Saxbo 2006Di 02.05.2006 16:51
Startovní listina E2 - Böhmisches Torvytvořeno MT2003 © Stephan Krämer 2005

I průk.       Jméno                     Klub                               Start 


D10L  (14)  1.9 km   9 K                                 

              Vakant                    Vakant                             51:00 
 410732       Anna Košková              Loko Liberec                       54:00 
              Zuzana Pustaiová          Tatran Jablonec                    57:00 
 235834       Friederike Gunia          IHW Alex 78 Berlin                 60:00 
              Bára Macháčková           JKOB Frýdlant                      63:00 
   6423       Anne Zahn                 SV KOWEG Görlitz                   66:00 
 246808       Silvie Slavíková          SK Praga Praha                     69:00 
              Eliška Macháčková         JKOB Frýdlant                      72:00 
 232750       Adéla Nováková            OK24 Praha                         75:00 
   6983       Dorothea Müller           Post SV Dresden                    78:00 
              Karolína Würzová          JKOB Frýdlant                      81:00 
   8547       Karolína Alexandrová      Loko Liberec                       84:00 
   2197       Aurelia Berger            SV Robotron Dresden                87:00 
              Vakant                    Vakant                             90:00 



D10P  (9)   1.9 km   9 K                                 

              Vakant                    Vakant                            141:00 
              Vakant                    Vakant                            144:00 
  52320       Jana Procházková          TJ Loko Beroun                    147:00 
 411584       Gerda Lubs                USV TU Dresden                    150:00 
 300820       Lisa Kubald               Kaulsdorfer OLV                   153:00 
 219276       Veronika Straková         VSK přírod Praha                  156:00 
              Lucie Poloprutská         Slavia TU Liberec                 159:00 
  52923       Karolína Žejdlíková       Lokomotiva Teplice                162:00 
              Barbora Lejsková          Tatran Jablonec                   165:00 



D10  (7)    2.0 km   8 K                                 

              Vakant                    Vakant                             37:00 
              Vakant                    Vakant                             40:00 
 232050       Klára Hrabánková          SK Praga Praha                     43:00 
 232915       Lenka Kovářová            Lokomotiva Teplice                 46:00 
 303955       Ema Přibíková             SK Praga Praha                     49:00 
   8194       Martina Valešová          OK Chrastava                       52:00 
 230719       Karolína Vydrová          OK Pěnčín                          55:00 



D12  (21)   2.3 km   10 K                                

              Vakant                    Vakant                             94:00 
 224343       Jennifer Arnold           TOLF Berlin                        96:00 
 236520       Alexandra Zelenina        USG Chemnitz                       98:00 
   2055       Maria Berger              SV Robotron Dresden               100:00 
   7807       Franziska Knitsch         USG Chemnitz                      102:00 
 264536       Alexandra Bartsch         TOLF Berlin                       104:00 
   8645       Hana Dlouhá               Kotlářka Praha                    106:00 
  49952       Tereza Poloprutská        Slavia TU Liberec                 108:00 
  49995       Anna Würzová              JKOB Frýdlant                     110:00 
  51238       Štěpánka Zakouřilová      SOK Turnov                        112:00 
 301618       Johanka Přibíková         SK Praga Praha                    114:00 
 410202       Annika Dube               Treptower SV 1949 Berlin          116:00 
 237506       Patricia Nieke            USV TU Dresden                    118:00 
  51177       Marie Procházková         Sokol Dobřichovice                120:00 
 412419       Magdalena Grabiec         HKS Azymut Mochy                  122:00 
 410734       Lucie Hoidekrová          Loko Liberec                      124:00 
 412418       Katarzyna Galla           HKS Azymut Mochy                  126:00 
 253131       Anna Štičková             Loko Liberec                      128:00 
   4665       Zuzana Balcarová          OK Chrastava                      130:00 
 416850       Martina Lejsková          Tatran Jablonec                   132:00 
              Vakant                    Vakant                            134:00 



D14  (25)   3.0 km   12 K                                

              Vakant                    Vakant                             14:00 
              Vakant                    Vakant                             18:00 
  49973       Jana Žitná                SIG-MAT Mladá Boleslav             22:00 
  52317       Zuzana Procházková        TJ Loko Beroun                     26:00 
 301342       Pavlína Lejsková          Tatran Jablonec                    30:00 
 412417       Aleksandra Dworak         HKS Azymut Mochy                   34:00 
 412246       PAULINA DUDZINSKA         UKS Arkady Raszkow                 38:00 
   7764       Lucie Hradecká            OK Doksy                           42:00 
 412275       Hanna Klimkowska          LKO Leszno                         46:00 
  52911       Petra Pavlovcová          Stadion Nový Bor                   50:00 
  49951       Markéta Poloprutská       Slavia TU Liberec                  54:00 
 411767       Tereza Posseltová         Tatran Jablonec                    58:00 
  52915       Iva Nováková              Stadion Nový Bor                   62:00 
  53112       Pavlína Mátlová           KVS Šumperk                        66:00 
 236497       Elisabeth Drechsel        USV TU Dresden                     70:00 
   9988       Nikola Kochová            Sportcentr Jičín                   74:00 
  52319       Kateřina Procházková      TJ Loko Beroun                     78:00 
   8565       Kateřina Neumannová       VSK přírod Praha                   82:00 
   2276       Sophie Gruschka           USV TU Dresden                     86:00 
              Markéta Kocourková        Slavia TU Liberec                  90:00 
  53196       Anna Suková               MFF UK Praha                       94:00 
  49954       Jitka Volná               Slavia TU Liberec                  98:00 
 236505       Corinna Nieke             USV TU Dresden                    102:00 
  53554       Klára Vlčková             KOB Děčín                         106:00 
   8281       Gabriela Veselská         Slavia TU Liberec                 110:00 



D16  (29)   3.5 km   14 K                                

              Vakant                    Vakant                            108:00 
   9839       Martina Lamichová         OK99 Hradec Králové               110:00 
 301406       Lenka Mechlová            OK Jilemnice                      112:00 
   9197       Míša Chmelařová           Slavia Hradec Králové             114:00 
  51658       Dominika Ježková          SK Praga Praha                    116:00 
 301314       Šárka Rusá                Sokol Dobřichovice                118:00 
 411468       Sylva Roßberg             USG Chemnitz                      120:00 
   2205       Anna Reinhardt            USV TU Dresden                    122:00 
 232505       Barbora Šmausová          Tatran Jablonec                   124:00 
 553838       Claudia Göbel             SV KOWEG Görlitz                  126:00 
 301700       Lucie Slavíková           SK Praga Praha                    128:00 
   9423       Tereza Novotná            OK99 Hradec Králové               130:00 
   1523       Claudia Buhler            USV TU Dresden                    132:00 
 412249       MARTA MASLINSKA           UKS Arkady Raszkow                134:00 
   9994       Olga Procházková          Sportcentr Jičín                  136:00 
 412251       BARBARA DUDZINSKA         UKS Arkady Raszkow                138:00 
  49961       Barbora Havrdová          Slavia TU Liberec                 140:00 
 515151       Lucie Mezníková           TJ Loko Beroun                    142:00 
 416844       Zuzana Fólová             Tatran Jablonec                   144:00 
   9473       Kristýna Mervartová       Slavia Hradec Králové             146:00 
  53013       Hana Němečková            SK Praga Praha                    148:00 
   8494       Tereza Doškářová          OK Jiskra Nový Bor                150:00 
 236514       Friederike Graumann       ESV Lok Berlin-Schöneweide        152:00 
   8479       Šárka Folbrechtová        OK Jiskra Nový Bor                154:00 
   9471       Denisa Kosová             Spartak Rychnov n. K.             156:00 
   8157       Eliška Kordíková          Slavia TU Liberec                 158:00 
   9804       Žaneta Říčařová           Spartak Rychnov n. K.             160:00 
              Vakant                    Vakant                            162:00 
              Vakant                    Vakant                            164:00 



D18  (26)   3.9 km   14 K                                

              Vakant                    Vakant                             93:00 
              Vakant                    Vakant                             95:00 
  52973       Kristina Hamáčková        TJ Loko Beroun                     97:00 
   8481       Michaela Šákrová          OK Jiskra Nový Bor                 99:00 
   9673       Michaela Bednářová        OOB Vamberk                       101:00 
   8483       Sofie Doškářová           OK Jiskra Nový Bor                103:00 
   7594       Elisabeth Seib            Turn-Klubb zu Hannover            105:00 
   9475       Martina Jirčáková         Spartak Rychnov n. K.             107:00 
   1510       Sophia Melhem             USV TU Dresden                    109:00 
   8115       Eva Neradová              KOB Chemop Litvínov               111:00 
 412274       Natalia Biala             LKO Leszno                        113:00 
   9355       Jana Balcarová            OK99 Hradec Králové               115:00 
   6369       Undine Richter            USG Chemnitz                      117:00 
   9110       Bára Vlosinská            Slavia Hradec Králové             119:00 
 861113       Anne Fritsche             SV KOWEG Görlitz                  121:00 
   9186       Tereza Teplá              Slavia Hradec Králové             123:00 
 302942       Gundula Peisker           USV TU Dresden                    125:00 
 416329       Zuzana Hendrychová        OK99 Hradec Králové               127:00 
 232914       Julie Kovářová            Lokomotiva Teplice                129:00 
   9415       Lucie Machútová           OK99 Hradec Králové               131:00 
 301144       Radana Kavková            OK Sparta Praha                   133:00 
   5025       Isabell Jänich            TOLF Berlin                       135:00 
   9466       Jana Vaculíková           OK99 Hradec Králové               137:00 
 502216       Elisabeth Ansorge         SV Robotron Dresden               139:00 
   9187       Tereza Hypiusová          Slavia Hradec Králové             141:00 
   9353       Nina Azebová              OK99 Hradec Králové               143:00 



D20  (3)    4.0 km   13 K                                

              Vakant                    Vakant                            130:00 
  49898       Barbora Mališová          Kotlářka Praha                    132:00 
   9358       Vendula Doležalová        OK99 Hradec Králové               134:00 



D21K  (57)  4.0 km   13 K                                

              Vakant                    Vakant                             14:00 
              Vakant                    Vakant                             16:00 
              Vakant                    Vakant                             18:00 
              Vakant                    Vakant                             20:00 
              Vakant                    Vakant                             22:00 
   8307       Marie Podrábská           Slavia TU Liberec                  24:00 
   2316       Dagmar Hockeborn          SSV Planeta Radebeul               26:00 
 211539       Michaela Kuželová         SF Praha                           28:00 
   5068       Anne Ferchow              Kaulsdorfer OLV                    30:00 
   6517       Steffi Genderjahn         Post SV Dresden                    32:00 
   8067       Martina Schusterová       OOB TJ Turnov                      34:00 
   8111       Klára Pavlíková           KOB Chemop Litvínov                36:00 
  51672       Jitka Grégrová            OK24 Praha                         38:00 
   2029       Susanne Löhning           USV TU Dresden                     40:00 
 302965       Ulrike Pischke            Turbine Neubrandenburg             42:00 
  51687       Lucie Richtrová           OK24 Praha                         44:00 
   7850       Sandra Jahn               SV Bad Düben                       46:00 
   6445       Kerstin Pischke           Turbine Neubrandenburg             48:00 
 253111       Marta Vokurková           OK Harcov                          50:00 
 236065       Maika Kraemer             Post SV Dresden                    52:00 
   6103       Anke Winnig               Treptower SV 1949 Berlin           54:00 
 412272       Jagoda Wolniak            LKO Leszno                         56:00 
  51268       Jitka Forštová            SK Praga Praha                     58:00 
   2013       Diana Junghanß            Post SV Dresden                    60:00 
   8328       Michaela Macháčková       JKOB Frýdlant                      62:00 
  52480       Edit Urbanová             SK Ski-OB Štemberk                 64:00 
   6838       Doreen Vollandt           OLV Potsdam                        66:00 
 207837       Magdalena Vojtková        SF Praha                           68:00 
 232265       Martina Zelenková         MFF UK Praha                       70:00 
   9952       Zdena Zlámalová           Sportcentr Jičín                   72:00 
   2037       Maria Müller              Post SV Dresden                    74:00 
   8303       Zuzana Škodová            Slavia TU Liberec                  76:00 
   6431       Kathrin Peters            SV Robotron Dresden                78:00 
   6008       Sylvia Thomas             OL-Team Wehrsdorf                  80:00 
   6006       Anke Schmiedeberg         Turbine Neubrandenburg             82:00 
  51219       Jana Bohuslavová          Lokomotiva Plzeň                   84:00 
   2043       Beate Schmidt             Post SV Dresden                    86:00 
 500432       Anne Conrad               SV Bad Düben                       88:00 
  49953       Dita Vodrážková           Slavia TU Liberec                  90:00 
  51853       Kateřina Skripniková      SF Praha                           92:00 
   5064       Anke Schellmann           Kaulsdorfer OLV                    94:00 
 236033       Antje Kern                SV Bad Düben                       96:00 
 301617       Monika Přibíková          SK Praga Praha                     98:00 
   4186       Petra Šašková             Sobsa Praha                       100:00 
   7400       Kerstin Juras             SV KOWEG Görlitz                  102:00 
 235835       Katrin Oehler             SSV Planeta Radebeul              104:00 
   5058       Eva Koch                  Kaulsdorfer OLV                   106:00 
   1418       Ximena Matus              OLV Weimar                        108:00 
   8532       Ita Krafková              OK Jiskra Nový Bor                110:00 
  51642       Anezka Jahnova            USK Praha                         112:00 
   5067       Katrin Kubald             Kaulsdorfer OLV                   114:00 
  49983       Romana Žďárská            Stadion Nový Bor                  116:00 
   8528       Katka Švihovská           OK Jiskra Nový Bor                118:00 
 412273       Weronika Biala            LKO Leszno                        120:00 
   5041       Nicole Dube               Treptower SV 1949 Berlin          122:00 
 412271       Zaklina Wolniak           LKO Leszno                        124:00 
   6465       Katja Pompe               SV Robotron Dresden               126:00 



D21L  (73)  4.6 km   14 K                                

              Vakant                    Vakant                             13:00 
              Vakant                    Vakant                             15:00 
              Vakant                    Vakant                             17:00 
              Vakant                    Vakant                             19:00 
              Vakant                    Vakant                             21:00 
   9969       Zuzana Procházková        Sportcentr Jičín                   23:00 
  53313       Hana Blažková             Slavia TU Liberec                  25:00 
   9077       Věra Malá                 OK Jilemnice                       27:00 
   2021       Anett Leibiger            Post SV Dresden                    29:00 
   5017       Ulrike Winkler            TOLF Berlin                        31:00 
   5133       Daniela Thiel             IHW Alex 78 Berlin                 33:00 
   9061       Zuzana Henychová          Slavia TU Liberec                  35:00 
   7791       Jana Hradilová            OOB TJ Turnov                      37:00 
  51699       Marta Brettlová           SK Praga Praha                     39:00 
   8114       Alena Neradová            KOB Chemop Litvínov                41:00 
   9782       Magda Horova              USK Praha                          43:00 
  53788       Blanka Schusterová        OOB TJ Turnov                      45:00 
   8130       Václava Krásná            KOB Dobruška                       47:00 
  51270       Romana Maunová            VŠTJ Ekono Praha                   49:00 
  51759       Vendula Havlíčková        Kotlářka Praha                     51:00 
   5137       Christine Büchner         Treptower SV 1949 Berlin           53:00 
 416287       Ivana Prchalová           OK Jilemnice                       55:00 
 515126       Martina Dočkalová         Lokomotiva Pardubice               57:00 
 502089       Jana Kožinová             SK Praga Praha                     59:00 
   2272       Sonnhild Knoblauch        USV TU Dresden                     61:00 
 232401       Helena Zakourilova        USK Praha                          63:00 
 410404       Jenny Seib                Turn-Klubb zu Hannover             65:00 
   9785       Lucie Waldová             Kotlářka Praha                     67:00 
 301189       Barbora Rančáková         VŠTJ Ekono Praha                   69:00 
  51676       Hana Tichovská            SK Praga Praha                     71:00 
  53598       Jitka Svobodová           Sokol Dobřichovice                 73:00 
  51638       Magdalena Pokorná         SK Praga Praha                     75:00 
 416834       Martina Fólová            Tatran Jablonec                    77:00 
  51688       Hana Tichovská            SK Praga Praha                     79:00 
  51849       Martina Lisa              Tretra Praha                       81:00 
 253136       Silje Sorebo              OK Sparta Praha                    83:00 
   9784       Bara Baldrianova          USK Praha                          85:00 
   7768       Petra Hradecká            OK Doksy                           87:00 
  51814       Jana Knoblochová          OOB TJ Turnov                      89:00 
  49639       Jana Haluzová             OK Sparta Praha                    91:00 
 416325       Markéta Bernátková        VSK přírod Praha                   93:00 
   8696       Magdalena Gajdová         KBP Praha                          95:00 
   4211       Kateřina Šaffková         Slavia TU Liberec                  97:00 
   5007       Sabine Poitz              USV TU Dresden                     99:00 
   2016       Jitka Kraemer             Post SV Dresden                   101:00 
   5004       Katerina Wollmerstädt     TOLF Berlin                       103:00 
   7785       Veronika Horáková         OOB TJ Turnov                     105:00 
  51553       Iveta Lomáková            Tretra Praha                      107:00 
   1984       Anne Kretzschmar          USV TU Dresden                    109:00 
  49987       Petra Bernášková          Stadion Nový Bor                  111:00 
   5642       Iva Nedvídková            Rozmarýn Litoměřice               113:00 
   5101       Friederike Frenzel        ESV Lok Berlin-Schöneweide        115:00 
  52908       Radka Jedličková          Stadion Nový Bor                  117:00 
   1535       Lisa Femmer               USV TU Dresden                    119:00 
  52097       Petra Janovská            SK Praga Praha                    121:00 
   8256       Růžena Zuzánková          Tatran Jablonec                   123:00 
  49546       Lucie Městková            Tempo Praha                       125:00 
   2244       Cornelia Eckardt          USV TU Dresden                    127:00 
   9482       Lenka Hrobařová           OK Jilemnice                      129:00 
   8546       Dáda Korejčíková          Loko Liberec                      131:00 
   8113       Jitka Bakovská            KOB Chemop Litvínov               133:00 
 416849       Pavlína Lejsková          Tatran Jablonec                   135:00 
 416119       Lenka Škovroňová          MFF UK Praha                      137:00 
 820520       Marika Dobke              Tatran Jablonec                   139:00 
  51594       Dagmar Kunová             VŠTJ Ekono Praha                  141:00 
 232242       Eva Špačková              MFF UK Praha                      143:00 
   7904       Magdalena Ryšavá          SK Praga Praha                    145:00 
   1980       Katrin Hölzer             OLV Weimar                        147:00 
  53816       Martina Sedláčková        VŠTJ Ekono Praha                  149:00 
 410727       Lenka Tahalová            MFF UK Praha                      151:00 
  52118       Eva Žemlová               OK Sparta Praha                   153:00 
   4122       Sieglinde Kundisch        USV TU Dresden                    155:00 
 236094       Kristin Hentschel         HSG Merseburg                     157:00 



D35  (24)   4.0 km   15 K                                

              Vakant                    Vakant                             74:00 
 303931       Jana Kroupová             VSK přírod Praha                   77:00 
 303992       Susanne Heyder            TV 05 Bierbach                     80:00 
   8568       Naďa Preislerová          VSK přírod Praha                   83:00 
 411463       Ekaterina Zelenina        USG Chemnitz                       86:00 
   2822       Katrin Renger             SV Robotron Dresden                89:00 
   2299       Christine Hempel          USV TU Dresden                     92:00 
   7868       Pavla Mrázová             Sokol Dobřichovice                 95:00 
  51681       Marie Nováková            OK24 Praha                         98:00 
 411604       Kirstine Heinrich         USV TU Dresden                    101:00 
  51408       Eliška Stluková           SKP České Budějovice              104:00 
1413311       Sobczynska Joanna         WKS ?L?SK WROC?AW                 107:00 
              Ivana Koucká              VŠTJ Ekono Praha                  110:00 
 253147       Iva Paroulková            Loko Liberec                      113:00 
   8644       Jana Dlouhá               Kotlářka Praha                    116:00 
   2153       Karin Kraemer             Post SV Dresden                   119:00 
              Yvona Mátlová             KVS Šumperk                       122:00 
  51583       Libuše Fantová            VŠTJ Ekono Praha                  125:00 
 515004       Kateřina Würzová          JKOB Frýdlant                     128:00 
 412420       Barbara Nowak             HKS Azymut Mochy                  131:00 
  51601       Ivana Pecková             VŠTJ Ekono Praha                  134:00 
  52114       Eva Tloušťová             OK Sparta Praha                   137:00 
  49988       Ivana Abelová             Stadion Nový Bor                  140:00 
              Vakant                    Vakant                            143:00 



D40  (28)   3.1 km   15 K                                

              Vakant                    Vakant                             69:00 
              Vakant                    Vakant                             73:00 
   6367       Antje Richter             USG Chemnitz                       77:00 
  51275       Kateřina Slavíková        SK Praga Praha                     81:00 
 232247       Pavlína Procházková       TJ Loko Beroun                     85:00 
   2365       Sabine Richter            USV TU Dresden                     89:00 
   6236       Silke Jahn                SV Robotron Dresden                93:00 
 411427       Sabine Nieke              USV TU Dresden                     97:00 
 232387       Iva Kábrtová              OK Pěnčín                         101:00 
 620713       Heike Leideck             USV TU Dresden                    105:00 
 232184       Ilona Hrabánková          SK Praga Praha                    109:00 
   6177       Petra Böhme               USG Chemnitz                      113:00 
  51269       Mirka Vejvodová           KOB Vimperk                       117:00 
  51356       Blanka Hartlová           Aero Odolená Voda                 121:00 
   8467       Zdena Kratochvílová       OK Jiskra Nový Bor                125:00 
 232264       Eva Suková                MFF UK Praha                      129:00 
   6810       Heidi Graumann            ESV Lok Berlin-Schöneweide        133:00 
   7849       Bettina Kempe             SSV Planeta Radebeul              137:00 
   2246       Birgit Buhler             USV TU Dresden                    141:00 
  51966       Miluše Procházková        Sokol Dobřichovice                145:00 
   8290       Kateřina Veselská         Slavia TU Liberec                 149:00 
   2189       Katrin Cruse              SV Robotron Dresden               153:00 
   2203       Sabine Juckelandt         USV TU Dresden                    157:00 
   5012       Helena Mathea             TOLF Berlin                       161:00 
  51570       Jindra Vrabcová           OK Sparta Praha                   165:00 
  51660       Regina Ježková            Meteor Kač Praha                  169:00 
   8347       Jindra Vlčková            KOB Děčín                         173:00 
              Vakant                    Vakant                            177:00 



D45  (12)   3.1 km   15 K                                

              Vakant                    Vakant                             13:00 
              Vakant                    Vakant                             17:00 
   9290       Jiřina Dočkalová          Lokomotiva Pardubice               21:00 
  52108       Drahomíra Syslová         SK Praga Praha                     25:00 
   8110       Alena Neradová            KOB Chemop Litvínov                29:00 
   5100       Monika Braatz             Treptower SV 1949 Berlin           33:00 
   2303       Petra Schmalfeld          SSV Planeta Radebeul               37:00 
 232906       Alena Kovářová            Lokomotiva Teplice                 41:00 
   8344       Věra Stibalová            KOB Děčín                          45:00 
 411766       Hana Dudíková             TJ Loko Beroun                     49:00 
 253133       Eva Štičková              Loko Liberec                       53:00 
   1985       Ute Kretzschmar           OLV Weimar                         57:00 



D50  (10)   2.7 km   13 K                                

              Vakant                    Vakant                             12:00 
              Vakant                    Vakant                             16:00 
  51795       Ivana Mrázková            Kotlářka Praha                     20:00 
   4631       Jaroslava Havlová         OB Jenišovice                      24:00 
   2307       Gisela Tonn               SSV Planeta Radebeul               28:00 
  52095       Vlasta Doležalová         SK Praga Praha                     32:00 
   2573       Angelika Krüger           USV TU Dresden                     36:00 
   8208       Jana Konopáčová           OOB TJ Turnov                      40:00 
   7742       Marie Matoušková          Liaz Jablonec                      44:00 
   6802       Karin Müller              ESV Lok Berlin-Schöneweide         48:00 



D55  (16)   2.7 km   13 K                                

              Vakant                    Vakant                             56:00 
              Vakant                    Vakant                             60:00 
   6464       Ulrike Hacker             Turbine Neubrandenburg             64:00 
  51645       Dana Dohnalova            USK Praha                          68:00 
   1505       Margit Reichert           USV TU Dresden                     72:00 
  51799       Hana Stehnová             Kotlářka Praha                     76:00 
   5116       Susi Thiel                IHW Alex 78 Berlin                 80:00 
   5991       Jitka Nedvídková          Rozmarýn Litoměřice                84:00 
   2165       Helga Lucke               Post SV Dresden                    88:00 
  51549       Zdena Šťovíčková          Sokol Pha Spořilov                 92:00 
  52096       Ladislava Dvořáková       SK Praga Praha                     96:00 
  51216       Ivana Karmazínová         Slavia TU Liberec                 100:00 
 303959       Eva Hamáčková             TJ Loko Beroun                    104:00 
   8309       Olga Bednaříková          Slavia TU Liberec                 108:00 
   8228       Jaroslava Štrojsová       KOB Kamenický Šenov               112:00 
   8242       Hela Kubíková             Loko Liberec                      116:00 



D60  (16)   2.6 km   12 K                                

              Vakant                    Vakant                             75:00 
              Vakant                    Vakant                             79:00 
   2711       Rita Renger               SV Robotron Dresden                83:00 
   8212       Marie Folprechtová        OOB TJ Turnov                      87:00 
   2237       Ingrid Grosse             USV TU Dresden                     91:00 
  51612       Míla Zmeková              Slavia Praha                       95:00 
  51629       Ludmila Exnerová          SK Praga Praha                     99:00 
   2146       Birge Kärger              USC Leipzig                       103:00 
   8542       Marie Langrová            OK Jiskra Nový Bor                107:00 
   7840       Käte Berndt               Post-SV Chemnitz                  111:00 
   2096       Bärbl Lekauskas           SSV Planeta Radebeul              115:00 
   1969       Ilse Eulitz               OLV Weimar                        119:00 
  51698       Jana Haňkovská            SK Praga Praha                    123:00 
   6035       Brigitte Schmiedeberg     Turbine Neubrandenburg            127:00 
  51221       Jana Nováková             Slavia TU Liberec                 131:00 
   1902       Erika Conrad              USV TU Dresden                    135:00 



H10L  (14)  1.9 km   9 K                                 

              Tomáš Pacholík            OK Pěnčín                           9:00 
   2191       Anton Cruse               SV Robotron Dresden                12:00 
  53105       Ondřej Šrámek             KVS Šumperk                        15:00 
 411465       Dimitri Zelenin           USG Chemnitz                       18:00 
              David Zlámal              Sportcentr Jičín                   21:00 
   5135       Robin Thiel               IHW Alex 78 Berlin                 24:00 
 219275       Tomáš Straka              VSK přírod Praha                   27:00 
              Jaroslav Hradecký         OK Doksy                           30:00 
              Petr Medřický             OK Chrastava                       33:00 
 410380       Michal Tojnar             SF Praha                           36:00 
              Martin Hruška             OK Chrastava                       39:00 
              Jakub Hrdý                Loko Liberec                       42:00 
              Vakant                    Vakant                             45:00 
              Vakant                    Vakant                             48:00 



H10P  (14)  1.9 km   9 K                                 

              Vakant                    Vakant                             99:00 
              Vakant                    Vakant                            102:00 
              Lukáš Richtr              OK24 Praha                        105:00 
 232495       Tomáš Kučera              Lokomotiva Teplice                108:00 
 336710       Jan Ždimera               VSK přírod Praha                  111:00 
 253141       Jan Košek                 Loko Liberec                      114:00 
 411412       Jonáš Zakouřil            SOK Turnov                        117:00 
              Jan a Karolína Labský     Loko Liberec                      120:00 
              Antonín Šmaus             Tatran Jablonec                   123:00 
              Jindřich Neumann          VSK přírod Praha                  126:00 
              Jan Šmaus                 Tatran Jablonec                   129:00 
              Ludvík Kašpar             Netopýr Zákupy                    132:00 
              Honza Hrdý                Loko Liberec                      135:00 
  52904       Matyáš Ludvík             Stadion Nový Bor                  138:00 



H10  (8)    2.0 km   8 K                                 

              Vakant                    Vakant                             10:00 
              Vakant                    Vakant                             13:00 
              Vojtěch Boskovský         OK Doksy                           16:00 
 300610       Kilian Kempe              SSV Planeta Radebeul               19:00 
 411586       Johannes Drechsel         USV TU Dresden                     22:00 
   6805       Leo Graumann              ESV Lok Berlin-Schöneweide         25:00 
 232904       Jindřich Kučera           Lokomotiva Teplice                 28:00 
 232513       Štěpán Picek              Tatran Jablonec                    31:00 



H12  (24)   2.3 km   10 K                                

              Vakant                    Vakant                             44:00 
 301542       František Branda          Rozmarýn Litoměřice                46:00 
 412413       Patryk Maly               HKS Azymut Mochy                   48:00 
   9881       Václav Šňupárek           Kotlářka Praha                     50:00 
  51580       Vojtěch Neumann           VSK přírod Praha                   52:00 
 412279       Mikolaj Dubicki           LKO Leszno                         54:00 
              Mateusz   Dzioba          MKS Paulin Jelenia Gora            56:00 
   6480       Frieder Kallweit          SV KOWEG Görlitz                   58:00 
 232512       Martin Posselt            Tatran Jablonec                    60:00 
 301620       Tomáš Kroupa              VSK přírod Praha                   62:00 
 411609       Patrik Horák              SOK Turnov                         64:00 
 412414       Szymon Karczmarek         HKS Azymut Mochy                   66:00 
  52912       Jan Pavlovec              Stadion Nový Bor                   68:00 
 412416       Pawel Wolnik              HKS Azymut Mochy                   70:00 
  52909       Jiří Čejka                Stadion Nový Bor                   72:00 
  52927       Lukáš Hulha               Lokomotiva Teplice                 74:00 
   9912       Jakub Kroupa              VSK přírod Praha                   76:00 
  49994       Dan Sedláček              JKOB Frýdlant                      78:00 
              Matěj Veselský            Slavia TU Liberec                  80:00 
 412411       Adrian Dworak             HKS Azymut Mochy                   82:00 
 232241       Jan Tojnar                SF Praha                           84:00 
 219337       Mark Otto                 TOLF Berlin                        86:00 
   7773       Tomáš Boskovský           OK Doksy                           88:00 
              Vakant                    Vakant                             90:00 



H14  (33)   3.5 km   14 K                                

              Vakant                    Vakant                             40:00 
              Vakant                    Vakant                             42:00 
   4359       Vít Šákr                  OK Jiskra Nový Bor                 44:00 
  52913       Pavel Čech                Stadion Nový Bor                   46:00 
 412260       MIKOLAJ ZURKIEWICZ        UKS Arkady Raszkow                 48:00 
 301101       Tomáš Rusý                Sokol Dobřichovice                 50:00 
 412409       Damian Rychly             HKS Azymut Mochy                   52:00 
   4829       Johannes Brandt           SV TU Ilmenau                      54:00 
 412406       Patryk Piosik             HKS Azymut Mochy                   56:00 
   1536       Richard Völkel            USV TU Dresden                     58:00 
 411470       Anatolij Zelenin          USG Chemnitz                       60:00 
 232504       David Vokál               Tatran Jablonec                    62:00 
   2245       Theophil Richter          USV TU Dresden                     64:00 
 232645       David Pustai              Tatran Jablonec                    66:00 
 412408       Mateusz Maly              HKS Azymut Mochy                   68:00 
   4372       Šimon Lomič               OK Jiskra Nový Bor                 70:00 
 412407       Mikolaj Grabiec           HKS Azymut Mochy                   72:00 
   4378       Jakub Kohout              OK Jiskra Nový Bor                 74:00 
 412422       Patryk Placek             HKS Azymut Mochy                   76:00 
   4381       Jaroslav Krejčí           OK Jiskra Nový Bor                 78:00 
 152925       Dominik Látal             Lokomotiva Teplice                 80:00 
 412259       MIKOLAJ DUTKOWSKI         UKS Arkady Raszkow                 82:00 
 300764       Clemens Pätzold           USV TU Dresden                     84:00 
 412405       Jacek Galla               HKS Azymut Mochy                   86:00 
 301543       Jakub Grmela              Rozmarýn Litoměřice                88:00 
   8080       Vít Zakouřil              OOB TJ Turnov                      90:00 
              Jakub Charousek           OK Doksy                           92:00 
 301135       Jan Němeček               SK Praga Praha                     94:00 
 412278       Dominik Wels              LKO Leszno                         96:00 
  53565       Vojtěch Ludvík            Stadion Nový Bor                   98:00 
 410392       Přemysl Prášek            SK Praga Praha                    100:00 
   4371       Vlastimil Zelenka         OK Jiskra Nový Bor                102:00 
              Vakant                    Vakant                            104:00 



H16  (45)   3.9 km   14 K                                

              Vakant                    Vakant                              1:00 
              Vakant                    Vakant                              3:00 
              Vakant                    Vakant                              5:00 
   2329       Andrei Kraemer            Post SV Dresden                     7:00 
 300657       Daniel Hammer             SSV Planeta Radebeul                9:00 
 412276       Marcin Klimkowski         LKO Leszno                         11:00 
   9193       Jan Šabatka               Slavia Hradec Králové              13:00 
  49958       Jan Škapa                 Slavia TU Liberec                  15:00 
 411629       Frank Nitzsche            USV TU Dresden                     17:00 
   8470       Ladislav Čech             OK Jiskra Nový Bor                 19:00 
  52119       Martin Hartl              Aero Odolená Voda                  21:00 
  49955       Tomáš Drahoňovský         Slavia TU Liberec                  23:00 
  53108       Martin Mátl               KVS Šumperk                        25:00 
   9195       Matěj Stulík              Slavia Hradec Králové              27:00 
 410363       Pavel Procházka           TJ Loko Beroun                     29:00 
   7761       Tomáš Kořínek             OK Doksy                           31:00 
   2361       Paul Kossack              Post SV Dresden                    33:00 
 222885       Wojciech Pachnik          UKS-TUKAN Iwiny                    35:00 
 412403       Piotr Szwajkowski         HKS Azymut Mochy                   37:00 
   8108       Jaroslav Nerad            KOB Chemop Litvínov                39:00 
 412404       Bartosz Pawlak            HKS Azymut Mochy                   41:00 
              Jakub         Dzioba      MKS Paulin Jelenia Gora            43:00 
 515133       Tomáš Henych              Slavia TU Liberec                  45:00 
   2240       Philippe Richter          USV TU Dresden                     47:00 
  51209       Jan Hoidekr               Loko Liberec                       49:00 
   9091       Vojtěch Černý             OK Jilemnice                       51:00 
 301639       Tomáš Zelenka             OK99 Hradec Králové                53:00 
 416836       Daniel Vlček              Tatran Jablonec                    55:00 
   1522       Stefan Buhler             USV TU Dresden                     57:00 
   9196       Lukáš Chmelař             Slavia Hradec Králové              59:00 
 232508       Martin Večeřa             Tatran Jablonec                    61:00 
   9491       Jiří Ptáček               Spartak Rychnov n. K.              63:00 
   9843       Jan Funda                 Slavia Hradec Králové              65:00 
   9458       Pavel Kubát               OK99 Hradec Králové                67:00 
 405976       Jan Zemaník               Spartak Rychnov n. K.              69:00 
 416830       Petr Hostaš               Tatran Jablonec                    71:00 
  52918       Tomáš Eiselt              Lokomotiva Teplice                 73:00 
 416840       Jan Picek                 Tatran Jablonec                    75:00 
 411471       Sebastian Knitsch         USG Chemnitz                       77:00 
   9352       Karim Azeb                OK99 Hradec Králové                79:00 
 501906       Franz Cruse               SV Robotron Dresden                81:00 
 412277       Mateusz Hoffmann          LKO Leszno                         83:00 
  52928       Vojtěch Škara             Lokomotiva Teplice                 85:00 
  52902       Matouš Karvánek           OK Jiskra Nový Bor                 87:00 
              Vakant                    Vakant                             89:00 



H18  (38)   4.4 km   14 K                                

              Vakant                    Vakant                              3:00 
              Vakant                    Vakant                              5:00 
              Vakant                    Vakant                              7:00 
              Vakant                    Vakant                              9:00 
              Kamil  Bednarczyk         MKS Paulin Jelenia Gora            11:00 
  52901       Michal Stránský           OK Jiskra Nový Bor                 13:00 
   6294       Ralf Hübschmann           SV KOWEG Görlitz                   15:00 
   2223       Henning Leideck           USV TU Dresden                     17:00 
   9464       Jan Panchártek            OK99 Hradec Králové                19:00 
  49979       Tomáš Žitný               SIG-MAT Mladá Boleslav             21:00 
  52316       Vojtěch Tvrdek            TJ Loko Beroun                     23:00 
  52705       Jan Perůtka               OK Jilemnice                       25:00 
  51675       Tadeáš Lejsek             SK Praga Praha                     27:00 
   8555       Jiří Mališ                OK Jilemnice                       29:00 
   9670       Michal Klapal             OOB Vamberk                        31:00 
              Michał       Nowak        MKS Paulin Jelenia Gora            33:00 
 232039       Ondřej Pavlů              SK Praga Praha                     35:00 
 412402       Franciszek Galla          HKS Azymut Mochy                   37:00 
 232263       Adam Štemberk             TJ Loko Beroun                     39:00 
   9847       Jan Havlas                Slavia Hradec Králové              41:00 
   5203       Florian Bergmann          SV TU Ilmenau                      43:00 
  52916       Jan Eiselt                Lokomotiva Teplice                 45:00 
 667798       Falk Göbel                USV TU Dresden                     47:00 
 416831       Pavel Beran               Tatran Jablonec                    49:00 
   9417       Martin Műller             OK99 Hradec Králové                51:00 
   9498       Lukáš Pátek               Spartak Rychnov n. K.              53:00 
   5082       Christoph Ulrich          Kaulsdorfer OLV                    55:00 
   2312       Martin Wiedmer            SSV Planeta Radebeul               57:00 
   9411       Josef Kycl                OK99 Hradec Králové                59:00 
 300630       Christoph Harnisch        SSV Planeta Radebeul               61:00 
   7746       Jan Matoušek              Liaz Jablonec                      63:00 
   5054       Sascha Boeck              Kaulsdorfer OLV                    65:00 
   9510       Martin Klícha             Spartak Rychnov n. K.              67:00 
   9385       Jan Kubát                 OK99 Hradec Králové                69:00 
   2228       Albrecht Knoblauch        USV TU Dresden                     71:00 
 502217       Max Röhnert               SSV Planeta Radebeul               73:00 
 301117       Tomáš Neumann             VSK přírod Praha                   75:00 
   9504       Adam Dusílek              Spartak Rychnov n. K.              77:00 



H20  (14)   5.5 km   18 K                                

              Vakant                    Vakant                             83:00 
              Vakant                    Vakant                             85:00 
  49478       Martin Černý              OK Jilemnice                       87:00 
 301541       Hynek Bartoš              Rozmarýn Litoměřice                89:00 
 412401       Marek Galla               HKS Azymut Mochy                   91:00 
   2052       Michael Ansorge           SV Robotron Dresden                93:00 
   5014       Tobias Jänich             TOLF Berlin                        95:00 
 501948       Christoph Brandt          SV TU Ilmenau                      97:00 
   7257       Radoslav Budaj            Rozmarýn Litoměřice                99:00 
   5196       Martin Riebisch           SV TU Ilmenau                     101:00 
 860305       Karsten Leideck           USV TU Dresden                    103:00 
   2333       Paul Leidinger            Post SV Dresden                   105:00 
   9354       Aleš Balcar               OK99 Hradec Králové               107:00 
   4886       Marc Conrad               SV Robotron Dresden               109:00 



H21K  (71)  4.2 km   15 K                                

  51686       Aleš Richtr               OK24 Praha                         31:00 
   9849       Petr Hanovec              Slavia Hradec Králové              33:00 
 410399       Ludvík Kašpar             Netopýr Zákupy                     35:00 
 416837       Tomáš Kobr                Tatran Jablonec                    37:00 
   2081       Fred Härtelt              SSV Planeta Radebeul               39:00 
   8104       Libor Pavlík              KOB Chemop Litvínov                41:00 
  52910       Lukáš Cerman              Stadion Nový Bor                   43:00 
  51536       Jan Štembera              OK Harcov                          45:00 
   7766       Jan Procházka             OK Doksy                           47:00 
  51279       Petr Bílý                 Slavoj Sev Ústí n.L.               49:00 
   7767       Daniel Novák              OK Doksy                           51:00 
 301642       Petr Izák                 VSK přírod Praha                   53:00 
              Martin Hubený             Sokol Pha Spořilov                 55:00 
 232328       Jan Picka                 VSK přírod Praha                   57:00 
 232514       David Vokál               Tatran Jablonec                    59:00 
 410393       Martin Štrait             OK24 Praha                         61:00 
   6371       Steffen Bäßler            SV Bad Düben                       63:00 
   7755       Tom Novák                 OK Doksy                           65:00 
   6373       André Kern                SV Bad Düben                       67:00 
  49822       Petr Dlouhý               Kotlářka Praha                     69:00 
   8329       František Juřina          JKOB Frýdlant                      71:00 
   8073       Radim Halíř               MFF UK Praha                       73:00 
   8302       Přemek Škoda              Slavia TU Liberec                  75:00 
 232248       Matěj Stránský            MFF UK Praha                       77:00 
 416003       Ondřej Martínek           Tretra Praha                       79:00 
 236022       Jakub Foršt               SK Praga Praha                     81:00 
 500289       Zdeněk Přeček             OK Sparta Praha                    83:00 
   8118       Jan Kučerka               KOB Chemop Litvínov                85:00 
 416321       Miroslav Šimek            MFF UK Praha                       87:00 
   5035       Stephan Haenelt           IHW Alex 78 Berlin                 89:00 
   6141       Andi Kietsch              Turn-Klubb zu Hannover             91:00 
 410210       Jürgen Kaminski           Treptower SV 1949 Berlin           93:00 
   8578       Lukáš Straka              VSK přírod Praha                   95:00 
   7763       Jaroslav Hradecký         OK Doksy                           97:00 
   6416       Lars Fremder              OL-Team Wehrsdorf                  99:00 
   7762       Zdeněk Kořínek            OK Doksy                          101:00 
   8348       Petr Vlček                OOB TJ Turnov                     103:00 
   8856       Václav Bohuslav           Lokomotiva Plzeň                  105:00 
  51811       Zdeněk Kubíček            OOB TJ Turnov                     107:00 
 515165       Dušan Romportl            Tempo Praha                       109:00 
   8185       Ivan Vydra                OK Pěnčín                         111:00 
              Michal Kubíček            OOB TJ Turnov                     113:00 
 232502       Dušan Novotný             Tatran Jablonec                   115:00 
   6408       Harald Juras              SV KOWEG Görlitz                  117:00 
   8326       Marek Schwarz             JKOB Frýdlant                     119:00 
 515131       Ondřej Henych             Slavia TU Liberec                 121:00 
  51234       Martin Vančura            Tatran Jablonec                   123:00 
  63429       Lutz Werner               BSV Friedrichshafen               125:00 
   6296       Stefan Wedlich            OL-Team Wehrsdorf                 127:00 
              Patrik Hocke              SK Praga Praha                    129:00 
   8276       Jaroslav Neumann          SK Ski-OB Štemberk                131:00 
   9767       David Komín               SK Praga Praha                    133:00 
              Ladislav Šplícha          Tempo Praha                       135:00 
 224876       Jan Smotlacha             SF Praha                          137:00 
   6429       Josef Neumann             USV TU Dresden                    139:00 
   6370       Marcel Höbig              SV Bad Düben                      141:00 
   8127       Milan Kraus               Slavoj Sev Ústí n.L.              143:00 
   5070       Sven Demmig               Kaulsdorfer OLV                   145:00 
 303908       Zdeněk Ždimera            VSK přírod Praha                  147:00 
   9962       Petr Zlámal               Sportcentr Jičín                  149:00 
   2642       Hartmut Knitsch           Post-SV Chemnitz                  151:00 
   8327       Jiří Havel                JKOB Frýdlant                     153:00 
   2158       Markus Kautz              Post SV Dresden                   155:00 
  51635       Václav Kroupa             VSK přírod Praha                  157:00 
   2102       Sven Hockeborn            SSV Planeta Radebeul              159:00 
   8250       Ondřej Táborský           Tatran Jablonec                   161:00 
              Vakant                    Vakant                            163:00 
              Vakant                    Vakant                            165:00 
              Vakant                    Vakant                            167:00 
              Vakant                    Vakant                            169:00 
              Vakant                    Vakant                            171:00 



H21L  (112) 5.8 km   21 K                                

 410245       Udo Lange                 IHW Alex 78 Berlin                  0:00 
 515111       Jakub Halama              KVS Šumperk                         2:00 
  51726       Tomáš Zakouřil            USK Praha                           4:00 
   7203       Pavel Schröter            OK Harcov                           6:00 
   2280       Michael Löhning           USV TU Dresden                      8:00 
              Jakub Vodrážka            Slavia TU Liberec                  10:00 
   8512       Jaroslav Krejčí           OK Jiskra Nový Bor                 12:00 
 515130       Martin Henych             Slavia TU Liberec                  14:00 
   2201       Andreas Lenk              USV TU Dresden                     16:00 
 207831       Kjartan Hauger            OK Sparta Praha                    18:00 
2000171       Andrej Olunczek           USV TU Dresden                     20:00 
   6346       Mirko Schütze             OLV Potsdam                        22:00 
   8300       Lukáš Přinda              Slavia TU Liberec                  24:00 
  52106       Ctibor Sysel              SK Praga Praha                     26:00 
 500288       Zbyněk Štěrba             Lokomotiva Pardubice               28:00 
  51678       Petr Nemšovský            SK Praga Praha                     30:00 
  49999       Antonín Duda              Tatran Jablonec                    32:00 
  53226       Ivo Habán                 Slavia TU Liberec                  34:00 
   2009       Jan von Dalowski          Post SV Dresden                    36:00 
  53181       David Stanovský           MFF UK Praha                       38:00 
  51287       Jiří Fišer                Slavia Praha                       40:00 
 515132       Petr Henych               Slavia TU Liberec                  42:00 
   9614       Zdeněk Sokolář            Start Náchod                       44:00 
   5104       Arne Heinicke             ESV Lok Berlin-Schöneweide         46:00 
   8020       Martin Baier              OOB TJ Turnov                      48:00 
 515503       Vojtěch Peterka           Loko Liberec                       50:00 
 515015       Oldřich Janeček           Kotlářka Praha                     52:00 
  51587       Jura Janeček              VŠTJ Ekono Praha                   54:00 
   8255       Zdeněk Zuzánek            Tatran Jablonec                    56:00 
   7979       Rudolf Ropek              Slavia TU Liberec                  58:00 
   2460       Petr Baldrian             SK Praga Praha                     60:00 
   2195       Peter Gawlitza            SV Robotron Dresden                62:00 
  51592       Marek Blahuta             MFF UK Praha                       64:00 
  51590       Jan Kolín                 OK Jilemnice                       66:00 
  51139       Libor Jirků               VŠTJ Ekono Praha                   68:00 
   2045       Holger Zimmerling         Post SV Dresden                    70:00 
   4121       Wieland Kundisch          USV TU Dresden                     72:00 
  51239       Petr Štěpán               KOB Děčín                          74:00 
 515076       Petr Kučera               MFF UK Praha                       76:00 
 253145       Jan Vokurka               OK Harcov                          78:00 
   8529       Marek Vobr                OK Jiskra Nový Bor                 80:00 
  51628       Lukáš Hýbl                SK Praga Praha                     82:00 
 416195       Jan Čech                  SF Praha                           84:00 
  51758       František Duda            Kotlářka Praha                     86:00 
 591019       Jens Leibiger             Post SV Dresden                    88:00 
 502086       Radek Sedlák              KOB Dobruška                       90:00 
  51263       Martin Buzek              SK Praga Praha                     92:00 
   8560       Martin Margold            Kotlářka Praha                     94:00 
   2369       Tom Richter               USV TU Dresden                     96:00 
 515082       Jindřich Kořínek          OOB TJ Turnov                      98:00 
   2288       Heiko Gossel              USV TU Dresden                    100:00 
   9525       Jan Potštejnský           Spartak Rychnov n. K.             102:00 
  51637       Ondřej Pokorný            SK Praga Praha                    104:00 
              Ondřej Lisý               OK Harcov                         106:00 
   8301       Vojtěch Hora              SK Praga Praha                    108:00 
              Jan Jirák                 Tempo Praha                       110:00 
  51636       Tomáš Janovský            SK Praga Praha                    112:00 
   6493       André Schöne              OL-Team Wehrsdorf                 114:00 
   6484       Robert Dittmann           SSV Planeta Radebeul              116:00 
  52105       Ondřej Sysel              SK Praga Praha                    118:00 
   2030       Andreas Lückmann          Post SV Dresden                   120:00 
  51745       Luboš Matějů              SK Praga Praha                    122:00 
  51783       Petr Žaloudek             Kotlářka Praha                    124:00 
   8914       Karel Nitsch              SF Praha                          126:00 
   1979       Christian Töpfer          SV Handwerk Erfurt                128:00 
  51797       Jiří Mrázek               Kotlářka Praha                    130:00 
  51230       Michal Horáček            Slavia TU Liberec                 132:00 
   5040       Dennis Müller             Treptower SV 1949 Berlin          134:00 
 416133       Simon Bercha              Tempo Praha                       136:00 
  52282       Jan Němeček               USK Praha                         138:00 
   8912       Jan Tojnar                SF Praha                          140:00 
 821111       Leif Bader                Post SV Dresden                   142:00 
   6440       André Plötz               OLV Potsdam                       144:00 
  51730       Jan Gajda                 USK Praha                         146:00 
   8277       Martin Janata             Kotlářka Praha                    148:00 
   9974       Tomáš Chrást              SK Studenec                       150:00 
   8513       Tomáš Kolařík             OK Jiskra Nový Bor                152:00 
  51709       Pavel Tesař               SK Praga Praha                    154:00 
  52905       Tomáš Srb                 OK Jiskra Nový Bor                156:00 
 207827       Pavel Kurfürst            SF Praha                          158:00 
   5186       Yves Laske                SV TU Ilmenau                     160:00 
   2125       Torsten Ochmann           USC Leipzig                       162:00 
   7245       Tomáš Leštínský           KOB Dobruška                      164:00 
 515098       Tomáš Kužel               SF Praha                          166:00 
   1647       Lutz Spranger             Treptower SV 1949 Berlin          168:00 
  49385       Pavel Kopecky             USK Praha                         170:00 
 232128       Ondřej Skripnik           SF Praha                          172:00 
 300810       Karsten Lehmann           OLV Potsdam                       174:00 
   8298       Pavel Pachner             Slavia TU Liberec                 176:00 
   2238       Thomas Wuttig             USV TU Dresden                    178:00 
   2088       Frank Sickert             SSV Planeta Radebeul              180:00 
   2119       Wieland Kärger            USC Leipzig                       182:00 
   8129       Jiří Martan               OK Harcov                         184:00 
  51724       Vaclav Zakouril           USK Praha                         186:00 
   2301       Robert Krüger             SSV Planeta Radebeul              188:00 
   2211       Martin Schmotz            USV TU Dresden                    190:00 
 515013       Vlada Hora                USK Praha                         192:00 
 207810       Martin Žáček              SF Praha                          194:00 
   8305       Jakub Škoda               Slavia TU Liberec                 196:00 
  51821       Jiří Kučera               OOB TJ Turnov                     198:00 
   4214       Ondřej Horáček            Slavia TU Liberec                 200:00 
 236516       Norbert Pflug             OLV Potsdam                       202:00 
   8119       Bronislav Pavlík          KOB Chemop Litvínov               204:00 
 812005       Daniel Härtelt            SSV Planeta Radebeul              206:00 
 680803       Maxim Reichardt           Tatran Jablonec                   208:00 
  52221       Pavel Žemlík              SKOB Zlín                         210:00 
 515101       Jaromír Šrámek            KVS Šumperk                       212:00 
              Vakant                    Vakant                            214:00 
              Vakant                    Vakant                            216:00 
              Vakant                    Vakant                            218:00 
              Vakant                    Vakant                            220:00 
              Vakant                    Vakant                            222:00 



H35  (35)   5.5 km   18 K                                

              Vakant                    Vakant                              1:00 
              Vakant                    Vakant                              3:00 
              Vakant                    Vakant                              5:00 
 411449       Frank Wolfram             USV TU Dresden                      7:00 
   2068       Tilo Pompe                SV Robotron Dresden                 9:00 
  51565       Tomas Zemla               OK Sparta Praha                    11:00 
 501914       Nils Schmiedeberg         Turbine Neubrandenburg             13:00 
  51600       Jan Pecka                 VŠTJ Ekono Praha                   15:00 
  51679       Ivo Novák                 OK24 Praha                         17:00 
              Josef Šimůnek             MFF UK Praha                       19:00 
  51719       Vladimír Čechmánek        OK24 Praha                         21:00 
   2224       Alexander Lubs            USV TU Dresden                     23:00 
 236061       Petr Nosek                Rozmarýn Litoměřice                25:00 
   4181       Jaroslav Choutka          Sobsa Praha                        27:00 
              Radek Pavlík              KVS Šumperk                        29:00 
 232643       Josef Pustai              Tatran Jablonec                    31:00 
2413311       Szczygiel Marcin          WKS ?L?SK WROC?AW                  33:00 
   2209       Falk Martin               USC Leipzig                        35:00 
   8643       Jiří Dlouhý               Kotlářka Praha                     37:00 
 411472       Andrei Zelenin            USG Chemnitz                       39:00 
  51331       Michal Žejdlík            Lokomotiva Teplice                 41:00 
 412111       Wrzesi?ski Krzysztof      WKS ?L?SK WROC?AW                  43:00 
   4189       Luděk Šašek               Sobsa Praha                        45:00 
 232901       Martin Kučera             Lokomotiva Teplice                 47:00 
   1957       Meinhard Foethke          OLV Weimar                         49:00 
 416839       Jan Picek                 Tatran Jablonec                    51:00 
   5134       Raik Zschäckel            IHW Alex 78 Berlin                 53:00 
   2176       Matthias Müller           Post SV Dresden                    55:00 
              Roman Koucký              VŠTJ Ekono Praha                   57:00 
 410121       Stefan Bleidorn           Treptower SV 1949 Berlin           59:00 
 222895       Dariusz Pachnik           UKS-TUKAN Iwiny                    61:00 
 232256       Martin Posselt            Tatran Jablonec                    63:00 
   5063       Uwe Brettschneider        Kaulsdorfer OLV                    65:00 
  49971       Tomáš Žitný               SIG-MAT Mladá Boleslav             67:00 
  51965       Antonín Procházka         Sokol Dobřichovice                 69:00 



H40  (50)   4.8 km   17 K                                

              Vakant                    Vakant                              3:00 
              Vakant                    Vakant                              5:00 
  51813       Zdeněk Kubíček            OOB TJ Turnov                       7:00 
   8341       Petr Vlček                KOB Děčín                           9:00 
  49990       Petr Ludvík               Stadion Nový Bor                   11:00 
 307417       Martin Lejsek             Tatran Jablonec                    13:00 
   2268       Kay-Uwe Kaufmann          USV TU Dresden                     15:00 
   8333       Aleš Macháček             JKOB Frýdlant                      17:00 
 236150       Steffen Schäfer           SV Robotron Dresden                19:00 
 515016       Jiří Suk                  MFF UK Praha                       21:00 
   2247       Gerhard-Michael Buhler    USV TU Dresden                     23:00 
  52121       Zdeněk Hartl              Aero Odolená Voda                  25:00 
   2063       Peter Hering              SV Robotron Dresden                27:00 
   6407       Detlef Richter            LVB Leipzig                        29:00 
   5047       Dirk Meyer                Treptower SV 1949 Berlin           31:00 
   8270       Ivan Šmaus                Tatran Jablonec                    33:00 
   1506       Mayk Wendisch             USV TU Dresden                     35:00 
 219339       Volker Otto               TOLF Berlin                        37:00 
  51631       Jan Přibík                SK Praga Praha                     39:00 
  52971       Vladimír Mezník           TJ Loko Beroun                     41:00 
   1648       Peter Vitzthum            USV Jena                           43:00 
   6366       Peter Richling            USG Chemnitz                       45:00 
  50000       Pavel Dikoš               OK Jiskra Nový Bor                 47:00 
   6806       Bernd Graumann            ESV Lok Berlin-Schöneweide         49:00 
   2684       Wolfram Knitsch           Post-SV Chemnitz                   51:00 
   8523       Miloš Doležal             OK Jiskra Nový Bor                 53:00 
 300601       Jürgen Kohler             USC Magdeburg                      55:00 
   8490       Boris Doškář              OK Jiskra Nový Bor                 57:00 
   5096       Michael Spuhn             Treptower SV 1949 Berlin           59:00 
 411466       Uwe Vogel                 USG Chemnitz                       61:00 
   5050       Frank Braatz              Treptower SV 1949 Berlin           63:00 
   2047       Anke Müller               Post SV Dresden                    65:00 
   8240       Pavel Hoidekr             Loko Liberec                       67:00 
  51579       Zbyněk Neumann            VSK přírod Praha                   69:00 
 219203       Petr Pavlovec             Stadion Nový Bor                   71:00 
  49998       Pavel Vydra               OK Pěnčín                          73:00 
   6210       Hagen Nieke               USV TU Dresden                     75:00 
   6808       Lutz Wohlrabe             ESV Lok Berlin-Schöneweide         77:00 
 501908       Michael Drechsel          USV TU Dresden                     79:00 
   2190       Kay Cruse                 SV Robotron Dresden                81:00 
  51276       Viktor Slavík             SK Praga Praha                     83:00 
   6405       Holm Winter               SV Robotron Dresden                85:00 
   6148       Gerd Böhme                USG Chemnitz                       87:00 
  51210       Pavel Sobek               Loko Liberec                       89:00 
 232041       Jaroslav Pavlů            Sokol Dobřichovice                 91:00 
   6468       Falk Storm                SV KOWEG Görlitz                   93:00 
   5794       Leo Seib                  Turn-Klubb zu Hannover             95:00 
  52914       Pavel Čech                Stadion Nový Bor                   97:00 
              Vakant                    Vakant                             99:00 
              Vakant                    Vakant                            101:00 



H45  (30)   4.8 km   17 K                                

              Vakant                    Vakant                            105:00 
              Vakant                    Vakant                            107:00 
 412176       Marek Pietrusinski        MKS Paulin Jelenia Gora           109:00 
   8337       Ivan Stibal               KOB Děčín                         111:00 
 300690       Frank Wiedenfeld          SSV Planeta Radebeul              113:00 
  51406       Zdeněk Blabla             SKP České Budějovice              115:00 
   2249       Norbert Zenker            USV TU Dresden                    117:00 
 412421       Andrzej Galla             HKS Azymut Mochy                  119:00 
   6499       Christian Alter           SV KOWEG Görlitz                  121:00 
   2263       Joachim Gerhardt          USV TU Dresden                    123:00 
  51147       Miroslav Fanta            VŠTJ Ekono Praha                  125:00 
   2046       Werner Kraemer            Post SV Dresden                   127:00 
   9128       Petr Mádle                Slavia Hradec Králové             129:00 
  52917       Miloš Eiselt              Lokomotiva Teplice                131:00 
 301183       Miroslav Novotný          Lokomotiva Pardubice              133:00 
 236049       Jürgen Helbig             OLV Potsdam                       135:00 
   8220       Jiří Konopáč              OOB TJ Turnov                     137:00 
   2720       Peter Berndt              Post-SV Chemnitz                  139:00 
  51673       David Hrabánek            SK Praga Praha                    141:00 
 232907       Karel Kovář               Lokomotiva Teplice                143:00 
   5190       Wolfgang Brandt           SV TU Ilmenau                     145:00 
   5115       Kay-Olaf Gläser           ESV Lok Berlin-Schöneweide        147:00 
   2264       Klaus Hempel              USV TU Dresden                    149:00 
 220382       Andreas Groß              TOLF Berlin                       151:00 
 303905       Petr Dudík                TJ Loko Beroun                    153:00 
   2199       Ronald Ansorge            SV Robotron Dresden               155:00 
   9070       Evžen Malý                OK Jilemnice                      157:00 
 232722       Milan Horký               SK Praga Praha                    159:00 
   1986       Frank Kretzschmar         OLV Weimar                        161:00 
              Vakant                    Vakant                            163:00 



H50  (18)   4.0 km   15 K                                

              Vakant                    Vakant                             11:00 
              Vakant                    Vakant                             14:00 
 307016       Frank Paschka             SSV Planeta Radebeul               17:00 
 336709       Miroslav Jedlička         OB Jenišovice                      20:00 
  51753       Miroslav Doležal          SK Praga Praha                     23:00 
   2304       Steffen Wiedmer           SSV Planeta Radebeul               26:00 
  52107       Zdeněk Sysel              SK Praga Praha                     29:00 
   7597       Peter Schoppe             HSG Merseburg                      32:00 
   7778       Miroslav Bárta            OB Jenišovice                      35:00 
   9096       Marek Jiří                SK Studenec                        38:00 
   8861       František Peterka         Troja Praha                        41:00 
   2305       Manfred Hickethier        SSV Planeta Radebeul               44:00 
   8101       Miroslav Pavlík           KOB Chemop Litvínov                47:00 
  52111       Oldřich Hojný             OK Sparta Praha                    50:00 
   8296       Libor Bednařík            Slavia TU Liberec                  53:00 
   2086       Konrad Tonn               SSV Planeta Radebeul               56:00 
  49500       Vladimír John             Olymp Praha                        59:00 
   6025       Dietmar Fremder           OL-Team Wehrsdorf                  62:00 



H55  (36)   2.9 km   13 K                                

              Vakant                    Vakant                              0:00 
              Vakant                    Vakant                              2:00 
              Vakant                    Vakant                              4:00 
   8890       Tomáš Babický             Rozmarýn Litoměřice                 6:00 
 412412       Edward Bartkowiak         WSK Grunwa Poznan                   8:00 
   6334       Gerhard Plötz             OLV Potsdam                        10:00 
  51283       Vojtěch Tvrdek            TJ Loko Beroun                     12:00 
   8299       Oldřich Přinda            Slavia TU Liberec                  14:00 
 501901       Helmut Conrad             USV TU Dresden                     16:00 
   5106       Andreas Müller            ESV Lok Berlin-Schöneweide         18:00 
 305985       Janusz Michalek           MKS Paulin Jelenia Gora            20:00 
 236105       Jürgen Ziesche            ESV Lok Berlin-Schöneweide         22:00 
 236055       Bernd Vollandt            OLV Potsdam                        24:00 
 501913       Michael Frenzel           ESV Lok Berlin-Schöneweide         26:00 
  51562       Jaromír Buriánek          OK Sparta Praha                    28:00 
  51548       Jan Šťovíček              Sokol Pha Spořilov                 30:00 
 253372       Ladislav Ježek            Slavia TU Liberec                  32:00 
              Adam        Bogulak       MKS Paulin Jelenia Gora            34:00 
   7741       Luboš Matoušek            Liaz Jablonec                      36:00 
   5111       Christian Kremer          ESV Lok Berlin-Schöneweide         38:00 
   8332       Robert Juřina             JKOB Frýdlant                      40:00 
   2501       Jochen Winkler            Kaulsdorfer OLV                    42:00 
   6645       Petr Valter               KBP Praha                          44:00 
  51370       Vlastimil Dvořák          TJ Baník Ostrava                   46:00 
   7859       Jan Kramoliš              VSK přírod Praha                   48:00 
   2097       Helmut Härtelt            SSV Planeta Radebeul               50:00 
  49885       Aleš Procházka            Kotlářka Praha                     52:00 
 411760       Bohuslav Hamáček          TJ Loko Beroun                     54:00 
  51815       Eduard Folprecht          OOB TJ Turnov                      56:00 
   6227       Holm Krüger               USV TU Dresden                     58:00 
   5005       Bernd Wollenberg          TOLF Berlin                        60:00 
 305974       Henryk Glinski            MKS Paulin Jelenia Gora            62:00 
   8243       Zdeněk Lukáš              Loko Liberec                       64:00 
  51233       Petr Karmazín             Slavia TU Liberec                  66:00 
   2287       Christian Haufe           USV TU Dresden                     68:00 
   9913       vladimir Mikan            Sportcentr Jičín                   70:00 



H60  (15)   2.9 km   13 K                                

              Vakant                    Vakant                             78:00 
              Vakant                    Vakant                             81:00 
   4545       Klaus-Henning Weck        SV Robotron Dresden                84:00 
  51800       Zdenko Procházka          Kotlářka Praha                     87:00 
2222222       Rainer Müller             USV TU Dresden                     90:00 
   8324       Václav Zakouřil           SOK Turnov                         93:00 
   2216       Jörg Kärger               USC Leipzig                        96:00 
   6345       Wilmar Kern               SV Bad Düben                       99:00 
 235830       Rolf Thiel                IHW Alex 78 Berlin                102:00 
  51743       Josef Dohnal              USK Praha                         105:00 
  52122       Antonín Žemla             Aero Odolená Voda                 108:00 
   2072       Hans-Jochen Rößler        SV Robotron Dresden               111:00 
   8230       Josef Štrojsa             KOB Kamenický Šenov               114:00 
 300898       Rolf Krüpfganz            Post-SV Chemnitz                  117:00 
   2089       Tassilo Schmalfeld        SSV Planeta Radebeul              120:00 



H65  (13)   2.9 km   13 K                                

              Vakant                    Vakant                            123:00 
 500268       Jaroslav Havlík           Sportcentr Jičín                  126:00 
   6010       Peter Wichmann            USC Magdeburg                     129:00 
   9823       Rudolf Rychlý             OK99 Hradec Králové               132:00 
  51630       Vladimír Prášil           SK Praga Praha                    135:00 
   6155       Peter Löwe                USV TU Dresden                    138:00 
 410410       Günter Gohde              Turn-Klubb zu Hannover            141:00 
 410733       Petr Rejpal               OK Sparta Praha                   144:00 
 555011       Eberhard Höfer            ASG Teutoburger Wald              147:00 
   4131       Miroslav Beránek          OK Jiskra Nový Bor                150:00 
              Antonín Kolář             OK Harcov                         153:00 
   9460       Petr Weber                OK99 Hradec Králové               156:00 
              Vakant                    Vakant                            159:00 



H70  (5)    2.6 km   12 K                                

              Vakant                    Vakant                             15:00 
   7845       Werner Berndt             Post-SV Chemnitz                   19:00 
   4132       Jaroslav Křtěnský         OK Jiskra Nový Bor                 23:00 
   5107       Klaus Schlittermann       ESV Lok Berlin-Schöneweide         27:00 
   8541       Jan Langr                 OK Jiskra Nový Bor                 31:00 



T2  (20)    2.3 km   10 K                                

              Vakant                    Vakant                              2:00 
              Vakant                    Vakant                              4:00 
              Vakant                    Vakant                              6:00 
              Vakant                    Vakant                              8:00 
              Vakant                    Vakant                             10:00 
   8579       Jana Straková             VSK přírod Praha                   12:00 
 307416       Gabriela Šmausová         Tatran Jablonec                    14:00 
   8180       Markéta Vydrová           OK Pěnčín                          16:00 
   6372       Antje Derksen             SV Bad Düben                       18:00 
 246850       František Brettl          SK Praga Praha                     20:00 
              Kateřina Boskovská        OK Doksy                           22:00 
   8163       Tomáš Vydra               OK Pěnčín                          24:00 
              Olaf Matthes              Tretra Praha                       26:00 
              Vlasta Košková            Loko Liberec                       28:00 
   6275       Ines Drechsel             USV TU Dresden                     30:00 
              Vakant                    Vakant                             32:00 
              Vakant                    Vakant                             34:00 
              Vakant                    Vakant                             36:00 
              Vakant                    Vakant                             38:00 
              Vakant                    Vakant                             40:00 



T4  (19)    3.5 km   14 K                                

              Vakant                    Vakant                              0:00 
              Vakant                    Vakant                              2:00 
              Vakant                    Vakant                              4:00 
              Vakant                    Vakant                              6:00 
              Vakant                    Vakant                              8:00 
 219333       Marie Kašparová           Netopýr Zákupy                     10:00 
 252925       Karel Hulha               Lokomotiva Teplice                 12:00 
 236067       Katja Kaminski            Charlottenburger TSV               14:00 
 253135       Martin Štička             Loko Liberec                       16:00 
 413315       Tomasz Piasecki           Oborniki ?l?skie                   18:00 
   6457       Peter Hacker              Turbine Neubrandenburg             20:00 
  51576       Tomáš Bajer               VSK přírod Praha                   22:00 
 301544       Petr Suchopárek           Rozmarýn Litoměřice                24:00 
  51715       Michal Taraba             VSK přírod Praha                   26:00 
              Vakant                    Vakant                             28:00 
              Vakant                    Vakant                             30:00 
              Vakant                    Vakant                             32:00 
              Vakant                    Vakant                             34:00 
              Vakant                    Vakant                             36:00