SAXBO 2006 - klasikaDi 02.05.2006 15:52
Klubová startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2005

    Start       Jméno                       I průk.       Kategorie   




1   ASG Teutoburger Wald  D   

     8:00       Eberhard Höfer               555011       H65         



2   IHW Alex 78 Berlin    D   

    80:00       Friederike Gunia             235834       D10L        
   141:00       Daniela Thiel                  5133       D21L        
    42:00       Susi Thiel                     5116       D55         
    29:00       Robin Thiel                    5135       H10L        
   149:00       Stephan Haenelt                5035       H21K        
   139:00       Udo Lange                    410245       H21K        
   113:00       Raik Zschäckel                 5134       H35         
    17:00       Rolf Thiel                   235830       H60         



3   Charlottenburger TSV  D   

    30:00       Katja Kaminski               236067       T4          



4   SV KOWEG Görlitz      D   

   138:00       Claudia Göbel                553838       D16         
   133:00       Anne Fritsche                861113       D18         
   115:00       Sandra Juras                   6410       D18         
    24:00       Kerstin Juras                  7400       D21K        
    46:00       Petra Schröter                 6436       D40         
    19:00       Frieder Kallweit               6480       H12         
    11:00       Ralf Hübschmann                6294       H18         
   141:00       Harald Juras                   6408       H21K        
    65:00       Falk Storm                     6468       H40         
    28:00       Christian Alter                6499       T4          



5   Kaulsdorfer OLV       D   

   116:00       Paula Schellmann             300820       D16         
    20:00       Anne Ferchow                   5068       D21K        
    38:00       Anke Schellmann                5064       D21K        
    60:00       Eva Koch                       5058       D21K        
    16:00       Katrin Kubald                  5067       D21K        
    49:00       Sascha Boeck                   5054       H18         
    59:00       Christoph Ulrich               5082       H18         
   101:00       Sven Demmig                    5070       H21K        
   107:00       Uwe Brettschneider             5063       H35         
   102:00       Jochen Winkler                 2501       H55         



6   SG Dittersdorf        D   

    69:00       Marion Richter                61171       D45         
   100:00       Uwe Richter                    6134       H45         



7   Post SV Dresden       D   

    50:00       Dorothea Müller                6983       D10L        
    80:00       Beate Schmidt                  2043       D21K        
    98:00       Diana Junghanß                 2013       D21K        
   102:00       Anett Leibiger                 2021       D21K        
    92:00       Steffi Genderjahn              6517       D21K        
    64:00       Maria Müller                   2037       D21K        
    88:00       Maika Kraemer                236065       D21K        
   111:00       Jitka Kraemer                  2016       D21L        
   144:00       Karin Kraemer                  2153       D35         
    47:00       Anke Müller                    2047       H40         
   125:00       Birgit Leibiger                2022       D45         
    74:00       Helga Lucke                    2165       D55         
    13:00       Paul Kossack                   2361       H16         
    19:00       Andrei Kraemer                 2329       H16         
   139:00       Paul Leidinger                 2333       H20         
    45:00       Jens Junghanß                  2014       H21K        
   121:00       Markus Kautz                   2158       H21K        
   128:00       Jan von Dalowski               2009       H21L        
   182:00       Leif Bader                   821111       H21L        
   110:00       Jens Leibiger                591019       H21L        
   136:00       Holger Zimmerling              2045       H21L        
   140:00       Andreas Lückmann               2030       H21L        
   115:00       Matthias Müller                2176       H35         
    88:00       Dietmar Fuchs                  2010       H45         
    62:00       Werner Kraemer                 2046       H45         



8   OLV Potsdam           D   

    84:00       Doreen Vollandt                6838       D21K        
   100:00       Karsten Lehmann              300810       H21L        
    64:00       Norbert Pflug                236516       H21L        
   146:00       André Plötz                    6440       H21L        
   118:00       Mirko Schütze                  6346       H21L        
    58:00       Jürgen Helbig                236049       H45         
    72:00       Gerhard Plötz                  6334       H55         
   134:00       Bernd Vollandt               236055       H55         



9   USC Magdeburg         D   

    17:00       Jürgen Kohler                300601       H40         
    32:00       Peter Wichmann                 6010       H65         



10  Post-SV Chemnitz      D   

    51:00       Käte Berndt                    7840       D60         
   127:00       Hartmut Knitsch                2642       H21K        
    55:00       Frank Heinze                   7817       H21K
    73:00       Wolfram Knitsch                2684       H40         
   120:00       Peter Berndt                   2720       H45         
    33:00       Rolf Krüpfganz               300898       H60         
    14:00       Werner Berndt                  7845       H70         



11  USV TU Dresden        D   

   170:00       Gerda Lubs                   411584       D10P        
    67:00       Patricia Nieke               237506       D12         
    78:00       Elisabeth Drechsel           236497       D14         
    74:00       Sophie Gruschka                2276       D14         
   100:00       Corinna Nieke                236505       D14         
    92:00       Claudia Buhler                 1523       D16         
   106:00       Anna Reinhardt                 2205       D16         
   120:00       Ninett Wolfram               300904       D16         
   125:00       Sophia Melhem                  1510       D18         
   129:00       Gundula Peisker              302942       D18         
    52:00       Susanne Löhning                2029       D21K        
   135:00       Cornelia Eckardt               2244       D21L        
   113:00       Lisa Femmer                    1535       D21L        
    75:00       Sonnhild Knoblauch             2272       D21L        
   145:00       Anne Kretzschmar               1984       D21L        
   109:00       Sieglinde Kundisch             4122       D21L        
   117:00       Sabine Poitz                   5007       D21L        
   164:00       Christine Hempel               2299       D35         
   150:00       Kirstine Heinrich            411604       D35         
    10:00       Birgit Buhler                  2246       D40         
    44:00       Sabine Juckelandt              2203       D40         
    48:00       Heike Leideck                620713       D40         
    34:00       Sabine Nieke                 411427       D40         
    24:00       Sabine Richter                 2365       D40         
    96:00       Angelika Krüger                2573       D50         
    76:00       Ingrid Möser                   2212       D50         
    88:00       Elisabeth Reimann              1502       D50         
    30:00       Margit Reichert                1505       D55         
    19:00       Ingrid Grosse                  2237       D60         
     7:00       Erika Conrad                   1902       D60         
    63:00       Johannes Drechsel            411586       H10         
    42:00       Clemens Pätzold              300764       H14         
    54:00       Theophil Richter               2245       H14         
    20:00       Richard Völkel                 1536       H14         
    51:00       Stefan Buhler                  1522       H16         
    11:00       Frank Nitzsche               411629       H16         
    41:00       Philippe Richter               2240       H16         
    55:00       Falk Göbel                   667798       H18         
    29:00       Albrecht Knoblauch             2228       H18         
     5:00       Henning Leideck                2223       H18         
   119:00       Karsten Leideck              860305       H20         
    61:00       Josef Neumann                  6429       H21K        
   137:00       Alexander Reimann              2300       H21K        
    24:00       Heiko Gossel                   2288       H21L        
   152:00       Wieland Kundisch               4121       H21L        
   156:00       Andreas Lenk                   2201       H21L        
   170:00       Michael Löhning                2280       H21L        
   188:00       Andrej Olunczek             2000171       H21L        
   144:00       Tom Richter                    2369       H21L        
    80:00       Martin Schmotz                 2211       H21L        
    44:00       Thomas Wuttig                  2238       H21L        
   119:00       Alexander Lubs                 2224       H35         
   135:00       Frank Wolfram                411449       H35         
    21:00       Gerhard-Michael Buhler         2247       H40         
    71:00       Michael Drechsel             501908       H40         
    63:00       Kay-Uwe Kaufmann               2268       H40         
    77:00       Hagen Nieke                    6210       H40         
    45:00       Mayk Wendisch                  1506       H40         
    96:00       Joachim Gerhardt               2263       H45         
   110:00       Klaus Hempel                   2264       H45         
    82:00       Norbert Zenker                 2249       H45         
    92:00       Joachim Strobel                2253       H45         
    42:00       Diethard Kundisch           2000044       H50         
    14:00       Michael Möser                  2297       H50         
   140:00       Helmut Conrad                501901       H55         
    78:00       Christian Haufe                2287       H55         
    92:00       Holm Krüger                    6227       H55         
    53:00       Rainer Müller               2222222       H60         
    48:00       Peter Löwe                     6155       H65         
    30:00       Ines Drechsel                  6275       T2          



12  BSV Halle-Ammendorf   D   

   105:00       Kerstin Kaminsky               6463       D45         
   111:00       Basho Kaminsky                 6419       H20         
     0:00       Jan Kaminsky                   6498       H21L        



13  SSV Planeta Radebeul  D   

     4:00       Dagmar Hockeborn               2316       D21K        
    54:00       Katrin Oehler                235835       D21K        
    99:00       Maria Löwinger                 2320       D21L        
    38:00       Bettina Kempe                  7849       D40         
   129:00       Petra Schmalfeld               2303       D45         
   104:00       Gisela Tonn                    2307       D50         
    84:00       Sigrid Wenzel                  2094       D50         
    47:00       Bärbl Lekauskas                2096       D60         
    66:00       Kilian Kempe                 300610       H10         
     9:00       Daniel Hammer                300657       H16         
    33:00       Martin Wiedmer                 2312       H18         
    61:00       Christoph Harnisch           300630       H18         
    85:00       Fred Härtelt                   2081       H21K        
   165:00       Sven Hockeborn                 2102       H21K        
    73:00       Robert Dittmann                6484       H21K        
    12:00       Daniel Härtelt               812005       H21L        
    70:00       Robert Krüger                  2301       H21L        
   208:00       Bernhard Schmidt               2095       H21L        
     8:00       Frank Sickert                  2088       H21L        
   116:00       Frank Wiedenfeld             300690       H45         
    34:00       Manfred Hickethier             2305       H50         
    24:00       Frank Paschka                307016       H50         
    38:00       Konrad Tonn                    2086       H50         
    28:00       Steffen Wiedmer                2304       H50         
   104:00       Helmut Härtelt                 2097       H55         
    29:00       Berndt Bellmann                6154       H60         
    37:00       Tassilo Schmalfeld             2089       H60         



14  OL-Team Wehrsdorf     D   

   132:00       Franziska Schöne               6544       D50         
    63:00       Stefan Wedlich                 6296       H21K        
    58:00       André Schöne                   6493       H21L        



15  HSG Merseburg         D   

    55:00       Kristin Hentschel            236094       D21L        
     6:00       Peter Schoppe                  7597       H50         



16  USV Jena              D   

    53:00       Peter Vitzthum                 1648       H40         



17  SV Handwerk Erfurt    D   

   104:00       Christian Töpfer               1979       H21L        



18  Treptower SV 1949 Ber D   

    75:00       Annika Dube                  410202       D12         
    74:00       Nicole Dube                    5041       D21K        
    18:00       Anke Winnig                    6103       D21K        
    95:00       Christine Büchner              5137       D21L        
   117:00       Monika Braatz                  5100       D45         
   159:00       Jürgen Kaminski              410210       H21K        
    98:00       Lutz Spranger                  1647       H21L        
   126:00       Dennis Müller                  5040       H21L        
   137:00       Stefan Bleidorn              410121       H35         
    39:00       Frank Braatz                   5050       H40         
    19:00       Dirk Meyer                     5047       H40         



20  Turbine Neubrandenbur D   

    66:00       Ulrike Pischke               302965       D21K        
    76:00       Kerstin Pischke                6445       D21K        
    46:00       Anke Schmiedeberg              6006       D21K        
    34:00       Ulrike Hacker                  6464       D55         
    39:00       Brigitte Schmiedeberg          6035       D60         
   133:00       Nils Schmiedeberg            501914       H35         
    14:00       Peter Hacker                   6457       T4          



21  TOLF Berlin           D   

    63:00       Jennifer Arnold              224343       D12         
    93:00       Alexandra Bartsch            264536       D12         
   131:00       Isabell Jänich                 5025       D18         
   125:00       Katerina Wollmerstädt          5004       D21L        
   121:00       Ulrike Winkler                 5017       D21L        
    18:00       Helena Mathea                  5012       D40         
    51:00       Mark Otto                    219337       H12         
   107:00       Tobias Jänich                  5014       H20         
    67:00       Volker Otto                  219339       H40         
    64:00       Andreas Groß                 220382       H45         
   126:00       Bernd Wollenberg               5005       H55         



22  SV Bad Düben          D   

    32:00       Anne Conrad                  500432       D21K        
    42:00       Sandra Jahn                    7850       D21K        
    82:00       Antje Kern                   236033       D21K        
   143:00       André Kern                     6373       H21K        
    77:00       Steffen Bäßler                 6371       H21K        
    37:00       Marcel Höbig                   6370       H21K        
     1:00       Wilmar Kern                    6345       H60         
     6:00       Antje Derksen                  6372       T2          



23  TV 05 Bierbach        D   

   166:00       Susanne Heyder               303992       D35         



24  USC Leipzig           D   

    11:00       Birge Kärger                   2146       D60         
   161:00       Sascha Martin                  2113       H21K        
   147:00       Matthias Busch                 2133       H21K        
   194:00       Wieland Kärger                 2119       H21L        
   160:00       Torsten Ochmann                2125       H21L        
   117:00       Falk Martin                    2209       H35         
    45:00       Jörg Kärger                    2216       H60         



25  WOLV Oelsa            D   

    89:00       Torsten Mättig                 6466       H21K        
    44:00       Wolfgang Schneider             6433       H65         



26  SV Robotron Dresden   D   

    65:00       Aurelia Berger                 2197       D10L        
    83:00       Maria Berger                   2055       D12         
   143:00       Elisabeth Ansorge            502216       D18         
     8:00       Katja Pompe                    6465       D21K        
    44:00       Kathrin Peters                 6431       D21K        
    21:00       Anne Heinemann                 2058       D21L        
    26:00       Silke Jahn                     6236       D40         
    22:00       Katrin Cruse                   2189       D40         
   120:00       Rita Winkler                   2079       D50         
    32:00       Anton Cruse                    2191       H10L        
   149:00       Göran Heinemann                2067       H10P        
    73:00       Franz Cruse                  501906       H16         
   153:00       Björn Heinemann                2059       H21K        
   124:00       Peter Gawlitza                 2195       H21L        
   147:00       Tilo Pompe                     2068       H35         
     1:00       Holm Winter                    6405       H40         
    55:00       Kay Cruse                      2190       H40         
   104:00       Ronald Ansorge                 2199       H45         
    21:00       Klaus-Henning Weck             4545       H60         
    36:00       Rolf Heinemann                 2060       H65         



27  USG Chemnitz          D   

    91:00       Alexandra Zelenina           236520       D12         
    99:00       Franziska Knitsch              7807       D12         
    96:00       Sylva Roßberg                411468       D16         
   142:00       Sophie Kümmling                4833       D16         
   140:00       Ekaterina Zelenina           411463       D35         
    20:00       Petra Böhme                    6177       D40         
    32:00       Uta Escher                   236004       D40         
    35:00       Dimitri Zelenin              411465       H10L        
    34:00       Anatolij Zelenin             411470       H14         
    21:00       Sebastian Knitsch            411471       H16         
    29:00       Markus Staub                   4832       H16         
    43:00       Gunnar Rupsch                  7814       H21K        
    97:00       Michael Kümmling               4834       H21K        
   101:00       Andrei Zelenin               411472       H35         
    13:00       Gerd Böhme                     6148       H40         
     9:00       Uwe Vogel                    411466       H40         
    33:00       Nico Kümmling                  4836       H40         
    22:00       Volker Schille                 6258       T4          



28  SV TU Ilmenau         D   

    50:00       Johannes Brandt                4829       H14         
    23:00       Florian Bergmann               5203       H18         
   123:00       Christoph Brandt             501948       H20         
   131:00       Martin Riebisch                5196       H20         
    18:00       Yves Laske                     5186       H21L        
    94:00       Wolfgang Brandt                5190       H45         



29  Turn-Klubb zu Hannove D   

   119:00       Elisabeth Seib                 7594       D18         
   129:00       Jenny Seib                   410404       D21L        
    79:00       Andi Kietsch                   6141       H21K        
    91:00       Leo Seib                       5794       H40         
    28:00       Günter Gohde                 410410       H65         



30  OLV Weimar            D   

   100:00       Ximena Matus                   1418       D21K        
    83:00       Katrin Hölzer                  1980       D21L        
    97:00       Ute Kretzschmar                1985       D45         
   139:00       Meinhard Foethke               1957       H35         
    90:00       Frank Kretzschmar              1986       H45         



31  ESV Lok Berlin-Schöne D   

    88:00       Friederike Graumann          236514       D16         
   131:00       Friederike Frenzel             5101       D21L        
    60:00       Heidi Graumann                 6810       D40         
   100:00       Karin Müller                   6802       D50         
    69:00       Leo Graumann                   6805       H10         
    68:00       Arne Heinicke                  5104       H21L        
    89:00       Lutz Wohlrabe                  6808       H40         
    85:00       Bernd Graumann                 6806       H40         
    80:00       Kay-Olaf Gläser                5115       H45         
    80:00       Jürgen Ziesche               236105       H55         
   136:00       Andreas Müller                 5106       H55         
   100:00       Michael Frenzel              501913       H55         
   116:00       Christian Kremer               5111       H55         
    10:00       Klaus Schlittermann            5107       H70         



32  SV Einheit Kamenz     D   

    68:00       Lutz Gerstenberger             6469       H45         



100 OK Jiskra Nový Bor    CZE 

    71:00       Adéla Göttlichová              4382       D12         
    82:00       Barbora Polmová                4380       D14         
    60:00       Dominika Černá                 4365       D14         
   100:00       Šárka Folbrechtová             8479       D16         
   112:00       Klára Polmová                  8480       D16         
   132:00       Tereza Doškářová               8494       D16         
   127:00       Michaela Šákrová               8481       D18         
   111:00       Sofie Doškářová                8483       D18         
    40:00       Jana Šípová                    8476       D21K        
    73:00       Katka Švihovská                8528       D21L        
    49:00       Ita Krafková                   8532       D21L        
    73:00       Ivana Úlehlová                 8553       D45         
   133:00       Soňa Šípová                  232182       D45         
    31:00       Marie Langrová                 8542       D60         
    75:00       Petr Průcha                    4357       H10         
    43:00       Martin Stránský                4368       H12         
    48:00       Jakub Kohout                   4378       H14         
    26:00       Jan Polma                      4379       H14         
    60:00       Vlastimil Zelenka              4371       H14         
    52:00       Jaroslav Krejčí                4381       H14         
     2:00       Vít Šákr                       4359       H14         
    64:00       Šimon Lomič                    4372       H14         
     6:00       Pavel Průcha                   4356       H14         
    71:00       Ladislav Čech                  8470       H16         
    17:00       Matouš Karvánek               52902       H16         
     9:00       Tomáš Srb                     52905       H18         
    51:00       Michal Stránský               52901       H18         
    93:00       Jiří Janás                     8478       H21K        
    31:00       Arnošt Loos                    8504       H21K        
   192:00       Jaroslav Krejčí                8512       H21L        
   172:00       Martin Mareš                   8487       H21L        
   196:00       Marek Vobr                     8529       H21L        
    56:00       Tomáš Kolařík                  8513       H21L        
    81:00       Pavel Dikoš                   50000       H40         
    27:00       Petr Karvánek                  8485       H40         
    76:00       Miloslav Průcha                4125       H45         
   112:00       Jaroslav Švihovský             8533       H55         
    49:00       Zdeněk Úlehla                  8552       H60         
    60:00       Jaroslav Křtěnský              4132       H65         
    12:00       Jan Langr                      8541       H65         
     0:00       Pavel Mašek                    8544       H65         
    40:00       Miroslav Beránek               4131       H65         
     4:00       Zdena Kratochvílová            8467       T4          
    32:00       Boris Doškář                   8490       T4          
    10:00       Miloš Doležal                  8523       T4          
    26:00       Jitka Göttlichová              8472       T4          



101 TJ Baník Ostrava      CZE 

   122:00       Vlastimil Dvořák              51370       H55         



102 Sokol Dobřichovice    CZE 

    81:00       Marie Procházková             51177       D12         
    90:00       Šárka Rusá                   301314       D16         
   107:00       Jitka Svobodová               53598       D21L        
   130:00       Pavla Mrázová                  7868       D35         
    40:00       Miluše Procházková            51966       D40         
    68:00       Tomáš Rusý                   301101       H14         
   123:00       Antonín Procházka             51965       H35         
    83:00       Jaroslav Pavlů               232041       H40         



103 Kotlářka Praha        CZE 

    79:00       Hana Dlouhá                    8645       D12         
   116:00       Barbora Mališová              49898       D20         
    53:00       Lucie Waldová                  9785       D21L        
   115:00       Vendula Havlíčková            51759       D21L        
   146:00       Jana Dlouhá                    8644       D35         
   121:00       Alice Horálková                8633       D45         
   108:00       Ivana Mrázková                51795       D50         
    78:00       Hana Stehnová                 51799       D55         
    15:00       Václav Šňupárek                9881       H12         
    71:00       Petr Dlouhý                   49822       H21K        
    96:00       Jiří Mrázek                   51797       H21L        
    20:00       Martin Margold                 8560       H21L        
   164:00       František Duda                51758       H21L        
    60:00       Oldřich Janeček              515015       H21L        
   190:00       Petr Žaloudek                 51783       H21L        
   132:00       Martin Janata                  8277       H21L        
   143:00       Jiří Dlouhý                    8643       H35         
    44:00       Milan Horálek                  8632       H50         
   130:00       Aleš Procházka                49885       H55         
    25:00       Zdenko Procházka              51800       H60         



104 Rozmarýn Litoměřice   CZE 

    54:00       Jitka Nedvídková               5991       D55         
    37:00       František Branda             301542       H12         
    30:00       Jakub Grmela                 301543       H14         
    74:00       Tomáš Babický                  8890       H55         



105 KOB Dobruška          CZE 

    29:00       Václava Krásná                 8130       D21L        
    16:00       Radek Sedlák                 502086       H21L        
    82:00       Tomáš Leštínský                7245       H21L        



106 OK Doksy              CZE 

   102:00       Lucie Hradecká                 7764       D14         
    41:00       Petra Hradecká                 7768       D21L        
    60:00       Vojtěch Boskovský                         H10         
    23:00       Jaroslav Hradecký                         H10L        
    39:00       Tomáš Boskovský                7773       H12         
    14:00       Jakub Charousek                           H14         
    69:00       Tomáš Kořínek                  7761       H16         
   129:00       Tom Novák                      7755       H21K        
   145:00       Daniel Novák                   7767       H21K        
   154:00       Jan Procházka                  7766       H21L        
    25:00       Zdeněk Kořínek                 7762       H40         
    37:00       Jaroslav Hradecký              7763       H40         
    18:00       Kateřina Boskovská                        T2          



107 Sokol Pha Spořilov    CZE 

    62:00       Zdena Šťovíčková              51549       D55         
   123:00       Martin Hubený                             H21K        
    82:00       Jan Šťovíček                  51548       H55         



108 VŠTJ Ekono Praha      CZE 

    61:00       Dagmar Kunová                 51594       D21L        
   123:00       Martina Sedláčková            53816       D21L        
    27:00       Barbora Rančáková            301189       D21L        
   147:00       Romana Maunová                51270       D21L        
   138:00       Libuše Fantová                51583       D35         
   176:00       Ivana Pecková                 51601       D35         
   162:00       Ivana Koucká                              D35         
   200:00       Jura Janeček                  51587       H21L        
    66:00       Libor Jirků                   51139       H21L        
   127:00       Roman Koucký                              H35         
    87:00       Jan Pecka                     51600       H35         
    98:00       Miroslav Fanta                51147       H45         



109 SF Praha              CZE 

    10:00       Michaela Kuželová            211539       D21K        
    28:00       Kateřina Skripniková          51853       D21K        
    17:00       Michal Tojnar                410380       H10L        
    47:00       Jan Tojnar                   232241       H12         
   167:00       Tomáš Kužel                  515098       H21K        
   173:00       Jan Smotlacha                224876       H21K        
    78:00       Jan Tojnar                     8912       H21L        
    22:00       Martin Žáček                 207810       H21L        
    36:00       Pavel Kurfürst               207827       H21L        
    28:00       Ondřej Skripnik              232128       H21L        
   206:00       Karel Nitsch                   8914       H21L        
    84:00       Jan Čech                     416195       H21L        



110 JKOB Frýdlant         CZE 

    44:00       Bára Macháčková                           D10L        
    71:00       Eliška Macháčková                         D10L        
    56:00       Karolína Würzová                          D10L        
    97:00       Anna Würzová                  49995       D12         
    72:00       Michaela Macháčková            8328       D21K        
   134:00       Kateřina Würzová             515004       D35         
    45:00       Dan Sedláček                  49994       H12         
    57:00       František Juřina               8329       H21K        
    69:00       Aleš Macháček                  8333       H40         
    94:00       Robert Juřina                  8332       H55         



111 OK Harcov             CZE 

   104:00       Marta Vokurková              253111       D21K        
    65:00       Jan Štembera                  51536       H21K        
   178:00       Ondřej Lisý                               H21L        
   204:00       Pavel Schröter                 7203       H21L        
   134:00       Jiří Martan                    8129       H21L        
    94:00       Jan Vokurka                  253145       H21L        
    24:00       Antonín Kolář                             H65         



112 OK Chrastava          CZE 

    84:00       Martina Valešová               8194       D10         
    65:00       Zuzana Balcarová               4665       D12         
    56:00       Petra Sivčáková                8195       D14         
    82:00       Jana Valešová                  8190       D16         
    26:00       Martin Hruška                             H10L        
    20:00       Petr Medřický                             H10L        
     7:00       Eliška Šormová                            H12         
    17:00       Stanislav Nejman                          H12         
    23:00       Petr Medřický                             H21K        
     2:00       Miroslav Balcar               53531       H70         



113 OB Jenišovice         CZE 

    92:00       Jaroslava Havlová              4631       D50         
    16:00       Miroslav Bárta                 7778       H50         
     0:00       Miroslav Jedlička            336709       H50         



114 OK Jilemnice          CZE 

   146:00       Lenka Mechlová               301406       D16         
    23:00       Věra Malá                      9077       D21L        
   105:00       Lenka Hrobařová                9482       D21L        
    35:00       Ivana Prchalová              416287       D21L        
    59:00       Vojtěch Černý                  9091       H16         
    65:00       Jiří Mališ                     8555       H18         
    19:00       Jan Perůtka                   52705       H18         
   115:00       Martin Černý                  49478       H20         
    40:00       Jan Kolín                     51590       H21L        
   122:00       Evžen Malý                     9070       H45         



115 KOB Kamenický Šenov   CZE 

   128:00       Jitka Klímová                  8166       D50         
    23:00       Jaroslava Štrojsová            8228       D60         
    15:00       Věra Nejezchlebová            51384       D60         
   114:00       Jiří Nejezchleba               8235       H55         
    13:00       Josef Štrojsa                  8230       H60         



116 KBP Praha             CZE 

    93:00       Magdalena Gajdová              8696       D21L        
    96:00       Petr Valter                    6645       H55         



117 KVS Šumperk           CZE 

    90:00       Pavlína Mátlová               53112       D14         
   148:00       Yvona Mátlová                             D35         
    14:00       Ondřej Šrámek                 53105       H10L        
     3:00       Martin Mátl                   53108       H16         
   138:00       Jaromír Šrámek               515101       H21L        
   102:00       Jakub Halama                 515111       H21L        
    91:00       Radek Pavlík                              H35         



118 TJ Loko Beroun        CZE 

   152:00       Jana Procházková              52320       D10P        
    58:00       Zuzana Procházková            52317       D14         
    96:00       Kateřina Procházková          52319       D14         
   110:00       Lucie Mezníková              515151       D16         
   149:00       Kristina Hamáčková            52973       D18         
    16:00       Pavlína Procházková          232247       D40         
    93:00       Hana Dudíková                411766       D45         
    46:00       Eva Hamáčková                303959       D55         
    39:00       Pavel Procházka              410363       H16         
    35:00       Vojtěch Tvrdek                52316       H18         
    71:00       Adam Štemberk                232263       H18         
    35:00       Vladimír Mezník               52971       H40         
   108:00       Petr Dudík                   303905       H45         
   108:00       Vojtěch Tvrdek                51283       H55         
    90:00       Bohuslav Hamáček             411760       H55         



119 KOB Děčín             CZE 

   122:00       Kateřina Dubnová             416134       D16         
    96:00       Pavla Stibalová                8350       D21K        
   142:00       Beatrice Patzeltová            8345       D35         
    36:00       Lenka Dubnová                232347       D40         
    81:00       Věra Stibalová                 8344       D45         
    66:00       Vilém Patzelt                  8338       H14         
    87:00       Josef Vlk                    253104       H16         
    43:00       Jiří Duben                     8349       H18         
    47:00       Jiří Duben                   416135       H21K        
   133:00       Pavel Kolorenč               416230       H21K        
    46:00       Petr Štěpán                   51239       H21L        
    66:00       Jiří Duben                     8339       H45         
    86:00       Ivan Stibal                    8337       H45         
   112:00       Josef Vlk                      8336       H45         
   124:00       Pavel Kolorenč                 8342       H55         
    41:00       Miroslav Salov                 8340       H60         
    16:00       Tomáš Javůrek                232341       T4          
    20:00       Jan Syrůček                    8346       T4          



120 KOB Chemop Litvínov   CZE 

   137:00       Eva Neradová                   8115       D18         
    12:00       Klára Pavlíková                8111       D21K        
    67:00       Jitka Bakovská                 8113       D21L        
   139:00       Alena Neradová                 8114       D21L        
    85:00       Alena Neradová                 8110       D45         
    85:00       Jaroslav Nerad                 8108       H16         
   109:00       Libor Pavlík                   8104       H21K        
   135:00       Bronislav Pavlík               8119       H21K        
    86:00       Jan Kučerka                    8118       H21L        



121 Liaz Jablonec         CZE 

   112:00       Marie Matoušková               7742       D50         
    41:00       Jan Matoušek                   7746       H18         
   132:00       Luboš Matoušek                 7741       H55         



122 Loko Liberec          CZE 

    59:00       Anna Košková                 410732       D10L        
    53:00       Karolína Alexandrová           8547       D10L        
    89:00       Lucie Hoidekrová             410734       D12         
    77:00       Anna Štičková                253131       D12         
    26:00       Viktorie Peterková            51205       D21K        
   133:00       Dáda Korejčíková               8546       D21L        
   160:00       Iva Paroulková               253147       D35         
   109:00       Eva Štičková                 253133       D45         
    58:00       Hela Kubíková                  8242       D55         
    11:00       Jakub Hrdý                                H10L        
   137:00       Péťa Melichar                 51203       H10P        
   113:00       Honza Hrdý                                H10P        
   119:00       Jan Košek                    253141       H10P        
   143:00       Vojta Melichar                51207       H10P        
   125:00       Jan a Karolína Labský                     H10P        
    43:00       Jan Hoidekr                   51209       H16         
    76:00       Vojtěch Peterka              515503       H21L        
     5:00       Pavel Hoidekr                  8240       H40         
    49:00       Pavel Sobek                   51210       H40         
    22:00       Josef Peterka                 51204       H50         
   110:00       Jan Kraus                     51213       H55         
   120:00       Zdeněk Lukáš                   8243       H55         
     6:00       Zdeněk Pešek                  51201       H70         
    27:00       Vlasta Košková                            T2          
    18:00       Martin Štička                253135       T4          
     6:00       Jaromír Melichar               8503       T4          



123 Lokomotiva Plzeň      CZE 

    90:00       Jana Bohuslavová              51219       D21K        
    29:00       Václav Bohuslav                8856       H21K        



124 Lokomotiva Pardubice  CZE 

    87:00       Martina Dočkalová            515126       D21L        
    89:00       Jiřina Dočkalová               9290       D45         
    92:00       Zbyněk Štěrba                500288       H21L        
    74:00       Miroslav Novotný             301183       H45         



125 Lokomotiva Teplice    CZE 

    87:00       Lenka Kovářová               232915       D10         
   167:00       Karolína Žejdlíková           52923       D10P        
   147:00       Julie Kovářová               232914       D18         
   101:00       Alena Kovářová               232906       D45         
    57:00       Jindřich Kučera              232904       H10         
   116:00       Tomáš Kučera                1232495       H10P        
     3:00       Jaroslav Lachman             232494       H12         
    53:00       Lukáš Duchoň                2232495       H12         
    62:00       Dominik Látal                 52925       H14         
    93:00       Tomáš Eiselt                  52918       H16         
    55:00       Vojtěch Škara                 52928       H16         
    75:00       Jan Eiselt                    52916       H18         
   125:00       Martin Kučera                232901       H35         
   141:00       Michal Žejdlík                51331       H35         
   102:00       Miloš Eiselt                  52917       H45         
   106:00       Karel Kovář                  232907       H45         



126 MFF UK Praha          CZE 

    84:00       Anna Suková                   53196       D14         
    86:00       Martina Zelenková            232265       D21K        
    22:00       Lenka Škovroňová             416119       D21K        
   143:00       Eva Špačková                 232242       D21L        
   178:00       Lenka Tahalová               410727       D35         
    12:00       Eva Suková                   232264       D40         
   131:00       Miroslav Šimek               416321       H21K        
    87:00       Radim Halíř                    8073       H21K        
    49:00       David Stanovský               53181       H21K        
    25:00       Matěj Stránský               232248       H21K        
    48:00       Petr Kučera                  515076       H21L        
    89:00       Josef Šimůnek                             H35         
    61:00       Jiří Suk                     515016       H40         



127 Aero Odolená Voda     CZE 

     5:00       Antonín Žemla                 52122       H60         



128 OK24 Praha            CZE 

    74:00       Adéla Nováková               232750       D10L        
   173:00       Kateřina Jerieová                         D10P        
    78:00       Jitka Grégrová                51672       D21K        
     6:00       Lucie Richtrová               51687       D21K        
   126:00       Marie Nováková                51681       D35         
    14:00       Jarmila Němečková             51677       D40         
   140:00       Lukáš Richtr                              H10P        
    83:00       Aleš Richtr                   51686       H21K        
    41:00       Dušan Richtr                 410741       H21K        
    33:00       Martin Štrait                410393       H21K        
   109:00       Vladimír Čechmánek            51719       H35         
   105:00       Ivo Novák                     51679       H35         



129 Olymp Praha           CZE 

    20:00       Vladimír John                 49500       H50         



130 SKP České Budějovice  CZE 

   172:00       Eliška Stluková               51408       D35         
    78:00       Zdeněk Blabla                 51406       H45         



131 OK Pěnčín             CZE 

    93:00       Karolína Vydrová             230719       D10         
     8:00       Iva Kábrtová                 232387       D40         
   169:00       Ivan Vydra                     8185       H21K        
    31:00       Pavel Vydra                   49998       H40         
     9:00       Tomáš Vydra                    8163       T2          



132 SK Praga Praha        CZE 

    96:00       Ema Přibíková                303955       D10         
    90:00       Klára Hrabánková             232050       D10         
    47:00       Silvie Slavíková             246808       D10L        
    85:00       Johanka Přibíková            301618       D12         
   130:00       Hana Němečková                53013       D16         
   126:00       Dominika Ježková              51658       D16         
   134:00       Lucie Slavíková              301700       D16         
    56:00       Jitka Forštová                51268       D21K        
    37:00       Jana Kožinová                502089       D21L        
    77:00       Hana Tichovská                51676       D21L        
    69:00       Petra Janovská                52097       D21L        
    57:00       Magdalena Pokorná             51638       D21L        
    47:00       Magdalena Ryšavá               7904       D21L        
    33:00       Hana Tichovská                51688       D21L        
    65:00       Martina Spurná                51278       D21L        
    56:00       Ilona Hrabánková             232184       D40         
    52:00       Kateřina Slavíková            51275       D40         
    77:00       Drahomíra Syslová             52108       D45         
    80:00       Vlasta Doležalová             52095       D50         
    66:00       Ladislava Dvořáková           52096       D55         
    59:00       Jana Haňkovská                51698       D60         
    43:00       Ludmila Exnerová              51629       D60         
    40:00       Jan Němeček                  301135       H14         
    44:00       Přemysl Prášek               410392       H14         
     3:00       Tadeáš Lejsek                 51675       H18         
    45:00       Ondřej Pavlů                 232039       H18         
    53:00       Petr Baldrian                  2460       H21K        
    35:00       Patrik Hocke                              H21K        
    67:00       David Komín                    9767       H21K        
   107:00       Jakub Foršt                  236022       H21K        
   198:00       Tomáš Janovský                51636       H21L        
   184:00       Lukáš Hýbl                    51628       H21L        
   142:00       Ondřej Pokorný                51637       H21L        
    62:00       Luboš Matějů                  51745       H21L        
    42:00       Petr Nemšovský                51678       H21L        
    72:00       Vojtěch Hora                   8301       H21L        
     4:00       Ondřej Sysel                  52105       H21L        
   150:00       Martin Buzek                  51263       H21L        
   174:00       Ctibor Sysel                  52106       H21L        
    23:00       Viktor Slavík                 51276       H40         
    11:00       Jan Přibík                    51631       H40         
    70:00       David Hrabánek                51673       H45         
    84:00       Milan Horký                  232722       H45         
    36:00       Zdeněk Sysel                  52107       H50         
    40:00       Miroslav Doležal              51753       H50         
    56:00       Vladimír Prášil               51630       H65         
    24:00       Monika Přibíková             301617       T2          



133 OK99 Hradec Králové   CZE 

   124:00       Martina Lamichová              9839       D16         
   136:00       Tereza Novotná                 9423       D16         
   123:00       Lucie Machútová                9415       D18         
   109:00       Jana Balcarová                 9355       D18         
   105:00       Jana Vaculíková                9466       D18         
   113:00       Nina Azebová                   9353       D18         
   135:00       Zuzana Hendrychová           416329       D18         
   118:00       Vendula Doležalová             9358       D20         
    25:00       Tomáš Zelenka                301639       H16         
    15:00       Pavel Kubát                    9458       H16         
    91:00       Karim Azeb                     9352       H16         
    37:00       Jan Panchártek                 9464       H18         
    69:00       Josef Kycl                     9411       H18         
    27:00       Jan Kubát                      9385       H18         
     7:00       Martin Műller                  9417       H18         
   143:00       Aleš Balcar                    9354       H20         
    20:00       Petr Weber                     9460       H65         
    52:00       Rudolf Rychlý                  9823       H65         



134 VSK přírod Praha      CZE 

   161:00       Veronika Straková            219276       D10P        
    62:00       Kateřina Neumannová            8565       D14         
    39:00       Markéta Bernátková           416325       D21L        
   154:00       Naďa Preislerová               8568       D35         
   158:00       Jana Kroupová                303931       D35         
     5:00       Tomáš Straka                 219275       H10L        
   134:00       Jindřich Neumann                          H10P        
   128:00       Jan Ždimera                  336710       H10P        
    41:00       Vojtěch Neumann               51580       H12         
    31:00       Tomáš Kroupa                 301620       H12         
    35:00       Jakub Kroupa                   9912       H12         
    73:00       Tomáš Neumann                301117       H18         
    69:00       Václav Kroupa                 51635       H21K        
   113:00       Lukáš Straka                   8578       H21K        
    99:00       Jan Picka                    232328       H21K        
    39:00       Zdeněk Ždimera               303908       H21K        
   105:00       Petr Izák                    301642       H21K        
    43:00       Zbyněk Neumann                51579       H40         
   138:00       Jan Kramoliš                   7859       H55         
    12:00       Jana Straková                  8579       T2          
    24:00       Tomáš Bajer                   51576       T4          
     8:00       Michal Taraba                 51715       T4          



135 OK Sparta Praha       CZE 

   107:00       Radana Kavková               301144       D18         
    89:00       Eva Žemlová                   52118       D21L        
    25:00       Silje Sorebo                 253136       D21L        
    81:00       Jana Haluzová                 49639       D21L        
   174:00       Eva Tloušťová                 52114       D35         
    75:00       Zdeněk Přeček                500289       H21K        
   168:00       Kjartan Hauger               207831       H21L        
   129:00       Tomas Zemla                   51565       H35         
    26:00       Oldřich Hojný                 52111       H50         
    86:00       Jaromír Buriánek              51562       H55         
     4:00       Petr Rejpal                  410733       H65         



136 Slavia Hradec Králové CZE 

   140:00       Míša Chmelařová                9197       D16         
    94:00       Kristýna Mervartová            9473       D16         
   141:00       Tereza Teplá                   9186       D18         
   151:00       Tereza Hypiusová               9187       D18         
   155:00       Bára Vlosinská                 9110       D18         
    63:00       Jan Šabatka                    9193       H16         
    79:00       Matěj Stulík                   9195       H16         
    57:00       Lukáš Chmelař                  9196       H16         
    83:00       Jan Funda                      9843       H16         
    39:00       Jan Havlas                     9847       H18         
   171:00       Petr Hanovec                   9849       H21K        
    72:00       Petr Mádle                     9128       H45         



137 Sportcentr Jičín      CZE 

    94:00       Nikola Kochová                 9988       D14         
    84:00       Olga Procházková               9994       D16         
    50:00       Zdena Zlámalová                9952       D21K        
   103:00       Zuzana Procházková             9969       D21L        
     8:00       David Zlámal                              H10L        
   119:00       Petr Zlámal                    9962       H21K        
   144:00       vladimir Mikan                 9913       H55         
    16:00       Jaroslav Havlík              500268       H65         



138 Slavia Praha          CZE 

    55:00       Míla Zmeková                  51612       D60         
   120:00       Jiří Fišer                    51287       H21L        



139 SIG-MAT Mladá Bolesla CZE 

    76:00       Jana Žitná                    49973       D14         
    58:00       Monika Pološčuková             7722       D40         
    13:00       Tomáš Žitný                   49979       H18         
    93:00       Tomáš Žitný                   49971       H35         
    87:00       Pavel Šubrt                    7703       H40         



140 Start Náchod          CZE 

   116:00       Jiří Doucha                    9626       H21L        
    88:00       Zdeněk Sokolář                 9614       H21L        



141 Sobsa Praha           CZE 

    36:00       Petra Šašková                  4186       D21K        
   145:00       Luděk Šašek                    4189       H35         



142 Spartak Rychnov n. K. CZE 

    98:00       Denisa Kosová                  9471       D16         
   104:00       Žaneta Říčařová                9804       D16         
   145:00       Martina Jirčáková              9475       D18         
    31:00       Jiří Ptáček                    9491       H16         
    77:00       Jan Zemaník                  405976       H16         
    17:00       Martin Klícha                  9510       H18         
    47:00       Adam Dusílek                   9504       H18         
    25:00       Lukáš Pátek                    9498       H18         
    90:00       Jan Potštejnský                9525       H21L        



143 Stadion Nový Bor      CZE 

    72:00       Iva Nováková                  52915       D14         
    68:00       Petra Pavlovcová              52911       D14         
    34:00       Romana Žďárská                49983       D21K        
    30:00       Jana Žďárská                  49984       D21K        
    31:00       Radka Jedličková              52908       D21L        
    85:00       Petra Bernášková              49987       D21L        
   168:00       Ivana Abelová                 49988       D35         
   146:00       Matyáš Ludvík                 52904       H10P        
    23:00       Jan Pavlovec                  52912       H12         
    24:00       Vojtěch Ludvík                53565       H14         
    36:00       Jaroslav Kaňka                52906       H14         
    10:00       Pavel Čech                    52913       H14         
     0:00       Denis Oppel                   52907       H14         
    81:00       Jiří Bernášek                 49986       H21K        
    91:00       Lukáš Cerman                  52910       H21K        
     3:00       Petr Ludvík                   49990       H40         
    41:00       Petr Pavlovec                219203       H40         
    79:00       Pavel Čech                    52914       H40         



144 SK Ski-OB Štemberk    CZE 

   106:00       Edit Urbanová                 52480       D21K        
    21:00       Jaroslav Neumann               8276       H21K        



145 SK Studenec           CZE 

     2:00       Tomáš Chrást                   9974       H21L        
    10:00       Marek Jiří                     9096       H50         



146 Slavoj Sev Ústí n.L.  CZE 

   104:00       Kateřina Linková               8135       D14         
    58:00       Alena Linková                  8142       D21K        
    49:00       Michael Linka                  8148       H12         
   163:00       Milan Kraus                    8127       H21K        
   157:00       Petr Bílý                     51279       H21K        
   202:00       Miroslav Hromádka              8138       H21L        
    15:00       Vladislav Linka                8141       H40         



147 Tretra Praha          CZE 

    43:00       Martina Lisa                  51849       D21L        
    63:00       Iveta Lomáková                51553       D21L        
    19:00       Ondřej Martínek              416003       H21K        
   117:00       Hynek Matějka                 51145       H21K        
    21:00       Olaf Matthes                              T2          



148 Tempo Praha           CZE 

   119:00       Lucie Městková                49546       D21L        
   103:00       Dušan Romportl               515165       H21K        
   125:00       Ladislav Šplícha                          H21K        
   112:00       Simon Bercha                 416133       H21L        
   130:00       Jan Jirák                                 H21L        



149 Tatran Jablonec       CZE 

    68:00       Zuzana Pustaiová                          D10L        
    62:00       Anna Bláhová                 232503       D10L        
   158:00       Barbora Lejsková                          D10P        
   105:00       Martina Lejsková             416850       D12         
    66:00       Pavlína Lejsková             301342       D14         
   106:00       Tereza Posseltová            411767       D14         
   144:00       Barbora Šmausová             232505       D16         
   128:00       Zuzana Fólová                416844       D16         
   117:00       Martina Fólová               416834       D18         
   153:00       Barbora Svobodová              7719       D18         
    97:00       Růžena Zuzánková               8256       D21L        
    79:00       Pavlína Lejsková             416849       D21L        
    71:00       Marika Dobke                 820520       D21L        
   156:00       Magda Rydlová                  7726       D35         
   128:00       Helena Picková               416843       D35         
   132:00       Romana Posseltová            410359       D35         
    42:00       Ivana Večeřová               323618       D40         
    54:00       Hana Bláhová                 232644       D40         
    35:00       Vlasta Picková               232509       D60         
    72:00       Štěpán Picek                 232513       H10         
   110:00       Antonín Šmaus                             H10P        
   122:00       Jan Šmaus                                 H10P        
    25:00       Martin Posselt               232512       H12         
    38:00       Martin Bláha                 416846       H14         
     4:00       David Vokál                  232504       H14         
    70:00       David Pustai                 232645       H14         
     1:00       Petr Hostaš                  416830       H16         
    27:00       Jan Picek                    416840       H16         
    75:00       Daniel Vlček                 416836       H16         
    23:00       Tomáš Jílek                  307418       H16         
    35:00       Martin Večeřa                232508       H16         
     5:00       Michal Szabo                 232627       H16         
    63:00       Tomáš Kobr                   416837       H18         
    67:00       Pavel Beran                  416831       H18         
   135:00       Antonín Duda                  49999       H20         
   111:00       Ondřej Táborský                8250       H21K        
    59:00       Dušan Novotný                232502       H21K        
   155:00       David Vokál                  232514       H21K        
    10:00       Zdeněk Zuzánek                 8255       H21L        
    52:00       Maxim Reichardt              680803       H21L        
   106:00       Martin Vančura                51234       H21L        
   111:00       Josef Pustai                 232643       H35         
   103:00       Jan Picek                    416839       H35         
    97:00       Petr Hostaš                  416829       H35         
   121:00       Martin Posselt               232256       H35         
     7:00       Martin Lejsek                307417       H40         
    75:00       Ivan Šmaus                     8270       H40         
    12:00       Petr Horák                     8262       H50         
    15:00       Gabriela Šmausová            307416       T2          



150 Troja Praha           CZE 

    32:00       František Peterka              8861       H50         



151 OOB TJ Turnov         CZE 

    77:00       Alena Linková                 51537       D10L        
   164:00       Lucie Linková                             D10P        
   103:00       Lucie Kučerová                51539       D12         
    88:00       Veronika Vytinová            410748       D14         
    70:00       Irena Vašková                  8099       D14         
   108:00       Aneta Horáková                51225       D16         
    86:00       Tereza Dlouhá                 51538       D16         
   121:00       Jana Knoblochová              51814       D18         
   103:00       Tereza Sehnalová              51825       D18         
   120:00       Jana Hradilová                 7791       D20         
    45:00       Blanka Schusterová            53788       D21L        
    59:00       Veronika Horáková              7785       D21L        
   136:00       Iva Linková                   51809       D35         
   113:00       Jaroslava Holasová             8207       D45         
   124:00       Helena Kvapilová               8209       D50         
   116:00       Jana Konopáčová                8208       D50         
    70:00       Eva Šlézrová                   8211       D55         
    27:00       Marie Folprechtová             8212       D60         
    28:00       Vít Zakouřil                   8080       H14         
    49:00       Jan Hyka                     410746       H16         
    53:00       Adam Franců                   51822       H16         
    89:00       Jakub Procházka              410747       H16         
    45:00       Daniel Wolf                    8226       H16         
    95:00       Zdeněk Kubíček                51811       H21K        
    27:00       Michal Kubíček                            H21K        
    51:00       Jiří Kučera                   51821       H21K        
    38:00       Filip Stárek                   8218       H21L        
    26:00       Jakub Oma                    515087       H21L        
   166:00       Martin Váňa                   53759       H21L        
    34:00       Jindřich Kořínek             515082       H21L        
   114:00       Ondřej Holas                 515048       H21L        
   162:00       Martin Vlček                 515047       H21L        
    54:00       Petr Kučera                   51820       H21L        
    57:00       Zdeněk Kubíček                51813       H40         
    29:00       Vladimír Holas                 8219       H40         
    60:00       Jiří Konopáč                   8220       H45         
    30:00       Jindřich Jakubec               8351       H50         
    70:00       Eduard Folprecht              51815       H55         



152 SOK Turnov            CZE 

    95:00       Štěpánka Zakouřilová          51238       D12         
    11:00       Patrik Horák                 411609       H12         
    18:00       Jiří Pospíšil                  8323       H50         
    51:00       Martin Smutný                411581       H40         
    87:00       Anežka Smutná                411591       D12         



154 OOB Vamberk           CZE 

   139:00       Michaela Bednářová             9673       D18         
     4:00       Jana Klapalová                 9681       D40         
    21:00       Michal Klapal                  9670       H18         



155 KOB Vimperk           CZE 

     6:00       Mirka Vejvodová               51269       D40         



156 Slavia TU Liberec     CZE 

   155:00       Lucie Poloprutská                         D10P        
   101:00       Tereza Poloprutská            49952       D12         
    80:00       Gabriela Veselská              8281       D14         
   108:00       Markéta Poloprutská           49951       D14         
    92:00       Jitka Volná                   49954       D14         
   112:00       Markéta Kocourková                        D14         
   102:00       Eliška Kordíková               8157       D16         
    80:00       Barbora Havrdová              49961       D16         
    62:00       Zuzana Škodová                 8303       D21K        
    14:00       Marie Podrábská                8307       D21K        
   101:00       Zuzana Henychová               9061       D21L        
    51:00       Hana Blažková                 53313       D21L        
   127:00       Kateřina Šaffková              4211       D21L        
    50:00       Kamila Škapová                49959       D40         
    28:00       Kateřina Veselská              8290       D40         
    82:00       Ivana Karmazínová             51216       D55         
    38:00       Olga Bednaříková               8309       D55         
     3:00       Jana Nováková                 51221       D60         
    27:00       Matěj Veselský                            H12         
    61:00       Tomáš Henych                 515133       H16         
    67:00       Jan Škapa                     49958       H16         
    31:00       Jakub Škoda                    8305       H18         
   151:00       Přemek Škoda                   8302       H21K        
   186:00       Petr Henych                  515132       H21L        
   108:00       Rudolf Ropek                   7979       H21L        
    50:00       Pavel Pachner                  8298       H21L        
    14:00       Michal Horáček                51230       H21L        
   176:00       Lukáš Přinda                   8300       H21L        
    32:00       Ivo Habán                     53226       H21L        
   158:00       Ondřej Horáček                 4214       H21L        
     6:00       Martin Henych                515130       H21L        
     8:00       Libor Bednařík                 8296       H50         
     4:00       Miroslav Kocourek              8304       H50         
    98:00       Ladislav Ježek               253372       H55         
    76:00       Petr Karmazín                 51233       H55         
   106:00       Oldřich Přinda                 8299       H55         



157 USK Praha             CZE 

    70:00       Anezka Jahnova                51642       D21K        
    91:00       Magda Horova                   9782       D21L        
   137:00       Bara Baldrianova               9784       D21L        
    50:00       Dana Dohnalova                51645       D55         
    74:00       Vlada Hora                   515013       H21L        
   180:00       Jan Němeček                   52282       H21L        
   148:00       Jan Gajda                     51730       H21L        
   122:00       Tomáš Zakouřil                51726       H21L        
    30:00       Pavel Kopecky                 49385       H21L        
     9:00       Josef Dohnal                  51743       H60         



158 Netopýr Zákupy        CZE 

   115:00       Ludvík Kašpar                410399       H21K        
   131:00       Ludvík Kašpar                             H10P        



159 Meteor Kač Praha      CZE 

    30:00       Regina Ježková                51660       D40         
   128:00       Mirko Liberský                51693       H55         



160 Lokomotiva Trutnov    CZE 

     2:00       Jitka Hanušová                 9609       D40         
    59:00       Pavel Hanuš                    9632       H40         



161 Sokol Rovensko        CZE 

     2:00       Vladislav Vlček                7793       H50         



200 LKO Leszno            PL  

    64:00       Hanna Klimkowska             412275       D14         
   157:00       Natalia Biala                412274       D18         
    68:00       Zaklina Wolniak              412271       D21K        
    48:00       Jagoda Wolniak               412272       D21K        
    94:00       Weronika Biala               412273       D21K        
    21:00       Mikolaj Dubicki              412279       H12         
    56:00       Dominik Wels                 412278       H14         
    37:00       Marcin Klimkowski            412276       H16         
    65:00       Mateusz Hoffmann             412277       H16         



201 HKS Azymut Mochy      PL  

    73:00       Katarzyna Galla              412418       D12         
    69:00       Magdalena Grabiec            412419       D12         
    86:00       Aleksandra Dworak            412417       D14         
   170:00       Barbara Nowak                412420       D35         
     9:00       Adrian Dworak                412411       H12         
     5:00       Patryk Maly                  412413       H12         
    33:00       Szymon Karczmarek            412414       H12         
    29:00       Pawel Wolnik                 412416       H12         
    12:00       Jacek Galla                  412405       H14         
    46:00       Patryk Piosik                412406       H14         
    32:00       Mikolaj Grabiec              412407       H14         
    16:00       Mateusz Maly                 412408       H14         
     8:00       Damian Rychly                412409       H14         
    58:00       Patryk Placek                412422       H14         
    47:00       Piotr Szwajkowski            412403       H16         
    33:00       Bartosz Pawlak               412404       H16         
    57:00       Franciszek Galla             412402       H18         
   127:00       Marek Galla                  412401       H20         
   114:00       Andrzej Galla                412421       H45         



202 MKS Paulin Jelenia Go PL  

    13:00       Mateusz   Dzioba                          H12         
     7:00       Jakub         Dzioba                      H16         
    15:00       Michał       Nowak                        H18         
    53:00       Kamil  Bednarczyk                         H18         
   118:00       Marek Pietrusinski           412176       H45         
    84:00       Adam        Bogulak                       H55         
    88:00       Janusz Michalek              305985       H55         
   142:00       Henryk Glinski               305974       H55         



203 UKS Arkady Raszkow    PL  

    98:00       PAULINA DUDZINSKA            412246       D14         
   114:00       BARBARA DUDZINSKA            412251       D16         
   118:00       MARTA MASLINSKA              412249       D16         
    18:00       MIKOLAJ ZURKIEWICZ           412260       H14         
    22:00       MIKOLAJ DUTKOWSKI            412259       H14         



204 UKS-TUKAN Iwiny       PL  

    81:00       Wojciech Pachnik             222885       H16         
   131:00       Dariusz Pachnik              222895       H35         



205 WSK Grunwa Poznan     PL  

   118:00       Edward Bartkowiak            412412       H55         



206 WKS ?L?SK WROC?AW     PL  

   152:00       Sobczynska Joanna           1413311       D35         
    95:00       Wrzesi?ski Krzysztof         412111       H35         
    99:00       Szczygiel Marcin            2413311       H35         



207 Oborniki ?l?skie      PL  

    12:00       Tomasz Piasecki              413315       T4