Saxbo 2015 - 13.06.2015 - Fojtkapá 12.6.2015 15:27
Klubová startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2005

     Start    Jméno              Kategorie       Text1                    SI průk. 


1   ohne Verein 1         GER 

     45:00    Patommel, Jens     H21L                                      9101195 
      0:00    Schuchart, Joseph  P                                         2067621 



2   TSV Karlshorst        GER 

      1:00    Richter, Frank     H50                                        440460 



3   SV Vorwärts Leipzig   GER 

      0:00    Stöcker, Evelyn    P                                          211494 
     72:00    Stöcker, Karsten   H45                                          2322 



4   SV Robotron Dresden   GER 

    126:00    Ansorge, Silke     D50                                       2035203 
     61:00    Aringer, David     H12                                          2197 
     53:00    Friedländer, Emil  H16                                       2041758 
     91:00    ms Friedländer, Gu H12                                          5792 
     77:00    Gawlitza, Franz    H16                                       1401077 
      1:00    Gawlitza, Peter    H40                                       2015610 
     44:00    Haymann, Max       H16                                          2186 
     66:00    Jakob, Isabel      D16                                          2066 
     52:00    Kielb, Karol       H14                                        211993 
    124:00    ms Neidhardt, Niko H12                                          2055 
     46:00    Renger, Rita       D65                                          2711 
    116:00    ms Spirling, Edmun H14                                       2041754 



6   OLV Weimar            GER 

     96:00    Kretzschmar, Frank H55                                          1986 
     10:00    Kretzschmar, Ute   D35                                          1985 
      0:00    Wichmann, Katrin   P                                            1966 
     81:00    Wichmann, Rainer   H45                                       1401179 



7   OLV Potsdam           GER 

     50:00    Härtelt, Daniel    H21K                                       812005 
     37:00    Tschischkale, Kati D21L                                       300801 



8   OK Leipzig            GER 

     96:00    Funk, Ira          D45                                          2122 
     56:00    Funk, Julika       D12                                          2209 
     27:00    Funk, Timon        H10                                          2232 
      0:00    Funk, Uwe          T6                                           2270 
      0:00    Karp, Anke         T6                                        2067622 
     35:00    Karp, Artur        H10L                                         5798 
     58:00    Karp, Emil         H12                                          5799 
      0:00    Karp, Phillipp     T6                                        2067623 



10  Kaulsdorfer OLV       GER 

      0:00    Boeck, Thomas      P                                         1021266 
      0:00    Boeck, Ute         P                                          671407 
     21:00    Demmig, Sven       H45                                        660420 
     13:00    Käding, Bernd      H50                                        640915 
      0:00    Käding, Kirsten    P                                          670305 
      4:00    Kubald, Katrin     D45                                        691502 
     23:00    Lemnitzer, Eberhar H70                                       1407598 
     52:00    Lemnitzer, Erika   D65                                       7204585 



12  OK Mark Brandenburg e GER 

      0:00    Kapischke, Andreas T6                                        2045609 
    128:00    ms Kapischke, Arne H14                                       7003450 
     95:00    Kapischke, Henning H16                                       7000085 
    101:00    Kapischke, Solveig D40                                       7030303 



13  SV Bad Düben          GER 

      0:00    Höbig, Antje       P                                          236033 
     35:00    Kern, Wilmar       H70                                        504611 



14  TUS Karlsruhe-Rüpurr  GER 

     29:00    Röck, Christian    H21K                                      1409864 



15  SV IHW Alex 78 Berlin GER 

    114:00    Dalüge, Kai        H45                                          1677 
     55:00    Fillinger, Helmut  H70                                          6104 
     22:00    Fillinger, Rosemar D65                                          5118 
     79:00    Lange, Jonas       H12                                          5127 
     40:00    Lange, Udo         H40                                       1406600 
    105:00    Röhner, Uwe        H21L                                      1402008 
     31:00    Thiel, Rolf        H70                                        235830 
     64:00    Thiel, Susi        D65                                       1551947 
    116:00    Zschäckel, Daniela D40                                       9005172 
     24:00    Zschäckel, Raik    H45                                        886511 
      5:00    Zschäckel, Robin   H18                                        973101 



16  SSV Planeta Radebeul  GER 

     26:00    Dittmann, Robert   H21K                                       501931 
     87:00    Kuleva, Angelina   D55                                       8622642 
     12:00    Paschka, Frank     H60                                        307016 
    111:00    Schmalfeld, Petra  D55                                       7180858 
     67:00    Schmalfeld, Tassil H70                                        300684 
     61:00    Tonn, Gisela       D60                                       7204099 
     24:00    Tonn, Konrad       H60                                        895377 
     36:00    Wiedenfeld, Anne   D21K                                         2087 
     84:00    Wiedenfeld, Frank  H55                                        886501 
     81:00    Wiedenfeld, Ute    D50                                        102862 



17  ohne Verein 3         GER 

     71:00    Glaser, Frank      H35                                          4896 



18  OL-Team Wehrsdorf     GER 

     56:00    Gehser, Tobias     H16                                       1292000 



19  SG LVB Leipzig        GER 

      0:00    Becker, Uwe        H45                                        680812 
     34:00    Höhne, Lena        D16                                       9630741 
      9:00    Höhne, Uwe         H45                                          6443 
    113:00    Kaminskaite, Edita D40                                        303100 
      0:00    Meier, Bianca      P                                            1577 
     54:00    Olisauskas, Raimon H45                                       2005696 
      5:00    Richter, Detlef    H50                                          6407 
      0:00    Stöcker, Mara      P                                            7833 
    134:00    Wartewig, Anna     D12                                          6471 



20  Köpenicker SC         GER 

      0:00    Briesemeister, Chr P                                         2141079 
      0:00    Briesemeister, Mar P                                         2160679 
     65:00    Häßler, Clara      D12                                       2037655 
     62:00    Häßler, Franka     D14                                       2043611 
      0:00    Häßler, Kathrin    P                                         2080808 
     57:00    Moeck, Benjamin    H10                                        440451 
      0:00    Moeck, Matthias    P                                          440453 
    109:00    Moeck, Tobias      H12                                        440452 
    129:00    Storch, Frieda     D10                                       2061209 
     40:00    Storch, Grischa    H12                                       7300278 
     14:00    Storch, Jana       D35                                       2770803 



21  OL Görlitz e.V.       GER 

     31:00    Borrmann, Malte    H12                                       2033018 
      9:00    Eppendorfer, Jörg  H50                                       7651121 
      6:00    Minner, Ann-Sophie D16                                       7180200 
     95:00    Rönnmark, Astrid   D12                                      14098162 
     54:00    Vogt, Felicitas    D16                                        428643 
     24:00    Vogt, Moritz       H14                                        428658 



22  TSC Berlin            GER 

     14:00    Adorjan, Luca      D16                                       9021200 
     49:00    Adorjan, Peter     H40                                       9150573 
     40:00    Goericke, Jacqueli D45                                        910811 
     97:00    Goericke, Marvin   H21L                                      9008925 
      0:00    Polgar, Erika      P                                          339017 
     20:00    Scholtz, Paul      H18                                       9300397 
     59:00    Trösch, Urs        H21K                                      9660820 



23  USV TU Dresden        GER 

      3:00    Conrad, Helmut     H65                                       7501901 
     16:00    Grosse, Ingrid     D65                                          2237 
      0:00    Holfeld, Anna      HDR                                       2036287 
    100:00    Holfeld, Anton     H14                                       2068133 
      0:00    Holfeld, Christina T6                                        2004390 
    101:00    Holfeld, Wilhelm   H16                                       1301784 
    108:00    Juckelandt, Sabine D50                                       1310763 
     92:00    Klein, Cedrik      H16                                       2037294 
     66:00    Klose, Sven        H45                                       7000099 
     81:00    Lenk, Andreas      H21L                                      1802201 
     92:00    Müller, Josephine  D12                                        231633 
     56:00    Müller-Wenzke, Ast D45                                        300938 
     93:00    Olunczek, Andrej   H21L                                      1984051 
     77:00    Schmotz, Martin    H21K                                         2211 
    108:00    Sperling, Fridolin H14                                       2008979 
     84:00    Wendisch, Mayk     H45                                          1506 



24  USG Chemnitz          GER 

     99:00    Roßberg, Cornelia  D50                                       1399061 
     69:00    Roßberg, Sylva     D21K                                       411468 
     25:00    Roßberg, Veit      H50                                       1399062 
     62:00    Rupsch, Eileen     D40                                          7820 
     78:00    Rupsch, Finja      D10                                          7814 
     36:00    Zelenin, Andrej    H45                                       1399080 
     92:00    Zelenin, Jekaterin D45                                       1399070 



25  ESV Lok Schöneweide   GER 

     45:00    Graumann, Bernd    H50                                        981009 
     78:00    Graumann, Heidi    D50                                        631220 
    109:00    Graumann, Leo      H20                                        962909 
     29:00    Kremlacek, Johanne H50                                          5105 
     11:00    Schlittermann, Kla H70                                          5107 



26  Treptower SV          GER 

    120:00    Bleidorn, Stefan   H45                                        410121 
     69:00    Braatz, Frank      H45                                        621220 
     95:00    Braatz, Monika     D55                                          5100 
    132:00    Braatz, Niklas     H14                                        512645 
     61:00    Müller, Denis      H40                                        740307 
     32:00    Winnig, Pepe       H14                                        422699 
      0:00    Winnig, Anke       P                                            6103 



27  Post SV Dresden       GER 

     50:00    Bartusch, Carina   D14                                        411382 
      0:00    Brates, Catrin     D45                                        236050 
      7:00    Burghardt, Freddy  H21L                                         2156 
     10:00    Burkhardt, Brigitt D65                                          2003 
     19:00    Busch, Bärbel      D60                                          2005 
     33:00    Busch, Hans-Jürgen H65                                          2006 
     73:00    Döllgast, Moritz   H21L                                      1180295 
    105:00    Fuchs, Dietmar     H55                                          2010 
     37:00    Hörnig, Sebastian  H21L                                         2161 
     57:00    Ihle, Thomas       H45                                        411394 
    115:00    Kamolz, Anton      H20                                       1409868 
     86:00    Kipka, Leoni       D14                                       2048538 
     34:00    Kolleß, Ulla       D14                                        411397 
     43:00    Kraemer, Andrei    H21L                                       888902 
     19:00    Kraemer, Jitka     D21L                                      9200394 
    117:00    Kraemer, Karin     D50                                        888903 
    120:00    Kraemer, Werner    H55                                          2046 
     60:00    Leibiger, Anett    D21K                                      1828412 
    105:00    Leibiger, Birgit   D50                                          2022 
     25:00    Leibiger, Janek    H21L                                      9050785 
     15:00    Leibiger, Jens     H21L                                       591019 
     17:00    Leidinger, Paul    H21K                                      7003455 
     34:00    Lucke, Helga       D65                                       1950112 
     66:00    Lucke, Henrike     D21K                                         2028 
     34:00    Lucke, Jens        H40                                       1392627 
      0:00    Lucke, Julius      HDR                                          2218 
    106:00    Lucke, Moritz      H12                                          2029 
    105:00    Lückmann, Andreas  H45                                       1966902 
     67:00    Mager, Holger      H40                                          2031 
     93:00    Malkowa, Elena     D50                                        236103 
    116:00    Meyer, Dirk        H21K                                      1231982 
     86:00    Meyer, Jörg        H21K                                         2021 
     77:00    Möser, Uwe         H35                                          2174 
     72:00    Müller, Anke       D45                                          2047 
      8:00    Müller, Dorothea   D18                                       1621997 
     97:00    Müller, Kurt       H20                                       2023915 
     99:00    Müller, Matthias   H45                                       1270562 
     59:00    Müller, Philipp    H21L                                      1240788 
     18:00    Nitsche, Anna      D21K                                         2030 
     84:00    Nitsche, Catrin    D50                                       1964316 
     53:00    Richter, Alexander H21L                                      2041771 
      6:00    Rothkegel, Thomas  H45                                          2326 
      6:00    Saupe, David       H10                                          2011 
      0:00    Saupe, Emil        HDR                                       2067624 
     72:00    Saupe, Kerstin     D21K                                         2042 
    101:00    Schroth, Peter     H21L                                      7202644 
    116:00    Schubert, Hannah   D10L                                         2329 
     70:00    Schubert, Helene   D14                                       2077191 
      0:00    Schubert, Christia P                                          411396 
      0:00    Schubert, Thomas   P                                            6983 
    122:00    Sihver, Merle      D12                                        347904 
     60:00    Sihver, Wiebke     D45                                        236519 
     65:00    von Dalowski, Feli H35                                          2008 
     56:00    von Dalowski, Jan  H21K                                       848210 
     51:00    Weinert, Florian   H10                                        445650 
     42:00    Weinert, Rolf      H45                                       7003441 
     48:00    Weinert, Ruta      D21K                                      2036244 
     50:00    Weinert, Tim       H10L                                         2331 
     78:00    Weißker, Wiebke    D16                                       1401582 
     42:00    Wolf, Carolin      D21K                                       999224 
     27:00    Zimmerling, Holger H45                                          2045 
     50:00    Zoitke, Franka     D16                                       7202649 



28  SV Lengefeld          GER 

     55:00    Fritzsche, Jimmy   H12                                       2020979 
      0:00    Fritzsche, Jörn    T6                                        2020978 
     81:00    Hänsel, Flora      D10                                       2007835 
     70:00    Hänsel, Hannah     D16                                       9991500 
     51:00    Hänsel, Jörg       H45                                       2007834 
     71:00    Hänsel, Ole        H16                                       9152000 
    111:00    Neumann, Johanna   D10                                       7777077 
     83:00    Neumann, Lena      D12                                       7122003 
     41:00    Neumann, Rasmus    H10L                                      7707777 
     89:00    Steinert, Luise    D12                                       7006058 
     34:00    Straube, Hanka     D21L                                      7770777 
      0:00    Neumann, Mathias   T6                                        2007833 



29  ohne Verein 2             

      0:00    Müller, Marko      P                                            9819 
     25:00    Rückerova, Petra   D21L                                        51132 



30  HSG Turbine Zittau    GER 

     27:00    Glaser, Wolfgang   H70                                          4805 
     15:00    Holzapfel, Manfred H70                                       1410964 



31  SG Zittau Süd         GER 

     28:00    Moraweck, Karolin  D21L                                       411433 
      0:00    Moraweck, Sebastia T6                                         411439 
     70:00    Wagner, Sophie     D21L                                         6528 



32  Sachsen-Marathon e.V. GER 

     39:00    Klawun, Werner Geo H70                                        222663 



33  Volkssport Berlin     D   

     90:00    Kössler, Wolfgang  H55                                        302986 



50  KOS Modrzew Skwierzyn PL  

     42:00    Michalek, Janusz   H65                                        886317 



101 BOR - OK Jiskra Nový  CZ  

     19:00    Beránek, Miroslav  H70             BOR3900                      4131 
     44:00    Blažkovan, Matěj   H10L            BOR0504                      4399 
     58:00    Dikoš, Pavel       H40             BOR6003                     50000 
     17:00    Doškář, Boris      H50             BOR6400                      8490 
     73:00    Janoušek, Slávek   H12             BOR0400                      4360 
     71:00    Janoušková, Iveta  D40             BOR7457                      8431 
      2:00    Janoušková, Lucie  D16             BOR9954                   1204999 
    120:00    Jedličková, Zdena  D50             BOR6250                      8423 
     58:00    Jeřábková, Ema     D16             BOR9957                   1333177 
     78:00    Jeřábková, Nina    D14             BOR0151                   1333269 
     18:00    Kameníková, Kateři D35             BOR7758                      8441 
     74:00    Karvánek, Matouš   H21K            BOR9006                     52902 
     25:00    Kašpar, Štěpán     H12             BOR0403                    448932 
    133:00    Kašpar, Vojtěch    H12             BOR0402                    448931 
     77:00    Kocmanová, Adéla   D10L            BOR0752                      4359 
      5:00    Kohoutová, Barbora D18             BOR9850                   2051481 
     47:00    Kořínek, Tomáš     H21L            BOR9007                   7003001 
     53:00    Krejčí, Jaroslav   H50             BOR6302                   7630319 
     70:00    Křtěnská, Leontina D65             BOR4650                      8549 
      3:00    Křtěnský, Jaroslav H70             BOR3600                      4132 
     90:00    Kubátová, Ivana    D50             BOR6152                      8464 
      0:00    Lamač, Vítek       HDR             BOR1100                      8550 
    110:00    Lamačová, Barbora  D10L            BOR0750                      4124 
     55:00    Lepšík, Petr       H21L            BOR8202                    515133 
     51:00    Mašek, Pavel       H70             BOR3602                      8544 
     61:00    Mašek, Petr        H50             BOR6502                      7765 
     59:00    Nehasil, David     H35             BOR7713                    995805 
      0:00    Nehasil, František HDR             BOR1101                   7131415 
     77:00    Neradová, Natálie  D12             BOR0452                      4358 
     13:00    Ort, Haštal        H12             BOR0401                      4368 
     93:00    Pávek, Miloš       H55             BOR5801                      8436 
    103:00    Pávek, Petr        H21L            BOR9008                      8466 
    135:00    Pávková, Jana      D50             BOR6550                      8445 
      0:00    Pitrová, Zuzana    P               BOR7950                      8501 
     52:00    Průcha, Miloslav   H40             BOR5800                   1958242 
      0:00    Průchová, Elena    P               BOR6850                    205615 
     27:00    Rančák, Josef      H65             BOR5004                    886284 
     64:00    Rejholcová, Andrea D45             BOR6951                   2051490 
     68:00    Rejholcová, Tereza D10L            BOR0751                   2067682 
    100:00    Socha, Ondřej      H12             BOR0302                   2800309 
     93:00    Sochová, Anna      D10             BOR0550                      4386 
     73:00    Spejchal, Petr     H40             BOR7512                      8472 
    112:00    Staňa, Ondřej      H12             BOR0301                      4377 
     29:00    Staňová, Karolína  D18             BOR9853                   2051475 
    114:00    Stehlíková, Adéla  D10             BOR0554                      4370 
     60:00    Studničný, Adam    H10             BOR0701                      4400 
    123:00    Sucharda, Jiří     H55             BOR5802                     51542 
    108:00    Sýbová, Marika     D10             BOR0553                      4363 
    102:00    Šípová, Soňa       D50             BOR6150                    232182 
     40:00    Tománek, Josef     H14             BOR0102                      2569 
     23:00    Tran, Vít          H10L            BOR0506                      4362 
     24:00    Tučková, Monika    D21K            BOR7650                   7913579 
      0:00    Tymeš, Jan         HDR             BOR0106                      4416 
     38:00    Tymešová, Anna     D14             BOR0253                      4372 
     55:00    Úlehlová, Ivana    D60             BOR5150                      8553 
     42:00    Vávra, Jan         H10             BOR0500                      4389 
     16:00    Vávra, Pavel       H14             BOR0101                      4369 
     32:00    Vávra, Tomáš       H10L            BOR0700                      4415 



102 CHA - OK Chrastava    CZ  

    124:00    Bek, Jiří          H14             CHA0103                    436431 
     65:00    Bek, Ondřej        H16             CHA9904                   2049592 
      0:00    Březina, Jan       P               CHA7604                   2070836 
     33:00    Březina, Karel     H10             CHA0605                   2059767 
      0:00    Březinová, Antonie HDR             CHA0851                   4403301 
     10:00    Danko, Štěpán      H12             CHA0301                    436449 
     79:00    Danko, Tomáš       H40             CHA7200                    436410 
    113:00    Danková, Alice     D10L            CHA0650                   2070830 
     26:00    Dvořáková, Johana  D14             CHA0257                   2059763 
     98:00    Galbavý, Matěj     H16             CHA0000                   2059764 
     20:00    Gomolák, Jan       H10L            CHA0603                   4403302 
      6:00    Hejcmanová, Monika D14             CHA0255                   2049594 
     46:00    Henzl, Pavel       H12             CHA0302                   2059765 
     32:00    Hlubuček, Tomáš    H18             CHA9704                      5176 
     88:00    Holan, Petr        H12             CHA0303                   2070837 
      0:00    Holan, Petr        P               CHA7001                   2084437 
      0:00    Holanová, Lucie    HDR             CHA0655                   4403303 
      0:00    Houda, Lukáš       HDR             CHA0800                   2049586 
     96:00    Houdová, Veronika  D10             CHA0552                   2070843 
    104:00    Hradecký, Ondřej   H16             CHA9903                    436430 
     34:00    Husák, Martin      H12             CHA0300                      8173 
     28:00    Janoušek, Albert   H12             CHA0400                   2049588 
     11:00    Just, Matouš       H10L            CHA0701                   2070841 
      3:00    Just, Samuel       H10             CHA0502                   2084436 
      0:00    Justová, Anika     HDR             CHA1050                   4403306 
     29:00    Klust, Jan         H10L            CHA0702                   2070858 
     71:00    Klustová, Tereza   D10L            CHA0751                   2070848 
      0:00    Krtičková, Ester   HDR             CHA0754                      8908 
      2:00    Krupka, Daniel     H10L            CHA0703                   2084435 
      0:00    Krupka, Štěpán     H14             CHA0201                      8164 
     15:00    Kučera, Filip      H10             CHA0501                      4213 
      0:00    Kučera, Radek      HDR             CHA0700                   4403307 
      0:00    Kučerová, Lucie    P               CHA7950                   2084434 
    122:00    Lipenská, Barbora  D10L            CHA0753                   2084433 
      0:00    Lipenská, Eva      P               CHA7951                   2084432 
      0:00    Lipenský, Robert   P               CHA7201                   2084431 
     94:00    Lišková, Adélka    D14             CHA0254                   2049599 
      0:00    Matyáš, Libor      P               CHA7603                   2084444 
    112:00    Matyáš, Vojtěch    H14             CHA0202                   2049595 
      0:00    Matyášová, Jana    P               CHA7652                   2084450 
     87:00    Matyášová, Kristýn D10             CHA0555                   2049590 
     89:00    Divíšková, Rebeka  D10L            CHA                       2084443 
     18:00    Růžičková, Vendula D14             CHA0252                   2070839 
     71:00    Říhová, Eliška     D12             CHA0351                    436417 
    107:00    Smolová, Pavla     D10L            CHA0652                   2084439 
     47:00    Sychra, Marek      H10L            CHA0604                   2084440 
      0:00    Sychra, Šimon      HDR             CHA0802                   4403308 
     25:00    Sychra, Zdeněk     H40             CHA7302                   2085623 
    128:00    Šírlová, Markéta   D10L            CHA0653                   2059768 
     80:00    Šírlová, Zdeňka    D10L            CHA0654                   2070834 
    105:00    Štveráková, Eliška D10             CHA0553                   2084441 
      0:00    Štveráková, Monika T6              CHA7852                   2059761 
     98:00    Štveráková, Zuzana D10L            CHA0750                   4403309 
     86:00    Tomanicová, Sofie  D12             CHA0450                    436428 
      0:00    Tomanicová, Stela  HDR             CHA1051                   4403310 
     38:00    Vaner, Filip       H10L            CHA0602                   2084442 
      0:00    Just, Petr         P               CHA                       2084438 



103 DCE - KOB Dobřichovic CZ  

     32:00    Mrázová, Pavla     D45             DCE5550                      7868 
     90:00    Procházka, Antonín H45             DCE5500                   1955315 
     68:00    Procházková, Miluš D45             DCE5450                     51966 



104 DKP - Oddíl OB Kotlář CZ  

     77:00    Illner, Jakub      H21L            DKP6601                    515448 
    104:00    Illnerová, Daniela D45             DKP6651                    231939 
    115:00    Janata, Martin     H21L            DKP8306                    888608 
      0:00    Janata, Matěj      HDR             DKP1111                      8277 
      1:00    Janatová, Lucie    D21L            DKP8154                   9999888 
    101:00    Janatová, Violka   D10L            DKP0950                      9785 
     51:00    Kolín, Jan         H21L            DKP7701                   9007701 
     91:00    Mrázková, Ivana    D55             DKP5650                     51795 
     13:00    Setínková, Eva     D21L            DKP8759                      8946 
    103:00    Svobodná, Eva      D55             DKP5851                    301365 
    114:00    Svobodný, Petr     H55             DKP5800                     49871 
     19:00    Illner, Vojtěch    H21L            DKP9600                    899156 
     31:00    Klaška, Pavel      H21L            DKP9301                   1700077 
     76:00    Klaška, Pavel      H40             DKP6500                      8650 
      4:00    Klaška, Martin     H14             DKP0100                      9889 



105 DLT - KrOB Rozmarýn L CZ  

      9:00    Babický, Tomáš     H65             DLT5001                      8890 
      0:00    Leníková, Jana     P               DLT6151                    440490 
     89:00    Nosek, Martina     D40             DLT7251                    236061 
     93:00    Nosek, Petr        H45             DLT6901                    336778 
      0:00    Reisingerová, Eliš P               DLT0151                    440404 



106 DOK - OK Doksy        CZ  

     74:00    Dominika, Stránská D16             DOK0051                   2056239 
     66:00    Kapounová, Jitka   D50             DOK6050                    886261 
     47:00    Synek, Antonín     H16             DOK0001                   2053518 
     32:00    Synek, Antonín     H21K            DOK7800                   7200371 
     71:00    Synek, Marcel      H21K            DOK7600                   2056288 
     68:00    Synek, Petr        H14             DOK0200                   2053519 
    101:00    Synková, Barbora   D12             DOK0450                   2053515 
      0:00    Synková, Elena     HDR             DOK0850                   2056280 
     54:00    Synková, Petra     D21K            DOK7950                   7200372 
     76:00    Šmol, David        H14             DOK0100                   2053509 
    113:00    Šmol, Marcel       H21K            DOK7300                   2053516 
     72:00    Vilimovská, Mirosl D50             DOK5750                      7757 



107 EKP - VŠTJ Ekonom Pra CZ  

     19:00    Bolehovský, Daniel H12             EKP0508                   2073716 
     84:00    Bolehovský, Michal H14             EKP0200                    601169 
     16:00    Bolehovský, Pavel  H40             EKP7103                   7204488 
      0:00    Koucká, Barbora    P               EKP0050                    361943 
     36:00    Koucká, Ivana      D45             EKP6850                    515195 
     23:00    Koucký, Martin     H18             EKP9700                   2032158 
     23:00    Kalous, Vladislav  H21L            EKP7702                   2058464 
     74:00    Pecka, Jan         H35             EKP6800                    515152 
     48:00    Pecková, Ivana     D45             EKP6252                     51601 
    102:00    Pecková, Tereza    D10             EKP0551                     51600 
    137:00    Konečná, Marcela   D40             EKP7257                    725724 
     56:00    Kalous, Tomáš      H10L            EKP0601                     51588 
    122:00    Koucký, Roman      H21K            EKP6301                   2035738 
      0:00    Kalousová, Jolana  HDR             EKP0760                   2060242 
      0:00    Kalousová, Adéla   HDR             EKP0950                   2067626 
      0:00    Kalousová, Radka   P               EKP7550                   2067627 



108 FYD - Jizerský klub O CZ  

     14:00    Brož, Dominik      H18             FYD9801                     49995 
    110:00    Čabanová, Tereza   D12             FYD0450                      8327 
     45:00    Juřina, Robert     H65             FYD4900                      8332 
      0:00    Macháčková, Eliška P               FYD9851                     49994 
     51:00    Würzová, Anna      D21K            FYD9451                    515182 
     20:00    Würzová, Karolína  D18             FYD9852                      8328 
     28:00    Würzová, Kateřina  D45             FYD6952                    515004 



109 JEN - OB Jenišovice   CZ  

     32:00    Bárta, Miroslav    H60             JEN5201                      7778 
     21:00    Hoetzel, Hugo      H10             JEN0503                   2060291 
      0:00    Hoetzel, Jiří      HDR             JEN0701                   2060292 
     70:00    Hoetzel, Martin    H40             JEN7501                   2060290 
    103:00    Kadečka, Adam      H20             JEN9601                    411527 
     39:00    Kadečka, Jiří      H65             JEN5002                    411580 
    107:00    Kadečková, Jana    D55             JEN5651                    411563 
      0:00    Richtr, Jiří       H65             JEN5001                      7777 
     64:00    Zabořil, Michal    H40             JEN7101                      7781 
    127:00    Zabořil, Ondřej    H12             JEN0401                      7780 
     56:00    Zabořil, Vojta     H14             JEN0101                     51543 
      0:00    Zabořilová, Anna   HDR             JEN0951                      7776 
     80:00    Zabořilová, Romana D40             JEN7457                      7775 



110 KAM - SK Kamenice     CZ  

     26:00    Hausenblas, Šimon  H18             KAM9803                    361923 
     31:00    Hlubučková, Kristý D21L            KAM9551                   7003009 
      2:00    Jíra, Tomáš        H18             KAM9802                   9005139 
     71:00    Kapal, Tomáš       H21L            KAM9402                    232267 
     65:00    Kettner, Lukáš     H21L            KAM9403                    887640 
     61:00    Kettner, Vojtěch   H21L            KAM9601                    897360 
     49:00    Semík, Luboš       H21L            KAM6201                     52279 
     41:00    Semík, Ondřej      H21L            KAM9401                    920683 
    104:00    Semíková, Iva      D40             KAM6850                   2035702 
      0:00    Semíková, Julie    HDR             KAM0358                   2080943 
     14:00    Semíková, Lucie    D14             KAM0250                    515426 
     11:00    Valášek, Jiří      H18             KAM9700                    232245 



111 KAS - KOB Kamenický Š CZ  

     15:00    Eichler, Petr      H45             KAS6900                    682631 
     16:00    Eichlerová, Jana   D45             KAS7051                    682641 
     31:00    Hnízdil, Jan       H40             KAS7100                    515023 
     97:00    Hnízdil, Matěj     H12             KAS0301                    682685 
     25:00    Malá, Jitka        D60             KAS5451                    682674 
     21:00    Nejezchleba, Jiří  H65             KAS4600                    682613 
     76:00    Nejezchlebová, Věr D65             KAS4551                    682619 
     87:00    Slezáčková, Věra   D50             KAS6550                    682680 
     63:00    Štrojsa, Josef     H70             KAS4000                    682601 
     28:00    Štrojsová, Jarosla D65             KAS4350                    682607 



112 KBP - KBP Praha       CZ  

     40:00    Valter, Petr       H60             KBP4500                      6645 



113 KON - KOB Konice      CZ  

     92:00    Kalous, Antonín    H21K            KON7708                    336795 
      0:00    Kalousová, Julie   HDR             KON0850                   2067628 
     41:00    Krtička, Jan       H21K            KON7931                   2067929 
     39:00    Krtičková, Michael D21K            KON7975                      8897 



114 LDC - KOB Děčín       CZ  

      4:00    Nehasil, Vladislav H40             LDC7101                   7111213 
    125:00    Nehasilová, Veroni D12             LDC0350                    505131 
    131:00    Nehasilová, Zuzana D40             LDC7150                   7121314 
     21:00    Vlček, Petr        H50             LDC6401                    435220 
    129:00    Vlčková, Jindra    D50             LDC6451                      8347 



115 LIT - KOB Chemopetrol CZ  

     89:00    Kučerka, Jan       H21K            LIT8002                      8118 
     11:00    Macek, Jiří        H21K            LIT8401                      8107 
    107:00    Nerad, Jaroslav    H21L            LIT9001                      8108 
     67:00    Neradová, Alena    D21L            LIT8551                    886283 
      7:00    Neradová, Alena    D60             LIT5051                      8110 



116 LLI - TJ Loko Liberec CZ  

     75:00    Fürst, Aleš        H45             LLI6801                    436961 
     21:00    Fürst, Matouš      H21L            LLI9603                   7003006 
     17:00    Fürstová, Anna     D18             LLI9854                   2056306 
     52:00    Fürstová, Katka    D45             LLI6950                   2032126 
     52:00    Hejna, Hynek       H12             LLI0300                    682626 
     63:00    Hejna, Stanislav   H45             LLI6900                    682678 
     49:00    Hoidekr, Pavel     H50             LLI5901                     51209 
     48:00    Hořák, Jaroslav    H14             LLI0102                   2032134 
     88:00    Hořáková, Petra    D45             LLI6953                      8547 
     76:00    Korejčíková, Dáďa  D45             LLI5550                      8546 
     17:00    Košek, Jan         H18             LLI9801                    253141 
      0:00    Košek, Ladislav    T6              LLI5903                    410732 
    132:00    Košková, Vlasta    D50             LLI6351                   2085634 
     24:00    Kraus, Jan         H65             LLI4501                     51213 
     40:00    Krausová, Marie    D65             LLI4451                     51214 
    119:00    Křenek, Tomáš      H21K            LLI8300                   1409872 
     57:00    Křenková, Blanka   D21K            LLI8450                     51207 
      4:00    Kubíková, Hela     D65             LLI4851                      8242 
     43:00    Lukáš, Zdeněk      H70             LLI4502                      8243 
     59:00    Marek, Jakub       H16             LLI9900                   2049589 
     11:00    Marek, Martin      H21L            LLI7000                   2049593 
    119:00    Marková, Hana      D12             LLI0450                   2060281 
    134:00    Marková, Jana      D40             LLI7152                   2049529 
      0:00    Melichar, Jaromír  T6              LLI6301                      8503 
     86:00    Melichar, Petr     H16             LLI0001                   1398996 
     35:00    Melichar, Vojtěch  H18             LLI9802                   7200375 
      0:00    Melicharová, Barbo P               LLI7252                     51203 
     72:00    Paroulek, Lukáš    H14             LLI0201                    253135 
     85:00    Peterka, Jakub     H12             LLI0404                   9101104 
     85:00    Peterka, Vojtěch   H21L            LLI7502                    515503 
     55:00    Štičková, Anna     D21L            LLI9651                   7200361 
    108:00    Žihlová, Lucie     D45             LLI6952                    434597 
     35:00    Balcarová, Barbora D18             LLI9751                    434595 
     92:00    Balcarová, Alena   D40             LLI7150                   1398994 
    125:00    Balcarová, Marie   D10L            LLI0652                   2067629 



117 LME - SK Los Mělník   CZ  

     44:00    Albl, Miloslav     H21K            LME7600                    420455 
    107:00    Alblová, Lucie     D40             LME7555                    420448 



118 LTP - OOB TJ Lokomoti CZ  

     44:00    Bílý, Jakub        H14             LTP0104                    434575 
    102:00    Bílý, Petr         H45             LTP6805                     51279 
     87:00    Bruner, Luboš      H45             LTP6501                    682114 
     83:00    Eiselt, Jan        H21K            LTP8801                    682092 
    102:00    Eiselt, Miloš      H55             LTP5802                    682076 
     49:00    Haslinger, Leopold H12             LTP0403                     52924 
     72:00    Hulha, Karel       H55             LTP6001                     52927 
    101:00    Hulha, Lukáš       H21K            LTP9405                    682116 
     68:00    Karpíšková, Kateři D12             LTP0450                    232915 
    113:00    Kolman, Jan        H21L            LTP8501                     52923 
      3:00    Kolmanová, Josefa  D21K            LTP8653                     52931 
     68:00    Kovář, Boris       H35             LTP6710                    899153 
    111:00    Kovář, Karel       H45             LTP6102                    682080 
     69:00    Kovářová, Alena    D50             LTP6151                    232914 
     23:00    Kovářová, Lenka    D18             LTP9750                   7200344 
     83:00    Králik, Stanislav  H16             LTP9904                    342046 
     74:00    Lošťáková, Ela     D10L            LTP0951                    682083 
      0:00    Lošťáková, Ivana   P               LTP7758                   7202864 
    117:00    Lošťáková, Sára    D10             LTP0650                    420434 
     41:00    Matějka, Lukáš     H18             LTP9802                   7200336 
      8:00    Matějková, Martina D45             LTP6850                     52916 
     82:00    Matějková, Zuzana  D14             LTP0153                    420419 
     96:00    Pavel, Petr        H45             LTP6806                    897351 
     74:00    Pavlová, Martina   D14             LTP0151                     52925 
     74:00    Riby, Kateřina     D40             LTP7252                   7202898 
     26:00    Riby, Philip       H10L            LTP0702                    897359 
     10:00    Riby, Rose         D16             LTP0051                   7200323 
     12:00    Riby, Thomas       H14             LTP0202                    897367 
     55:00    Würz, Bohuslav     H40             LTP7307                   7200322 
     78:00    Žejdlík, Michal    H45             LTP7001                    682100 
    107:00    Žejdlíková, Eliška D12             LTP0350                    886252 
      0:00    Žejdlíková, Jitka  P               LTP7251                   7200340 
     22:00    Žejdlíková, Karolí D16             LTP9950                   7200332 



119 LTU - OOB TJ Lokomoti CZ  

     37:00    Hanuš, Pavel       H50             LTU6501                      9632 
    123:00    Hanušová, Jitka    D50             LTU6352                      9609 



120 MBM - O-mikron        CZ  

     64:00    Mesiarkinová, Kami D21L            MBM8282                   7200319 
     69:00    Šrubař, Michal     H21L            MBM8606                   2051488 
    120:00    Zátka, Josef       H14             MBM0200                   2067630 



121 MFP - VŠSK MFF UK Pra CZ  

     95:00    Blahuta, Marek     H21K            MFP7301                    897349 
     30:00    Blahutová, Hanka   D21K            MFP7953                     51928 



122 MKP - SK Meteor Kačer CZ  

     51:00    Koč, Zdeněk        H65             MKP4700                   9101102 



123 OKP - SK OK 24 Praha  CZ  

     98:00    Červinka, Jaroslav H21K            OKP9000                    303935 
    108:00    Červinka, Jaroslav H55             OKP5803                     53558 
    111:00    Červinková, Jitka  D50             OKP6451                     53525 
    108:00    Novák, Ivo         H45             OKP6200                     51679 
     48:00    Novák, Libor       H45             OKP6504                     51680 
     12:00    Nováková, Irena    D45             OKP6651                    236111 
     63:00    Nováková, Kateřina D21K            OKP9450                    887935 



124 ONO - SKOB Ostrov     CZ  

     19:00    Lisý, Ondřej       H40             ONO7100                     52179 



125 PGP - SK Praga        CZ  

    115:00    Čtrnáct, František H12             PGP0401                    231948 
     86:00    Čtrnáct, Jiří      H35             PGP7603                   2045241 
     98:00    Čtrnáctová, Magdal D40             PGP7151                    231924 
     60:00    Grivalský, Michal  H55             PGP5900                     52103 
     58:00    Haňkovská, Jana    D65             PGP4050                     51698 
    117:00    Hrabánek, David    H55             PGP6003                    303940 
     96:00    Hrabánková, Ilona  D50             PGP6250                    232184 
     93:00    Hrabánková, Klára  D20             PGP9654                    232050 
     46:00    Hrabánková, Zuzana D16             PGP9950                    331147 
     67:00    Hřivna, Jakub      H12             PGP0305                   2800293 
     62:00    Hřivna, Štěpán     H35             PGP7507                   7201813 
     94:00    Janas, Adam        H12             PGP0404                    443090 
     96:00    Janas, Petr        H14             PGP0200                   2060249 
    111:00    Janas, Petr        H21L            PGP7106                   7201200 
      0:00    Janasová, Barbora  P               PGP7152                    446439 
     22:00    Ježková, Dominika  D21L            PGP9053                     51658 
    114:00    Ježková, Regina    D50             PGP6352                     51660 
     69:00    Kožina, Petr       H55             PGP6000                   1700084 
     76:00    Kožina, Štěpán     H12             PGP0300                      9877 
     46:00    Kožinová, Anna     D21L            PGP9350                   7200338 
     16:00    Kožinová, Jana     D21L            PGP6651                    502089 
      7:00    Masopustová, Elis  D21L            PGP8656                      7858 
     79:00    Matějů, Luboš      H21L            PGP7601                    682623 
      0:00    Matějů, Martina    T6              PGP8556                    995832 
      0:00    Pokorná, Ema       HDR             PGP0950                     51637 
    131:00    Pokorná, Linda     D12             PGP0350                    899177 
     30:00    Pokorná, Magdaléna D35             PGP7562                     51638 
     83:00    Pokorná, Nela      D10L            PGP0552                    682654 
     57:00    Pokorný, Ondřej    H21L            PGP7506                    682686 
     44:00    Smolková, Alena    D45             PGP6450                     53567 
     33:00    Veselý, Jakub      H21L            PGP9503                   7203462 
     33:00    Westin, Kjersti    D21K            PGP9255                    997856 



126 PHK - OK 99 Hradec Kr CZ  

     89:00    Mašata, Metoděj    H16             PHK9905                    207870 
     67:00    Mašata, Roman      H21L            PHK7107                    515050 



127 PUL - OOB USK Slavie  CZ  

     59:00    Novotný, František H70             PUL4200                    205614 



128 ROU - SKOB Roudnice n CZ  

     30:00    Kyselová, Nela     D16             ROU9951                    434804 
      0:00    Pohořalá, Anna     T6              ROU9954                   2023953 
      0:00    Pohořalá, Karolína T6              ROU6850                   2023951 
      0:00    Pohořalý, Dobrosla T6              ROU6401                   2023803 
     24:00    Svobodová, Lenka   D45             ROU6650                   2043618 
      0:00    Bílková, Pavlína   P               ROU7756                   2023957 



129 SJC - TJ Sportcentrum CZ  

      6:00    Höferová, Petra    D21K            SJC8761                     51803 
     40:00    Švihovská, Eva     D21L            SJC8352                      9988 
     83:00    Žaloudek, Petr     H21L            SJC8309                   7890000 



130 SMB - SKOB Sig-Mat Ml CZ  

     15:00    Hlaváč, Jaroslav   H65             SMB4801                      7718 
     83:00    Žitný, Tomáš       H35             SMB6401                     49971 



131 SMR - SK SNS Smržovka CZ  

     23:00    Pesničák, Jan      H21K            SMR7902                      8266 
      0:00    Pesničák, Daniel   HDR             SMR1100                   2067631 



132 SOB - SOBSA           CZ  

     56:00    Šašek, Luděk       H35             SOB6901                      4189 
      0:00    Šašek, Martin      H10             SOB0501                     53026 



133 STB - TJ Stadion Nový CZ  

      8:00    Dolejší, Jan       H10L            STB0601                    438039 
    122:00    Dolejší, Lenka     D40             STB7499                    434839 
      0:00    Dolejší, Miloš     P               STB6701                     52907 
    116:00    Jakoubková, Anna   D12             STB0498                    682369 
    123:00    Kubec, Pavel       H45             STB6601                    682367 
    128:00    Kubecová, Jana     D40             STB7399                    206351 
    123:00    Kubecová, Magdalen D10             STB0550                   2019212 
      0:00    Kučerka, Radek     HDR             STB1101                     49984 
      9:00    Kučerková, Romana  D21K            STB8196                    682355 
     17:00    Lajtkep, Jakub     H10L            STB0600                     49985 
    130:00    Mašek, Matěj       H12             STB0401                    446338 
      0:00    Mašková, Lucie     HDR             STB0751                    682368 
      6:00    Našinec, Jiří      H65             STB5003                     49982 
     30:00    Průšek, Petr       H45             STB7000                      8486 
     59:00    Průšková, Tereza   D12             STB0499                    446324 
    125:00    Bernášek, Jiří     H21K            STB8101                    682354 



134 TAP - KOB TRETRA Prah CZ  

      4:00    Fiala, Zdeněk      H60             TAP5501                    232177 
     66:00    Hejtmánek, Vladimí H55             TAP5802                    682651 
     31:00    Hejtmánková, Alena D60             TAP5452                     53641 
     75:00    Zajíc, Vítězslav   H21L            TAP8610                    515469 
     58:00    Zamazalová, Kateři D21L            TAP9053                    416010 



135 TBM - KOS TJ Tesla Br CZ  

     79:00    Kuchařová, Ada     D55             TBM5855                   7202887 
      8:00    Milán, Jakub       H14             TBM0411                    888640 
     53:00    Milán, Pavel       H35             TBM7227                     53242 
     80:00    Milán, Tomáš       H14             TBM0111                    443078 
     26:00    Milánová, Jindřišk D35             TBM7475                    416110 



136 TEP - Tempo Praha     CZ  

     82:00    Městková, Eva      D65             TEP4851                     51647 



137 TJN - OOB TJ Tatran J CZ  

      0:00    Hornychová, Helena P               TJN7150                   2070802 
    104:00    Adamec, Martin     H14             TJN0106                   2045202 
     89:00    Balogh, Jan        H35             TJN7500                   2032176 
     30:00    Baloghová, Lída    D14             TJN0150                   2027211 
    104:00    Baloghová, Mile    D10L            TJN0750                   2073663 
      0:00    Berka, Ondřej      HDR             TJN1100                      8252 
      0:00    Berková, Květa     T6              TJN7350                    232629 
     81:00    Böhm, Karel        H55             TJN5101                    416833 
     43:00    Böhmová, Eva       D60             TJN5450                    232515 
     10:00    Budská, Anna       D14             TJN0253                    416830 
     36:00    Budský, Ondřej     H14             TJN0105                   1398985 
     10:00    Dejnožka, Jiří     H40             TJN7503                   2027225 
     39:00    Dejnožka, Martin   H10             TJN0600                   2035718 
     37:00    Dejnožka, Vojtěch  H12             TJN0300                   2027224 
     12:00    Dejnožková, Blanka D21K            TJN7651                   2049610 
     47:00    Hájek, Vojtěch     H21K            TJN9502                    896978 
    126:00    Háková, Eliška     D10             TJN0654                   4408037 
     75:00    Horák, Petr        H55             TJN5602                   2056301 
    117:00    Hostaš, Petr       H45             TJN6601                    416829 
     80:00    Janata, Pavel      H21K            TJN8400                   7200343 
     38:00    Janeček, Mirek     H18             TJN9804                   2027208 
      2:00    Knížková, Šárka    D18             TJN9852                   2070852 
     75:00    Kočibová, Ivana    D50             TJN6354                    307418 
     11:00    Loudová, Anna      D18             TJN9853                   2059775 
      1:00    Lukavcová, Lenka   D60             TJN5452                      8259 
     18:00    Lukavec, Míla      H65             TJN4901                   2060202 
     18:00    Mairich, Filip     H10             TJN0603                   2067316 
      0:00    Mairichová, Radka  T6              TJN7450                   2059728 
     22:00    Mašínová, Anna     D14             TJN0152                   2056303 
     29:00    Michek, David      H18             TJN9802                   2027247 
     54:00    Míka, Bertík       H10             TJN0601                   2067319 
      0:00    Míková, Sofie      HDR             TJN0950                   2069077 
     37:00    Mrkvička, Jiří     H40             TJN7101                   2020748 
    113:00    Mrkvičková, Veroni D12             TJN0355                   2069097 
     74:00    Nagy, Josef        H16             TJN0006                   2069092 
     43:00    Novotný, Dušan     H40             TJN7002                    232502 
     41:00    Novotný, Marek     H16             TJN9901                    232325 
      0:00    Pavel, Jiří        T6              TJN7100                   2070804 
     50:00    Pavel, Martin      H16             TJN0004                   2045201 
      0:00    Pavlova, Irena     P               TJN7650                   2073667 
    119:00    Pavlova, Lenka     D10L            TJN0850                   2070803 
      0:00    Pesničáková, Kryst P               TJN1061                   4408034 
     84:00    ms Pesničáková, So D10             TJN1062                   4408033 
     47:00    Petrželka, Pavel   H70             TJN3800                     52900 
     35:00    Picek, Jan         H21K            TJN9101                    416840 
     62:00    Picek, Štěpán      H21K            TJN9601                   1302800 
    100:00    Picková, Helena    D45             TJN6952                    416843 
      0:00    Pokorná, Hana      P               TJN6950                   2073666 
     16:00    Pokorný, Jan       H12             TJN0400                   2056302 
    110:00    Posselt, Martin    H21K            TJN9501                    232512 
     82:00    Posselt, Martin    H40             TJN6802                    232256 
    125:00    Posseltová, Romana D40             TJN7050                    410359 
     61:00    Posseltová, Tereza D21L            TJN9252                    411767 
      9:00    Rokos, Marek       H10             TJN0500                   2049534 
     20:00    Rokos, Michal      H14             TJN0107                   2027215 
     64:00    Růta, Matyáš       H14             TJN0102                   2032159 
      0:00    Růtová, Amálka     HDR             TJN0951                   4408035 
     21:00    Růtová, Martina    D21K            TJN7652                   2067314 
     42:00    Rydlová, Adéla     D14             TJN0151                   2035701 
    112:00    Rydlová, Magda     D45             TJN6850                      7726 
      2:00    Rydlová, Magdaléna D14             TJN0251                   2035725 
      5:00    Řehoř, Hynek       H10L            TJN0700                   2053559 
      0:00    Řehoř, Jiří        T6              TJN7004                   2059729 
     64:00    Řehoř, Vojta       H12             TJN0303                   2056291 
      0:00    Řehořová, Lenka    P               TJN7250                   2073661 
     63:00    Saur, Filip        H10             TJN0503                   2070851 
     30:00    Saur, Štěpán       H10             TJN0900                   4408036 
     57:00    Schindler, Jiří    H50             TJN6301                    416828 
      0:00    Skal, Jaroslav     T6              TJN7504                   2069076 
     90:00    Skalová, Jolana    D10             TJN0653                   2070854 
     48:00    Sýkora, Oliver     H10             TJN0504                   2073664 
      0:00    Šklíba, Jaromír    P               TJN1010                   4408032 
     90:00    Šklíbová, Míša     D14             TJN0153                   2053560 
     68:00    Šmaus, Antonín     H16             TJN0001                   2025357 
      0:00    Šmaus, Ivan        P               TJN6249                      8270 
      8:00    Šmaus, Jan         H18             TJN9700                   2067320 
     80:00    Šmausová, Gabriela D45             TJN6951                    232510 
      0:00    Táborský, Ondřej   T6              TJN5605                      8250 
     70:00    Tkáč, Matěj        H12             TJN0401                   2027207 
     62:00    Vitebská, Eliška   D12             TJN0350                   1398987 
     82:00    Vitebský, Lukáš    H12             TJN0302                   1398971 
     63:00    Vitebský, Mirek    H55             TJN6001                   1398973 
     29:00    Vokurka, Jan       H21L            TJN7501                    253145 
      0:00    Zaňka, Albert      HDR             TJN0803                   2067312 
     80:00    Zaňková, Natálie   D12             TJN0450                   2069089 
     99:00    Zoubková, Šárka    D10             TJN1063                   4408031 
     22:00    Zuzánek, Zdeněk    H40             TJN5901                      8255 
     77:00    Zuzánková, Růžena  D40             TJN6051                      8256 
      3:00    Žucha, Jiří        H45             TJN6603                   2017687 
     43:00    Žukov, Jakub       H12             TJN0305                   2067345 
     80:00    ms Žukov, Michal   H16             TJN9701                   2067343 
    102:00    Hornychová, Karolí D14             TJN0254                    232506 
     73:00    Svobodová, Barbora D21L            TJN8952                      7719 
     88:00    Rydl, Jiří         H40             TJN7000                      7750 
      0:00    Nožičková, Eva     HDR             TJN                       4408038 
      0:00    Nožička, Jan       HDR             TJN                       4408039 
      0:00    Zoubek, Štěpán     HDR             TJN                       4408040 
      0:00    Míková, Markéta    P               TJN7351                    411593 



138 TJP - TJ Sokol Troja  CZ  

     48:00    Peterka, František H65             TJP4900                      8861 



139 TUR - OOB TJ Turnov   CZ  

     99:00    Brož, Marek        H21L            TUR8402                    887618 
      0:00    Heřmánek, Michal   T6              TUR7702                     51124 
     24:00    Heřmánek, Petr     H10             TUR0500                      8020 
      0:00    Heřmánková, Bára   HDR             TUR0850                      9394 
      2:00    Heřmánková, Pavla  D35             TUR7777                      8062 
    111:00    Holas, Vladimír    H55             TUR5601                      8219 
     95:00    Hostaš, Petr       H21L            TUR9001                    887159 
      9:00    Hradec, Pavel      H21L            TUR8801                    995821 
     44:00    Hudský, Vlastimil  H60             TUR5100                      8214 
     91:00    Hyka, Jan          H21L            TUR9002                    410746 
     87:00    Jakubec, Jindřich  H55             TUR4801                     51816 
     27:00    Jirků, Martina     D21K            TUR8750                      8221 
     32:00    Kohlová, Monika    D18             TUR9756                    231929 
     99:00    Konopáč, Jiří      H55             TUR5803                      8220 
     99:00    Konopáčová, Jana   D55             TUR5650                      8208 
      0:00    Kopecký, Tomáš     T6              TUR8901                     51539 
     14:00    Linková, Alena     D18             TUR9751                   1403419 
     84:00    Linková, Iva       D45             TUR6850                     51809 
     58:00    Linková, Lucie     D14             TUR0251                   2032102 
     17:00    Luštický, Martin   H21L            TUR8700                   7092626 
     41:00    Mareš, Hynek       H50             TUR6100                   2067342 
      0:00    Mareš, Matěj       HDR             TUR0100                   1403062 
     12:00    Nejezchleb, Vojtěc H10             TUR0503                   1403061 
     38:00    Nejezchlebová, Mar D16             TUR9951                      8223 
     95:00    Novotná, Barbora   D10L            TUR0552                   1403055 
      0:00    Novotná, Karolína  HDR             TUR0853                   1403056 
     86:00    Novotná, Michaela  D10L            TUR0551                   1403057 
     66:00    Pekařová, Jana     D14             TUR0252                   2035709 
     49:00    Poloprutská, Marké D21L            TUR9252                   2020750 
     16:00    Provazník, Jiří    H60             TUR5102                   1511127 
     10:00    Rufferová, Iva     D21L            TUR8354                    822282 
     26:00    Sokolářová, Šárka  D16             TUR9999                   7202880 
     39:00    Stárek, Filip      H45             TUR6602                      8218 
     62:00    Thoř, Tomáš        H16             TUR9904                   7201809 
     62:00    Thořová, Markéta   D16             TUR9952                      6886 
     67:00    Tvrdková, Eva      D60             TUR5151                    303959 
     27:00    Váňa, Martin       H21L            TUR8401                   1840303 
     63:00    Wolf, Daniel       H21L            TUR9100                    515499 
    104:00    Wolf, Filip        H21K            TUR9701                   9101181 
    128:00    Konřínek, Jindra   H21K            TUR8406                    515082 



140 TUV - SOK TJ Turnov   CZ  

     13:00    Hájek, Jan         H40             TUV7301                      5788 
     60:00    Hájek, Kryštof     H14             TUV0203                    886280 
     86:00    Hájková, Magdalena D40             TUV7351                    411543 
    132:00    Hájková, Tereza    D10             TUV0558                    888626 
      0:00    Hallman, Jiří      P               TUV7100                     22869 
     92:00    Hallman, Marek     H14             TUV0204                     22779 
    121:00    Mellan, Jonáš      H12             TUV0308                    888622 
     33:00    Mellan, Martin     H50             TUV6304                    411583 
    120:00    Mellanová, Judita  D10             TUV0559                    411518 
     59:00    Mellanová, Veronik D40             TUV7251                    411597 
     45:00    Šritr, Martin      H45             TUV6802                    232388 
     98:00    Šritrová, Lenka    D14             TUV0252                     51808 
      0:00    Vařeková, Anna     HDR             TUV0651                   2067632 
     71:00    Zakouřil, Václav   H70             TUV4301                      8324 



141 UVP - Slovan Praha    CZ  

      7:00    Kohout, Tomáš      H70             UVP3700                      7930 



142 VCB - TJ OB České Bud CZ  

     78:00    Hejzlar, Josef     H55             VCB5601                     53728 
     83:00    Hejzlarová, Vladim D55             VCB5651                     53725 



143 VLI - Slavia Liberec  CZ  

    128:00    Andrlová, Lea      D12             VLI0453                      8307 
     46:00    Balatková, Barbora D14             VLI0150                   2073665 
     38:00    Bednařík, Aleš     H21K            VLI7309                    500568 
     28:00    Bednařík, Libor    H60             VLI5200                      8296 
     45:00    Bednařík, Vilém    H10             VLI0509                   2049579 
      0:00    Bednaříková, Adéla P               VLI0059                   2049577 
      0:00    Bednaříková, Danie P               VLI7759                   2049576 
     98:00    Bednaříková, Emma  D12             VLI0359                   2049578 
     49:00    Bednaříková, Olga  D60             VLI5151                      8309 
    103:00    Ekert, Tomáš       H12             VLI0302                   2078461 
    107:00    Ekert, Vladimír    H21K            VLI7600                   2058477 
     20:00    Harazin, Martin    H21K            VLI7400                    899176 
      0:00    Harazinová, Tereza HDR             VLI0850                   4402216 
      0:00    Harazinová, Zuzana HDR             VLI0650                      8291 
     13:00    Henych, Petr       H21L            VLI6001                    515132 
     52:00    Henychová, Zuzana  D21L            VLI6151                      9061 
     20:00    Hickethier, Manfre H60             VLI5201                   9005174 
    109:00    Horáček, Michal    H21L            VLI7700                    500290 
      8:00    Horáček, Miroslav  H60             VLI5000                      4214 
      0:00    Horáčková, Kateřin D21K            VLI8150                     51230 
     37:00    Horáčková, Stanisl D60             VLI4950                      4100 
      0:00    Ježek, Ladislav    H60             VLI4900                    253372 
     12:00    Karmazín, Petr     H65             VLI4901                    361986 
     73:00    Karmazínová, Ivana D60             VLI5150                     51216 
     35:00    Kobr, Tomáš        H21L            VLI8901                   1969696 
     15:00    Loosová, Lenka     D21K            VLI8152                   2058470 
     14:00    Martan, Jiří       H21K            VLI7300                      8129 
    104:00    Martanová, Lea     D12             VLI0555                   2043610 
     89:00    Matějů, Michal     H21L            VLI7702                    887154 
     68:00    Mokrý, Pavel       H21K            VLI7501                   2058479 
     83:00    Novotná, Jana      D40             VLI7350                   2058476 
      0:00    Novotný, Dalibor   HDR             VLI0808                   4402232 
    118:00    Novotný, Jaromír   H12             VLI0300                   2058474 
     13:00    Pachnerová, Jarosl D60             VLI5152                   2059769 
      0:00    Pechová, Alena     HDR             VLI0854                   4402229 
      0:00    Pechová, Marie     HDR             VLI1050                   4402228 
      0:00    Petrová, Věra      P               VLI6251                     51218 
     74:00    Podrábská, Alžběta D12             VLI0451                     49962 
     54:00    Podrábská, Marie   D14             VLI0251                    207860 
    119:00    Podrábská, Marie   D40             VLI7451                   1400433 
     26:00    Poloprutská, Klára D18             VLI9750                     49954 
     18:00    Poloprutská, Lucie D16             VLI9950                     49951 
     53:00    Poloprutský, Tomáš H21K            VLI6205                     51227 
     56:00    Popková, Klára     D40             VLI7455                   2067951 
     80:00    Přinda, Lukáš      H35             VLI7701                      8300 
     36:00    Přinda, Oldřich    H60             VLI5101                   1302773 
     12:00    Řezáč, Pavel       H45             VLI6900                    301152 
     39:00    Škoda, Jakub       H21L            VLI8800                   1302790 
     53:00    Štryncl, Vilda     H10L            VLI0806                   4402220 
     65:00    Štrynclová, Johank D10L            VLI0654                   4402221 
     28:00    Turek, Martin      H14             VLI0102                   2073668 
      4:00    Volfová, Julie     D21L            VLI8051                      7710 
     60:00    Žukov, Libor       H45             VLI6803                      8294 
     65:00    Žuková, Marcela    D40             VLI7351                      8293 



144 VSP - USK Praha       CZ  

     87:00    Bořánek, Petr      H21L            VSP7000                     51750 
     14:00    Folprecht, Lukáš   H10L            VSP0802                   2058490 
     92:00    Folprechtová, Juli D10L            VSP0653                     51532 
      6:00    Folprechtová, Kate D35             VSP7460                    416221 
     30:00    Hořínek, Jaroslav  H65             VSP5000                     51643 
     36:00    Městka, Václav     H10             VSP0600                    416121 
     22:00    Městková, Kateřina D35             VSP7650                     51746 
     65:00    Němeček, Jan       H21K            VSP6201                    682682 
     20:00    Němečková, Jarmila D45             VSP6650                      7965 
     85:00    Píchal, Jan        H40             VSP5202                     52281 
     22:00    Průša, Dominik     H12             VSP0406                   2032107 
     88:00    Průša, Kryštof     H14             VSP0102                   2020707 
      7:00    Průša, Michal      H40             VSP7310                    553437 
    110:00    Průšová, Markéta   D40             VSP7256                     53160 
     46:00    Semík, Jan         H40             VSP6507                     53572 
     43:00    Svobodová, Jitka   D21L            VSP7450                     53598 



145 ZAK - SK Netopýr Záku CZ  

     28:00    Kašpar, Ludvík     H40             ZAK7200                    410399 
     95:00    Kašparová, Marie   D40             ZAK7250                    331399 



146 KUL - KOB Ústí nad La CZ  

      0:00    Oldřichová, Lucie  T6              KUL7051                   2067633 
      0:00    Chrz, Martin       T6              KUL7001                   2067634 
      0:00    Bartoš, Jiří       T6              KUL6200                   2067635 



201 CZ - Jizerky          CZ  

      0:00    Blín, Jonáš        T6              92X0600                   2051478 
      0:00    Blín, Oldřich      T6              92X6900                   2051500 
      0:00    Pešík, Michal      T6              92X7701                   2025338 



202 CZ - Neregistrovaní - CZ  

      0:00    Pech, Richard      P               62X6400                   4411232 
      0:00    Pechová, Helena    P               62X7250                   4411231 



203 CZ - neregistrovaní   CZ  

      0:00    Christl, Ivan      P               NNN0000                   2067636 
      0:00    Proftová, Michaela P                                         2067637 
      0:00    Knížek, Milan      T6                                        2067638 
      0:00    Adolph, Jeff       T6                                        2067639 
      0:00    Adolph, Zdeňka     T6                                         920698 



204 9XC - nereg           CZ  

    138:00    Krákorová, Iva     D50                                        887916 



301 PL - WKS Grunwald Poz CZ  

     36:00    Edward, Bartkowiak H65             34P4800                    412412