SAXBO 2015 - 14.06. OybinSo 14.06.2015 22:11
Ergebniserzeugt von OE2003 © Stephan Krämer 2005

   Pl  Name                      Verein                 Text1                Zeit   Diff. 



D10L  (9)      4.2 km  105 Hm   8 P        

    1  Klustová, Tereza          CHA - OK Chrastava     CHA0751             43:25    0:00 
    2  Koudelková, Eliška        BOR - OK Jiskra Nový B BOR                 61:29   18:04 
    3  Herrmann, Charlotte       OL-Team Wehrsdorf                          74:39   31:14 
    4  Janatová, Violka          DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP0950             78:03   34:38 
    5  Pokorná, Nela             PGP - SK Praga         PGP0552             80:53   37:28 
    6  Schubert, Hannah          Post SV Dresden                            90:05   46:40 

       Lošťáková, Ela            LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0951            Fehlst         
       Štveráková, Zuzana        CHA - OK Chrastava     CHA0750             N Ang         
       Křivanová, Klára          STB - TJ Stadion Nový  STB0650             N Ang         



D10  (17)      2.5 km  55 Hm   10 P        

    1  Mellanová, Judita         TUV - SOK TJ Turnov    TUV0559             28:31    0:00 
    2  Pecková, Tereza           EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP0551             28:49    0:18 
    3  Matyášová, Kristýna       CHA - OK Chrastava     CHA0555             30:28    1:57 
    4  Hájková, Tereza           TUV - SOK TJ Turnov    TUV0558             32:06    3:35 
    5  Rimpel, Gesine            USV TU Dresden                             40:33   12:02 
    6  Hänsel, Flora             SV Lengefeld                               44:34   16:03 
    7  Lommatzsch, Nadja         SSV Planeta Radebeul                       56:31   28:00 
    8  Neumann, Johanna          SV Lengefeld                               65:40   37:09 
    9  Storch, Frieda            Köpenicker SC                              66:52   38:21 
   10  Sýbová, Marika            BOR - OK Jiskra Nový B BOR0553             84:06   55:35 
   11  Havlová, Katka            VRL - OOS TJ Spartak V VRL0552             92:20   63:49 
   12  Štveráková, Eliška        CHA - OK Chrastava     CHA0553             94:05   65:34 
   13  Lošťáková, Sára           LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0650            121:09   92:38 

       Lommatzsch, Lena          SSV Planeta Radebeul                      Fehlst         
       Rupsch, Finja             USG Chemnitz                               N Ang         
       Sochová, Anna             BOR - OK Jiskra Nový B BOR0550             N Ang         
       Vítková, Anna             DOK - OK Doksy                             N Ang         



D12  (24)      2.6 km  75 Hm   8 P         

    1  Sihver, Merle             Post SV Dresden                            25:56    0:00 
    2  Martanová, Lea            VLI - Slavia Liberec o VLI0555             27:23    1:27 
    3  Wartewig, Anna            SG LVB Leipzig                             30:11    4:15 
    4  Marková, Hana             LLI - TJ Loko Liberec  LLI0450             30:13    4:17 
    5  Bednaříková, Emma         VLI - Slavia Liberec o VLI0359             32:02    6:06 
    6  Heinemann, Wenke          SV Robotron Dresden                        33:17    7:21 
    7  Hockeborn, Anne           SSV Planeta Radebeul                       34:01    8:05 
    8  Steinert, Luise           SV Lengefeld                               34:09    8:13 
    9  Nehasilová, Veronika      LDC - KOB Děčín        LDC0350             34:39    8:43 
   10  Müller, Josephine         USV TU Dresden                             37:54   11:58 
   11  Andrlová, Lea             VLI - Slavia Liberec o VLI0453             38:17   12:21 
   12  Průšková, Tereza          STB - TJ Stadion Nový  STB0499             38:23   12:27 
   13  Podrábská, Alžběta        VLI - Slavia Liberec o VLI0451             40:10   14:14 
   14  Häßler, Clara             Köpenicker SC                              44:14   18:18 
   15  Neumann, Lena             SV Lengefeld                               49:41   23:45 
   16  Pokorná, Linda            PGP - SK Praga         PGP0350             56:22   30:26 
   17  Funk, Julika              OK Leipzig                                 58:58   33:02 
   18  Jakoubková, Anna          STB - TJ Stadion Nový  STB0498             59:45   33:49 
   19  Rönnmark, Astrid          OL Görlitz e.V.                            61:35   35:39 
   20  Čabanová, Tereza          FYD - Jizerský klub OB FYD0450             61:59   36:03 
   21  Neradová, Natálie         BOR - OK Jiskra Nový B BOR0452             62:59   37:03 
   22  Šestáková, Marie          VLI - Slavia Liberec o VLI0452             64:02   38:06 
   23  Klein, Franka             USV TU Dresden                             74:13   48:17 
   24  Synková, Barbora          DOK - OK Doksy         DOK0450             78:22   52:26 



D14  (23)      4.0 km  130 Hm   11 P       

    1  Kochová, Anna             SJC - TJ Sportcentrum  SJC0153             33:38    0:00 
    2  Kosová, Tereza            SRK - Spartak Rychnov                      42:11    8:33 
    3  Matějková, Zuzana         LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0153             42:52    9:14 
    4  Dolejší, Kateřina         STB - TJ Stadion Nový  STB0199             44:29   10:51 
    5  Jeřábková, Nina           BOR - OK Jiskra Nový B BOR0151             46:30   12:52 
    6  Schubert, Helene          Post SV Dresden                            49:06   15:28 
    7  Pekařová, Jana            TUR - OOB TJ Turnov    TUR0252             51:35   17:57 
    8  Linková, Lucie            TUR - OOB TJ Turnov    TUR0251             51:58   18:20 
    9  Semíková, Lucie           KAM - SK Kamenice      KAM0250             53:30   19:52 
   10  Kipka, Leoni              Post SV Dresden                            54:15   20:37 
   11  Musch, Katharina          OL Team Pulsnitz                           58:18   24:40 
   12  Podrábská, Marie          VLI - Slavia Liberec o VLI0251             58:38   25:00 
   13  Lišková, Adélka           CHA - OK Chrastava     CHA0254             61:56   28:18 
   14  Sickert, Swenja           SSV Planeta Radebeul                       63:20   29:42 
   15  Pavlová, Martina          LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0151             64:23   30:45 
   16  Šklíbová, Míša            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN0153             70:27   36:49 
   17  Kolleß, Ulla              Post SV Dresden                            78:23   44:45 
   18  Häßler, Franka            Köpenicker SC                              80:57   47:19 
   19  Bartusch, Carina          Post SV Dresden                            89:12   55:34 
   20  Balatková, Barbora        VLI - Slavia Liberec o VLI0150             94:36   60:58 
   21  Šritrová, Lenka           TUV - SOK TJ Turnov    TUV0252            100:34   66:56 

       Havlová, Klára            VRL - OOS TJ Spartak V VRL0152            Fehlst         
       Vejražková, Róza          SJC - TJ Sportcentrum  CHA0253             N Ang         



D16  (18)      4.3 km  175 Hm   10 P       

    1  Hrabánková, Zuzana        PGP - SK Praga         PGP9950             51:08    0:00 
    2  Janoušková, Lucie         BOR - OK Jiskra Nový B BOR9954             51:12    0:04 
    3  Thořová, Markéta          TUR - OOB TJ Turnov    TUR9952             55:15    4:07 
    4  Žejdlíková, Karolína      LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP9950             57:20    6:12 
    5  Poloprutská, Lucie        VLI - Slavia Liberec o VLI9950             57:28    6:20 
    6  Jakob, Isabel             SV Robotron Dresden                        62:51   11:43 
    7  Minner, Ann-Sophie        OL Görlitz e.V.                            67:28   16:20 
    8  Hänsel, Hannah            SV Lengefeld                               67:52   16:44 
    9  Höhne, Lena               SG LVB Leipzig                             72:09   21:01 
   10  Vogt, Felicitas           OL Görlitz e.V.                            76:09   25:01 
   11  Kolářová, Johana          PGP - SK Praga         PGP9952             77:21   26:13 
   12  Zoitke, Franka            Post SV Dresden                            80:10   29:02 
   13  Adorjan, Luca             TSC Berlin                                 81:47   30:39 
   14  Kyselová, Nela            ROU - SKOB Roudnice na ROU9951             85:31   34:23 
   15  Jeřábková, Ema            BOR - OK Jiskra Nový B BOR9957             94:41   43:33 
   16  Weißker, Wiebke           Post SV Dresden                           119:14   68:06 

       Macháčková, Barbora       FYD - Jizerský klub OB FYD0051            Fehlst         
       Labská, Karolína          LLI - TJ Loko Liberec  LLI9952             N Ang         



D18  (10)      5.3 km  260 Hm   12 P       

    1  Kovářová, Lenka           LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP9750             62:42    0:00 
    2  Staňová, Karolína         BOR - OK Jiskra Nový B BOR9853             65:01    2:19 
    3  Müller, Dorothea          Post SV Dresden                            66:16    3:34 
    4  Kohoutová, Barbora        BOR - OK Jiskra Nový B BOR9850             71:06    8:24 
    5  Poloprutská, Klára        VLI - Slavia Liberec o VLI9750             80:26   17:44 
    6  Kohlová, Monika           TUR - OOB TJ Turnov    TUR9756             94:04   31:22 
    7  Žuchová, Daniela          TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9750            101:39   38:57 
    8  Würzová, Karolína         FYD - Jizerský klub OB FYD9852            105:40   42:58 

       Fürstová, Anna            LLI - TJ Loko Liberec  LLI9854             N Ang         
       Linková, Alena            TUR - OOB TJ Turnov    TUR9751             N Ang         



D20  (1)       5.3 km  260 Hm   12 P       

    1  Hrabánková, Klára         PGP - SK Praga         PGP9654             66:55    0:00 



D21AL  (20)    5.7 km  325 Hm   16 P       

    1  Hlubučková, Kristýna      KAM - SK Kamenice      KAM9551             67:18    0:00 
    2  Štičková, Anna            LLI - TJ Loko Liberec  LLI9651             67:29    0:11 
    3  Straube, Hanka            SV Lengefeld                               70:19    3:01 
    4  Zamazalová, Kateřina      TAP - KOB TRETRA Praha TAP9053             74:23    7:05 
    5  Kašková, Kateřina         CHA - OK Chrastava     CHA7850             77:07    9:49 
    6  Poloprutská, Markéta      TUR - OOB TJ Turnov    TUR9252             78:05   10:47 
    7  Kožinová, Jana            PGP - SK Praga         PGP6651             79:20   12:02 
    8  Heinemann, Anne           SV Robotron Dresden                        81:10   13:52 
    9  Volfová, Julie            VLI - Slavia Liberec o VLI8051             81:46   14:28 
   10  Svobodová, Jitka          VSP - USK Praha        VSP7450             88:28   21:10 
   11  Tschischkale, Kati        OLV Potsdam                                92:43   25:25 
   12  Masopustová, Elis         PGP - SK Praga         PGP8656             95:22   28:04 
   13  Henychová, Zuzana         VLI - Slavia Liberec o VLI6151             95:45   28:27 
   14  Švihovská, Eva            SJC - TJ Sportcentrum  SJC8352             96:18   29:00 
   15  Mesiarkinová, Kamila      MBM - O-mikron         MBM8282             98:10   30:52 
   16  Kraemer, Jitka            Post SV Dresden                           102:19   35:01 
   17  Ježková, Dominika         PGP - SK Praga         PGP9053            116:50   49:32 

       Janatová, Lucie           DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP8154            Fehlst         
       Setínková, Eva            DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP8759            Fehlst         
       Kožinová, Anna            PGP - SK Praga         PGP9350            Fehlst         



D21AK  (23)    4.5 km  215 Hm   11 P       

    1  Krafková, Lucie           TUR - OOB TJ Turnov    TUR8650             56:02    0:00 
    2  Nováková, Kateřina        OKP - SK OK 24 Praha   OKP9450             61:03    5:01 
    3  Pachnerová, Dominika      CHA - OK Chrastava     CHA7750             65:10    9:08 
    4  Saupe, Kerstin            Post SV Dresden                            66:59   10:57 
    5  Kolmanová, Josefa         LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP8653             67:05   11:03 
    6  Weinert, Ruta             Post SV Dresden                            72:00   15:58 
    7  Leibiger, Anett           Post SV Dresden                            72:27   16:25 
    8  Rückerová, Petra          ohne Verein 2                              77:54   21:52 
    9  Roßberg, Sylva            USG Chemnitz                               82:35   26:33 
   10  Uhrová, Zuzana            VSP - USK Praha        VSP8050             83:25   27:23 
   11  Schmidt, Beate            OLV Potsdam                                85:20   29:18 
   12  Drahorádová, Lenka        LPU - OK Lokomotiva Pa LPU8660             88:13   32:11 
   13  Höferová, Petra           SJC - TJ Sportcentrum  SJC8761             95:39   39:37 
   14  Würzová, Anna             FYD - Jizerský klub OB FYD9451             99:00   42:58 
   15  Leibiger, Veronika        Post SV Dresden                           101:52   45:50 
   16  Loosová, Lenka            VLI - Slavia Liberec o VLI8152            102:20   46:18 
   17  Wiedenfeld, Anne          SSV Planeta Radebeul                      103:20   47:18 
   18  Wolf, Carolin             Post SV Dresden                           138:38   82:36 
   19  Hlavatá, Andrea           CHA - OK Chrastava     CHA8753            140:03   84:01 

       Krtičková, Michaela       KON - KOB Konice       KON7975            Fehlst         
       Lucke, Henrike            Post SV Dresden                            N Ang         
       Westin, Kjersti           PGP - SK Praga         PGP9255             N Ang         
       Brzáková, Kristýna        VLI - Slavia Liberec o VLI8650             N Ang         



D35  (7)       5.5 km  290 Hm   16 P       

    1  Heřmánková, Pavla         TUR - OOB TJ Turnov    TUR7777             68:08    0:00 
    2  Pokorná, Magdaléna        PGP - SK Praga         PGP7562             88:39   20:31 
    3  Wetzel, Annegret          SV Robotron Dresden                        92:34   24:26 
    4  Lošťáková, Ivana          LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP7758            108:55   40:47 
    5  Storch, Jana              Köpenicker SC                             114:00   45:52 
    6  Kretzschmar, Ute          OLV Weimar                                164:41   96:33 

       Milánová, Jindřiška       TBM - KOS TJ Tesla Brn TBM7475             N Ang         



D40  (28)      4.4 km  170 Hm   10 P       

    1  Dolejší, Lenka            STB - TJ Stadion Nový  STB7499             63:37    0:00 
    2  Hempel, Christine         USV TU Dresden                             63:53    0:16 
    3  Zuzánková, Růžena         TJN - OOB TJ Tatran Ja CHA7051             65:12    1:35 
    4  Čechlovská, Jana          CHA - OK Chrastava     CHA6250             66:05    2:28 
    5  Novotná, Jana             VLI - Slavia Liberec o VLI7350             66:16    2:39 
    6  Hájková, Magdalena        TUV - SOK TJ Turnov    TUV7351             67:47    4:10 
    7  Semíková, Iva             KAM - SK Kamenice      KAM6850             70:07    6:30 
    8  Marková, Jana             LLI - TJ Loko Liberec  LLI7152             73:13    9:36 
    9  Kašparová, Marie          ZAK - SK Netopýr Zákup ZAK7250             73:48   10:11 
   10  Průšová, Markéta          VSP - USK Praha        VSP7256             74:02   10:25 
   11  Riby, Kateřina            LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP7252             75:22   11:45 
   12  Nehasilová, Zuzana        LDC - KOB Děčín        LDC7150             75:51   12:14 
   13  Čtrnáctová, Magdalena     PGP - SK Praga         PGP7151             78:37   15:00 
   14  Forkel, Claudia           SSV Planeta Radebeul                       78:56   15:19 
   15  Pavlíková, Pavla          CHA - OK Chrastava                         79:12   15:35 
   16  Mellanová, Veronika       TUV - SOK TJ Turnov    TUV7251             82:19   18:42 
   17  Janoušková, Iveta         BOR - OK Jiskra Nový B BOR7457             88:43   25:06 
   18  Drechsler, Britta         USV TU Dresden                             88:59   25:22 
   19  Kapischke, Solveig        OK Mark Brandenburg e.                     89:03   25:26 
   20  Kaminskaite, Edita        SG LVB Leipzig                             90:32   26:55 
   21  Musch, Alexandra          OL Team Pulsnitz                          114:07   50:30 
   22  Jeřábková, Tereza         BOR - OK Jiskra Nový B BOR7563            143:02   79:25 

       Minner, Daniela           OL Görlitz e.V.                           Fehlst         
       Zschäckel, Daniela        SV IHW Alex 78 Berlin                      N Ang         
       Nosek, Martina            DLT - KrOB Rozmarýn Li DLT7251             N Ang         
       Alblová, Lucie            LME - SK Los Mělník    LME7555             N Ang         
       Žuková, Marcela           VLI - Slavia Liberec o VLI7351             N Ang         
   AK  König, Thomas             USG Chemnitz                              Fehlst         



D45  (33)      4.4 km  170 Hm   10 P       

    1  Funk, Ira                 OK Leipzig                                 51:55    0:00 
    2  Rejholcová, Andrea        BOR - OK Jiskra Nový B BOR6951             52:21    0:26 
    3  Sihver, Wiebke            Post SV Dresden                            53:09    1:14 
    4  Patzeltová, Beatrice      LDC - KOB Děčín        LDC6850             53:29    1:34 
    5  Würzová, Kateřina         FYD - Jizerský klub OB FYD6952             55:13    3:18 
    6  Linková, Iva              TUR - OOB TJ Turnov    TUR6850             56:24    4:29 
    7  Schröter, Petra           OL Görlitz e.V.                            57:24    5:29 
    8  Zelenin, Jekaterina       USG Chemnitz                               57:29    5:34 
    9  Müller, Anke              Post SV Dresden                            59:03    7:08 
   10  Cruse, Katrin             SV Robotron Dresden                        59:42    7:47 
   11  Němečková, Jarmila        VSP - USK Praha        VSP6650             60:31    8:36 
   12  Kubald, Katrin            Kaulsdorfer OLV                            61:03    9:08 
   13  Kuncová, Jiřina           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN5752             63:41   11:46 
   14  Mrázová, Pavla            DCE - KOB Dobřichovice DCE5550             63:51   11:56 
   15  Matějková, Martina        LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6850             64:25   12:30 
   16  Fürstová, Katka           LLI - TJ Loko Liberec  LLI6950             65:46   13:51 
   17  Procházková, Miluše       DCE - KOB Dobřichovice DCE5450             67:47   15:52 
   18  Pecková, Ivana            EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP6252             68:30   16:35 
   19  Nováková, Irena           OKP - SK OK 24 Praha   OKP6651             68:56   17:01 
   20  Smolková, Alena           PGP - SK Praga         PGP6450             69:17   17:22 
   21  Koucká, Ivana             EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP6850             72:16   20:21 
   22  Illnerová, Daniela        DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP6651             75:50   23:55 
   23  Müller-Wenzke, Astrid     USV TU Dresden                             80:09   28:14 
   24  Žihlová, Lucie            LLI - TJ Loko Liberec  LLI6952             82:18   30:23 
   25  Juras, Kerstin            OL Görlitz e.V.                            84:07   32:12 
   26  Woy, Anja                 USV TU Dresden                             85:02   33:07 
   27  Živcová, Pavlína          DLT - KrOB Rozmarýn Li DLT4651             96:59   45:04 
   28  Korejčíková, Dáďa         LLI - TJ Loko Liberec  LLI5550             98:10   46:15 
   29  Svobodová, Lenka          ROU - SKOB Roudnice na ROU6650            112:19   60:24 

       Schmikale, Elke           SSV Planeta Radebeul                      Fehlst         
       Goericke, Jacqueline      TSC Berlin                                Fehlst         
       Brates, Catrin            Post SV Dresden                            N Ang         
       Kosová, Michaela          SRK - Spartak Rychnov                      N Ang         



D50  (17)      4.0 km  150 Hm   10 P       

    1  Kraemer, Karin            Post SV Dresden                            52:27    0:00 
    2  Juckelandt, Sabine        USV TU Dresden                             54:21    1:54 
    3  Červinková, Jitka         OKP - SK OK 24 Praha   OKP6451             57:16    4:49 
    4  Malkowa, Elena            Post SV Dresden                            59:01    6:34 
    5  Vlčková, Jindra           LDC - KOB Děčín        LDC6451             63:03   10:36 
    6  Leideck, Heike            USV TU Dresden                             71:09   18:42 
    7  Roßberg, Cornelia         USG Chemnitz                               80:23   27:56 
    8  Košková, Vlasta           LLI - TJ Loko Liberec  LLI6351             80:25   27:58 
    9  Ansorge, Silke            SV Robotron Dresden                        84:14   31:47 
   10  Wiedenfeld, Ute           SSV Planeta Radebeul                       85:31   33:04 
   11  Ježková, Regina           PGP - SK Praga         PGP6352             90:48   38:21 
   12  Kočibová, Ivana           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6354             91:34   39:07 
   13  Kovářová, Alena           LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6151            103:51   51:24 
   14  Hrabánková, Ilona         PGP - SK Praga         PGP6250            105:49   53:22 
   15  Graumann, Heidi           ESV Lok Schöneweide                       111:02   58:35 
   16  Hanušová, Jitka           LTU - OOB TJ Lokomotiv LTU6352            124:14   71:47 

       Nitsche, Catrin           Post SV Dresden                            N Ang         



D55  (12)      4.0 km  150 Hm   10 P       

    1  Šaffková, Zuzana          CHA - OK Chrastava     CHA5150             57:52    0:00 
    2  Mrázková, Ivana           DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP5650             61:10    3:18 
    3  Konopáčová, Jana          TUR - OOB TJ Turnov    TUR5650             64:55    7:03 
    4  Schmalfeld, Petra         SSV Planeta Radebeul                       66:03    8:11 
    5  Bradnová, Věra            CHA - OK Chrastava     CHA5550             69:56   12:04 
    6  Kadavá, Eva               CHA - OK Chrastava     CHA5750             72:01   14:09 
    7  Braatz, Monika            Treptower SV                               77:53   20:01 
    8  Schmidt, Ute              SSV Planeta Radebeul                       81:43   23:51 
    9  Hejzlarová, Vladimíra     VCB - TJ OB České Budě VCB5651             82:38   24:46 
   10  Svobodná, Eva             DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP5851            105:47   47:55 

       Kuleva, Angelina          SSV Planeta Radebeul                      Fehlst         
       Kuchařová, Ada            TBM - KOS TJ Tesla Brn TBM5855            Fehlst         



D60  (12)      3.5 km  80 Hm   9 P         

    1  Tonn, Gisela              SSV Planeta Radebeul                       46:39    0:00 
    2  Tvrdková, Eva             TUR - OOB TJ Turnov    TUR5151             57:21   10:42 
    3  Ševčíková, Alena          CHA - OK Chrastava     CHA5351             60:34   13:55 
    4  Karmazínová, Ivana        VLI - Slavia Liberec o VLI5150             66:12   19:33 
    5  Horáčková, Stanislava     VLI - Slavia Liberec o VLI4950             68:08   21:29 
    6  Janus, Andrea             SSV Planeta Radebeul                       71:58   25:19 
    7  Hejtmánková, Alena        TAP - KOB TRETRA Praha TAP5452             77:32   30:53 
    8  Wenzel, Sigrid            SSV Planeta Radebeul                       85:54   39:15 
    9  Busch, Bärbel             Post SV Dresden                            96:27   49:48 
   10  Pachnerová, Jaroslava     VLI - Slavia Liberec o VLI5152            104:11   57:32 
   11  Krüger, Angelika          USV TU Dresden                            110:07   63:28 
   12  Böhmová, Eva              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN5450            131:31   84:52 



D65  (9)       3.5 km  80 Hm   9 P         

    1  Lemnitzer, Erika          Kaulsdorfer OLV                            60:44    0:00 
    2  Haňkovská, Jana           PGP - SK Praga         PGP4050             66:50    6:06 
    3  Grosse, Ingrid            USV TU Dresden                             73:49   13:05 
    4  Thiel, Susi               SV IHW Alex 78 Berlin                      81:23   20:39 
    5  Fillinger, Rosemarie      SV IHW Alex 78 Berlin                      90:43   29:59 
    6  Lucke, Helga              Post SV Dresden                           104:09   43:25 
    7  Renger, Rita              SV Robotron Dresden                       115:24   54:40 

       Reichert, Margit          USV TU Dresden                             N Ang         
       Burkhardt, Brigitte       Post SV Dresden                            N Ang         



H10L  (9)      4.2 km  105 Hm   8 P        

    1  Dolejší, Jan              STB - TJ Stadion Nový  STB0601             34:39    0:00 
    2  Kalous, Tomáš             EKP - VŠTJ Ekonom Prah                     40:03    5:24 
    3  Klust, Jan                CHA - OK Chrastava     CHA0702             55:08   20:29 
    4  Weinert, Tim              Post SV Dresden                            58:12   23:33 
    5  Sychra, Marek             CHA - OK Chrastava     CHA0604             58:24   23:45 
    6  Riby, Philip              LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0702             76:31   41:52 
    7  Lajtkep, Jakub            STB - TJ Stadion Nový  STB0600             79:55   45:16 
    8  Neumann, Rasmus           SV Lengefeld                              108:37   73:58 

       Karp, Artur               OK Leipzig                                Fehlst         



H10  (16)      2.5 km  55 Hm   10 P        

    1  Bolehovský, Daniel        EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP0508             21:23    0:00 
    2  Heřmánek, Petr            TUR - OOB TJ Turnov    TUR0500             29:50    8:27 
    3  Bednařík, Vilém           VLI - Slavia Liberec o VLI0509             32:42   11:19 
    4  Březina, Karel            CHA - OK Chrastava     CHA0605             34:08   12:45 
    5  Hempel, Emil              USV TU Dresden                             43:30   22:07 
    6  Lachmann, Christoph       Post SV Dresden                            45:31   24:08 
    7  Kunckel, Vincent          USV TU Dresden                             48:22   26:59 
    8  Wetzel, Niklas            SV Robotron Dresden                        58:55   37:32 
    9  Matussek, Valentin        OL-Team Wehrsdorf                          77:43   56:20 
   10  Saupe, David              Post SV Dresden                            78:44   57:21 
   11  Löhning, Jakob            USV TU Dresden                             82:31   61:08 
   12  Herrmann, Josef           OL-Team Wehrsdorf                          83:51   62:28 
   13  Funk, Timon               OK Leipzig                                122:23  101:00 
   14  Moeck, Benjamin           Köpenicker SC                             127:00  105:37 
   15  Karp, Emil                OK Leipzig                                162:01  140:38 

       Kučera, Filip             CHA - OK Chrastava     CHA0501             N Ang         



H12  (33)      2.6 km  75 Hm   8 P         

    1  Kožina, Štěpán            PGP - SK Praga         PGP0300             20:47    0:00 
    2  Průša, Dominik            VSP - USK Praha        VSP0406             24:07    3:20 
    3  Peterka, Jakub            LLI - TJ Loko Liberec  LLI0404             24:28    3:41 
    4  Čtrnáct, František        PGP - SK Praga         PGP0401             25:08    4:21 
    5  Hřivna, Jakub             PGP - SK Praga         PGP0305             25:32    4:45 
    6  Ekert, Tomáš              VLI - Slavia Liberec o VLI0302             26:12    5:25 
    7  Husák, Martin             CHA - OK Chrastava     CHA0300             27:16    6:29 
    8  Janoušek, Slávek          BOR - OK Jiskra Nový B BOR0400             29:24    8:37 
    9  Mellan, Jonáš             TUV - SOK TJ Turnov    TUV0308             29:39    8:52 
   10  Storch, Grischa           Köpenicker SC                              29:47    9:00 
   11  Lucke, Moritz             Post SV Dresden                            30:16    9:29 
   12  Fritzsche, Jimmy          SV Lengefeld                               30:26    9:39 
   13  Socha, Ondřej             BOR - OK Jiskra Nový B BOR0302             32:19   11:32 
   14  Mašek, Matěj              STB - TJ Stadion Nový  STB0401             35:35   14:48 
   15  Staňa, Ondřej             BOR - OK Jiskra Nový B BOR0301             35:44   14:57 
   16  Kašpar, Vojtěch           BOR - OK Jiskra Nový B                     37:45   16:58 
   17  Weinert, Florian          Post SV Dresden                            38:22   17:35 
   18  Kašpar, Štěpán            BOR - OK Jiskra Nový B                     39:45   18:58 
   19  Heinicke, Finn            SSV Planeta Radebeul                       40:23   19:36 
   20  Siegert, Marek            USV TU Dresden                             41:21   20:34 
   21  Borrmann, Malte           OL Görlitz e.V.                            42:47   22:00 
   22  Haslinger, Leopold        LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0403             45:09   24:22 
   23  Hejna, Hynek              LLI - TJ Loko Liberec  LLI0300             46:46   25:59 
   24  Henzl, Pavel              CHA - OK Chrastava     CHA0302             47:07   26:20 
   25  Moeck, Tobias             Köpenicker SC                              49:03   28:16 
   26  Lange, Jonas              SV IHW Alex 78 Berlin                      49:46   28:59 
   27  Sachsenhauser, Max        Post SV Dresden                            50:15   29:28 
   28  Danko, Štěpán             CHA - OK Chrastava     CHA0301             59:08   38:21 
   29  Neuwinger, Lukas          OL Görlitz e.V.                            61:48   41:01 

       Lubs, Edwin               USV TU Dresden                            Fehlst         
       Paul, Leopold             OL-Team Wehrsdorf                          N Ang         
       Janoušek, Albert          CHA - OK Chrastava     CHA0400             N Ang         
       Novotný, Jaromír          VLI - Slavia Liberec o VLI0300             N Ang         



H14  (36)      4.3 km  175 Hm   10 P       

    1  Scheuermann, Martin       SSV Planeta Radebeul                       48:07    0:00 
    2  Šmol, David               DOK - OK Doksy         DOK0100             50:30    2:23 
    3  Bílý, Jakub               LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0104             53:32    5:25 
    4  Vogt, Moritz              OL Görlitz e.V.                            54:41    6:34 
    5  Sperling, Fridolin        USV TU Dresden                             56:20    8:13 
    6  Hájek, Kryštof            TUV - SOK TJ Turnov    TUV0203             58:34   10:27 
    7  Holfeld, Anton            USV TU Dresden                             60:05   11:58 
    8  Kunckel, Konstantin       USV TU Dresden                             60:36   12:29 
    9  Bolehovský, Michal        EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP0200             62:17   14:10 
   10  Klaška, Martin            DKP - Oddíl OB Kotlářk                     63:35   15:28 
   11  Průša, Kryštof            VSP - USK Praha        VSP0102             63:37   15:30 
   12  Braatz, Niklas            Treptower SV                               64:34   16:27 
   13  Lommatzsch, Christoph     SSV Planeta Radebeul                       67:49   19:42 
   14  Hempel, Paul              USV TU Dresden                             68:14   20:07 
   15  Vávra, Pavel              BOR - OK Jiskra Nový B BOR0101             69:25   21:18 
   16  Heinicke, Erik            SSV Planeta Radebeul                       84:06   35:59 
   17  Wagenknecht, Victor       SV Robotron Dresden                        85:11   37:04 
   18  Dietze, Peter             SG LVB Leipzig                             90:09   42:02 
   19  von Ehrenwall, Felix      SSV Planeta Radebeul                       90:20   42:13 
   20  Matyáš, Vojtěch           CHA - OK Chrastava     CHA0202             98:23   50:16 
   21  Jirman, Filip             TUV - SOK TJ Turnov    TUV0212            112:05   63:58 
   22  le Grelle, Alexis         SSV Planeta Radebeul                      113:06   64:59 
   23  Seifert, Jakob            OL Görlitz e.V.                           140:56   92:49 
   24  Forkel, Paul              SSV Planeta Radebeul                      149:09  101:02 

       Hänchen, Florian          ESV Lok Bad Schandau                      Fehlst         
       Drechsler, Jonathan       USV TU Dresden                            Fehlst         
       Winnig, Pepe              Treptower SV                              Fehlst         
       Rajn, Filip               CHA - OK Chrastava     CHA0102            Fehlst         
       Riby, Thomas              LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP0202            Fehlst         
       Pecháček, Vít             RIC - OB Říčany        RIC0101            Fehlst         
       Turek, Martin             VLI - Slavia Liberec o VLI0102            Fehlst         
       Kielb, Karol              SV Robotron Dresden                        N Ang         
       Klein, Marek              USV TU Dresden                             N Ang         
       Milán, Jakub              TBM - KOS TJ Tesla Brn TBM0411             N Ang         
       Milán, Tomáš              TBM - KOS TJ Tesla Brn TBM0111             N Ang         
   AK  Kapischke, Arne           OK Mark Brandenburg e.                     67:29         



H16  (21)      5.3 km  260 Hm   12 P       

    1  Gawlitza, Franz           SV Robotron Dresden                        51:43    0:00 
    2  Melichar, Petr            LLI - TJ Loko Liberec  LLI0001             52:09    0:26 
    3  Scheuermann, Erik         SSV Planeta Radebeul                       55:07    3:24 
    4  Klein, Cedrik             USV TU Dresden                             57:30    5:47 
    5  Marek, Jakub              LLI - TJ Loko Liberec  LLI9900             58:22    6:39 
    6  Kapischke, Henning        OK Mark Brandenburg e.                     58:44    7:01 
    7  Thoř, Tomáš               TUR - OOB TJ Turnov    TUR9904             59:35    7:52 
    8  Holfeld, Wilhelm          USV TU Dresden                             64:30   12:47 
    9  Bek, Ondřej               CHA - OK Chrastava     CHA9904             65:16   13:33 
   10  Novotný, Marek            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9901             67:24   15:41 
   11  Heinemann, Göran          SV Robotron Dresden                        69:08   17:25 
   12  Hänsel, Ole               SV Lengefeld                               70:28   18:45 
   13  Forkel, Anton             SSV Planeta Radebeul                       76:09   24:26 
   14  Focker, Leon              SSV Planeta Radebeul                       79:16   27:33 
   15  Hockeborn, Max            SSV Planeta Radebeul                       92:55   41:12 
   16  Gehser, Tobias            OL-Team Wehrsdorf                          94:56   43:13 
   17  Jentzsch, Till            SSV Planeta Radebeul                      122:26   70:43 

       Matussek, Jakob           OL-Team Wehrsdorf                         Fehlst         
       Bartmuß, Friedrich        USV TU Dresden                            Fehlst         
       Králik, Stanislav         LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP9904            Fehlst         
       Semiginovský, Šimon       SJC - TJ Sportcentrum                      N Ang         



H18  (11)      5.7 km  325 Hm   16 P       

    1  Janeček, Mirek            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9804             61:35    0:00 
    2  Hausenblas, Šimon         KAM - SK Kamenice      KAM9803             64:31    2:56 
    3  Jíra, Tomáš               KAM - SK Kamenice      KAM9802             67:27    5:52 
    4  Scholtz, Paul             TSC Berlin                                 69:29    7:54 
    5  Valášek, Jiří             KAM - SK Kamenice                          72:47   11:12 
    6  Zschäckel, Robin          SV IHW Alex 78 Berlin                      77:52   16:17 
    7  Kästner, Johann           ESV Lok Bad Schandau                       87:55   26:20 

       Musch, Christian          OL Team Pulsnitz                          Fehlst         
       Košek, Jan                LLI - TJ Loko Liberec  LLI9801             N Ang         
       Melichar, Vojtěch         LLI - TJ Loko Liberec  LLI9802             N Ang         
       Böhmer, Arne              SV Robotron Dresden                        N Ang         



H20  (3)       7.3 km  415 Hm   21 P       

    1  Müller, Kurt              Post SV Dresden                           101:43    0:00 
    2  Kamolz, Anton             Post SV Dresden                           109:02    7:19 

       Graumann, Leo             ESV Lok Schöneweide                       Fehlst         



H21AL  (53)    10.1 km  480 Hm   26 P      

    1  Janata, Martin            DKP - Oddíl OB Kotlářk                     88:25    0:00 
    2  Kettner, Vojtěch          KAM - SK Kamenice      KAM9601             90:08    1:43 
    3  Škoda, Jakub              VLI - Slavia Liberec o VLI8800             91:57    3:32 
    4  Horáček, Michal           VLI - Slavia Liberec o VLI7700             92:00    3:35 
    5  Semík, Ondřej             KAM - SK Kamenice      KAM9401             93:11    4:46 
    6  Hradec, Pavel             TUR - OOB TJ Turnov    TUR8801             94:44    6:19 
    7  Leibiger, Janek           Post SV Dresden                            95:25    7:00 
    8  Kettner, Lukáš            KAM - SK Kamenice      KAM9403             97:14    8:49 
    9  Döllgast, Moritz          Post SV Dresden                            99:13   10:48 
   10  Luštický, Martin          TUR - OOB TJ Turnov    TUR8700            104:47   16:22 
   11  Müller, Philipp           Post SV Dresden                           104:53   16:28 
   12  Žaloudek, Petr            SJC - TJ Sportcentrum  SJC8309            105:40   17:15 
   13  Illner, Vojtěch           DKP - Oddíl OB Kotlářk                    107:32   19:07 
   14  Zajíc, Vítězslav          TAP - KOB TRETRA Praha TAP8610            107:38   19:13 
   15  Burghardt, Freddy         Post SV Dresden                           109:27   21:02 
   16  Henych, Petr              VLI - Slavia Liberec o VLI6001            111:42   23:17 
   17  Kraemer, Andrei           Post SV Dresden                           111:55   23:30 
   18  Illner, Jakub             DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP6601            113:24   24:59 
   19  Veselý, Jakub             PGP - SK Praga         PGP9503            114:27   26:02 
   20  Leibiger, Jens            Post SV Dresden                           114:35   26:10 
   21  Pokorný, Ondřej           PGP - SK Praga         PGP7506            116:06   27:41 
   22  Matějka, Lukáš            LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP9802            116:29   28:04 
   23  Vrabec, Ondřej            SCP - OK Sparta Praha  SCP8303            119:25   31:00 
   24  Novák, Daniel             DOK - OK Doksy         DOK8700            123:14   34:49 
   25  Goericke, Marvin          TSC Berlin                                123:41   35:16 
   26  Kadavý, Petr              CHA - OK Chrastava     CHA7800            126:24   37:59 
   27  Francke, Jan              DOK - OK Doksy         DOK8400            127:42   39:17 
   28  Lucke, Jens               Post SV Dresden                           132:18   43:53 
   29  Čechlovský, Jan           CHA - OK Chrastava     CHA9300            134:38   46:13 
   30  Richter, Alexander        Post SV Dresden                           135:32   47:07 
   31  Šrubař, Michal            MBM - O-mikron         MBM8606            141:39   53:14 
   32  Kapal, Tomáš              KAM - SK Kamenice      KAM9402            142:17   53:52 
   33  Mašata, Roman             PHK - OK 99 Hradec Krá PHK7107            144:43   56:18 
   34  Veselý, Marek             CHA - OK Chrastava     CHA8201            149:56   61:31 
   35  Klaška, Pavel             DKP - Oddíl OB Kotlářk                    153:03   64:38 
   36  Lepšík, Petr              BOR - OK Jiskra Nový B BOR8202            158:32   70:07 
   37  Hörnig, Sebastian         Post SV Dresden                           159:05   70:40 
   38  Kolář, Tomáš              SLA - SKOB Slaný       SLA7103            163:40   75:15 
   39  Röhner, Uwe               SV IHW Alex 78 Berlin                     172:50   84:25 
   40  Němec, Jan                CHA - OK Chrastava     CHA8606            176:53   88:28 
   41  Patommel, Jens            ohne Verein 1                             176:59   88:34 
   42  Richter, Friedmar         USV TU Dresden                            181:52   93:27 
   43  Lenk, Andreas             USV TU Dresden                            184:15   95:50 
   44  Kolman, Jan               LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP8501            205:40  117:15 
   45  Olunczek, Andrej          USV TU Dresden                            214:18  125:53 

       Schroth, Peter            Post SV Dresden                           Fehlst         
       Marek, Martin             LLI - TJ Loko Liberec  LLI7000            Fehlst         
       Peterka, Vojtěch          LLI - TJ Loko Liberec  LLI7502            Fehlst         
       Kobr, Tomáš               VLI - Slavia Liberec o VLI8901            Fehlst         
       Kořínek, Tomáš            BOR - OK Jiskra Nový B BOR9007             N Ang         
       Mašata, Matěj             PHK - OK 99 Hradec Krá                     N Ang         
       Fürst, Matouš             LLI - TJ Loko Liberec  LLI9603             N Ang         
       Bořánek, Petr             VSP - USK Praha        VSP7000             N Ang         



H21AK  (43)    5.3 km  300 Hm   15 P       

    1  Matějů, Michal            VLI - Slavia Liberec o VLI7702             52:35    0:00 
    2  Kalous, Vladislav         EKP - VŠTJ Ekonom Prah                     52:52    0:17 
    3  Dittmann, Robert          SSV Planeta Radebeul                       54:31    1:56 
    4  Švihovský, Jaromír        SJC - TJ Sportcentrum                      57:50    5:15 
    5  Přinda, Lukáš             VLI - Slavia Liberec o VLI7701             58:02    5:27 
    6  Poloprutský, Tomáš        VLI - Slavia Liberec o VLI6205             59:02    6:27 
    7  Němeček, Jan              VSP - USK Praha                            59:26    6:51 
    8  Picek, Jan                TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9101             60:15    7:40 
    9  Härtelt, Daniel           OLV Potsdam                                63:35   11:00 
   10  von Dalowski, Jan         Post SV Dresden                            65:02   12:27 
   11  Meyer, Jörg               Post SV Dresden                            67:49   15:14 
   12  Leidinger, Paul           Post SV Dresden                            69:13   16:38 
   13  Albl, Miloslav            LME - SK Los Mělník    LME7600             69:29   16:54 
   14  Krtička, Jan              KON - KOB Konice       KON7931             69:49   17:14 
   15  Janata, Pavel             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN8400             69:59   17:24 
   16  Kalous, Antonín           KON - KOB Konice       KON7708             70:14   17:39 
   17  Picek, Štěpán             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9601             70:48   18:13 
   18  Semík, Luboš              KAM - SK Kamenice      KAM6201             71:58   19:23 
   19  Uher, Petr                VSP - USK Praha        VSP5001             72:41   20:06 
   20  Meyer, Dirk               Post SV Dresden                            73:58   21:23 
   21  Schmotz, Martin           USV TU Dresden                             75:55   23:20 
   22  Harazin, Martin           VLI - Slavia Liberec o VLI7400             80:03   27:28 
   23  Svoboda, Jakub            ROU - SKOB Roudnice na ROU9301             81:23   28:48 
   24  Koucký, Roman             EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP6301             83:54   31:19 
   25  Kunc, Filip               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN8249             84:04   31:29 
   26  Pesničák, Jan             SMR - SK SNS Smržovka  SMR7902             84:20   31:45 
   27  Posselt, Martin           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9501             88:56   36:21 
   28  Mokrý, Pavel              VLI - Slavia Liberec o VLI7501             98:44   46:09 
   29  Provazník, Jiří           TUR - OOB TJ Turnov    TUR5102             99:45   47:10 
   30  Eiselt, Jan               LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP8801            100:15   47:40 
   31  Kunc, Štěpán              TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN8449            101:54   49:19 
   32  Trösch, Urs               TSC Berlin                                105:23   52:48 
   33  Hájek, Vojtěch            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9502            106:13   53:38 
   34  Šmol, Marcel              DOK - OK Doksy         DOK7300            108:19   55:44 
   35  Ekert, Vladimír           VLI - Slavia Liberec o VLI7600            110:29   57:54 
   36  Bednařík, Aleš            VLI - Slavia Liberec o VLI7309            113:00   60:25 
   37  Synek, Marcel             DOK - OK Doksy         DOK7600            117:10   64:35 
   38  Červinka, Jaroslav        OKP - SK OK 24 Praha   OKP9000            123:13   70:38 
   39  Žemlička, Jan             LPU - OK Lokomotiva Pa LPU8303            133:32   80:57 
   40  Röck, Christian           TUS Karlsruhe-Rüpurr                      136:13   83:38 
   41  Hulha, Lukáš              LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP9405            149:27   96:52 

       Martan, Jiří              VLI - Slavia Liberec o VLI7300             N Ang         
       Tannert, Billy            ohne Verein3                               N Ang         



H35  (18)      8.3 km  440 Hm   19 P       

    1  Schöne, André             OL-Team Wehrsdorf                         105:43    0:00 
    2  Pachner, Pavel            CHA - OK Chrastava                        107:05    1:22 
    3  Pecka, Jan                EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP6800            107:08    1:25 
    4  Wetzel, Hendryk           SV Robotron Dresden                       107:24    1:41 
    5  Nehasil, David            BOR - OK Jiskra Nový B BOR7713            121:10   15:27 
    6  Möser, Uwe                Post SV Dresden                           121:53   16:10 
    7  Žitný, Tomáš              SMB - SKOB Sig-Mat Mla SMB6401            129:24   23:41 
    8  Macháček, Aleš            FYD - Jizerský klub OB FYD6400            146:28   40:45 
    9  Pecháček, Libor           RIC - OB Říčany        RIC7600            151:31   45:48 
   10  Hänchen, Danilo           ESV Lok Bad Schandau                      152:49   47:06 
   11  Hřivna, Štěpán            PGP - SK Praga         PGP7507            173:40   67:57 
   12  Kovář, Boris              LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6710            179:33   73:50 
   13  Seidel, Jens              Fassathlon                                208:22  102:39 

       Löhning, Michael          USV TU Dresden                            Fehlst         
       von Dalowski, Felix       Post SV Dresden                           Fehlst         
       Schröter, Pavel           CHA - OK Chrastava     CHA7203            Fehlst         
       Čtrnáct, Jiří             PGP - SK Praga         PGP7603            Fehlst         
       Könemann, Michael         ESV Lok Bad Schandau                       N Ang         



H40  (28)      7.3 km  415 Hm   21 P       

    1  Zuzánek, Zdeněk           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN5901             78:25    0:00 
    2  Mager, Holger             Post SV Dresden                            89:20   10:55 
    3  Lange, Udo                SV IHW Alex 78 Berlin                      95:52   17:27 
    4  Heinemann, Björn          SV Robotron Dresden                       103:06   24:41 
    5  Nehasil, Vladislav        LDC - KOB Děčín        LDC7101            103:25   25:00 
    6  Průša, Michal             VSP - USK Praha        VSP7310            106:25   28:00 
    7  Gawlitza, Peter           SV Robotron Dresden                       107:38   29:13 
    8  Sickert, Frank            SSV Planeta Radebeul                      110:03   31:38 
    9  Novotný, Dušan            TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7002            119:31   41:06 
   10  Průcha, Miloslav          BOR - OK Jiskra Nový B BOR5800            120:52   42:27 
   11  Gálus, Igor               LDC - KOB Děčín        LDC7302            122:41   44:16 
   12  Semík, Jan                VSP - USK Praha        VSP6507            125:26   47:01 
   13  Šesták, Marek             VLI - Slavia Liberec o VLI7403            127:05   48:40 
   14  Bolehovský, Pavel         EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP7103            133:10   54:45 
   15  Posselt, Martin           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6802            133:34   55:09 
   16  Adorjan, Peter            TSC Berlin                                138:49   60:24 
   17  Klaška, Pavel             DKP - Oddíl OB Kotlářk                    162:46   84:21 
   18  Píchal, Jan               VSP - USK Praha        VSP5202            182:34  104:09 
   19  Borrmann, Sven            OL Görlitz e.V.                           183:34  105:09 
   20  Müller, Denis             Treptower SV                              219:37  141:12 
   21  Minner, Silvio            OL Görlitz e.V.                           240:59  162:34 

       Forkel, Matthias          SSV Planeta Radebeul                      Fehlst         
       Danko, Tomáš              CHA - OK Chrastava     CHA7200            Fehlst         
       Sychra, Zdeněk            CHA - OK Chrastava     CHA7302            Fehlst         
       Hájek, Jan                TUV - SOK TJ Turnov    TUV7301            Fehlst         
       Novotný, Jiří             VLI - Slavia Liberec o VLI7102            Fehlst         
       Kašpar, Ludvík            ZAK - SK Netopýr Zákup ZAK7200            Fehlst         
       Würz, Bohuslav            LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP7307             N Ang         



H45  (40)      6.9 km  405 Hm   17 P       

    1  Novák, Ivo                OKP - SK OK 24 Praha   OKP6200             76:46    0:00 
    2  Lückmann, Andreas         Post SV Dresden                            78:04    1:18 
    3  Müller, Matthias          Post SV Dresden                            87:15   10:29 
    4  Wendisch, Mayk            USV TU Dresden                             94:11   17:25 
    5  Zschäckel, Raik           SV IHW Alex 78 Berlin                      96:41   19:55 
    6  Cruse, Kay                SV Robotron Dresden                        96:57   20:11 
    7  Lubs, Alexander           USV TU Dresden                             97:59   21:13 
    8  Procházka, Antonín        DCE - KOB Dobřichovice DCE5500             98:33   21:47 
    9  Wichmann, Rainer          OLV Weimar                                 99:58   23:12 
   10  Vydra, Ivan               CHA - OK Chrastava     CHA6600            100:29   23:43 
   11  Novák, Libor              OKP - SK OK 24 Praha   OKP6504            101:07   24:21 
   12  Šritr, Martin             TUV - SOK TJ Turnov    TUV6802            102:42   25:56 
   13  Bruner, Luboš             LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6501            103:58   27:12 
   14  Bleidorn, Stefan          Treptower SV                              104:54   28:08 
   15  Zelenin, Andrej           USG Chemnitz                              107:48   31:02 
   16  Olisauskas, Raimondas     SG LVB Leipzig                            113:42   36:56 
   17  Zimmermann, Gerd          SSV Planeta Radebeul                      114:23   37:37 
   18  Fürst, Aleš               LLI - TJ Loko Liberec  LLI6801            118:13   41:27 
   19  Klose, Sven               USV TU Dresden                            121:16   44:30 
   20  Kovář, Karel              LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6102            123:40   46:54 
   21  Braatz, Frank             Treptower SV                              127:23   50:37 
   22  Pavel, Petr               LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6806            131:27   54:41 
   23  Höhne, Uwe                SG LVB Leipzig                            135:23   58:37 
   24  Žukov, Libor              VLI - Slavia Liberec o VLI6803            138:25   61:39 
   25  Žucha, Jiří               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6603            142:21   65:35 
   26  Hänsel, Jörg              SV Lengefeld                              149:43   72:57 
   27  Weinert, Rolf             Post SV Dresden                           151:18   74:32 
   28  Průšek, Petr              STB - TJ Stadion Nový  STB7000            159:09   82:23 
   29  Řezáč, Pavel              VLI - Slavia Liberec o VLI6900            184:36  107:50 

       Stöcker, Karsten          SV Vorwärts Leipzig                       Fehlst         
       Demmig, Sven              Kaulsdorfer OLV                           Fehlst         
       Paulsen, Dirk             OL Team Pulsnitz                          Fehlst         
       Dalüge, Kai               SV IHW Alex 78 Berlin                     Fehlst         
       Ihle, Thomas              Post SV Dresden                           Fehlst         
       Bílý, Petr                LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6805            Fehlst         
       Becker, Uwe               SG LVB Leipzig                             N Ang         
       Rothkegel, Thomas         Post SV Dresden                            N Ang         
       Zimmerling, Holger        Post SV Dresden                            N Ang         
       Nosek, Petr               DLT - KrOB Rozmarýn Li DLT4901             N Ang         
       Hejna, Stanislav          LLI - TJ Loko Liberec  LLI6900             N Ang         



H50  (25)      5.5 km  290 Hm   16 P       

    1  Schindler, Jiří           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN6301             65:30    0:00 
    2  Eppendorfer, Jörg         OL Görlitz e.V.                            68:34    3:04 
    3  Hempel, Klaus             USV TU Dresden                             77:11   11:41 
    4  Krejčí, Jaroslav          BOR - OK Jiskra Nový B BOR6302             81:05   15:35 
    5  Havel, Leoš               VRL - OOS TJ Spartak V VRL6401             84:08   18:38 
    6  Wiedenfeld, Frank         SSV Planeta Radebeul                       84:29   18:59 
    7  Kremlacek, Johannes       ESV Lok Schöneweide                        91:11   25:41 
    8  Mareš, Hynek              TUR - OOB TJ Turnov    TUR6100             96:38   31:08 
    9  Richter, Detlef           SG LVB Leipzig                             97:01   31:31 
   10  Juras, Harald             OL Görlitz e.V.                            97:26   31:56 
   11  Richter, Frank            TSV Karlshorst                             98:47   33:17 
   12  Roßberg, Veit             USG Chemnitz                              100:31   35:01 
   13  Hering, Peter             SV Robotron Dresden    VSP6201            101:09   35:39 
   14  Käding, Bernd             Kaulsdorfer OLV                           101:23   35:53 
   15  Melichar, Jaromír         LLI - TJ Loko Liberec  LLI6301            101:25   35:55 
   16  Hanuš, Pavel              LTU - OOB TJ Lokomotiv LTU6501            104:28   38:58 
   17  Hoidekr, Pavel            LLI - TJ Loko Liberec  LLI5901            104:50   39:20 
   18  Vrabec, Martin            SCP - OK Sparta Praha  SCP6100            116:13   50:43 
   19  Doškář, Boris             BOR - OK Jiskra Nový B BOR6400            118:12   52:42 
   20  Vlk, Josef                LDC - KOB Děčín        LDC5801            123:02   57:32 
   21  Graumann, Bernd           ESV Lok Schöneweide                       128:00   62:30 
   22  Zellerhoff, Uwe           OL Team Pulsnitz                          128:12   62:42 
   23  Mellan, Martin            TUV - SOK TJ Turnov    TUV6304            145:19   79:49 
   24  Mašek, Petr               BOR - OK Jiskra Nový B BOR6502            162:09   96:39 
   25  Vlček, Petr               LDC - KOB Děčín        LDC6401            236:00  170:30 



H55  (22)      5.5 km  290 Hm   16 P       

    1  Dikoš, Pavel              BOR - OK Jiskra Nový B BOR6003             59:49    0:00 
    2  Hejzlar, Josef            VCB - TJ OB České Budě VCB5601             64:14    4:25 
    3  Škorpil, Martin           HOR - TJ Jiskra Hořice HOR5700             72:09   12:20 
    4  Anders, Hartmut           OL-Team Wehrsdorf                          75:48   15:59 
    5  Hrabánek, David           PGP - SK Praga         PGP6003             76:57   17:08 
    6  Červinka, Jaroslav        OKP - SK OK 24 Praha   OKP5803             78:42   18:53 
    7  Sucharda, Jiří            BOR - OK Jiskra Nový B BOR5802             79:38   19:49 
    8  Fuchs, Dietmar            Post SV Dresden                            92:00   32:11 
    9  Kožina, Petr              PGP - SK Praga         PGP6000             92:36   32:47 
   10  Konopáč, Jiří             TUR - OOB TJ Turnov    TUR5803             97:11   37:22 
   11  Horák, Petr               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN5602            104:52   45:03 
   12  Hejtmánek, Vladimír       TAP - KOB TRETRA Praha TAP5802            107:17   47:28 
   13  Kraemer, Werner           Post SV Dresden                           108:29   48:40 
   14  Eiselt, Miloš             LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP5802            114:29   54:40 
   15  Svobodný, Petr            DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP5800            114:47   54:58 
   16  Böhm, Karel               TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN5101            122:47   62:58 
   17  Kretzschmar, Frank        OLV Weimar                                124:43   64:54 
   18  Hulha, Karel              LTP - OOB TJ Lokomotiv LTP6001            223:12  163:23 
   19  Kössler, Wolfgang         Volkssport Berlin                         229:10  169:21 

       Strobel, Joachim          USV TU Dresden                            Fehlst         
       Čechlovský, Josef         CHA - OK Chrastava     CHA5900            Fehlst         
       Grivalský, Michal         PGP - SK Praga         PGP5900            Fehlst         



H60  (12)      4.0 km  210 Hm   11 P       

    1  Přinda, Oldřich           VLI - Slavia Liberec o VLI5101             44:16    0:00 
    2  Hickethier, Manfred       SSV Planeta Radebeul                       45:39    1:23 
    3  Hudský, Vlastimil         TUR - OOB TJ Turnov    TUR5100             48:09    3:53 
    4  Tonn, Konrad              SSV Planeta Radebeul                       48:57    4:41 
    5  Horáček, Miroslav         VLI - Slavia Liberec o VLI5000             57:23   13:07 
    6  Ježek, Ladislav           VLI - Slavia Liberec o VLI4900             69:57   25:41 
    7  Fiala, Zdeněk             TAP - KOB TRETRA Praha TAP5501             82:28   38:12 
    8  Kadavý, Zdeněk            CHA - OK Chrastava     CHA4901             86:32   42:16 
    9  Pavlík, Milan             CHA - OK Chrastava                         86:44   42:28 
   10  Paschka, Frank            SSV Planeta Radebeul                       90:54   46:38 

       Ševčík, Milan             CHA - OK Chrastava     CHA5003            Fehlst         
       Kaška, Rudolf             CHA - OK Chrastava     CHA5500             N Ang         



H65  (16)      4.0 km  210 Hm   11 P       

    1  Karmazín, Petr            VLI - Slavia Liberec o VLI4901             48:28    0:00 
    2  Peterka, František        TJP - TJ Sokol Troja   TJP4900             54:16    5:48 
    3  Babický, Tomáš            DLT - KrOB Rozmarýn Li DLT5001             56:09    7:41 
    4  Bartkowiak, Edward        PL - WKS Grunwald Pozn 34P4800             61:27   12:59 
    5  Conrad, Helmut            USV TU Dresden                             62:16   13:48 
    6  Koč, Zdeněk               MKP - SK Meteor Kačero MKP4700             62:48   14:20 
    7  Michalek, Janusz          KOS Modrzew Skwierzyna                     65:36   17:08 
    8  Smetana, Radim            CHA - OK Chrastava     CHA4700             66:50   18:22 
    9  Hlaváč, Jaroslav          SMB - SKOB Sig-Mat Mla SMB4801             74:53   26:25 
   10  Rančák, Josef             BOR - OK Jiskra Nový B BOR5004             75:17   26:49 
   11  Haufe, Christian          USV TU Dresden                             76:08   27:40 
   12  Krüger, Holm              USV TU Dresden                             85:17   36:49 
   13  Juřina, Robert            FYD - Jizerský klub OB FYD4900             93:36   45:08 
   14  Busch, Hans-Jürgen        Post SV Dresden                           109:49   61:21 
   15  Procházka, Aleš           DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP4700            114:35   66:07 

       Našinec, Jiří             STB - TJ Stadion Nový  STB5003            Fehlst         



H70  (15)      3.5 km  80 Hm   9 P         

    1  Schmalfeld, Tassilo       SSV Planeta Radebeul                       42:31    0:00 
    2  Kern, Wilmar              SV Bad Düben                               51:28    8:57 
    3  Fillinger, Helmut         SV IHW Alex 78 Berlin                      54:26   11:55 
    4  Havlík, Jaroslav          SJC - TJ Sportcentrum  SJC3601             58:35   16:04 
    5  Křtěnský, Jaroslav        BOR - OK Jiskra Nový B BOR3600             64:00   21:29 
    6  Thiel, Rolf               SV IHW Alex 78 Berlin                      64:41   22:10 
    7  Klawun, Werner George     Sachsen-Marathon e.V.                      66:42   24:11 
    8  Schindler, Udo            SSV Planeta Radebeul                       68:23   25:52 
    9  Schlittermann, Klaus      ESV Lok Schöneweide                        70:46   28:15 
   10  Lemnitzer, Eberhard       Kaulsdorfer OLV                            81:12   38:41 
   11  Lückmann, Peter           SV Sedlitz Blau-Weiß 9                     82:31   40:00 

       Beránek, Miroslav         BOR - OK Jiskra Nový B BOR3900            Fehlst         
       Novotný, František        PUL - OOB USK Slavie Ú PUL4200             N Ang         
       Petrželka, Pavel          TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN3800             N Ang         
       Zakouřil, Václav          TUV - SOK TJ Turnov                        N Ang         



HDR  (47)      4.2 km  105 Hm   8 P        

    1  Přinda, Jan               VLI - Slavia Liberec o                     26:28    0:00 
    2  Mareš, Matěj              TUR - OOB TJ Turnov    TUR0100             33:12    6:44 
    3  Soukup, Jonáš             nereg nereg                                37:51   11:23 
    4  Mašková, Lucie            STB - TJ Stadion Nový  STB0751             41:14   14:46 
    5  Rejholcová, Tereza        BOR - OK Jiskra Nový B BOR0751             41:36   15:08 
    6  Nováková, Viktorie        nereg nereg                                41:39   15:11 
    7  Kruliš, Janek             nereg nereg                                42:39   16:11 
    8  Nebusová, Norika          LLI - TJ Loko Liberec                      44:22   17:54 
    9  Heřmánková, Bára          TUR - OOB TJ Turnov    TUR0850             45:09   18:41 
   10  Kučerová, Ema             BOR - OK Jiskra Nový B BOR1050             45:54   19:26 
   11  Lucke, Julius             Post SV Dresden                            46:14   19:46 
   12  Göttlich, Vít             BOR - OK Jiskra Nový B BOR0800             46:26   19:58 
   13  Nebusová, Bety            LLI - TJ Loko Liberec                      46:33   20:05 
   14  Murswieková, Kateřina     BOR - OK Jiskra Nový B BOR0753             49:52   23:24 
   15  Svoboda, Vlastimil        BOR - OK Jiskra Nový B BOR0507             50:49   24:21 
   16  Rejna, Josef              BOR - OK Jiskra Nový B BOR0602             51:03   24:35 
   17  Rejnová, Michaela         BOR - OK Jiskra Nový B BOR0853             52:09   25:41 
   18  Murswiek, Jan             BOR - OK Jiskra Nový B BOR0901             52:13   25:45 
   19  Krtičková, Ester          CHA - OK Chrastava     CHA0754             52:53   26:25 
   20  Saupe, Emil               Post SV Dresden                            53:10   26:42 
   21  Synková, Elena            DOK - OK Doksy         DOK0850             53:34   27:06 
   22  Pokorná, Ema              PGP - SK Praga         PGP0950             53:44   27:16 
   23  Harazinová, Tereza        VLI - Slavia Liberec o VLI0850             54:03   27:35 
   24  Harazinová, Zuzana        VLI - Slavia Liberec o VLI0650             54:07   27:39 
   25  Semíková, Julie           KAM - SK Kamenice      KAM0358             55:20   28:52 
   26  Novotný, Dalibor          VLI - Slavia Liberec o VLI0808             55:26   28:58 
   27  Kalousová, Julie          KON - KOB Konice       KON0850             55:43   29:15 
   28  Kalousová, Johana         EKP - VŠTJ Ekonom Prah                     56:00   29:32 
   29  Křivanová, Tereza         STB - TJ Stadion Nový  STB                 57:52   31:24 
   30  Šestáková, Johana         VLI - Slavia Liberec o VLI0853             59:59   33:31 
   31  Sychra, Šimon             CHA - OK Chrastava     CHA0802             62:24   35:56 
   32  Vávrová, Terezie          BOR - OK Jiskra Nový B BOR0852             64:44   38:16 
   33  Čabanová, Eva             FYD - Jizerský klub OB CHA0851             67:03   40:35 
   34  Leibiger, Melanie         Post SV Dresden                            68:03   41:35 
   35  Prokopová, Dorotka        BOR - OK Jiskra Nový B BOR0951             70:18   43:50 
   36  Ekertová, Jana            VLI - Slavia Liberec o                     74:39   48:11 
   37  Uhlíř, Michal             VLI - Slavia Liberec o                     77:29   51:01 
   38  Diener, Jenda             CHA - OK Chrastava                         83:23   56:55 
   39  Čalounová, Klára          VLI - Slavia Liberec o VLI0950             84:43   58:15 
   40  Přinda, Vojtěch           VLI - Slavia Liberec o                     89:03   62:35 
   41  Nehasil, František        BOR - OK Jiskra Nový B BOR1101            100:49   74:21 

       Holfeld, Anna             USV TU Dresden                             N Ang         
       Horníková, Zuzana         BOR - OK Jiskra Nový B BOR0851             N Ang         
       Kučera, Radek             CHA - OK Chrastava     CHA0700             N Ang         
       Janata, Matěj             DKP - Oddíl OB Kotlářk DKP1111             N Ang         
       Horáček, Jáchym           VLI - Slavia Liberec o VLI1111             N Ang         
       Kalousová, Adéla          EKP - VŠTJ Ekonom Prah                     N Ang         



P  (61)        3.0 km  70 Hm   8 P         

    1  Knižková, Šárka           TJN - OOB TJ Tatran Ja                     38:43    0:00 
    2  Sochová, Petra            BOR - OK Jiskra Nový B BOR7363             39:27    0:44 
    3  Březina, Jan              CHA - OK Chrastava     CHA7604             39:37    0:54 
    4  Matyáš, Libor             CHA - OK Chrastava     CHA7603             44:59    6:16 
    5  Winnig, Anke              Treptower SV                               46:20    7:37 
    6  Šklíba, Jaromír           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN1011             46:46    8:03 
    7  Kalousová, Radka          EKP - VŠTJ Ekonom Prah                     48:03    9:20 
    8  Bednaříková, Daniela      VLI - Slavia Liberec o VLI7759             50:05   11:22 
    9  Briesemeister, Mareen     Köpenicker SC                              51:33   12:50 
   10  Hradecká, Pavla           TJN - OOB TJ Tatran Ja TJNxxxx             56:23   17:40 
   11  Mácová, Martina           nereg nereg                                56:56   18:13 
   12  Peterková, Viktorie       LLI - TJ Loko Liberec  LLI7551             57:16   18:33 
   13  Mácová, Štěpánka          nereg nereg                                57:37   18:54 
   14  Rajn, Aleš                CHA - OK Chrastava                         58:34   19:51 
   15  Boeck, Ute                Kaulsdorfer OLV                            59:23   20:40 
   16  Vodrážková, Markéta       VLI - Slavia Liberec o                     59:53   21:10 
   17  Käding, Kirsten           Kaulsdorfer OLV                            60:23   21:40 
   18  Švorcová, Lenka           CHA - OK Chrastava                         61:53   23:10 
   19  Funk, Uwe-Carsten         OK Leipzig                                 63:43   25:00 
   20  Kubcová, Anna             nereg nereg                                64:44   26:01 
   21  Stöcker, Mara             SG LVB Leipzig                             65:42   26:59 
   21  Vrabcová, Romana          SCP - OK Sparta Praha  SCP8250             65:42   26:59 
   23  Höbig, Antje              SV Bad Düben                               67:05   28:22 
   24  Dietze, Holger            SG LVB Leipzig                             67:30   28:47 
   25  Labská, Bohuslava         LLI - TJ Loko Liberec  LLI6951             68:19   29:36 
   26  Taubeneck, Katrin         USV TU Dresden                             71:11   32:28 
   27  Boeck, Thomas             Kaulsdorfer OLV                            73:06   34:23 
   28  Schubert, Christiane      Post SV Dresden                            74:50   36:07 
   29  Pitrová, Zuzana           BOR - OK Jiskra Nový B BOR7950             75:14   36:31 
   30  Pesničáková, Adéla        SMR - SK SNS Smržovka  SMR                 75:52   37:09 
   31  Polgar, Erika             TSC Berlin                                 77:03   38:20 
   32  Matyášová, Jana           CHA - OK Chrastava     CHA7652             77:41   38:58 
   33  Mácová, Natálie           nereg nereg                                80:32   41:49 
   34  Nováková, Markéta         nereg nereg                                81:55   43:12 
   35  Mašata, Metoděj           PHK - OK 99 Hradec Krá PHK9905             83:44   45:01 
   36  Humpolec, Martin          nereg nereg                                89:43   51:00 
   37  Häßler, Kathrin           Köpenicker SC                              91:09   52:26 
   38  Popková, Klára            VLI - Slavia Liberec o VLI7455            101:54   63:11 
   39  Leníková, Jana            DLT - KrOB Rozmarýn Li DLT4151            104:30   65:47 
   40  Bednaříková, Adéla        VLI - Slavia Liberec o VLI0059            105:47   67:04 
   41  Wichmann, Katrin          OLV Weimar                                114:36   75:53 
   42  Müller, Marko             ohne Verein 2                             116:00   77:17 
   43  Meier, Bianca             SG LVB Leipzig                            117:23   78:40 
   44  Hlavová, Iveta            ZAK - SK Netopýr Zákup ZAK7050            146:10  107:27 

       Briesemeister, Christian  Köpenicker SC                             Fehlst         
       Moeck, Matthias           Köpenicker SC                             Fehlst         
       Leibiger, Jörg            Post SV Dresden                           Fehlst         
       Brož, Dominik             FYD - Jizerský klub OB                    Fehlst         
       Karp, Anke                OK Leipzig                                Fehlst         
       Karp, Philipp             OK Leipzig                                Fehlst         
       Menzel, Karl              ohne Verein 1                             Fehlst         
       Richter, Clemens          ohne Verein 1                             Fehlst         
       Novák, Daniel             nereg nereg                               Fehlst         
       Stöcker, Evelyn           SV Vorwärts Leipzig                        N Ang         
       Schubert, Thomas          Post SV Dresden                            N Ang         
       Kučerová, Lucie           CHA - OK Chrastava     CHA7950             N Ang         
       Reisingerová, Eliška      DLT - KrOB Rozmarýn Li DLT0151             N Ang         
       Koucká, Barbora           EKP - VŠTJ Ekonom Prah EKP0050             N Ang         
       Dolejší, Miloš            STB - TJ Stadion Nový  STB6701             N Ang         
       Bílková, Pavlína          ROU - SKOB Roudnice na                     N Ang         
       Přibyl, Adam              LDC - KOB Děčín                            N Ang         



T4  (34)       4.7 km  260 Hm   17 P       

    1  Koštejn, Vít              DOK - OK Doksy                             52:33    0:00 
    2  Ansorge, Michael          SV Robotron Dresden                        70:59   18:26 
    3  Kubec, Martin             nereg nereg                                73:09   20:36 
    4  Posseltová, Tereza        TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9252             88:34   36:01 
    5  Švarc, Jiří               nereg nereg                                94:59   42:26 
    6  Gavendová, Hana           nereg nereg                               100:36   48:03 
    7  Heinrich, Peter           ESV Dresden MTBO                          102:49   50:16 
    8  Hoidekrová, Lucie         LLI - TJ Loko Liberec                     104:33   52:00 
    9  Posseltová, Romana        TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN7050            105:46   53:13 
   10  Štverák, Jan              CHA - OK Chrastava     CHA7301            110:15   57:42 
   11  Košková, Anička           LLI - TJ Loko Liberec  LLI9550            110:56   58:23 
   12  Kubcová, Lenka            nereg nereg                               111:53   59:20 
   13  Neumann, Mathias          SV Lengefeld                              119:58   67:25 
   14  Košek, Ladislav           LLI - TJ Loko Liberec  LLI5903            122:21   69:48 
   15  Kapischke, Andreas        OK Mark Brandenburg e.                    124:59   72:26 
   16  Lückmann, Heiko           SV Sedlitz Blau-Weiß 9                    128:57   76:24 
   17  Holfeld, Christina        USV TU Dresden                            129:40   77:07 
   18  Pohořalá, Anna            ROU - SKOB Roudnice na ROU9954            131:30   78:57 
   19  Novák, Jiří               nereg nereg                               131:34   79:01 
   20  Heřmánek, Michal          TUR - OOB TJ Turnov    TUR7702            132:14   79:41 
   21  Spejchal, Petr            BOR - OK Jiskra Nový B BOR7512            150:24   97:51 
   22  Pohořalý, Dobroslav       ROU - SKOB Roudnice na ROU6401            171:15  118:42 
   23  Oldřichová, Lucie         KUL - KOB Ustí nad Lab                    172:10  119:37 
   24  Bartoš, Jiří              KUL - KOB Ustí nad Lab                    186:35  134:02 

       Pohořalá, Karolína        ROU - SKOB Roudnice na ROU6850            Fehlst         
       Hockeborn, Sven           SSV Planeta Radebeul                      Fehlst         
       Chrz, Martin              KUL - KOB Ustí nad Lab                    Fehlst         
       Kunckel, Stephan          USV TU Dresden                            Fehlst         
       Suchánková, Lenka         nereg nereg                               Fehlst         
       Fritzsche, Jörn           SV Lengefeld                               N Ang         
       Štveráková, Monika        CHA - OK Chrastava     CHA7852             N Ang         
       Loudová, Anna             TJN - OOB TJ Tatran Ja TJN9853             N Ang         
       Kopecký, Tomáš            TUR - OOB TJ Turnov    TUR8901             N Ang         
       Beránek, Petr             nereg nereg                                N Ang