SAXBO 2006 - klasikaDi 02.05.2006 15:51
Startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2005

I průk.       Jméno                     Klub                               Start 


D10L  (15)         2.3 km  0 m   5 K       

              Bára Macháčková           JKOB Frýdlant                      44:00 
 246808       Silvie Slavíková          SK Praga Praha                     47:00 
   6983       Dorothea Müller           Post SV Dresden                    50:00 
   8547       Karolína Alexandrová      Loko Liberec                       53:00 
              Karolína Würzová          JKOB Frýdlant                      56:00 
 410732       Anna Košková              Loko Liberec                       59:00 
 232503       Anna Bláhová              Tatran Jablonec                    62:00 
   2197       Aurelia Berger            SV Robotron Dresden                65:00 
              Zuzana Pustaiová          Tatran Jablonec                    68:00 
              Eliška Macháčková         JKOB Frýdlant                      71:00 
 232750       Adéla Nováková            OK24 Praha                         74:00 
  51537       Alena Linková             OOB TJ Turnov                      77:00 
 235834       Friederike Gunia          IHW Alex 78 Berlin                 80:00 
              Vakant                    Vakant                             83:00 
              Vakant                    Vakant                             86:00 



D10P  (10)         2.3 km  0 m   5 K       

  52320       Jana Procházková          TJ Loko Beroun                    152:00 
              Lucie Poloprutská         Slavia TU Liberec                 155:00 
              Barbora Lejsková          Tatran Jablonec                   158:00 
 219276       Veronika Straková         VSK přírod Praha                  161:00 
              Lucie Linková             OOB TJ Turnov                     164:00 
  52923       Karolína Žejdlíková       Lokomotiva Teplice                167:00 
 411584       Gerda Lubs                USV TU Dresden                    170:00 
              Kateřina Jerieová         OK24 Praha                        173:00 
              Vakant                    Vakant                            176:00 
              Vakant                    Vakant                            179:00 



D10  (7)           2.2 km  0 m   6 K       

   8194       Martina Valešová          OK Chrastava                       84:00 
 232915       Lenka Kovářová            Lokomotiva Teplice                 87:00 
 232050       Klára Hrabánková          SK Praga Praha                     90:00 
 230719       Karolína Vydrová          OK Pěnčín                          93:00 
 303955       Ema Přibíková             SK Praga Praha                     96:00 
              Vakant                    Vakant                             99:00 
              Vakant                    Vakant                            102:00 



D12  (24)          3.0 km  0 m   8 K       

 224343       Jennifer Arnold           TOLF Berlin                        63:00 
   4665       Zuzana Balcarová          OK Chrastava                       65:00 
 237506       Patricia Nieke            USV TU Dresden                     67:00 
 412419       Magdalena Grabiec         HKS Azymut Mochy                   69:00 
   4382       Adéla Göttlichová         OK Jiskra Nový Bor                 71:00 
 412418       Katarzyna Galla           HKS Azymut Mochy                   73:00 
 410202       Annika Dube               Treptower SV 1949 Berlin           75:00 
 253131       Anna Štičková             Loko Liberec                       77:00 
   8645       Hana Dlouhá               Kotlářka Praha                     79:00 
  51177       Marie Procházková         Sokol Dobřichovice                 81:00 
   2055       Maria Berger              SV Robotron Dresden                83:00 
 301618       Johanka Přibíková         SK Praga Praha                     85:00 
 411591       Anežka Smutná             SOK Turnov                         87:00 
 410734       Lucie Hoidekrová          Loko Liberec                       89:00 
 236520       Alexandra Zelenina        USG Chemnitz                       91:00 
 264536       Alexandra Bartsch         TOLF Berlin                        93:00 
  51238       Štěpánka Zakouřilová      SOK Turnov                         95:00 
  49995       Anna Würzová              JKOB Frýdlant                      97:00 
   7807       Franziska Knitsch         USG Chemnitz                       99:00 
  49952       Tereza Poloprutská        Slavia TU Liberec                 101:00 
  51539       Lucie Kučerová            OOB TJ Turnov                     103:00 
 416850       Martina Lejsková          Tatran Jablonec                   105:00 
              Vakant                    Vakant                            107:00 
              Vakant                    Vakant                            109:00 



D14  (31)          3.1 km  0 m   9 K       

   8195       Petra Sivčáková           OK Chrastava                       56:00 
  52317       Zuzana Procházková        TJ Loko Beroun                     58:00 
   4365       Dominika Černá            OK Jiskra Nový Bor                 60:00 
   8565       Kateřina Neumannová       VSK přírod Praha                   62:00 
 412275       Hanna Klimkowska          LKO Leszno                         64:00 
 301342       Pavlína Lejsková          Tatran Jablonec                    66:00 
  52911       Petra Pavlovcová          Stadion Nový Bor                   68:00 
   8099       Irena Vašková             OOB TJ Turnov                      70:00 
  52915       Iva Nováková              Stadion Nový Bor                   72:00 
   2276       Sophie Gruschka           USV TU Dresden                     74:00 
  49973       Jana Žitná                SIG-MAT Mladá Boleslav             76:00 
 236497       Elisabeth Drechsel        USV TU Dresden                     78:00 
   8281       Gabriela Veselská         Slavia TU Liberec                  80:00 
   4380       Barbora Polmová           OK Jiskra Nový Bor                 82:00 
  53196       Anna Suková               MFF UK Praha                       84:00 
 412417       Aleksandra Dworak         HKS Azymut Mochy                   86:00 
 410748       Veronika Vytinová         OOB TJ Turnov                      88:00 
  53112       Pavlína Mátlová           KVS Šumperk                        90:00 
  49954       Jitka Volná               Slavia TU Liberec                  92:00 
   9988       Nikola Kochová            Sportcentr Jičín                   94:00 
  52319       Kateřina Procházková      TJ Loko Beroun                     96:00 
 412246       PAULINA DUDZINSKA         UKS Arkady Raszkow                 98:00 
 236505       Corinna Nieke             USV TU Dresden                    100:00 
   7764       Lucie Hradecká            OK Doksy                          102:00 
   8135       Kateřina Linková          Slavoj Sev Ústí n.L.              104:00 
 411767       Tereza Posseltová         Tatran Jablonec                   106:00 
  49951       Markéta Poloprutská       Slavia TU Liberec                 108:00 
              Vakant                    Vakant                            110:00 
              Markéta Kocourková        Slavia TU Liberec                 112:00 
              Vakant                    Vakant                            114:00 
              Vakant                    Vakant                            116:00 



D16  (37)          4.5 km  0 m   13 K      

  49961       Barbora Havrdová          Slavia TU Liberec                  80:00 
   8190       Jana Valešová             OK Chrastava                       82:00 
   9994       Olga Procházková          Sportcentr Jičín                   84:00 
  51538       Tereza Dlouhá             OOB TJ Turnov                      86:00 
 236514       Friederike Graumann       ESV Lok Berlin-Schöneweide         88:00 
 301314       Šárka Rusá                Sokol Dobřichovice                 90:00 
   1523       Claudia Buhler            USV TU Dresden                     92:00 
   9473       Kristýna Mervartová       Slavia Hradec Králové              94:00 
 411468       Sylva Roßberg             USG Chemnitz                       96:00 
   9471       Denisa Kosová             Spartak Rychnov n. K.              98:00 
   8479       Šárka Folbrechtová        OK Jiskra Nový Bor                100:00 
   8157       Eliška Kordíková          Slavia TU Liberec                 102:00 
   9804       Žaneta Říčařová           Spartak Rychnov n. K.             104:00 
   2205       Anna Reinhardt            USV TU Dresden                    106:00 
  51225       Aneta Horáková            OOB TJ Turnov                     108:00 
 515151       Lucie Mezníková           TJ Loko Beroun                    110:00 
   8480       Klára Polmová             OK Jiskra Nový Bor                112:00 
 412251       BARBARA DUDZINSKA         UKS Arkady Raszkow                114:00 
 300820       Paula Schellmann          Kaulsdorfer OLV                   116:00 
 412249       MARTA MASLINSKA           UKS Arkady Raszkow                118:00 
 300904       Ninett Wolfram            USV TU Dresden                    120:00 
 416134       Kateřina Dubnová          KOB Děčín                         122:00 
   9839       Martina Lamichová         OK99 Hradec Králové               124:00 
  51658       Dominika Ježková          SK Praga Praha                    126:00 
 416844       Zuzana Fólová             Tatran Jablonec                   128:00 
  53013       Hana Němečková            SK Praga Praha                    130:00 
   8494       Tereza Doškářová          OK Jiskra Nový Bor                132:00 
 301700       Lucie Slavíková           SK Praga Praha                    134:00 
   9423       Tereza Novotná            OK99 Hradec Králové               136:00 
 553838       Claudia Göbel             SV KOWEG Görlitz                  138:00 
   9197       Míša Chmelařová           Slavia Hradec Králové             140:00 
   4833       Sophie Kümmling           USG Chemnitz                      142:00 
 232505       Barbora Šmausová          Tatran Jablonec                   144:00 
 301406       Lenka Mechlová            OK Jilemnice                      146:00 
              Vakant                    Vakant                            148:00 
              Vakant                    Vakant                            150:00 
              Vakant                    Vakant                            152:00 



D18  (31)          5.1 km  0 m   16 K      

  51825       Tereza Sehnalová          OOB TJ Turnov                     103:00 
   9466       Jana Vaculíková           OK99 Hradec Králové               105:00 
 301144       Radana Kavková            OK Sparta Praha                   107:00 
   9355       Jana Balcarová            OK99 Hradec Králové               109:00 
   8483       Sofie Doškářová           OK Jiskra Nový Bor                111:00 
   9353       Nina Azebová              OK99 Hradec Králové               113:00 
   6410       Sandra Juras              SV KOWEG Görlitz                  115:00 
 416834       Martina Fólová            Tatran Jablonec                   117:00 
   7594       Elisabeth Seib            Turn-Klubb zu Hannover            119:00 
  51814       Jana Knoblochová          OOB TJ Turnov                     121:00 
   9415       Lucie Machútová           OK99 Hradec Králové               123:00 
   1510       Sophia Melhem             USV TU Dresden                    125:00 
   8481       Michaela Šákrová          OK Jiskra Nový Bor                127:00 
 302942       Gundula Peisker           USV TU Dresden                    129:00 
   5025       Isabell Jänich            TOLF Berlin                       131:00 
 861113       Anne Fritsche             SV KOWEG Görlitz                  133:00 
 416329       Zuzana Hendrychová        OK99 Hradec Králové               135:00 
   8115       Eva Neradová              KOB Chemop Litvínov               137:00 
   9673       Michaela Bednářová        OOB Vamberk                       139:00 
   9186       Tereza Teplá              Slavia Hradec Králové             141:00 
 502216       Elisabeth Ansorge         SV Robotron Dresden               143:00 
   9475       Martina Jirčáková         Spartak Rychnov n. K.             145:00 
 232914       Julie Kovářová            Lokomotiva Teplice                147:00 
  52973       Kristina Hamáčková        TJ Loko Beroun                    149:00 
   9187       Tereza Hypiusová          Slavia Hradec Králové             151:00 
   7719       Barbora Svobodová         Tatran Jablonec                   153:00 
   9110       Bára Vlosinská            Slavia Hradec Králové             155:00 
 412274       Natalia Biala             LKO Leszno                        157:00 
              Vakant                    Vakant                            159:00 
              Vakant                    Vakant                            161:00 
              Vakant                    Vakant                            163:00 



D20  (4)           4.4 km  0 m   15 K      

  49898       Barbora Mališová          Kotlářka Praha                    116:00 
   9358       Vendula Doležalová        OK99 Hradec Králové               118:00 
   7791       Jana Hradilová            OOB TJ Turnov                     120:00 
              Vakant                    Vakant                            122:00 



D21K  (57)         4.4 km  0 m   15 K      

              Vakant                    Vakant                              0:00 
              Vakant                    Vakant                              2:00 
   2316       Dagmar Hockeborn          SSV Planeta Radebeul                4:00 
  51687       Lucie Richtrová           OK24 Praha                          6:00 
   6465       Katja Pompe               SV Robotron Dresden                 8:00 
 211539       Michaela Kuželová         SF Praha                           10:00 
   8111       Klára Pavlíková           KOB Chemop Litvínov                12:00 
   8307       Marie Podrábská           Slavia TU Liberec                  14:00 
   5067       Katrin Kubald             Kaulsdorfer OLV                    16:00 
   6103       Anke Winnig               Treptower SV 1949 Berlin           18:00 
   5068       Anne Ferchow              Kaulsdorfer OLV                    20:00 
 416119       Lenka Škovroňová          MFF UK Praha                       22:00 
   7400       Kerstin Juras             SV KOWEG Görlitz                   24:00 
  51205       Viktorie Peterková        Loko Liberec                       26:00 
  51853       Kateřina Skripniková      SF Praha                           28:00 
  49984       Jana Žďárská              Stadion Nový Bor                   30:00 
 500432       Anne Conrad               SV Bad Düben                       32:00 
  49983       Romana Žďárská            Stadion Nový Bor                   34:00 
   4186       Petra Šašková             Sobsa Praha                        36:00 
   5064       Anke Schellmann           Kaulsdorfer OLV                    38:00 
   8476       Jana Šípová               OK Jiskra Nový Bor                 40:00 
   7850       Sandra Jahn               SV Bad Düben                       42:00 
   6431       Kathrin Peters            SV Robotron Dresden                44:00 
   6006       Anke Schmiedeberg         Turbine Neubrandenburg             46:00 
 412272       Jagoda Wolniak            LKO Leszno                         48:00 
   9952       Zdena Zlámalová           Sportcentr Jičín                   50:00 
   2029       Susanne Löhning           USV TU Dresden                     52:00 
 235835       Katrin Oehler             SSV Planeta Radebeul               54:00 
  51268       Jitka Forštová            SK Praga Praha                     56:00 
   8142       Alena Linková             Slavoj Sev Ústí n.L.               58:00 
   5058       Eva Koch                  Kaulsdorfer OLV                    60:00 
   8303       Zuzana Škodová            Slavia TU Liberec                  62:00 
   2037       Maria Müller              Post SV Dresden                    64:00 
 302965       Ulrike Pischke            Turbine Neubrandenburg             66:00 
 412271       Zaklina Wolniak           LKO Leszno                         68:00 
  51642       Anezka Jahnova            USK Praha                          70:00 
   8328       Michaela Macháčková       JKOB Frýdlant                      72:00 
   5041       Nicole Dube               Treptower SV 1949 Berlin           74:00 
   6445       Kerstin Pischke           Turbine Neubrandenburg             76:00 
  51672       Jitka Grégrová            OK24 Praha                         78:00 
   2043       Beate Schmidt             Post SV Dresden                    80:00 
 236033       Antje Kern                SV Bad Düben                       82:00 
   6838       Doreen Vollandt           OLV Potsdam                        84:00 
 232265       Martina Zelenková         MFF UK Praha                       86:00 
 236065       Maika Kraemer             Post SV Dresden                    88:00 
  51219       Jana Bohuslavová          Lokomotiva Plzeň                   90:00 
   6517       Steffi Genderjahn         Post SV Dresden                    92:00 
 412273       Weronika Biala            LKO Leszno                         94:00 
   8350       Pavla Stibalová           KOB Děčín                          96:00 
   2013       Diana Junghanß            Post SV Dresden                    98:00 
   1418       Ximena Matus              OLV Weimar                        100:00 
   2021       Anett Leibiger            Post SV Dresden                   102:00 
 253111       Marta Vokurková           OK Harcov                         104:00 
  52480       Edit Urbanová             SK Ski-OB Štemberk                106:00 
              Vakant                    Vakant                            108:00 
              Vakant                    Vakant                            110:00 
              Vakant                    Vakant                            112:00 



D21L  (69)         6.3 km  0 m   20 K      

   2058       Anne Heinemann            SV Robotron Dresden                21:00 
   9077       Věra Malá                 OK Jilemnice                       23:00 
 253136       Silje Sorebo              OK Sparta Praha                    25:00 
 301189       Barbora Rančáková         VŠTJ Ekono Praha                   27:00 
   8130       Václava Krásná            KOB Dobruška                       29:00 
  52908       Radka Jedličková          Stadion Nový Bor                   31:00 
  51688       Hana Tichovská            SK Praga Praha                     33:00 
 416287       Ivana Prchalová           OK Jilemnice                       35:00 
 502089       Jana Kožinová             SK Praga Praha                     37:00 
 416325       Markéta Bernátková        VSK přírod Praha                   39:00 
   7768       Petra Hradecká            OK Doksy                           41:00 
  51849       Martina Lisa              Tretra Praha                       43:00 
  53788       Blanka Schusterová        OOB TJ Turnov                      45:00 
   7904       Magdalena Ryšavá          SK Praga Praha                     47:00 
   8532       Ita Krafková              OK Jiskra Nový Bor                 49:00 
  53313       Hana Blažková             Slavia TU Liberec                  51:00 
   9785       Lucie Waldová             Kotlářka Praha                     53:00 
 236094       Kristin Hentschel         HSG Merseburg                      55:00 
  51638       Magdalena Pokorná         SK Praga Praha                     57:00 
   7785       Veronika Horáková         OOB TJ Turnov                      59:00 
  51594       Dagmar Kunová             VŠTJ Ekono Praha                   61:00 
  51553       Iveta Lomáková            Tretra Praha                       63:00 
  51278       Martina Spurná            SK Praga Praha                     65:00 
   8113       Jitka Bakovská            KOB Chemop Litvínov                67:00 
  52097       Petra Janovská            SK Praga Praha                     69:00 
 820520       Marika Dobke              Tatran Jablonec                    71:00 
   8528       Katka Švihovská           OK Jiskra Nový Bor                 73:00 
   2272       Sonnhild Knoblauch        USV TU Dresden                     75:00 
  51676       Hana Tichovská            SK Praga Praha                     77:00 
 416849       Pavlína Lejsková          Tatran Jablonec                    79:00 
  49639       Jana Haluzová             OK Sparta Praha                    81:00 
   1980       Katrin Hölzer             OLV Weimar                         83:00 
  49987       Petra Bernášková          Stadion Nový Bor                   85:00 
 515126       Martina Dočkalová         Lokomotiva Pardubice               87:00 
  52118       Eva Žemlová               OK Sparta Praha                    89:00 
   9782       Magda Horova              USK Praha                          91:00 
   8696       Magdalena Gajdová         KBP Praha                          93:00 
   5137       Christine Büchner         Treptower SV 1949 Berlin           95:00 
   8256       Růžena Zuzánková          Tatran Jablonec                    97:00 
   2320       Maria Löwinger            SSV Planeta Radebeul               99:00 
   9061       Zuzana Henychová          Slavia TU Liberec                 101:00 
   9969       Zuzana Procházková        Sportcentr Jičín                  103:00 
   9482       Lenka Hrobařová           OK Jilemnice                      105:00 
  53598       Jitka Svobodová           Sokol Dobřichovice                107:00 
   4122       Sieglinde Kundisch        USV TU Dresden                    109:00 
   2016       Jitka Kraemer             Post SV Dresden                   111:00 
   1535       Lisa Femmer               USV TU Dresden                    113:00 
  51759       Vendula Havlíčková        Kotlářka Praha                    115:00 
   5007       Sabine Poitz              USV TU Dresden                    117:00 
  49546       Lucie Městková            Tempo Praha                       119:00 
   5017       Ulrike Winkler            TOLF Berlin                       121:00 
  53816       Martina Sedláčková        VŠTJ Ekono Praha                  123:00 
   5004       Katerina Wollmerstädt     TOLF Berlin                       125:00 
   4211       Kateřina Šaffková         Slavia TU Liberec                 127:00 
 410404       Jenny Seib                Turn-Klubb zu Hannover            129:00 
   5101       Friederike Frenzel        ESV Lok Berlin-Schöneweide        131:00 
   8546       Dáda Korejčíková          Loko Liberec                      133:00 
   2244       Cornelia Eckardt          USV TU Dresden                    135:00 
   9784       Bara Baldrianova          USK Praha                         137:00 
   8114       Alena Neradová            KOB Chemop Litvínov               139:00 
   5133       Daniela Thiel             IHW Alex 78 Berlin                141:00 
 232242       Eva Špačková              MFF UK Praha                      143:00 
   1984       Anne Kretzschmar          USV TU Dresden                    145:00 
  51270       Romana Maunová            VŠTJ Ekono Praha                  147:00 
              Vakant                    Vakant                            149:00 
              Vakant                    Vakant                            151:00 
              Vakant                    Vakant                            153:00 
              Vakant                    Vakant                            155:00 
              Vakant                    Vakant                            157:00 



D35  (30)          4.4 km  0 m   15 K      

  51681       Marie Nováková            OK24 Praha                        126:00 
 416843       Helena Picková            Tatran Jablonec                   128:00 
   7868       Pavla Mrázová             Sokol Dobřichovice                130:00 
 410359       Romana Posseltová         Tatran Jablonec                   132:00 
 515004       Kateřina Würzová          JKOB Frýdlant                     134:00 
  51809       Iva Linková               OOB TJ Turnov                     136:00 
  51583       Libuše Fantová            VŠTJ Ekono Praha                  138:00 
 411463       Ekaterina Zelenina        USG Chemnitz                      140:00 
   8345       Beatrice Patzeltová       KOB Děčín                         142:00 
   2153       Karin Kraemer             Post SV Dresden                   144:00 
   8644       Jana Dlouhá               Kotlářka Praha                    146:00 
              Yvona Mátlová             KVS Šumperk                       148:00 
 411604       Kirstine Heinrich         USV TU Dresden                    150:00 
1413311       Sobczynska Joanna         WKS ?L?SK WROC?AW                 152:00 
   8568       Naďa Preislerová          VSK přírod Praha                  154:00 
   7726       Magda Rydlová             Tatran Jablonec                   156:00 
 303931       Jana Kroupová             VSK přírod Praha                  158:00 
 253147       Iva Paroulková            Loko Liberec                      160:00 
              Ivana Koucká              VŠTJ Ekono Praha                  162:00 
   2299       Christine Hempel          USV TU Dresden                    164:00 
 303992       Susanne Heyder            TV 05 Bierbach                    166:00 
  49988       Ivana Abelová             Stadion Nový Bor                  168:00 
 412420       Barbara Nowak             HKS Azymut Mochy                  170:00 
  51408       Eliška Stluková           SKP České Budějovice              172:00 
  52114       Eva Tloušťová             OK Sparta Praha                   174:00 
  51601       Ivana Pecková             VŠTJ Ekono Praha                  176:00 
 410727       Lenka Tahalová            MFF UK Praha                      178:00 
              Vakant                    Vakant                            180:00 
              Vakant                    Vakant                            182:00 
              Vakant                    Vakant                            184:00 



D40  (33)          4.6 km  0 m   16 K      

   9609       Jitka Hanušová            Lokomotiva Trutnov                  2:00 
   9681       Jana Klapalová            OOB Vamberk                         4:00 
  51269       Mirka Vejvodová           KOB Vimperk                         6:00 
 232387       Iva Kábrtová              OK Pěnčín                           8:00 
   2246       Birgit Buhler             USV TU Dresden                     10:00 
 232264       Eva Suková                MFF UK Praha                       12:00 
  51677       Jarmila Němečková         OK24 Praha                         14:00 
 232247       Pavlína Procházková       TJ Loko Beroun                     16:00 
   5012       Helena Mathea             TOLF Berlin                        18:00 
   6177       Petra Böhme               USG Chemnitz                       20:00 
   2189       Katrin Cruse              SV Robotron Dresden                22:00 
   2365       Sabine Richter            USV TU Dresden                     24:00 
   6236       Silke Jahn                SV Robotron Dresden                26:00 
   8290       Kateřina Veselská         Slavia TU Liberec                  28:00 
  51660       Regina Ježková            Meteor Kač Praha                   30:00 
 236004       Uta Escher                USG Chemnitz                       32:00 
 411427       Sabine Nieke              USV TU Dresden                     34:00 
 232347       Lenka Dubnová             KOB Děčín                          36:00 
   7849       Bettina Kempe             SSV Planeta Radebeul               38:00 
  51966       Miluše Procházková        Sokol Dobřichovice                 40:00 
 323618       Ivana Večeřová            Tatran Jablonec                    42:00 
   2203       Sabine Juckelandt         USV TU Dresden                     44:00 
   6436       Petra Schröter            SV KOWEG Görlitz                   46:00 
 620713       Heike Leideck             USV TU Dresden                     48:00 
  49959       Kamila Škapová            Slavia TU Liberec                  50:00 
  51275       Kateřina Slavíková        SK Praga Praha                     52:00 
 232644       Hana Bláhová              Tatran Jablonec                    54:00 
 232184       Ilona Hrabánková          SK Praga Praha                     56:00 
   7722       Monika Pološčuková        SIG-MAT Mladá Boleslav             58:00 
   6810       Heidi Graumann            ESV Lok Berlin-Schöneweide         60:00 
              Vakant                    Vakant                             62:00 
              Vakant                    Vakant                             64:00 
              Vakant                    Vakant                             66:00 



D45  (19)          3.8 km  0 m   14 K      

  61171       Marion Richter            SG Dittersdorf                     69:00 
   8553       Ivana Úlehlová            OK Jiskra Nový Bor                 73:00 
  52108       Drahomíra Syslová         SK Praga Praha                     77:00 
   8344       Věra Stibalová            KOB Děčín                          81:00 
   8110       Alena Neradová            KOB Chemop Litvínov                85:00 
   9290       Jiřina Dočkalová          Lokomotiva Pardubice               89:00 
 411766       Hana Dudíková             TJ Loko Beroun                     93:00 
   1985       Ute Kretzschmar           OLV Weimar                         97:00 
 232906       Alena Kovářová            Lokomotiva Teplice                101:00 
   6463       Kerstin Kaminsky          BSV Halle-Ammendorf               105:00 
 253133       Eva Štičková              Loko Liberec                      109:00 
   8207       Jaroslava Holasová        OOB TJ Turnov                     113:00 
   5100       Monika Braatz             Treptower SV 1949 Berlin          117:00 
   8633       Alice Horálková           Kotlářka Praha                    121:00 
   2022       Birgit Leibiger           Post SV Dresden                   125:00 
   2303       Petra Schmalfeld          SSV Planeta Radebeul              129:00 
 232182       Soňa Šípová               OK Jiskra Nový Bor                133:00 
              Vakant                    Vakant                            137:00 
              Vakant                    Vakant                            141:00 



D50  (17)          3.4 km  0 m   13 K      

   2212       Ingrid Möser              USV TU Dresden                     76:00 
  52095       Vlasta Doležalová         SK Praga Praha                     80:00 
   2094       Sigrid Wenzel             SSV Planeta Radebeul               84:00 
   1502       Elisabeth Reimann         USV TU Dresden                     88:00 
   4631       Jaroslava Havlová         OB Jenišovice                      92:00 
   2573       Angelika Krüger           USV TU Dresden                     96:00 
   6802       Karin Müller              ESV Lok Berlin-Schöneweide        100:00 
   2307       Gisela Tonn               SSV Planeta Radebeul              104:00 
  51795       Ivana Mrázková            Kotlářka Praha                    108:00 
   7742       Marie Matoušková          Liaz Jablonec                     112:00 
   8208       Jana Konopáčová           OOB TJ Turnov                     116:00 
   2079       Rita Winkler              SV Robotron Dresden               120:00 
   8209       Helena Kvapilová          OOB TJ Turnov                     124:00 
   8166       Jitka Klímová             KOB Kamenický Šenov               128:00 
   6544       Franziska Schöne          OL-Team Wehrsdorf                 132:00 
              Vakant                    Vakant                            136:00 
              Vakant                    Vakant                            140:00 



D55  (16)          3.3 km  0 m   10 K      

              Vakant                    Vakant                             26:00 
   1505       Margit Reichert           USV TU Dresden                     30:00 
   6464       Ulrike Hacker             Turbine Neubrandenburg             34:00 
   8309       Olga Bednaříková          Slavia TU Liberec                  38:00 
   5116       Susi Thiel                IHW Alex 78 Berlin                 42:00 
 303959       Eva Hamáčková             TJ Loko Beroun                     46:00 
  51645       Dana Dohnalova            USK Praha                          50:00 
   5991       Jitka Nedvídková          Rozmarýn Litoměřice                54:00 
   8242       Hela Kubíková             Loko Liberec                       58:00 
  51549       Zdena Šťovíčková          Sokol Pha Spořilov                 62:00 
  52096       Ladislava Dvořáková       SK Praga Praha                     66:00 
   8211       Eva Šlézrová              OOB TJ Turnov                      70:00 
   2165       Helga Lucke               Post SV Dresden                    74:00 
  51799       Hana Stehnová             Kotlářka Praha                     78:00 
  51216       Ivana Karmazínová         Slavia TU Liberec                  82:00 
              Vakant                    Vakant                             86:00 



D60  (17)          2.7 km  0 m   10 K      

  51221       Jana Nováková             Slavia TU Liberec                   3:00 
   1902       Erika Conrad              USV TU Dresden                      7:00 
   2146       Birge Kärger              USC Leipzig                        11:00 
  51384       Věra Nejezchlebová        KOB Kamenický Šenov                15:00 
   2237       Ingrid Grosse             USV TU Dresden                     19:00 
   8228       Jaroslava Štrojsová       KOB Kamenický Šenov                23:00 
   8212       Marie Folprechtová        OOB TJ Turnov                      27:00 
   8542       Marie Langrová            OK Jiskra Nový Bor                 31:00 
 232509       Vlasta Picková            Tatran Jablonec                    35:00 
   6035       Brigitte Schmiedeberg     Turbine Neubrandenburg             39:00 
  51629       Ludmila Exnerová          SK Praga Praha                     43:00 
   2096       Bärbl Lekauskas           SSV Planeta Radebeul               47:00 
   7840       Käte Berndt               Post-SV Chemnitz                   51:00 
  51612       Míla Zmeková              Slavia Praha                       55:00 
  51698       Jana Haňkovská            SK Praga Praha                     59:00 
              Vakant                    Vakant                             63:00 
              Vakant                    Vakant                             67:00 



H10L  (13)         2.3 km  0 m   5 K       

 219275       Tomáš Straka              VSK přírod Praha                    5:00 
              David Zlámal              Sportcentr Jičín                    8:00 
              Jakub Hrdý                Loko Liberec                       11:00 
  53105       Ondřej Šrámek             KVS Šumperk                        14:00 
 410380       Michal Tojnar             SF Praha                           17:00 
              Petr Medřický             OK Chrastava                       20:00 
              Jaroslav Hradecký         OK Doksy                           23:00 
              Martin Hruška             OK Chrastava                       26:00 
   5135       Robin Thiel               IHW Alex 78 Berlin                 29:00 
   2191       Anton Cruse               SV Robotron Dresden                32:00 
 411465       Dimitri Zelenin           USG Chemnitz                       35:00 
              Vakant                    Vakant                             38:00 
              Vakant                    Vakant                             41:00 



H10P  (16)         2.3 km  0 m   5 K       

              Vakant                    Vakant                            104:00 
              Vakant                    Vakant                            107:00 
              Antonín Šmaus             Tatran Jablonec                   110:00 
              Honza Hrdý                Loko Liberec                      113:00 
1232495       Tomáš Kučera              Lokomotiva Teplice                116:00 
 253141       Jan Košek                 Loko Liberec                      119:00 
              Jan Šmaus                 Tatran Jablonec                   122:00 
              Jan a Karolína Labský     Loko Liberec                      125:00 
 336710       Jan Ždimera               VSK přírod Praha                  128:00 
              Ludvík Kašpar             Netopýr Zákupy                    131:00 
              Jindřich Neumann          VSK přírod Praha                  134:00 
  51203       Péťa Melichar             Loko Liberec                      137:00 
              Lukáš Richtr              OK24 Praha                        140:00 
  51207       Vojta Melichar            Loko Liberec                      143:00 
  52904       Matyáš Ludvík             Stadion Nový Bor                  146:00 
   2067       Göran Heinemann           SV Robotron Dresden               149:00 



H10  (9)           2.2 km  0 m   6 K       

 232904       Jindřich Kučera           Lokomotiva Teplice                 57:00 
              Vojtěch Boskovský         OK Doksy                           60:00 
 411586       Johannes Drechsel         USV TU Dresden                     63:00 
 300610       Kilian Kempe              SSV Planeta Radebeul               66:00 
   6805       Leo Graumann              ESV Lok Berlin-Schöneweide         69:00 
 232513       Štěpán Picek              Tatran Jablonec                    72:00 
   4357       Petr Průcha               OK Jiskra Nový Bor                 75:00 
              Vakant                    Vakant                             78:00 
              Vakant                    Vakant                             81:00 



H12  (29)          3.0 km  0 m   8 K       

 232494       Jaroslav Lachman          Lokomotiva Teplice                  3:00 
 412413       Patryk Maly               HKS Azymut Mochy                    5:00 
              Eliška Šormová            OK Chrastava                        7:00 
 412411       Adrian Dworak             HKS Azymut Mochy                    9:00 
 411609       Patrik Horák              SOK Turnov                         11:00 
              Mateusz   Dzioba          MKS Paulin Jelenia Gora            13:00 
   9881       Václav Šňupárek           Kotlářka Praha                     15:00 
              Stanislav Nejman          OK Chrastava                       17:00 
   6480       Frieder Kallweit          SV KOWEG Görlitz                   19:00 
 412279       Mikolaj Dubicki           LKO Leszno                         21:00 
  52912       Jan Pavlovec              Stadion Nový Bor                   23:00 
 232512       Martin Posselt            Tatran Jablonec                    25:00 
              Matěj Veselský            Slavia TU Liberec                  27:00 
 412416       Pawel Wolnik              HKS Azymut Mochy                   29:00 
 301620       Tomáš Kroupa              VSK přírod Praha                   31:00 
 412414       Szymon Karczmarek         HKS Azymut Mochy                   33:00 
   9912       Jakub Kroupa              VSK přírod Praha                   35:00 
 301542       František Branda          Rozmarýn Litoměřice                37:00 
   7773       Tomáš Boskovský           OK Doksy                           39:00 
  51580       Vojtěch Neumann           VSK přírod Praha                   41:00 
   4368       Martin Stránský           OK Jiskra Nový Bor                 43:00 
  49994       Dan Sedláček              JKOB Frýdlant                      45:00 
 232241       Jan Tojnar                SF Praha                           47:00 
   8148       Michael Linka             Slavoj Sev Ústí n.L.               49:00 
 219337       Mark Otto                 TOLF Berlin                        51:00 
2232495       Lukáš Duchoň              Lokomotiva Teplice                 53:00 
              Vakant                    Vakant                             55:00 
              Vakant                    Vakant                             57:00 
              Vakant                    Vakant                             59:00 



H14  (39)          4.5 km  0 m   13 K      

  52907       Denis Oppel               Stadion Nový Bor                    0:00 
   4359       Vít Šákr                  OK Jiskra Nový Bor                  2:00 
 232504       David Vokál               Tatran Jablonec                     4:00 
   4356       Pavel Průcha              OK Jiskra Nový Bor                  6:00 
 412409       Damian Rychly             HKS Azymut Mochy                    8:00 
  52913       Pavel Čech                Stadion Nový Bor                   10:00 
 412405       Jacek Galla               HKS Azymut Mochy                   12:00 
              Jakub Charousek           OK Doksy                           14:00 
 412408       Mateusz Maly              HKS Azymut Mochy                   16:00 
 412260       MIKOLAJ ZURKIEWICZ        UKS Arkady Raszkow                 18:00 
   1536       Richard Völkel            USV TU Dresden                     20:00 
 412259       MIKOLAJ DUTKOWSKI         UKS Arkady Raszkow                 22:00 
  53565       Vojtěch Ludvík            Stadion Nový Bor                   24:00 
   4379       Jan Polma                 OK Jiskra Nový Bor                 26:00 
   8080       Vít Zakouřil              OOB TJ Turnov                      28:00 
 301543       Jakub Grmela              Rozmarýn Litoměřice                30:00 
 412407       Mikolaj Grabiec           HKS Azymut Mochy                   32:00 
 411470       Anatolij Zelenin          USG Chemnitz                       34:00 
  52906       Jaroslav Kaňka            Stadion Nový Bor                   36:00 
 416846       Martin Bláha              Tatran Jablonec                    38:00 
 301135       Jan Němeček               SK Praga Praha                     40:00 
 300764       Clemens Pätzold           USV TU Dresden                     42:00 
 410392       Přemysl Prášek            SK Praga Praha                     44:00 
 412406       Patryk Piosik             HKS Azymut Mochy                   46:00 
   4378       Jakub Kohout              OK Jiskra Nový Bor                 48:00 
   4829       Johannes Brandt           SV TU Ilmenau                      50:00 
   4381       Jaroslav Krejčí           OK Jiskra Nový Bor                 52:00 
   2245       Theophil Richter          USV TU Dresden                     54:00 
 412278       Dominik Wels              LKO Leszno                         56:00 
 412422       Patryk Placek             HKS Azymut Mochy                   58:00 
   4371       Vlastimil Zelenka         OK Jiskra Nový Bor                 60:00 
  52925       Dominik Látal             Lokomotiva Teplice                 62:00 
   4372       Šimon Lomič               OK Jiskra Nový Bor                 64:00 
   8338       Vilém Patzelt             KOB Děčín                          66:00 
 301101       Tomáš Rusý                Sokol Dobřichovice                 68:00 
 232645       David Pustai              Tatran Jablonec                    70:00 
              Vakant                    Vakant                             72:00 
              Vakant                    Vakant                             74:00 
              Vakant                    Vakant                             76:00 



H16  (51)          5.1 km  0 m   16 K      

 416830       Petr Hostaš               Tatran Jablonec                     1:00 
  53108       Martin Mátl               KVS Šumperk                         3:00 
 232627       Michal Szabo              Tatran Jablonec                     5:00 
              Jakub         Dzioba      MKS Paulin Jelenia Gora             7:00 
 300657       Daniel Hammer             SSV Planeta Radebeul                9:00 
 411629       Frank Nitzsche            USV TU Dresden                     11:00 
   2361       Paul Kossack              Post SV Dresden                    13:00 
   9458       Pavel Kubát               OK99 Hradec Králové                15:00 
  52902       Matouš Karvánek           OK Jiskra Nový Bor                 17:00 
   2329       Andrei Kraemer            Post SV Dresden                    19:00 
 411471       Sebastian Knitsch         USG Chemnitz                       21:00 
 307418       Tomáš Jílek               Tatran Jablonec                    23:00 
 301639       Tomáš Zelenka             OK99 Hradec Králové                25:00 
 416840       Jan Picek                 Tatran Jablonec                    27:00 
   4832       Markus Staub              USG Chemnitz                       29:00 
   9491       Jiří Ptáček               Spartak Rychnov n. K.              31:00 
 412404       Bartosz Pawlak            HKS Azymut Mochy                   33:00 
 232508       Martin Večeřa             Tatran Jablonec                    35:00 
 412276       Marcin Klimkowski         LKO Leszno                         37:00 
 410363       Pavel Procházka           TJ Loko Beroun                     39:00 
   2240       Philippe Richter          USV TU Dresden                     41:00 
  51209       Jan Hoidekr               Loko Liberec                       43:00 
   8226       Daniel Wolf               OOB TJ Turnov                      45:00 
 412403       Piotr Szwajkowski         HKS Azymut Mochy                   47:00 
 410746       Jan Hyka                  OOB TJ Turnov                      49:00 
   1522       Stefan Buhler             USV TU Dresden                     51:00 
  51822       Adam Franců               OOB TJ Turnov                      53:00 
  52928       Vojtěch Škara             Lokomotiva Teplice                 55:00 
   9196       Lukáš Chmelař             Slavia Hradec Králové              57:00 
   9091       Vojtěch Černý             OK Jilemnice                       59:00 
 515133       Tomáš Henych              Slavia TU Liberec                  61:00 
   9193       Jan Šabatka               Slavia Hradec Králové              63:00 
 412277       Mateusz Hoffmann          LKO Leszno                         65:00 
  49958       Jan Škapa                 Slavia TU Liberec                  67:00 
   7761       Tomáš Kořínek             OK Doksy                           69:00 
   8470       Ladislav Čech             OK Jiskra Nový Bor                 71:00 
 501906       Franz Cruse               SV Robotron Dresden                73:00 
 416836       Daniel Vlček              Tatran Jablonec                    75:00 
 405976       Jan Zemaník               Spartak Rychnov n. K.              77:00 
   9195       Matěj Stulík              Slavia Hradec Králové              79:00 
 222885       Wojciech Pachnik          UKS-TUKAN Iwiny                    81:00 
   9843       Jan Funda                 Slavia Hradec Králové              83:00 
   8108       Jaroslav Nerad            KOB Chemop Litvínov                85:00 
 253104       Josef Vlk                 KOB Děčín                          87:00 
 410747       Jakub Procházka           OOB TJ Turnov                      89:00 
   9352       Karim Azeb                OK99 Hradec Králové                91:00 
  52918       Tomáš Eiselt              Lokomotiva Teplice                 93:00 
              Vakant                    Vakant                             95:00 
              Vakant                    Vakant                             97:00 
              Vakant                    Vakant                             99:00 
              Vakant                    Vakant                            101:00 



H18  (41)          6.3 km  0 m   18 K      

  51675       Tadeáš Lejsek             SK Praga Praha                      3:00 
   2223       Henning Leideck           USV TU Dresden                      5:00 
   9417       Martin Műller             OK99 Hradec Králové                 7:00 
  52905       Tomáš Srb                 OK Jiskra Nový Bor                  9:00 
   6294       Ralf Hübschmann           SV KOWEG Görlitz                   11:00 
  49979       Tomáš Žitný               SIG-MAT Mladá Boleslav             13:00 
              Michał       Nowak        MKS Paulin Jelenia Gora            15:00 
   9510       Martin Klícha             Spartak Rychnov n. K.              17:00 
  52705       Jan Perůtka               OK Jilemnice                       19:00 
   9670       Michal Klapal             OOB Vamberk                        21:00 
   5203       Florian Bergmann          SV TU Ilmenau                      23:00 
   9498       Lukáš Pátek               Spartak Rychnov n. K.              25:00 
   9385       Jan Kubát                 OK99 Hradec Králové                27:00 
   2228       Albrecht Knoblauch        USV TU Dresden                     29:00 
   8305       Jakub Škoda               Slavia TU Liberec                  31:00 
   2312       Martin Wiedmer            SSV Planeta Radebeul               33:00 
  52316       Vojtěch Tvrdek            TJ Loko Beroun                     35:00 
   9464       Jan Panchártek            OK99 Hradec Králové                37:00 
   9847       Jan Havlas                Slavia Hradec Králové              39:00 
   7746       Jan Matoušek              Liaz Jablonec                      41:00 
   8349       Jiří Duben                KOB Děčín                          43:00 
 232039       Ondřej Pavlů              SK Praga Praha                     45:00 
   9504       Adam Dusílek              Spartak Rychnov n. K.              47:00 
   5054       Sascha Boeck              Kaulsdorfer OLV                    49:00 
  52901       Michal Stránský           OK Jiskra Nový Bor                 51:00 
              Kamil  Bednarczyk         MKS Paulin Jelenia Gora            53:00 
 667798       Falk Göbel                USV TU Dresden                     55:00 
 412402       Franciszek Galla          HKS Azymut Mochy                   57:00 
   5082       Christoph Ulrich          Kaulsdorfer OLV                    59:00 
 300630       Christoph Harnisch        SSV Planeta Radebeul               61:00 
 416837       Tomáš Kobr                Tatran Jablonec                    63:00 
   8555       Jiří Mališ                OK Jilemnice                       65:00 
 416831       Pavel Beran               Tatran Jablonec                    67:00 
   9411       Josef Kycl                OK99 Hradec Králové                69:00 
 232263       Adam Štemberk             TJ Loko Beroun                     71:00 
 301117       Tomáš Neumann             VSK přírod Praha                   73:00 
  52916       Jan Eiselt                Lokomotiva Teplice                 75:00 
              Vakant                    Vakant                             77:00 
              Vakant                    Vakant                             79:00 
              Vakant                    Vakant                             81:00 
              Vakant                    Vakant                             83:00 



H20  (12)          5.9 km  0 m   17 K      

   5014       Tobias Jänich             TOLF Berlin                       107:00 
   6419       Basho Kaminsky            BSV Halle-Ammendorf               111:00 
  49478       Martin Černý              OK Jilemnice                      115:00 
 860305       Karsten Leideck           USV TU Dresden                    119:00 
 501948       Christoph Brandt          SV TU Ilmenau                     123:00 
 412401       Marek Galla               HKS Azymut Mochy                  127:00 
   5196       Martin Riebisch           SV TU Ilmenau                     131:00 
  49999       Antonín Duda              Tatran Jablonec                   135:00 
   2333       Paul Leidinger            Post SV Dresden                   139:00 
   9354       Aleš Balcar               OK99 Hradec Králové               143:00 
              Vakant                    Vakant                            147:00 
              Vakant                    Vakant                            151:00 



H21K  (83)         6.5 km  0 m   17 K      

 416003       Ondřej Martínek           Tretra Praha                       19:00 
   8276       Jaroslav Neumann          SK Ski-OB Štemberk                 21:00 
              Petr Medřický             OK Chrastava                       23:00 
 232248       Matěj Stránský            MFF UK Praha                       25:00 
              Michal Kubíček            OOB TJ Turnov                      27:00 
   8856       Václav Bohuslav           Lokomotiva Plzeň                   29:00 
   8504       Arnošt Loos               OK Jiskra Nový Bor                 31:00 
 410393       Martin Štrait             OK24 Praha                         33:00 
              Patrik Hocke              SK Praga Praha                     35:00 
   6370       Marcel Höbig              SV Bad Düben                       37:00 
 303908       Zdeněk Ždimera            VSK přírod Praha                   39:00 
 410741       Dušan Richtr              OK24 Praha                         41:00 
   7814       Gunnar Rupsch             USG Chemnitz                       43:00 
   2014       Jens Junghanß             Post SV Dresden                    45:00 
 416135       Jiří Duben                KOB Děčín                          47:00 
  53181       David Stanovský           MFF UK Praha                       49:00 
  51821       Jiří Kučera               OOB TJ Turnov                      51:00 
   2460       Petr Baldrian             SK Praga Praha                     53:00 
   7817       Frank Heinze              Post-SV Chemnitz                   55:00 
   8329       František Juřina          JKOB Frýdlant                      57:00 
 232502       Dušan Novotný             Tatran Jablonec                    59:00 
   6429       Josef Neumann             USV TU Dresden                     61:00 
   6296       Stefan Wedlich            OL-Team Wehrsdorf                  63:00 
  51536       Jan Štembera              OK Harcov                          65:00 
   9767       David Komín               SK Praga Praha                     67:00 
  51635       Václav Kroupa             VSK přírod Praha                   69:00 
  49822       Petr Dlouhý               Kotlářka Praha                     71:00 
   6484       Robert Dittmann           SSV Planeta Radebeul               73:00 
 500289       Zdeněk Přeček             OK Sparta Praha                    75:00 
   6371       Steffen Bäßler            SV Bad Düben                       77:00 
   6141       Andi Kietsch              Turn-Klubb zu Hannover             79:00 
  49986       Jiří Bernášek             Stadion Nový Bor                   81:00 
  51686       Aleš Richtr               OK24 Praha                         83:00 
   2081       Fred Härtelt              SSV Planeta Radebeul               85:00 
   8073       Radim Halíř               MFF UK Praha                       87:00 
   6466       Torsten Mättig            WOLV Oelsa                         89:00 
  52910       Lukáš Cerman              Stadion Nový Bor                   91:00 
   8478       Jiří Janás                OK Jiskra Nový Bor                 93:00 
  51811       Zdeněk Kubíček            OOB TJ Turnov                      95:00 
   4834       Michael Kümmling          USG Chemnitz                       97:00 
 232328       Jan Picka                 VSK přírod Praha                   99:00 
   5070       Sven Demmig               Kaulsdorfer OLV                   101:00 
 515165       Dušan Romportl            Tempo Praha                       103:00 
 301642       Petr Izák                 VSK přírod Praha                  105:00 
 236022       Jakub Foršt               SK Praga Praha                    107:00 
   8104       Libor Pavlík              KOB Chemop Litvínov               109:00 
   8250       Ondřej Táborský           Tatran Jablonec                   111:00 
   8578       Lukáš Straka              VSK přírod Praha                  113:00 
 410399       Ludvík Kašpar             Netopýr Zákupy                    115:00 
  51145       Hynek Matějka             Tretra Praha                      117:00 
   9962       Petr Zlámal               Sportcentr Jičín                  119:00 
   2158       Markus Kautz              Post SV Dresden                   121:00 
              Martin Hubený             Sokol Pha Spořilov                123:00 
              Ladislav Šplícha          Tempo Praha                       125:00 
   2642       Hartmut Knitsch           Post-SV Chemnitz                  127:00 
   7755       Tom Novák                 OK Doksy                          129:00 
 416321       Miroslav Šimek            MFF UK Praha                      131:00 
 416230       Pavel Kolorenč            KOB Děčín                         133:00 
   8119       Bronislav Pavlík          KOB Chemop Litvínov               135:00 
   2300       Alexander Reimann         USV TU Dresden                    137:00 
 410245       Udo Lange                 IHW Alex 78 Berlin                139:00 
   6408       Harald Juras              SV KOWEG Görlitz                  141:00 
   6373       André Kern                SV Bad Düben                      143:00 
   7767       Daniel Novák              OK Doksy                          145:00 
   2133       Matthias Busch            USC Leipzig                       147:00 
   5035       Stephan Haenelt           IHW Alex 78 Berlin                149:00 
   8302       Přemek Škoda              Slavia TU Liberec                 151:00 
   2059       Björn Heinemann           SV Robotron Dresden               153:00 
 232514       David Vokál               Tatran Jablonec                   155:00 
  51279       Petr Bílý                 Slavoj Sev Ústí n.L.              157:00 
 410210       Jürgen Kaminski           Treptower SV 1949 Berlin          159:00 
   2113       Sascha Martin             USC Leipzig                       161:00 
   8127       Milan Kraus               Slavoj Sev Ústí n.L.              163:00 
   2102       Sven Hockeborn            SSV Planeta Radebeul              165:00 
 515098       Tomáš Kužel               SF Praha                          167:00 
   8185       Ivan Vydra                OK Pěnčín                         169:00 
   9849       Petr Hanovec              Slavia Hradec Králové             171:00 
 224876       Jan Smotlacha             SF Praha                          173:00 
              Vakant                    Vakant                            175:00 
              Vakant                    Vakant                            177:00 
              Vakant                    Vakant                            179:00 
              Vakant                    Vakant                            181:00 
              Vakant                    Vakant                            183:00 



H21L  (110)        9.5 km  0 m   26 K      

   6498       Jan Kaminsky              BSV Halle-Ammendorf                 0:00 
   9974       Tomáš Chrást              SK Studenec                         2:00 
  52105       Ondřej Sysel              SK Praga Praha                      4:00 
 515130       Martin Henych             Slavia TU Liberec                   6:00 
   2088       Frank Sickert             SSV Planeta Radebeul                8:00 
   8255       Zdeněk Zuzánek            Tatran Jablonec                    10:00 
 812005       Daniel Härtelt            SSV Planeta Radebeul               12:00 
  51230       Michal Horáček            Slavia TU Liberec                  14:00 
 502086       Radek Sedlák              KOB Dobruška                       16:00 
   5186       Yves Laske                SV TU Ilmenau                      18:00 
   8560       Martin Margold            Kotlářka Praha                     20:00 
 207810       Martin Žáček              SF Praha                           22:00 
   2288       Heiko Gossel              USV TU Dresden                     24:00 
 515087       Jakub Oma                 OOB TJ Turnov                      26:00 
 232128       Ondřej Skripnik           SF Praha                           28:00 
  49385       Pavel Kopecky             USK Praha                          30:00 
  53226       Ivo Habán                 Slavia TU Liberec                  32:00 
 515082       Jindřich Kořínek          OOB TJ Turnov                      34:00 
 207827       Pavel Kurfürst            SF Praha                           36:00 
   8218       Filip Stárek              OOB TJ Turnov                      38:00 
  51590       Jan Kolín                 OK Jilemnice                       40:00 
  51678       Petr Nemšovský            SK Praga Praha                     42:00 
   2238       Thomas Wuttig             USV TU Dresden                     44:00 
  51239       Petr Štěpán               KOB Děčín                          46:00 
 515076       Petr Kučera               MFF UK Praha                       48:00 
   8298       Pavel Pachner             Slavia TU Liberec                  50:00 
 680803       Maxim Reichardt           Tatran Jablonec                    52:00 
  51820       Petr Kučera               OOB TJ Turnov                      54:00 
   8513       Tomáš Kolařík             OK Jiskra Nový Bor                 56:00 
   6493       André Schöne              OL-Team Wehrsdorf                  58:00 
 515015       Oldřich Janeček           Kotlářka Praha                     60:00 
  51745       Luboš Matějů              SK Praga Praha                     62:00 
 236516       Norbert Pflug             OLV Potsdam                        64:00 
  51139       Libor Jirků               VŠTJ Ekono Praha                   66:00 
   5104       Arne Heinicke             ESV Lok Berlin-Schöneweide         68:00 
   2301       Robert Krüger             SSV Planeta Radebeul               70:00 
   8301       Vojtěch Hora              SK Praga Praha                     72:00 
 515013       Vlada Hora                USK Praha                          74:00 
 515503       Vojtěch Peterka           Loko Liberec                       76:00 
   8912       Jan Tojnar                SF Praha                           78:00 
   2211       Martin Schmotz            USV TU Dresden                     80:00 
   7245       Tomáš Leštínský           KOB Dobruška                       82:00 
 416195       Jan Čech                  SF Praha                           84:00 
   8118       Jan Kučerka               KOB Chemop Litvínov                86:00 
   9614       Zdeněk Sokolář            Start Náchod                       88:00 
   9525       Jan Potštejnský           Spartak Rychnov n. K.              90:00 
 500288       Zbyněk Štěrba             Lokomotiva Pardubice               92:00 
 253145       Jan Vokurka               OK Harcov                          94:00 
  51797       Jiří Mrázek               Kotlářka Praha                     96:00 
   1647       Lutz Spranger             Treptower SV 1949 Berlin           98:00 
 300810       Karsten Lehmann           OLV Potsdam                       100:00 
 515111       Jakub Halama              KVS Šumperk                       102:00 
   1979       Christian Töpfer          SV Handwerk Erfurt                104:00 
  51234       Martin Vančura            Tatran Jablonec                   106:00 
   7979       Rudolf Ropek              Slavia TU Liberec                 108:00 
 591019       Jens Leibiger             Post SV Dresden                   110:00 
 416133       Simon Bercha              Tempo Praha                       112:00 
 515048       Ondřej Holas              OOB TJ Turnov                     114:00 
   9626       Jiří Doucha               Start Náchod                      116:00 
   6346       Mirko Schütze             OLV Potsdam                       118:00 
  51287       Jiří Fišer                Slavia Praha                      120:00 
  51726       Tomáš Zakouřil            USK Praha                         122:00 
   2195       Peter Gawlitza            SV Robotron Dresden               124:00 
   5040       Dennis Müller             Treptower SV 1949 Berlin          126:00 
   2009       Jan von Dalowski          Post SV Dresden                   128:00 
              Jan Jirák                 Tempo Praha                       130:00 
   8277       Martin Janata             Kotlářka Praha                    132:00 
   8129       Jiří Martan               OK Harcov                         134:00 
   2045       Holger Zimmerling         Post SV Dresden                   136:00 
 515101       Jaromír Šrámek            KVS Šumperk                       138:00 
   2030       Andreas Lückmann          Post SV Dresden                   140:00 
  51637       Ondřej Pokorný            SK Praga Praha                    142:00 
   2369       Tom Richter               USV TU Dresden                    144:00 
   6440       André Plötz               OLV Potsdam                       146:00 
  51730       Jan Gajda                 USK Praha                         148:00 
  51263       Martin Buzek              SK Praga Praha                    150:00 
   4121       Wieland Kundisch          USV TU Dresden                    152:00 
   7766       Jan Procházka             OK Doksy                          154:00 
   2201       Andreas Lenk              USV TU Dresden                    156:00 
   4214       Ondřej Horáček            Slavia TU Liberec                 158:00 
   2125       Torsten Ochmann           USC Leipzig                       160:00 
 515047       Martin Vlček              OOB TJ Turnov                     162:00 
  51758       František Duda            Kotlářka Praha                    164:00 
  53759       Martin Váňa               OOB TJ Turnov                     166:00 
 207831       Kjartan Hauger            OK Sparta Praha                   168:00 
   2280       Michael Löhning           USV TU Dresden                    170:00 
   8487       Martin Mareš              OK Jiskra Nový Bor                172:00 
  52106       Ctibor Sysel              SK Praga Praha                    174:00 
   8300       Lukáš Přinda              Slavia TU Liberec                 176:00 
              Ondřej Lisý               OK Harcov                         178:00 
  52282       Jan Němeček               USK Praha                         180:00 
 821111       Leif Bader                Post SV Dresden                   182:00 
  51628       Lukáš Hýbl                SK Praga Praha                    184:00 
 515132       Petr Henych               Slavia TU Liberec                 186:00 
2000171       Andrej Olunczek           USV TU Dresden                    188:00 
  51783       Petr Žaloudek             Kotlářka Praha                    190:00 
   8512       Jaroslav Krejčí           OK Jiskra Nový Bor                192:00 
   2119       Wieland Kärger            USC Leipzig                       194:00 
   8529       Marek Vobr                OK Jiskra Nový Bor                196:00 
  51636       Tomáš Janovský            SK Praga Praha                    198:00 
  51587       Jura Janeček              VŠTJ Ekono Praha                  200:00 
   8138       Miroslav Hromádka         Slavoj Sev Ústí n.L.              202:00 
   7203       Pavel Schröter            OK Harcov                         204:00 
   8914       Karel Nitsch              SF Praha                          206:00 
   2095       Bernhard Schmidt          SSV Planeta Radebeul              208:00 
              Vakant                    Vakant                            210:00 
              Vakant                    Vakant                            212:00 
              Vakant                    Vakant                            214:00 
              Vakant                    Vakant                            216:00 
              Vakant                    Vakant                            218:00 



H35  (34)          6.3 km  0 m   18 K      

  51600       Jan Pecka                 VŠTJ Ekono Praha                   87:00 
              Josef Šimůnek             MFF UK Praha                       89:00 
              Radek Pavlík              KVS Šumperk                        91:00 
  49971       Tomáš Žitný               SIG-MAT Mladá Boleslav             93:00 
 412111       Wrzesi?ski Krzysztof      WKS ?L?SK WROC?AW                  95:00 
 416829       Petr Hostaš               Tatran Jablonec                    97:00 
2413311       Szczygiel Marcin          WKS ?L?SK WROC?AW                  99:00 
 411472       Andrei Zelenin            USG Chemnitz                      101:00 
 416839       Jan Picek                 Tatran Jablonec                   103:00 
  51679       Ivo Novák                 OK24 Praha                        105:00 
   5063       Uwe Brettschneider        Kaulsdorfer OLV                   107:00 
  51719       Vladimír Čechmánek        OK24 Praha                        109:00 
 232643       Josef Pustai              Tatran Jablonec                   111:00 
   5134       Raik Zschäckel            IHW Alex 78 Berlin                113:00 
   2176       Matthias Müller           Post SV Dresden                   115:00 
   2209       Falk Martin               USC Leipzig                       117:00 
   2224       Alexander Lubs            USV TU Dresden                    119:00 
 232256       Martin Posselt            Tatran Jablonec                   121:00 
  51965       Antonín Procházka         Sokol Dobřichovice                123:00 
 232901       Martin Kučera             Lokomotiva Teplice                125:00 
              Roman Koucký              VŠTJ Ekono Praha                  127:00 
  51565       Tomas Zemla               OK Sparta Praha                   129:00 
 222895       Dariusz Pachnik           UKS-TUKAN Iwiny                   131:00 
 501914       Nils Schmiedeberg         Turbine Neubrandenburg            133:00 
 411449       Frank Wolfram             USV TU Dresden                    135:00 
 410121       Stefan Bleidorn           Treptower SV 1949 Berlin          137:00 
   1957       Meinhard Foethke          OLV Weimar                        139:00 
  51331       Michal Žejdlík            Lokomotiva Teplice                141:00 
   8643       Jiří Dlouhý               Kotlářka Praha                    143:00 
   4189       Luděk Šašek               Sobsa Praha                       145:00 
   2068       Tilo Pompe                SV Robotron Dresden               147:00 
              Vakant                    Vakant                            149:00 
              Vakant                    Vakant                            151:00 
              Vakant                    Vakant                            153:00 



H40  (50)          5.9 km  0 m   17 K      

   6405       Holm Winter               SV Robotron Dresden                 1:00 
  49990       Petr Ludvík               Stadion Nový Bor                    3:00 
   8240       Pavel Hoidekr             Loko Liberec                        5:00 
 307417       Martin Lejsek             Tatran Jablonec                     7:00 
 411466       Uwe Vogel                 USG Chemnitz                        9:00 
  51631       Jan Přibík                SK Praga Praha                     11:00 
   6148       Gerd Böhme                USG Chemnitz                       13:00 
   8141       Vladislav Linka           Slavoj Sev Ústí n.L.               15:00 
 300601       Jürgen Kohler             USC Magdeburg                      17:00 
   5047       Dirk Meyer                Treptower SV 1949 Berlin           19:00 
   2247       Gerhard-Michael Buhler    USV TU Dresden                     21:00 
  51276       Viktor Slavík             SK Praga Praha                     23:00 
   7762       Zdeněk Kořínek            OK Doksy                           25:00 
   8485       Petr Karvánek             OK Jiskra Nový Bor                 27:00 
   8219       Vladimír Holas            OOB TJ Turnov                      29:00 
  49998       Pavel Vydra               OK Pěnčín                          31:00 
   4836       Nico Kümmling             USG Chemnitz                       33:00 
  52971       Vladimír Mezník           TJ Loko Beroun                     35:00 
   7763       Jaroslav Hradecký         OK Doksy                           37:00 
   5050       Frank Braatz              Treptower SV 1949 Berlin           39:00 
 219203       Petr Pavlovec             Stadion Nový Bor                   41:00 
  51579       Zbyněk Neumann            VSK přírod Praha                   43:00 
   1506       Mayk Wendisch             USV TU Dresden                     45:00 
   2047       Anke Müller               Post SV Dresden                    47:00 
  51210       Pavel Sobek               Loko Liberec                       49:00 
 411581       Martin Smutný             SOK Turnov                         51:00 
   1648       Peter Vitzthum            USV Jena                           53:00 
   2190       Kay Cruse                 SV Robotron Dresden                55:00 
  51813       Zdeněk Kubíček            OOB TJ Turnov                      57:00 
   9632       Pavel Hanuš               Lokomotiva Trutnov                 59:00 
 515016       Jiří Suk                  MFF UK Praha                       61:00 
   2268       Kay-Uwe Kaufmann          USV TU Dresden                     63:00 
   6468       Falk Storm                SV KOWEG Görlitz                   65:00 
 219339       Volker Otto               TOLF Berlin                        67:00 
   8333       Aleš Macháček             JKOB Frýdlant                      69:00 
 501908       Michael Drechsel          USV TU Dresden                     71:00 
   2684       Wolfram Knitsch           Post-SV Chemnitz                   73:00 
   8270       Ivan Šmaus                Tatran Jablonec                    75:00 
   6210       Hagen Nieke               USV TU Dresden                     77:00 
  52914       Pavel Čech                Stadion Nový Bor                   79:00 
  50000       Pavel Dikoš               OK Jiskra Nový Bor                 81:00 
 232041       Jaroslav Pavlů            Sokol Dobřichovice                 83:00 
   6806       Bernd Graumann            ESV Lok Berlin-Schöneweide         85:00 
   7703       Pavel Šubrt               SIG-MAT Mladá Boleslav             87:00 
   6808       Lutz Wohlrabe             ESV Lok Berlin-Schöneweide         89:00 
   5794       Leo Seib                  Turn-Klubb zu Hannover             91:00 
              Vakant                    Vakant                             93:00 
              Vakant                    Vakant                             95:00 
              Vakant                    Vakant                             97:00 
              Vakant                    Vakant                             99:00 



H45  (36)          5.2 km  0 m   17 K      

              Vakant                    Vakant                             52:00 
              Vakant                    Vakant                             54:00 
              Vakant                    Vakant                             56:00 
 236049       Jürgen Helbig             OLV Potsdam                        58:00 
   8220       Jiří Konopáč              OOB TJ Turnov                      60:00 
   2046       Werner Kraemer            Post SV Dresden                    62:00 
 220382       Andreas Groß              TOLF Berlin                        64:00 
   8339       Jiří Duben                KOB Děčín                          66:00 
   6469       Lutz Gerstenberger        SV Einheit Kamenz                  68:00 
  51673       David Hrabánek            SK Praga Praha                     70:00 
   9128       Petr Mádle                Slavia Hradec Králové              72:00 
 301183       Miroslav Novotný          Lokomotiva Pardubice               74:00 
   4125       Miloslav Průcha           OK Jiskra Nový Bor                 76:00 
  51406       Zdeněk Blabla             SKP České Budějovice               78:00 
   5115       Kay-Olaf Gläser           ESV Lok Berlin-Schöneweide         80:00 
   2249       Norbert Zenker            USV TU Dresden                     82:00 
 232722       Milan Horký               SK Praga Praha                     84:00 
   8337       Ivan Stibal               KOB Děčín                          86:00 
   2010       Dietmar Fuchs             Post SV Dresden                    88:00 
   1986       Frank Kretzschmar         OLV Weimar                         90:00 
   2253       Joachim Strobel           USV TU Dresden                     92:00 
   5190       Wolfgang Brandt           SV TU Ilmenau                      94:00 
   2263       Joachim Gerhardt          USV TU Dresden                     96:00 
  51147       Miroslav Fanta            VŠTJ Ekono Praha                   98:00 
   6134       Uwe Richter               SG Dittersdorf                    100:00 
  52917       Miloš Eiselt              Lokomotiva Teplice                102:00 
   2199       Ronald Ansorge            SV Robotron Dresden               104:00 
 232907       Karel Kovář               Lokomotiva Teplice                106:00 
 303905       Petr Dudík                TJ Loko Beroun                    108:00 
   2264       Klaus Hempel              USV TU Dresden                    110:00 
   8336       Josef Vlk                 KOB Děčín                         112:00 
 412421       Andrzej Galla             HKS Azymut Mochy                  114:00 
 300690       Frank Wiedenfeld          SSV Planeta Radebeul              116:00 
 412176       Marek Pietrusinski        MKS Paulin Jelenia Gora           118:00 
   2720       Peter Berndt              Post-SV Chemnitz                  120:00 
   9070       Evžen Malý                OK Jilemnice                      122:00 



H50  (25)          4.8 km  0 m   15 K      

 336709       Miroslav Jedlička         OB Jenišovice                       0:00 
   7793       Vladislav Vlček           Sokol Rovensko                      2:00 
   8304       Miroslav Kocourek         Slavia TU Liberec                   4:00 
   7597       Peter Schoppe             HSG Merseburg                       6:00 
   8296       Libor Bednařík            Slavia TU Liberec                   8:00 
   9096       Marek Jiří                SK Studenec                        10:00 
   8262       Petr Horák                Tatran Jablonec                    12:00 
   2297       Michael Möser             USV TU Dresden                     14:00 
   7778       Miroslav Bárta            OB Jenišovice                      16:00 
   8323       Jiří Pospíšil             SOK Turnov                         18:00 
  49500       Vladimír John             Olymp Praha                        20:00 
  51204       Josef Peterka             Loko Liberec                       22:00 
 307016       Frank Paschka             SSV Planeta Radebeul               24:00 
  52111       Oldřich Hojný             OK Sparta Praha                    26:00 
   2304       Steffen Wiedmer           SSV Planeta Radebeul               28:00 
   8351       Jindřich Jakubec          OOB TJ Turnov                      30:00 
   8861       František Peterka         Troja Praha                        32:00 
   2305       Manfred Hickethier        SSV Planeta Radebeul               34:00 
  52107       Zdeněk Sysel              SK Praga Praha                     36:00 
   2086       Konrad Tonn               SSV Planeta Radebeul               38:00 
  51753       Miroslav Doležal          SK Praga Praha                     40:00 
2000044       Diethard Kundisch         USV TU Dresden                     42:00 
   8632       Milan Horálek             Kotlářka Praha                     44:00 
              Vakant                    Vakant                             46:00 
              Vakant                    Vakant                             48:00 



H55  (42)          4.6 km  0 m   16 K      

  51815       Eduard Folprecht          OOB TJ Turnov                      70:00 
   6334       Gerhard Plötz             OLV Potsdam                        72:00 
   8890       Tomáš Babický             Rozmarýn Litoměřice                74:00 
  51233       Petr Karmazín             Slavia TU Liberec                  76:00 
   2287       Christian Haufe           USV TU Dresden                     78:00 
 236105       Jürgen Ziesche            ESV Lok Berlin-Schöneweide         80:00 
  51548       Jan Šťovíček              Sokol Pha Spořilov                 82:00 
              Adam        Bogulak       MKS Paulin Jelenia Gora            84:00 
  51562       Jaromír Buriánek          OK Sparta Praha                    86:00 
 305985       Janusz Michalek           MKS Paulin Jelenia Gora            88:00 
 411760       Bohuslav Hamáček          TJ Loko Beroun                     90:00 
   6227       Holm Krüger               USV TU Dresden                     92:00 
   8332       Robert Juřina             JKOB Frýdlant                      94:00 
   6645       Petr Valter               KBP Praha                          96:00 
 253372       Ladislav Ježek            Slavia TU Liberec                  98:00 
 501913       Michael Frenzel           ESV Lok Berlin-Schöneweide        100:00 
   2501       Jochen Winkler            Kaulsdorfer OLV                   102:00 
   2097       Helmut Härtelt            SSV Planeta Radebeul              104:00 
   8299       Oldřich Přinda            Slavia TU Liberec                 106:00 
  51283       Vojtěch Tvrdek            TJ Loko Beroun                    108:00 
  51213       Jan Kraus                 Loko Liberec                      110:00 
   8533       Jaroslav Švihovský        OK Jiskra Nový Bor                112:00 
   8235       Jiří Nejezchleba          KOB Kamenický Šenov               114:00 
   5111       Christian Kremer          ESV Lok Berlin-Schöneweide        116:00 
 412412       Edward Bartkowiak         WSK Grunwa Poznan                 118:00 
   8243       Zdeněk Lukáš              Loko Liberec                      120:00 
  51370       Vlastimil Dvořák          TJ Baník Ostrava                  122:00 
   8342       Pavel Kolorenč            KOB Děčín                         124:00 
   5005       Bernd Wollenberg          TOLF Berlin                       126:00 
  51693       Mirko Liberský            Meteor Kač Praha                  128:00 
  49885       Aleš Procházka            Kotlářka Praha                    130:00 
   7741       Luboš Matoušek            Liaz Jablonec                     132:00 
 236055       Bernd Vollandt            OLV Potsdam                       134:00 
   5106       Andreas Müller            ESV Lok Berlin-Schöneweide        136:00 
   7859       Jan Kramoliš              VSK přírod Praha                  138:00 
 501901       Helmut Conrad             USV TU Dresden                    140:00 
 305974       Henryk Glinski            MKS Paulin Jelenia Gora           142:00 
   9913       vladimir Mikan            Sportcentr Jičín                  144:00 
              Vakant                    Vakant                            146:00 
              Vakant                    Vakant                            148:00 
              Vakant                    Vakant                            150:00 
              Vakant                    Vakant                            152:00 



H60  (16)          3.8 km  0 m   14 K      

   6345       Wilmar Kern               SV Bad Düben                        1:00 
  52122       Antonín Žemla             Aero Odolená Voda                   5:00 
  51743       Josef Dohnal              USK Praha                           9:00 
   8230       Josef Štrojsa             KOB Kamenický Šenov                13:00 
 235830       Rolf Thiel                IHW Alex 78 Berlin                 17:00 
   4545       Klaus-Henning Weck        SV Robotron Dresden                21:00 
  51800       Zdenko Procházka          Kotlářka Praha                     25:00 
   6154       Berndt Bellmann           SSV Planeta Radebeul               29:00 
 300898       Rolf Krüpfganz            Post-SV Chemnitz                   33:00 
   2089       Tassilo Schmalfeld        SSV Planeta Radebeul               37:00 
   8340       Miroslav Salov            KOB Děčín                          41:00 
   2216       Jörg Kärger               USC Leipzig                        45:00 
   8552       Zdeněk Úlehla             OK Jiskra Nový Bor                 49:00 
2222222       Rainer Müller             USV TU Dresden                     53:00 
              Vakant                    Vakant                             57:00 
              Vakant                    Vakant                             61:00 



H65  (18)          3.4 km  0 m   13 K      

   8544       Pavel Mašek               OK Jiskra Nový Bor                  0:00 
 410733       Petr Rejpal               OK Sparta Praha                     4:00 
 555011       Eberhard Höfer            ASG Teutoburger Wald                8:00 
   8541       Jan Langr                 OK Jiskra Nový Bor                 12:00 
 500268       Jaroslav Havlík           Sportcentr Jičín                   16:00 
   9460       Petr Weber                OK99 Hradec Králové                20:00 
              Antonín Kolář             OK Harcov                          24:00 
 410410       Günter Gohde              Turn-Klubb zu Hannover             28:00 
   6010       Peter Wichmann            USC Magdeburg                      32:00 
   2060       Rolf Heinemann            SV Robotron Dresden                36:00 
   4131       Miroslav Beránek          OK Jiskra Nový Bor                 40:00 
   6433       Wolfgang Schneider        WOLV Oelsa                         44:00 
   6155       Peter Löwe                USV TU Dresden                     48:00 
   9823       Rudolf Rychlý             OK99 Hradec Králové                52:00 
  51630       Vladimír Prášil           SK Praga Praha                     56:00 
   4132       Jaroslav Křtěnský         OK Jiskra Nový Bor                 60:00 
              Vakant                    Vakant                             64:00 
              Vakant                    Vakant                             68:00 



H70  (5)           3.3 km  0 m   10 K      

  53531       Miroslav Balcar           OK Chrastava                        2:00 
  51201       Zdeněk Pešek              Loko Liberec                        6:00 
   5107       Klaus Schlittermann       ESV Lok Berlin-Schöneweide         10:00 
   7845       Werner Berndt             Post-SV Chemnitz                   14:00 
              Vakant                    Vakant                             18:00 



T2  (19)           2.2 km  0 m   6 K       

              Vakant                    Vakant                              0:00 
              Vakant                    Vakant                              3:00 
   6372       Antje Derksen             SV Bad Düben                        6:00 
   8163       Tomáš Vydra               OK Pěnčín                           9:00 
   8579       Jana Straková             VSK přírod Praha                   12:00 
 307416       Gabriela Šmausová         Tatran Jablonec                    15:00 
              Kateřina Boskovská        OK Doksy                           18:00 
              Olaf Matthes              Tretra Praha                       21:00 
 301617       Monika Přibíková          SK Praga Praha                     24:00 
              Vlasta Košková            Loko Liberec                       27:00 
   6275       Ines Drechsel             USV TU Dresden                     30:00 
              Vakant                    Vakant                             33:00 
              Vakant                    Vakant                             36:00 
              Vakant                    Vakant                             39:00 
              Vakant                    Vakant                             42:00 
              Vakant                    Vakant                             45:00 
              Vakant                    Vakant                             48:00 
              Vakant                    Vakant                             51:00 
              Vakant                    Vakant                             54:00 



T4  (25)           3.1 km  0 m   9 K       

   8467       Zdena Kratochvílová       OK Jiskra Nový Bor                  4:00 
   8503       Jaromír Melichar          Loko Liberec                        6:00 
  51715       Michal Taraba             VSK přírod Praha                    8:00 
   8523       Miloš Doležal             OK Jiskra Nový Bor                 10:00 
 413315       Tomasz Piasecki           Oborniki ?l?skie                   12:00 
   6457       Peter Hacker              Turbine Neubrandenburg             14:00 
 232341       Tomáš Javůrek             KOB Děčín                          16:00 
 253135       Martin Štička             Loko Liberec                       18:00 
   8346       Jan Syrůček               KOB Děčín                          20:00 
   6258       Volker Schille            USG Chemnitz                       22:00 
  51576       Tomáš Bajer               VSK přírod Praha                   24:00 
   8472       Jitka Göttlichová         OK Jiskra Nový Bor                 26:00 
   6499       Christian Alter           SV KOWEG Görlitz                   28:00 
 236067       Katja Kaminski            Charlottenburger TSV               30:00 
   8490       Boris Doškář              OK Jiskra Nový Bor                 32:00 
              Vakant                    Vakant                             34:00 
              Vakant                    Vakant                             36:00 
              Vakant                    Vakant                             38:00 
              Vakant                    Vakant                             40:00 
              Vakant                    Vakant                             42:00 
              Vakant                    Vakant                             44:00 
              Vakant                    Vakant                             46:00 
              Vakant                    Vakant                             48:00 
              Vakant                    Vakant                             50:00 
              Vakant                    Vakant                             52:00