SAXBO 2015 - 14.06. Oybinpá 12.6.2015 15:32
Startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2005

      Start        Jméno                SI průk.       Klub                  Text1                


D10L  (12)         4.2 km  105 m   8 K     

       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       3:00        Vakant                              Vakant                                     
       6:00        Vakant                              Vakant                                     
       9:00        Lošťáková, Ela         682083       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP0951              
      12:00        Pokorná, Nela          682654       PGP - SK Praga        PGP0552              
      15:00        Janatová, Violka         9785       DKP - Oddíl OB Kotlář DKP0950              
      18:00        Schubert, Hannah         2329       Post SV Dresden                            
      21:00        Herrmann, Charlott     303970       OL-Team Wehrsdorf                          
      24:00        Klustová, Tereza      2070848       CHA - OK Chrastava    CHA0751              
      27:00        Rejholcová, Tereza    2067682       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0751              
      30:00        Štveráková, Zuzana    4403309       CHA - OK Chrastava    CHA0750              
      33:00        Křivanová, Klára        52909       STB - TJ Stadion Nový STB0650              



D10  (19)          2.5 km  55 m   10 K     

      58:00        Vakant                              Vakant                                     
      61:00        Vakant                              Vakant                                     
      64:00        Vakant                              Vakant                                     
      67:00        Mellanová, Judita      411518       TUV - SOK TJ Turnov   TUV0559              
      70:00        Rimpel, Gesine        2036254       USV TU Dresden                             
      73:00        Sýbová, Marika           4363       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0553              
      76:00        Storch, Frieda        2061209       Köpenicker SC                              
      79:00        Neumann, Johanna      7777077       SV Lengefeld                               
      82:00        Lošťáková, Sára        420434       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP0650              
      85:00        Lommatzsch, Lena       336125       SSV Planeta Radebeul                       
      88:00        Matyášová, Kristýn    2049590       CHA - OK Chrastava    CHA0555              
      91:00        Pecková, Tereza         51600       EKP - VŠTJ Ekonom Pra EKP0551              
      94:00        Havlová, Katka           8964       VRL - OOS TJ Spartak  VRL0552              
      97:00        Rupsch, Finja            7814       USG Chemnitz                               
     100:00        Lommatzsch, Nadja      300727       SSV Planeta Radebeul                       
     103:00        Hájková, Tereza        888626       TUV - SOK TJ Turnov   TUV0558              
     106:00        Sochová, Anna            4386       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0550              
     109:00        Štveráková, Eliška    2084441       CHA - OK Chrastava    CHA0553              
     112:00        Hänsel, Flora         2007835       SV Lengefeld                               



D12  (26)          2.6 km  75 m   8 K      

       2:00        Vakant                              Vakant                                     
       4:00        Vakant                              Vakant                                     
       6:00        Rönnmark, Astrid     14098162       OL Görlitz e.V.                            
       8:00        Neumann, Lena         7122003       SV Lengefeld                               
      10:00        Heinemann, Wenke         2073       SV Robotron Dresden                        
      12:00        Podrábská, Alžběta      49962       VLI - Slavia Liberec  VLI0451              
      14:00        Neradová, Natálie        4358       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0452              
      16:00        Klein, Franka         2037297       USV TU Dresden                             
      18:00        Häßler, Clara         2037655       Köpenicker SC                              
      20:00        Andrlová, Lea            8307       VLI - Slavia Liberec  VLI0453              
      22:00        Wartewig, Anna           6471       SG LVB Leipzig                             
      24:00        Müller, Josephine      231633       USV TU Dresden                             
      26:00        Pokorná, Linda         899177       PGP - SK Praga        PGP0350              
      28:00        Marková, Hana         2060281       LLI - TJ Loko Liberec LLI0450              
      30:00        Hockeborn, Anne          2317       SSV Planeta Radebeul                       
      32:00        Bednaříková, Emma     2049578       VLI - Slavia Liberec  VLI0359              
      34:00        Průšková, Tereza       446324       STB - TJ Stadion Nový STB0499              
      36:00        Sihver, Merle          347904       Post SV Dresden                            
      38:00        Šestáková, Marie      2080991       VLI - Slavia Liberec  VLI0452              
      40:00        Čabanová, Tereza         8327       FYD - Jizerský klub O FYD0450              
      42:00        Jakoubková, Anna       682369       STB - TJ Stadion Nový STB0498              
      44:00        Nehasilová, Veroni     505131       LDC - KOB Děčín       LDC0350              
      46:00        Martanová, Lea        2043610       VLI - Slavia Liberec  VLI0555              
      48:00        Synková, Barbora      2053515       DOK - OK Doksy        DOK0450              
      50:00        Steinert, Luise       7006058       SV Lengefeld                               
      52:00        Funk, Julika             2209       OK Leipzig                                 



D14  (24)          4.0 km  130 m   11 K    

       5:00        Vakant                              Vakant                                     
       8:00        Dolejší, Kateřina      434808       STB - TJ Stadion Nový STB0199              
      11:00        Bartusch, Carina       411382       Post SV Dresden                            
      14:00        Vejražková, Róza      2056270       SJC - TJ Sportcentrum CHA0253              
      17:00        Šklíbová, Míša        2053560       TJN - OOB TJ Tatran J TJN0153              
      20:00        Kosová, Tereza        2073747       SRK - Spartak Rychnov                      
      23:00        Kipka, Leoni          2048538       Post SV Dresden                            
      26:00        Pavlová, Martina        52925       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP0151              
      29:00        Semíková, Lucie        515426       KAM - SK Kamenice     KAM0250              
      32:00        Kolleß, Ulla           411397       Post SV Dresden                            
      35:00        Podrábská, Marie       207860       VLI - Slavia Liberec  VLI0251              
      38:00        Schubert, Helene      2077191       Post SV Dresden                            
      41:00        Häßler, Franka        2043611       Köpenicker SC                              
      44:00        Pekařová, Jana        2035709       TUR - OOB TJ Turnov   TUR0252              
      47:00        Jeřábková, Nina       1333269       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0151              
      50:00        Šritrová, Lenka         51808       TUV - SOK TJ Turnov   TUV0252              
      53:00        Matějková, Zuzana      420419       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP0153              
      56:00        Balatková, Barbora    2073665       VLI - Slavia Liberec  VLI0150              
      59:00        Linková, Lucie        2032102       TUR - OOB TJ Turnov   TUR0251              
      62:00        Musch, Katharina      2048533       OL Team Pulsnitz                           
      65:00        Sickert, Swenja       2032210       SSV Planeta Radebeul                       
      68:00        Kochová, Anna         2059737       SJC - TJ Sportcentrum SJC0153              
      71:00        Lišková, Adélka       2049599       CHA - OK Chrastava    CHA0254              
      74:00        Havlová, Klára           9004       VRL - OOS TJ Spartak  VRL0152              



D16  (21)          4.3 km  175 m   10 K    

       3:00        Vakant                              Vakant                                     
       5:00        Vakant                              Vakant                                     
       7:00        Vakant                              Vakant                                     
       9:00        Minner, Ann-Sophie    7180200       OL Görlitz e.V.                            
      11:00        Žejdlíková, Karolí    7200332       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP9950              
      13:00        Thořová, Markéta         6886       TUR - OOB TJ Turnov   TUR9952              
      15:00        Macháčková, Barbor      49994       FYD - Jizerský klub O FYD0051              
      17:00        Janoušková, Lucie     1204999       BOR - OK Jiskra Nový  BOR9954              
      19:00        Kyselová, Nela         434804       ROU - SKOB Roudnice n ROU9951              
      21:00        Weißker, Wiebke       1401582       Post SV Dresden                            
      23:00        Jeřábková, Ema        1333177       BOR - OK Jiskra Nový  BOR9957              
      25:00        Zoitke, Franka        7202649       Post SV Dresden                            
      27:00        Kolářová, Johana       897346       PGP - SK Praga        PGP9952              
      29:00        Vogt, Felicitas        428643       OL Görlitz e.V.                            
      31:00        Jakob, Isabel            2066       SV Robotron Dresden                        
      33:00        Höhne, Lena           9630741       SG LVB Leipzig                             
      35:00        Hänsel, Hannah        9991500       SV Lengefeld                               
      37:00        Poloprutská, Lucie      49951       VLI - Slavia Liberec  VLI9950              
      39:00        Adorjan, Luca         9021200       TSC Berlin                                 
      41:00        Labská, Karolína       428206       LLI - TJ Loko Liberec LLI9952              
      43:00        Hrabánková, Zuzana     331147       PGP - SK Praga        PGP9950              



D18  (12)          5.3 km  260 m   12 K    

       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       3:00        Vakant                              Vakant                                     
       6:00        Würzová, Karolína        8328       FYD - Jizerský klub O FYD9852              
       9:00        Linková, Alena        1403419       TUR - OOB TJ Turnov   TUR9751              
      12:00        Müller, Dorothea      1621997       Post SV Dresden                            
      15:00        Žuchová, Daniela      2020749       TJN - OOB TJ Tatran J TJN9750              
      18:00        Kohoutová, Barbora    2051481       BOR - OK Jiskra Nový  BOR9850              
      21:00        Fürstová, Anna        2056306       LLI - TJ Loko Liberec LLI9854              
      24:00        Staňová, Karolína     2051475       BOR - OK Jiskra Nový  BOR9853              
      27:00        Kohlová, Monika        231929       TUR - OOB TJ Turnov   TUR9756              
      30:00        Kovářová, Lenka       7200344       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP9750              
      33:00        Poloprutská, Klára      49954       VLI - Slavia Liberec  VLI9750              



D20  (3)           5.3 km  260 m   12 K    

      39:00        Vakant                              Vakant                                     
      42:00        Vakant                              Vakant                                     
      45:00        Hrabánková, Klára      232050       PGP - SK Praga        PGP9654              



D21AL  (25)        5.7 km  325 m   16 K    

       4:00        Vakant                              Vakant                                     
       6:00        Vakant                              Vakant                                     
       8:00        Vakant                              Vakant                                     
      10:00        Vakant                              Vakant                                     
      12:00        Janatová, Lucie       9999888       DKP - Oddíl OB Kotlář DKP8154              
      14:00        Svobodová, Jitka        53598       VSP - USK Praha       VSP7450              
      16:00        Volfová, Julie           7710       VLI - Slavia Liberec  VLI8051              
      18:00        Masopustová, Elis        7858       PGP - SK Praga        PGP8656              
      20:00        Straube, Hanka        7770777       SV Lengefeld                               
      22:00        Kožinová, Anna        7200338       PGP - SK Praga        PGP9350              
      24:00        Švihovská, Eva           9988       SJC - TJ Sportcentrum SJC8352              
      26:00        Mesiarkinová, Kami    7200319       MBM - O-mikron        MBM8282              
      28:00        Tschischkale, Kati     300801       OLV Potsdam                                
      30:00        Štičková, Anna        7200361       LLI - TJ Loko Liberec LLI9651              
      32:00        Heinemann, Anne        502214       SV Robotron Dresden                        
      34:00        Kožinová, Jana         502089       PGP - SK Praga        PGP6651              
      36:00        Henychová, Zuzana        9061       VLI - Slavia Liberec  VLI6151              
      38:00        Ježková, Dominika       51658       PGP - SK Praga        PGP9053              
      40:00        Kašková, Kateřina      887906       CHA - OK Chrastava    CHA7850              
      42:00        Hlubučková, Kristý    7003009       KAM - SK Kamenice     KAM9551              
      44:00        Zamazalová, Kateři     416010       TAP - KOB TRETRA Prah TAP9053              
      46:00        Poloprutská, Marké    2020750       TUR - OOB TJ Turnov   TUR9252              
      48:00        Setínková, Eva           8946       DKP - Oddíl OB Kotlář DKP8759              
      50:00        Kraemer, Jitka        9200394       Post SV Dresden                            
      52:00        Rückerova, Petra        51132       ohne Verein 2                              



D21AK  (27)        4.5 km  215 m   11 K    

       3:00        Vakant                              Vakant                                     
       5:00        Vakant                              Vakant                                     
       7:00        Vakant                              Vakant                                     
       9:00        Vakant                              Vakant                                     
      11:00        Vakant                              Vakant                                     
      13:00        Kolmanová, Josefa       52931       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP8653              
      15:00        Lucke, Henrike           2028       Post SV Dresden                            
      17:00        Krtičková, Michael       8897       KON - KOB Konice      KON7975              
      19:00        Leibiger, Veronika       2007       Post SV Dresden                            
      21:00        Höferová, Petra         51803       SJC - TJ Sportcentrum SJC8761              
      23:00        Loosová, Lenka        2058470       VLI - Slavia Liberec  VLI8152              
      25:00        Hlavatá, Andrea          4127       CHA - OK Chrastava    CHA8753              
      27:00        Roßberg, Sylva         411468       USG Chemnitz                               
      29:00        Weinert, Ruta         2036244       Post SV Dresden                            
      31:00        Drahorádová, Lenka       9254       LPU - OK Lokomotiva P LPU8660              
      33:00        Wiedenfeld, Anne         2087       SSV Planeta Radebeul                       
      35:00        Schmidt, Beate           2043       OLV Potsdam                                
      37:00        Uhrová, Zuzana         232062       VSP - USK Praha       VSP8050              
      39:00        Würzová, Anna          515182       FYD - Jizerský klub O FYD9451              
      41:00        Winnig, Anke             6103       Treptower SV                               
      43:00        Saupe, Kerstin           2042       Post SV Dresden                            
      45:00        Brzáková, Kristýna    2058475       VLI - Slavia Liberec  VLI8650              
      47:00        Wolf, Carolin          999224       Post SV Dresden                            
      49:00        Nováková, Kateřina     887935       OKP - SK OK 24 Praha  OKP9450              
      51:00        Pachnerová, Domini    7500077       CHA - OK Chrastava    CHA7750              
      53:00        Leibiger, Anett       1828412       Post SV Dresden                            
      55:00        Westin, Kjersti        997856       PGP - SK Praga        PGP9255              



D35  (10)          5.5 km  290 m   16 K    

       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       3:00        Vakant                              Vakant                                     
       6:00        Milánová, Jindřišk     416110       TBM - KOS TJ Tesla Br TBM7475              
       9:00        Vakant                              Vakant                                     
      12:00        Pokorná, Magdaléna      51638       PGP - SK Praga        PGP7562              
      15:00        Kretzschmar, Ute         1985       OLV Weimar                                 
      18:00        Lošťáková, Ivana      7202864       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP7758              
      21:00        Heřmánková, Pavla        8062       TUR - OOB TJ Turnov   TUR7777              
      24:00        Storch, Jana          2770803       Köpenicker SC                              
      27:00        Wetzel, Annegret         2004       SV Robotron Dresden                        



D40  (30)          4.4 km  170 m   10 K    

       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       2:00        Vakant                              Vakant                                     
       4:00        Jeřábková, Tereza        8438       BOR - OK Jiskra Nový  BOR7563              
       6:00        Novotná, Jana         2058476       VLI - Slavia Liberec  VLI7350              
       8:00        Semíková, Iva         2035702       KAM - SK Kamenice     KAM6850              
      10:00        Nehasilová, Zuzana    7121314       LDC - KOB Děčín       LDC7150              
      12:00        Marková, Jana         2049529       LLI - TJ Loko Liberec LLI7152              
      14:00        Dolejší, Lenka         434839       STB - TJ Stadion Nový STB7499              
      16:00        Drechsler, Britta     2004395       USV TU Dresden                             
      18:00        Minner, Daniela        428644       OL Görlitz e.V.                            
      20:00        Zuzánková, Růžena        8256       TJN - OOB TJ Tatran J CHA7051              
      22:00        Kašparová, Marie       331399       ZAK - SK Netopýr Záku ZAK7250              
      24:00        Kapischke, Solveig    7030303       OK Mark Brandenburg e                      
      26:00        Průšová, Markéta        53160       VSP - USK Praha       VSP7256              
      28:00        Hájková, Magdalena     411543       TUV - SOK TJ Turnov   TUV7351              
      30:00        Zschäckel, Daniela    9005172       SV IHW Alex 78 Berlin                      
      32:00        Hempel, Christine        2299       USV TU Dresden                             
      34:00        Pavlíková, Pavla        51533       CHA - OK Chrastava                         
      36:00        Rupsch, Eileen           7820       USG Chemnitz                               
      38:00        Čtrnáctová, Magdal     231924       PGP - SK Praga        PGP7151              
      40:00        Forkel, Claudia          2302       SSV Planeta Radebeul                       
      42:00        Musch, Alexandra      2048532       OL Team Pulsnitz                           
      44:00        Kaminskaite, Edita     303100       SG LVB Leipzig                             
      46:00        Čechlovská, Jana         8175       CHA - OK Chrastava    CHA6250              
      48:00        Janoušková, Iveta        8431       BOR - OK Jiskra Nový  BOR7457              
      50:00        Riby, Kateřina        7202898       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP7252              
      52:00        Alblová, Lucie         420448       LME - SK Los Mělník   LME7555              
      54:00        Mellanová, Veronik     411597       TUV - SOK TJ Turnov   TUV7251              
      56:00        Nosek, Martina         236061       DLT - KrOB Rozmarýn L DLT7251              
      58:00        Žuková, Marcela          8293       VLI - Slavia Liberec  VLI7351              



D45  (35)          4.4 km  170 m   10 K    

      62:00        Vakant                              Vakant                                     
      64:00        Vakant                              Vakant                                     
      66:00        Patzeltová, Beatri       8345       LDC - KOB Děčín       LDC6850              
      68:00        Živcová, Pavlína      2067640       DLT - KrOB Rozmarýn L DLT4651              
      70:00        Müller-Wenzke, Ast     300938       USV TU Dresden                             
      72:00        Juras, Kerstin        2082030       OL Görlitz e.V.                            
      74:00        Kubald, Katrin         691502       Kaulsdorfer OLV                            
      76:00        Pecková, Ivana          51601       EKP - VŠTJ Ekonom Pra EKP6252              
      78:00        Illnerová, Daniela     231939       DKP - Oddíl OB Kotlář DKP6651              
      80:00        Woy, Anja             2008970       USV TU Dresden                             
      82:00        Rejholcová, Andrea    2051490       BOR - OK Jiskra Nový  BOR6951              
      84:00        Němečková, Jarmila       7965       VSP - USK Praha       VSP6650              
      86:00        Zelenin, Jekaterin    1399070       USG Chemnitz                               
      88:00        Würzová, Kateřina      515004       FYD - Jizerský klub O FYD6952              
      90:00        Sihver, Wiebke         236519       Post SV Dresden                            
      92:00        Korejčíková, Dáďa        8546       LLI - TJ Loko Liberec LLI5550              
      94:00        Kosová, Michaela       438611       SRK - Spartak Rychnov                      
      96:00        Smolková, Alena         53567       PGP - SK Praga        PGP6450              
      98:00        Nováková, Irena        236111       OKP - SK OK 24 Praha  OKP6651              
     100:00        Schröter, Petra        428657       OL Görlitz e.V.                            
     102:00        Schmikale, Elke        336102       SSV Planeta Radebeul                       
     104:00        Linková, Iva            51809       TUR - OOB TJ Turnov   TUR6850              
     106:00        Müller, Anke             2047       Post SV Dresden                            
     108:00        Goericke, Jacqueli     910811       TSC Berlin                                 
     110:00        Brates, Catrin         236050       Post SV Dresden                            
     112:00        Procházková, Miluš      51966       DCE - KOB Dobřichovic DCE5450              
     114:00        Koucká, Ivana          515195       EKP - VŠTJ Ekonom Pra EKP6850              
     116:00        Mrázová, Pavla           7868       DCE - KOB Dobřichovic DCE5550              
     118:00        Svobodová, Lenka      2043618       ROU - SKOB Roudnice n ROU6650              
     120:00        Fürstová, Katka       2032126       LLI - TJ Loko Liberec LLI6950              
     122:00        Kuncová, Jiřina          8257       TJN - OOB TJ Tatran J TJN5752              
     124:00        Žihlová, Lucie         434597       LLI - TJ Loko Liberec LLI6952              
     126:00        Matějková, Martina      52916       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP6850              
     128:00        Funk, Ira                2122       OK Leipzig                                 
     130:00        Cruse, Katrin         2035206       SV Robotron Dresden                        



D50  (20)          4.0 km  150 m   10 K    

       2:00        Vakant                              Vakant                                     
       5:00        Vakant                              Vakant                                     
       8:00        Vakant                              Vakant                                     
      11:00        Leideck, Heike         620713       USV TU Dresden                             
      14:00        Vlčková, Jindra          8347       LDC - KOB Děčín       LDC6451              
      17:00        Kočibová, Ivana        307418       TJN - OOB TJ Tatran J TJN6354              
      20:00        Kovářová, Alena        232914       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP6151              
      23:00        Ansorge, Silke        2035203       SV Robotron Dresden                        
      26:00        Ježková, Regina         51660       PGP - SK Praga        PGP6352              
      29:00        Hanušová, Jitka          9609       LTU - OOB TJ Lokomoti LTU6352              
      32:00        Nitsche, Catrin       1964316       Post SV Dresden                            
      35:00        Juckelandt, Sabine    1310763       USV TU Dresden                             
      38:00        Červinková, Jitka       53525       OKP - SK OK 24 Praha  OKP6451              
      41:00        Graumann, Heidi        631220       ESV Lok Schöneweide                        
      44:00        Wiedenfeld, Ute        102862       SSV Planeta Radebeul                       
      47:00        Malkowa, Elena         236103       Post SV Dresden                            
      50:00        Hrabánková, Ilona      232184       PGP - SK Praga        PGP6250              
      53:00        Kraemer, Karin         888903       Post SV Dresden                            
      56:00        Roßberg, Cornelia     1399061       USG Chemnitz                               
      59:00        Košková, Vlasta       2085634       LLI - TJ Loko Liberec LLI6351              



D55  (14)          4.0 km  150 m   10 K    

      65:00        Vakant                              Vakant                                     
      68:00        Vakant                              Vakant                                     
      71:00        Svobodná, Eva          301365       DKP - Oddíl OB Kotlář DKP5851              
      74:00        Bradnová, Věra           8168       CHA - OK Chrastava    CHA5550              
      77:00        Schmalfeld, Petra     7180858       SSV Planeta Radebeul                       
      80:00        Mrázková, Ivana         51795       DKP - Oddíl OB Kotlář DKP5650              
      83:00        Kadavá, Eva              8171       CHA - OK Chrastava    CHA5750              
      86:00        Kuleva, Angelina      8622642       SSV Planeta Radebeul                       
      89:00        Šaffková, Zuzana         8162       CHA - OK Chrastava    CHA5150              
      92:00        Kuchařová, Ada        7202887       TBM - KOS TJ Tesla Br TBM5855              
      95:00        Braatz, Monika           5100       Treptower SV                               
      98:00        Konopáčová, Jana         8208       TUR - OOB TJ Turnov   TUR5650              
     101:00        Schmidt, Ute             2103       SSV Planeta Radebeul                       
     104:00        Hejzlarová, Vladim      53725       VCB - TJ OB České Bud VCB5651              



D60  (14)          3.5 km  80 m   9 K      

       4:00        Vakant                              Vakant                                     
       7:00        Vakant                              Vakant                                     
      10:00        Ševčíková, Alena         8165       CHA - OK Chrastava    CHA5351              
      13:00        Busch, Bärbel            2005       Post SV Dresden                            
      16:00        Krüger, Angelika         2573       USV TU Dresden                             
      19:00        Karmazínová, Ivana      51216       VLI - Slavia Liberec  VLI5150              
      22:00        Böhmová, Eva           232515       TJN - OOB TJ Tatran J TJN5450              
      25:00        Wenzel, Sigrid           2094       SSV Planeta Radebeul                       
      28:00        Tvrdková, Eva          303959       TUR - OOB TJ Turnov   TUR5151              
      31:00        Pachnerová, Jarosl    2059769       VLI - Slavia Liberec  VLI5152              
      34:00        Janus, Andrea          300663       SSV Planeta Radebeul                       
      37:00        Hejtmánková, Alena      53641       TAP - KOB TRETRA Prah TAP5452              
      40:00        Tonn, Gisela          7204099       SSV Planeta Radebeul                       
      43:00        Horáčková, Stanisl       4100       VLI - Slavia Liberec  VLI4950              



D65  (11)          3.5 km  80 m   9 K      

      49:00        Vakant                              Vakant                                     
      52:00        Vakant                              Vakant                                     
      55:00        Burkhardt, Brigitt       2003       Post SV Dresden                            
      58:00        Lemnitzer, Erika      7204585       Kaulsdorfer OLV                            
      61:00        Lucke, Helga          1950112       Post SV Dresden                            
      64:00        Fillinger, Rosemar       5118       SV IHW Alex 78 Berlin                      
      67:00        Haňkovská, Jana         51698       PGP - SK Praga        PGP4050              
      70:00        Reichert, Margit         1505       USV TU Dresden                             
      73:00        Thiel, Susi           1551947       SV IHW Alex 78 Berlin                      
      76:00        Renger, Rita             2711       SV Robotron Dresden                        
      79:00        Grosse, Ingrid           2237       USV TU Dresden                             



H10L  (11)         4.2 km  105 m   8 K     

      36:00        Vakant                              Vakant                                     
      39:00        Vakant                              Vakant                                     
      42:00        Kalous, Tomáš           51588       EKP - VŠTJ Ekonom Pra                      
      45:00        Riby, Philip           897359       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP0702              
      48:00        Weinert, Tim             2331       Post SV Dresden                            
      51:00        Karp, Artur              5798       OK Leipzig                                 
      54:00        Dolejší, Jan           438039       STB - TJ Stadion Nový STB0601              
      57:00        Klust, Jan            2070858       CHA - OK Chrastava    CHA0702              
      60:00        Neumann, Rasmus       7707777       SV Lengefeld                               
      63:00        Sychra, Marek         2084440       CHA - OK Chrastava    CHA0604              
      66:00        Lajtkep, Jakub          49985       STB - TJ Stadion Nový STB0600              



H10  (17)          2.5 km  55 m   10 K     

       4:00        Vakant                              Vakant                                     
       7:00        Vakant                              Vakant                                     
      10:00        Löhning, Jakob        2037295       USV TU Dresden                             
      13:00        Saupe, David             2011       Post SV Dresden                            
      16:00        Moeck, Benjamin        440451       Köpenicker SC                              
      19:00        Kučera, Filip            4213       CHA - OK Chrastava    CHA0501              
      22:00        Lachmann, Christop       2176       Post SV Dresden                            
      25:00        Heřmánek, Petr           8020       TUR - OOB TJ Turnov   TUR0500              
      28:00        Březina, Karel        2059767       CHA - OK Chrastava    CHA0605              
      31:00        Bolehovský, Daniel    2073716       EKP - VŠTJ Ekonom Pra EKP0508              
      34:00        Funk, Timon              2232       OK Leipzig                                 
      37:00        Bednařík, Vilém       2049579       VLI - Slavia Liberec  VLI0509              
      40:00        Herrmann, Josef       2048101       OL-Team Wehrsdorf                          
      43:00        Kunckel, Vincent       445640       USV TU Dresden                             
      46:00        Matussek, Valentin    2048102       OL-Team Wehrsdorf                          
      49:00        Hempel, Emil          2004389       USV TU Dresden                             
      52:00        Wetzel, Niklas           2080       SV Robotron Dresden                        



H12  (34)          2.6 km  75 m   8 K      

      56:00        Vakant                              Vakant                                     
      58:00        Vakant                              Vakant                                     
      60:00        Lubs, Edwin           2036269       USV TU Dresden                             
      62:00        Neuwinger, Lukas         6408       OL Görlitz e.V.                            
      64:00        Henzl, Pavel          2059765       CHA - OK Chrastava    CHA0302              
      66:00        Haslinger, Leopold      52924       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP0403              
      68:00        Siegert, Marek        2004388       USV TU Dresden                             
      70:00        Borrmann, Malte       2033018       OL Görlitz e.V.                            
      72:00        Sachsenhauser, Max     411399       Post SV Dresden                            
      74:00        Hejna, Hynek           682626       LLI - TJ Loko Liberec LLI0300              
      76:00        Ekert, Tomáš          2078461       VLI - Slavia Liberec  VLI0302              
      78:00        Janoušek, Slávek         4360       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0400              
      80:00        Hřivna, Jakub         2800293       PGP - SK Praga        PGP0305              
      82:00        Novotný, Jaromír      2058474       VLI - Slavia Liberec  VLI0300              
      84:00        Staňa, Ondřej            4377       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0301              
      86:00        Peterka, Jakub        9101104       LLI - TJ Loko Liberec LLI0404              
      88:00        Danko, Štěpán          436449       CHA - OK Chrastava    CHA0301              
      90:00        Průša, Dominik        2032107       VSP - USK Praha       VSP0406              
      92:00        Lucke, Moritz            2029       Post SV Dresden                            
      94:00        Husák, Martin            8173       CHA - OK Chrastava    CHA0300              
      96:00        Socha, Ondřej         2800309       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0302              
      98:00        Karp, Emil               5799       OK Leipzig                                 
     100:00        Kožina, Štěpán           9877       PGP - SK Praga        PGP0300              
     102:00        Mašek, Matěj           446338       STB - TJ Stadion Nový STB0401              
     104:00        Fritzsche, Jimmy      2020979       SV Lengefeld                               
     106:00        Čtrnáct, František     231948       PGP - SK Praga        PGP0401              
     108:00        Weinert, Florian       445650       Post SV Dresden                            
     110:00        Heinicke, Finn         336119       SSV Planeta Radebeul                       
     112:00        Paul, Leopold         2048105       OL-Team Wehrsdorf                          
     114:00        Mellan, Jonáš          888622       TUV - SOK TJ Turnov   TUV0308              
     116:00        Storch, Grischa       7300278       Köpenicker SC                              
     118:00        Janoušek, Albert      2049588       CHA - OK Chrastava    CHA0400              
     120:00        Lange, Jonas             5127       SV IHW Alex 78 Berlin                      
     122:00        Moeck, Tobias          440452       Köpenicker SC                              



H14  (38)          4.3 km  175 m   10 K    

      49:00        vakant                              Vakant                                     
      51:00        Klaška, Martin           9889       DKP - Oddíl OB Kotlář                      
      53:00        Hempel, Paul          2015263       USV TU Dresden                             
      55:00        Seifert, Jakob        2033017       OL Görlitz e.V.                            
      57:00        Matyáš, Vojtěch       2049595       CHA - OK Chrastava    CHA0202              
      59:00        Kielb, Karol           211993       SV Robotron Dresden                        
      61:00        Holfeld, Anton        2068133       USV TU Dresden                             
      63:00        von Ehrenwall, Fel    2032218       SSV Planeta Radebeul                       
      65:00        Klein, Marek          2005294       USV TU Dresden                             
      67:00        Braatz, Niklas         512645       Treptower SV                               
      69:00        Dietze, Peter          411635       SG LVB Leipzig                             
      71:00        Heinicke, Erik        2032214       SSV Planeta Radebeul                       
      73:00        Průša, Kryštof        2020707       VSP - USK Praha       VSP0102              
      75:00        Lommatzsch, Christ    2032217       SSV Planeta Radebeul                       
      77:00        Vogt, Moritz           428658       OL Görlitz e.V.                            
      79:00        Wagenknecht, Victo       2194       SV Robotron Dresden                        
      81:00        Šmol, David           2053509       DOK - OK Doksy        DOK0100              
      83:00        le Grelle, Alexis      336117       SSV Planeta Radebeul                       
      85:00        Drechsler, Jonatha    2036258       USV TU Dresden                             
      87:00        Pecháček, Vít         2069066       RIC - OB Říčany       RIC0101              
      89:00        vakant                              Vakant                                     
      91:00        Scheuermann, Marti    2032215       SSV Planeta Radebeul                       
      93:00        ms Kapischke, Arne    7003450       OK Mark Brandenburg e                      
      95:00        Milán, Jakub           888640       TBM - KOS TJ Tesla Br TBM0411              
      97:00        Bílý, Jakub            434575       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP0104              
      99:00        Kunckel, Konstanti    2004385       USV TU Dresden                             
     101:00        Hájek, Kryštof         886280       TUV - SOK TJ Turnov   TUV0203              
     103:00        Bolehovský, Michal     601169       EKP - VŠTJ Ekonom Pra EKP0200              
     105:00        Sperling, Fridolin    2008979       USV TU Dresden                             
     107:00        Vávra, Pavel             4369       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0101              
     109:00        Milán, Tomáš           443078       TBM - KOS TJ Tesla Br TBM0111              
     111:00        Rajn, Filip            436414       CHA - OK Chrastava    CHA0102              
     113:00        Hänchen, Florian      9190031       ESV Lok Bad Schandau                       
     115:00        Turek, Martin         2073668       VLI - Slavia Liberec  VLI0102              
     117:00        Jirman, Filip          231522       TUV - SOK TJ Turnov   TUV0212              
     119:00        Riby, Thomas           897367       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP0202              
     121:00        Forkel, Paul          1403447       SSV Planeta Radebeul                       
     123:00        Winnig, Pepe           422699       Treptower SV                               



H16  (24)          5.3 km  260 m   12 K    

      51:00        Vakant                              Vakant                                     
      54:00        Vakant                              Vakant                                     
      57:00        Semiginovský, Šimo    2056271       SJC - TJ Sportcentrum                      
      60:00        Gehser, Tobias        1292000       OL-Team Wehrsdorf                          
      63:00        Forkel, Anton         2032202       SSV Planeta Radebeul                       
      66:00        Thoř, Tomáš           7201809       TUR - OOB TJ Turnov   TUR9904              
      69:00        Bartmuß, Friedrich    2004386       USV TU Dresden                             
      72:00        Focker, Leon          2032201       SSV Planeta Radebeul                       
      75:00        Melichar, Petr        1398996       LLI - TJ Loko Liberec LLI0001              
      78:00        Gawlitza, Franz       1401077       SV Robotron Dresden                        
      81:00        Hockeborn, Max        9200005       SSV Planeta Radebeul                       
      84:00        Králik, Stanislav      342046       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP9904              
      87:00        Bek, Ondřej           2049592       CHA - OK Chrastava    CHA9904              
      90:00        Kapischke, Henning    7000085       OK Mark Brandenburg e                      
      93:00        Matussek, Jakob       2048407       OL-Team Wehrsdorf                          
      96:00        Holfeld, Wilhelm      1301784       USV TU Dresden                             
      99:00        Jentzsch, Till         336111       SSV Planeta Radebeul                       
     102:00        Mašata, Metoděj        207870       PHK - OK 99 Hradec Kr PHK9905              
     105:00        Klein, Cedrik         2037294       USV TU Dresden                             
     108:00        Novotný, Marek         232325       TJN - OOB TJ Tatran J TJN9901              
     111:00        Heinemann, Göran         2067       SV Robotron Dresden                        
     114:00        Marek, Jakub          2049589       LLI - TJ Loko Liberec LLI9900              
     117:00        Scheuermann, Erik      300683       SSV Planeta Radebeul                       
     120:00        Hänsel, Ole           9152000       SV Lengefeld                               



H18  (12)          5.7 km  325 m   16 K    

      56:00        Valášek, Jiří          232245       KAM - SK Kamenice                          
      59:00        Brož, Dominik           49995       FYD - Jizerský klub O FYD9801              
      62:00        Musch, Christian      2043617       OL Team Pulsnitz                           
      65:00        Böhmer, Arne             2196       SV Robotron Dresden                        
      68:00        Jíra, Tomáš           9005139       KAM - SK Kamenice     KAM9802              
      71:00        Janeček, Mirek        2027208       TJN - OOB TJ Tatran J TJN9804              
      74:00        Melichar, Vojtěch     7200375       LLI - TJ Loko Liberec LLI9802              
      77:00        Kästner, Johann       2048118       ESV Lok Bad Schandau                       
      80:00        Košek, Jan             253141       LLI - TJ Loko Liberec LLI9801              
      83:00        Scholtz, Paul         9300397       TSC Berlin                                 
      86:00        Hausenblas, Šimon      361923       KAM - SK Kamenice     KAM9803              
      89:00        Zschäckel, Robin       973101       SV IHW Alex 78 Berlin                      



H20  (5)           7.3 km  415 m   21 K    

       3:00        Vakant                              Vakant                                     
       9:00        Vakant                              Vakant                                     
      15:00        Müller, Kurt          2023915       Post SV Dresden                            
      21:00        Graumann, Leo          962909       ESV Lok Schöneweide                        
      27:00        Kamolz, Anton         1409868       Post SV Dresden                            



H21AL  (54)        10.1 km  480 m   26 K   

       0:00        Klaška, Pavel         1700077       DKP - Oddíl OB Kotlář                      
       2:00        Hörnig, Sebastian        2161       Post SV Dresden                            
       4:00        Luštický, Martin      7092626       TUR - OOB TJ Turnov   TUR8700              
       6:00        Lucke, Jens           1392627       Post SV Dresden                            
       8:00        Kobr, Tomáš           1969696       VLI - Slavia Liberec  VLI8901              
      10:00        Schroth, Peter        7202644       Post SV Dresden                            
      12:00        Semík, Ondřej          920683       KAM - SK Kamenice     KAM9401              
      14:00        Hradec, Pavel          995821       TUR - OOB TJ Turnov   TUR8801              
      16:00        Illner, Vojtěch        899156       DKP - Oddíl OB Kotlář                      
      18:00        Kapal, Tomáš           232267       KAM - SK Kamenice     KAM9402              
      20:00        Henych, Petr           515132       VLI - Slavia Liberec  VLI6001              
      22:00        Kolář, Tomáš           887615       SLA - SKOB Slaný      SLA7103              
      24:00        Veselý, Marek            8066       CHA - OK Chrastava    CHA8201              
      26:00        Vrabec, Ondřej          51558       SCP - OK Sparta Praha SCP8303              
      28:00        Richter, Friedmar     9003139       USV TU Dresden                             
      30:00        Pokorný, Ondřej        682686       PGP - SK Praga        PGP7506              
      32:00        Leibiger, Jens         591019       Post SV Dresden                            
      34:00        Mašata, Roman          515050       PHK - OK 99 Hradec Kr PHK7107              
      36:00        Kořínek, Tomáš        7003001       BOR - OK Jiskra Nový  BOR9007              
      38:00        Peterka, Vojtěch       515503       LLI - TJ Loko Liberec LLI7502              
      40:00        Kraemer, Andrei        888902       Post SV Dresden                            
      42:00        Horáček, Michal        500290       VLI - Slavia Liberec  VLI7700              
      44:00        Döllgast, Moritz      1180295       Post SV Dresden                            
      46:00        Novák, Daniel          887924       DOK - OK Doksy        DOK8700              
      48:00        Marek, Martin         2049593       LLI - TJ Loko Liberec LLI7000              
      50:00        Richter, Alexander    2041771       Post SV Dresden                            
      52:00        Fürst, Matouš         7003006       LLI - TJ Loko Liberec LLI9603              
      54:00        Žaloudek, Petr        7890000       SJC - TJ Sportcentrum SJC8309              
      56:00        Goericke, Marvin      9008925       TSC Berlin                                 
      58:00        Francke, Jan           688312       DOK - OK Doksy        DOK8400              
      60:00        Olunczek, Andrej      1984051       USV TU Dresden                             
      62:00        Schröter, Pavel        301545       CHA - OK Chrastava    CHA7203              
      64:00        Burghardt, Freddy        2156       Post SV Dresden                            
      66:00        Kettner, Lukáš         887640       KAM - SK Kamenice     KAM9403              
      68:00        Šrubař, Michal        2051488       MBM - O-mikron        MBM8606              
      70:00        Kettner, Vojtěch       897360       KAM - SK Kamenice     KAM9601              
      72:00        Zajíc, Vítězslav       515469       TAP - KOB TRETRA Prah TAP8610              
      74:00        Kadavý, Petr             8188       CHA - OK Chrastava    CHA7800              
      76:00        Janata, Martin         888608       DKP - Oddíl OB Kotlář                      
      78:00        Leibiger, Janek       9050785       Post SV Dresden                            
      80:00        Lepšík, Petr           515133       BOR - OK Jiskra Nový  BOR8202              
      82:00        Němec, Jan               4130       CHA - OK Chrastava    CHA8606              
      84:00        Illner, Jakub          515448       DKP - Oddíl OB Kotlář DKP6601              
      86:00        Matějka, Lukáš        7200336       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP9802              
      88:00        Veselý, Jakub         7203462       PGP - SK Praga        PGP9503              
      90:00        Lenk, Andreas         1802201       USV TU Dresden                             
      92:00        Müller, Philipp       1240788       Post SV Dresden                            
      94:00        Patommel, Jens        9101195       ohne Verein 1                              
      96:00        Čechlovský, Jan          8200       CHA - OK Chrastava    CHA9300              
      98:00        Röhner, Uwe           1402008       SV IHW Alex 78 Berlin                      
     100:00        Bořánek, Petr           51750       VSP - USK Praha       VSP7000              
     102:00        Škoda, Jakub          1302790       VLI - Slavia Liberec  VLI8800              
     104:00        Kolman, Jan             52923       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP8501              
     106:00        vakant                              Vakant                                     



H21AK  (45)        5.3 km  300 m   15 K    

       9:00        Vakant                              Vakant                                     
      11:00        Vakant                              Vakant                                     
      13:00        Vakant                              Vakant                                     
      15:00        Kalous, Vladislav     2058464       EKP - VŠTJ Ekonom Pra                      
      17:00        Němeček, Jan           682682       VSP - USK Praha                            
      19:00        Picek, Štěpán         1302800       TJN - OOB TJ Tatran J TJN9601              
      21:00        Leidinger, Paul       7003455       Post SV Dresden                            
      23:00        Albl, Miloslav         420455       LME - SK Los Mělník   LME7600              
      25:00        Šmol, Marcel          2053516       DOK - OK Doksy        DOK7300              
      27:00        Härtelt, Daniel        812005       OLV Potsdam                                
      29:00        Koucký, Roman         2035738       EKP - VŠTJ Ekonom Pra EKP6301              
      31:00        Svoboda, Jakub         301695       ROU - SKOB Roudnice n ROU9301              
      33:00        Hájek, Vojtěch         896978       TJN - OOB TJ Tatran J TJN9502              
      35:00        Červinka, Jaroslav     303935       OKP - SK OK 24 Praha  OKP9000              
      37:00        Synek, Marcel         2056288       DOK - OK Doksy        DOK7600              
      39:00        Eiselt, Jan            682092       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP8801              
      41:00        Bednařík, Aleš         500568       VLI - Slavia Liberec  VLI7309              
      43:00        Žemlička, Jan            9283       LPU - OK Lokomotiva P LPU8303              
      45:00        Schmotz, Martin          2211       USV TU Dresden                             
      47:00        Uher, Petr              52269       VSP - USK Praha       VSP5001              
      49:00        Dittmann, Robert       501931       SSV Planeta Radebeul                       
      51:00        Matějů, Michal         887154       VLI - Slavia Liberec  VLI7702              
      53:00        Kunc, Štěpán          2060256       TJN - OOB TJ Tatran J TJN8449              
      55:00        Mokrý, Pavel          2058479       VLI - Slavia Liberec  VLI7501              
      57:00        Kunc, Filip              5549       TJN - OOB TJ Tatran J TJN8249              
      59:00        Kalous, Antonín        336795       KON - KOB Konice      KON7708              
      61:00        Harazin, Martin        899176       VLI - Slavia Liberec  VLI7400              
      63:00        Hulha, Lukáš           682116       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP9405              
      65:00        Pesničák, Jan            8266       SMR - SK SNS Smržovka SMR7902              
      67:00        Provazník, Jiří       1511127       TUR - OOB TJ Turnov   TUR5102              
      69:00        Poloprutský, Tomáš      51227       VLI - Slavia Liberec  VLI6205              
      71:00        Semík, Luboš            52279       KAM - SK Kamenice     KAM6201              
      73:00        Picek, Jan             416840       TJN - OOB TJ Tatran J TJN9101              
      75:00        Meyer, Jörg              2021       Post SV Dresden                            
      77:00        Ekert, Vladimír       2058477       VLI - Slavia Liberec  VLI7600              
      79:00        Krtička, Jan          2067929       KON - KOB Konice      KON7931              
      81:00        Janata, Pavel         7200343       TJN - OOB TJ Tatran J TJN8400              
      83:00        Trösch, Urs           9660820       TSC Berlin                                 
      85:00        von Dalowski, Jan      848210       Post SV Dresden                            
      87:00        Tannert, Billy         411401       ohne Verein3                               
      89:00        Röck, Christian       1409864       TUS Karlsruhe-Rüpurr                       
      91:00        Posselt, Martin        232512       TJN - OOB TJ Tatran J TJN9501              
      93:00        Přinda, Lukáš            8300       VLI - Slavia Liberec  VLI7701              
      95:00        Meyer, Dirk           1231982       Post SV Dresden                            
      97:00        Martan, Jiří             8129       VLI - Slavia Liberec  VLI7300              



H35  (18)          8.3 km  440 m   19 K    

       6:00        Pachner, Pavel        7700075       CHA - OK Chrastava                         
       9:00        Vakant                              Vakant                                     
      12:00        Vakant                              Vakant                                     
      15:00        Löhning, Michael       733003       USV TU Dresden                             
      18:00        Hänchen, Danilo       7000052       ESV Lok Bad Schandau                       
      21:00        Möser, Uwe               2174       Post SV Dresden                            
      24:00        Macháček, Aleš           8333       FYD - Jizerský klub O FYD6400              
      27:00        von Dalowski, Feli       2008       Post SV Dresden                            
      30:00        Pecka, Jan             515152       EKP - VŠTJ Ekonom Pra EKP6800              
      33:00        Čtrnáct, Jiří         2045241       PGP - SK Praga        PGP7603              
      36:00        Žitný, Tomáš            49971       SMB - SKOB Sig-Mat Ml SMB6401              
      39:00        Kovář, Boris           899153       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP6710              
      42:00        Pecháček, Libor       2069067       RIC - OB Říčany       RIC7600              
      45:00        Hřivna, Štěpán        7201813       PGP - SK Praga        PGP7507              
      48:00        Nehasil, David         995805       BOR - OK Jiskra Nový  BOR7713              
      51:00        vakant                              Vakant                                     
      54:00        Könemann, Michael     1113108       ESV Lok Bad Schandau                       
      57:00        Wetzel, Hendryk       2023892       SV Robotron Dresden                        



H40  (31)          7.3 km  415 m   21 K    

      31:00        Vakant                              Vakant                                     
      33:00        Vakant                              Vakant                                     
      35:00        Klaška, Pavel            8650       DKP - Oddíl OB Kotlář                      
      37:00        Adorjan, Peter        9150573       TSC Berlin                                 
      39:00        Kunckel, Stephan      2036266       USV TU Dresden                             
      41:00        Minner, Silvio        2033020       OL Görlitz e.V.                            
      43:00        Novotný, Dušan         232502       TJN - OOB TJ Tatran J TJN7002              
      45:00        Gawlitza, Peter       2015610       SV Robotron Dresden                        
      47:00        Šesták, Marek         2058471       VLI - Slavia Liberec  VLI7403              
      49:00        Müller, Denis          740307       Treptower SV                               
      51:00        Gálus, Igor           7400074       LDC - KOB Děčín       LDC7302              
      53:00        Průcha, Miloslav      1958242       BOR - OK Jiskra Nový  BOR5800              
      55:00        Nehasil, Vladislav    7111213       LDC - KOB Děčín       LDC7101              
      57:00        Borrmann, Sven         428642       OL Görlitz e.V.                            
      59:00        Píchal, Jan             52281       VSP - USK Praha       VSP5202              
      61:00        Danko, Tomáš           436410       CHA - OK Chrastava    CHA7200              
      63:00        Hájek, Jan               5788       TUV - SOK TJ Turnov   TUV7301              
      65:00        Lange, Udo            1406600       SV IHW Alex 78 Berlin                      
      67:00        Kašpar, Ludvík         410399       ZAK - SK Netopýr Záku ZAK7200              
      69:00        Posselt, Martin        232256       TJN - OOB TJ Tatran J TJN6802              
      71:00        Heinemann, Björn      2035202       SV Robotron Dresden                        
      73:00        Semík, Jan              53572       VSP - USK Praha       VSP6507              
      75:00        Mager, Holger            2031       Post SV Dresden                            
      77:00        Forkel, Matthias      2048522       SSV Planeta Radebeul                       
      79:00        Průša, Michal          553437       VSP - USK Praha       VSP7310              
      81:00        Novotný, Jiří         2078464       VLI - Slavia Liberec  VLI7102              
      83:00        Bolehovský, Pavel     7204488       EKP - VŠTJ Ekonom Pra EKP7103              
      85:00        Zuzánek, Zdeněk          8255       TJN - OOB TJ Tatran J TJN5901              
      87:00        Sickert, Frank         681610       SSV Planeta Radebeul                       
      89:00        Würz, Bohuslav        7200322       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP7307              
      91:00        Sychra, Zdeněk        2085623       CHA - OK Chrastava    CHA7302              



H45  (43)          6.9 km  405 m   17 K    

      30:00        Vakant                              Vakant                                     
      32:00        Vakant                              Vakant                                     
      34:00        Vakant                              Vakant                                     
      36:00        Řezáč, Pavel           301152       VLI - Slavia Liberec  VLI6900              
      38:00        Wichmann, Rainer      1401179       OLV Weimar                                 
      40:00        Olisauskas, Raimon    2005696       SG LVB Leipzig                             
      42:00        Průšek, Petr             8486       STB - TJ Stadion Nový STB7000              
      44:00        Hänsel, Jörg          2007834       SV Lengefeld                               
      46:00        Žukov, Libor             8294       VLI - Slavia Liberec  VLI6803              
      48:00        Šritr, Martin          232388       TUV - SOK TJ Turnov   TUV6802              
      50:00        Zimmerling, Holger       2045       Post SV Dresden                            
      52:00        Vydra, Ivan              8185       CHA - OK Chrastava    CHA6600              
      54:00        Procházka, Antonín    1955315       DCE - KOB Dobřichovic DCE5500              
      56:00        Bleidorn, Stefan       410121       Treptower SV                               
      58:00        Kovář, Karel           682080       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP6102              
      60:00        Nosek, Petr            336778       DLT - KrOB Rozmarýn L DLT4901              
      62:00        Zelenin, Andrej       1399080       USG Chemnitz                               
      64:00        Klose, Sven           7000099       USV TU Dresden                             
      66:00        Novák, Libor            51680       OKP - SK OK 24 Praha  OKP6504              
      68:00        Pavel, Petr            897351       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP6806              
      70:00        Braatz, Frank          621220       Treptower SV                               
      72:00        Becker, Uwe            680812       SG LVB Leipzig                             
      74:00        Žucha, Jiří           2017687       TJN - OOB TJ Tatran J TJN6603              
      76:00        Hejna, Stanislav       682678       LLI - TJ Loko Liberec LLI6900              
      78:00        Ihle, Thomas           411394       Post SV Dresden                            
      80:00        Lubs, Alexander       1990001       USV TU Dresden                             
      82:00        Bruner, Luboš          682114       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP6501              
      84:00        Zschäckel, Raik        886511       SV IHW Alex 78 Berlin                      
      86:00        Höhne, Uwe               6443       SG LVB Leipzig                             
      88:00        Fürst, Aleš            436961       LLI - TJ Loko Liberec LLI6801              
      90:00        Weinert, Rolf         7003441       Post SV Dresden                            
      92:00        Dalüge, Kai              1677       SV IHW Alex 78 Berlin                      
      94:00        Paulsen, Dirk          886509       OL Team Pulsnitz                           
      96:00        Wendisch, Mayk           1506       USV TU Dresden                             
      98:00        Müller, Matthias      1270562       Post SV Dresden                            
     100:00        Zimmermann, Gerd      1961138       SSV Planeta Radebeul                       
     102:00        Stöcker, Karsten         2322       SV Vorwärts Leipzig                        
     104:00        Novák, Ivo              51679       OKP - SK OK 24 Praha  OKP6200              
     106:00        Bílý, Petr              51279       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP6805              
     108:00        Lückmann, Andreas     1966902       Post SV Dresden                            
     110:00        Demmig, Sven           660420       Kaulsdorfer OLV                            
     112:00        Rothkegel, Thomas        2326       Post SV Dresden                            
     114:00        Cruse, Kay            2035204       SV Robotron Dresden                        



H50  (27)          5.5 km  290 m   16 K    

      31:00        Vakant                              Vakant                                     
      33:00        Vakant                              Vakant                                     
      35:00        Wiedenfeld, Frank      886501       SSV Planeta Radebeul                       
      37:00        Richter, Frank         440460       TSV Karlshorst                             
      39:00        Juras, Harald         2033019       OL Görlitz e.V.                            
      41:00        Vlček, Petr            435220       LDC - KOB Děčín       LDC6401              
      43:00        Richter, Detlef          6407       SG LVB Leipzig                             
      45:00        Graumann, Bernd        981009       ESV Lok Schöneweide                        
      47:00        Mareš, Hynek          2067342       TUR - OOB TJ Turnov   TUR6100              
      49:00        Kremlacek, Johanne       5105       ESV Lok Schöneweide                        
      51:00        Mašek, Petr              7765       BOR - OK Jiskra Nový  BOR6502              
      53:00        Mellan, Martin         411583       TUV - SOK TJ Turnov   TUV6304              
      55:00        Schindler, Jiří        416828       TJN - OOB TJ Tatran J TJN6301              
      57:00        Eppendorfer, Jörg     7651121       OL Görlitz e.V.                            
      59:00        Hempel, Klaus         2008968       USV TU Dresden                             
      61:00        Zellerhoff, Uwe       2068666       OL Team Pulsnitz                           
      63:00        Hoidekr, Pavel          51209       LLI - TJ Loko Liberec LLI5901              
      65:00        Käding, Bernd          640915       Kaulsdorfer OLV                            
      67:00        Krejčí, Jaroslav      7630319       BOR - OK Jiskra Nový  BOR6302              
      69:00        Melichar, Jaromír        8503       LLI - TJ Loko Liberec LLI6301              
      71:00        Doškář, Boris            8490       BOR - OK Jiskra Nový  BOR6400              
      73:00        Vrabec, Martin          51571       SCP - OK Sparta Praha SCP6100              
      75:00        Havel, Leoš           2060209       VRL - OOS TJ Spartak  VRL6401              
      77:00        Hering, Peter         2015609       SV Robotron Dresden   VSP6201              
      79:00        Vlk, Josef            7700058       LDC - KOB Děčín       LDC5801              
      81:00        Roßberg, Veit         1399062       USG Chemnitz                               
      83:00        Hanuš, Pavel             9632       LTU - OOB TJ Lokomoti LTU6501              



H55  (25)          5.5 km  290 m   16 K    

      87:00        Vakant                              Vakant                                     
      89:00        Vakant                              Vakant                                     
      91:00        Kraemer, Werner          2046       Post SV Dresden                            
      93:00        Škorpil, Martin       2011900       HOR - TJ Jiskra Hořic HOR5700              
      95:00        Eiselt, Miloš          682076       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP5802              
      97:00        Červinka, Jaroslav      53558       OKP - SK OK 24 Praha  OKP5803              
      99:00        Hejtmánek, Vladimí     682651       TAP - KOB TRETRA Prah TAP5802              
     101:00        Dikoš, Pavel            50000       BOR - OK Jiskra Nový  BOR6003              
     103:00        Čechlovský, Josef        8172       CHA - OK Chrastava    CHA5900              
     105:00        Svobodný, Petr          49871       DKP - Oddíl OB Kotlář DKP5800              
     107:00        Strobel, Joachim      2015265       USV TU Dresden                             
     109:00        Fuchs, Dietmar           2010       Post SV Dresden                            
     111:00        Grivalský, Michal       52103       PGP - SK Praga        PGP5900              
     113:00        Horák, Petr           2056301       TJN - OOB TJ Tatran J TJN5602              
     115:00        Konopáč, Jiří            8220       TUR - OOB TJ Turnov   TUR5803              
     117:00        Kössler, Wolfgang      302986       Volkssport Berlin                          
     119:00        Kretzschmar, Frank       1986       OLV Weimar                                 
     121:00        Hejzlar, Josef          53728       VCB - TJ OB České Bud VCB5601              
     123:00        Hulha, Karel            52927       LTP - OOB TJ Lokomoti LTP6001              
     125:00        vakant                              Vakant                                     
     127:00        Hrabánek, David        303940       PGP - SK Praga        PGP6003              
     129:00        Böhm, Karel            416833       TJN - OOB TJ Tatran J TJN5101              
     131:00        Sucharda, Jiří          51542       BOR - OK Jiskra Nový  BOR5802              
     133:00        Kožina, Petr          1700084       PGP - SK Praga        PGP6000              
     135:00        Anders, Hartmut          6460       OL-Team Wehrsdorf                          



H60  (14)          4.0 km  210 m   11 K    

       7:00        Vakant                              Vakant                                     
      10:00        vakant                              Vakant                                     
      13:00        Hudský, Vlastimil        8214       TUR - OOB TJ Turnov   TUR5100              
      16:00        Ševčík, Milan            8199       CHA - OK Chrastava    CHA5003              
      19:00        Horáček, Miroslav        4214       VLI - Slavia Liberec  VLI5000              
      22:00        Kadavý, Zdeněk           8155       CHA - OK Chrastava    CHA4901              
      25:00        Tonn, Konrad           895377       SSV Planeta Radebeul                       
      28:00        Fiala, Zdeněk          232177       TAP - KOB TRETRA Prah TAP5501              
      31:00        Paschka, Frank         307016       SSV Planeta Radebeul                       
      34:00        Přinda, Oldřich       1302773       VLI - Slavia Liberec  VLI5101              
      37:00        Kaška, Rudolf         2080917       CHA - OK Chrastava    CHA5500              
      40:00        Hickethier, Manfre    9005174       SSV Planeta Radebeul                       
      43:00        Ježek, Ladislav        253372       VLI - Slavia Liberec  VLI4900              
      46:00        Pavlík, Milan           51231       CHA - OK Chrastava                         



H65  (19)          4.0 km  210 m   11 K    

      52:00        Vakant                              Vakant                                     
      55:00        Vakant                              Vakant                                     
      58:00        Vakant                              Vakant                                     
      61:00        Juřina, Robert           8332       FYD - Jizerský klub O FYD4900              
      64:00        Karmazín, Petr         361986       VLI - Slavia Liberec  VLI4901              
      67:00        Haufe, Christian      1392637       USV TU Dresden                             
      70:00        Bartkowiak, Edward     412412       PL - WKS Grunwald Poz 34P4800              
      73:00        Krüger, Holm             6227       USV TU Dresden                             
      76:00        Našinec, Jiří           49982       STB - TJ Stadion Nový STB5003              
      79:00        Hlaváč, Jaroslav         7718       SMB - SKOB Sig-Mat Ml SMB4801              
      82:00        Peterka, František       8861       TJP - TJ Sokol Troja  TJP4900              
      85:00        Babický, Tomáš           8890       DLT - KrOB Rozmarýn L DLT5001              
      88:00        Rančák, Josef          886284       BOR - OK Jiskra Nový  BOR5004              
      91:00        Koč, Zdeněk           9101102       MKP - SK Meteor Kačer MKP4700              
      94:00        Busch, Hans-Jürgen       2006       Post SV Dresden                            
      97:00        Procházka, Aleš         49885       DKP - Oddíl OB Kotlář DKP4700              
     100:00        Michalek, Janusz       886317       KOS Modrzew Skwierzyn                      
     103:00        Conrad, Helmut        7501901       USV TU Dresden                             
     106:00        Smetana, Radim           8153       CHA - OK Chrastava    CHA4700              



H70  (15)          3.5 km  80 m   9 K      

      85:00        Zakouřil, Václav         8324       TUV - SOK TJ Turnov                        
      88:00        Thiel, Rolf            235830       SV IHW Alex 78 Berlin                      
      91:00        Novotný, František     205614       PUL - OOB USK Slavie  PUL4200              
      94:00        Beránek, Miroslav        4131       BOR - OK Jiskra Nový  BOR3900              
      97:00        Havlík, Jaroslav      9005225       SJC - TJ Sportcentrum SJC3601              
     100:00        Schlittermann, Kla       5107       ESV Lok Schöneweide                        
     103:00        Lückmann, Peter          6255       SV Sedlitz Blau-Weiß                       
     106:00        Lemnitzer, Eberhar    1407598       Kaulsdorfer OLV                            
     109:00        Schmalfeld, Tassil     300684       SSV Planeta Radebeul                       
     112:00        Křtěnský, Jaroslav       4132       BOR - OK Jiskra Nový  BOR3600              
     115:00        Schindler, Udo        2019909       SSV Planeta Radebeul                       
     118:00        Klawun, Werner Geo     222663       Sachsen-Marathon e.V.                      
     121:00        Fillinger, Helmut        6104       SV IHW Alex 78 Berlin                      
     124:00        Kern, Wilmar           504611       SV Bad Düben                               
     127:00        Petrželka, Pavel        52900       TJN - OOB TJ Tatran J TJN3800              



HDR  (60)          4.2 km  105 m   8 K     

     997:00        Holfeld, Anna         2036287       USV TU Dresden                             
     997:00        Leibiger, Melanie     2067625       Post SV Dresden                            
     997:00        Lucke, Julius            2218       Post SV Dresden                            
     997:00        Saupe, Emil           2067624       Post SV Dresden                            
     997:00        Göttlich, Vít            4379       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0800              
     997:00        Horníková, Zuzana        4404       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0851              
     997:00        Kučerová, Ema            4419       BOR - OK Jiskra Nový  BOR1050              
     997:00        Murswiek, Jan            4410       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0901              
     997:00        Murswieková, Kateř       4408       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0753              
     997:00        Nehasil, František    7131415       BOR - OK Jiskra Nový  BOR1101              
     997:00        Prokopová, Dorotka       4406       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0951              
     997:00        Rejna, Josef             4411       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0602              
     997:00        Rejnová, Michaela        4412       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0853              
     997:00        Svoboda, Vlastimil       4417       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0507              
     997:00        Vávrová, Terezie         4418       BOR - OK Jiskra Nový  BOR0852              
     997:00        Březinová, Antonie    4403301       CHA - OK Chrastava    CHA0851              
     997:00        vakant                              Vakant                                     
     997:00        Krtičková, Ester         8908       CHA - OK Chrastava    CHA0754              
     997:00        Kučera, Radek         4403307       CHA - OK Chrastava    CHA0700              
     997:00        Sychra, Šimon         4403308       CHA - OK Chrastava    CHA0802              
     997:00        Janata, Matěj            8277       DKP - Oddíl OB Kotlář DKP1111              
     997:00        Synková, Elena        2056280       DOK - OK Doksy        DOK0850              
     997:00        Semíková, Julie       2080943       KAM - SK Kamenice     KAM0358              
     997:00        Kalousová, Julie      2067628       KON - KOB Konice      KON0850              
     997:00        Pokorná, Ema            51637       PGP - SK Praga        PGP0950              
     997:00        Mašková, Lucie         682368       STB - TJ Stadion Nový STB0751              
     997:00        Heřmánková, Bára         9394       TUR - OOB TJ Turnov   TUR0850              
     997:00        Mareš, Matěj          1403062       TUR - OOB TJ Turnov   TUR0100              
     997:00        Čalounová, Klára      4411233       VLI - Slavia Liberec  VLI0950              
     997:00        Harazinová, Tereza    4402216       VLI - Slavia Liberec  VLI0850              
     997:00        Harazinová, Zuzana       8291       VLI - Slavia Liberec  VLI0650              
     997:00        Horáček, Jáchym       4402235       VLI - Slavia Liberec  VLI1111              
     997:00        Novotný, Dalibor      4402232       VLI - Slavia Liberec  VLI0808              
     997:00        Šestáková, Johana     4402234       VLI - Slavia Liberec  VLI0853              
     997:00        Kalousová, Johana     2060242       EKP - VŠTJ Ekonom Pra                      
     997:00        Kalousová, Adéla      2067626       EKP - VŠTJ Ekonom Pra                      
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     
     997:00        Vakant                              Vakant                                     



P  (70)            3.0 km  70 m   8 K      

     998:00        Stöcker, Evelyn        211494       SV Vorwärts Leipzig                        
     998:00        Wichmann, Katrin         1966       OLV Weimar                                 
     998:00        Boeck, Thomas         1021266       Kaulsdorfer OLV                            
     998:00        Boeck, Ute             671407       Kaulsdorfer OLV                            
     998:00        Käding, Kirsten        670305       Kaulsdorfer OLV                            
     998:00        Höbig, Antje           236033       SV Bad Düben                               
     998:00        Meier, Bianca            1577       SG LVB Leipzig                             
     998:00        Stöcker, Mara            7833       SG LVB Leipzig                             
     998:00        Briesemeister, Chr    2141079       Köpenicker SC                              
     998:00        Briesemeister, Mar    2160679       Köpenicker SC                              
     998:00        Häßler, Kathrin       2080808       Köpenicker SC                              
     998:00        Moeck, Matthias        440453       Köpenicker SC                              
     998:00        Polgar, Erika          339017       TSC Berlin                                 
     998:00        Taubeneck, Katrin     2004383       USV TU Dresden                             
     998:00        Leibiger, Jörg           2332       Post SV Dresden                            
     998:00        Schubert, Christia     411396       Post SV Dresden                            
     998:00        Schubert, Thomas         6983       Post SV Dresden                            
     998:00        Müller, Marko            9819       ohne Verein 2                              
     998:00        Pitrová, Zuzana          8501       BOR - OK Jiskra Nový  BOR7950              
     998:00        Sochová, Petra           8451       BOR - OK Jiskra Nový  BOR7363              
     998:00        Březina, Jan          2070836       CHA - OK Chrastava    CHA7604              
     998:00        Kučerová, Lucie       2084434       CHA - OK Chrastava    CHA7950              
     998:00        Matyáš, Libor         2084444       CHA - OK Chrastava    CHA7603              
     998:00        Matyášová, Jana       2084450       CHA - OK Chrastava    CHA7652              
     998:00        Leníková, Jana         440490       DLT - KrOB Rozmarýn L DLT4151              
     998:00        Reisingerová, Eliš     440404       DLT - KrOB Rozmarýn L DLT0151              
     998:00        Koucká, Barbora        361943       EKP - VŠTJ Ekonom Pra EKP0050              
     998:00        Labská, Bohuslava      428281       LLI - TJ Loko Liberec LLI6951              
     998:00        Peterková, Viktori      51205       LLI - TJ Loko Liberec LLI7551              
     998:00        Vrabcová, Romana       232028       SCP - OK Sparta Praha SCP8250              
     998:00        Dolejší, Miloš          52907       STB - TJ Stadion Nový STB6701              
     998:00        Hradecká, Pavla        426324       TJN - OOB TJ Tatran J TJNxxxx              
     998:00        Šklíba, Jaromír       2059760       TJN - OOB TJ Tatran J TJN1011              
     998:00        Bednaříková, Adéla    2049577       VLI - Slavia Liberec  VLI0059              
     998:00        Bednaříková, Danie    2049576       VLI - Slavia Liberec  VLI7759              
     998:00        Hlavová, Iveta        2067641       ZAK - SK Netopýr Záku ZAK7050              
     998:00        Kalousová, Radka      2067627       EKP - VŠTJ Ekonom Pra                      
     998:00        Bílková, Pavlína      2023957       ROU - SKOB Roudnice n                      
     998:00        Dietze, Holger         411646       SG LVB Leipzig                             
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     
     998:00        Vakant                              Vakant                                     



T4  (59)           4.7 km  260 m   17 K    

     999:00        Ansorge, Michael         2052       SV Robotron Dresden                        
     999:00        Funk, Uwe                2270       OK Leipzig                                 
     999:00        Karp, Anke            2067622       OK Leipzig                                 
     999:00        Karp, Phillipp        2067623       OK Leipzig                                 
     999:00        Lückmann, Heiko          6261       SV Sedlitz Blau-Weiß                       
     999:00        Kapischke, Andreas    2045609       OK Mark Brandenburg e                      
     999:00        Holfeld, Christina    2004390       USV TU Dresden                             
     999:00        Fritzsche, Jörn       2020978       SV Lengefeld                               
     999:00        Spejchal, Petr           8472       BOR - OK Jiskra Nový  BOR7512              
     999:00        Štverák, Jan          2059762       CHA - OK Chrastava    CHA7301              
     999:00        Štveráková, Monika    2059761       CHA - OK Chrastava    CHA7852              
     999:00        Košek, Ladislav        410732       LLI - TJ Loko Liberec LLI5903              
     999:00        Košková, Anička       1398995       LLI - TJ Loko Liberec LLI9550              
     999:00        Pohořalá, Anna        2023953       ROU - SKOB Roudnice n ROU9954              
     999:00        Pohořalá, Karolína    2023951       ROU - SKOB Roudnice n ROU6850              
     999:00        Pohořalý, Dobrosla    2023803       ROU - SKOB Roudnice n ROU6401              
     999:00        Knížková, Šárka       2070852       TJN - OOB TJ Tatran J TJN9852              
     999:00        Loudová, Anna         2059775       TJN - OOB TJ Tatran J TJN9853              
     999:00        Posseltová, Romana     410359       TJN - OOB TJ Tatran J TJN7050              
     999:00        Posseltová, Tereza     411767       TJN - OOB TJ Tatran J TJN9252              
     999:00        Heřmánek, Michal        51124       TUR - OOB TJ Turnov   TUR7702              
     999:00        Kopecký, Tomáš          51539       TUR - OOB TJ Turnov   TUR8901              
     999:00        Popková, Klára        2067951       VLI - Slavia Liberec  VLI7455              
     999:00        Oldřichová, Lucie     2067633       KUL - KOB Ustí nad La                      
     999:00        Chrz, Martin          2067634       KUL - KOB Ustí nad La                      
     999:00        Bartoš, Jiří          2067635       KUL - KOB Ustí nad La                      
     999:00        Neumann, Mathias      2007833       SV Lengefeld                               
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant                                     
     999:00        Vakant                              Vakant