Chrastavský pohárek 2011so 1.10.2011 16:58
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

 místo Jméno                           Text2        Klub                                     Čas    Ztráta 



D10  (10)                 1.8 km  70 m   5 K      

     1 Dolejší Kateřina                STB0199      STB TJ Stadion Nový Bor                21:11      0:00 
     2 Linková Lucie                   TUR0251      TUR OOB TJ Turnov                      27:57      6:46 
     3 Baloghová Lidunka               TJN0150      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     30:25      9:14 
     4 Jeřábková Nina                  BOR0151      BOR OK Jiskra Nový Bor                 30:32      9:21 
     5 Šritrová Lenka                  TUV0252      TUV SOK TJ Turnov                      30:59      9:48 
     6 Boskovská Tereza                DOK0250      DOK OK Doksy                           33:02     11:51 
     7 Rýdlová Magdaléna               TJN0251      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     36:35     15:24 
     8 Novotná Viktorka                TJN0250      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     36:51     15:40 
     9 Pavlová Martina                 LTP0151      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          37:51     16:40 
    10 Matějková Zuzana                LTP0153      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          39:19     18:08 



D10L  (6)                 3.3 km  85 m   5 K      

     1 Martanová Elin                  VLI0252      VLI Slavia Liberec orienteering        29:48      0:00 
     2 Vitebská Eliška                 TJN0350      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     30:21      0:33 
     3 Reisingerová Eliška             DLT0151      DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice           34:28      4:40 
     4 Budská Anna                     TJN          TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     52:31     22:43 
     5 Kopecká Tamara                               NER Neregistrovaní                     54:56     25:08 

    ms Reisingerová Radka              DLT9651      DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice           52:34           



D12  (10)                 2.3 km  85 m   8 K      

     1 Sokolářová Šárka                TUV9951      TUV SOK TJ Turnov                      24:53      0:00 
     2 Poloprutská Lucie               VLI9950      VLI Slavia Liberec orienteering        25:17      0:24 
     3 Kubecová Kateřina               STB9999      STB TJ Stadion Nový Bor                25:50      0:57 
     4 Janoušková Lucie                BOR9954      BOR OK Jiskra Nový Bor                 26:34      1:41 
     5 Hájková Anna                    JEN0051      JEN OB Jenišovice                      26:52      1:59 
     6 Riby Rose                       LTP0051      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          38:30     13:37 
     7 Žejdlíková Karolína             LTP9950      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          39:31     14:38 
     8 Barbora Lejsková                TJN0051      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     41:30     16:37 
     9 Jeřábková Ema                   BOR9957      BOR OK Jiskra Nový Bor                 43:09     18:16 
    10 Thořová Markéta                 TUV9952      TUV SOK TJ Turnov                      45:30     20:37 



D14  (14)                 2.3 km  85 m   10 K     

     1 Kohoutová Barbora               BOR9850      BOR OK Jiskra Nový Bor                 22:57      0:00 
     2 Poloprutská Klára               VLI9750      VLI Slavia Liberec orienteering        23:10      0:13 
     3 Roškotová Lucie                 TUR9753      TUR OOB TJ Turnov                      23:12      0:15 
     4 Kameníková Andrea               BOR9751      BOR OK Jiskra Nový Bor                 25:49      2:52 
     5 Doubková Petra                  VLI9853      VLI Slavia Liberec orienteering        25:52      2:55 
     6 Hudská Ludmila                  TUR9851      TUR OOB TJ Turnov                      26:12      3:15 
     7 Linková Alena                   TUR9751      TUR OOB TJ Turnov                      26:27      3:30 
     8 Kohlová Monika                  TUR9756      TUR OOB TJ Turnov                      26:28      3:31 
     9 Nováková Lucie                  BOR9854      BOR OK Jiskra Nový Bor                 27:01      4:04 
    10 Macháčková Eliška               FYD9851      FYD Jizerský klub OB Frýdlant          32:18      9:21 
    11 Labská Karolína                 LLI9952      LLI TJ Loko Liberec                    32:42      9:45 
    12 Krausová Hana                   LLI9853      LLI TJ Loko Liberec                    38:20     15:23 
    13 Schmidtová Tereza               TUR9854      TUR OOB TJ Turnov                      49:04     26:07 
    14 Žihlová Anna                    LLI9852      LLI TJ Loko Liberec                    49:35     26:38 



D16  (3)                  2.7 km  85 m   11 K     

     1 Kovářová Lenka                  LTP9750      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          29:18      0:00 
     2 Gotvaldová Dominika             BOR9551      BOR OK Jiskra Nový Bor                 45:45     16:27 
     3 Pustaiová Zuzana                TJN9650      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:00:33     31:15 



D18  (1)                  3.9 km  150 m   12 K    

     1 Hoidekrová Lucie                LLI9552      LLI TJ Loko Liberec                    50:39      0:00 



D20  (1)                  3.7 km  150 m   15 K    

     1 Žitná Jana                      SMB9251      SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav        50:05      0:00 



D21K  (4)                 3.7 km  150 m   15 K    

     1 Štičková Anna                   LLI9651      LLI TJ Loko Liberec                    35:27      0:00 
     2 Kameníková Kateřina             BOR7758      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:04:04     28:37 
     3 Dastychová Alexandra            PEN7450      PEN OK RECO Sport                    1:31:02     55:35 

       Šilhánová Anna                  VLI8151      VLI Slavia Liberec orienteering         disk           



D21L  (10)                6.1 km  230 m   18 K    

     1 Poloprutská Markéta             VLI9251      VLI Slavia Liberec orienteering      1:04:12      0:00 
     2 Neradová Alena                  LIT8551      LIT KOB Chemopetrol Litvínov         1:08:56      4:44 
     3 Burdová Adéla                   LDC9152      LDC KOB Děčín                        1:13:52      9:40 
     4 Bernášková Petra                STB8297      STB TJ Stadion Nový Bor              1:19:26     15:14 
     5 Kožinová Jana                   PGP6651      PGP SK Praga                         1:19:45     15:33 
     6 Zemanová Šárka                  VLI8553      VLI Slavia Liberec orienteering      1:23:48     19:36 
     7 Hrobařová Lenka                 ASU7751      ASU Magnus Orienteering              1:29:21     25:09 
     8 Neradová Eva                    LIT8951      LIT KOB Chemopetrol Litvínov         1:51:57     47:45 

       Posseltová Tereza               TJN9252      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis      disk           
       Wagner Sophie                   ZIS9151      ZIS Zittau Sud                          disk           



D35  (7)                  4.3 km  150 m   14 K    

     1 Macháčková Michaela             FYD7299      FYD Jizerský klub OB Frýdlant          46:37      0:00 
     2 Zabořilová Romana               JEN7457      JEN OB Jenišovice                      52:31      5:54 
     3 Linková Iva                     TUR6850      TUR OOB TJ Turnov                      56:29      9:52 
     4 Posseltová Romana               TJN7050      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     58:28     11:51 
     5 Dolejší Lenka                   STB7499      STB TJ Stadion Nový Bor              1:05:28     18:51 
     6 Maršálová Kateřina              VLI7450      VLI Slavia Liberec orienteering      1:06:04     19:27 

       Reisingerová Martina            DLT7251      DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice            disk           



D40  (12)                 3.7 km  150 m   15 K    

     1 Abelová Ivana                   STB6798      STB TJ Stadion Nový Bor                43:15      0:00 
     2 Pustaiová Romana                TJN6851      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     52:52      9:37 
     3 Picková Helena                  TJN6952      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     54:01     10:46 
     4 Šmausová Dana                   TJN6750      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     58:09     14:54 
     5 Burdová Simona                  LDC6851      LDC KOB Děčín                        1:00:29     17:14 
     6 Svobodová Lucie                 BOR7151      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:01:07     17:52 
     7 Matějková Martina               LTP6850      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice        1:07:44     24:29 
     8 Koucká Ivana                    EKP6850      EKP VŠTJ Ekonom Praha                1:13:15     30:00 
     9 Žihlová Lucie                   LLI6952      LLI TJ Loko Liberec                  1:15:33     32:18 

       Labská Bohuslava                LLI6951      LLI TJ Loko Liberec                     disk           
       Fürstová Kateřina               LLI6954      LLI TJ Loko Liberec                     disk           
       Forstová Lenka                  MFP6850      MFP VŠSK MFF UK Praha                   disk           



D45  (12)                 3.3 km  115 m   14 K    

     1 Marešová Pavlína                BOR6651      BOR OK Jiskra Nový Bor                 41:04      0:00 
     2 Vlčková Jindra                  LDC6451      LDC KOB Děčín                          49:24      8:20 
     3 Jedličková Zdena                BOR6250      BOR OK Jiskra Nový Bor                 50:18      9:14 
     4 Pávková Jana                    BOR6550      BOR OK Jiskra Nový Bor                 51:10     10:06 
     5 Pecková Ivana                   EKP6252      EKP VŠTJ Ekonom Praha                  51:42     10:38 
     6 Gorčicová Ivana                 CHA6550      CHA OK Chrastava                       51:43     10:39 
     7 Petrová Věra                    VLI6251      VLI Slavia Liberec orienteering        58:22     17:18 
     8 Kovářová Alena                  LTP6151      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice        1:02:29     21:25 
     9 Večeřová Ivana                  TJN6052      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:04:04     23:00 
    10 Veselská Kateřina               VLI6551      VLI Slavia Liberec orienteering      1:15:58     34:54 
    11 Košková Vlasta                  LLI6351      LLI TJ Loko Liberec                  1:24:24     43:20 

       Wagner Martina                  ZIS6450      ZIS Zittau Sud                          disk           



D50  (4)                  3.3 km  115 m   14 K    

     1 Šípová Soňa                     BOR6150      BOR OK Jiskra Nový Bor                 43:13      0:00 
     2 Šaffková Zuzana                 CHA5150      CHA OK Chrastava                       44:25      1:12 
     3 Bradnová Věra                   CHA5550      CHA OK Chrastava                       58:28     15:15 
     4 Jermanová Eva                   TJN6150      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:05:03     21:50 



D55  (10)                 2.5 km  85 m   14 K     

     1 Úlehlová Ivana                  BOR5150      BOR OK Jiskra Nový Bor                 32:29      0:00 
     2 Neradová Alena                  LIT5051      LIT KOB Chemopetrol Litvínov           36:00      3:31 
     3 Lukavcová Lenka                 TJN5452      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     48:00     15:31 
     4 Lusková Olga                    CHA          CHA OK Chrastava                       51:09     18:40 
     5 Matoušková Marie                LJN5550      LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou     54:01     21:32 
     6 Klímová Jitka                   KAS5451      KAS KOB Kamenický Šenov                56:09     23:40 
     7 Bartoňová Marie                 BOR5351      BOR OK Jiskra Nový Bor                 59:04     26:35 
     8 Havlová Jaroslava               JEN5452      JEN OB Jenišovice                    1:00:04     27:35 
     9 Franckeová Líba                              NER Neregistrovaní                   1:10:06     37:37 
    10 Böhmová Eva                     TJN5450      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:13:03     40:34 



D60  (4)                  2.5 km  85 m   14 K     

     1 Kohoutová Jitřenka              UVP4850      UVP Slovan Praha                       44:39      0:00 
     2 Karmazínová Ivana               VLI5150      VLI Slavia Liberec orienteering        49:00      4:21 
     3 Šlézrová Eva                    TUR4350      TUR OOB TJ Turnov                    1:05:10     20:31 
     4 Folprechtová Marie              TUR4250      TUR OOB TJ Turnov                    1:14:04     29:25 



D65  (6)                  2.5 km  85 m   14 K     

     1 Krausová Marie                  LLI4451      LLI TJ Loko Liberec                    47:48      0:00 
     2 Štrojsová Jaroslava             KAS4350      KAS KOB Kamenický Šenov                49:52      2:04 
     3 Horčíková Marie                 CHA4350      CHA OK Chrastava                       54:24      6:36 
     4 Nejezchlebová Věra              KAS4551      KAS KOB Kamenický Šenov                57:23      9:35 
     5 Haufe Heiderose                 ZIT4351      ZIT HSG Turbine Zittau               1:24:58     37:10 
     6 Langrová Marie                  BOR3750      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:26:13     38:25 



H10  (10)                 1.8 km  70 m   5 K      

     1 Vávra Pavel                     BOR0101      BOR OK Jiskra Nový Bor                 29:09      0:00 
     2 Zabořil Vojta                   JEN0101      JEN OB Jenišovice                      33:00      3:51 
     3 Růta Matyáš                     TJN0102      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     34:36      5:27 
     4 Kožina Štěpán                   PGP0300      PGP SK Praga                           37:59      8:50 
     5 Budský Ondřej                   TJN0105      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     40:37     11:28 
     6 Adamec Martin                   TJN0106      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     40:56     11:47 
     7 Rokos Michal                    TJN          TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     45:44     16:35 

       Gilich Kryštof                  LTP0101      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice           disk           
       Forst Antonín                   MFP0101      MFP VŠSK MFF UK Praha                   disk           
    ms Pavel Martin                    TJN0004      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     51:19           



H10L  (7)                 3.3 km  85 m   5 K      

     1 Vitebský Lukáš                  TJN0302      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     22:28      0:00 
     2 Dejnožka Vojtěch                TJN0300      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     25:44      3:16 
     3 MELLAN JONÁŠ                    TUV          TUV SOK TJ Turnov                      26:32      4:04 
     4 Zabořil Ondra                   JEN0401      JEN OB Jenišovice                      37:02     14:34 
     5 Burgr Jan                       LLI          LLI TJ Loko Liberec                    37:42     15:14 
     6 HÁJEK KRYŠTOF                   TUV          TUV SOK TJ Turnov                      45:31     23:03 
     7 Lange Andre                     TJN0201      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     48:32     26:04 



H12  (14)                 2.3 km  85 m   8 K      

     1 Pavlovec Dan                    BOR0001      BOR OK Jiskra Nový Bor                 21:10      0:00 
     2 Ullrich Jakub                   BOR9900      BOR OK Jiskra Nový Bor                 21:20      0:10 
     3 Němeček Josef                   TJN0002      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     22:09      0:59 
     4 Mareš Vít                       BOR0000      BOR OK Jiskra Nový Bor                 24:05      2:55 
     5 Melichar Petr                   LLI0001      LLI TJ Loko Liberec                    26:16      5:06 
     6 Thoř Tomáš                      TUV9903      TUV SOK TJ Turnov                      28:21      7:11 
     7 Novotný Marek                   TJN9901      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     28:29      7:19 
     8 Ježek Josef                     TUV9901      TUV SOK TJ Turnov                      35:17     14:07 
     9 Hladík Jan                      TUV0002      TUV SOK TJ Turnov                      36:39     15:29 
    10 Kameník David                   BOR0003      BOR OK Jiskra Nový Bor                 36:46     15:36 
    11 Zappe Nicholas                  TJN0003      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     38:27     17:17 
    12 Šmaus Antonín                   TJN0001      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     40:49     19:39 
    13 Kučera Tomáš                    LTP0000      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          44:26     23:16 

       Meduna Jakub                    DOK0000      DOK OK Doksy                            disk           



H14  (11)                 2.7 km  85 m   11 K     

     1 Hájek Jan                       JEN9703      JEN OB Jenišovice                      24:57      0:00 
     2 Koštejn Vít                     DOK9800      DOK OK Doksy                           26:50      1:53 
     3 Melichar Vojtěch                LLI9802      LLI TJ Loko Liberec                    31:58      7:01 
     4 Matějka Lukáš                   LTP9802      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          32:30      7:33 
     5 Ludvík Matyáš                   STB9801      STB TJ Stadion Nový Bor                33:21      8:24 
     6 Birnbaum Adam                   BOR9802      BOR OK Jiskra Nový Bor                 36:43     11:46 
     7 Šmaus Jan                       TJN9700      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     37:04     12:07 
     8 Kočvara Oldřich                 JEN9705      JEN OB Jenišovice                      42:17     17:20 
     9 Kašpar Ludvík                   ZAK9800      ZAK SK Netopýr Zákupy                  48:39     23:42 
    10 Procházka Daniel                LLI9703      LLI TJ Loko Liberec                    57:07     32:10 
    11 Brož Dominik                    FYD9801      FYD Jizerský klub OB Frýdlant          58:26     33:29 



H16  (5)                  3.9 km  150 m   12 K    

     1 Fürst Matouš                    LLI9603      LLI TJ Loko Liberec                    36:22      0:00 
     2 Burda Matěj                     LDC9602      LDC KOB Děčín                          37:03      0:41 
     3 Hájek Vojtěch                   TJN9502      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     56:59     20:37 
     4 Labský Jan                      LLI9602      LLI TJ Loko Liberec                    57:50     21:28 
     5 Žaloudek Jan                    LTP9605      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice        1:18:42     42:20 



H18  (5)                  5.1 km  225 m   17 K    

     1 Čechlovský Jan                  CHA9300      CHA OK Chrastava                       56:38      0:00 
     2 Žaloudek Matěj                  LTP9505      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice        1:04:20      7:42 
     3 Boskovský Tomáš                 DOK9400      DOK OK Doksy                         1:09:47     13:09 
     4 Stránský Martin                 BOR9400      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:38:28     41:50 
     5 Hulha Lukáš                     LTP9405      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice        1:43:40     47:02 



H21K  (21)                6.5 km  300 m   19 K    

     1 Přinda Lukáš                    VLI7701      VLI Slavia Liberec orienteering        57:06      0:00 
     2 Horák Patrik                    TUR9502      TUR OOB TJ Turnov                      57:26      0:20 
     3 Poloprutský Tomáš               VLI6205      VLI Slavia Liberec orienteering      1:02:36      5:30 
     4 Picek Štěpán                    TJN9601      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:03:22      6:16 
     5 Přinda Oldřich                  VLI5101      VLI Slavia Liberec orienteering      1:07:38     10:32 
     6 Beránek Petr                    BOR6701      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:18:55     21:49 
     7 Průcha Pavel                    BOR9304      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:20:14     23:08 
     8 Gorčica Pavel                   CHA6200      CHA OK Chrastava                     1:20:38     23:32 
     9 Krausz Milan                    FSP6700      FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha      1:23:13     26:07 
    10 Petr Josef                      VLI6300      VLI Slavia Liberec orienteering      1:24:07     27:01 
    11 Bernášek Jiří                   STB8101      STB TJ Stadion Nový Bor              1:26:27     29:21 
    12 Cerha Milan                     TUR7703      TUR OOB TJ Turnov                    1:27:27     30:21 
    13 Večeřa Martin                   TJN9105      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:29:01     31:55 
    14 Posselt Martin                  TJN9501      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:31:43     34:37 
    15 Kašpar Ludvík                   ZAK7200      ZAK SK Netopýr Zákupy                1:41:05     43:59 
    16 Francke Jan                     NER5         NER5 Neregistrovaní 5                1:44:00     46:54 
    17 Karmazín Petr                   VLI4901      VLI Slavia Liberec orienteering      1:47:22     50:16 
    18 Novák Jaroslav                  DOK5501      DOK OK Doksy                         1:54:38     57:32 

       Stránský Michal                 BOR8900      BOR OK Jiskra Nový Bor                  disk           
       Forst Libor                     MFP6301      MFP VŠSK MFF UK Praha                   disk           
       Kučera Jindřich                 LTP9600      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice           disk           



H21L  (23)                8.7 km  370 m   24 K    

     1 Horáček Michal                  VLI7700      VLI Slavia Liberec orienteering      1:06:20      0:00 
     2 Henych Martin                   SJC8601      SJC Sportcentrum Jičín               1:07:03      0:43 
     3 Suslov Sergej                   VLI8801      VLI Slavia Liberec orienteering      1:09:14      2:54 
     4 Kořínek Tomáš                   BOR9007      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:09:42      3:22 
     5 Kolařík Tomáš                   BOR7809      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:10:56      4:36 
     6 Henych Petr                     VLI6001      VLI Slavia Liberec orienteering      1:15:40      9:20 
     7 Mareš Martin                    BOR6501      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:16:42     10:22 
     8 Peterka Vojtěch                 LLI7502      LLI TJ Loko Liberec                  1:18:07     11:47 
     9 Pachner Pavel                   VLI7503      VLI Slavia Liberec orienteering      1:19:42     13:22 
    10 Zakouřil Vít                    TUR9301      TUR OOB TJ Turnov                    1:20:18     13:58 
    11 Kobr Tomáš                      TJN8901      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:22:51     16:31 
    12 Ludvík Vojtěch                  STB9301      STB TJ Stadion Nový Bor              1:23:24     17:04 
    13 Picek Jan                       TJN9101      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:26:59     20:39 
    14 Pecka Jan                       EKP6800      EKP VŠTJ Ekonom Praha                1:28:02     21:42 
    15 Švihovský Jaromír               SJC8005      SJC Sportcentrum Jičín               1:28:47     22:27 
    16 Vančura Martin                  TJN8002      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:29:48     23:28 
    17 Gálus Igor                      LDC7302      LDC KOB Děčín                        1:31:45     25:25 
    18 Martan Jiří                     VLI7300      VLI Slavia Liberec orienteering      1:31:59     25:39 
    19 Koucký Roman                    EKP6301      EKP VŠTJ Ekonom Praha                1:36:32     30:12 
    20 Štryncl Pavel                   NER4         NER4 Neregistrovaní 4                1:38:54     32:34 
    21 Pávek Petr                      BOR9008      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:40:13     33:53 
    22 Nerad Jaroslav                  LIT9001      LIT KOB Chemopetrol Litvínov         2:26:01   1:19:41 
    23 Pešík Michal                    TJN7701      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   2:34:15   1:27:55 



H35  (6)                  6.5 km  300 m   19 K    

     1 Kvapil Petr                     TUV7402      TUV SOK TJ Turnov                    1:16:54      0:00 
     2 Novotný Dušan                   TJN7002      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:16:59      0:05 
     3 Kučera Martin                   LTP6500      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice        1:36:39     19:45 
     4 Balogh Jan                      TJN          TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:53:14     36:20 

       Žitný Tomáš                     SMB6401      SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav         disk           
       Klaška Jan                                   NER Neregistrovaní                      disk           



H40  (14)                 6.1 km  230 m   18 K    

     1 Honzík Tomáš                    VLI7000      VLI Slavia Liberec orienteering      1:01:54      0:00 
     2 Macháček Aleš                   FYD6400      FYD Jizerský klub OB Frýdlant        1:06:41      4:47 
     3 Lederer Pavel                   SUL6602      SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n   1:16:31     14:37 
     4 Kovář Karel                     LTP6102      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice        1:18:07     16:13 
     5 Průšek Petr                     BOR7003      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:18:37     16:43 
     6 Fürst Aleš                      LLI6801      LLI TJ Loko Liberec                  1:19:17     17:23 
     7 Bruner Luboš                    LTP6501      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice        1:23:05     21:11 
     8 Posselt Martin                  TJN6802      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:24:18     22:24 
     9 ŠRITR MARTIN                    TUV          TUV SOK TJ Turnov                    1:31:35     29:41 
    10 Pavel Petr                      LTP6806      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice        1:37:28     35:34 
    11 Pustai Josef                    TJN6300      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:45:06     43:12 
    12 Koštejn Pavel                   DOK7100      DOK OK Doksy                         1:56:23     54:29 
    13 Nosek Petr                      DLT6901      DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice         2:00:03     58:09 

       Žejdlík Michal                  LTP7001      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice           disk           



H45  (12)                 5.1 km  225 m   17 K    

     1 Vydra Ivan                      PEN6600      PEN OK RECO Sport                      57:08      0:00 
     2 Kubec Pavel                     STB6601      STB TJ Stadion Nový Bor                57:40      0:32 
     3 Kožina Petr                     PGP6000      PGP SK Praga                           58:23      1:15 
     4 Šmaus Ivan                      TJN6249      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:06:37      9:29 
     5 Pavlovec Petr                   BOR6303      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:06:48      9:40 
     6 Hoidekr Pavel                   LLI5901      LLI TJ Loko Liberec                  1:07:11     10:03 
     7 Vlček Petr                      LDC6401      LDC KOB Děčín                        1:10:17     13:09 
     8 Picek Jan                       TJN6500      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:12:14     15:06 
     9 Novotný Otakar                  TJN5604      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:14:36     17:28 
    10 Sobek Pavel                     LLI6302      LLI TJ Loko Liberec                  1:18:08     21:00 
    11 Doškář Boris                    BOR6400      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:32:15     35:07 
    12 Kavalek Miroslav                CHA          CHA OK Chrastava                     2:00:43   1:03:35 



H50  (9)                  4.3 km  150 m   14 K    

     1 Dikoš Pavel                     BOR6003      BOR OK Jiskra Nový Bor                 41:05      0:00 
     2 Sucharda Jiří                   JEN          JEN OB Jenišovice                      43:50      2:45 
     3 Průcha Miloslav                 BOR5800      BOR OK Jiskra Nový Bor                 49:19      8:14 
     4 Provazník Jiří                  TUR5102      TUR OOB TJ Turnov                      55:41     14:36 
     5 Pávek Miloš                     BOR5801      BOR OK Jiskra Nový Bor                 58:42     17:37 
     6 Eiselt Miloš                    LTP5802      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice        1:08:36     27:31 
     7 Swoboda Petr                    LTP5913      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice        1:39:38     58:33 
     8 Nerad Jaroslav                  LIT5802      LIT KOB Chemopetrol Litvínov         2:13:40   1:32:35 

       Hulha Karel                     LTP6001      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice           disk           



H55  (8)                  4.3 km  150 m   14 K    

     1 Hudský Vlastimil                TUR5100      TUR OOB TJ Turnov                      42:27      0:00 
     2 Horák Petr                      TJN5602      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     52:53     10:26 
     3 Bárta Miroslav                  JEN5201      JEN OB Jenišovice                    1:00:07     17:40 
     4 Böhm Karel                      TJN5101      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:09:57     27:30 
     5 Francke Karel                                NER Neregistrovaní                   1:13:10     30:43 
     6 Jedlička Miroslav               JEN5301      JEN OB Jenišovice                    1:21:07     38:40 
     7 Pavlík Milan                    CHA5400      CHA OK Chrastava                     1:24:38     42:11 

       Ševčík Milan                    CHA5003      CHA OK Chrastava                        disk           



H60  (11)                 3.8 km  130 m   16 K    

     1 Lukavec Miloslav                TJN4901      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     45:44      0:00 
     2 Babický Tomáš                   DLT5001      DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice           50:11      4:27 
     3 Švihovský Jaroslav              BOR5003      BOR OK Jiskra Nový Bor                 51:12      5:28 
     4 Peterka Josef                   LLI4702      LLI TJ Loko Liberec                    51:16      5:32 
     5 Pospíšil Jiří                   TUV4701      TUV SOK TJ Turnov                      55:18      9:34 
     6 Ježek Ladislav                  VLI4900      VLI Slavia Liberec orienteering        55:22      9:38 
     7 Richtr Jiří                     JEN5001      JEN OB Jenišovice                    1:00:02     14:18 
     8 Hlaváč Jaroslav                 SMB4801      SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav      1:05:39     19:55 
     9 Folprecht Eduard                TUR4301      TUR OOB TJ Turnov                    1:11:49     26:05 
    10 Juřina Robert                   FYD4900      FYD Jizerský klub OB Frýdlant        1:12:41     26:57 
    11 Matoušek Luboš                  LJN4700      LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou   2:07:35   1:21:51 



H65  (6)                  3.3 km  115 m   14 K    

     1 Kohout Tomáš                    UVP3700      UVP Slovan Praha                       47:47      0:00 
     2 Nejezchleba Jiří                KAS4600      KAS KOB Kamenický Šenov                59:39     11:52 
     3 Zakouřil Václav                 TUV4301      TUV SOK TJ Turnov                    1:01:23     13:36 
     4 Kraus Jan                       LLI4501      LLI TJ Loko Liberec                  1:06:10     18:23 
     5 Lukáš Zdeněk                    LLI4502      LLI TJ Loko Liberec                  1:07:55     20:08 
     6 Malý Bohumil                    KAS4500      KAS KOB Kamenický Šenov              1:56:09   1:08:22 



H70  (11)                 2.5 km  85 m   14 K     

     1 Beránek Miroslav                BOR3900      BOR OK Jiskra Nový Bor                 47:15      0:00 
     2 Haufe Horst                     ZIT3401      ZIT HSG Turbine Zittau                 48:19      1:04 
     3 Langr Jan                       BOR3601      BOR OK Jiskra Nový Bor                 49:31      2:16 
     4 Úlehla Zdeněk                   BOR4001      BOR OK Jiskra Nový Bor                 49:40      2:25 
     5 Štrojsa Josef                   KAS4000      KAS KOB Kamenický Šenov                53:59      6:44 
     6 Petrželka Pavel                 TJN3800      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     54:24      7:09 
     7 Picek Jan                       TJN4000      TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:00:00     12:45 
     8 Balcar Miroslav                 CHA3200      CHA OK Chrastava                     1:25:15     38:00 
     9 Lange Günter                    ZIT4103      ZIT HSG Turbine Zittau               1:31:07     43:52 

       Mašek Pavel                     BOR3602      BOR OK Jiskra Nový Bor                  disk           
       Glaser Wolfgang                 ZIT4002      ZIT HSG Turbine Zittau                  disk           



HDR  (35)                 3.3 km  85 m   5 K      

     1 Balcarová Mája                  LLI          LLI TJ Loko Liberec                    22:35      0:00 
     2 Mašek Matěj                     STB          STB TJ Stadion Nový Bor                24:58      2:23 
     3 Průšková Terezka                STB          STB TJ Stadion Nový Bor                24:59      2:24 
     4 MELLANOVÁ JUDITA                TUV          TUV SOK TJ Turnov                      26:20      3:45 
     5 Martanová Lea                   VLI          VLI Slavia Liberec orienteering        26:29      3:54 
     6 Mach Ondřej                                  NER Neregistrovaní                     26:34      3:59 
     7 Riby Thomas                     LTP0202      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          29:28      6:53 
     8 Svobodová Tereza                BOR0150      BOR OK Jiskra Nový Bor                 30:17      7:42 
     9 Šašek Jan                       LTP0301      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          30:26      7:51 
    10 HÁJKOVÁ TEREZA                  TUV          TUV SOK TJ Turnov                      32:09      9:34 
    11 Clark Oskar William             LTP0103      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          32:18      9:43 
    12 Urbanczyková Jana               LTP0550      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          34:04     11:29 
    13 Žejdlíková Eliška               LTP0350      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          35:38     13:03 
    14 Urbanczyk Petr                  LTP0201      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          36:19     13:44 
    15 Burgrová Zuzana                              LLI TJ Loko Liberec                    38:04     15:29 
    16 Janoušek Slávek                 BOR0400      BOR OK Jiskra Nový Bor                 39:09     16:34 
    17 Dejnožka Martin                              NER Neregistrovaní                     40:25     17:50 
    18 Lejsek Antonín                               NER Neregistrovaní                     42:53     20:18 
    19 Riby Philip                     LTP0702      LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice          46:48     24:13 
    20 Růtová Amálka                   TJN          TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     52:23     29:48 
    21 Fiala Michal                                 NER Neregistrovaní                     53:22     30:47 
    22 Herudek Vítek                                NER Neregistrovaní                     53:25     30:50 
    23 Polák Tomáš                     CHA          CHA OK Chrastava                       56:28     33:53 
    24 Lejsková Irena                               NER Neregistrovaní                   1:00:09     37:34 
    25 Houda Lukáš                                  CHA OK Chrastava                     1:10:15     47:40 
    26 Březinová Tonička                            CHA OK Chrastava                     1:10:27     47:52 
    27 Růžičková Vendy                              CHA OK Chrastava                     1:12:00     49:25 
    28 Říhová Eliška                                CHA OK Chrastava                     1:20:49     58:14 
    29 Březina Kája                                 CHA OK Chrastava                     1:20:52     58:17 
    30 Kučera Filip                    CHA          CHA OK Chrastava                     1:20:54     58:19 
    31 Houdová Verunka                              CHA OK Chrastava                     1:20:55     58:20 
    32 Tomanovičová Sofie                           CHA OK Chrastava                     1:20:56     58:21 
    33 Kučera Ráďa                                  CHA OK Chrastava                     1:21:38     59:03 
    34 Adamcová Jana                   TJN          TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   1:25:10   1:02:35 

       Dolejší Jan                     STB          STB TJ Stadion Nový Bor                 disk           



P2  (30)                  2.3 km  100 m   8 K     

     1 Meixnerová Jana                 NER          BOR OK Jiskra Nový Bor                 16:54      0:00 
     2 JEŽKOVÁ JANA                    TUV          TUV SOK TJ Turnov                      27:00     10:06 
     3 JEŽEK JOSEF                     TUV          TUV SOK TJ Turnov                      28:21     11:27 
     4 Jeřábková Tereza                BOR7563      BOR OK Jiskra Nový Bor                 29:51     12:57 
     5 MELLAN MARTIN                   TUV          TUV SOK TJ Turnov                      31:37     14:43 
     6 Dolejší Miloš                   STB          STB TJ Stadion Nový Bor                31:38     14:44 
     7 Jeřábek Petr                    BOR7105      BOR OK Jiskra Nový Bor                 32:13     15:19 
     8 Janatová Markéta                JEN          JEN OB Jenišovice                      33:34     16:40 
     9 HLADÍKOVÁ JANA                  TUV          TUV SOK TJ Turnov                      34:25     17:31 
    10 Fiala David                                  NER Neregistrovaní                     36:10     19:16 
    11 Merhulík Václav                 BOR4800      BOR OK Jiskra Nový Bor                 36:15     19:21 
    12 Chudějová Hana                  EKP2         EKP2 VŠTJ Ekonom Praha                 38:15     21:21 
    13 Göttlichová Jitka               BOR6752      BOR OK Jiskra Nový Bor                 40:49     23:55 
    14 Koucký Martin                   EKP9700      EKP VŠTJ Ekonom Praha                  40:55     24:01 
    15 Novák Petr                                   BOR OK Jiskra Nový Bor                 41:27     24:33 
    16 Fajstavrová Pavla               NER5         NER5 Neregistrovaní 5                  41:40     24:46 
    17 Balcarová Alena                 LLI          LLI TJ Loko Liberec                    43:13     26:19 
    18 Kubík Matěj                     EKP2         EKP2 VŠTJ Ekonom Praha                 43:21     26:27 
    19 Dejnožka Jiří                   TJN          TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     43:44     26:50 
    20 Chudějová Tereza                EKP2         EKP2 VŠTJ Ekonom Praha                 48:19     31:25 
    21 Lange Robert                    TJN          TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     48:20     31:26 
    22 Pavel Jiří                                   TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis     49:08     32:14 
    23 Voves Jan                       EKP2         EKP2 VŠTJ Ekonom Praha                 49:14     32:20 
    24 HÁJEK JAN                       TUV          TUV SOK TJ Turnov                      50:00     33:06 
    25 Šarközyová Jana                 ZAK          ZAK SK Netopýr Zákupy                  52:36     35:42 
    26 Kubíková Bára                   EKP2         EKP2 VŠTJ Ekonom Praha                 53:26     36:32 
    27 Muller Vojtěch                  EKP2         EKP2 VŠTJ Ekonom Praha                 56:21     39:27 
    28 Mullerová Senta                 EKP2         EKP2 VŠTJ Ekonom Praha                 56:29     39:35 
    29 Sobková Romana                               NER Neregistrovaní                   1:17:07   1:00:13 

       Voves Jakub                     EKP2         EKP2 VŠTJ Ekonom Praha                  disk           



P4  (26)                  4.2 km  155 m   10 K    

     1 Rychlý Michal                   TUR9402      TUR OOB TJ Turnov                      30:35      0:00 
     2 Lepšík Petr                     BOR          BOR OK Jiskra Nový Bor                 36:47      6:12 
     3 Pešík Marek                                  NER Neregistrovaní                     48:52     18:17 
     4 Ullrich Petr                    BOR6300      BOR OK Jiskra Nový Bor                 53:15     22:40 
     5 Křtěnský Roman                  BOR7100      BOR OK Jiskra Nový Bor                 54:08     23:33 
     6 Vlčková Klára                   LDC6401      LDC KOB Děčín                          55:40     25:05 
     7 Baclíková Pavlína               NER1         NER1 Neregistrovaní 1                  56:44     26:09 
     8 Francke Michal                  NER5         NER5 Neregistrovaní 5                  59:01     28:26 
     9 Hyxová Radka                    VLI7755      VLI Slavia Liberec orienteering        59:37     29:02 
    10 Maršál Jan                                   NER Neregistrovaní                   1:00:08     29:33 
    11 Boš Miroslav                    ZAK6700      ZAK SK Netopýr Zákupy                1:03:31     32:56 
    12 Melichar Jaromír                LLI6301      LLI TJ Loko Liberec                  1:04:32     33:57 
    13 Burgr Jan                       LLI          LLI TJ Loko Liberec                  1:04:55     34:20 
    14 Boš Daniel                      ZAK9300      ZAK SK Netopýr Zákupy                1:06:58     36:23 
    15 Müller Lukáš                    NER6         NER6 Neregistrovaní 6                1:07:17     36:42 
    16 Müllerová Jarmila               NER6         NER6 Neregistrovaní 6                1:13:04     42:29 
    17 Schejbalová Alena               NER3         NER3 Neregistrovaní 3                1:30:06     59:31 
    18 Schejbal Petr                   NER3         NER3 Neregistrovaní 3                1:30:42   1:00:07 
    19 Spejchal Petr                   BOR7512      BOR OK Jiskra Nový Bor               1:30:44   1:00:09 
    20 Košek Ladislav                  LLI5903      LLI TJ Loko Liberec                  1:35:36   1:05:01 
    21 Drbohlav Tomáš                               NER Neregistrovaní                   1:48:48   1:18:13 
    22 Michek David                    NER6         NER6 Neregistrovaní 6                1:55:55   1:25:20 
    23 Loosová Lenka                   VLI          VLI Slavia Liberec orienteering      1:58:16   1:27:41 
    24 Nieweltová Tereza               NER6         NER6 Neregistrovaní 6                2:05:20   1:34:45 
    25 Müllerová Barbora               NER6         NER6 Neregistrovaní 6                2:05:22   1:34:47 
    26 Fragnerová Dana                 NER3         NER3 Neregistrovaní 3                2:12:57   1:42:22