Pohárek 2012 - 13.10.2012 - RynolticeSa 13.10.2012 19:28
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2005

místo  Jméno                          Klub                   Text2         Čas  Ztráta 



D10L  (8)      3.0 km   5 K                

    1  Lejsková Irena                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0550     26:05    0:00 
    2  Průšková Tereza                TJ Stadion Nový Bor    STB0499     28:02    1:57 
    3  Říhová Eliška                  OK Chrastava           CHA0351     30:32    4:27 
    4  Čabanová Tereza                JK OB Frýdlant         FYD0451     31:16    5:11 
    5  Nedvídková Katka               Ner Neregistrovaní                 34:09    8:04 
    6  Havlová Katka                  OOS TJ Spartak Vrchlab VRL         37:58   11:53 
    7  Semíková Lucie                 Ner Neregistrovaní                 38:54   12:49 
    8  Kodejšová Markéta              USK Praha              VSP0351     49:17   23:12 



D10  (6)       1.9 km   6 K                

    1  Rýdlová Magdaléna              OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0251     20:16    0:00 
    2  Šritrová Lenka                 SOK TJ Turnov          TUV0252     23:17    3:01 
    3  Budská Anna                    OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0253     24:36    4:20 
    4  Štraitová Jolana               USK Praha              VSP0456     26:21    6:05 
    5  Linková Lucie                  OOB TJ Turnov          TUR0251     27:28    7:12 
    6  Vitebská Eliška                OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0350     42:30   22:14 



D12  (11)      2.3 km   9 K                

    1  Dolejší Kateřina               TJ Stadion Nový Bor    STB0199     29:05    0:00 
    2  Riby Rose                      OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP0051     35:07    6:02 
    3  Pavlová Martina                OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP0151     35:09    6:04 
    4  Rýdlová Adéla                  OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0151     37:02    7:57 
    5  Růžičková Vendy                OK Chrastava           CHA0252     40:59   11:54 
    6  Jeřábková Nina                 OK Jiskra Nový Bor     BOR0151     44:16   15:11 
    7  Macháčková Barbora             JK OB Frýdlant         FYD0051     47:04   17:59 
    8  Baloghová Lída                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0150     49:10   20:05 
    9  Rychlá Kateřina                OOB TJ Turnov          TUR0050     50:49   21:44 
   10  Martanová Elin                 Slavia Liberec oriente VLI0252     52:32   23:27 

       Havlová Klára                  OOS TJ Spartak Vrchlab VRL          disk         



D14  (19)      2.5 km   9 K                

    1  Doubková Petra                 Slavia Liberec oriente VLI9853     24:45    0:00 
    2  Nováková Lucie                 OK Jiskra Nový Bor     BOR9854     24:52    0:07 
    3  Staňová Karolína               OK Jiskra Nový Bor     BOR9853     25:41    0:56 
    4  Westin Emilie                  Porsgrunn                          29:26    4:41 
    5  Sokolářová Šárka               SOK TJ Turnov          TUV9951     29:27    4:42 
    6  Poloprutská Lucie              Slavia Liberec oriente VLI9950     32:31    7:46 
    7  Žejdlíková Karolína            OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP9950     32:43    7:58 
    8  Janoušková Lucie               OK Jiskra Nový Bor     BOR9954     33:07    8:22 
    9  Krausová Hana                  TJ Loko Liberec        LLI9853     33:33    8:48 
   10  Jeřábková Ema                  OK Jiskra Nový Bor     BOR9957     34:55   10:10 
   11  Lejsková Barbora               OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0051     35:00   10:15 
   12  Labská Karolína                TJ Loko Liberec        LLI9952     35:54   11:09 
   13  Kyselová Nela                  SKOB Roudnice n. L.    ROU9951     39:20   14:35 
   14  Pohořalá Anna                  SKOB Roudnice n. L.    ROU9954     40:40   15:55 
   15  Fürstová Anna                  TJ Loko Liberec        LLI9854     41:21   16:36 
   16  Thořová Markéta                SOK TJ Turnov          TUV9952     47:14   22:29 
   17  Matějková Zuzana               OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP0153     49:22   24:37 
   18  Lišková Hana                   SKOB TJ Sokol Kralupy  KPY9951     74:25   49:40 

       Žihlová Anna                   TJ Loko Liberec        LLI9852     nest.         



D16  (7)       3.7 km   12 K               

    1  Kovářová Lenka                 OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP9750     40:28    0:00 
    2  Linková Alena                  OOB TJ Turnov          TUR9751     40:51    0:23 
    3  Kohlová Monika                 OOB TJ Turnov          TUR9756     43:24    2:56 
    4  Poloprutská Klára              Slavia Liberec oriente VLI9750     48:08    7:40 
    5  Lettlová Michaela              TJ Loko Liberec        LLI9652     55:35   15:07 
    6  Pustaiová Zuzana               OOB TJ Tat Jablonec n. TJN9650     58:21   17:53 
    7  Balcarová Barča                TJ Loko Liberec        LLI9751     66:42   26:14 



D18  (3)       3.6 km   10 K               

    1  Hoidekrová Lucie               TJ Loko Liberec        LLI9552     41:56    0:00 
    2  Košková Anička                 TJ Loko Liberec        LLI9550     60:25   18:29 

       Charousková Lucie              OK Doksy               DOK9450     nest.         



D20  (3)       3.7 km   14 K               

    1  Švábková Anna                  OOB TJ Turnov          TUR9352     55:33    0:00 
    2  Vlčková Klára                  KOB Děčín              LDC9250     58:24    2:51 
    3  Linková Kateřina               OOB TJ Slavoj Severotu SUL9250     61:27    5:54 



D21L  (14)     5.9 km   15 K               

    1  Heczková Bohdana               Slavia Liberec oriente VLI7750     55:08    0:00 
    2  Neradová Alena                 KOB Chemopetrol Litvín LIT8551     61:19    6:11 
    3  Janatová Lucie                 Oddíl OB Kotlářka      DKP8154     66:17   11:09 
    4  Matějů Kateřina                Slavia Liberec oriente VLI8054     68:24   13:16 
    5  Hrobařová Lenka                Magnus Orienteering    ASU7751     72:46   17:38 
    6  Bernášková Petra               TJ Stadion Nový Bor    STB8297     74:21   19:13 
    7  Burdová Adéla                  KOB Děčín              LDC9152     76:33   21:25 
    8  Sedláčková Martina             OOB TJ Turnov          TUR7959     80:15   25:07 
    9  Henychová Zuzana               Slavia Liberec oriente VLI6151     82:07   26:59 
   10  Hyxová Radka                   Slavia Liberec oriente VLI7755     93:23   38:15 
   11  Krpatová Klára                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN9353     93:56   38:48 
   12  Nehasilová Zuzana              KOB Děčín              LDC7150    113:09   58:01 
   13  Chmelíková Tereza              Ner Neregistrovaní                156:55  101:47 

       Krafková Lucie                 OOB TJ Turnov          TUR8650     nest.         



D21K  (12)     3.7 km   14 K               

    1  Štičková Anna                  OOB TJ Turnov          TUR9650     39:24    0:00 
    2  Horáčková Kateřina             Slavia Liberec oriente VLI8150     43:21    3:57 
    3  Kvapilová Lenka                SOK TJ Turnov          TUV8151     50:44   11:20 
    4  Alblová Lucie                  VSK Přírodověda        PVP7554     51:33   12:09 
    5  Kučerková Romana               TJ Stadion Nový Bor    STB8196     54:37   15:13 
    6  Vokurková Marta                OOB TJ Tat Jablonec n. TJN7950     58:37   19:13 
    7  Pavlíková Klárka               KOB Chemopetrol Litvín LIT7451     59:00   19:36 
    8  Kameníková Kateřina            OK Jiskra Nový Bor     BOR7758     60:51   21:27 
    9  Zakouřilová Kamila             SOK TJ Turnov          TUV8557     61:36   22:12 
   10  Neradová Eva                   KOB Chemopetrol Litvín LIT8951     62:15   22:51 
   11  Synková Petra                  OK Doksy               DOK7950     84:13   44:49 

       Pavlíková Jitka                KOB Chemopetrol Litvín LIT8352      disk         



D35  (9)       5.2 km   13 K               

    1  Škorpilová Jana                Sportcentr Jičín       SJC7451     66:53    0:00 
    2  Linková Iva                    OOB TJ Turnov          TUR6850     73:16    6:23 
    3  Štraitová Jitka                SK OK24 Praha          OKP7252     77:45   10:52 
    4  Jeřábková Tereza               OK Jiskra Nový Bor     BOR7563     85:22   18:29 
    5  Ekrtová Vendula                SKOB Roudnice n. L.    ROU7755    142:56   76:03 

       Linková Alena                  OOB TJ Slavoj Severotu SUL6750      disk         
       Rázková Eva                    Slavia Liberec oriente VLI7550     nest.         
       Městková Kateřina              USK Praha              VSP7650     nest.         
       Zakouřilová Helena             USK Praha              VSP7453     nest.         



D40  (20)      3.7 km   14 K               

    1  Posseltová Romana              OOB TJ Tat Jablonec n. TJN7050     50:08    0:00 
    2  Picková Helena                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN6952     55:24    5:16 
    3  Eichlerová Jana                KOB Kamenický Šenov    KAS7051     56:11    6:03 
    4  Pustaiová Romana               OOB TJ Tat Jablonec n. TJN6851     60:55   10:47 
    5  Fürstová Katka                 TJ Loko Liberec        LLI6950     62:37   12:29 
    6  Matějková Martina              OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP6850     65:22   15:14 
    7  Westin Lenka                   Porsgrunn                          66:12   16:04 
    8  Průšová Markéta                USK Praha              VSP7256     67:25   17:17 
    9  Semíková Iva                   SK OK24 Praha          OKP6852     67:28   17:20 
   10  Zuzánková Růžena               OOB TJ Tat Jablonec n. TJN6051     72:02   21:54 
   11  Kyselová Jana                  SKOB Roudnice n. L.    ROU6850     79:04   28:56 
   12  Hořáková Petra                 TJ Loko Liberec        LLI6953     85:52   35:44 
   13  Kašparová Marie                SK Netopýr Zákupy      ZAK7250     86:17   36:09 
   14  Reisingerová Martina           KrOB Rozmarýn Litoměři DLT7251     90:41   40:33 
   15  Pohořalá Karolína              SKOB Roudnice n. L.    ROU6850    122:59   72:51 
   16  Janasová Barbora               PELL'S MTBO Team       XBM        128:31   78:23 

       Svobodová Lucie                OK Jiskra Nový Bor     BOR7151     nest.         
       Labská Bohuslava               TJ Loko Liberec        LLI6951     nest.         
       Žihlová Lucie                  TJ Loko Liberec        LLI6952     nest.         
       Rydlová Magda                  OOB TJ Tat Jablonec n. TJN6850     nest.         



D45  (13)      3.3 km   11 K               

    1  Švábková Šárka                 OOB TJ Turnov          TUR6552     42:52    0:00 
    2  Marešová Pavlína               OK Jiskra Nový Bor     BOR6651     45:20    2:28 
    3  Němečková Jarmila              SK OK24 Praha          OKP6650     46:05    3:13 
    4  Kuncová Jiřina                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN5752     49:58    7:06 
    5  Vlčková Jindra                 KOB Děčín              LDC6451     52:22    9:30 
    6  Nováková Irena                 SK OK24 Praha          OKP6651     54:49   11:57 
    7  Košková Vlasta                 TJ Loko Liberec        LLI6351     61:56   19:04 
    8  Večeřová Ivana                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN6052     63:40   20:48 
    9  Wagner Martina                 SG Süd Zittau          ZIS6450     64:56   22:04 
   10  Svobodová Lenka                SKOB Roudnice n. L.    ROU6650     67:27   24:35 
   11  Kovářová Alena                 OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP6151     71:27   28:35 
   12  Krákorová Iva                  Ner Neregistrovaní                103:37   60:45 

       Kábrtová Iva                   OK Reco Sport          PEN6350      disk         



D50  (6)       3.3 km   11 K               

    1  Leideck Heike                  USV TU Dresden                     48:07    0:00 
    2  Šípová Soňa                    OK Jiskra Nový Bor     BOR6150     49:56    1:49 
    3  Jedličková Zdena               OK Jiskra Nový Bor     BOR6250     54:40    6:33 
    4  Bradnová Věra                  OK Chrastava           CHA5550     56:47    8:40 
    5  Krafková Ita                   OK Jiskra Nový Bor     BOR5950     61:26   13:19 
    6  Kubátová Ivana                 OK Jiskra Nový Bor     BOR6152    119:20   71:13 



D55  (11)      2.4 km   10 K               

    1  Úlehlová Ivana                 OK Jiskra Nový Bor     BOR5150     34:14    0:00 
    2  Neradová Alena                 KOB Chemopetrol Litvín LIT5051     40:22    6:08 
    3  Zavadilová Naďa                OK Sparta Praha        SCP5450     53:28   19:14 
    4  Havlová Jaroslava              OB Jenišovice          JEN5452     55:53   21:39 
    5  Matoušková Marie               OOB TJ Liaz Jablonec n LJN5550     57:06   22:52 
    6  Klímová Jitka                  KOB Kamenický Šenov    KAS5451     62:14   28:00 
    7  Bartoňová Marie                OK Jiskra Nový Bor     BOR5351     62:35   28:21 
    8  Kadečková Jana                 OB Jenišovice          JEN5651     69:59   35:45 
    9  Böhmová Eva                    OOB TJ Tat Jablonec n. TJN5450     73:34   39:20 
   10  Lusková Olga                   OK Chrastava           CHA5650     79:14   45:00 

       Ševčíková Alena                OK Chrastava           CHA5351      disk         



D60  (4)       2.4 km   10 K               

    1  Karmazínová Ivana              Slavia Liberec oriente VLI5150     49:52    0:00 
    2  Pachnerová Jaroslava           Slavia Liberec oriente VLI5152     87:44   37:52 
    3  Bednaříková Olga Marie         Slavia Liberec oriente VLI5151     90:49   40:57 

       Městková Dluží 80Kč Eva        Tempo Praha            TEP4851     nest.         



D65  (8)       2.4 km   10 K               

    1  Křtěnská Leontina              OK Jiskra Nový Bor     BOR4650     51:42    0:00 
    2  Štrojsová Jaroslava            KOB Kamenický Šenov    KAS4350     57:29    5:47 
    3  Krausová Marie                 TJ Loko Liberec        LLI4451     62:11   10:29 
    4  Matějů Ladislava               Slovan Praha           UVP4750     72:14   20:32 
    5  Šlézrová Eva                   OOB TJ Turnov          TUR4350     78:56   27:14 
    6  Folprechtová Marie             OOB TJ Turnov          TUR4250     88:19   36:37 

       Nejezchlebová Věra             KOB Kamenický Šenov    KAS4551     nest.         
       Pospíšilová Jana               KOB Děčín              LDC4451     nest.         



H10L  (20)     3.0 km   5 K                

    1  Tkáč Matěj                     OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0401     16:21    0:00 
    2  Kodejš Ondřej                  USK Praha              VSP0200     18:16    1:55 
    3  Horák Tomáš                    OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0109     19:50    3:29 
    4  Husák Martin                   OK Chrastava           CHA0300     21:27    5:06 
    5  Janas Adam                     SK Praga               PGP0404     21:39    5:18 
    6  Mašek Matěj                    TJ Stadion Nový Bor    STB0401     22:53    6:32 
    7  Hnízdil Matěj                  KOB Kamenický Šenov    KAS0301     22:57    6:36 
    8  Kužel Jiří                     Ner Neregistrovaní                 23:20    6:59 
    9  Hejna Igor                     USK Praha              VSP0407     23:57    7:36 
   10  Hejna Viktor                   USK Praha              VSP0408     24:41    8:20 
   11  Pavlík Matěj                   KOB Chemopetrol Litvín LIT0401     25:33    9:12 
   12  Řehoř Vojta                    OOB TJ Tat Jablonec n. TJN         26:37   10:16 
   13  Zakouřil Matyáš                USK Praha              VSP0400     27:34   11:13 
   14  Brand Adam                     OK Chrastava           CHA0200     27:57   11:36 
   15  Danko Štěpán                   OK Chrastava           CHA         27:58   11:37 
   16  Kuc David                      OK Sparta Praha        SCP         28:01   11:40 
   17  Novotný Jaromír                Slavia Liberec oriente VLI         36:55   20:34 
   18  Kuc Radim                      OK Sparta Praha        SCP         48:29   32:08 
   19  Krupka Štěpán                  OK Chrastava           CHA0201     50:18   33:57 

       Městka Václav                  USK Praha              VSP0600     nest.         



H10  (14)      1.9 km   6 K                

    1  Dejnožka Vojtěch               OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0300     20:10    0:00 
    2  Vitebský Lukáš                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0302     21:30    1:20 
    2  Průša Dominik                  USK Praha              VSP0406     21:30    1:20 
    4  Janas Petr                     SK Praga               PGP0200     22:16    2:06 
    5  Zabořil Ondra                  OB Jenišovice          JEN0401     22:53    2:43 
    6  Gajda Martin                   USK Praha              VSP0404     24:35    4:25 
    7  Hájek Kryštof                  SOK TJ Turnov          TUV0203     25:10    5:00 
    8  Staňa Ondřej                   OK Jiskra Nový Bor     BOR0301     27:52    7:42 
    9  Burgr Honza                    TJ Loko Liberec        LLI0202     30:00    9:50 
   10  Mellan Jonáš                   SOK TJ Turnov          TUV0308     33:19   13:09 
   11  Riby Thomas                    OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP0202     34:33   14:23 
   12  Janoušek Slávek                OK Jiskra Nový Bor     BOR0400     36:28   16:18 
   13  Socha Ondřej                   OK Jiskra Nový Bor     BOR0302     36:39   16:29 
   14  Jirman Filip                   SOK TJ Turnov          TUV0212     37:46   17:36 



H12  (25)      2.3 km   9 K                

    1  Gajda Jan                      SK Kamenice            KAM0105     23:13    0:00 
    2  Hořák Jaroslav                 TJ Loko Liberec        LLI0102     30:32    7:19 
    3  Bílý Jakub                     OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP0107     33:02    9:49 
    4  Kameník David                  OK Jiskra Nový Bor     BOR0003     36:22   13:09 
    5  Šilar Adam                     TJ Stadion Nový Bor    STB0001     37:00   13:47 
    6  Synek Antonín                  OK Doksy               DOK0001     38:30   15:17 
    7  Pohořalý Hugo                  SKOB Roudnice n. L.    ROU0103     40:46   17:33 
    8  Pavel Martin                   OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0004     42:56   19:43 
    9  Marek Jakub                    TJ Loko Liberec        LLI         43:27   20:14 
   10  Vávra Pavel                    OK Jiskra Nový Bor     BOR0101     43:45   20:32 
   11  Průša Kryštof                  USK Praha              VSP0102     46:07   22:54 
   12  Kubec Jan                      OK Jiskra Nový Bor     BOR0004     46:12   22:59 
   13  Budský Ondra                   OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0105     46:57   23:44 
   14  Zappe Nicholas                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0003     47:46   24:33 
   15  Meduna Jakub                   OK Doksy               DOK0000     49:58   26:45 
   16  Zabořil Vojta                  OB Jenišovice          JEN0101     52:01   28:48 
   17  Hladík Jan                     SOK TJ Turnov          TUV0002     53:12   29:59 
   18  Clark Oskar William            OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP0103     54:00   30:47 
   19  Tománek Josef                  OK Jiskra Nový Bor     BOR0102     61:39   38:26 
   20  Rokos Michal                   OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0107     64:32   41:19 
   21  Rajn Filip                     OK Chrastava           CHA0102     81:05   57:52 
   22  Pavlík Ondřej                  KOB Chemopetrol Litvín LIT0101    128:01  104:48 

       Gilich Kryštof                 OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP0101      disk         
       Horák Vojtěch                  TJ Stadion Nový Bor    STB0101     nest.         
       Adamec Martin                  OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0106     nest.         



H14  (12)      3.7 km   12 K               

    1  Novák Filip                    OOB TJ Tat Jablonec n. TJN9801     42:08    0:00 
    2  Mareš Vít                      OK Jiskra Nový Bor     BOR0000     50:47    8:39 
    3  Thoř Tomáš                     SOK TJ Turnov          TUV9903     52:51   10:43 
    4  Kašpar Ludvík                  OK Jiskra Nový Bor     BOR9805     55:47   13:39 
    5  Janeček Mirek                  OOB TJ Tat Jablonec n. TJN9804     71:44   29:36 
    6  Novotný Marek                  OOB TJ Tat Jablonec n. TJN9901     71:53   29:45 
    7  Brož Dominik                   JK OB Frýdlant         FYD9821    115:13   73:05 
    8  Hradecký Ondra                 OK Chrastava           CHA        178:12  136:04 

       Machovič Jan                   JK OB Frýdlant         FYD9800      disk         
       Birnbaum Adam                  OK Jiskra Nový Bor     BOR9802     nest.         
       Kosina Matouš                  OK Jiskra Nový Bor     BOR9901     nest.         
       Ullrich Jakub                  OK Jiskra Nový Bor     BOR9900     nest.         



H16  (6)       3.6 km   10 K               

    1  Salzmann Heinrich              USV TU Dresden                     35:02    0:00 
    2  Labský Jan                     TJ Loko Liberec        LLI9602     59:18   24:16 
    3  Kočvara Oldřich                OB Jenišovice          JEN9705     67:08   32:06 

       Kadečka Adam                   OB Jenišovice          JEN9601     nest.         
       Sokolář Ondra                  SOK TJ Turnov          TUV9601     nest.         
       Grätzsch Markus                USV TU Dresden                     nest.         



H18  (6)       5.1 km   13 K               

    1  Petr Pavel                     Slavia Liberec oriente VLI9400     54:01    0:00 
    2  Picek Štěpán                   OOB TJ Tat Jablonec n. TJN9601     54:18    0:17 
    3  Vaniš Ondřej                   OOB TJ Tat Jablonec n. TJN9500     58:13    4:12 
    4  Posselt Martin                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN9501     67:00   12:59 
    5  Hájek Vojtěch                  OOB TJ Tat Jablonec n. TJN9502     71:46   17:45 
    6  Hulha Lukáš                    OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP9405     96:14   42:13 



H20  (1)       5.7 km   16 K               

    1  Pustai David                   OOB TJ Tat Jablonec n. TJN9301     72:07    0:00 



H21L  (30)     8.9 km   23 K               

    1  Šedivý Jan                     SK Praga               PGP8409     66:44    0:00 
    2  Horáček Michal                 Slavia Liberec oriente VLI7700     71:23    4:39 
    3  Janata Martin                  Oddíl OB Kotlářka      DKP8306     72:18    5:34 
    4  Kořínek Tomáš                  OK Jiskra Nový Bor     BOR9007     77:51   11:07 
    5  Dlabaja Tomáš                  OOB TJ Turnov          TUR8303     78:46   12:02 
    6  Zakouřil Tomáš                 SOK TJ Turnov          TUV7500     79:07   12:23 
    7  Habán Ivo                      Slavia Liberec oriente VLI7707     79:38   12:54 
    8  Henych Petr                    Slavia Liberec oriente VLI6001     80:02   13:18 
    9  Pachner Pavel                  Slavia Liberec oriente VLI7503     82:55   16:11 
   10  Fürst Matouš                   TJ Loko Liberec        LLI9603     83:06   16:22 
   11  Krejčí Jaroslav                OK Jiskra Nový Bor     BOR6302     84:46   18:02 
   12  Poloprutský Tomáš              Slavia Liberec oriente VLI6205     85:02   18:18 
   13  Švihovský Jaromír              Sportcentr Jičín       SJC8005     87:35   20:51 
   14  Nehasil David                  OK Jiskra Nový Bor     BOR7713     89:11   22:27 
   15  Nehasil Vladislav              KOB Děčín              LDC7101     89:58   23:14 
   16  Pospíšil Vít                   OK Sparta Praha        SCP6800     90:40   23:56 
   17  Zuzánek Zdeněk                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN5901     93:33   26:49 
   18  Picek Jan                      OOB TJ Tat Jablonec n. TJN9101     94:17   27:33 
   19  Hodboď Jakub                   Slavia Liberec oriente VLI8500     96:47   30:03 
   20  Khel Richard                   OK Sparta Praha        SCP7500     96:55   30:11 
   21  Martan Jiří                    Slavia Liberec oriente VLI7300     99:05   32:21 
   22  Čech Jan                       SF Praha               FSP7900     99:58   33:14 
   23  Francke Michal                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN        103:16   36:32 
   24  Vančura Martin                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN8002    121:37   54:53 
   25  Pavlík Libor                   KOB Chemopetrol Litvín LIT7605    124:58   58:14 
   26  Pešík Michal                   OOB TJ Tat Jablonec n. TJN7701    159:02   92:18 

       Burda Matěj                    KOB Děčín              LDC9602      disk         
       Kobr Tomáš                     OOB TJ Tat Jablonec n. TJN8901      disk         
       Přinda Lukáš                   Slavia Liberec oriente VLI7701      disk         
       Znojemský Jiří                 Slavia Liberec oriente VLI7500      disk         



H21K  (35)     5.7 km   16 K               

    1  Karvánek Matouš                OK Jiskra Nový Bor     BOR9006     53:47    0:00 
    2  Albl Miloslav                  VSK Přírodověda        PVP7605     55:42    1:55 
    3  Němeček Jan                    USK Praha              VSP6201     57:49    4:02 
    4  Macek Jiří                     KOB Chemopetrol Litvín LIT8401     57:55    4:08 
    5  Eiselt Jan                     OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP8801     58:16    4:29 
    6  Semík Luboš                    SK OK24 Praha          OKP6204     59:36    5:49 
    7  Janas Petr                     PELL'S MTBO Team       XBM7103     60:16    6:29 
    8  Rázek Aleš                     Slavia Liberec oriente VLI7800     60:26    6:39 
    9  Koštejn Vít                    OK Doksy               DOK9800     60:27    6:40 
   10  Nerad Jaroslav                 KOB Chemopetrol Litvín LIT9001     62:19    8:32 
   11  Vlček Petr                     KOB Děčín              LDC8700     62:39    8:52 
   11  Hanák Jan                      SKOB Slaný             SLA8002     62:39    8:52 
   13  Pesničák Jan                   SK SNS Smržovka        SMR7902     66:21   12:34 
   14  Svoboda Jakub                  SKOB Roudnice n. L.    ROU9301     66:23   12:36 
   15  Večeřa Martin                  OOB TJ Tat Jablonec n. TJN9105     68:23   14:36 
   16  Matějka Lukáš                  OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP9802     68:28   14:41 
   17  Bernášek Jiří                  TJ Stadion Nový Bor    STB8101     68:46   14:59 
   18  Petr Josef                     Slavia Liberec oriente VLI6300     69:46   15:59 
   19  Kašpar Ludvík                  SK Netopýr Zákupy      ZAK7200     70:25   16:38 
   20  Kunc Radovan                   OOB TJ Tat Jablonec n. TJN5549     73:19   19:32 
   21  Karmazín Petr                  Slavia Liberec oriente VLI4901     74:14   20:27 
   22  Kaška Rudolf                   OK Chrastava           CHA5500     76:07   22:20 
   23  Slavík Pavel                   TJ Start Náchod        SNA7349     77:15   23:28 
   24  Kunc Štěpán                    OOB TJ Tat Jablonec n. TJN8449     79:38   25:51 
   25  Pavlík Bronislav               KOB Chemopetrol Litvín LIT8201     80:19   26:32 
   26  Kučerka Jan                    KOB Chemopetrol Litvín LIT8002     82:13   28:26 
   27  Synek Antonín                  OK Doksy               DOK7800     83:11   29:24 
   28  Kučerka David                  KOB Chemopetrol Litvín LIT8202     87:05   33:18 
   29  Pavlík Milan                   OK Chrastava           CHA5400     92:08   38:21 
   30  Nedvídek Martin                Ner Neregistrovaní                106:39   52:52 
   31  Synek Marcel                   OK Doksy               DOK7600    140:36   86:49 

       Urban Jan                      SK Netopýr Zákupy      ZAK8600      disk         
       Stránský Michal                OK Jiskra Nový Bor     BOR8900     nest.         
       Koštejn Pavel                  OK Doksy               DOK7100     nest.         
       Kalenský Pavel                 OOB TJ Slavoj Severotu SUL7600     nest.         



H35  (10)      5.7 km   16 K               

    1  Škorpil Martin                 TJ Jiskra Hořice       HOR5700     61:47    0:00 
    2  Zakouřil Václav                USK Praha              VSP7401     63:10    1:23 
    3  Průša Michal                   USK Praha              VSP7310     66:38    4:51 
    4  Balogh Jan                     OOB TJ Tat Jablonec n. TJN7500     71:52   10:05 
    5  Kvapil Petr                    SOK TJ Turnov          TUV7402     75:57   14:10 
    6  Štěpán Petr                    KOB Děčín              LDC7301     82:04   20:17 
    7  Kučera Martin                  OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP6500     90:38   28:51 
    8  Liška Jindřich                 SKOB TJ Sokol Kralupy  KPY6700     93:59   32:12 

       Štrait Martin                  SK OK24 Praha          OKP7602     nest.         
       Švábek Karel                   OOB TJ Turnov          TUR6501     nest.         



H40  (22)      5.9 km   15 K               

    1  Sucharda Jiří                  OB Jenišovice          JEN5801     60:22    0:00 
    2  Žejdlík Michal                 OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP7001     61:28    1:06 
    3  Kosina Michal                  Six Numbers            NOB7200     63:16    2:54 
    4  Macháček Aleš                  JK OB Frýdlant         FYD6400     65:03    4:41 
    5  Mrkvička Jiří                  OOB TJ Tat Jablonec n. TJN7101     65:12    4:50 
    6  Hnízdil Jan                    KOB Kamenický Šenov    KAS7100     65:46    5:24 
    7  Novotný Dušan                  OOB TJ Tat Jablonec n. TJN7002     67:03    6:41 
    8  Honzík Tomáš                   Slavia Liberec oriente VLI7000     67:10    6:48 
    9  Svoboda Jan                    OK Jiskra Nový Bor     BOR7200     67:28    7:06 
   10  Šritr Martin                   SOK TJ Turnov          TUV6802     73:08   12:46 
   11  Pavel Petr                     OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP6806     77:04   16:42 
   12  Posselt Martin                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN6802     77:30   17:08 
   13  Fürst Aleš                     TJ Loko Liberec        LLI6801     78:39   18:17 
   14  Mencl Miloslav                 USK Praha              VSP6505     79:53   19:31 
   15  Průšek Petr                    OK Jiskra Nový Bor     BOR7003     86:06   25:44 
   16  Eichler Petr                   KOB Kamenický Šenov    KAS6900     86:23   26:01 
   17  Křtěnský Roman                 OK Jiskra Nový Bor     BOR7100     90:54   30:32 
   18  Bílý Petr                      OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP6805     94:51   34:29 
   19  Linka Vladislav                OOB TJ Slavoj Severotu SUL5701     98:00   37:38 
   20  Kodejš Zdeněk                  USK Praha              VSP7202    102:15   41:53 
   21  Pustai Josef                   OOB TJ Tat Jablonec n. TJN6300    107:29   47:07 
   22  Nosek Petr                     KrOB Rozmarýn Litoměři DLT6901    125:12   64:50 



H45  (15)      5.1 km   13 K               

    1  Vydra Ivan                     OK Reco Sport          PEN6600     52:31    0:00 
    2  Krausz Milan                   SF Praha               FSP6700     59:02    6:31 
    3  Kovář Karel                    OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP6102     60:43    8:12 
    4  Bruner Luboš                   OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP6501     63:10   10:39 
    5  Havel Leoš                     OOS TJ Spartak Vrchlab VRL6401     64:45   12:14 
    6  Picek Jan                      OOB TJ Tat Jablonec n. TJN6500     66:28   13:57 
    7  Dikoš Pavel                    OK Jiskra Nový Bor     BOR6003     70:17   17:46 
    8  Ježek Ladislav                 Slavia Liberec oriente VLI4900     76:53   24:22 
    9  Sobek Pavel                    TJ Loko Liberec        LLI6302     78:09   25:38 
   10  Doškář Boris                   OK Jiskra Nový Bor     BOR6400     83:06   30:35 
   11  Vlček Petr                     KOB Děčín              LDC6401     89:59   37:28 
   12  Kovář Boris                    OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP6710     92:18   39:47 
   13  Vlk Josef                      KOB Děčín              LDC5801    102:09   49:38 
   14  Dobeš Václav                   SKOB TJ Sokol Kralupy  KPY5701    111:11   58:40 
   15  Pohořalý Dobroslav             SKOB Roudnice n. L.    ROU6401    111:39   59:08 



H50  (6)       5.2 km   13 K               

    1  Průcha Miloslav                OK Jiskra Nový Bor     BOR5800     58:41    0:00 
    2  Hudský Vlastimil               OOB TJ Turnov          TUR5100     61:56    3:15 
    3  Hoidekr Pavel                  TJ Loko Liberec        LLI5901     66:29    7:48 
    4  Vydra Pavel                    OK Reco Sport          PEN6200     69:48   11:07 
    5  Eiselt Miloš                   OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP5802     74:40   15:59 
    6  Hulha Karel                    OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP6001    150:55   92:14 



H55  (7)       3.9 km   13 K               

    1  Westin Kjell                   Porsgrunn                          39:07    0:00 
    2  Pospíšil Jaromír               KOB Děčín              LDC5301     48:11    9:04 
    3  Janata Petr                    OOB TJ Tat Jablonec n. TJN5603     57:12   18:05 
    4  Horák Petr                     OOB TJ Tat Jablonec n. TJN5602     58:52   19:45 
    5  Böhm Karel                     OOB TJ Tat Jablonec n. TJN5101     70:24   31:17 
    6  Jedlička Miroslav              OB Jenišovice          JEN5301     76:17   37:10 
    7  Riby Andrew                    OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP5501     97:24   58:17 



H60  (15)      3.9 km   13 K               

    1  Genderjahn Ludwig              Post SV Dresden                    43:44    0:00 
    2  Jakubec Jindřich               OOB TJ Turnov          TUR4801     46:23    2:39 
    3  Conrad Helmut                  USV TU Dresden                     49:42    5:58 
    4  Pospíšil Jiří                  SOK TJ Turnov          TUV4701     53:03    9:19 
    5  Babický Tomáš                  KrOB Rozmarýn Litoměři DLT5001     55:55   12:11 
    6  Beránek Petr                   TJ Stadion Nový Bor    STB4901     60:31   16:47 
    7  Hlaváč Jaroslav                Sig-Mat Mladá Boleslav SMB4801     60:37   16:53 
    8  Bárta Miroslav                 OB Jenišovice          JEN5201     62:08   18:24 
    9  Juřina Robert                  JK OB Frýdlant         FYD4900     70:39   26:55 
   10  Našinec Jiří                   TJ Stadion Nový Bor    STB5003     71:48   28:04 
   11  Bednařík Libor                 Slavia Liberec oriente VLI5200     78:17   34:33 
   12  Kadečka Jiří                   OB Jenišovice          JEN5002     84:49   41:05 

       Richtr Jiří                    OB Jenišovice          JEN5001      disk         
       Rajn Aleš                      OK Chrastava                        disk         
   ms  Lusk Zdeněk                    OK Chrastava           CHA         68:15         



H65  (7)       3.3 km   11 K               

    1  Zakouřil Václav                SOK TJ Turnov          TUV4302     54:06    0:00 
    2  Kraus Jan                      TJ Loko Liberec        LLI4501     58:02    3:56 
    3  Müller Rainer                  USV TU Dresden                     64:07   10:01 
    4  Nejezchleba Jiří               KOB Kamenický Šenov    KAS4600     67:48   13:42 
    5  Matějů Ivan                    Slovan Praha           UVP4600     80:51   26:45 
    6  Folprecht Eduard               OOB TJ Turnov          TUR4301     81:04   26:58 

       Matoušek Luboš                 OOB TJ Liaz Jablonec n LJN4700     nest.         



H70  (6)       2.4 km   10 K               

    1  Štrojsa Josef                  KOB Kamenický Šenov    KAS4000     44:36    0:00 
    2  Úlehla Zdeněk                  OK Jiskra Nový Bor     BOR4001     47:19    2:43 
    3  Křtěnský Jaroslav              OK Jiskra Nový Bor     BOR3600     50:14    5:38 

       Beránek Miroslav               OK Jiskra Nový Bor     BOR3900      disk         
       Mašek Pavel                    OK Jiskra Nový Bor     BOR3602     nest.         
       Petrželka Pavel                OOB TJ Tat Jablonec n. TJN3800     nest.         



HDR  (70)      3.0 km   5 K                

    1  Hájková Tereza                 SOK TJ Turnov          TUV         18:37    0:00 
    2  Svoboda Matěj                  OK Jiskra Nový Bor     BOR0150     19:39    1:02 
    3  Šašek Jan                      OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP0301     20:28    1:51 
    4  Mellanová Judita               SOK TJ Turnov          TUV0559     20:30    1:53 
    5  Martanová Lea                  Slavia Liberec oriente VLI0555     20:38    2:01 
    6  Kándl Filip                    Ner Neregistrovaní                 21:08    2:31 
    7  Lamačová Barbora               OK Jiskra Nový Bor     BOR0750     21:59    3:22 
    8  Riby Philip                    OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP0702     22:20    3:43 
    9  Danková Alice                  OK Chrastava           CHA0650     23:18    4:41 
   10  Synková Bára                   OK Doksy               DOK         24:06    5:29 
   11  Zakouřilová Klára              USK Praha              VSP0850     24:27    5:50 
   12  Přinda Jan                     Slavia Liberec oriente VLI0803     24:54    6:17 
   13  Dolejší Jan                    TJ Stadion Nový Bor    STB0601     24:58    6:21 
   14  Kučera Filip                   OK Chrastava           CHA0501     25:21    6:44 
   15  Mencl Josef                    USK Praha              VSP0602     25:38    7:01 
   16  Mašková Lucka                  TJ Stadion Nový Bor    STB         26:29    7:52 
   17  Kašpar Vojtěch                 SK Netopýr Zákupy      ZAK0400     26:57    8:20 
   18  Hejnová Barbora                USK Praha              VSP0851     27:47    9:10 
   19  Štrait Vilém                   SK OK24 Praha          OKP0700     28:02    9:25 
   20  Lusk Zdeněk                    OK Chrastava           CHA0600     29:22   10:45 
   21  Šírlová Markéta                OK Chrastava                       30:25   11:48 
   22  Appeltová Michaela             Ner Neregistrovaní                 30:50   12:13 
   23  Hornychová Karolína            Ner Neregistrovaní                 30:54   12:17 
   24  Řehoř Hynek                    OOB TJ Tat Jablonec n. TJN         30:55   12:18 
   25  Lejsek Antonín                 Ner Neregistrovaní                 32:27   13:50 
   26  Burgová Zuzana                 Ner Neregistrovaní                 32:33   13:56 
   27  Šašek Jakub                    OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP0801     33:07   14:30 
   28  Kvapilová Kristýnka            SOK TJ Turnov          TUV0999     33:19   14:42 
   29  Heller Jiří                    Ner Neregistrovaní                 33:20   14:43 
   30  Hošmánková Markéta             Ner Neregistrovaní                 33:27   14:50 
   31  Lusková Rozárka                OK Chrastava           CHA         33:55   15:18 
   32  Šťastná Soňa                   OK Chrastava           CHA0550     34:39   16:02 
   33  Rynoltice Škola                Ner Neregistrovaní                 36:51   18:14 
   34  Šašek Adam                     SOBSA Praha            SOB         38:06   19:29 
   35  Šašek Martin                   SOBSA Praha            SOB         39:17   20:40 
   36  Houda Lukáš                    OK Chrastava           CHA         42:28   23:51 
   37  Houdová Veronika               OK Chrastava           CHA         42:29   23:52 
   38  Janoušek Albert                OK Chrastava           CHA         43:29   24:52 
   39  Weipert Sigi                   OK Chrastava           CHA         43:35   24:58 
   40  Rokos Marek                    OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0500     46:51   28:14 
   41  Míka Bertík                    OOB TJ Tat Jablonec n. TJN         47:04   28:27 
   42  Dejnožka Martin                OOB TJ Tat Jablonec n. TJN0600     47:16   28:39 
   43  Tomanicová Sofie               OK Chrastava           CHA0450     47:31   28:54 
   44  Kándlová Adéla                 Ner Neregistrovaní                 47:36   28:59 
   45  Smolová Pavla                  OK Chrastava           CHA         48:09   29:32 
   46  Štveráková Eliška              OK Chrastava           CHA         48:17   29:40 
   47  Šírlová Zdeňka                 OK Chrastava                       48:19   29:42 
   48  Štveráková Zuzka               OK Chrastava           CHA         48:25   29:48 
   49  Vaner Filip                    OK Chrastava           CHA         48:38   30:01 
   50  Matyáš Vojta                   OK Chrastava           CHA         48:42   30:05 
   51  Horna Lukáš                    OK Chrastava                       48:49   30:12 
   52  Pospíšil Jan                   OK Chrastava           CHA         48:57   30:20 
   53  Schmidtová Katka               OK Chrastava           CHA         48:59   30:22 
   54  Hejcmanová Monika              OK Chrastava                       49:09   30:32 
   55  Zabořilová Anna                OB Jenišovice          JEN0951     49:35   30:58 
   56  Rázková Helena                 Slavia Liberec oriente VLI0651     56:25   37:48 
   57  Rynoltice Škola 2              Ner Neregistrovaní                 57:20   38:43 
   58  Jovi Team                      Ner Neregistrovaní                 88:21   69:44 
   59  Gajdová Michaela               USK Praha              VSP0752    117:32   98:55 

       Brandová Anička                OK Chrastava           CHA          disk         
       Lišková Adélka                 OK Chrastava                        disk         
       Hyxa Honzík                    Ner Neregistrovaní                  disk         
       Fořt Jakub                     Ner Neregistrovaní                  disk         
       Fořtová Justýna                Ner Neregistrovaní                  disk         
       Novotný Oliver                 Ner Neregistrovaní                  disk         
       Göttlich Vít                   OK Jiskra Nový Bor     BOR0800     nest.         
       Jakoubková Anna                TJ Stadion Nový Bor    STB0498     nest.         
       Kalenský Tomáš                 OOB TJ Slavoj Severotu SUL         nest.         
       Habán Oliver                   Slavia Liberec oriente VLI0600     nest.         
       Kašpar Štěpán                  SK Netopýr Zákupy      ZAK0401     nest.         



P2  (34)       2.4 km   8 K                

    1  Procha Pavel                   OK Jiskra Nový Bor     BOR9304     19:39    0:00 
    2  Kraus Jakub                    TJ Loko Liberec        LLI9702     24:11    4:32 
    3  Riby Kateřina                  OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP7252     29:44   10:05 
    4  Šašek Jan                      OOB TJ Lokomotiva Tepl LTP         31:34   11:55 
    5  Hladíková Jana                 SOK TJ Turnov          TUV         34:20   14:41 
    6  Beránek Daniel                 TJ Stadion Nový Bor    STB         35:56   16:17 
    7  Novotná Jana                   Slavia Liberec oriente             36:00   16:21 
    8  Vydrová Markéta                OK Reco Sport          PEN9850     37:14   17:35 
    9  Tkáč Jan                       OOB TJ Tat Jablonec n. TJN         38:01   18:22 
   10  Sokolářová Jitka               SOK TJ Turnov          TUV         38:10   18:31 
   11  Burdová Simona                 KOB Děčín              LDC6851     38:37   18:58 
   11  Mareš Jan                      Ner Neregistrovaní                 38:37   18:58 
   13  Danko Tomáš                    OK Chrastava           CHA         38:55   19:16 
   14  Balcarová Alena                TJ Loko Liberec        LLI7150     41:30   21:51 
   15  HÁJKOVÁ MAGDALENA              SOK TJ Turnov          TUV         43:24   23:45 
   16  Janoušková Iveta               OK Jiskra Nový Bor     BOR7457     44:25   24:46 
   17  Tomnica Vojta                  OK Chrastava                       49:05   29:26 
   18  Dolejší Miloš                  TJ Stadion Nový Bor    STB6701     50:33   30:54 
   19  Voborská Jana                  SK Praga               PGP8454     50:36   30:57 
   20  Krupková Dana                  OK Chrastava           CHA         51:17   31:38 
   21  Kodejšová Alena                USK Praha              VSP7152     51:23   31:44 
   22  Matoušková Lenka               SKP Ústí nad Labem                 52:32   32:53 
   23  Kubcová Michaela               Ner Neregistrovaní                 52:42   33:03 
   24  Hejna Vladimír                 USK Praha              VSP7404     54:22   34:43 
   25  Benháková Anna                 Ner Neregistrovaní                 54:38   34:59 
   26  Dejnožková Blanka              OOB TJ Tat Jablonec n.             54:46   35:07 
   27  Göttlichová Jitka              OK Jiskra Nový Bor     BOR6752     64:13   44:34 
   28  Benháková Dagmar               Ner Neregistrovaní                 69:34   49:55 
   29  Hladík Vojta                   Ner Neregistrovaní                 69:51   50:12 
   30  Hladík Vladimír                Ner Neregistrovaní                 73:03   53:24 
   31  Průchová Elena                 OK Jiskra Nový Bor     BOR6850     74:44   55:05 
   32  Hradecká Andrea                OK Chrastava           CHA        115:37   95:58 

       Koštejnová Ladislava           OK Doksy               DOK         nest.         
       Koštejnová Adéla               OK Doksy               DOK0152     nest.         



P4  (24)       4.4 km   12 K               

    1  Peterka Vojtěch                TJ Loko Liberec        LLI7502     34:54    0:00 
    2  Melichar Vojtěch               TJ Loko Liberec        LLI9801     44:38    9:44 
    3  Hejl Jakub                     AVP UJEP                           54:50   19:56 
    4  Jurga Václav                   Ner Neregistrovaní                 55:53   20:59 
    5  Jurga Vojtěch                  Ner Neregistrovaní                 56:46   21:52 
    6  Kándl Filip                    Ner Neregistrovaní                 64:15   29:21 
    7  Menclová Silvie                USK Praha              VSP7050     65:54   31:00 
    8  Miková Markéta                 Ner Neregistrovaní                 68:03   33:09 
    9  Dejnožka Jiří                  OOB TJ Tat Jablonec n. TJN7503     73:52   38:58 
   10  Spejchal Petr                  OK Jiskra Nový Bor     BOR7512     83:33   48:39 
   11  Marek Martin                   Ner Neregistrovaní                 86:46   51:52 
   12  Pavel Jiří                     OOB TJ Tat Jablonec n.             94:25   59:31 
   13  HÁJEK JAN                      SOK TJ Turnov          TUV        102:46   67:52 
   14  Machuča Luboš                  Ner Neregistrovaní                103:22   68:28 
   15  Blín Oldřich                   Ner Neregistrovaní                109:51   74:57 
   16  MELLAN MARTIN                  SOK TJ Turnov          TUV        110:49   75:55 
   17  Košek Ladislav                 TJ Loko Liberec        LLI5903    112:08   77:14 
   18  Moutvička Ondřej               KOB Chemopetrol Litvín LIT8301    118:08   83:14 
   19  Vitebský Mirek                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN        121:45   86:51 
   20  Chrz Pavel                     KUL Klub Ústí nad Labe            134:43   99:49 
   21  Král Luděk                     Ner Neregistrovaní                147:12  112:18 
   22  Horák Martin                   OOB TJ Tat Jablonec n. TJN9603    148:09  113:15 

       Kužel Jiří                     Ner Neregistrovaní                  disk         
       Nováková Petra                 OOB TJ Tat Jablonec n. TJN          disk