Saxbo 2006Di 02.05.2006 16:56
Klubová startovní listina E2 - Böhmisches Torvytvořeno MT2003 © Stephan Krämer 2005

Kategorie         Jméno                       I průk.         Start 



3   Charlottenburger TSV  D   

T4                Katja Kaminski               236067         14:00 



4   SV KOWEG Görlitz      D   

H45               Christian Alter                6499        121:00 
D18               Anne Fritsche                861113        121:00 
D16               Claudia Göbel                553838        126:00 
H18               Ralf Hübschmann                6294         15:00 
H21K              Harald Juras                   6408        117:00 
D21K              Kerstin Juras                  7400        102:00 
H12               Frieder Kallweit               6480         58:00 
H40               Falk Storm                     6468         93:00 
D10L              Anne Zahn                      6423         66:00 



5   Kaulsdorfer OLV       D   

H18               Sascha Boeck                   5054         65:00 
H35               Uwe Brettschneider             5063         65:00 
H21K              Sven Demmig                    5070        145:00 
D21K              Anne Ferchow                   5068         30:00 
D21K              Eva Koch                       5058        106:00 
D21K              Katrin Kubald                  5067        114:00 
D10P              Lisa Kubald                  300820        153:00 
D21K              Anke Schellmann                5064         94:00 
H18               Christoph Ulrich               5082         55:00 
H55               Jochen Winkler                 2501         42:00 



7   Post SV Dresden       D   

H21L              Leif Bader                   821111        142:00 
D21K              Steffi Genderjahn              6517         32:00 
D21K              Diana Junghanß                 2013         60:00 
H21K              Markus Kautz                   2158        155:00 
H16               Paul Kossack                   2361         33:00 
H16               Andrei Kraemer                 2329          7:00 
D21L              Jitka Kraemer                  2016        101:00 
D35               Karin Kraemer                  2153        119:00 
D21K              Maika Kraemer                236065         52:00 
H45               Werner Kraemer                 2046        127:00 
D21L              Anett Leibiger                 2021         29:00 
H21L              Jens Leibiger                591019         88:00 
H20               Paul Leidinger                 2333        105:00 
D55               Helga Lucke                    2165         88:00 
H21L              Andreas Lückmann               2030        120:00 
H40               Anke Müller                    2047         65:00 
D10L              Dorothea Müller                6983         78:00 
D21K              Maria Müller                   2037         74:00 
H35               Matthias Müller                2176         55:00 
D21K              Beate Schmidt                  2043         86:00 
H21L              Jan von Dalowski               2009         36:00 
H21L              Holger Zimmerling              2045         70:00 



8   OLV Potsdam           D   

H45               Jürgen Helbig                236049        135:00 
H21L              Karsten Lehmann              300810        174:00 
H21L              Norbert Pflug                236516        202:00 
H21L              André Plötz                    6440        144:00 
H55               Gerhard Plötz                  6334         10:00 
H21L              Mirko Schütze                  6346         22:00 
H55               Bernd Vollandt               236055         24:00 
D21K              Doreen Vollandt                6838         66:00 



9   USC Magdeburg         D   

H40               Jürgen Kohler                300601         55:00 
H65               Peter Wichmann                 6010        129:00 



10  Post-SV Chemnitz      D   

D60               Käte Berndt                    7840        111:00 
H45               Peter Berndt                   2720        139:00 
H70               Werner Berndt                  7845         19:00 
H21K              Hartmut Knitsch                2642        151:00 
H40               Wolfram Knitsch                2684         51:00 
H60               Rolf Krüpfganz               300898        117:00 



11  USV TU Dresden        D   

D40               Birgit Buhler                  2246        141:00 
D16               Claudia Buhler                 1523        132:00 
H40               Gerhard-Michael Buhler         2247         23:00 
H16               Stefan Buhler                  1522         57:00 
D60               Erika Conrad                   1902        135:00 
H55               Helmut Conrad                501901         16:00 
D14               Elisabeth Drechsel           236497         70:00 
T2                Ines Drechsel                  6275         30:00 
H10               Johannes Drechsel            411586         22:00 
H40               Michael Drechsel             501908         79:00 
D21L              Cornelia Eckardt               2244        127:00 
D21L              Lisa Femmer                    1535        119:00 
H45               Joachim Gerhardt               2263        123:00 
H18               Falk Göbel                   667798         47:00 
H21L              Heiko Gossel                   2288        100:00 
D60               Ingrid Grosse                  2237         91:00 
D14               Sophie Gruschka                2276         86:00 
H55               Christian Haufe                2287         68:00 
D35               Kirstine Heinrich            411604        101:00 
D35               Christine Hempel               2299         92:00 
H45               Klaus Hempel                   2264        149:00 
D40               Sabine Juckelandt              2203        157:00 
H40               Kay-Uwe Kaufmann               2268         15:00 
H18               Albrecht Knoblauch             2228         71:00 
D21L              Sonnhild Knoblauch             2272         61:00 
D21L              Anne Kretzschmar               1984        109:00 
D50               Angelika Krüger                2573         36:00 
H55               Holm Krüger                    6227         58:00 
D21L              Sieglinde Kundisch             4122        155:00 
H21L              Wieland Kundisch               4121         72:00 
D40               Heike Leideck                620713        105:00 
H18               Henning Leideck                2223         17:00 
H20               Karsten Leideck              860305        103:00 
H21L              Andreas Lenk                   2201         16:00 
H21L              Michael Löhning                2280          8:00 
D21K              Susanne Löhning                2029         40:00 
H65               Peter Löwe                     6155        138:00 
H35               Alexander Lubs                 2224         23:00
D10P              Gerda Lubs                   411584        150:00 
D18               Sophia Melhem                  1510        109:00 
H60               Rainer Müller               2222222         90:00 
H21K              Josef Neumann                  6429        139:00 
D14               Corinna Nieke                236505        102:00 
H40               Hagen Nieke                    6210         75:00 
D12               Patricia Nieke               237506        118:00 
D40               Sabine Nieke                 411427         97:00 
H16               Frank Nitzsche               411629         17:00 
H21L              Andrej Olunczek             2000171         20:00 
H14               Clemens Pätzold              300764         84:00 
D18               Gundula Peisker              302942        125:00 
D21L              Sabine Poitz                   5007         99:00 
D55               Margit Reichert                1505         72:00 
D16               Anna Reinhardt                 2205        122:00 
H16               Philippe Richter               2240         47:00 
D40               Sabine Richter                 2365         89:00 
H14               Theophil Richter               2245         64:00 
H21L              Tom Richter                    2369         96:00 
H21L              Martin Schmotz                 2211        190:00 
H14               Richard Völkel                 1536         58:00 
H40               Mayk Wendisch                  1506         35:00 
H35               Frank Wolfram                411449          7:00 
H21L              Thomas Wuttig                  2238        178:00 
H45               Norbert Zenker                 2249        117:00 



13  SSV Planeta Radebeul  D   

H21L              Robert Dittmann                6484        116:00 
H16               Daniel Hammer                300657          9:00 
H18               Christoph Harnisch           300630         61:00 
H21L              Daniel Härtelt               812005        206:00 
H21K              Fred Härtelt                   2081         39:00 
H55               Helmut Härtelt                 2097         50:00 
H50               Manfred Hickethier             2305         44:00 
D21K              Dagmar Hockeborn               2316         26:00 
H21K              Sven Hockeborn                 2102        159:00 
D40               Bettina Kempe                  7849        137:00 
H10               Kilian Kempe                 300610         19:00 
H21L              Robert Krüger                  2301        188:00 
D60               Bärbl Lekauskas                2096        115:00 
D21K              Katrin Oehler                235835        104:00 
H50               Frank Paschka                307016         17:00 
H18               Max Röhnert                  502217         73:00 
D45               Petra Schmalfeld               2303         37:00 
H60               Tassilo Schmalfeld             2089        120:00 
H21L              Frank Sickert                  2088        180:00 
D50               Gisela Tonn                    2307         28:00 
H50               Konrad Tonn                    2086         56:00 
H45               Frank Wiedenfeld             300690        113:00 
H18               Martin Wiedmer                 2312         57:00 
H50               Steffen Wiedmer                2304         26:00 



14  OL-Team Wehrsdorf     D   

H50               Dietmar Fremder                6025         62:00 
H21K              Lars Fremder                   6416         99:00 
H21L              André Schöne                   6493        114:00 
D21K              Sylvia Thomas                  6008         80:00 
H21K              Stefan Wedlich                 6296        127:00 



15  HSG Merseburg         D   

D21L              Kristin Hentschel            236094        157:00 
H50               Peter Schoppe                  7597         32:00 



16  USV Jena              D   

H40               Peter Vitzthum                 1648         43:00 



17  SV Handwerk Erfurt    D   

H21L              Christian Töpfer               1979        128:00 



18  Treptower SV 1949 Ber D   

H35               Stefan Bleidorn              410121         59:00 
H40               Frank Braatz                   5050         63:00 
D45               Monika Braatz                  5100         33:00 
D21L              Christine Büchner              5137         53:00 
D12               Annika Dube                  410202        116:00 
D21K              Nicole Dube                    5041        122:00 
H21K              Jürgen Kaminski              410210         93:00 
H40               Dirk Meyer                     5047         31:00 
H21L              Dennis Müller                  5040        134:00 
H21L              Lutz Spranger                  1647        168:00 
H40               Michael Spuhn                  5096         59:00 
D21K              Anke Winnig                    6103         54:00 



19  LVB Leipzig           D   

H40               Detlef Richter                 6407         29:00 



20  Turbine Neubrandenbur D   

T4                Peter Hacker                   6457         20:00 
D55               Ulrike Hacker                  6464         64:00 
D21K              Kerstin Pischke                6445         48:00 
D21K              Ulrike Pischke               302965         42:00 
D21K              Anke Schmiedeberg              6006         82:00 
D60               Brigitte Schmiedeberg          6035        127:00 
H35               Nils Schmiedeberg            501914         13:00 



21  TOLF Berlin           D   

D12               Jennifer Arnold              224343         96:00 
D12               Alexandra Bartsch            264536        104:00 
H45               Andreas Groß                 220382        151:00 
D18               Isabell Jänich                 5025        135:00 
H20               Tobias Jänich                  5014         95:00 
D40               Helena Mathea                  5012        161:00 
H12               Mark Otto                    219337         86:00 
H40               Volker Otto                  219339         37:00 
D21L              Ulrike Winkler                 5017         31:00 
H55               Bernd Wollenberg               5005         60:00 
D21L              Katerina Wollmerstädt          5004        103:00 



22  SV Bad Düben          D   

H21K              Steffen Bäßler                 6371         63:00 
D21K              Anne Conrad                  500432         88:00 
T2                Antje Derksen                  6372         18:00 
H21K              Marcel Höbig                   6370        141:00 
D21K              Sandra Jahn                    7850         46:00 
H21K              André Kern                     6373         67:00 
D21K              Antje Kern                   236033         96:00 
H60               Wilmar Kern                    6345         99:00 



23  TV 05 Bierbach        D   

D35               Susanne Heyder               303992         80:00 



24  USC Leipzig           D   

D60               Birge Kärger                   2146        103:00 
H60               Jörg Kärger                    2216         96:00 
H21L              Wieland Kärger                 2119        182:00 
H35               Falk Martin                    2209         35:00 
H21L              Torsten Ochmann                2125        162:00 



26  SV Robotron Dresden   D   

D18               Elisabeth Ansorge            502216        139:00 
H20               Michael Ansorge                2052         93:00 
H45               Ronald Ansorge                 2199        155:00 
D10L              Aurelia Berger                 2197         87:00 
D12               Maria Berger                   2055        100:00 
H20               Marc Conrad                    4886        109:00 
H10L              Anton Cruse                    2191         12:00 
H16               Franz Cruse                  501906         81:00 
D40               Katrin Cruse                   2189        153:00 
H40               Kay Cruse                      2190         81:00 
H21L              Peter Gawlitza                 2195         62:00 
H40               Peter Hering                   2063         27:00 
D40               Silke Jahn                     6236         93:00 
D21K              Kathrin Peters                 6431         78:00 
D21K              Katja Pompe                    6465        126:00 
H35               Tilo Pompe                     2068          9:00 
D35               Katrin Renger                  2822         89:00 
D60               Rita Renger                    2711         83:00 
H60               Hans-Jochen Rößler             2072        111:00 
H40               Steffen Schäfer              236150         19:00 
H60               Klaus-Henning Weck             4545         84:00 
H40               Holm Winter                    6405         85:00 



27  USG Chemnitz          D   

H40               Gerd Böhme                     6148         87:00 
D40               Petra Böhme                    6177        113:00 
D12               Franziska Knitsch              7807        102:00 
H16               Sebastian Knitsch            411471         77:00 
H40               Peter Richling                 6366         45:00 
D40               Antje Richter                  6367         77:00 
D18               Undine Richter                 6369        117:00 
D16               Sylva Roßberg                411468        120:00 
H40               Uwe Vogel                    411466         61:00 
H14               Anatolij Zelenin             411470         60:00 
H35               Andrei Zelenin               411472         39:00 
H10L              Dimitri Zelenin              411465         18:00 
D12               Alexandra Zelenina           236520         98:00 
D35               Ekaterina Zelenina           411463         86:00 



28  SV TU Ilmenau         D   

H18               Florian Bergmann               5203         43:00 
H20               Christoph Brandt             501948         97:00 
H14               Johannes Brandt                4829         54:00 
H45               Wolfgang Brandt                5190        145:00 
H21L              Yves Laske                     5186        160:00 
H20               Martin Riebisch                5196        101:00 



29  Turn-Klubb zu Hannove D   

H65               Günter Gohde                 410410        141:00 
H21K              Andi Kietsch                   6141         91:00 
D18               Elisabeth Seib                 7594        105:00 
D21L              Jenny Seib                   410404         65:00 
H40               Leo Seib                       5794         95:00 



30  OLV Weimar            D   

D60               Ilse Eulitz                    1969        119:00 
H35               Meinhard Foethke               1957         49:00 
D21L              Katrin Hölzer                  1980        147:00 
H45               Frank Kretzschmar              1986        161:00 
D45               Ute Kretzschmar                1985         57:00 
D21K              Ximena Matus                   1418        108:00 



31  ESV Lok Berlin-Schöne D   

D21L              Friederike Frenzel             5101        115:00 
H55               Michael Frenzel              501913         26:00 
H45               Kay-Olaf Gläser                5115        147:00 
H40               Bernd Graumann                 6806         49:00 
D16               Friederike Graumann          236514        152:00 
D40               Heidi Graumann                 6810        133:00 
H10               Leo Graumann                   6805         25:00 
H21L              Arne Heinicke                  5104         46:00 
H55               Christian Kremer               5111         38:00 
H55               Andreas Müller                 5106         18:00 
D50               Karin Müller                   6802         48:00 
H70               Klaus Schlittermann            5107         27:00 
H40               Lutz Wohlrabe                  6808         77:00 
H55               Jürgen Ziesche               236105         22:00 



33  BSV Friedrichshafen   D   

H21K              Lutz Werner                   63429        125:00 



100 OK Jiskra Nový Bor    CZE 

H65               Miroslav Beránek               4131        150:00 
H40               Pavel Dikoš                   50000         47:00 
H40               Miloš Doležal                  8523         53:00 
H40               Boris Doškář                   8490         57:00 
D18               Sofie Doškářová                8483        103:00 
D16               Tereza Doškářová               8494        150:00 
H16               Ladislav Čech                  8470         19:00 
D16               Šárka Folbrechtová             8479        154:00 
H16               Matouš Karvánek               52902         87:00 
H14               Jakub Kohout                   4378         74:00 
H21L              Tomáš Kolařík                  8513        152:00 
H70               Jaroslav Křtěnský              4132         23:00 
D21K              Ita Krafková                   8532        110:00 
D40               Zdena Kratochvílová            8467        125:00 
H14               Jaroslav Krejčí                4381         78:00 
H21L              Jaroslav Krejčí                8512         12:00 
H70               Jan Langr                      8541         31:00 
D60               Marie Langrová                 8542        107:00 
H14               Šimon Lomič                    4372         70:00 
H14               Vít Šákr                       4359         44:00 
D18               Michaela Šákrová               8481         99:00 
D21L              Jana Šípová                    8476               
H21L              Tomáš Srb                     52905        156:00 
H18               Michal Stránský               52901         13:00 
D21K              Katka Švihovská                8528        118:00 
H21L              Marek Vobr                     8529         80:00 
H14               Vlastimil Zelenka              4371        102:00 



101 TJ Baník Ostrava      CZE 

H55               Vlastimil Dvořák              51370         46:00 



102 Sokol Dobřichovice    CZE 

D35               Pavla Mrázová                  7868         95:00 
H40               Jaroslav Pavlů               232041         91:00 
H35               Antonín Procházka             51965         69:00 
D12               Marie Procházková             51177        120:00 
D40               Miluše Procházková            51966        145:00 
D16               Šárka Rusá                   301314        118:00 
H14               Tomáš Rusý                   301101         50:00 
D21L              Jitka Svobodová               53598         73:00 



103 Kotlářka Praha        CZE 

D12               Hana Dlouhá                    8645        106:00 
D35               Jana Dlouhá                    8644        116:00 
H35               Jiří Dlouhý                    8643         37:00 
H21K              Petr Dlouhý                   49822         69:00 
H21L              František Duda                51758         86:00 
D21L              Vendula Havlíčková            51759         51:00 
H21L              Martin Janata                  8277        148:00 
H21L              Oldřich Janeček              515015         52:00 
D20               Barbora Mališová              49898        132:00 
H21L              Martin Margold                 8560         94:00 
H21L              Jiří Mrázek                   51797        130:00 
D50               Ivana Mrázková                51795         20:00 
H55               Aleš Procházka                49885         52:00 
H60               Zdenko Procházka              51800         87:00 
H12               Václav Šňupárek                9881         50:00 
D55               Hana Stehnová                 51799         76:00 
D21L              Lucie Waldová                  9785         67:00 
H21L              Petr Žaloudek                 51783        124:00 



104 Rozmarýn Litoměřice   CZE 

H55               Tomáš Babický                  8890          6:00 
H20               Hynek Bartoš                 301541         89:00 
H12               František Branda             301542         46:00 
H20               Radoslav Budaj                 7257         99:00 
H14               Jakub Grmela                 301543         88:00 
D21L              Iva Nedvídková                 5642        113:00 
D55               Jitka Nedvídková               5991         84:00 
H35               Petr Nosek                   236061         25:00 
T4                Petr Suchopárek              301544         24:00 



105 KOB Dobruška          CZE 

D21L              Václava Krásná                 8130         47:00 
H21L              Tomáš Leštínský                7245        164:00 
H21L              Radek Sedlák                 502086         90:00 



106 OK Doksy              CZE 

T2                Kateřina Boskovská                          22:00 
H12               Tomáš Boskovský                7773         88:00 
H10               Vojtěch Boskovský                           16:00 
H14               Jakub Charousek                             92:00 
D14               Lucie Hradecká                 7764         42:00 
D21L              Petra Hradecká                 7768         87:00 
H10L              Jaroslav Hradecký                           30:00 
H21K              Jaroslav Hradecký              7763         97:00 
H16               Tomáš Kořínek                  7761         31:00 
H21K              Zdeněk Kořínek                 7762        101:00 
H21K              Daniel Novák                   7767         51:00 
H21K              Tom Novák                      7755         65:00 
H21K              Jan Procházka                  7766         47:00 



107 Sokol Pha Spořilov    CZE 

H21K              Martin Hubený                               55:00 
H55               Jan Šťovíček                  51548         30:00 
D55               Zdena Šťovíčková              51549         92:00 



108 VŠTJ Ekono Praha      CZE 

H45               Miroslav Fanta                51147        125:00 
D35               Libuše Fantová                51583        125:00 
H21L              Jura Janeček                  51587         54:00 
H21L              Libor Jirků                   51139         68:00 
D35               Ivana Koucká                               110:00 
H35               Roman Koucký                                57:00 
D21L              Dagmar Kunová                 51594        141:00 
D21L              Romana Maunová                51270         49:00 
H35               Jan Pecka                     51600         15:00 
D35               Ivana Pecková                 51601        134:00 
D21L              Barbora Rančáková            301189         69:00 
D21L              Martina Sedláčková            53816        149:00 



109 SF Praha              CZE 

H21L              Jan Čech                     416195         84:00 
H21L              Pavel Kurfürst               207827        158:00 
H21L              Tomáš Kužel                  515098        166:00 
D21K              Michaela Kuželová            211539         28:00 
H21L              Karel Nitsch                   8914        126:00 
H21L              Ondřej Skripnik              232128        172:00 
D21K              Kateřina Skripniková          51853         92:00 
H21K              Jan Smotlacha                224876        137:00 
H12               Jan Tojnar                   232241         84:00 
H21L              Jan Tojnar                     8912        140:00 
H10L              Michal Tojnar                410380         36:00 
D21K              Magdalena Vojtková           207837         68:00 
H21L              Martin Žáček                 207810        194:00 



110 JKOB Frýdlant         CZE 

H21K              Jiří Havel                     8327        153:00 
H21K              František Juřina               8329         71:00 
H55               Robert Juřina                  8332         40:00 
H40               Aleš Macháček                  8333         17:00 
D10L              Bára Macháčková                             63:00 
D10L              Eliška Macháčková                           72:00 
D21K              Michaela Macháčková            8328         62:00 
H21K              Marek Schwarz                  8326        119:00 
H12               Dan Sedláček                  49994         78:00 
D12               Anna Würzová                  49995        110:00 
D10L              Karolína Würzová                            81:00 
D35               Kateřina Würzová             515004        128:00 



111 OK Harcov             CZE 

H65               Antonín Kolář                              153:00 
H21L              Ondřej Lisý                                106:00 
H21L              Jiří Martan                    8129        184:00 
H21L              Pavel Schröter                 7203          6:00 
H21K              Jan Štembera                  51536         45:00 
H21L              Jan Vokurka                  253145         78:00 
D21K              Marta Vokurková              253111         50:00 



112 OK Chrastava          CZE 

H70               Miroslav Balcar               53531               
D12               Zuzana Balcarová               4665        130:00 
H10L              Martin Hruška                               39:00 
H10L              Petr Medřický                               33:00 
D10               Martina Valešová               8194         52:00 



113 OB Jenišovice         CZE 

H50               Miroslav Bárta                 7778         35:00 
D50               Jaroslava Havlová              4631         24:00 
H50               Miroslav Jedlička            336709         20:00 



114 OK Jilemnice          CZE 

H20               Martin Černý                  49478         87:00 
H16               Vojtěch Černý                  9091         51:00 
D21L              Lenka Hrobařová                9482        129:00 
H21L              Jan Kolín                     51590         66:00 
D21L              Věra Malá                      9077         27:00 
H18               Jiří Mališ                     8555         29:00 
H45               Evžen Malý                     9070        157:00 
D16               Lenka Mechlová               301406        112:00 
H18               Jan Perůtka                   52705         25:00 
D21L              Ivana Prchalová              416287         55:00 



115 KOB Kamenický Šenov   CZE 

D20               Gábina Benešová               52899               
H60               Josef Štrojsa                  8230        114:00 
D55               Jaroslava Štrojsová            8228        112:00 



116 KBP Praha             CZE 

D21L              Magdalena Gajdová              8696         95:00 
H55               Petr Valter                    6645         44:00 



117 KVS Šumperk           CZE 

H21L              Jakub Halama                 515111          2:00 
H16               Martin Mátl                   53108         25:00 
D14               Pavlína Mátlová               53112         66:00 
D35               Yvona Mátlová                              122:00 
H35               Radek Pavlík                                29:00 
H21L              Jaromír Šrámek               515101        212:00 
H10L              Ondřej Šrámek                 53105         15:00 



118 TJ Loko Beroun        CZE 

H45               Petr Dudík                   303905        153:00 
D45               Hana Dudíková                411766         49:00 
H55               Bohuslav Hamáček             411760         54:00 
D55               Eva Hamáčková                303959        104:00 
D18               Kristina Hamáčková            52973         97:00 
H40               Vladimír Mezník               52971         41:00 
D16               Lucie Mezníková              515151        142:00 
H16               Pavel Procházka              410363         29:00 
D10P              Jana Procházková              52320        147:00 
D14               Kateřina Procházková          52319         78:00 
D40               Pavlína Procházková          232247         85:00 
D14               Zuzana Procházková            52317         26:00 
H18               Adam Štemberk                232263         39:00 
H18               Vojtěch Tvrdek                52316         23:00 
H55               Vojtěch Tvrdek                51283         12:00 



119 KOB Děčín             CZE 

H45               Ivan Stibal                    8337        111:00 
D45               Věra Stibalová                 8344         45:00 
H21L              Petr Štěpán                   51239         74:00 
H40               Petr Vlček                     8341          9:00 
D40               Jindra Vlčková                 8347        173:00 
D14               Klára Vlčková                 53554        106:00 



120 KOB Chemop Litvínov   CZE 

D21L              Jitka Bakovská                 8113        133:00 
H21K              Jan Kučerka                    8118         85:00 
H16               Jaroslav Nerad                 8108         39:00 
D21L              Alena Neradová                 8114         41:00 
D45               Alena Neradová                 8110         29:00 
D18               Eva Neradová                   8115        111:00 
H21L              Bronislav Pavlík               8119        204:00 
H21K              Libor Pavlík                   8104         41:00 
H50               Miroslav Pavlík                8101         47:00 
D21K              Klára Pavlíková                8111         36:00 



121 Liaz Jablonec         CZE 

H18               Jan Matoušek                   7746         63:00 
H55               Luboš Matoušek                 7741         36:00 
D50               Marie Matoušková               7742         44:00 



122 Loko Liberec          CZE 

D10L              Karolína Alexandrová           8547         84:00 
H16               Jan Hoidekr                   51209         49:00 
H40               Pavel Hoidekr                  8240         67:00 
D12               Lucie Hoidekrová             410734        124:00 
H10P              Honza Hrdý                                 135:00 
H10L              Jakub Hrdý                                  42:00 
D21L              Dáda Korejčíková               8546        131:00 
H10P              Jan Košek                    253141        114:00 
D10L              Anna Košková                 410732         54:00 
T2                Vlasta Košková                              28:00 
D55               Hela Kubíková                  8242        116:00 
H10P              Jan a Karolína Labský                      120:00 
H55               Zdeněk Lukáš                   8243         64:00 
D35               Iva Paroulková               253147        113:00 
H21L              Vojtěch Peterka              515503         50:00 
H40               Pavel Sobek                   51210         89:00 
T4                Martin Štička                253135         16:00 
D12               Anna Štičková                253131        128:00 
D45               Eva Štičková                 253133         53:00 



123 Lokomotiva Plzeň      CZE 

H21K              Václav Bohuslav                8856        105:00 
D21K              Jana Bohuslavová              51219         84:00 



124 Lokomotiva Pardubice  CZE 

D45               Jiřina Dočkalová               9290         21:00 
D21L              Martina Dočkalová            515126         57:00 
H45               Miroslav Novotný             301183        133:00 
H21L              Zbyněk Štěrba                500288         28:00 



125 Lokomotiva Teplice    CZE 

H18               Jan Eiselt                    52916         45:00 
H45               Miloš Eiselt                  52917        131:00 
H16               Tomáš Eiselt                  52918         73:00 
T4                Karel Hulha                  252925         12:00 
H12               Lukáš Hulha                   52927         74:00 
H45               Karel Kovář                  232907        143:00 
D45               Alena Kovářová               232906         41:00 
D18               Julie Kovářová               232914        129:00 
D10               Lenka Kovářová               232915         46:00 
H10               Jindřich Kučera              232904         28:00 
H35               Martin Kučera                232901         47:00 
H10P              Tomáš Kučera                 232495        108:00 
H14               Dominik Látal                152925         80:00 
H16               Vojtěch Škara                 52928         85:00 
H35               Michal Žejdlík                51331         41:00 
D10P              Karolína Žejdlíková           52923        162:00 



126 MFF UK Praha          CZE 

H21L              Marek Blahuta                 51592         64:00 
H21K              Radim Halíř                    8073         73:00 
H21L              Petr Kučera                  515076         76:00 
H21K              Miroslav Šimek               416321         87:00 
H35               Josef Šimůnek                               19:00 
D21L              Lenka Škovroňová             416119        137:00 
D21L              Eva Špačková                 232242        143:00 
H21L              David Stanovský               53181         38:00 
H21K              Matěj Stránský               232248         77:00 
H40               Jiří Suk                     515016         21:00 
D14               Anna Suková                   53196         94:00 
D40               Eva Suková                   232264        129:00 
D21L              Lenka Tahalová               410727        151:00 
D21K              Martina Zelenková            232265         70:00 



127 Aero Odolená Voda     CZE 

H16               Martin Hartl                  52119         21:00 
H40               Zdeněk Hartl                  52121         25:00 
D40               Blanka Hartlová               51356        121:00 
H60               Antonín Žemla                 52122        108:00 



128 OK24 Praha            CZE 

H35               Vladimír Čechmánek            51719         21:00 
D21K              Jitka Grégrová                51672         38:00 
H35               Ivo Novák                     51679         17:00 
D10L              Adéla Nováková               232750         75:00 
D35               Marie Nováková                51681         98:00 
H21K              Aleš Richtr                   51686         31:00 
H10P              Lukáš Richtr                               105:00 
D21K              Lucie Richtrová               51687         44:00 
H21K              Martin Štrait                410393         61:00 



129 Olymp Praha           CZE 

H50               Vladimír John                 49500         59:00 



130 SKP České Budějovice  CZE 

H45               Zdeněk Blabla                 51406        115:00 
D35               Eliška Stluková               51408        104:00 



131 OK Pěnčín             CZE 

D40               Iva Kábrtová                 232387        101:00 
H10L              Tomáš Pacholík                               9:00 
H21K              Ivan Vydra                     8185        111:00 
H40               Pavel Vydra                   49998         73:00 
T2                Tomáš Vydra                    8163         24:00 
D10               Karolína Vydrová             230719         55:00 
T2                Markéta Vydrová                8180         16:00 



132 SK Praga Praha        CZE 

H21L              Petr Baldrian                  2460         60:00 
T2                František Brettl             246850         20:00 
D21L              Marta Brettlová               51699         39:00 
H21L              Martin Buzek                  51263         92:00 
H50               Miroslav Doležal              51753         23:00 
D50               Vlasta Doležalová             52095         32:00 
D55               Ladislava Dvořáková           52096         96:00 
D60               Ludmila Exnerová              51629         99:00 
H21K              Jakub Foršt                  236022         81:00 
D21K              Jitka Forštová                51268         58:00 
D60               Jana Haňkovská                51698        123:00 
H21K              Patrik Hocke                               129:00 
H21L              Vojtěch Hora                   8301        108:00 
H45               Milan Horký                  232722        159:00 
H45               David Hrabánek                51673        141:00 
D40               Ilona Hrabánková             232184        109:00 
D10               Klára Hrabánková             232050         43:00 
H21L              Lukáš Hýbl                    51628         82:00 
D21L              Petra Janovská                52097        121:00 
H21L              Tomáš Janovský                51636        112:00 
D16               Dominika Ježková              51658        116:00 
H21K              David Komín                    9767        133:00 
D21L              Jana Kožinová                502089         59:00 
H18               Tadeáš Lejsek                 51675         27:00 
H21L              Luboš Matějů                  51745        122:00 
H21L              Petr Nemšovský                51678         30:00 
H14               Jan Němeček                  301135         94:00 
D16               Hana Němečková                53013        148:00 
H18               Ondřej Pavlů                 232039         35:00 
H40               Jan Přibík                    51631         39:00 
D10               Ema Přibíková                303955         49:00 
D12               Johanka Přibíková            301618        114:00 
D21K              Monika Přibíková             301617         98:00 
D21L              Magdalena Pokorná             51638         75:00 
H21L              Ondřej Pokorný                51637        104:00 
H14               Přemysl Prášek               410392        100:00 
H65               Vladimír Prášil               51630        135:00 
D21L              Magdalena Ryšavá               7904        145:00 
H40               Viktor Slavík                 51276         83:00 
D40               Kateřina Slavíková            51275         81:00 
D16               Lucie Slavíková              301700        128:00 
D10L              Silvie Slavíková             246808         69:00 
H21L              Ctibor Sysel                  52106         26:00 
H21L              Ondřej Sysel                  52105        118:00 
H50               Zdeněk Sysel                  52107         29:00 
D45               Drahomíra Syslová             52108         25:00 
H21L              Pavel Tesař                   51709        154:00 
D21L              Hana Tichovská                51676         71:00 
D21L              Hana Tichovská                51688         79:00 



133 OK99 Hradec Králové   CZE 

H16               Karim Azeb                     9352         79:00 
D18               Nina Azebová                   9353        143:00 
H20               Aleš Balcar                    9354        107:00 
D18               Jana Balcarová                 9355        115:00 
D20               Vendula Doležalová             9358        134:00 
D18               Zuzana Hendrychová           416329        127:00 
H18               Jan Kubát                      9385         69:00 
H16               Pavel Kubát                    9458         67:00 
H18               Josef Kycl                     9411         59:00 
D16               Martina Lamichová              9839        110:00 
D18               Lucie Machútová                9415        131:00 
H18               Martin Műller                  9417         51:00 
D16               Tereza Novotná                 9423        130:00 
H18               Jan Panchártek                 9464         19:00 
H65               Rudolf Rychlý                  9823        132:00 
D18               Jana Vaculíková                9466        137:00 
H65               Petr Weber                     9460        156:00 
H16               Tomáš Zelenka                301639         53:00 



134 VSK přírod Praha      CZE 

T4                Tomáš Bajer                   51576         22:00 
D21L              Markéta Bernátková           416325         93:00 
H21K              Petr Izák                    301642         53:00 
H55               Jan Kramoliš                   7859         48:00 
H12               Jakub Kroupa                   9912         76:00 
H12               Tomáš Kroupa                 301620         62:00 
H21K              Václav Kroupa                 51635        157:00 
D35               Jana Kroupová                303931         77:00 
H10P              Jindřich Neumann                           126:00 
H18               Tomáš Neumann                301117         75:00 
H12               Vojtěch Neumann               51580         52:00 
H40               Zbyněk Neumann                51579         69:00 
D14               Kateřina Neumannová            8565         82:00 
H21K              Jan Picka                    232328         57:00 
D35               Naďa Preislerová               8568         83:00 
H21K              Lukáš Straka                   8578         95:00 
H10L              Tomáš Straka                 219275         27:00 
T2                Jana Straková                  8579         12:00 
D10P              Veronika Straková            219276        156:00 
T4                Michal Taraba                 51715         26:00 
H10P              Jan Ždimera                  336710        111:00 
H21K              Zdeněk Ždimera               303908        147:00 



135 OK Sparta Praha       CZE 

H55               Jaromír Buriánek              51562         28:00 
D21L              Jana Haluzová                 49639         91:00 
H21L              Kjartan Hauger               207831         18:00 
H50               Oldřich Hojný                 52111         50:00 
D18               Radana Kavková               301144        133:00 
H21K              Zdeněk Přeček                500289         83:00 
H65               Petr Rejpal                  410733        144:00 
D21L              Silje Sorebo                 253136         83:00 
D35               Eva Tloušťová                 52114        137:00 
D40               Jindra Vrabcová               51570        165:00 
H35               Tomas Zemla                   51565         11:00 
D21L              Eva Žemlová                   52118        153:00 



136 Slavia Hradec Králové CZE 

H16               Lukáš Chmelař                  9196         59:00 
D16               Míša Chmelařová                9197        114:00 
H16               Jan Funda                      9843         65:00 
H21K              Petr Hanovec                   9849         33:00 
H18               Jan Havlas                     9847         41:00 
D18               Tereza Hypiusová               9187        141:00 
H45               Petr Mádle                     9128        129:00 
D16               Kristýna Mervartová            9473        146:00 
H16               Jan Šabatka                    9193         13:00 
H16               Matěj Stulík                   9195         27:00 
D18               Tereza Teplá                   9186        123:00 
D18               Bára Vlosinská                 9110        119:00 



137 Sportcentr Jičín      CZE 

H65               Jaroslav Havlík              500268        126:00 
D14               Nikola Kochová                 9988         74:00 
H55               vladimir Mikan                 9913         70:00 
D16               Olga Procházková               9994        136:00 
D21L              Zuzana Procházková             9969         23:00 
H10L              David Zlámal                                21:00 
H21K              Petr Zlámal                    9962        149:00 
D21K              Zdena Zlámalová                9952         72:00 



138 Slavia Praha          CZE 

H21L              Jiří Fišer                    51287         40:00 
D60               Míla Zmeková                  51612         95:00 



139 SIG-MAT Mladá Bolesla CZE 

D14               Jana Žitná                    49973         22:00 
H18               Tomáš Žitný                   49979         21:00 
H35               Tomáš Žitný                   49971         67:00 



140 Start Náchod          CZE 

H21L              Zdeněk Sokolář                 9614         44:00 



141 Sobsa Praha           CZE 

H35               Jaroslav Choutka               4181         27:00 
H35               Luděk Šašek                    4189         45:00 
D21K              Petra Šašková                  4186        100:00 



142 Spartak Rychnov n. K. CZE 

H18               Adam Dusílek                   9504         77:00 
D18               Martina Jirčáková              9475        107:00 
H18               Martin Klícha                  9510         67:00 
D16               Denisa Kosová                  9471        156:00 
D16               Žaneta Říčařová                9804        160:00 
H18               Lukáš Pátek                    9498         53:00 
H21L              Jan Potštejnský                9525        102:00 
H16               Jiří Ptáček                    9491         63:00 
H16               Jan Zemaník                  405976         69:00 



143 Stadion Nový Bor      CZE 

D35               Ivana Abelová                 49988        140:00 
D21L              Petra Bernášková              49987        111:00 
H21K              Lukáš Cerman                  52910         43:00 
H14               Pavel Čech                    52913         46:00 
H40               Pavel Čech                    52914         97:00 
H12               Jiří Čejka                    52909         72:00 
D21L              Radka Jedličková              52908        117:00 
H10P              Matyáš Ludvík                 52904        138:00 
H40               Petr Ludvík                   49990         11:00 
H14               Vojtěch Ludvík                53565         98:00 
D14               Iva Nováková                  52915         62:00 
D14               Petra Pavlovcová              52911         50:00 
H12               Jan Pavlovec                  52912         68:00 
H40               Petr Pavlovec                219203         71:00 
D21K              Romana Žďárská                49983        116:00 



144 SK Ski-OB Štemberk    CZE 

H21K              Jaroslav Neumann               8276        131:00 
D21K              Edit Urbanová                 52480         64:00 



145 SK Studenec           CZE 

H21L              Tomáš Chrást                   9974        150:00 
H50               Marek Jiří                     9096         38:00 



146 Slavoj Sev Ústí n.L.  CZE 

H21K              Petr Bílý                     51279         49:00 
H21K              Milan Kraus                    8127        143:00 



147 Tretra Praha          CZE 

D21L              Martina Lisa                  51849         81:00 
D21L              Iveta Lomáková                51553        107:00 
H21K              Ondřej Martínek              416003         79:00 
T2                Olaf Matthes                                26:00 



148 Tempo Praha           CZE 

H21L              Simon Bercha                 416133        136:00 
H21L              Jan Jirák                                  110:00 
D21L              Lucie Městková                49546        125:00 
H21K              Dušan Romportl               515165        109:00 
H21K              Ladislav Šplícha                           135:00 



149 Tatran Jablonec       CZE 

H18               Pavel Beran                  416831         49:00 
D21L              Marika Dobke                 820520        139:00 
H21L              Antonín Duda                  49999         32:00 
D21L              Martina Fólová               416834         77:00 
D16               Zuzana Fólová                416844        144:00 
H16               Petr Hostaš                  416830         71:00 
H21K              Tomáš Kobr                   416837         37:00 
H40               Martin Lejsek                307417         13:00 
D10P              Barbora Lejsková                           165:00 
D12               Martina Lejsková             416850        132:00 
D14               Pavlína Lejsková             301342         30:00 
D21L              Pavlína Lejsková             416849        135:00 
H21K              Dušan Novotný                232502        115:00 
H16               Jan Picek                    416840         75:00 
H35               Jan Picek                    416839         51:00 
H10               Štěpán Picek                 232513         31:00 
H12               Martin Posselt               232512         60:00 
H35               Martin Posselt               232256         63:00 
D14               Tereza Posseltová            411767         58:00 
H14               David Pustai                 232645         66:00 
H35               Josef Pustai                 232643         31:00 
D10L              Zuzana Pustaiová                            57:00 
H21L              Maxim Reichardt              680803        208:00 
H10P              Antonín Šmaus                              123:00 
H40               Ivan Šmaus                     8270         33:00 
H10P              Jan Šmaus                                  129:00 
D16               Barbora Šmausová             232505        124:00 
T2                Gabriela Šmausová            307416         14:00 
H21K              Ondřej Táborský                8250        161:00 
H21K              Martin Vančura                51234        123:00 
H16               Martin Večeřa                232508         61:00 
H16               Daniel Vlček                 416836         55:00 
H14               David Vokál                  232504         62:00 
H21K              David Vokál                  232514         59:00 
H21L              Zdeněk Zuzánek                 8255         56:00 
D21L              Růžena Zuzánková               8256        123:00 



150 Troja Praha           CZE 

H50               František Peterka              8861         41:00 



151 OOB TJ Turnov         CZE 

H21L              Martin Baier                   8020         48:00 
H55               Eduard Folprecht              51815         56:00 
D60               Marie Folprechtová             8212         87:00 
D21L              Veronika Horáková              7785        105:00 
D21L              Jana Hradilová                 7791         37:00 
D21L              Jana Knoblochová              51814         89:00 
H45               Jiří Konopáč                   8220        137:00 
D50               Jana Konopáčová                8208         40:00 
H21L              Jindřich Kořínek             515082         98:00 
H21K              Michal Kubíček                             113:00 
H21K              Zdeněk Kubíček                51811        107:00 
H40               Zdeněk Kubíček                51813          7:00 
H21L              Jiří Kučera                   51821        198:00 
D21L              Blanka Schusterová            53788         45:00 
D21K              Martina Schusterová            8067         34:00 
H21K              Petr Vlček                     8348        103:00 
H14               Vít Zakouřil                   8080         90:00 



152 SOK Turnov            CZE 

H12               Patrik Horák                 411609         64:00 
H10P              Jonáš Zakouřil               411412        117:00 
H60               Václav Zakouřil                8324         93:00 
D12               Štěpánka Zakouřilová          51238        112:00 



153 SKOB Zlín             CZE 

H21L              Pavel Žemlík                  52221        210:00 



154 OOB Vamberk           CZE 

D18               Michaela Bednářová             9673        101:00 
H18               Michal Klapal                  9670         31:00 



155 KOB Vimperk           CZE 

D40               Mirka Vejvodová               51269        117:00 



156 Slavia TU Liberec     CZE 

H50               Libor Bednařík                 8296         53:00 
D55               Olga Bednaříková               8309        108:00 
D21L              Hana Blažková                 53313         25:00 
H16               Tomáš Drahoňovský             49955         23:00 
H21L              Ivo Habán                     53226         34:00 
D16               Barbora Havrdová              49961        140:00 
H21L              Martin Henych                515130         14:00 
H21K              Ondřej Henych                515131        121:00 
H21L              Petr Henych                  515132         42:00 
H16               Tomáš Henych                 515133         45:00 
D21L              Zuzana Henychová               9061         35:00 
H21L              Michal Horáček                51230        132:00 
H21L              Ondřej Horáček                 4214        200:00 
H55               Ladislav Ježek               253372         32:00 
H55               Petr Karmazín                 51233         66:00 
D55               Ivana Karmazínová             51216        100:00 
D14               Markéta Kocourková                          90:00 
D16               Eliška Kordíková               8157        158:00 
D60               Jana Nováková                 51221        131:00 
H21L              Pavel Pachner                  8298        176:00 
D21K              Marie Podrábská                8307         24:00 
H21L              Lukáš Přinda                   8300         24:00 
H55               Oldřich Přinda                 8299         14:00 
D10P              Lucie Poloprutská                          159:00 
D14               Markéta Poloprutská           49951         54:00 
D12               Tereza Poloprutská            49952        108:00 
H21L              Rudolf Ropek                   7979         58:00 
D21L              Kateřina Šaffková              4211         97:00 
H16               Jan Škapa                     49958         15:00 
H21L              Jakub Škoda                    8305        196:00 
H21K              Přemek Škoda                   8302         75:00 
D21K              Zuzana Škodová                 8303         76:00 
D14               Gabriela Veselská              8281        110:00 
D40               Kateřina Veselská              8290        149:00 
H12               Matěj Veselský                              80:00 
H21L              Jakub Vodrážka                              10:00 
D21K              Dita Vodrážková               49953         90:00 
D14               Jitka Volná                   49954         98:00 



157 USK Praha             CZE 

D21L              Bara Baldrianova               9784         85:00 
H60               Josef Dohnal                  51743        105:00 
D55               Dana Dohnalova                51645         68:00 
H21L              Jan Gajda                     51730        146:00 
H21L              Vlada Hora                   515013        192:00 
D21L              Magda Horova                   9782         43:00 
D21K              Anezka Jahnova                51642        112:00 
H21L              Pavel Kopecky                 49385        170:00 
H21L              Jan Němeček                   52282        138:00 
H21L              Tomáš Zakouřil                51726          4:00 
H21L              Vaclav Zakouril               51724        186:00 
D21L              Helena Zakourilova           232401         63:00 



158 Netopýr Zákupy        CZE 

H10P              Ludvík Kašpar                              132:00 
H21K              Ludvík Kašpar                410399         35:00 
T4                Marie Kašparová              219333         10:00 



159 Meteor Kač Praha      CZE 

D40               Regina Ježková                51660        169:00 



200 LKO Leszno            PL  

D18               Natalia Biala                412274        113:00 
D21K              Weronika Biala               412273        120:00 
H12               Mikolaj Dubicki              412279         54:00 
H16               Mateusz Hoffmann             412277         83:00 
D14               Hanna Klimkowska             412275         46:00 
H16               Marcin Klimkowski            412276         11:00 
H14               Dominik Wels                 412278         96:00 
D21K              Jagoda Wolniak               412272         56:00 
D21K              Zaklina Wolniak              412271        124:00 



201 HKS Azymut Mochy      PL  

H12               Adrian Dworak                412411         82:00 
D14               Aleksandra Dworak            412417         34:00 
H45               Andrzej Galla                412421        119:00 
H18               Franciszek Galla             412402         37:00 
H14               Jacek Galla                  412405         86:00 
D12               Katarzyna Galla              412418        126:00 
H20               Marek Galla                  412401         91:00 
D12               Magdalena Grabiec            412419        122:00 
H14               Mikolaj Grabiec              412407         72:00 
H12               Szymon Karczmarek            412414         66:00 
H14               Mateusz Maly                 412408         68:00 
H12               Patryk Maly                  412413         48:00 
D35               Barbara Nowak                412420        131:00 
H16               Bartosz Pawlak               412404         41:00 
H14               Patryk Piosik                412406         56:00 
H14               Patryk Placek                412422         76:00 
H14               Damian Rychly                412409         52:00 
H16               Piotr Szwajkowski            412403         37:00 
H12               Pawel Wolnik                 412416         70:00 



202 MKS Paulin Jelenia Go PL  

H18               Kamil  Bednarczyk                           11:00 
H55               Adam        Bogulak                         34:00 
H16               Jakub         Dzioba                        43:00 
H12               Mateusz   Dzioba                            56:00 
H55               Henryk Glinski               305974         62:00 
H55               Janusz Michalek              305985         20:00 
H18               Michał       Nowak                          33:00 
H45               Marek Pietrusinski           412176        109:00 



203 UKS Arkady Raszkow    PL  

D16               BARBARA DUDZINSKA            412251        138:00 
D14               PAULINA DUDZINSKA            412246         38:00 
H14               MIKOLAJ DUTKOWSKI            412259         82:00 
D16               MARTA MASLINSKA              412249        134:00 
H14               MIKOLAJ ZURKIEWICZ           412260         48:00 



204 UKS-TUKAN Iwiny       PL  

H35               Dariusz Pachnik              222895         61:00 
H16               Wojciech Pachnik             222885         35:00 



205 WSK Grunwa Poznan     PL  

H55               Edward Bartkowiak            412412          8:00 



206 WKS ?L?SK WROC?AW     PL  

D35               Sobczynska Joanna           1413311        107:00 
H35               Wrzesi?ski Krzysztof         412111         43:00 
H35               Szczygiel Marcin            2413311         33:00 



207 Oborniki ?l?skie      PL  

T4                Tomasz Piasecki              413315         18:00