Saxbo 2006Di 02.05.2006 17:03
Klubová startovní listina E1 - Hraniční kamenyvytvořeno MT2003 © Stephan Krämer 2005

Kategorie         Jméno                       I průk.         Start 



1   ASG Teutoburger Wald  D   

H65               Eberhard Höfer               555011         26:00 



2   IHW Alex 78 Berlin    D   

D10L              Friederike Gunia             235834         57:00 
D21L              Daniela Thiel                  5133        127:00 
D55               Susi Thiel                     5116         68:00 
H10L              Robin Thiel                    5135         39:00 
H21K              Stephan Haenelt                5035         59:00 
H21L              Udo Lange                    410245        150:00 
H35               Raik Zschäckel                 5134         83:00 
H60               Rolf Thiel                   235830         37:00 



3   Charlottenburger TSV  D   

T4                Katja Kaminski               236067         41:00 



4   SV KOWEG Görlitz      D   

D10L              Anne Zahn                      6423         66:00 
D16               Claudia Göbel                553838         83:00 
D18               Anne Fritsche                861113        104:00 
D21K              Kerstin Juras                  7400        108:00 
H12               Frieder Kallweit               6480         28:00 
H18               Ralf Hübschmann                6294         92:00 
H21K              Harald Juras                   6408        147:00 
H40               Falk Storm                     6468         43:00 
H45               Christian Alter                6499         67:00 



5   Kaulsdorfer OLV       D   

D10P              Lisa Kubald                  300820        153:00 
D21K              Anne Ferchow                   5068         88:00 
D21K              Anke Schellmann                5064         24:00 
D21K              Eva Koch                       5058         38:00 
D21K              Katrin Kubald                  5067         34:00 
H18               Sascha Boeck                   5054        104:00 
H18               Christoph Ulrich               5082         50:00 
H21K              Sven Demmig                    5070         37:00 
H35               Uwe Brettschneider             5063         47:00 
H55               Jochen Winkler                 2501         51:00 



7   Post SV Dresden       D   

D10L              Dorothea Müller                6983         75:00 
D21K              Beate Schmidt                  2043         32:00 
D21K              Diana Junghanß                 2013         80:00 
D21K              Steffi Genderjahn              6517         52:00 
D21K              Maria Müller                   2037         92:00 
D21K              Maika Kraemer                236065        102:00 
D21L              Anett Leibiger                 2021         83:00 
D21L              Jitka Kraemer                  2016         67:00 
D35               Karin Kraemer                  2153        130:00 
H40               Anke Müller                    2047          7:00 
D55               Helga Lucke                    2165         52:00 
H16               Paul Kossack                   2361         80:00 
H16               Andrei Kraemer                 2329         10:00 
H20               Paul Leidinger                 2333        175:00 
H21K              Markus Kautz                   2158         95:00 
H21L              Jan von Dalowski               2009         46:00 
H21L              Leif Bader                   821111        174:00 
H21L              Jens Leibiger                591019         10:00 
H21L              Holger Zimmerling              2045         88:00 
H21L              Andreas Lückmann               2030         84:00 
H35               Matthias Müller                2176         95:00 
H45               Werner Kraemer                 2046         94:00 



8   OLV Potsdam           D   

D21K              Doreen Vollandt                6838         76:00 
H21L              Karsten Lehmann              300810        100:00 
H21L              Norbert Pflug                236516        116:00 
H21L              André Plötz                    6440        122:00 
H21L              Mirko Schütze                  6346        128:00 
H45               Jürgen Helbig                236049         76:00 
H55               Gerhard Plötz                  6334         75:00 
H55               Bernd Vollandt               236055         45:00 



9   USC Magdeburg         D   

H40               Jürgen Kohler                300601        109:00 
H65               Peter Wichmann                 6010         18:00 



10  Post-SV Chemnitz      D   

D60               Käte Berndt                    7840        156:00 
H21K              Hartmut Knitsch                2642        121:00 
H40               Wolfram Knitsch                2684         34:00 
H45               Peter Berndt                   2720        133:00 
H60               Rolf Krüpfganz               300898         49:00 
H70               Werner Berndt                  7845         12:00 



11  USV TU Dresden        D  

D10P              Gerda Lubs                   411584        156:00 
D12               Patricia Nieke               237506        103:00 
D14               Elisabeth Drechsel           236497         86:00 
D14               Sophie Gruschka                2276         74:00 
D14               Corinna Nieke                236505         80:00 
D16               Claudia Buhler                 1523        119:00 
D16               Anna Reinhardt                 2205         79:00 
D18               Sophia Melhem                  1510        130:00 
D18               Gundula Peisker              302942        116:00 
D21K              Susanne Löhning                2029         44:00 
D21L              Cornelia Eckardt               2244        101:00 
D21L              Lisa Femmer                    1535         59:00 
D21L              Sonnhild Knoblauch             2272         91:00 
D21L              Anne Kretzschmar               1984         37:00 
D21L              Sieglinde Kundisch             4122         95:00 
D21L              Sabine Poitz                   5007         43:00 
D35               Christine Hempel               2299        142:00 
D35               Kirstine Heinrich            411604        160:00 
D40               Birgit Buhler                  2246        138:00 
D40               Sabine Juckelandt              2203        159:00 
D40               Heike Leideck                620713        114:00 
D40               Sabine Nieke                 411427        129:00 
D40               Sabine Richter                 2365        183:00 
D50               Angelika Krüger                2573        102:00 
D55               Margit Reichert                1505         76:00 
D60               Ingrid Grosse                  2237        136:00 
D60               Erika Conrad                   1902        152:00 
H10               Johannes Drechsel            411586         72:00 
H14               Clemens Pätzold              300764         27:00 
H14               Theophil Richter               2245         13:00 
H14               Richard Völkel                 1536          5:00 
H16               Stefan Buhler                  1522         76:00 
H16               Frank Nitzsche               411629         60:00 
H16               Philippe Richter               2240          6:00 
H18               Falk Göbel                   667798         89:00 
H18               Albrecht Knoblauch             2228         26:00 
H18               Henning Leideck                2223         59:00 
H20               Karsten Leideck              860305        171:00 
H21K              Josef Neumann                  6429         97:00 
H21L              Heiko Gossel                   2288        208:00 
H21L              Wieland Kundisch               4121         80:00 
H21L              Andreas Lenk                   2201         58:00 
H21L              Michael Löhning                2280         48:00 
H21L              Andrej Olunczek             2000171        110:00 
H21L              Tom Richter                    2369        184:00 
H21L              Martin Schmotz                 2211         44:00 
H21L              Thomas Wuttig                  2238         54:00 
H35               Alexander Lubs                 2224         74:00 
H35               Frank Wolfram                411449         86:00 
H40               Gerhard-Michael Buhler         2247         46:00 
H40               Michael Drechsel             501908         79:00 
H40               Kay-Uwe Kaufmann               2268         73:00 
H40               Hagen Nieke                    6210        130:00 
H40               Mayk Wendisch                  1506         52:00 
H45               Joachim Gerhardt               2263        136:00 
H45               Klaus Hempel                   2264        124:00 
H45               Norbert Zenker                 2249        142:00 
H55               Helmut Conrad                501901          9:00 
H55               Christian Haufe                2287         21:00 
H55               Holm Krüger                    6227         27:00 
H60               Rainer Müller               2222222         61:00 
H65               Peter Löwe                     6155         50:00 
T2                Ines Drechsel                  6275         18:00 



13  SSV Planeta Radebeul  D   

D21K              Dagmar Hockeborn               2316         22:00 
D21K              Katrin Oehler                235835         96:00 
D40               Bettina Kempe                  7849        111:00 
D45               Petra Schmalfeld               2303         97:00 
D50               Gisela Tonn                    2307         94:00 
D60               Bärbl Lekauskas                2096        144:00 
H10               Kilian Kempe                 300610         69:00 
H16               Daniel Hammer                300657         50:00 
H18               Max Röhnert                  502217         35:00 
H18               Martin Wiedmer                 2312         29:00 
H18               Christoph Harnisch           300630         68:00 
H21K              Fred Härtelt                   2081         55:00 
H21K              Sven Hockeborn                 2102        159:00 
H21L              Daniel Härtelt               812005        168:00 
H21L              Robert Krüger                  2301        178:00 
H21L              Robert Dittmann                6484        164:00 
H21L              Frank Sickert                  2088         68:00 
H45               Frank Wiedenfeld             300690         91:00 
H50               Manfred Hickethier             2305         16:00 
H50               Frank Paschka                307016         28:00 
H50               Konrad Tonn                    2086         34:00 
H50               Steffen Wiedmer                2304         10:00 
H55               Helmut Härtelt                 2097         72:00 
H60               Tassilo Schmalfeld             2089         53:00 



14  OL-Team Wehrsdorf     D   

D21K              Sylvia Thomas                  6008         72:00 
H21K              Stefan Wedlich                 6296         81:00 
H21K              Lars Fremder                   6416         69:00 
H21L              André Schöne                   6493        188:00 
H50               Dietmar Fremder                6025         49:00 



15  HSG Merseburg         D   

D21L              Kristin Hentschel            236094         89:00 
H50               Peter Schoppe                  7597         22:00 



16  USV Jena              D   

H40               Peter Vitzthum                 1648         25:00 



17  SV Handwerk Erfurt    D   

H21L              Christian Töpfer               1979        120:00 



18  Treptower SV 1949 Ber D   

D12               Annika Dube                  410202        106:00 
D21K              Nicole Dube                    5041         20:00 
D21K              Anke Winnig                    6103         48:00 
D21L              Christine Büchner              5137         41:00 
D45               Monika Braatz                  5100        117:00 
H21K              Jürgen Kaminski              410210        127:00 
H21L              Lutz Spranger                  1647        136:00 
H21L              Dennis Müller                  5040        140:00 
H35               Stefan Bleidorn              410121         71:00 
H40               Frank Braatz                   5050         91:00 
H40               Dirk Meyer                     5047         67:00 
H40               Michael Spuhn                  5096         76:00 



19  LVB Leipzig           D   

H40               Detlef Richter                 6407        133:00 



20  Turbine Neubrandenbur D   

D21K              Ulrike Pischke               302965         74:00 
D21K              Kerstin Pischke                6445         98:00 
D21K              Anke Schmiedeberg              6006         70:00 
D55               Ulrike Hacker                  6464         40:00 
D60               Brigitte Schmiedeberg          6035        132:00 
H35               Nils Schmiedeberg            501914         20:00 
T4                Peter Hacker                   6457         26:00 



21  TOLF Berlin           D   

D12               Jennifer Arnold              224343         82:00 
D12               Alexandra Bartsch            264536         91:00 
D18               Isabell Jänich                 5025        106:00 
D21L              Katerina Wollmerstädt          5004         31:00 
D21L              Ulrike Winkler                 5017        123:00 
D40               Helena Mathea                  5012        135:00 
H12               Mark Otto                    219337         37:00 
H20               Tobias Jänich                  5014        167:00 
H40               Volker Otto                  219339         82:00 
H45               Andreas Groß                 220382         85:00 
H55               Bernd Wollenberg               5005         18:00 



22  SV Bad Düben          D   

D21K              Anne Conrad                  500432        100:00 
D21K              Sandra Jahn                    7850        104:00 
D21K              Antje Kern                   236033         86:00 
H21K              André Kern                     6373         77:00 
H21K              Steffen Bäßler                 6371         65:00 
H21K              Marcel Höbig                   6370        107:00 
H60               Wilmar Kern                    6345         33:00 
T2                Antje Derksen                  6372         30:00 



23  TV 05 Bierbach        D   

D35               Susanne Heyder               303992        150:00 



24  USC Leipzig           D   

D60               Birge Kärger                   2146        124:00 
H21L              Wieland Kärger                 2119         90:00 
H21L              Torsten Ochmann                2125         94:00 
H35               Falk Martin                    2209         80:00 
H60               Jörg Kärger                    2216         21:00 



26  SV Robotron Dresden   D   

D10L              Aurelia Berger                 2197         84:00 
D12               Maria Berger                   2055        127:00 
D18               Elisabeth Ansorge            502216        126:00 
D21K              Katja Pompe                    6465        118:00 
D21K              Kathrin Peters                 6431         62:00 
D35               Katrin Renger                  2822        170:00 
D40               Silke Jahn                     6236        162:00 
D40               Katrin Cruse                   2189        168:00 
D60               Rita Renger                    2711        108:00 
H10L              Anton Cruse                    2191         21:00 
H16               Franz Cruse                  501906         68:00 
H20               Michael Ansorge                2052        179:00 
H20               Marc Conrad                    4886        169:00 
H21L              Peter Gawlitza                 2195         14:00 
H35               Tilo Pompe                     2068          2:00 
H40               Peter Hering                   2063         58:00 
H40               Steffen Schäfer              236150        142:00 
H40               Holm Winter                    6405        124:00 
H40               Kay Cruse                      2190         94:00 
H45               Ronald Ansorge                 2199        112:00 
H60               Klaus-Henning Weck             4545         25:00 
H60               Hans-Jochen Rößler             2072         17:00 



27  USG Chemnitz          D   

D12               Alexandra Zelenina           236520         88:00 
D12               Franziska Knitsch              7807        136:00 
D16               Sylva Roßberg                411468         87:00 
D18               Undine Richter                 6369        100:00 
D35               Ekaterina Zelenina           411463        152:00 
D40               Petra Böhme                    6177        174:00 
D40               Antje Richter                  6367        180:00 
H10L              Dimitri Zelenin              411465          9:00 
H14               Anatolij Zelenin             411470         33:00 
H16               Sebastian Knitsch            411471         22:00 
H35               Andrei Zelenin               411472         65:00 
H40               Gerd Böhme                     6148        121:00 
H40               Uwe Vogel                    411466         31:00 
H40               Peter Richling                 6366        139:00 



28  SV TU Ilmenau         D   

H14               Johannes Brandt                4829         43:00 
H18               Florian Bergmann               5203         95:00 
H20               Christoph Brandt             501948        161:00 
H20               Martin Riebisch                5196        157:00 
H21L              Yves Laske                     5186         66:00 
H45               Wolfgang Brandt                5190         79:00 



29  Turn-Klubb zu Hannove D   

D18               Elisabeth Seib                 7594        128:00 
D21L              Jenny Seib                   410404        129:00 
H21K              Andi Kietsch                   6141         49:00 
H40               Leo Seib                       5794         40:00 
H65               Günter Gohde                 410410         34:00 



30  OLV Weimar            D   

D21K              Ximena Matus                   1418         56:00 
D21L              Katrin Hölzer                  1980         61:00 
D45               Ute Kretzschmar                1985        109:00 
D60               Ilse Eulitz                    1969        120:00 
H35               Meinhard Foethke               1957         68:00 
H45               Frank Kretzschmar              1986        127:00 



31  ESV Lok Berlin-Schöne D   

D16               Friederike Graumann          236514         77:00 
D21L              Friederike Frenzel             5101        121:00 
D40               Heidi Graumann                 6810        123:00 
D50               Karin Müller                   6802         86:00 
H10               Leo Graumann                   6805         78:00 
H21L              Arne Heinicke                  5104         24:00 
H40               Lutz Wohlrabe                  6808        100:00 
H40               Bernd Graumann                 6806        106:00 
H45               Kay-Olaf Gläser                5115        130:00 
H55               Jürgen Ziesche               236105         96:00 
H55               Andreas Müller                 5106         12:00 
H55               Michael Frenzel              501913         30:00 
H55               Christian Kremer               5111               
H70               Klaus Schlittermann            5107         24:00 



33  BSV Friedrichshafen   D   

H21K              Lutz Werner                   63429        135:00 



100 OK Jiskra Nový Bor    CZE 

D16               Šárka Folbrechtová             8479         85:00 
D16               Tereza Doškářová               8494        115:00 
D18               Michaela Šákrová               8481        132:00 
D18               Sofie Doškářová                8483         98:00 
D21K              Katka Švihovská                8528         90:00 
D21K              Ita Krafková                   8532        110:00 
D21L              Jana Šípová                    8476         97:00 
D40               Zdena Kratochvílová            8467        171:00 
D60               Marie Langrová                 8542        112:00 
H14               Jakub Kohout                   4378         17:00 
H14               Vlastimil Zelenka              4371         57:00 
H14               Jaroslav Krejčí                4381         49:00 
H14               Vít Šákr                       4359         41:00 
H14               Šimon Lomič                    4372         37:00 
H16               Ladislav Čech                  8470         78:00 
H16               Matouš Karvánek               52902         40:00 
H18               Michal Stránský               52901         56:00 
H21L              Jaroslav Krejčí                8512         62:00 
H21L              Marek Vobr                     8529        212:00 
H21L              Tomáš Kolařík                  8513        198:00 
H21L              Tomáš Srb                     52905        190:00 
H40               Pavel Dikoš                   50000        136:00 
H40               Boris Doškář                   8490         13:00 
H40               Miloš Doležal                  8523         55:00 
H65               Miroslav Beránek               4131         46:00 
H70               Jaroslav Křtěnský              4132          8:00 
H70               Jan Langr                      8541         20:00 



101 TJ Baník Ostrava      CZE 

H55               Vlastimil Dvořák              51370         84:00 



102 Sokol Dobřichovice    CZE 

D12               Marie Procházková             51177        133:00 
D16               Šárka Rusá                   301314        121:00 
D21L              Jitka Svobodová               53598        119:00 
D35               Pavla Mrázová                  7868        148:00 
D40               Miluše Procházková            51966        150:00 
H14               Tomáš Rusý                   301101         25:00 
H35               Antonín Procházka             51965         56:00 
H40               Jaroslav Pavlů               232041         97:00 



103 Kotlářka Praha        CZE 

D12               Hana Dlouhá                    8645        124:00 
D20               Barbora Mališová              49898        126:00 
D21L              Lucie Waldová                  9785         75:00 
D21L              Vendula Havlíčková            51759         29:00 
D35               Jana Dlouhá                    8644        164:00 
D50               Ivana Mrázková                51795         82:00 
D55               Hana Stehnová                 51799         80:00 
H12               Václav Šňupárek                9881         13:00 
H21K              Petr Dlouhý                   49822        139:00 
H21L              Jiří Mrázek                   51797         18:00 
H21L              Martin Margold                 8560        170:00 
H21L              František Duda                51758        180:00 
H21L              Oldřich Janeček              515015         86:00 
H21L              Petr Žaloudek                 51783        192:00 
H21L              Martin Janata                  8277          2:00 
H35               Jiří Dlouhý                    8643         29:00 
H55               Aleš Procházka                49885         36:00 
H60               Zdenko Procházka              51800         57:00 



104 Rozmarýn Litoměřice   CZE 

D21L              Iva Nedvídková                 5642         77:00 
D55               Jitka Nedvídková               5991         72:00 
H12               František Branda             301542         31:00 
H14               Jakub Grmela                 301543         15:00 
H20               Radoslav Budaj                 7257        173:00 
H20               Hynek Bartoš                 301541        163:00 
H35               Petr Nosek                   236061         11:00 
H55               Tomáš Babický                  8890         81:00 
T4                Petr Suchopárek              301544         17:00 



105 KOB Dobruška          CZE 

D21L              Václava Krásná                 8130         73:00 
H21L              Radek Sedlák                 502086        194:00 
H21L              Tomáš Leštínský                7245         50:00 



106 OK Doksy              CZE 

D14               Lucie Hradecká                 7764        119:00 
D21L              Petra Hradecká                 7768        105:00 
H10               Vojtěch Boskovský                           75:00 
H10L              Jaroslav Hradecký                           18:00 
H12               Tomáš Boskovský                7773          4:00 
H14               Jakub Charousek                             47:00 
H16               Tomáš Kořínek                  7761         82:00 
H21K              Tom Novák                      7755         47:00 
H21K              Zdeněk Kořínek                 7762        101:00 
H21K              Jaroslav Hradecký              7763        111:00 
H21K              Jan Procházka                  7766        157:00 
H21K              Daniel Novák                   7767         67:00 
T2                Kateřina Boskovská                          15:00 



107 Sokol Pha Spořilov    CZE 

D55               Zdena Šťovíčková              51549         48:00 
H21K              Martin Hubený                               41:00 
H55               Jan Šťovíček                  51548         15:00 



108 VŠTJ Ekono Praha      CZE 

D21L              Dagmar Kunová                 51594         33:00 
D21L              Martina Sedláčková            53816         47:00 
D21L              Barbora Rančáková            301189        141:00 
D21L              Romana Maunová                51270        145:00 
D35               Libuše Fantová                51583        140:00 
D35               Ivana Pecková                 51601        162:00 
D35               Ivana Koucká                               144:00 
H21L              Jura Janeček                  51587        126:00 
H21L              Libor Jirků                   51139        146:00 
H35               Roman Koucký                                17:00 
H35               Jan Pecka                     51600          8:00 
H45               Miroslav Fanta                51147        109:00 



109 SF Praha              CZE 

D21K              Magdalena Vojtková           207837        114:00 
D21K              Kateřina Skripniková          51853         94:00 
D21K              Michaela Kuželová            211539               
H10L              Michal Tojnar                410380         27:00 
H12               Jan Tojnar                   232241         46:00 
H21K              Jan Smotlacha                224876         91:00 
H21L              Jan Tojnar                     8912        118:00 
H21L              Martin Žáček                 207810         56:00 
H21L              Pavel Kurfürst               207827         26:00 
H21L              Ondřej Skripnik              232128        144:00 
H21L              Tomáš Kužel                  515098        130:00 
H21L              Karel Nitsch                   8914         36:00 
H21L              Jan Čech                     416195         70:00 



110 JKOB Frýdlant         CZE 

D10L              Bára Macháčková                             81:00 
D10L              Eliška Macháčková                           87:00 
D10L              Karolína Würzová                            54:00 
D12               Anna Würzová                  49995        109:00 
D21K              Michaela Macháčková            8328         58:00 
D35               Kateřina Würzová             515004        134:00 
H12               Dan Sedláček                  49994         67:00 
H21K              Marek Schwarz                  8326        117:00 
H21K              Jiří Havel                     8327        143:00 
H21K              František Juřina               8329         53:00 
H40               Aleš Macháček                  8333         37:00 
H55               Robert Juřina                  8332         24:00 



111 OK Harcov             CZE 

D21K              Marta Vokurková              253111        112:00 
H21K              Jan Štembera                  51536        123:00 
H21L              Ondřej Lisý                                176:00 
H21L              Pavel Schröter                 7203         98:00 
H21L              Jiří Martan                    8129        182:00 
H21L              Jan Vokurka                  253145         32:00 
H65               Antonín Kolář                               22:00 



112 OK Chrastava          CZE 

D10               Martina Valešová               8194        102:00 
D12               Zuzana Balcarová               4665        115:00 
H10L              Martin Hruška                               24:00 
H10L              Petr Medřický                               42:00 
H70               Miroslav Balcar               53531         16:00 
T4                Karel Lusk                                  11:00 



113 OB Jenišovice         CZE 

D50               Jaroslava Havlová              4631         98:00 
H50               Miroslav Bárta                 7778         25:00 
H50               Miroslav Jedlička            336709         37:00 



114 OK Jilemnice          CZE 

D16               Lenka Mechlová               301406         81:00 
D21L              Věra Malá                      9077         25:00 
D21L              Lenka Hrobařová                9482         39:00 
D21L              Ivana Prchalová              416287        161:00 
H16               Vojtěch Černý                  9091         56:00 
H18               Jiří Mališ                     8555         86:00 
H18               Jan Perůtka                   52705         32:00 
H20               Martin Černý                  49478        159:00 
H21L              Jan Kolín                     51590         16:00 
H45               Evžen Malý                     9070        145:00 



115 KOB Kamenický Šenov   CZE 

D20               Gábina Benešová               52899        124:00 
D55               Jaroslava Štrojsová            8228         84:00 
H60               Josef Štrojsa                  8230         41:00 



116 KBP Praha             CZE 

D21L              Magdalena Gajdová              8696        115:00 
H55               Petr Valter                    6645         39:00 



117 KVS Šumperk           CZE 

D14               Pavlína Mátlová               53112         68:00 
D35               Yvona Mátlová                              132:00 
H10L              Ondřej Šrámek                 53105         12:00 
H16               Martin Mátl                   53108         20:00 
H21L              Jaromír Šrámek               515101         92:00 
H21L              Jakub Halama                 515111         78:00 
H35               Radek Pavlík                                26:00 



118 TJ Loko Beroun        CZE 

D10P              Jana Procházková              52320        147:00 
D14               Zuzana Procházková            52317         98:00 
D14               Kateřina Procházková          52319        134:00 
D16               Lucie Mezníková              515151        111:00 
D18               Kristina Hamáčková            52973        124:00 
D40               Pavlína Procházková          232247        153:00 
D45               Hana Dudíková                411766         89:00 
D55               Eva Hamáčková                303959         92:00 
H16               Pavel Procházka              410363         12:00 
H18               Vojtěch Tvrdek                52316         47:00 
H18               Adam Štemberk                232263        116:00 
H40               Vladimír Mezník               52971        115:00 
H45               Petr Dudík                   303905        115:00 
H55               Vojtěch Tvrdek                51283         63:00 
H55               Bohuslav Hamáček             411760         69:00 



119 KOB Děčín             CZE 

D14               Klára Vlčková                 53554        110:00 
D40               Jindra Vlčková                 8347        141:00 
D45               Věra Stibalová                 8344         93:00 
H21L              Petr Štěpán                   51239        186:00 
H40               Petr Vlček                     8341         85:00 
H45               Ivan Stibal                    8337         97:00 



120 KOB Chemop Litvínov   CZE 

D18               Eva Neradová                   8115        120:00 
D21K              Klára Pavlíková                8111         42:00 
D21L              Jitka Bakovská                 8113        153:00 
D21L              Alena Neradová                 8114         87:00 
D45               Alena Neradová                 8110         81:00 
H16               Jaroslav Nerad                 8108         42:00 
H21K              Libor Pavlík                   8104         73:00 
H21K              Jan Kučerka                    8118         99:00 
H21L              Bronislav Pavlík               8119         76:00 
H50               Miroslav Pavlík                8101         43:00 



121 Liaz Jablonec         CZE 

D50               Marie Matoušková               7742        106:00 
H18               Jan Matoušek                   7746        113:00 
H55               Luboš Matoušek                 7741         93:00 



122 Loko Liberec          CZE 

D10L              Anna Košková                 410732         72:00 
D10L              Karolína Alexandrová           8547         78:00 
D12               Lucie Hoidekrová             410734        100:00 
D12               Anna Štičková                253131         94:00 
D21L              Dáda Korejčíková               8546         65:00 
D35               Iva Paroulková               253147        136:00 
D45               Eva Štičková                 253133        101:00 
D55               Hela Kubíková                  8242         88:00 
H10L              Jakub Hrdý                                  33:00 
H10P              Honza Hrdý                                 135:00 
H10P              Jan Košek                    253141        117:00 
H10P              Jan a Karolína Labský                      126:00 
H16               Jan Hoidekr                   51209         30:00 
H21L              Vojtěch Peterka              515503        172:00 
H40               Pavel Hoidekr                  8240        103:00 
H40               Pavel Sobek                   51210         10:00 
H55               Zdeněk Lukáš                   8243         99:00 
T2                Vlasta Košková                              24:00 
T4                Martin Štička                253135         32:00 



123 Lokomotiva Plzeň      CZE 

D21K              Jana Bohuslavová              51219         68:00 
H21K              Václav Bohuslav                8856         71:00 



124 Lokomotiva Pardubice  CZE 

D21L              Martina Dočkalová            515126         63:00 
D45               Jiřina Dočkalová               9290        113:00 
H21L              Zbyněk Štěrba                500288        156:00 
H45               Miroslav Novotný             301183        121:00 



125 Lokomotiva Teplice    CZE 

D10               Lenka Kovářová               232915         99:00 
D10P              Karolína Žejdlíková           52923        150:00 
D18               Julie Kovářová               232914        140:00 
D45               Alena Kovářová               232906        105:00 
H10               Jindřich Kučera              232904         81:00 
H10P              Tomáš Kučera                 232495        114:00 
H12               Lukáš Hulha                   52927         61:00 
H14               Dominik Látal                152925         51:00 
H16               Tomáš Eiselt                  52918         14:00 
H16               Vojtěch Škara                 52928         28:00 
H18               Jan Eiselt                    52916        122:00 
H35               Martin Kučera                232901         23:00 
H35               Michal Žejdlík                51331         62:00 
H45               Miloš Eiselt                  52917         88:00 
H45               Karel Kovář                  232907         82:00 
T4                Karel Hulha                  252925         23:00 



126 MFF UK Praha          CZE 

D14               Anna Suková                   53196        131:00 
D21K              Martina Zelenková            232265        116:00 
D21L              Lenka Tahalová               410727        147:00 
D21L              Eva Špačková                 232242        151:00 
D21L              Lenka Škovroňová             416119         99:00 
D40               Eva Suková                   232264        177:00 
H21K              Miroslav Šimek               416321         83:00 
H21K              Radim Halíř                    8073         45:00 
H21K              Matěj Stránský               232248        155:00 
H21L              Marek Blahuta                 51592        138:00 
H21L              Petr Kučera                  515076        154:00 
H21L              David Stanovský               53181        158:00 
H35               Josef Šimůnek                                5:00 
H40               Jiří Suk                     515016         61:00 



127 Aero Odolená Voda     CZE 

D40               Blanka Hartlová               51356        126:00 
H16               Martin Hartl                  52119         16:00 
H40               Zdeněk Hartl                  52121         49:00 
H60               Antonín Žemla                 52122         13:00 



128 OK24 Praha            CZE 

D10L              Adéla Nováková               232750         63:00 
D21K              Jitka Grégrová                51672         46:00 
D21K              Lucie Richtrová               51687         18:00 
D35               Marie Nováková                51681        138:00 
H10P              Lukáš Richtr                               102:00 
H21K              Aleš Richtr                   51686         79:00 
H21K              Martin Štrait                410393         51:00 
H35               Vladimír Čechmánek            51719         50:00 
H35               Ivo Novák                     51679         44:00 



129 Olymp Praha           CZE 

H50               Vladimír John                 49500         31:00 



130 SKP České Budějovice  CZE 

D35               Eliška Stluková               51408        166:00 
H45               Zdeněk Blabla                 51406         73:00 



131 OK Pěnčín             CZE 

D10               Karolína Vydrová             230719        108:00 
D40               Iva Kábrtová                 232387        117:00 
H10L              Tomáš Pacholík                              36:00 
H21K              Ivan Vydra                     8185         87:00 
H40               Pavel Vydra                   49998         64:00 
T2                Markéta Vydrová                8180         42:00 
T2                Tomáš Vydra                    8163         33:00 



132 SK Praga Praha        CZE 

D10               Ema Přibíková                303955        105:00 
D10               Klára Hrabánková             232050         96:00 
D10L              Silvie Slavíková             246808         60:00 
D12               Johanka Přibíková            301618        112:00 
D16               Hana Němečková                53013        113:00 
D16               Dominika Ježková              51658        105:00 
D16               Lucie Slavíková              301700         93:00 
D21K              Monika Přibíková             301617         36:00 
D21K              Jitka Forštová                51268         82:00 
D21L              Jana Kožinová                502089         85:00 
D21L              Hana Tichovská                51676         27:00 
D21L              Petra Janovská                52097         81:00 
D21L              Marta Brettlová               51699        143:00 
D21L              Magdalena Pokorná             51638        137:00 
D21L              Magdalena Ryšavá               7904        117:00 
D21L              Hana Tichovská                51688        159:00 
D40               Ilona Hrabánková             232184        147:00 
D40               Kateřina Slavíková            51275        132:00 
D45               Drahomíra Syslová             52108         85:00 
D50               Vlasta Doležalová             52095         90:00 
D55               Ladislava Dvořáková           52096         64:00 
D60               Jana Haňkovská                51698        140:00 
D60               Ludmila Exnerová              51629        148:00 
H14               Jan Němeček                  301135         19:00 
H14               Přemysl Prášek               410392          9:00 
H18               Tadeáš Lejsek                 51675         98:00 
H18               Ondřej Pavlů                 232039         71:00 
H21K              Patrik Hocke                                85:00 
H21K              David Komín                    9767         89:00 
H21K              Jakub Foršt                  236022        129:00 
H21L              Tomáš Janovský                51636        210:00 
H21L              Petr Baldrian                  2460        142:00 
H21L              Lukáš Hýbl                    51628        202:00 
H21L              Ondřej Pokorný                51637         40:00 
H21L              Luboš Matějů                  51745          0:00 
H21L              Petr Nemšovský                51678         28:00 
H21L              Pavel Tesař                   51709        124:00 
H21L              Vojtěch Hora                   8301        162:00 
H21L              Ondřej Sysel                  52105        206:00 
H21L              Martin Buzek                  51263        166:00 
H21L              Ctibor Sysel                  52106          4:00 
H40               Viktor Slavík                 51276        112:00 
H40               Jan Přibík                    51631        118:00 
H45               David Hrabánek                51673         70:00 
H45               Milan Horký                  232722        106:00 
H50               Zdeněk Sysel                  52107         19:00 
H50               Miroslav Doležal              51753         46:00 
H65               Vladimír Prášil               51630         38:00 
T2                František Brettl             246850         39:00 



133 OK99 Hradec Králové   CZE 

D16               Martina Lamichová              9839        109:00 
D16               Tereza Novotná                 9423        117:00 
D18               Lucie Machútová                9415        142:00 
D18               Jana Balcarová                 9355        102:00 
D18               Jana Vaculíková                9466        122:00 
D18               Nina Azebová                   9353        112:00 
D18               Zuzana Hendrychová           416329        138:00 
D20               Vendula Doležalová             9358        122:00 
H16               Tomáš Zelenka                301639         18:00 
H16               Pavel Kubát                    9458         44:00 
H16               Karim Azeb                     9352          8:00 
H18               Jan Panchártek                 9464         44:00 
H18               Josef Kycl                     9411         23:00 
H18               Jan Kubát                      9385        110:00 
H18               Martin Műller                  9417         65:00 
H20               Aleš Balcar                    9354        177:00 
H65               Petr Weber                     9460         42:00 
H65               Rudolf Rychlý                  9823         14:00 



134 VSK přírod Praha      CZE 

D10P              Veronika Straková            219276        162:00 
D14               Kateřina Neumannová            8565        125:00 
D21L              Markéta Bernátková           416325        133:00 
D35               Naďa Preislerová               8568        158:00 
D35               Jana Kroupová                303931        146:00 
H10L              Tomáš Straka                 219275         30:00 
H10P              Jindřich Neumann                           111:00 
H10P              Jan Ždimera                  336710        105:00 
H12               Vojtěch Neumann               51580         25:00 
H12               Tomáš Kroupa                 301620         43:00 
H12               Jakub Kroupa                   9912         49:00 
H18               Tomáš Neumann                301117         74:00 
H21K              Václav Kroupa                 51635        141:00 
H21K              Lukáš Straka                   8578         31:00 
H21K              Jan Picka                    232328        113:00 
H21K              Zdeněk Ždimera               303908        137:00 
H21K              Petr Izák                    301642        145:00 
H40               Zbyněk Neumann                51579         19:00 
H55               Jan Kramoliš                   7859        102:00 
T2                Jana Straková                  8579         36:00 
T4                Tomáš Bajer                   51576         29:00 
T4                Michal Taraba                 51715         38:00 



135 OK Sparta Praha       CZE 

D18               Radana Kavková               301144        110:00 
D21L              Eva Žemlová                   52118         69:00 
D21L              Silje Sorebo                 253136        135:00 
D21L              Jana Haluzová                 49639         55:00 
D35               Eva Tloušťová                 52114        172:00 
D40               Jindra Vrabcová               51570        120:00 
H21K              Zdeněk Přeček                500289        125:00 
H21L              Kjartan Hauger               207831         96:00 
H35               Tomas Zemla                   51565         92:00 
H50               Oldřich Hojný                 52111         52:00 
H55               Jaromír Buriánek              51562         54:00 
H65               Petr Rejpal                  410733         30:00 



136 Slavia Hradec Králové CZE 

D16               Míša Chmelařová                9197        123:00 
D16               Kristýna Mervartová            9473         75:00 
D18               Tereza Teplá                   9186         96:00 
D18               Tereza Hypiusová               9187        118:00 
D18               Bára Vlosinská                 9110        136:00 
H16               Jan Šabatka                    9193         72:00 
H16               Matěj Stulík                   9195         26:00 
H16               Lukáš Chmelař                  9196         66:00 
H16               Jan Funda                      9843         54:00 
H18               Jan Havlas                     9847        119:00 
H21K              Petr Hanovec                   9849         63:00 
H45               Petr Mádle                     9128        103:00 



137 Sportcentr Jičín      CZE 

D14               Nikola Kochová                 9988         83:00 
D16               Olga Procházková               9994        103:00 
D21K              Zdena Zlámalová                9952         66:00 
D21L              Zuzana Procházková             9969         35:00 
H10L              David Zlámal                                15:00 
H21K              Petr Zlámal                    9962        105:00 
H55               vladimir Mikan                 9913         78:00 
H65               Jaroslav Havlík              500268         54:00 



138 Slavia Praha          CZE 

D60               Míla Zmeková                  51612        116:00 
H21L              Jiří Fišer                    51287         60:00 



139 SIG-MAT Mladá Bolesla CZE 

D14               Jana Žitná                    49973        122:00 
H18               Tomáš Žitný                   49979        107:00 
H35               Tomáš Žitný                   49971         14:00 



140 Start Náchod          CZE 

H21L              Zdeněk Sokolář                 9614          6:00 



141 Sobsa Praha           CZE 

D21K              Petra Šašková                  4186         28:00 
H35               Jaroslav Choutka               4181         77:00 
H35               Luděk Šašek                    4189         38:00 



142 Spartak Rychnov n. K. CZE 

D16               Denisa Kosová                  9471        101:00 
D16               Žaneta Říčařová                9804         91:00 
D18               Martina Jirčáková              9475        114:00 
H16               Jiří Ptáček                    9491         74:00 
H16               Jan Zemaník                  405976         24:00 
H18               Martin Klícha                  9510         80:00 
H18               Adam Dusílek                   9504         38:00 
H18               Lukáš Pátek                    9498         53:00 
H21L              Jan Potštejnský                9525         42:00 



143 Stadion Nový Bor      CZE 

D14               Iva Nováková                  52915        101:00 
D14               Petra Pavlovcová              52911         95:00 
D21K              Romana Žďárská                49983         60:00 
D21L              Radka Jedličková              52908        107:00 
D21L              Petra Bernášková              49987        149:00 
D35               Ivana Abelová                 49988        168:00 
H10P              Matyáš Ludvík                 52904        120:00 
H12               Jiří Čejka                    52909         19:00 
H12               Jan Pavlovec                  52912         64:00 
H14               Vojtěch Ludvík                53565         21:00 
H14               Pavel Čech                    52913         45:00 
H21K              Lukáš Cerman                  52910        133:00 
H40               Petr Ludvík                   49990         16:00 
H40               Petr Pavlovec                219203         88:00 
H40               Pavel Čech                    52914         22:00 



144 SK Ski-OB Štemberk    CZE 

D21K              Edit Urbanová                 52480         30:00 
H21K              Jaroslav Neumann               8276        153:00 



145 SK Studenec           CZE 

H21L              Tomáš Chrást                   9974        200:00 
H50               Marek Jiří                     9096         13:00 



146 Slavoj Sev Ústí n.L.  CZE 

H21K              Milan Kraus                    8127         33:00 
H21K              Petr Bílý                     51279         43:00 



147 Tretra Praha          CZE 

D21L              Martina Lisa                  51849         57:00 
D21L              Iveta Lomáková                51553         71:00 
H21K              Ondřej Martínek              416003        115:00 
T2                Olaf Matthes                                27:00 



148 Tempo Praha           CZE 

D21L              Lucie Městková                49546         49:00 
H21K              Dušan Romportl               515165         57:00 
H21K              Ladislav Šplícha                            39:00 
H21L              Simon Bercha                 416133         52:00 
H21L              Jan Jirák                                   34:00 



149 Tatran Jablonec       CZE 

D10L              Zuzana Pustaiová                            69:00 
D10P              Barbora Lejsková                           159:00 
D12               Martina Lejsková             416850         97:00 
D14               Pavlína Lejsková             301342        107:00 
D14               Tereza Posseltová            411767         77:00 
D16               Barbora Šmausová             232505         89:00 
D16               Zuzana Fólová                416844         95:00 
D21L              Růžena Zuzánková               8256         53:00 
D21L              Pavlína Lejsková             416849        125:00 
D21L              Marika Dobke                 820520        111:00 
D21L              Martina Fólová               416834        155:00 
H10               Štěpán Picek                 232513         84:00 
H10P              Antonín Šmaus                              132:00 
H10P              Jan Šmaus                                  123:00 
H12               Martin Posselt               232512         22:00 
H14               David Vokál                  232504         31:00 
H14               David Pustai                 232645         61:00 
H16               Petr Hostaš                  416830         52:00 
H16               Jan Picek                    416840         38:00 
H16               Daniel Vlček                 416836         48:00 
H16               Martin Večeřa                232508         58:00 
H18               Pavel Beran                  416831         41:00 
H21K              Ondřej Táborský                8250         75:00 
H21K              Dušan Novotný                232502        103:00 
H21K              David Vokál                  232514         61:00 
H21K              Martin Vančura                51234        119:00 
H21K              Tomáš Kobr                   416837        109:00 
H21L              Zdeněk Zuzánek                 8255        106:00 
H21L              Maxim Reichardt              680803         20:00 
H21L              Antonín Duda                  49999         72:00 
H35               Josef Pustai                 232643         53:00 
H35               Jan Picek                    416839         35:00 
H35               Martin Posselt               232256         89:00 
H40               Martin Lejsek                307417         28:00 
H40               Ivan Šmaus                     8270        127:00 
T2                Gabriela Šmausová            307416         21:00 



150 Troja Praha           CZE 

H50               František Peterka              8861          7:00 



151 OOB TJ Turnov         CZE 

D21K              Martina Schusterová            8067         84:00 
D21L              Blanka Schusterová            53788         79:00 
D21L              Jana Hradilová                 7791         51:00 
D21L              Veronika Horáková              7785         45:00 
D21L              Jana Knoblochová              51814        157:00 
D50               Jana Konopáčová                8208         78:00 
D60               Marie Folprechtová             8212        104:00 
H14               Vít Zakouřil                   8080         53:00 
H21K              Zdeněk Kubíček                51811        161:00 
H21K              Michal Kubíček                             151:00 
H21K              Petr Vlček                     8348         93:00 
H21L              Martin Baier                   8020        148:00 
H21L              Jindřich Kořínek             515082        102:00 
H21L              Jiří Kučera                   51821         22:00 
H40               Zdeněk Kubíček                51813         70:00 
H45               Jiří Konopáč                   8220        100:00 
H55               Eduard Folprecht              51815         90:00 



152 SOK Turnov            CZE 

D12               Štěpánka Zakouřilová          51238        118:00 
H10P              Jonáš Zakouřil               411412        108:00 
H12               Patrik Horák                 411609         34:00 
H60               Václav Zakouřil                8324         45:00 



153 SKOB Zlín             CZE 

H21L              Pavel Žemlík                  52221        114:00 



154 OOB Vamberk           CZE 

D18               Michaela Bednářová             9673        108:00 
H18               Michal Klapal                  9670        101:00 



155 KOB Vimperk           CZE 

D40               Mirka Vejvodová               51269        144:00 



156 Slavia TU Liberec     CZE 

D10P              Lucie Poloprutská                          144:00 
D12               Tereza Poloprutská            49952        130:00 
D14               Gabriela Veselská              8281        128:00 
D14               Markéta Poloprutská           49951        104:00 
D14               Jitka Volná                   49954        113:00 
D14               Markéta Kocourková                          89:00 
D16               Eliška Kordíková               8157         99:00 
D16               Barbora Havrdová              49961        107:00 
D21K              Zuzana Škodová                 8303         54:00 
D21K              Marie Podrábská                8307         64:00 
D21K              Dita Vodrážková               49953         26:00 
D21L              Zuzana Henychová               9061        139:00 
D21L              Hana Blažková                 53313        109:00 
D21L              Kateřina Šaffková              4211        113:00 
D40               Kateřina Veselská              8290        156:00 
D55               Ivana Karmazínová             51216         44:00 
D55               Olga Bednaříková               8309         56:00 
D60               Jana Nováková                 51221        128:00 
H12               Matěj Veselský                               7:00 
H16               Tomáš Henych                 515133         86:00 
H16               Jan Škapa                     49958         32:00 
H16               Tomáš Drahoňovský             49955         62:00 
H21K              Přemek Škoda                   8302        149:00 
H21K              Ondřej Henych                515131        131:00 
H21L              Petr Henych                  515132         74:00 
H21L              Rudolf Ropek                   7979         64:00 
H21L              Pavel Pachner                  8298        152:00 
H21L              Jakub Vodrážka                             132:00 
H21L              Michal Horáček                51230        108:00 
H21L              Lukáš Přinda                   8300         38:00 
H21L              Ivo Habán                     53226         30:00 
H21L              Ondřej Horáček                 4214        104:00 
H21L              Martin Henych                515130         12:00 
H21L              Jakub Škoda                    8305          8:00 
H50               Libor Bednařík                 8296         40:00 
H55               Ladislav Ježek               253372         48:00 
H55               Petr Karmazín                 51233         57:00 
H55               Oldřich Přinda                 8299         87:00 



157 USK Praha             CZE 

D21K              Anezka Jahnova                51642         78:00 
D21L              Magda Horova                   9782        103:00 
D21L              Helena Zakourilova           232401        131:00 
D21L              Bara Baldrianova               9784         93:00 
D55               Dana Dohnalova                51645         60:00 
H21L              Vlada Hora                   515013        160:00 
H21L              Jan Němeček                   52282        204:00 
H21L              Jan Gajda                     51730        196:00 
H21L              Vaclav Zakouril               51724         82:00 
H21L              Tomáš Zakouřil                51726        112:00 
H21L              Pavel Kopecky                 49385        134:00 
H60               Josef Dohnal                  51743         29:00 



158 Netopýr Zákupy        CZE 

H10P              Ludvík Kašpar                              129:00 
H21K              Ludvík Kašpar                410399         35:00 
T4                Marie Kašparová              219333         20:00 



159 Meteor Kač Praha      CZE 

D40               Regina Ježková                51660        165:00 



200 LKO Leszno            PL  

D14               Hanna Klimkowska             412275         71:00 
D18               Natalia Biala                412274        134:00 
D21K              Zaklina Wolniak              412271         40:00 
D21K              Jagoda Wolniak               412272         50:00 
D21K              Weronika Biala               412273        106:00 
H12               Mikolaj Dubicki              412279         52:00 
H14               Dominik Wels                 412278         39:00 
H16               Marcin Klimkowski            412276         46:00 
H16               Mateusz Hoffmann             412277         34:00 



201 HKS Azymut Mochy      PL  

D12               Katarzyna Galla              412418         85:00 
D12               Magdalena Grabiec            412419        121:00 
D14               Aleksandra Dworak            412417         92:00 
D35               Barbara Nowak                412420        156:00 
H12               Adrian Dworak                412411         40:00 
H12               Patryk Maly                  412413         10:00 
H12               Szymon Karczmarek            412414         16:00 
H12               Pawel Wolnik                 412416         58:00 
H14               Jacek Galla                  412405          7:00 
H14               Patryk Piosik                412406         55:00 
H14               Mikolaj Grabiec              412407         63:00 
H14               Mateusz Maly                 412408         11:00 
H14               Damian Rychly                412409         29:00 
H14               Patryk Placek                412422         59:00 
H16               Piotr Szwajkowski            412403         84:00 
H16               Bartosz Pawlak               412404         64:00 
H18               Franciszek Galla             412402         77:00 
H20               Marek Galla                  412401        165:00 
H45               Andrzej Galla                412421        139:00 



202 MKS Paulin Jelenia Go PL  

H12               Mateusz   Dzioba                            55:00 
H16               Jakub         Dzioba                        36:00 
H18               Michał       Nowak                          83:00 
H18               Kamil  Bednarczyk                           62:00 
H45               Marek Pietrusinski           412176        118:00 
H55               Adam        Bogulak                         60:00 
H55               Janusz Michalek              305985         33:00 
H55               Henryk Glinski               305974         66:00 



203 UKS Arkady Raszkow    PL  

D14               PAULINA DUDZINSKA            412246        116:00 
D16               BARBARA DUDZINSKA            412251         97:00 
D16               MARTA MASLINSKA              412249        125:00 
H14               MIKOLAJ ZURKIEWICZ           412260         23:00 
H14               MIKOLAJ DUTKOWSKI            412259         35:00 



204 UKS-TUKAN Iwiny       PL  

H16               Wojciech Pachnik             222885         70:00 
H35               Dariusz Pachnik              222895         32:00 



205 WSK Grunwa Poznan     PL  

H55               Edward Bartkowiak            412412         42:00 



206 WKS ?L?SK WROC?AW     PL  

D35               Sobczynska Joanna           1413311        154:00 
H35               Wrzesi?ski Krzysztof         412111         41:00 
H35               Szczygiel Marcin            2413311         59:00 



207 Oborniki ?l?skie      PL  

T4                Tomasz Piasecki              413315         35:00