SAXBO 2009 - 26.04. Zdislavane 26.4.2009 17:41
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2005

místo      Jméno                  Klub                    Text2            Čas  Ztráta 



D10  (14)                 2.5 km  120 m   7 K     

    1      Balcarová Barbora      TJ Loko Liberec         LLI9751        24:40    0:00 
    2      Zlámalová Nikola       Sportcentr Jičín        SJC9951        28:59    4:19 
    3      Poloprutská Lucie      VSK Slavia Liberec      VLI9950        33:01    8:21 
    4      Hrabánková Zuzana      SK Praga Praha          PGP9950        34:06    9:26 
    5      Kubecová Kačka         TJ Stadion Nový Bor     STB9999        34:27    9:47 
    6      Thořová Markéta        SOK TJ Turnov           TUV9952        42:40   18:00 
    7      Macháčková Barbora     Jizerský k Frýdlant v Č FYD0051        43:50   19:10 
    8      Doležalová Eliška      OK Jiskra Nový Bor      BOR9955        44:13   19:33 
    9      Řezáčová Veronika      OK Jiskra Nový Bor      BOR9950        46:26   21:46 
   10      Sokolářová Šárka       SOK TJ Turnov           TUV9951        48:32   23:52 
   11      Žejdlíková Karolína    TJ Lokomot Teplice      LTP9950        57:42   33:02 
   12      Hänsel Hannah          SV Lengefeld                           98:21   73:41 

           Hudská Štěpánka        OOB TJ Turnov           TUR             disk         
           Janoušková Lucie       OK Jiskra Nový Bor      BOR9954        nest.         



D10L  (15)                3.1 km  0 m   6 K       

    1      Labská Karolína        TJ Loko Liberec         LLI9952        18:38    0:00 
    2      Žihlová Anna           TJ Loko Liberec         LLI9852        18:47    0:09 
    3      Duláková Kristina      SKOB Stavi Slaný        SLA0051        23:05    4:27 
    4      Duláková Veronika      SKOB Stavi Slaný        SLA0052        27:10    8:32 
    5      Dolejší Kateřina       TJ Stadion Nový Bor     STB0199        30:26   11:48 
    6      Hájková Anna           OB Jeníšovice           JEN            31:03   12:25 
    7      Rýdlová Adéla          TJ Tatran Jablonec nad  TJN            34:29   15:51 
    8      Srbová Kristýna        SKOB Stavi Slaný        SLA0050        35:16   16:38 
    9      Nieschalk Katja        SV Lengefeld                           56:48   38:10 
   10      Lomičová Anežka        nereg neregistrovani                   60:50   42:12 
   11      Janečková Josefína     VŠTJ Ekono Praha        EKP0351        63:11   44:33 

           Proboštová Tereza      OK Chrastava            CHA0250         disk         
           Vinklářová Karolína    TJ Tatran Jablonec nad  TJN             disk         
           Mašatová Eliška        OK 99 Hradec Králové    PHK0201        nest.         
   ms      Klašková Josefína      OB Kotlářk Praha        DKP9650        20:58         



D12  (19)                 2.8 km  105 m   8 K     

    1      Janovská Kateřina      SK Praga Praha          PGP9850        28:14    0:00 
    2      Kohlová Monika         OOB TJ Turnov           TUR9756        32:24    4:10 
    3      Hudská Ludmila         OOB TJ Turnov           TUR9851        37:22    9:08 
    4      Doubková Petra         SKOB Stavi Slaný        SLA9853        38:04    9:50 
    5      Linková Alena          OOB TJ Turnov           TUR9751        39:46   11:32 
    6      Macháčková Eliška      Jizerský k Frýdlant v Č FYD9851        41:50   13:36 
    7      Kohoutová Barbora      OK Jiskra Nový Bor      BOR9850        42:21   14:07 
    8      Staňová Karolína       OK Jiskra Nový Bor      BOR9853        45:24   17:10 
    9      Roškotová Lucie        OOB TJ Turnov           TUR9753        45:27   17:13 
   10      Nováková Lucie         OK Jiskra Nový Bor      BOR9854        53:50   25:36 
   11      Kochanová Jůlie        Jizerský k Frýdlant v Č FYD9751        56:55   28:41 
   12      Würzová Karolína       Jizerský k Frýdlant v Č FYD9852        57:00   28:46 
   13      Vydrová Anna           OK Reco Sp Pěnčín       PEN9850        75:11   46:57 
   14      Berková Monika         TJ Tatran Jablonec nad  TJN9851        93:10   64:56 

           Kameníková Andrea      OK Jiskra Nový Bor      BOR9751        nest.         
           Lettlová Michala       TJ Loko Liberec         LLI9652        nest.         
           Hrdličková Lidka       SKOB Stavi Slaný        SLA9851        nest.         
           Ježková Kateřina       SKOB Stavi Slaný        SLA9750        nest.         
           Poloprutská Klára      VSK Slavia Liberec      VLI9750        nest.         



D14  (25)                 3.3 km  120 m   9 K     

    1      Štičková Anna          TJ Loko Liberec         LLI9651        28:48    0:00 
    2      Zakouřilová Štěpánka   SOK TJ Turnov           TUV9551        35:00    6:12 
    3      Vydrová Karolína       OK Reco Sp Pěnčín       PEN9650        38:26    9:38 
    4      Kovářová Lenka         TJ Lokomot Teplice      LTP9750        39:21   10:33 
    5      Hoidekrová Lucie       TJ Loko Liberec         LLI9552        39:54   11:06 
    6      Hanušová Michaela      OOB TJ Turnov           TUR9554        41:04   12:16 
    7      Hrabánková Klára       SK Praga Praha          PGP9654        41:22   12:34 
    8      Barkmanová Marie       OK Jiskra Nový Bor      BOR9650        42:41   13:53 
    9      Gotvaldová Dominika    OK Jiskra Nový Bor      BOR9551        43:56   15:08 
   10      Přibíková Johana       SK Praga Praha          PGP9551        45:30   16:42 
   11      Bohatá Jana            USK Praha               VSP9551        47:32   18:44 
   12      Čepelková Nikola       OOB TJ Turnov           TUR9551        48:15   19:27 
   13      Müllerová Eva          SKOB Stavi Slaný        SLA9652        49:46   20:58 
   14      Smutná Kačka           SOK TJ Turnov           TUV9650        51:52   23:04 
   15      Poláková Denisa        OOB TJ Turnov           TUR9651        54:41   25:53 
   16      Rafajová Anna          SKOB Stavi Slaný        SLA9550        56:08   27:20 
   17      Přibíková Ema          SK Praga Praha          PGP9651        56:26   27:38 
   18      Valešová Martina       OK Chrastava            CHA9651        58:19   29:31 
   19      Hrochová Tereza        OK Jiskra Nový Bor      BOR9656        62:05   33:17 
   20      Straube Elly           USV TU Dresden                         64:19   35:31 
   21      Čechlovská Kristýna    OK Chrastava            CHA9652        67:20   38:32 
   22      Pustaiová Zuzana       TJ Tatran Jablonec nad  TJN9651        69:16   40:28 

           Karmazínová Tereza     nereg neregistrovani    NER             disk         
           Pavlů Kateřina         SK Praga Praha          PGP9554        nest.         
           Kočí Barbora           TJ Stadion Nový Bor     STB9599        nest.         



D16  (13)                 4.4 km  175 m   12 K    

    1      Svobodná Tereza        OB Kotlářk Praha        DKP9350        39:10    0:00 
    2      Kochová Nikola         OOB TJ Turnov           TUR9358        42:30    3:20 
    3      Dlouhá Hana            OB Kotlářk Praha        DKP9450        44:20    5:10 
    4      Smutná Anežka          SOK TJ Turnov           TUV9455        44:42    5:32 
    5      Nováková Kateřina      SK OK24 Praha           OKP9450        47:44    8:34 
    6      Brožová Aneta          OOB TJ Turnov           TUR9453        50:45   11:35 
    7      Würzová Anna           Jizerský k Frýdlant v Č FYD9451        53:47   14:37 
    8      Körberová Andrea       OOB TJ Turnov           TUR9455        56:45   17:35 
    9      Žuchová Nikola         TJ Tatran Jablonec nad  TJN9352        73:37   34:27 
   10      Najbrtová Lucie        TJ Stadion Nový Bor     STB9498        75:31   36:21 
   11      Hřebřinová Tereza      TJ Stadion Nový Bor     STB9499        88:42   49:32 
   12      Poloprutská Tereza     VSK Slavia Liberec      VLI9450        97:14   58:04 
   13      Göttlichová Adéla      OK Jiskra Nový Bor      BOR9452       102:49   63:39 



D18  (9)                  5.3 km  255 m   14 K    

    1      Doležalová Radka       OOS TJ Spa Vrchlabí     VRL9252        58:13    0:00 
    2      Jebavá Lucie           OOS TJ Spa Vrchlabí     VRL9254        69:51   11:38 
    3      Vlčková Klára          KOB Děčín               LDC9250        69:52   11:39 
    4      Žitná Jana             SKOB Sig-M Mladá Bolesl SMB9251        71:31   13:18 
    5      Posseltová Tereza      TJ Tatran Jablonec nad  TJN9252        72:09   13:56 
    6      Veselská Gabriela      VSK Slavia Liberec      VLI9250        72:54   14:41 
    7      Švábková Anna          OOB TJ Turnov           TUR9352        74:49   16:36 
    8      Linková Kateřina       TJ Slavoj Ústí nad Labe SUL9250        99:59   41:46 

           Hradecká Lucie         OK Jiskra Nový Bor      BOR9253        nest.         



D20  (2)                  4.9 km  220 m   15 K    

    1      Šírová Natálie         OOS TJ Spa Vrchlabí     VRL9052        80:49    0:00 
    2      Pološčuková            SKOB Sig-M Mladá Bolesl SMB9001        93:04   12:15 



D21K  (38)                4.9 km  220 m   15 K    

    1      Heczková Bohdana       VSK Slavia Liberec      VLI7750        43:46    0:00 
    2      Ryšavá Magdalena       SK Praga Praha          PGP7650        45:18    1:32 
    3      Labašová Katarína      KOB Dobruška            DOB8351        49:09    5:23 
    4      Uhlíková Tereza        OOB TJ Turnov           TUR9151        50:29    6:43 
    5      Heřmánková Pavla       OOB TJ Turnov           TUR7777        53:06    9:20 
    6      Městková Kateřina      USK Praha               VSP7650        53:59   10:13 
    7      Pavlovcová Petra       OOB TJ Turnov           TUR9353        55:15   11:29 
    8      Poloprutská Markéta    VSK Slavia Liberec      VLI9251        56:11   12:25 
    9      Hanzlová Veronika      OK Jiskra Nový Bor      BOR8150        57:39   13:53 
   10      Zelená Lenka           SK Praga Praha          PGP8254        59:02   15:16 
   11      Folprechtová Kateřina  SK OK24 Praha           OKP7451        59:20   15:34 
   12      Tichovská Hana         SK Praga Praha          PGP8251        61:20   17:34 
   13      Zelená Markéta         SK Praga Praha          PGP5850        63:54   20:08 
   14      Zlámalová Zdena        Sportcentr Jičín        SJC7253        64:55   21:09 
   15      Löhning Susanne        USV TU Dresden                         64:59   21:13 
   16      Marešová Pavlína       OK Jiskra Nový Bor      BOR6651        65:03   21:17 
   17      Kovářová Julie         TJ Lokomot Teplice      LTP8854        68:50   25:04 
   18      Kvapilová Lenka        SKOB Sig-M Mladá Bolesl SMB8151        69:05   25:19 
   19      Tonn Cornelia          SSV Planeta Radebeul                   70:32   26:46 
   20      Štraitová Jitka        SK OK24 Praha           OKP7252        74:52   31:06 
   21      Forštová Jitka         SK Praga Praha          PGP7558        76:41   32:55 
   22      Přibíková Monika       SK Praga Praha          PGP7256        76:45   32:59 
   23      Kučerková Romana       TJ Stadion Nový Bor     STB8196        82:39   38:53 
   24      Schlittermann Silke    ESV Lok Berlin-Schönewe                83:29   39:43 
   25      Pischke Ariane         SV Turbine Neubrandenbu                84:33   40:47 
   26      Pokorná Magdalena      SK Praga Praha          PGP7562        88:54   45:08 
   27      Škovroňová Lenka       VŠSK MFF U Praha        MFP8250        91:58   48:12 
   28      Heider Ulrike          USC Leipzig                            94:21   50:35 
   29      Schrenker Beate        TOLF Berlin e.V.                       99:34   55:48 
   30      Kocmanová Alžběta      TJ Slovan Luhačovice    LCE7951        99:37   55:51 
   31      Nová Eva               nereg Paseky            PAS8200        99:43   55:57 
   32      Matus Ximena           OLV Weimar                            100:41   56:55 

           Rožková Petra          VŠSK MFF U Praha        MFP7551         disk         
           Malkrabová Jana        TJ Slovan Luhačovice    LCE             disk         
           Winnig Anke            Treptower SV Berlin                    nest.         
           Tučková Monika         OK Jiskra Nový Bor      BOR7650        nest.         
           Tauchmanova Ivana      SK lyžován Nová Paka    NPA7852        nest.         
           Richtrová Lucie        SK OK24 Praha           OKP7452        nest.         



D21L  (32)                7.1 km  360 m   21 K    

    1      Karochová Simona       OB Kotlářk Praha        DKP8853        67:27    0:00 
    2      Kovářová Kristýna      OB Kotlářk Praha        DKP8450        73:56    6:29 
    3      Malá Věra              OK Jilemnice            JIL7752        82:36   15:09 
    4      Svobodová Jitka        OOB TJ Sok Dobřichovice DCE7450        83:24   15:57 
    5      Matějová Kateřina      VSK Slavia Liberec      VLI8054        84:11   16:44 
    6      Baldrianová Barbora    USK Praha               VSP7850        85:49   18:22 
    7      Kynčlová Martina       OK Jilemnice            JIL8651        87:10   19:43 
    8      Neelmeijer Julia       Post SV Dresden                        87:44   20:17 
    9      Horová Magda           USK Praha               VSP5450        88:01   20:34 
   10      Janovská Petra         SK Praga Praha          PGP7355        88:34   21:07 
   11      Horová Lenka           SK Praga Praha          PGP7951        89:13   21:46 
   12      Hradecká Petra         OK Doksy                DOK6850        89:53   22:26 
   13      Svobodová Barbora      TJ Tatran Jablonec nad  TJN8952        91:54   24:27 
   14      Frenzel Friederike     ESV Lok Berlin-Schönewe                93:20   25:53 
   15      Sehnalová Tereza       OOB TJ Turnov           TUR8852        98:20   30:53 
   16      Bernášková Petra       TJ Stadion Nový Bor     STB8259       101:03   33:36 
   17      Kraemer Jitka          Post SV Dresden                       103:02   35:35 
   18      Büchner Christine      Treptower SV Berlin                   103:27   36:00 
   19      Sembdner Fanny         USV TU Dresden                        107:35   40:08 
   20      Hradilová Jana         OOB TJ Turnov           TUR8651       113:01   45:34 
   21      Korejčíková Dáďa       TJ Loko Liberec         LLI5550       119:37   52:10 
   22      Koch Anne              USV TU Dresden                        121:01   53:34 
   23      Hentschel Kristin      HSG Merseburg                         122:11   54:44 
   24      Pischke Ulrike         SV Turbine Neubrandenbu               158:43   91:16 
   25      Izáková Ivana          VSK Přírod Praha        PVP7453       161:09   93:42 

           Moraweck Karolin       SG Zittau Süd                           disk         
           Kvapilová Věra         OOB TJ Turnov           TUR7650         disk         
           Wagner Sabine          SG Zittau Süd                           disk         
           Havlíčková Vendula     OB Kotlářk Praha        DKP8350        nest.         
           Křístková Hana         VŠTJ Ekono Praha        EKP7451        nest.         
           Rančáková Barbora      OOB TJ Turnov           TUR8151        nest.         
           Sedláčková Martina     OOB TJ Turnov           TUR7959        nest.         



D35  (23)                 4.9 km  220 m   15 K    

    1      Macháčková Michaela    Jizerský k Frýdlant v Č FYD7299        50:39    0:00 
    2      Paroulková Iva         TJ Loko Liberec         LLI7151        54:24    3:45 
    3      Škorpilová Jana        USK Praha               VSP 7455       54:38    3:59 
    4      Straube Hanka          SV Lengefeld                           55:27    4:48 
    5      Linková Iva            OOB TJ Turnov           TUR6850        59:53    9:14 
    6      Podrábská Marie        VSK Slavia Liberec      VLI7451        60:15    9:36 
    7      Ender Ira              USC Leipzig                            62:28   11:49 
    8      Menclová Silvie        USK Praha               VSP7050        62:36   11:57 
    9      Posseltová Romana      TJ Tatran Jablonec nad  TJN7050        67:22   16:43 
   10      Patzeltová Beatrice    KOB Děčín               LDC6850        67:34   16:55 
   11      Heinrich Kirstine      USV TU Dresden                         67:40   17:01 
   12      Pustaiová Romana       TJ Tatran Jablonec nad  TJN6851        71:31   20:52 
   13      Linková Alena          TJ Slavoj Ústí nad Labe SUL6750        74:28   23:49 
   14      Dolejší Lenka          TJ Stadion Nový Bor     STB7499        76:02   25:23 
   15      Eichlerová Jana        K OB Kamenický Šenov    KAS7051        79:38   28:59 
   16      Tloušťová Eva          OK Sparta Praha         SCP6950        88:01   37:22 
   17      Šašková Petra          SOBSA Praha             SOB7451       108:06   57:27 
   18      Dastychová Alexandra   OK Reco Sp Pěnčín       PEN7450       119:57   69:18 

           Kretzschmar Ute        OLV Weimar                              disk         
           Pavlů Veronika         SK Praga Praha          PGP6950         disk         
           Sihver Wiebke          Post SV Dresden                        nest.         
           Hrdličková Ludmila     SKOB Stavi Slaný        SLA6950        nest.         
           Novotná Markéta        USK Praha               VSP7051        nest.         



D40  (21)                 4.9 km  170 m   16 K    

    1      Kubald Katrin          Kaulsdorfer OLV                        45:38    0:00 
    2      Abelová Ivana          TJ Stadion Nový Bor     STB6798        50:02    4:24 
    3      Forstová Lenka         VŠSK MFF U Praha        MFP6850        53:54    8:16 
    4      Němečková Jarmila      SK OK24 Praha           OKP6650        54:19    8:41 
    5      Rýdlová Magda          TJ Tatran Jablonec nad  TJN6850        54:21    8:43 
    6      Müller Anke            Post SV Dresden                        55:02    9:24 
    7      Richter Sabine         USV TU Dresden                         58:06   12:28 
    8      Würzová Kateřina       Jizerský k Frýdlant v Č FYD6952        58:08   12:30 
    9      Cruse Katrin           SV Robotron Dresden                    60:09   14:31 
   10      Mrázová Pavla          OOB TJ Sok Dobřichovice DCE5550        62:30   16:52 
   11      Picková Helena         TJ Tatran Jablonec nad  TJN6952        62:51   17:13 
   12      Vlčková Jindra         KOB Děčín               LDC6451        64:23   18:45 
   13      Pávková Jana           JP Radvanec                            66:46   21:08 
   14      Oncirková Monika       SKOB Ostrov             ONO6750        67:49   22:11 
   15      Wagner Martina         SG Zittau Süd                          68:04   22:26 
   16      Drechsel Ines          USV TU Dresden                         69:43   24:05 
   17      Nováková Irena         SK OK24 Praha           OKP6651        70:23   24:45 
   18      Pološčuková            SKOB Sig-M Mladá Bolesl SMB6551        71:36   25:58 
   19      Švábková Šárka         OOB TJ Turnov           TUR6552        71:45   26:07 
   20      Večeřová Ivana         TJ Tatran Jablonec nad  TJN6052       101:40   56:02 
   21      Boeck Ute              Kaulsdorfer OLV                       109:02   63:24 



D45  (29)                 4.1 km  140 m   12 K    

    1      Kraemer Karin          Post SV Dresden                        43:40    0:00 
    2      Procházková Miluše     OOB TJ Sok Dobřichovice DCE5450        53:31    9:51 
    3      Kempe Bettina          SSV Planeta Radebeul                   54:07   10:27 
    4      Šípová Soňa            OK Jiskra Nový Bor      BOR6150        54:22   10:42 
    5      Buhler Birgit          USV TU Dresden                         55:18   11:38 
    6      Tichovská Jitka        SK Praga Praha          PGP6153        57:33   13:53 
    7      Kratochvílová Zdena    OK Jiskra Nový Bor      BOR6250        58:02   14:22 
    8      Leideck Heike          USV TU Dresden                         58:17   14:37 
    9      Zentgraf Anke          USV Jena                               62:43   19:03 
   10      Jermanová Eva          TJ Tatran Jablonec nad  TJN6150        63:49   20:09 
   11      Hrabánková Ilona       SK Praga Praha          PGP6250        64:46   21:06 
   12      Graumann Heidi         ESV Lok Berlin-Schönewe                65:24   21:44 
   13      Kočíbová Iva           TJ Tatran Jablonec nad  TJN6354        71:13   27:33 
   14      Kábrtová Iva           OK Reco Sp Pěnčín       PEN6350        71:43   28:03 
   15      Ferchow Anne           Kaulsdorfer OLV                        73:01   29:21 
   16      Petrová Věra           VSK Slavia Liberec      VLI6251        73:18   29:38 
   17      Drews Brigitte         DARC Berlin                            75:36   31:56 
   18      Škapová Kamila         VSK Slavia Liberec      VLI6350        75:37   31:57 
   19      Schellmann Anke        Kaulsdorfer OLV                        75:50   32:10 
   20      Štičková Eva           TJ Loko Liberec         LLI6051        78:22   34:42 
   21      Sluková Hana           TJ Loko Liberec         LLI5951        78:37   34:57 
   22      Hanušová Jitka         Lokomotiva Trutnov      LTU6352        84:54   41:14 
   23      Medunová Jana          TJ Slavoj Ústí nad Labe SUL6450        85:18   41:38 
   24      Kovářová Alena         TJ Lokomot Teplice      LTP6151        88:44   45:04 
   25      Pischke Kerstin        SV Turbine Neubrandenbu                88:56   45:16 
   26      Wiedenfeld Ute         SSV Planeta Radebeul                   92:59   49:19 
   27      Kapounová Jitka        OK Doksy                DOK6050        97:32   53:52 
   28      Büchner Beate          IHW Alex 78 e.V.                      109:54   66:14 

           Kuncová Jiřina         TJ Tatran Jablonec nad  TJN5752        nest.         



D50  (15)                 3.6 km  155 m   11 K    

    1      Úlehlová Ivana         OK Jiskra Nový Bor      BOR5150        46:27    0:00 
    2      Doležalová Vlasta      SK Praga Praha          PGP5550        47:15    0:48 
    3      Neradová Alena         KBO Chemop Litvínov     LIT5051        48:36    2:09 
    4      Konopáčová Jana        OOB TJ Turnov           TUR5650        52:12    5:45 
    5      Pokorná Eva            KOB Temelín             TEM5751        52:28    6:01 
    6      Fejlková Alice         TJ Slavia Hradec Králov SHK5301        53:20    6:53 
    7      Mrázková Ivana         OB Kotlářk Praha        DKP5650        55:41    9:14 
    8      Klímová Jitka          K OB Kamenický Šenov    KAS5451        56:39   10:12 
    9      Dudová Hana            OB Kotlářk Praha        DKP5752        59:34   13:07 
   10      Svobodná Eva           OB Kotlářk Praha        DKP5851        64:29   18:02 
   11      Braatz Monika          Treptower SV Berlin                    66:48   20:21 
   12      Vilimovská Miroslava   OK Doksy                DOK5750        81:06   34:39 
   13      Kadečková Jana         OB Jeníšovice           JEN5651        87:32   41:05 

           Jahnová Helena         OK Sparta Praha         SCP5550         disk         
           Wolkerová Dagmar       TJ Sokol T Praha        TJP5250        nest.         



D55  (9)                  3.2 km  115 m   11 K    

    1      Tonn Gisela            SSV Planeta Radebeul                   43:15    0:00 
    2      Karmazínová Ivana      VSK Slavia Liberec      VLI5150        57:33   14:18 
    3      Křtěnská Leontina      OK Jiskra Nový Bor      BOR4650        57:43   14:28 
    4      Hacker Ulrike          SV Turbine Neubrandenbu                59:27   16:12 
    5      Stehnová Hana          OB Kotlářk Praha        DKP5150        65:38   22:23 
    6      Krüger Angelika        USV TU Dresden                         82:07   38:52 
    7      Pachnerová Jaroslava   VSK Slavia Liberec      VLI5152        85:31   42:16 
    8      Zavadilová Naďa        OK Sparta Praha         SCP5450        90:30   47:15 
    9      Böhmová Eva            TJ Tatran Jablonec nad  TJN5450        95:10   51:55 



D60  (18)                 2.7 km  90 m   10 K     

    1      Městková Eva           Tempo Praha             TEP4851        36:35    0:00 
    2      Krausová Marie         TJ Loko Liberec         LLI4451        41:23    4:48 
    3      Renger Rita            SV Robotron Dresden                    43:12    6:37 
    4      Lemnitzer Erika        Kaulsdorfer OLV                        47:36   11:01 
    5      Thämelt Uta            USV TU Dresden                         53:02   16:27 
    6      Šlézrová Eva           OOB TJ Turnov           TUR4350        53:19   16:44 
    7      Kutáčková Stanislava   Lokomotiva Trutnov      LTU4751        54:23   17:48 
    8      Fillinger Rosemarie    IHW Alex 78 e.V.                       56:26   19:51 
    9      Ryšavá Lubomíra        TJ Sokol T Praha        TJP4750        59:38   23:03 
   10      Langrová Marie         OK Jiskra Nový Bor      BOR3750        59:43   23:08 
   11      Grosse Ingrid          USV TU Dresden                         60:23   23:48 
   12      Štrojsová Jaroslava    K OB Kamenický Šenov    KAS4350        60:31   23:56 
   13      Kubíková Hela          TJ Loko Liberec         LLI4851        63:58   27:23 
   14      Šťovíčková Zdena       Sokol Pha Rozptyly      DVP4951        74:40   38:05 
   15      Kalábová Lída          Sokol Pha Rozptyly      DVP4650        77:36   41:01 
   16      Nejezchlebová Věra     K OB Kamenický Šenov    KAS4551        84:08   47:33 
   17      Zmeková Míla           OBB Slavia Praha        SLP4451        93:34   56:59 

           Folprechtová Marie     OOB TJ Turnov           TUR4250         disk         



H10  (20)                 2.5 km  120 m   7 K     

    1      Ullrich Jakub          OK Jiskra Nový Bor      BOR9900        24:18    0:00 
    2      Mareš Vít              OK Jiskra Nový Bor      BOR0000        25:26    1:08 
    3      Mašata Metoděj         OK 99 Hradec Králové    PHK9905        28:16    3:58 
    4      Hroch Matyáš           OK Jiskra Nový Bor      BOR0002        29:01    4:43 
    5      Gawlitza Franz         SV Robotron Dresden                    30:33    6:15 
    6      Frenzel Oskar          ESV Lok Berlin-Schönewe                33:35    9:17 
    7      Bräuer Dennis          SV Lengefeld                           35:28   11:10 
    8      Steidl Matěj           OK Chrastava            CHA9902        36:11   11:53 
    9      Hladík Jan             SOK TJ Turnov           TUV0002        39:33   15:15 
   10      Pavlovec Dan           OK Jiskra Nový Bor      BOR0001        40:51   16:33 
   11      Kochan Filip           Jizerský k Frýdlant v Č FYD0100        41:41   17:23 
   12      Novotný Marek          TJ Tatran Jablonec nad  TJN9901        44:02   19:44 
   13      Thoř Tomáš             SOK TJ Turnov           TUV9903        45:26   21:08 
   14      Zemko Zdeněk           SKOB Stavi Slaný        SLA9900        46:11   21:53 
   15      Steidl Vojtěch         OK Chrastava            CHA9901        46:14   21:56 
   16      Ježek Josef            SOK TJ Turnov           TUV9901        48:31   24:13 
   17      Lošťák Ondřej          KBO Chemop Litvínov     LIT9901        52:08   27:50 
   18      Brož Dominik           Jizerský k Frýdlant v Č FYD9800        58:21   34:03 
   19      Hänsel Ole             SV Lengefeld                           74:54   50:36 

   ms      Šmaus Jan              TJ Tatran Jablonec nad  TJN9700        30:47         



H10L  (11)                3.1 km  0 m   6 K       

    1      Janovský Tomáš         SK Praga Praha          PGP0101        19:34    0:00 
    2      Richtr Lukáš           KOS Slavia Plzeň        VPM0204        20:00    0:26 
    3      Forst Antonín          VŠSK MFF U Praha        MFP0101        24:29    4:55 
    4      Melichar Peťa          TJ Loko Liberec         LLI0001        25:10    5:36 
    5      Kočvara Oldřich        OB Jeníšovice           JEN9705        26:31    6:57 
    6      Schindler Pavel        TJ Tatran Jablonec nad  TJN0002        27:23    7:49 
    7      Košek Jan              TJ Loko Liberec         LLI9801        27:45    8:11 
    8      Šmaus Antonín          TJ Tatran Jablonec nad  TJN0001        30:16   10:42 
    9      Dastych Petr           OK Reco Sp Pěnčín       PEN            32:41   13:07 

           Kučera Tomáš           TJ Lokomot Teplice      LTP0000        nest.         
           Heinl Ondřej           TJ Tatran Jablonec nad  TJN            nest.         



H12  (20)                 2.8 km  105 m   8 K     

    1      Wolf Filip             OOB TJ Turnov           TUR9701        26:17    0:00 
    2      Ježek Ondřej           SKOB Stavi Slaný        SLA9701        28:52    2:35 
    3      Koštejn Vít            OK Doksy                DOK9800        31:55    5:38 
    4      Ludvík Matyáš          TJ Stadion Nový Bor     STB9801        39:32   13:15 
    5      Šádek Jakub            OK Chrastava            CHA9702        39:41   13:24 
    6      Koucký Martin          VŠTJ Ekono Praha        EKP9700        39:57   13:40 
    6      Horák Jan              KOB Děčín               LDC9800        39:57   13:40 
    8      Prade Kryštof          VSK Slavia Liberec      VLI9800        39:58   13:41 
    9      Aster Tomáš            SKOB Stavi Slaný        SLA9602        41:28   15:11 
   10      Medřický Petr          OK Reco Sp Pěnčín       PEN9700        46:18   20:01 
   11      Birnbaum Adam          OK Jiskra Nový Bor      BOR9802        50:29   24:12 
   12      Hodík Daniel           SOK TJ Turnov           TUV9801        54:33   28:16 
   13      Rohlík Jan             OB Kobra Vsetín         KVS9801        59:42   33:25 
   14      Kašpar František       SKOB Stavi Slaný        SLA9800        60:39   34:22 
   15      Pečený František       TJ Stadion Nový Bor     STB9802        74:33   48:16 
   16      Zipfel Justus          SV Lengefeld                          103:57   77:40 

           Arnold Ondřej          OK Jiskra Nový Bor      BOR9801        nest.         
           Vokál Benjamin         OK Chrastava            CHA9703        nest.         
           Eichler Jan            K OB Kamenický Šenov    KAS9800        nest.         
           Hanuš Tomáš            OOB TJ Turnov           TUR9702        nest.         



H14  (21)                 4.4 km  175 m   12 K    

    1      Mašata Matěj           OK 99 Hradec Králové    PHK9601        42:35    0:00 
    2      Picek Štěpán           TJ Tatran Jablonec nad  TJN9601        44:20    1:45 
    3      Waněk Adam             OOS TJ Spa Vrchlabí     VRL9501        45:55    3:20 
    4      Kašpar Vojtěch         SKOB Stavi Slaný        SLA9500        55:23   12:48 
    5      Kučera Jindřich        TJ Lokomot Teplice      LTP9600        55:50   13:15 
    6      Rybář Leon             VSK Slavia Liberec      VLI9502        57:10   14:35 
    7      Zlámal David           Sportcentr Jičín        SJC9603        59:28   16:53 
    8      Sokolář Ondřej         SOK TJ Turnov           TUV9601        59:57   17:22 
    9      Hájek Jan              OB Jeníšovice           JEN9703        64:34   21:59 
   10      Posselt Martin         TJ Tatran Jablonec nad  TJN9501        66:04   23:29 
   11      Žaloudek Matěj         TJ Lokomot Teplice      LTP9505        69:12   26:37 
   12      Kočíb Jiří             TJ Tatran Jablonec nad  TJN9602        72:48   30:13 
   13      Kempe Kilian           SSV Planeta Radebeul                   78:04   35:29 
   14      Linka Michael          TJ Slavoj Ústí nad Labe SUL9500        78:46   36:11 
   15      Novák Jan              VSK Slavia Liberec      VLI9602       138:37   96:02 

           Průcha Petr            OK Jiskra Nový Bor      BOR9601         disk         
           Hradecký Jaroslav      OK Doksy                DOK9600         disk         
           Kadečka Adam           OB Jeníšovice           JEN9601         disk         
           Křeček Jaroslav        OOB TJ Turnov           TUR9601         disk         
           Nejman Stanislav       OK Chrastava            CHA9500        nest.         
           Charvát Jan            OOS TJ Spa Vrchlabí     VRL9601        nest.         



H16  (15)                 5.3 km  255 m   14 K    

    1      Zakouřil Vít           OOB TJ Turnov           TUR9301        47:14    0:00 
    2      Lomič Šimon            OK Jiskra Nový Bor      BOR9303        48:18    1:04 
    3      Pavlovec Jan           OK Jiskra Nový Bor      BOR9503        50:47    3:33 
    4      Rychlý Michal          OOB TJ Turnov           TUR9402        53:30    6:16 
    5      Pustai David           TJ Tatran Jablonec nad  TJN9301        54:16    7:02 
    6      Horák Patrik           SOK TJ Turnov           TUV9501        55:30    8:16 
    7      Průcha Pavel           OK Jiskra Nový Bor      BOR9304        57:02    9:48 
    8      Šákr Vít               OK Jiskra Nový Bor      BOR9301        57:09    9:55 
    9      Kočíb Jan              TJ Tatran Jablonec nad  TJN9303        58:37   11:23 
   10      Němeček Jan            SK Kamenice             KAM9300        60:57   13:43 
   11      Stránský Martin        OK Jiskra Nový Bor      BOR9400        76:37   29:23 
   12      Schejbal Martin        SK Praga Praha          PGP9403        93:06   45:52 
   13      Petr Pavel             VSK Slavia Liberec      VLI9400        93:07   45:53 
   14      Hulha Lukáš            TJ Lokomot Teplice      LTP9405       154:26  107:12 

           Grošup Tadeáš          OK Jiskra Nový Bor      BOR9403        nest.         



H18  (6)                  8.1 km  400 m   20 K    

    1      Nešpor Václav          SK Kamenice             KAM9103        76:55    0:00 
    2      Picek Jan              TJ Tatran Jablonec nad  TJN9101        77:03    0:08 
    3      Škara Vojtěch          OK Jiskra Nový Bor      BOR9110        84:44    7:49 
    4      Večeřa Martin          TJ Tatran Jablonec nad  TJN9105        91:26   14:31 
    5      Novák Libor            SK OK24 Praha           OKP9100        92:40   15:45 
    6      Novák Zdeněk           TJ Stadion Nový Bor     STB9101       116:05   39:10 



H20  (1)                  7.1 km  310 m   19 K    

    1      Škapa Jan              VSK Slavia Liberec      VLI9003       126:43    0:00 



H21K  (66)                6.1 km  300 m   20 K    

    1      Čech Ladislav          OK Jiskra Nový Bor      BOR9000        51:35    0:00 
    2      Blahuta Marek          VŠSK MFF U Praha        MFP7301        53:07    1:32 
    3      Krejčí Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor      BOR6302        53:33    1:58 
    4      Martan Jiří            OK Harcov LBC-Harcov    HAR7301        53:41    2:06 
    5      Němeček Jan            USK Praha               VSP6201        54:58    3:23 
    6      Vodrážka Jakub         VSK Slavia Liberec      VLI7604        55:13    3:38 
    7      Dittmann Robert        SSV Planeta Radebeul                   55:25    3:50 
    8      Junek Petr             SK Studenec             STH7801        55:56    4:21 
    9      Ludvík Vojtěch         TJ Stadion Nový Bor     STB9301        56:04    4:29 
   10      Nemšovský Petr         SK Praga Praha          PGP7602        56:13    4:38 
   11      Škoda Jakub            VSK Slavia Liberec      VLI8800        57:36    6:01 
   12      Vydra Ivan             OK Reco Sp Pěnčín       PEN6600        57:49    6:14 
   13      Kvapil Petr            SOK TJ Turnov           TUV7402        57:58    6:23 
   14      Richtr Aleš            SK OK24 Praha           OKP6601        59:38    8:03 
   15      Schindler Jiří         TJ Tatran Jablonec nad  TJN6301        60:01    8:26 
   16      Kunc Radovan           TJ Tatran Jablonec nad  TJN5549        60:06    8:31 
   17      Kern Henry             SV Bad Düben                           61:43   10:08 
   18      Rýdl Jiří              TJ Tatran Jablonec nad  TJN7000        62:11   10:36 
   19      Honzík Tomáš           VSK Slavia Liberec      VLI7000        63:46   12:11 
   20      Ludvík Petr            TJ Stadion Nový Bor     STB5701        64:13   12:38 
   21      Pávek Petr             OK Jiskra Nový Bor      BOR9008        64:19   12:44 
   22      Khel Richard           OK Sparta Praha         SCP7500        65:23   13:48 
   23      Ochmann Torsten        USC Leipzig                            66:34   14:59 
   24      Uher Petr              USK Praha               VSP5001        66:41   15:06 
   25      Pohl Zdenek            SOOB Spart Rychnov n.Kn SRK7606        66:59   15:24 
   26      Nietsch Michael        TOLF Berlin e.V.                       67:17   15:42 
   27      Karmazín Petr          VSK Slavia Liberec      VLI4901        67:36   16:01 
   28      Přinda Oldřich         VSK Slavia Liberec      VLI5101        68:11   16:36 
   29      Klaška Pavel           OB Kotlářk Praha        DKP6500        68:17   16:42 
   30      Škoda Přemek           VSK Slavia Liberec      VLI5301        68:24   16:49 
   31      Kern André             SV Bad Düben                           70:09   18:34 
   32      Krejčí Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor      BOR9300        70:22   18:47 
   33      Křístek Lukáš          VŠTJ Ekono Praha        EKP7100        70:50   19:15 
   34      Stanovský David        VŠSK MFF U Praha        MFP7701        72:47   21:12 
   35      Mencl Miloslav         USK Praha               VSP6505        73:03   21:28 
   36      Špak Zdeněk            VSK Slavia Liberec      VLI8001        73:39   22:04 
   37      Kolorenč Pavel         KOB Děčín               LDC8601        73:46   22:11 
   38      Kořínek Aleš           K OB Kamenický Šenov    KAS8801        75:46   24:11 
   39      Schöne Martin          OL-Team Wehrsdorf                      75:55   24:20 
   40      Rakovec Michal         OK Sparta Praha         SCP6901        76:41   25:06 
   41      Forst Libor            VŠSK MFF U Praha        MFP6301        76:43   25:08 
   42      Kubíček Zdeněk         OOB TJ Turnov           TUR7202        76:48   25:13 
   43      Loos Arnošt            OK Jiskra Nový Bor      BOR7808        79:39   28:04 
   44      Bernášek Jiří          TJ Stadion Nový Bor     STB8101        80:42   29:07 
   45      Kučerka Jan            KBO Chemop Litvínov     LIT8002        85:26   33:51 
   46      Eiselt Jan             TJ Lokomot Teplice      LTP8801        85:28   33:53 
   47      Pokorný Ondřej         SK Praga Praha          PGP7506        86:23   34:48 
   48      Hockeborn Sven         SSV Planeta Radebeul                   87:15   35:40 
   49      Malý Evžen             OK Jilemnice            JIL6102        90:24   38:49 
   50      Halíř Radim            VŠSK MFF U Praha        MFP7000        91:56   40:21 
   51      Kofroň Jan             K OB Kamenický Šenov    KAS8001        91:59   40:24 
   52      Doškář Boris           OK Jiskra Nový Bor      BOR6400        95:33   43:58 
   53      Foršt Jakub            SK Praga Praha          PGP7509        96:00   44:25 
   54      Demmig Sven            Kaulsdorfer OLV                        99:32   47:57 
   55      Buchta Ivan            VŠSK MFF U Praha        MFP7902       100:16   48:41 
   56      Přeček Zdeněk          OK Sparta Praha         SCP5200       100:42   49:07 
   57      Rüster Thomas          USV Jena                              104:06   52:31 
   58      Klaška ml. Pavel       OB Kotlářk Praha        DKP9300       116:25   64:50 
   59      Heřmánek Michal        OOB TJ Turnov           TUR7702       122:15   70:40 
   60      Hubený Martin          Sokol Pha Rozptyly      DVP8001       131:40   80:05 

           Dlouhý Petr            OB Kotlářk Praha        DKP8509         disk         
           Matoušek Jan           TJ Liaz Jablonec n.Niso LJN8900         disk         
           Malay Jakub            VŠSK MFF U Praha        MFP8601         disk         
           Duda Antonín           TJ Tatran Jablonec nad  TJN8705         disk         
           Rothkegel Thomas       Post SV Dresden                        nest.         
           Zikmund Zdenek         SK lyžován Nová Paka    NPA6705        nest.         



H21L  (58)                10.7 km  485 m   27 K   

    1      Janata Martin          OB Kotlářk Praha        DKP8306        79:36    0:00 
    2      Kořínek Jindřich       OOB TJ Turnov           TUR8406        84:50    5:14 
    3      Heczko Robert          VSK Slavia Liberec      VLI7801        86:00    6:24 
    4      Vlček Martin           OOB TJ Turnov           TUR8702        86:04    6:28 
    5      Mrázek Jiří            OB Kotlářk Praha        DKP7911        86:53    7:17 
    6      Holas Ondřej           OOB TJ Turnov           TUR8501        87:51    8:15 
    7      Polák Vlastimil        OOS TJ Spa Vrchlabí     VRL7702        88:52    9:16 
    8      Kolín Jan              OK Jilemnice            JIL7701        89:16    9:40 
    9      Kundisch Wieland       USV TU Dresden                         89:31    9:55 
   10      Malý Aleš              OK Jilemnice            JIL8702        90:31   10:55 
   11      Hora Vojtěch           SK Praga Praha          PGP8301        91:15   11:39 
   12      Kořínek Tomáš          OK Jiskra Nový Bor      BOR9007        91:29   11:53 
   13      Sysel Ondřej           SK Praga Praha          PGP8302        93:35   13:59 
   14      Peterka Vojtěch        TJ Loko Liberec         LLI7502        94:14   14:38 
   15      Leštínský Tomáš        KOB Dobruška            DOB7801        95:09   15:33 
   16      Zelinka Jiří           SK Žabovře Brno         ZBM8740        95:14   15:38 
   17      Müller Denis           Treptower SV Berlin                    95:15   15:39 
   18      Schröter Pavel         OK Harcov LBC-Harcov    HAR7203        95:46   16:10 
   19      Kalous Vladislav       VŠTJ Ekono Praha        EKP7702        96:36   17:00 
   20      Dikoš Pavel            OK Jiskra Nový Bor      BOR6003        97:21   17:45 
   21      Janovský Tomáš         SK Praga Praha          PGP6401        97:46   18:10 
   22      Tihon Michal           OK 99 Hradec Králové    PHK7905        98:42   19:06 
   23      Zlámal Petr            Sportcentr Jičín        SJC7010        98:56   19:20 
   24      Mašata Roman           OK 99 Hradec Králové    PHK7107       102:16   22:40 
   25      Rožek David            VŠSK MFF U Praha        MFP7403       102:36   23:00 
   26      Dobslaw Henryk         USV TU Dresden                        104:07   24:31 
   27      Janeček Oldřich        OB Kotlářk Praha        DKP8211       104:53   25:17 
   28      Najman Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor      BOR7909       105:54   26:18 
   29      Pachner Pavel          VSK Slavia Liberec      VLI7503       107:24   27:48 
   30      Krausz Milan           VŠTJ Stave Praha        FSP6700       109:49   30:13 
   31      Wuttig Thomas          USV TU Dresden                        110:21   30:45 
   32      Wolfram Frank          USV TU Dresden                        110:47   31:11 
   33      Heidrich Hannes        SG Zittau Süd                         110:55   31:19 
   34      Krajíček Vojtěch       OOS TJ Spa Vrchlabí     VRL8803       112:22   32:46 
   35      Plötz André            OLV Potsdam                           114:43   35:07 
   36      Kučera Petr            VŠSK MFF U Praha        MFP7602       114:51   35:15 
   37      Karvánek Matouš        OK Jiskra Nový Bor      BOR9006       115:59   36:23 
   38      Lenk Andreas           USV TU Dresden                        121:17   41:41 
   39      Janeček Jura           VŠTJ Ekono Praha        EKP6701       124:06   44:30 
   40      Rewig Thomas           SV TU Ilmenau                         133:51   54:15 
   41      Wolf Tomáš             nereg Paseky            PAS7900       137:01   57:25 
   42      Steinz Radek           OK Jiskra Nový Bor      BOR8403       137:44   58:08 
   43      Hora Vladimír          USK Praha               VSP5100       139:56   60:20 
   44      Vančura Martin         TJ Tatran Jablonec nad  TJN8002       142:06   62:30 
   45      Černý Martin           OK Jilemnice            JIL8703       142:32   62:56 
   46      Pflug Norbert          OLV Potsdam                           159:16   79:40 

           Hlaváč David           OK Jilemnice            JIL7501         disk         
           Buzek Martin           SK Praga Praha          PGP8401         disk         
           Kondrát Martin         SK Praga Praha          PGP6501         disk         
           Riebisch Martin        SV TU Ilmenau                           disk         
           Hromádka Miroslav      TJ Slavoj Ústí nad Labe SUL6000         disk         
           Leibiger Jens          Post SV Dresden                        nest.         
           Hradecký Jaroslav      OK Doksy                DOK6300        nest.         
           Šimek Tomáš            VŠTJ Stave Praha        FSP6304        nest.         
           Váňa Martin            OOB TJ Turnov           TUR8401        nest.         
           Poloprutský Tomáš      VSK Slavia Liberec      VLI6205        nest.         
           Přinda Lukáš           VSK Slavia Liberec      VLI7701        nest.         
           Kalous Antonín         KOB Konice              KON7708        nest.         



H35  (28)                 8.1 km  400 m   20 K    

    1      Müller Matthias        Post SV Dresden                        77:31    0:00 
    2      Zschäckel Raik         IHW Alex 78 e.V.                       77:44    0:13 
    3      Gawlitza Peter         SV Robotron Dresden                    85:05    7:34 
    4      Horák Martin           KOB Děčín               LDC7100        89:56   12:25 
    5      Harazin Martin         VSK Slavia Liberec      VLI7400        93:26   15:55 
    6      Bleidorn Stefan        Treptower SV Berlin                    95:42   18:11 
    7      Picek Jan              TJ Tatran Jablonec nad  TJN6500        97:50   20:19 
    8      Gálus Igor             KOB Děčín               LDC7302        99:36   22:05 
    9      Novotný Dušan          TJ Tatran Jablonec nad  TJN7002       104:59   27:28 
   10      Hübner Stephan         USV TU Dresden                        105:54   28:23 
   11      Lederer Pavel          TJ Slavoj Ústí nad Labe SUL6602       107:33   30:02 
   12      Pecka Jan              VŠTJ Ekono Praha        EKP6800       108:05   30:34 
   13      Posselt Martin         TJ Tatran Jablonec nad  TJN6802       112:41   35:10 
   14      Kučera Martin          TJ Lokomot Teplice      LTP6500       113:06   35:35 
   15      Meduna Jan             TJ Slavoj Ústí nad Labe SUL6400       113:34   36:03 
   16      Štěpán Petr            KOB Děčín               LDC7301       117:22   39:51 
   17      Drews Christian        DARC Berlin                           119:40   42:09 
   18      Šašek Luděk            SOBSA Praha             SOB6901       121:14   43:43 
   19      Vokál David            TJ Tatran Jablonec nad  TJN7101       122:41   45:10 
   20      Linka Vladislav        TJ Slavoj Ústí nad Labe SUL5701       125:12   47:41 
   21      Reichert Frank         USC Leipzig                           127:13   49:42 
   22      Žitný Tomáš            SKOB Sig-M Mladá Bolesl SMB6401       128:07   50:36 
   23      Průšek Petr            OK Jiskra Nový Bor      BOR7003       136:35   59:04 
   24      Foethke Meinhard       OLV Weimar                            173:33   96:02 

           Löhning Michael        USV TU Dresden                          disk         
           Baldrian Petr          SK Praga Praha          PGP7203         disk         
           Izák Pavel             VSK Přírod Praha        PVP7102         disk         
           Farrak Holger          SV Robotron Dresden                    nest.         



H40  (23)                 7.1 km  310 m   19 K    

    1      Novák Ivo              SK OK24 Praha           OKP6200        66:57    0:00 
    2      Cruse Kay              SV Robotron Dresden                    67:13    0:16 
    3      Novotný Otakar         TJ Tatran Jablonec nad  TJN5604        69:30    2:33 
    4      Macháček Aleš          Jizerský k Frýdlant v Č FYD6400        70:29    3:32 
    5      Eppendorfer Jörg       SV KOWEG Görlitz                       71:23    4:26 
    6      Čechmánek Vladimír     SK OK24 Praha           OKP5802        72:17    5:20 
    7      Novák Libor            SK OK24 Praha           OKP6504        72:46    5:49 
    8      Karvánek Petr          OK Jiskra Nový Bor      BOR6600        73:21    6:24 
    9      Drechsel Michael       USV TU Dresden                         80:52   13:55 
   10      Doležal Miloš          OK Jiskra Nový Bor      BOR6601        85:49   18:52 
   11      Vlček Petr             KOB Děčín               LDC6401        86:07   19:10 
   12      Hanuš Pavel            Lokomotiva Trutnov      LTU6501        91:23   24:26 
   13      Graumann Bernd         ESV Lok Berlin-Schönewe                94:05   27:08 
   14      Wohlrabe Lutz          ESV Lok Berlin-Schönewe                94:23   27:26 
   15      Bruner Luboš           TJ Lokomot Teplice      LTP6501        95:45   28:48 
   16      Kubec Pavel            TJ Stadion Nový Bor     STB6601        96:01   29:04 
   17      Müller Rico            USV TU Dresden                        104:35   37:38 
   18      Kovář Karel            TJ Lokomot Teplice      LTP6102       104:50   37:53 
   19      Hänsel Jörg            SV Lengefeld                          107:33   40:36 
   20      Pustai Josef           TJ Tatran Jablonec nad  TJN6300       124:59   58:02 
   21      Eichler Petr           K OB Kamenický Šenov    KAS6900       131:26   64:29 
   22      Kašpar Jaroslav        SKOB Stavi Slaný        SLA6802       143:32   76:35 

           Stöcker Karsten        Vorwärts Leipzig                       nest.         



H45  (28)                 5.9 km  250 m   16 K    

    1      Nieke Hagen            USV TU Dresden                         53:49    0:00 
    2      Meyer Dirk             Treptower SV Berlin                    53:58    0:09 
    3      Vávra Martin           TJ Jiskra Hořice        HOR 6302       55:53    2:04 
    4      Claus Carol            Treptower SV Berlin                    58:53    5:04 
    5      Hrabánek David         SK Praga Praha          PGP6003        60:19    6:30 
    6      Petr Josef             VSK Slavia Liberec      VLI6300        65:44   11:55 
    7      Hoidekr Pavel          TJ Loko Liberec         LLI5901        66:23   12:34 
    8      Pavlovec Petr          OK Jiskra Nový Bor      BOR6303        66:41   12:52 
    9      Sobek Pavel            TJ Loko Liberec         LLI6302        69:07   15:18 
   10      Braatz Frank           Treptower SV Berlin                    70:26   16:37 
   11      Vitzthum Peter         USV Jena                               70:51   17:02 
   12      Wiedenfeld Frank       SSV Planeta Radebeul                   72:02   18:13 
   13      Vydra Pavel            OK Reco Sp Pěnčín       PEN6200        72:14   18:25 
   14      Buhler Gerhard-Michael USV TU Dresden                         73:26   19:37 
   15      Betlach Miroslav       OB Kotlářk Praha        DKP6300        76:26   22:37 
   16      Buchmann Michael       Kaulsdorfer OLV                        78:53   25:04 
   17      Smutný Martin          SOK TJ Turnov           TUV6301        79:52   26:03 
   18      Kořínek Zdeněk         OK Doksy                DOK6200        80:07   26:18 
   19      Dlouhý Jiří            OB Kotlářk Praha        DKP5700        85:35   31:46 
   20      Vlk Josef              KOB Děčín               LDC5801        87:45   33:56 
   21      Svobodný Petr          OB Kotlářk Praha        DKP5800        88:47   34:58 
   22      Hošek Ladislav         OK Sparta Praha         SCP6001        89:21   35:32 
   23      Juras Harald           SV KOWEG Görlitz                       90:32   36:43 
   24      Büchner Siegfried      IHW Alex 78 e.V.                       95:35   41:46 
   25      Pliska Miloš           SK Praga Praha          PGP6304       103:07   49:18 
   26      Hulha Karel            TJ Lokomot Teplice      LTP6001       159:00  105:11 

           Přibík Jan             SK Praga Praha          PGP6301         disk         
           Koucký Roman           VŠTJ Ekono Praha        EKP6301        nest.         



H50  (23)                 5.6 km  280 m   15 K    

    1      Škorpil Martin         USK Praha               VSP5700        62:17    0:00 
    2      Kundisch Diethard      USV TU Dresden                         65:55    3:38 
    3      Průcha Miloslav        OK Jiskra Nový Bor      BOR5800        67:37    5:20 
    4      Zenker Norbert         USV TU Dresden                         68:58    6:41 
    5      Drobník Ivan           VSK Slavia Liberec      VLI5601        69:26    7:09 
    6      Holas Vladimír         OOB TJ Turnov           TUR5601        72:26   10:09 
    7      Doležal Miroslav       SK Praga Praha          PGP5501        73:53   11:36 
    8      Kraemer Werner         Post SV Dresden                        74:52   12:35 
    9      Konopáč Jiří           OOB TJ Turnov           TUR5803        75:18   13:01 
   10      Janata Petr            TJ Tatran Jablonec nad  TJN5603        77:04   14:47 
   11      Eiselt Miloš           TJ Lokomot Teplice      LTP5802        82:28   20:11 
   12      Stibal Ivan            KOB Děčín               LDC5701        89:17   27:00 
   13      Kretzschmar Frank      OLV Weimar                             91:01   28:44 
   14      Heidrich Frank         SG Zittau Süd                          92:08   29:51 
   15      Berka Miroslav         TJ Tatran Jablonec nad  TJN5902        96:24   34:07 
   16      Šulc Miroslav          OOB TJ Turnov           TUR5804       101:31   39:14 
   17      Kössler Wolfgang       Volkssport                            108:02   45:45 
   18      Kirchmann Miloš        SK Praga Praha          PGP5502       133:23   71:06 
   19      Swoboda Petr           TJ Lokomot Teplice      LTP5913       137:35   75:18 
   20      Grivalský Michal       SK Praga Praha          PGP5900       144:51   82:34 
   21      Gläser Kay-Olaf        ESV Lok Berlin-Schönewe               163:28  101:11 

           Horák Petr             TJ Tatran Jablonec nad  TJN5602         disk         
           Fejlek Vojtěch         TJ Slavia Hradec Králov SHK5301        nest.         



H55  (24)                 4.9 km  170 m   16 K    

    1      Härtelt Helmut         SSV Planeta Radebeul                   43:31    0:00 
    2      Tonn Konrad            SSV Planeta Radebeul                   43:36    0:05 
    3      Wald František         VŠTJ Stave Praha        FSP5300        48:10    4:39 
    4      Pospíšil Jiří          SOK TJ Turnov           TUV4701        49:36    6:05 
    5      Bartkowiak Edward      WKS Grunwa Poznan                      50:02    6:31 
    6      Jakubec Jindřich       OOB TJ Turnov           TUR4801        51:06    7:35 
    7      Ježek Ladislav         VSK Slavia Liberec      VLI4900        52:22    8:51 
    8      Buriánek Jaromír       OK Sparta Praha         SCP4700        52:27    8:56 
    9      Frenzel Michael        ESV Lok Berlin-Schönewe                54:41   11:10 
   10      Babický Tomáš          KrOB Rozma Litoměřice   DLT5001        54:42   11:11 
   11      Hickethier Manfred     SSV Planeta Radebeul                   55:02   11:31 
   12      Peterka Josef          TJ Loko Liberec         LLI4702        55:14   11:43 
   13      Ziesche Jürgen         ESV Lok Berlin-Schönewe                56:09   12:38 
   14      Pospíšil Jaromír       KOB Děčín               LDC5301        61:33   18:02 
   15      Vlček Josef            OOB TJ Turnov           TUR4703        64:57   21:26 
   16      Böhm Karel             TJ Tatran Jablonec nad  TJN5101        73:26   29:55 
   17      Jedlička Miroslav      OB Jeníšovice           JEN5301        73:31   30:00 
   18      Kadečka Jiří           OB Jeníšovice           JEN5002        75:01   31:30 
   19      Hojný Oldřich          OK Sparta Praha         SCP5201        83:13   39:42 
   20      Paschka Frank          SSV Planeta Radebeul                   86:18   42:47 
   21      Juřina Robert          Jizerský k Frýdlant v Č FYD4900        88:10   44:39 
   22      Našinec Jiří           TJ Stadion Nový Bor     STB5003        89:54   46:23 
   23      Šťovíček Jan           Sokol Pha Rozptyly      DVP5001        92:39   49:08 

           Kolorenč Pavel         KOB Děčín               LDC5101        nest.         



H60  (17)                 4.1 km  140 m   12 K    

    1      Stehno Pavel           OB Kotlářk Praha        DKP4900        44:09    0:00 
    2      Procházka Aleš         OB Kotlářk Praha        DKP4700        44:28    0:19 
    3      Hlaváč Jar             SKOB Sig-M Mladá Bolesl SMB4801        48:30    4:21 
    4      Kraus Jan              TJ Loko Liberec         LLI4501        52:33    8:24 
    5      Krüger Holm            USV TU Dresden                         56:45   12:36 
    6      Nejezchleba Jiří       K OB Kamenický Šenov    KAS4600        62:58   18:49 
    7      Pachner Jan            VSK Slavia Liberec      VLI4600        65:47   21:38 
    8      Lukáš Zdeněk           TJ Loko Liberec         LLI4502        67:15   23:06 
    9      Dubský Josef           TJ Slavoj Ústí nad Labe SUL4700        68:15   24:06 
   10      Müller Rainer          USV TU Dresden                         71:13   27:04 
   11      Fillinger Helmut       IHW Alex 78 e.V.                       72:38   28:29 
   12      Zelený Vladimír        SK Praga Praha          PGP4800        74:21   30:12 
   13      Pokorný Karel          KOB Temelín             TEM4701        80:37   36:28 
   14      Ryšavý Vít             TJ Sokol T Praha        TJP4700        90:35   46:26 
   15      Matoušek Luboš         TJ Liaz Jablonec n.Niso LJN4700       104:17   60:08 

           Conrad Helmut          USV TU Dresden                         nest.         
           Kern Wilmar            SV Bad Düben                           nest.         



H65  (9)                  3.6 km  155 m   11 K    

    1      Wichmann Peter         USC Magdeburg                          45:37    0:00 
    2      Zakouřil Václav        SOK TJ Turnov           TUV4301        47:40    2:03 
    3      Buřita Dobroslav       Jizerský k Frýdlant v Č FYD4300        48:21    2:44 
    4      Křtěnský Jaroslav      OK Jiskra Nový Bor      BOR3600        50:34    4:57 
    5      Rejpal Petr            OK Sparta Praha         SCP4100        51:02    5:25 
    6      Úlehla Zdeněk          OK Jiskra Nový Bor      BOR4001        55:34    9:57 
    7      Schindler Udo          SSV Planeta Radebeul                   56:39   11:02 
    8      Rößler Hans-Jochen     SV Robotron Dresden                    66:58   21:21 

           Klawun Werner          SAMA Dresden Lockwitz                  nest.         



H70  (10)                 2.7 km  90 m   10 K     

    1      Havlík Jaroslav        Sportcentr Jičín        SJC3601        29:11    0:00 
    2      Attl Vladimír          SK Praga Praha          PGP3800        34:17    5:06 
    3      Semorád Miloš          OK Sparta Praha         SCP3300        40:26   11:15 
    4      Ďurčat Jozef           OB Kotlářk Praha        DKP3800        43:46   14:35 
    5      Mašek Pavel            OK Jiskra Nový Bor      BOR3602        43:49   14:38 
    6      Höfer Eberhard         ASG Teutoburger Wald                   44:49   15:38 
    7      Beránek Miroslav       OK Jiskra Nový Bor      BOR3900        45:32   16:21 
    8      Langr Jan              OK Jiskra Nový Bor      BOR3601        49:32   20:21 
    9      Schlittermann Klaus    ESV Lok Berlin-Schönewe                52:20   23:09 

           Lemnitzer Eberhard     Kaulsdorfer OLV                         disk         



HDR  (36)                 3.1 km  0 m   6 K       

    1      Hockeborn Max          SSV Planeta Radebeul                   14:31    0:00 
    2      Paroulek Lukáš         TJ Loko Liberec         LLI0201        15:44    1:13 
    3      Najbrt Tomáš           TJ Stadion Nový Bor     STB0201        18:11    3:40 
    4      Linková Lucie          OOB TJ Turnov           TUR0251        18:30    3:59 
    5      Kubald Lisa + Marie    Kaulsdorfer OLV                        18:31    4:00 
    6      Burgr Jan              TJ Loko Liberec         LLI0202        18:34    4:03 
    7      Novotná Viktorka       TJ Tatran Jablonec nad  TJN0250        18:57    4:26 
    8      Matějčík Jan           nereg neregistrovani                   19:00    4:29 
    9      Oncirk Jan             SKOB Ostrov             ONO0300        19:31    5:00 
   10      Čtrnáct František      OB Kotlářk Praha                       20:45    6:14 
   11      Rožek Vilém            VŠSK MFF U Praha        MFP0301        21:01    6:30 
   12      Vinklář Matouš         TJ Tatran Jablonec nad  TJN            21:19    6:48 
   13      Vinklář Šimon          TJ Tatran Jablonec nad  TJN            21:20    6:49 
   14      Hohmann Niklas         Treptower SV Berlin                    23:40    9:09 
   15      Horáková Kateřina      KOB Děčín               LDC            24:03    9:32 
   16      Hodíková Anna          SOK TJ Turnov                          24:32   10:01 
   17      šritrová Lenka         SOK TJ Turnov                          26:18   11:47 
   18      Peterka Jakub          TJ Loko Liberec         LLI0404        27:02   12:31 
   19      Winnig Pepe            Treptower SV Berlin                    27:11   12:40 
   20      Ježek František        SKOB Stavi Slaný        SLA0501        31:04   16:33 
   21      Podrábská Bětuška      VSK Slavia Liberec      VLI            31:11   16:40 
   22      Richtrová Kamila       SK OK24 Praha           OKP0450        32:13   17:42 
   23      Rýdlová Magdaléna      TJ Tatran Jablonec nad  TJN            33:18   18:47 
   24      Štraitová Jolana       SK OK24 Praha           OKP0451        33:59   19:28 
   25      Vodrážka Matěj         VSK Slavia Liberec      VLI0101        34:04   19:33 
   26      Neumann Lena           SV Lengefeld                           35:07   20:36 
   27      Žejdlíková Eliška      TJ Lokomot Teplice      LTP0350        35:19   20:48 
   28      Zemková Pavlína        SKOB Stavi Slaný        SLA0550        35:53   21:22 
   29      Šašek Adam             SOBSA Praha             SOB0000        40:49   26:18 
   30      Lamačová Barbora       OK Jiskra Nový Bor      BOR            66:51   52:20 
   31      Čtrnáct Šimon          OB Kotlářk Praha                       68:22   53:51 
   32      Brádler Václav         USK Praha               VSP0600        75:44   61:13 

           Vodrážková Markéta     VSK Slavia Liberec      VLI0353         disk         
           Klawun Arber           SAMA Dresden Lockwitz                  nest.         
           Klawun Sindi           SAMA Dresden Lockwitz                  nest.         
           Stöcker Mara           Vorwärts Leipzig                       nest.         



P2  (19)                  2.9 km  105 m   9 K     

    1      Poláková Lucie         OOS TJ Spa Vrchlabí     VRL8254        48:18    0:00 
    2      Labský Jan             TJ Loko Liberec         LLI9602        49:46    1:28 
    3      Šmausová Gabriela      TJ Tatran Jablonec nad  TJN6951        50:02    1:44 
    3      Matějčíková Lenka      nereg neregistrovani                   50:02    1:44 
    5      Sokolářová Jitka       SOK TJ Turnov           TUV            61:32   13:14 
    6      Průchová Elena         OK Jiskra Nový Bor      BOR6850        62:37   14:19 
    7      Doležalová Jana        OOS TJ Spa Vrchlabí     VRL            63:07   14:49 
    8      Spejchal Petr          OK Jiskra Nový Bor      BOR7512        64:12   15:54 
    9      Labská Bohuslava       TJ Loko Liberec         LLI6951        64:22   16:04 
   10      Ježek Josef            SOK TJ Turnov           TUV            71:29   23:11 
   11      Jakubec Lukáš          VSK Slavia Liberec      VLI            74:22   26:04 
   12      Jahn Pavel             OK Sparta Praha         SCP5501        80:11   31:53 
   13      Kučerová Jana          TJ Lokomot Teplice      LTP6950       100:01   51:43 
   14      Vokálová Markéta       TJ Tatran Jablonec nad                111:24   63:06 
   15      Novotná Michaela       TJ Tatran Jablonec nad                117:04   68:46 
   16      Kochanová Milada       Jizerský k Frýdlant v Č FYD           117:06   68:48 
   17      Dávid Patrik           OK Chrastava            CHA9601       119:14   70:56 
   18      Hodaňová Zuzana        OK Reco Sp Pěnčín       PEN6250       122:34   74:16 

           Dastychová Vendula     OK Reco Sp Pěnčín       PEN            nest.         



P4  (32)                  3.9 km  135 m   10 K    

    1      Wolf Daniel            OOB TJ Turnov           TUR9100        25:12    0:00 
    2      Nehasil David          OK Jiskra Nový Bor      BOR7713        29:53    4:41 
    3      Šmaus Ivan             TJ Tatran Jablonec nad  TJN6249        33:46    8:34 
    4      Albl Slávek            nereg neregistrovani                   36:11   10:59 
    5      Maceěek Karel          VSK Slavia Liberec      VLI4100        38:24   13:12 
    6      Kunc Štěpán            TJ Tatran Jablonec nad  TJN8249        40:02   14:50 
    7      Křtěnský Roman         OK Jiskra Nový Bor      BOR7100        41:31   16:19 
    8      Šritr Martin           SOK TJ Turnov           TUV            43:07   17:55 
    9      Sobek Jiří             TJ Loko Liberec         LLI9002        43:55   18:43 
   10      Gebouský Petr          nereg neregistrovani                   44:31   19:19 
   11      Alblová Lucie          nereg neregistrovani                   45:13   20:01 
   12      Enders Volker          HSG Turbine Zittau                     46:15   21:03 
   13      Bozděch Pavel          SK Praga Praha          PGP            47:36   22:24 
   14      Koštejn Pavel          OK Doksy                DOK7100        47:39   22:27 
   15      Doležal Jiří           OOS TJ Spa Vrchlabí     VRL6001        48:23   23:11 
   16      Melichar Jaromír       TJ Loko Liberec         LLI6301        58:59   33:47 
   17      Thoř Miloš             SOK TJ Turnov           TUV            61:47   36:35 
   18      Veselská Kateřina      VSK Slavia Liberec      VLI6551        64:29   39:17 
   19      Ježková Jana           SOK TJ Turnov           TUV            65:20   40:08 
   20      Schejbal Petr          nereg Schejbalovi       NER            67:21   42:09 
   21      Košek Ladislav         TJ Loko Liberec         LLI5903        67:23   42:11 
   22      Zemková Helena         SKOB Stavi Slaný        SLA7450        71:17   46:05 
   23      Schejbalová Alena      nereg Schejbalovi       NER            72:36   47:24 
   24      Vodrážková Dita        VSK Slavia Liberec      VLI7551        75:02   49:50 
   25      Košková Vlasta         TJ Loko Liberec         LLI6351        85:49   60:37 
   26      Kašparová Irena        SKOB Stavi Slaný        SLA6852        87:38   62:26 
   27      Kamínský Martin        nereg neregistrovani                   92:20   67:08 
   28      Kabátníková Martina    TJ Slavoj Ústí nad Labe SUL            98:45   73:33 
   29      Šimko Mário            nereg neregistrovani                  186:14  161:02 

           Funk Uwe               USC Leipzig                             disk         
           Hladíková Jana         SOK TJ Turnov           TUV             disk         
           Šmausová Bára          TJ Tatran Jablonec nad  TJN9151        nest.