ Stadion Nový  STB0600             34:38   16:21 
   12  Neumann, Rasmus           SV Lengefeld                               40:49   22:32 
   13  Vaner, Filip              CHA - OK Chrastava     CHA0602             43:09   24:52 
   14  Sychra, Marek             CHA - OK Chrastava     CHA0604             43:54   25:37 
   15  Štryncl, Vilda            VLI - Slavia Liberec o VLI0806             45:04   26:47 
   16  Vávra, Tomáš              BOR - OK Jiskra Nový B BOR0700             49:10   30:53 
   17  Tran, Vít                 BOR - OK Jiskra Nový B BOR0506             68:58   50:41 
   18  Karp, Artur               OK Leipzig                                 70:23   52:06 
   19  Gomolák, Jan              CHA - OK Chrastava     CHA0603             72:01   53:44 



H10  (20)      2.4 km  105 m   5 K         

    1  Weinert, Florian          Post SV Dresden                            24:11    0:00 
    2  Just, Samuel              CHA - OK Chrastava     CHA0502             26:05    1:54 
    3  Mairich, Filip            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0603             26:21    2:10 
    4  Sýkora, Oliver            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0504             28:24    4:13 
    5  Šašek, Martin             SOB - SOBSA            SOB0501             29:23    5:12 
    6  Heřmánek, Petr            TUR - OOB TJ Turnov    TUR0500             30:23    6:12 
    7  Dejnožka, Martin          TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0600             31:07    6:56 
    8  Bednařík, Vilém           VLI - Slavia Liberec o VLI0509             31:08    6:57 
    9  Nejezchleb, Vojtěch       TUR - OOB TJ Turnov    TUR0503             32:21    8:10 
   10  Rokos, Marek              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0500             33:06    8:55 
   11  Hoetzel, Hugo             JEN - OB Jenišovice    JEN0503             34:06    9:55 
   12  Městka, Václav            VSP - USK Praha        VSP0600             34:26   10:15 
   13  Saupe, David              Post SV Dresden                            36:11   12:00 
   14  Saur, Filip               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0503             39:38   15:27 
   15  Březina, Karel            CHA - OK Chrastava     CHA0605             40:29   16:18 
   16  Studničný, Adam           BOR - OK Jiskra Nový B BOR0701             43:43   19:32 
   17  Funk, Timon               OK Leipzig                                 45:33   21:22 

       Moeck, Benjamin           Köpenicker SC                               disk         
       Vávra, Jan                BOR - OK Jiskra Nový B BOR0500              disk         
       Míka, Bertík              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0601             nest.         



H12  (40)      2.9 km  175 m   5 K         

    1  Kožina, Štěpán            PGP - SK Praga         PGP0300             27:39    0:00 
    2  Peterka, Jakub            LLI - TJ Loko Liberec  LLI0404             27:47    0:08 
    3  Dejnožka, Vojtěch         TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0300             28:26    0:47 
    4  Zabořil, Ondřej           JEN - OB Jenišovice    JEN0401             31:02    3:23 
    5  Mellan, Jonáš             TUV - SOK TJ Turnov    TUV0308             32:21    4:42 
    6  Tkáč, Matěj               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0401             32:49    5:10 
    7  Průša, Dominik            VSP - USK Praha        VSP0406             33:12    5:33 
    8  Janoušek, Slávek          BOR - OK Jiskra Nový B BOR0400             33:44    6:05 
    9  Storch, Grischa           Köpenicker SC                              33:59    6:20 
   10  Husák, Martin             CHA - OK Chrastava     CHA0300             34:56    7:17 
   11  Hřivna, Jakub             PGP - SK Praga         PGP0305             37:17    9:38 
   12  Borrmann, Malte           OL Görlitz e.V.                            39:06   11:27 
   13  Ekert, Tomáš              VLI - Slavia Liberec o VLI0302             39:29   11:50 
   14  Čtrnáct, František        PGP - SK Praga         PGP0401             40:40   13:01 
   15  Řehoř, Vojta              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0303             42:42   15:03 
   16  Vitebský, Lukáš           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0302             42:45   15:06 
   17  Novotný, Jaromír          VLI - Slavia Liberec o VLI0300             43:52   16:13 
   18  Bolehovský, Daniel        EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP0508             45:35   17:56 
   19  Hnízdil, Matěj            KAS - KOB Kamenický Še KAS0301             46:34   18:55 
   20  Staňa, Ondřej             BOR - OK Jiskra Nový B BOR0301             48:59   21:20 
   21  Holan, Petr               CHA - OK Chrastava     CHA0303             50:50   23:11 
   22  Fritzsche, Jimmy          SV Lengefeld                               51:43   24:04 
   23  Pokorný, Jan              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0400             54:11   26:32 
   24  Haslinger, Leopold        LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0403             55:47   28:08 
   25  Mašek, Matěj              STB - TJ Stadion Nový  STB0401             56:51   29:12 
   26  Aringer, David            SV Robotron Dresden                        64:42   37:03 
   27  Lange, Jonas              SV IHW Alex 78 Berlin                      69:32   41:53 
   28  Janas, Adam               PGP - SK Praga         PGP0404             70:19   42:40 
   29  Danko, Štěpán             CHA - OK Chrastava     CHA0301             74:07   46:28 
   30  Janoušek, Albert          CHA - OK Chrastava     CHA0400            126:51   99:12 

       Karp, Emil                OK Leipzig                                  disk         
       Moeck, Tobias             Köpenicker SC                               disk         
       Lucke, Moritz             Post SV Dresden                            nest.         
       Ort, Haštal               BOR - OK Jiskra Nový B BOR0401             nest.         
       Socha, Ondřej             BOR - OK Jiskra Nový B BOR0302             nest.         
       Henzl, Pavel              CHA - OK Chrastava     CHA0302             nest.         
       Hejna, Hynek              LLI - TJ Loko Liberec  LLI0300             nest.         
       Žukov, Jakub              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0305             nest.         
   ms  Friedländer, Gustav       SV Robotron Dresden                        47:49         
   ms  Neidhardt, Nikolaus       SV Robotron Dresden                        66:56         



H14  (34)      4.4 km  210 m   8 K         

    1  Šmol, David               DOK - OK Doksy         DOK0100             45:59    0:00 
    2  Synek, Petr               DOK - OK Doksy         DOK0200             46:48    0:49 
    3  Paroulek, Lukáš           LLI - TJ Loko Liberec  LLI0201             50:26    4:27 
    4  Vogt, Moritz              OL Görlitz e.V.                            52:05    6:06 
    5  Průša, Kryštof            VSP - USK Praha        VSP0102             54:12    8:13 
    6  Bílý, Jakub               LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0104             55:53    9:54 
    7  Bolehovský, Michal        EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP0200             58:41   12:42 
    8  Bek, Jiří                 CHA - OK Chrastava     CHA0103             59:54   13:55 
    9  Zátka, Josef              MBM - O-mikron         MBM0200             63:28   17:29 
   10  Budský, Ondřej            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0105             64:36   18:37 
   11  Klaška, Martin            DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP0100             66:00   20:01 
   12  Braatz, Niklas            Treptower SV                               70:56   24:57 
   13  Holfeld, Anton            USV TU Dresden                             73:17   27:18 
   14  Tománek, Josef            BOR - OK Jiskra Nový B BOR0102             79:18   33:19 
   15  Hájek, Kryštof            TUV - SOK TJ Turnov    TUV0203             82:02   36:03 
   16  Zabořil, Vojta            JEN - OB Jenišovice    JEN0101             86:57   40:58 
   17  Matyáš, Vojtěch           CHA - OK Chrastava     CHA0202             91:12   45:13 
   18  Vávra, Pavel              BOR - OK Jiskra Nový B BOR0101             93:23   47:24 
   19  Riby, Thomas              LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0202             99:04   53:05 
   20  Hallman, Marek            TUV - SOK TJ Turnov    TUV0204            101:58   55:59 
   21  Rokos, Michal             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0107            106:14   60:15 
   22  Turek, Martin             VLI - Slavia Liberec o VLI0102            115:22   69:23 
   23  Růta, Matyáš              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0102            120:19   74:20 

       Winnig, Pepe              Treptower SV                                disk         
       Krupka, Štěpán            CHA - OK Chrastava     CHA0201              disk         
       Janas, Petr               PGP - SK Praga         PGP0200              disk         
       Kielb, Karol              SV Robotron Dresden                        nest.         
       Sperling, Fridolin        USV TU Dresden                             nest.         
       Hořák, Jaroslav           LLI - TJ Loko Liberec  LLI0102             nest.         
       Milán, Jakub              TBM - KOS TJ Tesla Brn TBM0411             nest.         
       Milán, Tomáš              TBM - KOS TJ Tesla Brn TBM0111             nest.         
       Adamec, Martin            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0106             nest.         
   ms  Spirling, Edmund          SV Robotron Dresden                        67:28         
   ms  Kapischke, Arne           OK Mark Brandenburg e.                     77:19         



H16  (22)      5.6 km  290 m   10 K        

    1  Gawlitza, Franz           SV Robotron Dresden                        58:31    0:00 
    2  Thoř, Tomáš               TUR - OOB TJ Turnov    TUR9904             64:33    6:02 
    3  Kapischke, Henning        OK Mark Brandenburg e.                     68:58   10:27 
    4  Haymann, Max              SV Robotron Dresden                        70:52   12:21 
    5  Friedländer, Emil         SV Robotron Dresden                        71:02   12:31 
    6  Galbavý, Matěj            CHA - OK Chrastava     CHA0000             71:44   13:13 
    7  Synek, Antonín            DOK - OK Doksy         DOK0001             73:55   15:24 
    8  Mašata, Metoděj           PHK - OK 99 Hradec Krá PHK9905             74:32   16:01 
    9  Klein, Cedrik             USV TU Dresden                             77:40   19:09 
   10  Bek, Ondřej               CHA - OK Chrastava     CHA9904             83:52   25:21 
   11  Nagy, Josef               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0006             86:20   27:49 
   12  Marek, Jakub              LLI - TJ Loko Liberec  LLI9900             90:05   31:34 
   13  Holfeld, Wilhelm          USV TU Dresden                            102:22   43:51 
   14  Pavel, Martin             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0004            130:01   71:30 
   15  Hradecký, Ondřej          CHA - OK Chrastava     CHA9903            165:35  107:04 

       Hänsel, Ole               SV Lengefeld                                disk         
       Melichar, Petr            LLI - TJ Loko Liberec  LLI0001              disk         
       Králik, Stanislav         LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP9904              disk         
       Novotný, Marek            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9901              disk         
       Šmaus, Antonín            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0001              disk         
       Gehser, Tobias            OL-Team Wehrsdorf                          nest.         
   ms  Žukov, Michal             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9701            162:31         



H18  (13)      7.0 km  290 m   15 K        

    1  Jíra, Tomáš               KAM - SK Kamenice      KAM9802             73:28    0:00 
    2  Hausenblas, Šimon         KAM - SK Kamenice      KAM9803             79:55    6:27 
    3  Janeček, Mirek            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9804             80:25    6:57 
    4  Matějka, Lukáš            LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP9802             80:38    7:10 
    5  Valášek, Jiří             KAM - SK Kamenice      KAM9700             85:58   12:30 
    6  Zschäckel, Robin          SV IHW Alex 78 Berlin                     103:07   29:39 
    7  Michek, David             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9802            106:57   33:29 
    8  Šmaus, Jan                TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9700            110:25   36:57 
    9  Hlubuček, Tomáš           CHA - OK Chrastava     CHA9704            133:17   59:49 
   10  Koucký, Martin            EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP9700            134:39   61:11 
   11  Scholtz, Paul             TSC Berlin                                170:13   96:45 

       Košek, Jan                LLI - TJ Loko Liberec  LLI9801             nest.         
       Melichar, Vojtěch         LLI - TJ Loko Liberec  LLI9802             nest.         



H20  (4)       6.5 km  310 m   11 K        

    1  Kamolz, Anton             Post SV Dresden                            66:24    0:00 
    2  Graumann, Leo             ESV Lok Schöneweide                        75:18    8:54 
    3  Müller, Kurt              Post SV Dresden                            75:58    9:34 
    4  Kadečka, Adam             JEN - OB Jenišovice    JEN9601            147:36   81:12 



H21L  (57)     9.6 km  465 m   18 K        

    1  Horáček, Michal           VLI - Slavia Liberec o VLI7700             74:38    0:00 
    2  Hradec, Pavel             TUR - OOB TJ Turnov    TUR8801             77:48    3:10 
    3  Kettner, Vojtěch          KAM - SK Kamenice      KAM9601             79:19    4:41 
    4  Müller, Philipp           Post SV Dresden                            81:16    6:38 
    5  Wolf, Daniel              TUR - OOB TJ Turnov    TUR9100             81:51    7:13 
    6  Kořínek, Tomáš            BOR - OK Jiskra Nový B BOR9007             83:01    8:23 
    7  Kettner, Lukáš            KAM - SK Kamenice      KAM9403             83:40    9:02 
    8  Janata, Martin            DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP8306             84:26    9:48 
    9  Váňa, Martin              TUR - OOB TJ Turnov    TUR8401             88:22   13:44 
   10  Škoda, Jakub              VLI - Slavia Liberec o VLI8800             89:08   14:30 
   11  Döllgast, Moritz          Post SV Dresden                            89:48   15:10 
   12  Kalous, Vladislav         EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP7702             90:50   16:12 
   13  Luštický, Martin          TUR - OOB TJ Turnov    TUR8700             91:00   16:22 
   14  Matějů, Luboš             PGP - SK Praga         PGP7601             92:04   17:26 
   15  Žaloudek, Petr            SJC - TJ Sportcentrum  SJC8309             92:24   17:46 
   16  Švihovský, Jaromír        SJC - TJ Sportcentrum  SJC8005             95:37   20:59 
   17  Pokorný, Ondřej           PGP - SK Praga         PGP7506             96:42   22:04 
   18  Kraemer, Andrei           Post SV Dresden                            98:31   23:53 
   19  Veselý, Jakub             PGP - SK Praga         PGP9503             99:50   25:12 
   20  Kapal, Tomáš              KAM - SK Kamenice      KAM9402            100:01   25:23 
   21  Semík, Ondřej             KAM - SK Kamenice      KAM9401            100:02   25:24 
   22  Goericke, Marvin          TSC Berlin                                100:21   25:43 
   23  Hostaš, Petr              TUR - OOB TJ Turnov    TUR9001            100:39   26:01 
   24  Illner, Vojtěch           DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP9600            100:50   26:12 
   25  Kobr, Tomáš               VLI - Slavia Liberec o VLI8901            101:03   26:25 
   26  Leibiger, Jens            Post SV Dresden                           101:41   27:03 
   27  Mašata, Matěj             PHK - OK 99 Hradec Krá                    102:57   28:19 
   28  Peterka, Vojtěch          LLI - TJ Loko Liberec  LLI7502            103:51   29:13 
   29  Kolín, Jan                DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP7701            107:27   32:49 
   30  Mašata, Roman             PHK - OK 99 Hradec Krá PHK7107            108:00   33:22 
   31  Semík, Luboš              KAM - SK Kamenice      KAM6201            109:45   35:07 
   32  Klaška, Pavel             DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP9301            110:30   35:52 
   33  Henych, Petr              VLI - Slavia Liberec o VLI6001            115:09   40:31 
   34  Hörnig, Sebastian         Post SV Dresden                           116:46   42:08 
   35  Janas, Petr               PGP - SK Praga         PGP7106            118:28   43:50 
   36  Lepšík, Petr              BOR - OK Jiskra Nový B BOR8202            120:02   45:24 
   37  Zajíc, Vítězslav          TAP - KOB TRETRA Praha TAP8610            120:32   45:54 
   38  Illner, Jakub             DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP6601            121:44   47:06 
   39  Richter, Alexander        Post SV Dresden                           123:04   48:26 
   40  Šrubař, Michal            MBM - O-mikron         MBM8606            128:10   53:32 
   41  Bořánek, Petr             VSP - USK Praha        VSP7000            129:40   55:02 
   42  Burghardt, Freddy         Post SV Dresden                           129:50   55:12 
   43  Pávek, Petr               BOR - OK Jiskra Nový B BOR9008            131:30   56:52 
   44  Röhner, Uwe               SV IHW Alex 78 Berlin                     138:38   64:00 
   45  Lenk, Andreas             USV TU Dresden                            147:13   72:35 
   46  Schroth, Peter            Post SV Dresden                           150:56   76:18 
   47  Nerad, Jaroslav           LIT - KOB Chemopetrol  LIT9001            156:43   82:05 
   48  Kolman, Jan               LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP8501            161:13   86:35 
   49  Marek, Martin             LLI - TJ Loko Liberec  LLI7000            190:15  115:37 

       Patommel, Jens            ohne Verein 1                               disk         
       Olunczek, Andrej          USV TU Dresden                              disk         
       Leibiger, Janek           Post SV Dresden                             disk         
       Vokurka, Jan              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7501              disk         
       Hyka, Jan                 TUR - OOB TJ Turnov    TUR9002              disk         
       Matějů, Michal            VLI - Slavia Liberec o VLI7702              disk         
       Fürst, Matouš             LLI - TJ Loko Liberec  LLI9603             nest.         
       Brož, Marek               TUR - OOB TJ Turnov    TUR8402             nest.         



H21K  (41)     6.5 km  295 m   14 K        

    1  Wolf, Filip               TUR - OOB TJ Turnov    TUR9701             64:18    0:00 
    2  Konřínek, Jindra          TUR - OOB TJ Turnov    TUR8406             67:32    3:14 
    3  Poloprutský, Tomáš        VLI - Slavia Liberec o VLI6205             70:40    6:22 
    4  Dittmann, Robert          SSV Planeta Radebeul                       70:42    6:24 
    5  Picek, Jan                TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9101             71:47    7:29 
    6  Koucký, Roman             EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP6301             73:08    8:50 
    7  Blahuta, Marek            MFP - VŠSK MFF UK Prah MFP7301             75:57   11:39 
    8  Meyer, Jörg               Post SV Dresden                            78:28   14:10 
    9  Němeček, Jan              VSP - USK Praha        VSP6201             79:13   14:55 
   10  Kalous, Antonín           KON - KOB Konice       KON7708             80:54   16:36 
   11  Karvánek, Matouš          BOR - OK Jiskra Nový B BOR9006             80:58   16:40 
   12  Krtička, Jan              KON - KOB Konice       KON7931             81:46   17:28 
   13  Picek, Štěpán             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9601             82:06   17:48 
   14  Macek, Jiří               LIT - KOB Chemopetrol  LIT8401             83:07   18:49 
   15  Albl, Miloslav            LME - SK Los Mělník    LME7600             84:18   20:00 
   16  Meyer, Dirk               Post SV Dresden                            85:26   21:08 
   17  von Dalowski, Jan         Post SV Dresden                            85:27   21:09 
   18  Honzík, Tomáš             VLI - Slavia Liberec o                     85:34   21:16 
   19  Eiselt, Jan               LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP8801             88:45   24:27 
   20  Harazin, Martin           VLI - Slavia Liberec o VLI7400             91:05   26:47 
   21  Janata, Pavel             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN8400             94:10   29:52 
   22  Härtelt, Daniel           OLV Potsdam                                94:42   30:24 
   23  Leidinger, Paul           Post SV Dresden                            94:52   30:34 
   24  Pesničák, Jan             SMR - SK SNS Smržovka  SMR7902             95:58   31:40 
   25  Posselt, Martin           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9501             96:20   32:02 
   26  Trösch, Urs               TSC Berlin                                101:48   37:30 
   27  Synek, Antonín            DOK - OK Doksy         DOK7800            104:56   40:38 
   28  Bernášek, Jiří            STB - TJ Stadion Nový  STB8101            106:47   42:29 
   29  Mokrý, Pavel              VLI - Slavia Liberec o VLI7501            107:20   43:02 
   30  Synek, Marcel             DOK - OK Doksy         DOK7600            118:39   54:21 
   31  Ekert, Vladimír           VLI - Slavia Liberec o VLI7600            121:21   57:03 
   32  Schmotz, Martin           USV TU Dresden                            123:55   59:37 
   33  Hájek, Vojtěch            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9502            124:53   60:35 
   34  Křenek, Tomáš             LLI - TJ Loko Liberec  LLI8300            144:53   80:35 
   35  Röck, Christian           TUS Karlsruhe-Rüpurr                      151:02   86:44 
   36  Bednařík, Aleš            VLI - Slavia Liberec o VLI7309            159:54   95:36 
   37  Červinka, Jaroslav        OKP - SK OK 24 Praha   OKP9000            164:22  100:04 
   38  Hulha, Lukáš              LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP9405            176:03  111:45 

       Kučerka, Jan              LIT - KOB Chemopetrol  LIT8002              disk         
       Šmol, Marcel              DOK - OK Doksy         DOK7300             nest.         
       Martan, Jiří              VLI - Slavia Liberec o VLI7300             nest.         



H35  (13)      7.0 km  290 m   15 K        

    1  Přinda, Lukáš             VLI - Slavia Liberec o VLI7701             68:31    0:00 
    2  von Dalowski, Felix       Post SV Dresden                            74:35    6:04 
    3  Pecka, Jan                EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP6800             81:24   12:53 
    4  Nehasil, David            BOR - OK Jiskra Nový B BOR7713             88:21   19:50 
    5  Möser, Uwe                Post SV Dresden                           106:24   37:53 
    6  Šašek, Luděk              SOB - SOBSA            SOB6901            123:57   55:26 
    7  Balogh, Jan               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7500            130:52   62:21 
    8  Hřivna, Štěpán            PGP - SK Praga         PGP7507            131:56   63:25 
    9  Kovář, Boris              LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6710            136:55   68:24 
   10  Žitný, Tomáš              SMB - SKOB Sig-Mat Mla SMB6401            156:52   88:21 
   11  Glaser, Frank             ohne Verein 3                             170:14  101:43 

       Čtrnáct, Jiří             PGP - SK Praga         PGP7603              disk         
       Milán, Pavel              TBM - KOS TJ Tesla Brn TBM7227             nest.         



H40  (29)      6.5 km  310 m   11 K        

    1  Zuzánek, Zdeněk           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN5901             59:09    0:00 
    2  Mager, Holger             Post SV Dresden                            61:01    1:52 
    3  Lucke, Jens               Post SV Dresden                            71:23   12:14 
    4  Müller, Denis             Treptower SV                               74:30   15:21 
    5  Bolehovský, Pavel         EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP7103             76:10   17:01 
    6  Rydl, Jiří                TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7000             76:47   17:38 
    7  Nehasil, Vladislav        LDC - KOB Děčín        LDC7101             79:57   20:48 
    8  Gawlitza, Peter           SV Robotron Dresden                        83:13   24:04 
    9  Průša, Michal             VSP - USK Praha        VSP7310             86:09   27:00 
   10  Lange, Udo                SV IHW Alex 78 Berlin                      86:49   27:40 
   11  Semík, Jan                VSP - USK Praha        VSP6507             87:25   28:16 
   12  Lisý, Ondřej              ONO - SKOB Ostrov      ONO7100             87:37   28:28 
   13  Dikoš, Pavel              BOR - OK Jiskra Nový B BOR6003             89:50   30:41 
   14  Průcha, Miloslav          BOR - OK Jiskra Nový B BOR5800             90:01   30:52 
   15  Adorjan, Peter            TSC Berlin                                 92:34   33:25 
   16  Novotný, Dušan            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7002             93:32   34:23 
   17  Hnízdil, Jan              KAS - KOB Kamenický Še KAS7100             95:51   36:42 
   18  Posselt, Martin           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6802             96:32   37:23 
   19  Klaška, Pavel             DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP6500            103:27   44:18 
   20  Sychra, Zdeněk            CHA - OK Chrastava     CHA7302            106:25   47:16 
   21  Danko, Tomáš              CHA - OK Chrastava     CHA7200            107:22   48:13 
   22  Hoetzel, Martin           JEN - OB Jenišovice    JEN7501            107:36   48:27 
   23  Zabořil, Michal           JEN - OB Jenišovice    JEN7101            124:35   65:26 
   24  Dejnožka, Jiří            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7503            126:54   67:45 
   25  Píchal, Jan               VSP - USK Praha        VSP5202            133:39   74:30 
   26  Mrkvička, Jiří            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7101            137:45   78:36 

       Spejchal, Petr            BOR - OK Jiskra Nový B BOR7512              disk         
       Würz, Bohuslav            LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP7307             nest.         
       Hájek, Jan                TUV - SOK TJ Turnov    TUV7301             nest.         



H45  (40)      6.0 km  275 m   13 K        

    1  Lückmann, Andreas         Post SV Dresden                            60:16    0:00 
    2  Müller, Matthias          Post SV Dresden                            66:30    6:14 
    3  Novák, Ivo                OKP - SK OK 24 Praha   OKP6200             66:49    6:33 
    4  Novák, Libor              OKP - SK OK 24 Praha   OKP6504             73:36   13:20 
    5  Olisauskas, Raimondas     SG LVB Leipzig                             73:49   13:33 
    6  Zelenin, Andrej           USG Chemnitz                               74:18   14:02 
    7  Stárek, Filip             TUR - OOB TJ Turnov    TUR6602             74:32   14:16 
    8  Bleidorn, Stefan          Treptower SV                               75:30   15:14 
    9  Zschäckel, Raik           SV IHW Alex 78 Berlin                      76:17   16:01 
   10  Kubec, Pavel              STB - TJ Stadion Nový  STB6601             84:29   24:13 
   11  Bílý, Petr                LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6805             85:16   25:00 
   12  Wendisch, Mayk            USV TU Dresden                             85:58   25:42 
   13  Fürst, Aleš               LLI - TJ Loko Liberec  LLI6801             89:33   29:17 
   14  Hostaš, Petr              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6601             90:37   30:21 
   15  Wichmann, Rainer          OLV Weimar                                 90:39   30:23 
   16  Šritr, Martin             TUV - SOK TJ Turnov    TUV6802             91:12   30:56 
   17  Žukov, Libor              VLI - Slavia Liberec o VLI6803             95:57   35:41 
   18  Kovář, Karel              LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6102             96:24   36:08 
   19  Klose, Sven               USV TU Dresden                             97:32   37:16 
   20  Rothkegel, Thomas         Post SV Dresden                            98:14   37:58 
   21  Procházka, Antonín        DCE - KOB Dobřichovice DCE5500             98:27   38:11 
   22  Žucha, Jiří               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6603            101:17   41:01 
   23  Hänsel, Jörg              SV Lengefeld                              103:16   43:00 
   24  Braatz, Frank             Treptower SV                              104:29   44:13 
   25  Demmig, Sven              Kaulsdorfer OLV                           107:29   47:13 
   26  Pavel, Petr               LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6806            108:29   48:13 
   27  Weinert, Rolf             Post SV Dresden                           112:02   51:46 
   28  Nosek, Petr               DLT - KrOB Rozmarýn Li DLT6901            114:30   54:14 
   29  Průšek, Petr              STB - TJ Stadion Nový  STB7000            114:39   54:23 
   30  Eichler, Petr             KAS - KOB Kamenický Še KAS6900            129:11   68:55 
   31  Řezáč, Pavel              VLI - Slavia Liberec o VLI6900            133:26   73:10 
   32  Stöcker, Karsten          SV Vorwärts Leipzig                       137:22   77:06 
   33  Dalüge, Kai               SV IHW Alex 78 Berlin                     142:04   81:48 
   34  Ihle, Thomas              Post SV Dresden                           145:08   84:52 
   35  Höhne, Uwe                SG LVB Leipzig                            145:09   84:53 

       Bruner, Luboš             LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6501              disk         
       Becker, Uwe               SG LVB Leipzig                             nest.         
       Zimmerling, Holger        Post SV Dresden                            nest.         
       Hejna, Stanislav          LLI - TJ Loko Liberec  LLI6900             nest.         
       Žejdlík, Michal           LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP7001             nest.         



H50  (16)      5.5 km  265 m   10 K        

    1  Krejčí, Jaroslav          BOR - OK Jiskra Nový B BOR6302             57:20    0:00 
    2  Schindler, Jiří           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6301             65:07    7:47 
    3  Richter, Detlef           SG LVB Leipzig                             69:01   11:41 
    4  Kremlacek, Johannes       ESV Lok Schöneweide                        78:54   21:34 
    5  Graumann, Bernd           ESV Lok Schöneweide                        78:56   21:36 
    6  Richter, Frank            TSV Karlshorst                             86:01   28:41 
    7  Eppendorfer, Jörg         OL Görlitz e.V.                            91:53   34:33 
    8  Hanuš, Pavel              LTU - OOB TJ Lokomotiv LTU6501             92:51   35:31 
    9  Mareš, Hynek              TUR - OOB TJ Turnov    TUR6100             93:56   36:36 
   10  Käding, Bernd             Kaulsdorfer OLV                            95:05   37:45 
   11  Vlček, Petr               LDC - KOB Děčín        LDC6401             97:41   40:21 
   12  Hoidekr, Pavel            LLI - TJ Loko Liberec  LLI5901            101:19   43:59 
   13  Doškář, Boris             BOR - OK Jiskra Nový B BOR6400            117:18   59:58 
   14  Mašek, Petr               BOR - OK Jiskra Nový B BOR6502            148:03   90:43 
   15  Mellan, Martin            TUV - SOK TJ Turnov    TUV6304            162:22  105:02 

       Roßberg, Veit             USG Chemnitz                                disk         



H55  (23)      4.9 km  245 m   8 K         

    1  Sucharda, Jiří            BOR - OK Jiskra Nový B BOR5802             54:41    0:00 
    2  Hrabánek, David           PGP - SK Praga         PGP6003             58:01    3:20 
    3  Červinka, Jaroslav        OKP - SK OK 24 Praha   OKP5803             66:58   12:17 
    4  Hejzlar, Josef            VCB - TJ OB České Budě VCB5601             70:12   15:31 
    5  Fuchs, Dietmar            Post SV Dresden                            71:14   16:33 
    6  Wiedenfeld, Frank         SSV Planeta Radebeul                       71:47   17:06 
    7  Konopáč, Jiří             TUR - OOB TJ Turnov    TUR5803             74:20   19:39 
    8  Pávek, Miloš              BOR - OK Jiskra Nový B BOR5801             74:31   19:50 
    9  Jakubec, Jindřich         TUR - OOB TJ Turnov    TUR4801             75:33   20:52 
   10  Hejtmánek, Vladimír       TAP - KOB TRETRA Praha TAP5802             80:09   25:28 
   11  Kožina, Petr              PGP - SK Praga         PGP6000             80:57   26:16 
   12  Horák, Petr               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN5602             81:12   26:31 
   13  Peterka, František        TJP - TJ Sokol Troja   TJP4900             82:36   27:55 
   14  Holas, Vladimír           TUR - OOB TJ Turnov    TUR5601             83:19   28:38 
   15  Böhm, Karel               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN5101             92:22   37:41 
   16  Eiselt, Miloš             LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP5802             92:52   38:11 
   17  Kretzschmar, Frank        OLV Weimar                                 93:30   38:49 
   18  Kraemer, Werner           Post SV Dresden                            97:41   43:00 
   19  Kössler, Wolfgang         Volkssport Berlin                         104:57   50:16 
   20  Grivalský, Michal         PGP - SK Praga         PGP5900            107:35   52:54 
   21  Vitebský, Mirek           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6001            113:59   59:18 
   22  Hulha, Karel              LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6001            170:31  115:50 

       Svobodný, Petr            DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP5800              disk         



H60  (12)      4.5 km  175 m   9 K         

    1  Tonn, Konrad              SSV Planeta Radebeul                       54:49    0:00 
    2  Hudský, Vlastimil         TUR - OOB TJ Turnov    TUR5100             58:06    3:17 
    3  Hickethier, Manfred       VLI - Slavia Liberec o VLI5201             58:28    3:39 
    4  Přinda, Oldřich           VLI - Slavia Liberec o VLI5101             59:08    4:19 
    5  Horáček, Miroslav         VLI - Slavia Liberec o VLI5000             66:19   11:30 
    6  Fiala, Zdeněk             TAP - KOB TRETRA Praha TAP5501             72:11   17:22 
    7  Provazník, Jiří           TUR - OOB TJ Turnov    TUR5102             73:16   18:27 
    8  Ježek, Ladislav           VLI - Slavia Liberec o VLI4900             74:23   19:34 
    9  Bárta, Miroslav           JEN - OB Jenišovice    JEN5201            103:02   48:13 
   10  Paschka, Frank            SSV Planeta Radebeul                      108:52   54:03 
   11  Bednařík, Libor           VLI - Slavia Liberec o VLI5200            128:33   73:44 

       Valter, Petr              KBP - KBP Praha        KBP4500              disk         



H65  (17)      3.7 km  160 m   7 K         

    1  Karmazín, Petr            VLI - Slavia Liberec o VLI4901             48:35    0:00 
    2  Babický, Tomáš            DLT - KrOB Rozmarýn Li DLT5001             52:47    4:12 
    3  Koč, Zdeněk               MKP - SK Meteor Kačero MKP4700             53:08    4:33 
    4  Michalek, Janusz          KOS Modrzew Skwierzyna                     54:46    6:11 
    5  Conrad, Helmut            USV TU Dresden                             57:23    8:48 
    6  Rančák, Josef             BOR - OK Jiskra Nový B BOR5004             57:56    9:21 
    7  Edward, Bartkowiak        PL - WKS Grunwald Pozn 34P4800             60:01   11:26 
    8  Kraus, Jan                LLI - TJ Loko Liberec  LLI4501             60:41   12:06 
    9  Lukavec, Míla             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN4901             62:03   13:28 
   10  Hlaváč, Jaroslav          SMB - SKOB Sig-Mat Mla SMB4801             71:18   22:43 
   11  Busch, Hans-Jürgen        Post SV Dresden                            74:04   25:29 
   12  Richtr, Jiří              JEN - OB Jenišovice    JEN5001             78:03   29:28 
   13  Nejezchleba, Jiří         KAS - KOB Kamenický Še KAS4600             82:08   33:33 
   14  Našinec, Jiří             STB - TJ Stadion Nový  STB5003             83:19   34:44 
   15  Juřina, Robert            FYD - Jizerský klub OB FYD4900            106:22   57:47 

       Kadečka, Jiří             JEN - OB Jenišovice    JEN5002              disk         
       Hořínek, Jaroslav         VSP - USK Praha        VSP5000             nest.         



H70  (18)      3.5 km  160 m   9 K         

    1  Schmalfeld, Tassilo       SSV Planeta Radebeul                       61:10    0:00 
    2  Lemnitzer, Eberhard       Kaulsdorfer OLV                            65:02    3:52 
    3  Křtěnský, Jaroslav        BOR - OK Jiskra Nový B BOR3600             72:21   11:11 
    4  Fillinger, Helmut         SV IHW Alex 78 Berlin                      73:23   12:13 
    5  Zakouřil, Václav          TUV - SOK TJ Turnov    TUV4301             76:05   14:55 
    6  Kohout, Tomáš             UVP - Slovan Praha     UVP3700             80:21   19:11 
    7  Štrojsa, Josef            KAS - KOB Kamenický Še KAS4000             85:30   24:20 
    8  Kern, Wilmar              SV Bad Düben                               88:00   26:50 
    9  Beránek, Miroslav         BOR - OK Jiskra Nový B BOR3900             88:55   27:45 
   10  Lukáš, Zdeněk             LLI - TJ Loko Liberec  LLI4502             97:23   36:13 
   11  Mašek, Pavel              BOR - OK Jiskra Nový B BOR3602             97:36   36:26 
   12  Thiel, Rolf               SV IHW Alex 78 Berlin                      97:42   36:32 
   13  Petrželka, Pavel          TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN3800            100:02   38:52 
   14  Klawun, Werner George     Sachsen-Marathon e.V.                     111:59   50:49 
   15  Schlittermann, Klaus      ESV Lok Schöneweide                       118:52   57:42 
   16  Glaser, Wolfgang          HSG Turbine Zittau                        125:14   64:04 
   17  Holzapfel, Manfred        HSG Turbine Zittau                        189:23  128:13 

       Novotný, František        PUL - OOB USK Slavie Ú PUL4200             nest.         



HDR  (59)      3.4 km  0 m   5 K           

    1  Přinda, Jan               VLI - Slavia Liberec o                     15:44    0:00 
    2  Mareš, Matěj              TUR - OOB TJ Turnov    TUR0100             18:14    2:30 
    3  Novotná, Karolína         TUR - OOB TJ Turnov    TUR0853             19:36    3:52 
    4  Sork, Dominik             CZ - neregistrovaní                        21:29    5:45 
    5  Polák, Tomášek            CHA - OK Chrastava                         22:37    6:53 
    6  Hoetzel, Jiří             JEN - OB Jenišovice    JEN0701             22:43    6:59 
    7  Mašková, Lucie            STB - TJ Stadion Nový  STB0751             22:49    7:05 
    8  Přinda, Vojtěch           VLI - Slavia Liberec o                     23:11    7:27 
    9  Blahutová, Lucie          MFP - VŠSK MFF UK Prah                     23:48    8:04 
   10  Heřmánková, Bára          TUR - OOB TJ Turnov    TUR0850             24:12    8:28 
   11  Harazinová, Zuzana        VLI - Slavia Liberec o VLI0650             24:18    8:34 
   12  Ekertová, Jana            VLI - Slavia Liberec o                     24:23    8:39 
   13  Kučerka, Radek            STB - TJ Stadion Nový  STB1101             25:00    9:16 
   14  Nebusová, Norika          LLI - TJ Loko Liberec                      25:19    9:35 
   15  Holfeld, Anna             USV TU Dresden                             25:23    9:39 
   16  Justová, Anika            CHA - OK Chrastava     CHA1050             25:42    9:58 
   17  Holanová, Lucie           CHA - OK Chrastava     CHA0655             25:44   10:00 
   18  Lucke, Julius             Post SV Dresden                            26:52   11:08 
   19  Březinová, Antonie        CHA - OK Chrastava     CHA0851             26:53   11:09 
   20  Harazinová, Tereza        VLI - Slavia Liberec o VLI0850             26:56   11:12 
   21  Vanerová, Natálie         CHA - OK Chrastava     CHA                 27:28   11:44 
   22  Pesničák, Daniel          SMR - SK SNS Smržovka  SMR1100             28:41   12:57 
   23  Kalousová, Julie          KON - KOB Konice       KON0850             29:06   13:22 
   24  Krtičková, Ester          CHA - OK Chrastava     CHA0754             29:07   13:23 
   24  Kalousová, Jolana         EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP0760             29:07   13:23 
   26  Zoubek, Štěpán            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN                 30:10   14:26 
   27  Růtová, Amálka            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0951             30:31   14:47 
   28  Míková, Sofie             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0950             30:33   14:49 
   29  Kruliš, Janek             CZ - neregistrovaní                        31:00   15:16 
   30  Tomanicová, Stela         CHA - OK Chrastava     CHA1051             31:18   15:34 
   31  Tymeš, Jan                BOR - OK Jiskra Nový B BOR0106             32:05   16:21 
   31  Houda, Lukáš              CHA - OK Chrastava     CHA0800             32:05   16:21 
   31  Sychra, Šimon             CHA - OK Chrastava     CHA0802             32:05   16:21 
   34  Semíková, Julie           KAM - SK Kamenice      KAM0358             32:37   16:53 
   35  Suchardová, Bernardette   BOR - OK Jiskra Nový B                     33:32   17:48 
   36  Saupe, Emil               Post SV Dresden                            33:43   17:59 
   37  Miklas, Ondřej            VLI - Slavia Liberec o                     34:14   18:30 
   38  Berka, Ondřej             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN1100             35:12   19:28 
   39  Horacek, Jachym           VLI - Slavia Liberec o                     35:23   19:39 
   40  Synková, Elena            DOK - OK Doksy         DOK0850             36:06   20:22 
   41  Lamač, Vítek              BOR - OK Jiskra Nový B BOR1100             36:14   20:30 
   42  Albl, Matouš              LME - SK Los Mělník    LME                 37:41   21:57 
   43  Krtička, Jáchym           CZ - neregistrovaní                        38:00   22:16 
   44  Zabořilová, Anna          JEN - OB Jenišovice    JEN0951             39:55   24:11 
   45  Diener, Jenda             CHA - OK Chrastava                         40:05   24:21 
   46  Nehasil, František        BOR - OK Jiskra Nový B BOR1101             40:21   24:37 
   47  Čabanová, Eva             FYD - Jizerský klub OB FYD0501             41:19   25:35 
   48  Kocman, Lukáš             BOR - OK Jiskra Nový B                     41:42   25:58 
   49  Nožička, Jan              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN                 44:20   28:36 
   50  Nožičková, Eva            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN                 44:28   28:44 
   51  Janata, Matěj             DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP1111             44:45   29:01 
   52  Saur, Štěpán              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0900             51:34   35:50 
   53  Novotný, Dalibor          VLI - Slavia Liberec o VLI0808            106:50   91:06 
   54  Pokorná, Ema              PGP - SK Praga         PGP0950            178:35  162:51 

       Zaňka, Albert             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0803              disk         
       Vařeková, Anna            TUV - SOK TJ Turnov    TUV0651             nest.         
       Pechová, Alena            VLI - Slavia Liberec o VLI0854             nest.         
       Pechová, Marie            VLI - Slavia Liberec o VLI1050             nest.         
       Kalousová, Adéla          EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP0950             nest.         



P  (73)        2.8 km  135 m   6 K         

    1  Lošťáková, Ivana          LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP7758             28:53    0:00 
    2  Christl, Ivan             CZ - neregistrovaní    NNN0000             29:04    0:11 
    3  Šklíba, Jaromír           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN1010             31:45    2:52 
    4  Štveráková, Monika        CHA - OK Chrastava                         32:03    3:10 
    5  Sihver, Ragnar            Post SV Dresden                            33:00    4:07 
    6  Melicharová, Barbora      LLI - TJ Loko Liberec  LLI7252             33:25    4:32 
    7  Kalousová, Radka          EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP7550             34:53    6:00 
    8  Lipenská, Eva             CHA - OK Chrastava     CHA7951             35:42    6:49 
    9  Grosman, Pavel            CZ - neregistrovaní                        36:16    7:23 
   10  Fraňková, Alexandra       LEP LEP - OK Lesapáni                      37:11    8:18 
   11  Radka, Proskova           CZ - neregistrovaní                        37:22    8:29 
   12  Matyášová, Jana           CHA - OK Chrastava     CHA7652             37:30    8:37 
   13  Pesničáková, Krystýna     TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN1061             37:34    8:41 
   14  Matyáš, Libor             CHA - OK Chrastava     CHA7603             37:45    8:52 
   15  Studničný, Jarda          BOR - OK Jiskra Nový B                     38:12    9:19 
   16  Bednaříková, Daniela      VLI - Slavia Liberec o VLI7759             38:32    9:39 
   17  Brož, Dominik             FYD - Jizerský klub OB                     38:55   10:02 
   18  Janatová, Markéta         BOR - OK Jiskra Nový B                     40:38   11:45 
   19  Míková, Markéta           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7351             42:15   13:22 
   20  Müller, Marko             ohne Verein 2                              42:47   13:54 
   21  Mašín, René               TJN - OOB TJ Tatran Ja                     43:50   14:57 
   22  Mašínová, Klára           TJN - OOB TJ Tatran Ja                     44:01   15:08 
   23  Miklasová, Markéta        VLI - Slavia Liberec o                     45:24   16:31 
   24  Suchánková                CZ - neregistrovaní                        45:46   16:53 
   25  Boeck, Thomas             Kaulsdorfer OLV                            45:50   16:57 
   26  Prošek, Jan               CZ - neregistrovaní                        46:09   17:16 
   27  Bednaříková, Adéla        VLI - Slavia Liberec o VLI0059             47:43   18:50 
   28  Šírl, Kamil               CHA - OK Chrastava                         47:48   18:55 
   29  Hallman, Jiří             TUV - SOK TJ Turnov    TUV7100             47:57   19:04 
   30  Hornychová, Helena        TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7150             48:09   19:16 
   31  Macháčková, Eliška        FYD - Jizerský klub OB FYD9851             48:11   19:18 
   32  Briesemeister, Mareen     Köpenicker SC                              48:20   19:27 
   33  Pitrová, Zuzana           BOR - OK Jiskra Nový B BOR7950             49:01   20:08 
   34  Käding, Kirsten           Kaulsdorfer OLV                            51:25   22:32 
   35  Boeck, Ute                Kaulsdorfer OLV                            51:45   22:52 
   36  Schubert, Christiane      Post SV Dresden                            51:50   22:57 
   37  Suchánková, Dana          CZ - neregistrovaní                        51:59   23:06 
   38  Pokorná, Hana             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6950             52:49   23:56 
   39  Holan, Petr               CHA - OK Chrastava     CHA7001             54:05   25:12 
   40  Proftová, Michaela        CZ - neregistrovaní                        55:11   26:18 
   41  Dolejší, Miloš            STB - TJ Stadion Nový  STB6701             55:23   26:30 
   42  Schuchart, Joseph         ohne Verein 1                              55:25   26:32 
   43  Ansorge, Ronald           SV Robotron Dresden                        55:27   26:34 
   44  Spirling, Helena          SV Robotron Dresden                        55:29   26:36 
   45  Březina, Jan              CHA - OK Chrastava     CHA7604             58:12   29:19 
   46  Häßler, Kathrin           Köpenicker SC                              59:34   30:41 
   47  Průchová, Elena           BOR - OK Jiskra Nový B BOR6850             59:44   30:51 
   48  Koucká, Barbora           EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP0050             60:43   31:50 
   49  Leníková, Jana            DLT - KrOB Rozmarýn Li DLT6151             62:04   33:11 
   50  Reisingerová, Eliška      DLT - KrOB Rozmarýn Li DLT0151             62:05   33:12 
   51  Höbig, Antje              SV Bad Düben                               64:58   36:05 
   52  Řehořová, Lenka           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7250             66:29   37:36 
   53  Lipenský, Robert          CHA - OK Chrastava     CHA7201             66:46   37:53 
   54  Stöcker, Mara             SG LVB Leipzig                             71:40   42:47 
   55  Stöcker, Evelyn           SV Vorwärts Leipzig                        71:56   43:03 
   56  Bílková, Pavlína          ROU - SKOB Roudnice na ROU7756             73:20   44:27 
   57  Briesemeister, Christian  Köpenicker SC                              74:15   45:22 
   58  Janasová, Barbora         PGP - SK Praga         PGP7152             75:18   46:25 
   59  Polgar, Erika             TSC Berlin                                 78:08   49:15 
   60  Wichmann, Katrin          OLV Weimar                                 78:18   49:25 
   61  Meier, Bianca             SG LVB Leipzig                             86:14   57:21 
   62  Pavlova, Irena            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7650             86:34   57:41 
   63  Karp, Philipp             OK Leipzig                                 95:50   66:57 
   64  Karp, Anke                OK Leipzig                                 95:51   66:58 
   65  Vokalova, Jaroslava       CHA - OK Chrastava                        105:33   76:40 
   66  Moeck, Matthias           Köpenicker SC                             119:26   90:33 

       Šmaus, Ivan               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6249              disk         
       Schubert, Thomas          Post SV Dresden                            nest.         
       Žejdlíková, Jitka         LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP7251             nest.         
       Petrová, Věra             VLI - Slavia Liberec o VLI6251             nest.         
       Pech, Richard             CZ - Neregistrovaní -  62X6400             nest.         
       Pechová, Helena           CZ - Neregistrovaní -  62X7250             nest.         
       Winnig, Anke              Treptower SV                               nest.         



T6  (35)       5.9 km  275 m   13 K        

    1  Koštejn, Vít              DOK - OK Doksy         DOK9800             58:24    0:00 
    2  Kopec, Tomáš              KRN KRN - TJ Lokomotiv                     63:38    5:14 
    3  Hiršová, Gabriela         ZBM SK Žabovřesky Brno                     70:46   12:22 
    4  Kopcová, Michalea         KRN KRN - TJ Lokomotiv                     88:55   30:31 
    5  Švarc, Jiří               CZ - neregistrovaní                        99:40   41:16 
    6  Holfeld, Christina        USV TU Dresden                            100:18   41:54 
    7  Melichar, Jaromír         LLI - TJ Loko Liberec  LLI6301            119:00   60:36 
    8  Kapischke, Andreas        OK Mark Brandenburg e.                    120:15   61:51 
    9  Labská, Karolina          LLI - TJ Loko Liberec                     123:39   65:15 
   10  Košek, Ladislav           LLI - TJ Loko Liberec  LLI5903            126:58   68:34 
   11  Heřmánek, Michal          TUR - OOB TJ Turnov    TUR7702            131:08   72:44 
   12  Řehoř, Jiří               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7004            131:21   72:57 
   13  Kvasnička, Ladislav       CZ - neregistrovaní                       135:46   77:22 
   14  Pavel, Jiří               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7100            143:18   84:54 
   15  Knížek, Milan             CZ - neregistrovaní                       153:49   95:25 
   16  Adolph, Zdeňka            CZ - neregistrovaní                       156:44   98:20 
   17  Adolph, Jeff              CZ - neregistrovaní                       167:04  108:40 
   18  Fritzsche, Jörn           SV Lengefeld                              186:02  127:38 
   19  Bartoš, Jiří              KUL - KOB Ústí nad Lab KUL6200            195:54  137:30 
   20  Chrz, Martin              KUL - KOB Ústí nad Lab KUL7001            197:30  139:06 
   21  Funk, Uwe                 OK Leipzig                                207:50  149:26 

       Severýn, Otto             VLI - Slavia Liberec o VLI                  disk         
       Matějů, Martina           PGP - SK Praga         PGP8556              disk         
       Pohořalá, Karolína        ROU - SKOB Roudnice na ROU6850              disk         
       Pohořalý, Dobroslav       ROU - SKOB Roudnice na ROU6401              disk         
       Berková, Květa            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7350              disk         
       Mairichová, Radka         TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7450              disk         
       Pešík, Michal             CZ - Jizerky           92X7701              disk         
       Pohořalá, Anna            ROU - SKOB Roudnice na ROU9954             nest.         
       Skal, Jaroslav            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7504             nest.         
       Táborský, Ondřej          TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN5605             nest.         
       Kopecký, Tomáš            TUR - OOB TJ Turnov    TUR8901             nest.         
       Blín, Jonáš               CZ - Jizerky           92X0600             nest.         
       Blín, Oldřich             CZ - Jizerky           92X6900             nest.         
       Neumann, Mathias          SV Lengefeld                               nest.