Chrastavský pohárek 2007so 13.10.2007 16:13
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2007

místo Jméno                      Text2      Klub                              Čas 



D10  (7)                  2.6 km  55 m   8 K      

    1 Machácková Eliška          FYD9851    FYD Jizerský klub OB Frýdlant   35:37 
    2 Kubecová Kateřina          STB9999    STB TJ Stadion Nový Bor         42:36 
    3 Kameníková Andrea          BOR9751    BOR OK Jiskra Nový Bor          45:44 
    4 Tomášová Lucie             BOR9752    BOR OK Jiskra Nový Bor          48:39 
    5 Staňová Karolína           BOR9853    BOR OK Jiskra Nový Bor          49:06 
    6 Kohoutová Barbora          BOR9850    BOR OK Jiskra Nový Bor          55:11 
    7 Řezáčová Veronika          BOR9950    BOR OK Jiskra Nový Bor        1:07:24 



D10L  (6)                 3.1 km  60 m   6 K      

    1 Poloprutská Klára          VLI9750    VLI VSK Slavia TU Liberec       27:31 
    2 Nováková Lucie             BOR9854    BOR OK Jiskra Nový Bor          29:08 
    3 Králíková Jana             LTP        LTP TJ Lokomotiva Teplice       31:26 
    4 Machácková Bára            FYD0051    FYD Jizerský klub OB Frýdlant   33:58 
    5 Lejsková Barbora           TJN0051    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   40:18 
    6 Tojnarová Veronika         FSP0051    FSP Stavební fakulta Praha    1:07:55 



D12  (8)                  2.7 km  65 m   8 K      

    1 Bohata Jana                VSP9551    VSP USK Praha                   24:50 
    2 Zakouřilová Štěpánka       TUV9551    TUV TJ SOK Turnov               25:32 
    3 Körberová Andrea           TUR9553    TUR TJ Turnov                   31:29 
    4 Barkmanová Marie           BOR9650    BOR OK Jiskra Nový Bor          40:28 
    5 VYDROVÁ KAROLÍNA           PEN9650    PEN OK RECO SPORT               41:48 
    6 Pustaiová Zuzana           TJN9651    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   46:13 
    7 Gotvaldová Dominika        BOR9551    BOR OK Jiskra Nový Bor          48:55 
    8 Čepelková Nikola           TUR9551    TUR TJ Turnov                   55:48 



D14  (7)                  2.5 km  80 m   9 K      

    1 Štičková Anna              LLI9651    LLI TJ Loko Liberec             24:53 
    2 Poloprutská Tereza         VLI9450    VLI VSK Slavia TU Liberec       27:17 
    3 Nováková Kateřina          OKP9450    OKP OK24 Praha                  29:38 
    4 Smutná Anežka              TUV9455    TUV TJ SOK Turnov               30:04 
    5 Švábková Anna              SMB9351    SMB SKOB SIG-MAT ML.Boleslav    35:20 
    6 Lejsková Martina           TJN9451    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   38:05 
    7 Göttlichová Adéla          BOR9452    BOR OK Jiskra Nový Bor        1:13:13 



D16  (8)                  3.8 km  125 m   16 K    

    1 Pavlovcová Petra           STB9399    STB TJ Stadion Nový Bor         39:54 
    2 Poloprutská Markéta        VLI9251    VLI VSK Slavia TU Liberec       43:51 
    3 Hradecká Lucie             DOK9250    DOK OK Doksy                    48:41 
    4 Westin Kjersti             POR        POR Norsko Porsgrunn            51:48 
    5 Posseltová Tereza          TJN9252    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   53:49 
    6 Žitná Jana                 SMB9251    SMB SKOB SIG-MAT ML.Boleslav    56:03 
    7 Havrdová Barbora           VLI9150    VLI VSK Slavia TU Liberec     1:00:17 
    8 Wagner Sophie              ZIS9151    ZIS Zittau-Sud                1:05:50 



D21K  (10)                4.0 km  160 m   14 K    

    1 Městková Kateřina          VSP7650    VSP USK Praha                   45:15 
    2 Machácková Míša            FYD7299    FYD Jizerský klub OB Frýdlant   45:50 
    3 Neradová Eva               LIT8951    LIT KOB Chemopetrol Litvínov    53:49 
    4 Marešová Pavlína           BOR6651    BOR OK Jiskra Nový Bor          55:08 
    5 Menclová Silvie            VSP7050    VSP USK Praha                   56:05 
    6 Havlíčková Vendula         DKP8350    DKP Kotlářka Praha            1:01:17 
    7 Kvapilová Lenka            SMB8151    SMB SKOB SIG-MAT ML.Boleslav  1:03:10 
    8 Kučerková Romana           STB8196    STB TJ Stadion Nový Bor       1:04:29 
    9 Šašková Petra              SOB7451    SOB Sdruž. organizátorů bank. 1:21:23 
   10 Vyhnisová Veronika         EKP7954    EKP Ekonom Praha              1:47:50 



D21L  (18)                6.3 km  215 m   20 K    

    1 Neradová Alena             LIT8551    LIT KOB Chemopetrol Litvínov    59:27 
    2 Prchalová Ivana            TUR8754    TUR TJ Turnov                 1:05:34 
    3 Svobodová Jana             SMB8753    SMB SKOB SIG-MAT ML.Boleslav  1:06:48 
    4 Jedličková Radka           STB8199    STB TJ Stadion Nový Bor       1:08:06 
    5 Hanzlová Veronika          BOR8150    BOR OK Jiskra Nový Bor        1:08:13 
    6 Fólová Martina             TJN8853    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:08:47 
    7 Hradecká Petra             DOK6850    DOK OK Doksy                  1:09:28 
    8 Zurynková Jana             EKP7053    EKP Ekonom Praha              1:09:48 
    9 Skorpilova Jana            VSP7455    VSP USK Praha                 1:09:53 
   10 Henychová Zuzana           VLI6151    VLI VSK Slavia TU Liberec     1:12:38 
   11 Blažková Hana              VLI7980    VLI VSK Slavia TU Liberec     1:12:39 
   12 Matejová Kateřina          VSP8054    VSP USK Praha                 1:13:01 
   13 Sedláčková Martina         EKP7959    EKP Ekonom Praha              1:13:14 
   14 Rančáková Barbora          EKP8153    EKP Ekonom Praha              1:14:56 
   15 Bernášková Petra           STB8297    STB TJ Stadion Nový Bor       1:15:01 
   16 Ondráčková Veronika        EKP7850    EKP Ekonom Praha              1:17:06 
   17 Lejsková Pavlína           TJN6351    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:18:58 
   18 Paroulková Iva             LLI7151    LLI TJ Loko Liberec           1:21:17 



D35  (3)                  4.0 km  160 m   14 K    

    1 Posseltová Romana          TJN7050    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   59:51 
    2 Pustaiová Romana           TJN6851    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:13:07 
    3 Tojnarová Dagmar           PVP7053    PVP VSK Přírodověda           1:30:39 



D40  (10)                 3.8 km  140 m   19 K    

    1 Němečková Jarmila          OKP6650    OKP OK24 Praha                  42:26 
    2 Abelová Ivana              STB6798    STB TJ Stadion Nový Bor         46:15 
    3 Švábková Šárka             SMB6552    SMB SKOB SIG-MAT ML.Boleslav    52:34 
    4 Nováková Irena             OKP6651    OKP OK24 Praha                1:02:19 
    5 Fólová Hana                TJN6353    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:04:56 
    6 Pološčuková Monika         SMB6551    SMB SKOB SIG-MAT ML.Boleslav  1:05:37 
    7 Wagner Martina             ZIS6450    ZIS Zittau-Sud                1:10:15 
    8 Večeřová Ivana             TJN6052    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:12:18 
    9 Kočíbová Iva               TJN6354    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:39:58 
   10 Gotvaldová Vladana         BOR        BOR OK Jiskra Nový Bor        1:40:19 



D45  (8)                  3.2 km  120 m   13 K    

    1 Šípová Soňa                BOR6150    BOR OK Jiskra Nový Bor          42:03 
    2 Kratochvílová Zdena        BOR6250    BOR OK Jiskra Nový Bor          51:03 
    3 Kuncová Jiřina             TJN5752    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   51:41 
    4 Petrová Věra               VLI6251    VLI VSK Slavia TU Liberec       54:19 
    5 Neradová Alena             LIT5051    LIT KOB Chemopetrol Litvínov  1:02:19 
    6 Kapounová Jitka            DOK6050    DOK OK Doksy                  1:14:38 
    7 Vilimovská Miroslava       DOK5750    DOK OK Doksy                  1:26:03 

      Svobodová Hana             SMB5951    SMB SKOB SIG-MAT ML.Boleslav     disk 



D50  (8)                  3.0 km  120 m   13 K    

    1 Úlehlová Ivana             BOR5150    BOR OK Jiskra Nový Bor          42:08 
    2 Havlová Jaroslava          JEN5452    JEN TJ Sokol Jenišovice         57:53 
    3 Lukavcová Lenka            TJN5452    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   59:26 
    4 Matoušková Marie           LJN5550    LJN TJ Liaz Jablonec          1:03:43 
    5 Klímová Jitka              KAS5451    KAS KOB Kamenický Šenov       1:08:32 
    6 Böhmová Eva                TJN5450    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:21:37 
    7 Ondrůjová Anna             JEN5351    JEN TJ Sokol Jenišovice       1:34:46 
    8 Lusková Olga               CHA5650    CHA OK Chrastava              1:39:00 



D55  (8)                  3.0 km  120 m   13 K    

    1 Šaffková Zuzana            CHA5150    CHA OK Chrastava                38:35 
    2 Městková Eva               TEP4851    TEP Tempo Praha                 44:43 
    3 Křtěnská Leontina          BOR4650    BOR OK Jiskra Nový Bor          54:16 
    4 Kubíková Hela              LLI4851    LLI TJ Loko Liberec             54:54 
    5 Ender Irina                ZIT5052    ZIT HSG Turbine Zittau          56:20 
    6 Kašková Eva                CHA4650    CHA OK Chrastava                56:25 
    7 Nedvídková Jitka           DLT5151    DLT OB Rozmarýn Litoměřice      58:55 
    8 Bednaříková Olga           VLI5151    VLI VSK Slavia TU Liberec     1:24:23 



D60  (3)                  3.1 km  90 m   14 K     

    1 Štrojsová Jaroslava        KAS4350    KAS KOB Kamenický Šenov         55:51 
    2 Langrová Marie             BOR3750    BOR OK Jiskra Nový Bor        1:07:23 
    3 Šlézrová Eva               TUR4350    TUR TJ Turnov                 1:37:12 



H10  (4)                  2.6 km  55 m   8 K      

    1 Wolf Filip                 TUR9701    TUR TJ Turnov                   38:51 
    2 Mareš Vít                  BOR0000    BOR OK Jiskra Nový Bor          42:18 
    3 Lupoměský Martin           BOR9701    BOR OK Jiskra Nový Bor          44:09 
    4 Ludvík Matyáš              STB9801    STB TJ Stadion Nový Bor         48:41 



H10L  (5)                 3.1 km  60 m   6 K      

    1 Kraus Jakub                LLI9702    LLI TJ Loko Liberec             26:03 
    2 Melichar Vojta             LLI9802    LLI TJ Loko Liberec             34:08 
    3 Koštejn Vít                DOK        DOK OK Doksy                    37:53 
    4 Tojnar Michal              FSP9800    FSP Stavební fakulta Praha      40:58 
    5 Pavlovec Dan               STB        STB TJ Stadion Nový Bor       1:03:53 



H12  (11)                 2.7 km  65 m   8 K      

    1 Pavlovec Jan               STB9501    STB TJ Stadion Nový Bor         20:10 
    2 Boskovský Vojtěch          DOK9601    DOK OK Doksy                    23:49 
    3 Lepšík Jan ml.             BOR9500    BOR OK Jiskra Nový Bor          27:41 
    4 Rybář Leon                 VLI9502    VLI VSK Slavia TU Liberec       29:16 
    5 Průcha Petr                BOR9601    BOR OK Jiskra Nový Bor          33:22 
    6 Kučera Jindřich            LTP9600    LTP TJ Lokomotiva Teplice       33:50 
    7 Posselt Martin             TJN9501    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   39:09 
    8 Picek Štěpán               TJN9601    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   42:08 
    9 Meisner Jiří               BOR9602    BOR OK Jiskra Nový Bor          49:38 
   10 Tojnar Jan                 FSP9501    FSP Stavební fakulta Praha      59:30 

      Hradecký Jaroslav          DOK9600    DOK OK Doksy                     disk 



H14  (14)                 3.8 km  125 m   16 K    

    1 Horák Patrik               TUV9501    TUV TJ SOK Turnov               32:46 
    2 Bogar Kryštof              BOR9402    BOR OK Jiskra Nový Bor          36:50 
    3 Lomič Šimon                BOR9303    BOR OK Jiskra Nový Bor          37:25 
    4 Krejčí Jaroslav ml.        BOR9300    BOR OK Jiskra Nový Bor          38:03 
    5 Boskovský Tomáš            DOK9400    DOK OK Doksy                    40:25 
    6 Pustai David               TJN9301    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   41:52 
    7 Rychlý Michal              TUR9402    TUR TJ Turnov                   48:54 
    8 Průcha Pavel               BOR9304    BOR OK Jiskra Nový Bor          51:58 
    9 Stránský Martin            BOR9400    BOR OK Jiskra Nový Bor          54:01 
   10 Kočíb Jan                  TJN9303    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   57:21 
   11 Látal Dominik              LTP9300    LTP TJ Lokomotiva Teplice     1:13:07 
   12 Petr Pavel                 VLI9400    VLI VSK Slavia TU Liberec     1:34:17 
   13 Čejka Jiří                 STB9401    STB TJ Stadion Nový Bor       1:40:49 
   14 Hulha Lukáš                LTP9405    LTP TJ Lokomotiva Teplice     1:40:59 



H16  (8)                  5.0 km  165 m   14 K    

    1 Ludvík Vojtěch             STB9301    STB TJ Stadion Nový Bor         49:14 
    1 Zakouřil Vít               TUR9301    TUR TJ Turnov                   49:14 
    3 Škara Vojtěch              LTP9102    LTP TJ Lokomotiva Teplice       49:23 
    4 Novák Libor                OKP9100    OKP OK24 Praha                  50:42 
    5 Večeřa Martin              TJN9105    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   53:02 
    6 Klaška Pavel               DKP9301    DKP Kotlářka Praha            1:04:28 
    7 Vokál David                TJN9204    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:12:41 

      Kudrass Patrick            ZIS9102    ZIS Zittau-Sud                   disk 



H18  (5)                  6.4 km  220 m   22 K    

    1 Picek Jan                  TJN9101    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:00:22 
    2 Stránský Michal            BOR8900    BOR OK Jiskra Nový Bor        1:00:57 
    3 Nerad Jaroslav             LIT9001    LIT KOB Chemopetrol Litvínov  1:38:49 
    4 Hoidekr Jan                LLI9001    LLI TJ Loko Liberec           1:52:52 

      Matoušek Jan               LJN8900    LJN TJ Liaz Jablonec             disk 



H20  (1)                  6.4 km  220 m   22 K    

    1 Kořínek Aleš               KAS8801    KAS KOB Kamenický Šenov       1:15:53 



H21K  (33)                5.2 km  175 m   19 K    

    1 Krejčí Jaroslav            BOR6302    BOR OK Jiskra Nový Bor          40:35 
    2 Škoda Jakub                VLI8800    VLI VSK Slavia TU Liberec       40:54 
    3 Wolf Daniel                TUR9100    TUR TJ Turnov                   43:27 
    4 Richtr Aleš                OKP6601    OKP OK24 Praha                  43:48 
    5 Karvánek Matouš            BOR9006    BOR OK Jiskra Nový Bor          44:02 
    6 Táborský Ondřej            TJN5605    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   44:47 
    7 Kobr Tomáš                 TJN8901    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   45:30 
    8 Kvapil Petr                TUV7402    TUV TJ SOK Turnov               46:18 
    9 Henych Ondřej              VLI9001    VLI VSK Slavia TU Liberec       46:50 
   10 Vácha Tomáš                BOR7409    BOR OK Jiskra Nový Bor          47:04 
   11 Hradecký Jaroslav          DOK6300    DOK OK Doksy                    47:15 
   12 VYDRA IVAN                 PEN6600    PEN OK RECO SPORT               47:56 
   13 Novák Tom                  DOK5500    DOK OK Doksy                    48:49 
   14 Horinek Jaroslav           VSP5000    VSP USK Praha                   48:50 
   15 Kučerka Jan                LIT8002    LIT KOB Chemopetrol Litvínov    49:40 
   16 Kunc Radovan               TJN5549    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   49:52 
   17 Kořínek Zdeněk             DOK6200    DOK OK Doksy                    50:51 
   18 Petr Josef                 VLI6300    VLI VSK Slavia TU Liberec       51:04 
   19 Mencl Miloslav             VSP6505    VSP USK Praha                   51:49 
   20 Borovička Milan            FSP6104    FSP Stavební fakulta Praha      52:04 
   21 Krausz Milan               FSP6700    FSP Stavební fakulta Praha      53:08 
   22 Kofroň Jan                 KAS8001    KAS KOB Kamenický Šenov         54:38 
   23 Harazin Martin             VLI7400    VLI VSK Slavia TU Liberec       55:49 
   24 Kubíček Zdeněk             TUR7902    TUR TJ Turnov                   55:59 
   25 Eiselt Jan                 LTP8801    LTP TJ Lokomotiva Teplice       57:00 
   26 Ryjácek Jan                LPM8004    LPM OK Lokomotiva Plzeň         59:43 
   27 Kolorenč Pavel             LDC8601    LDC KOB Děčín                   59:57 
   28 Havel Jiří                 FYD74      FYD Jizerský klub OB Frýdlant 1:02:58 
   29 Kalina Zdeněk              EKP8408    EKP Ekonom Praha              1:05:59 
   30 Jelenecký Vojtěch          TJN9003    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:06:03 
   31 Kučerka David              LIT8202    LIT KOB Chemopetrol Litvínov  1:10:59 
   32 Schwarz Marek              FYD73      FYD Jizerský klub OB Frýdlant 1:18:08 

      Wolf Tomáš                 PAS7900    PAS TJ Sokol Hoření Paseky       disk 



H21L  (20)                8.3 km  280 m   27 K    

    1 Švihovský Jaromír          SJC8005    SJC TJ Sportcentrum Jičín       53:13 
    2 Janata Martin              DKP8306    DKP Kotlářka Praha              58:16 
    3 Kořínek Jindřich           TUR8406    TUR TJ Turnov                   59:34 
    4 Mareš Martin               BOR6501    BOR OK Jiskra Nový Bor          59:53 
    5 Šurgan Štefan              TUR7900    TUR TJ Turnov                 1:02:14 
    6 Matějů Michal              VSP7700    VSP USK Praha                 1:03:05 
    7 Pachner Pavel              VLI7503    VLI VSK Slavia TU Liberec     1:05:27 
    8 Přinda Lukáš               VLI7701    VLI VSK Slavia TU Liberec     1:05:36 
    9 Henych Petr                VLI6001    VLI VSK Slavia TU Liberec     1:07:21 
   10 Poloprutský Tomáš          VLI6205    VLI VSK Slavia TU Liberec     1:07:26 
   11 Schröter Pavel             HAR7203    HAR OK Harcov                 1:08:45 
   12 Peterka Vojtěch            LLI7502    LLI TJ Loko Liberec           1:10:53 
   13 Kořínek Tomáš              BOR9007    BOR OK Jiskra Nový Bor        1:11:15 
   14 Tojnar Jan                 FSP6701    FSP Stavební fakulta Praha    1:17:53 
   15 Hostaš Petr                TJN9001    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:20:00 
   16 Skorpil Martin             VSP5700    VSP USK Praha                 1:23:46 
   17 Dikoš Pavel                BOR6003    BOR OK Jiskra Nový Bor        1:23:58 
   18 Novák Daniel               DOK8700    DOK OK Doksy                  1:24:12 
   19 Žáček Martin               FSP6803    FSP Stavební fakulta Praha    1:30:46 

      Štěpán Petr                LDC7301    LDC KOB Děčín                    disk 



H35  (11)                 6.4 km  220 m   22 K    

    1 Klaška Pavel               DKP6500    DKP Kotlářka Praha            1:05:56 
    2 Vokál David                TJN7101    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:06:51 
    3 Novotný Dušan              TJN7002    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:07:53 
    4 Picek Jan                  TJN6500    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:09:49 
    5 Peterka František          TJP4900    TJP OOB TJ Sokol Troja        1:11:49 
    6 Šašek Luděk                SOB6901    SOB Sdruž. organizátorů bank. 1:12:03 
    7 Kučera Martin              LTP6500    LTP TJ Lokomotiva Teplice     1:13:54 
    8 Posselt Martin             TJN6802    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:17:40 
    9 Žitný Tomáš                SMB6401    SMB SKOB SIG-MAT ML.Boleslav  1:18:59 
   10 Pustai Josef               TJN6300    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:20:08 
   11 Roman Koucky               EKP6301    EKP Ekonom Praha              1:22:47 



H40  (17)                 5.3 km  155 m   21 K    

    1 Machácek Aleš              FYD6400    FYD Jizerský klub OB Frýdlant   49:12 
    2 Novák Libor                OKP6504    OKP OK24 Praha                  49:24 
    3 Sucharda Jiří              JEN5801    JEN Jenišovice                  51:08 
    4 Karvánek Petr              BOR6600    BOR OK Jiskra Nový Bor          51:25 
    5 Schindler Jiří             TJN6301    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   51:26 
    6 Kubec Pavel                STB6601    STB TJ Stadion Nový Bor         53:13 
    7 Ludvík Petr                STB5701    STB TJ Stadion Nový Bor         54:13 
    8 Šubrt Pavel                SMB6301    SMB SKOB SIG-MAT ML.Boleslav  1:01:28 
    9 Kovář Karel                LTP6102    LTP TJ Lokomotiva Teplice     1:02:48 
   10 Bruner Luboš               LTP6501    LTP TJ Lokomotiva Teplice     1:02:56 
   11 Pavlovec Petr              STB6301    STB TJ Stadion Nový Bor       1:04:08 
   12 Sobek Pavel                LLI6302    LLI TJ Loko Liberec           1:04:35 
   13 Doškář Boris               BOR6400    BOR OK Jiskra Nový Bor        1:04:51 
   14 Hoidekr Pavel              LLI5901    LLI TJ Loko Liberec           1:10:09 
   15 Kubíček Zdeněk             TUR4802    TUR TJ Turnov                 1:14:32 
   16 Mašek Petr                 BOR6502    BOR OK Jiskra Nový Bor        1:18:08 
   17 Gotwald Pavel              BOR        BOR OK Jiskra Nový Bor        1:21:44 



H45  (7)                  5.3 km  155 m   21 K    

    1 Průcha Miloslav            BOR5800    BOR OK Jiskra Nový Bor          53:21 
    2 Havrda Jan                 VLI5900    VLI VSK Slavia TU Liberec       55:00 
    3 Eiselt Miloš               LTP5802    LTP TJ Lokomotiva Teplice     1:03:00 
    4 VYDRA PAVEL                PEN6200    PEN OK RECO SPORT             1:11:26 
    5 Vlk Josef                  LDC5801    LDC KOB Děčín                 1:17:42 
    6 Swoboda Petr               LTP5913    LTP TJ Lokomotiva Teplice     1:49:04 
    7 Hulha Karel                LTP6001    LTP TJ Lokomotiva Teplice     2:17:05 



H50  (9)                  3.8 km  140 m   19 K    

    1 Westin Kjell               POR        POR Norsko Porsgrunn            35:56 
    2 Hudský Vlastimil           TUR5100    TUR TJ Turnov                   38:18 
    3 Provazník Jiří             TUR5102    TUR TJ Turnov                   40:41 
    4 Jakubec Jindřich           TUR4801    TUR TJ Turnov                   42:39 
    5 Pospíšil Jiří              TUV4701    TUV TJ SOK Turnov               47:46 
    6 Švihovský Jaroslav         BOR5003    BOR OK Jiskra Nový Bor          50:44 
    7 Jedlička Miroslav          JEN5301    JEN TJ Sokol Jenišovice         51:47 
    8 Bárta Miroslav             JEN5201    JEN TJ Sokol Jenišovice         54:44 
    9 Böhm Karel                 TJN5101    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:03:56 



H55  (18)                 3.8 km  140 m   19 K    

    1 Přinda Oldřich             VLI5101    VLI VSK Slavia TU Liberec       39:25 
    2 Babický Tomáš              DLT5001    DLT OB Rozmarýn Litoměřice      39:39 
    3 Lukavec Miloslav           TJN4901    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   39:56 
    4 Valter Petr                KBP4500    KBP Komerční Banka Praha        43:39 
    5 BARTKOWIAK Edward          PL3        PL3 Polska                      44:15 
    6 Hlaváč Jaroslav            SMB4801    SMB SKOB SIG-MAT ML.Boleslav    48:31 
    7 Kadavý Zdeněk              CHA4901    CHA OK Chrastava                50:58 
    8 Kolorenč Pavel             LDC5101    LDC KOB Děčín                   52:37 
    9 Ježek Ladislav             VLI4900    VLI VSK Slavia TU Liberec       52:46 
   10 Beránek Petr               STB4901    STB TJ Stadion Nový Bor         54:25 
   11 Kraus Jan                  LLI4501    LLI TJ Loko Liberec             54:37 
   12 Klíma Milan                CHA4600    CHA OK Chrastava                56:01 
   13 Nejezchleba Jiří           KAS4600    KAS KOB Kamenický Šenov         59:51 
   14 Ender Volker               ZIT5004    ZIT HSG Turbine Zittau        1:01:51 
   15 Lukáš Zdeněk               LLI4502    LLI TJ Loko Liberec           1:05:40 
   16 Našinec Jiří               STB5003    STB TJ Stadion Nový Bor       1:08:03 
   17 Bednařík Libor             VLI5200    VLI VSK Slavia TU Liberec     1:08:49 
   18 Lusk Karel                 CHA5002    CHA OK Chrastava              1:14:58 



H60  (5)                  3.2 km  120 m   13 K    

    1 Burita Dobroslav           FYD4300    FYD Jizerský klub OB Frýdlant   46:56 
    2 Zakouřil Václav            TUV4301    TUV TJ SOK Turnov               49:17 
    3 Úlehla Zdeněk              BOR4001    BOR OK Jiskra Nový Bor          49:19 
    4 Štrojsa Josef              KAS4000    KAS KOB Kamenický Šenov         53:08 
    5 Matoušek Luboš             LJN4700    LJN TJ Liaz Jablonec          1:36:18 



H65  (5)                  3.2 km  120 m   13 K    

    1 Křtěnský Jaroslav          BOR3600    BOR OK Jiskra Nový Bor          45:11 
    2 Mašek Pavel                BOR3602    BOR OK Jiskra Nový Bor          58:01 
    3 Beránek Miroslav           BOR3900    BOR OK Jiskra Nový Bor          59:55 
    4 Glaser Wolfgang            ZIT        ZIT HSG Turbine Zittau        1:12:43 
    5 Hlavatý Karel              SJP4200    SJP Slavoj Praha              1:13:01 



H70  (2)                  3.0 km  120 m   13 K    

    1 Haufe Horst                ZIT3401    ZIT HSG Turbine Zittau          58:24 
    2 Langr Jan                  BOR3601    BOR OK Jiskra Nový Bor          59:55 



HDR  (16)                 3.1 km  60 m   6 K      

    1 Netrh Vojtěch              BOR        BOR OK Jiskra Nový Bor          27:39 
    2 Berková Monika             TJN9851    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso   28:09 
    3 Frnka Matěj                NRG        NRG Neregistrovaní              31:03 
    4 Pigorsch Robin             ZIT        ZIT HSG Turbine Zittau          31:53 
    5 Westin Emilie              POR        POR Norsko Porsgrunn            33:15 
    6 Janoušková Lucie           BOR        BOR OK Jiskra Nový Bor          33:47 
    7 Boskovská Terezka          DOK        DOK OK Doksy                    37:30 
    8 Blaška Adam                LLI0000    LLI TJ Loko Liberec             38:14 
    9 Paroulek Lukáš             LLI0200    LLI TJ Loko Liberec             40:46 
   10 Poloprutská Lucie          VLI9950    VLI VSK Slavia TU Liberec       41:26 
   11 Frnka Jan                  NRG        NRG Neregistrovaní              44:03 
   12 Dastych Petr               PEN        PEN OK RECO SPORT               52:16 
   13 Munzar Vít                 NRG        NRG Neregistrovaní              56:17 
   14 Schröterová Adéla          HAR0550    HAR OK Harcov                 1:03:02 
   15 Černochová Jana            LDC0000    LDC KOB Děčín                 1:28:06 
   16 Šašek Adam                 SOB        SOB Sdruž. organizátorů bank. 1:41:53 



P2  (22)                  2.5 km  70 m   10 K     

    1 Škodová Zuzana             VLI5650    VLI VSK Slavia TU Liberec       29:47 
    2 Barták Jiří                CHA5100    CHA OK Chrastava                38:06 
    3 Průchová Elena                        NRG Neregistrovaní              45:34 
    4 Beránek Dan                STB        STB TJ Stadion Nový Bor         51:04 
    5 Labská Bohuslava           LLI0000    LLI TJ Loko Liberec             53:23 
    6 Vokálová Jitka             TJN        TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 2:25:49 
    7 Beránková Daniela          STB        STB TJ Stadion Nový Bor       2:37:25 

      Popelušáková Angelika                 VYR SP Výři                      disk 
      Volfová Žaneta                        VYR SP Výři                      disk 
      Vingr Jakub                           VYR SP Výři                      disk 
      Kalejová Vanessa                      VYR SP Výři                      disk 
      Blažek Vojtěch                        VYR SP Výři                      disk 
      Černá Michaela             FYD        FYD Jizerský klub OB Frýdlant    disk 
   ms Balcar Miroslav            Oslava     VIT Vítkov                      44:20 
   ms Balcar Míra                Oslava     VIT Vítkov                      40:59 
   ms Balcarová Zuzka            Oslava     VIT Vítkov                      50:23 
   ms Balcar Ondra               Oslava     VIT Vítkov                      31:12 
   ms Balcar Mirča               Oslava     VIT Vítkov                      43:09 
   ms Balcarová Zuzanka          Oslava     VIT Vítkov                      51:34 
   ms Valoušek Zbyněk            Oslava     VIT Vítkov                      23:21 
   ms Valoušková Dáša            Oslava     VIT Vítkov                      34:32 
   ms Valoušek Tomáš             Oslava     VIT Vítkov                      27:59 



P4  (17)                  3.4 km  105 m   14 K    

    1 Škoda Přemek               VLI5301    VLI VSK Slavia TU Liberec       37:26 
    2 Průšek Petr                NRG        NRG Neregistrovaní              42:36 
    3 Rejholcová Andrea                     NRG Neregistrovaní              44:30 
    4 Nová Eva                   PAS8200    PAS TJ Sokol Hoření Paseky      52:44 
    5 Sobek Jiří                 LLI9002    LLI TJ Loko Liberec             54:42 
    6 Eiselt Tomáš               LTP9001    LTP TJ Lokomotiva Teplice       58:56 
    7 Rulc Zdeněk                LJN7201    LJN TJ Liaz Jablonec          1:01:05 
    8 Pávek Petr                 MAX        MAX Maxov                     1:01:17 
    9 Karban Zdeněk              DKP        DKP Kotlářka Praha            1:03:18 
   10 Melichar Jaromír           LLI6301    LLI TJ Loko Liberec           1:04:24 
   11 Kunc Štěpán                TJN8449    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:07:29 
   12 Sluková Hana               LLI5951    LLI TJ Loko Liberec           1:15:15 
   13 Štičková Eva               LLI6051    LLI TJ Loko Liberec           1:20:10 
   14 Winklerová Hanna           LPM        LPM OK Lokomotiva Plzeň       1:43:51 
   15 Berková Květuše            TJN7351    TJN TJ Tatran Jablonec n.Niso 1:44:04 

      Štička Martin              LLI5902    LLI TJ Loko Liberec              disk 
      Rychtařík Jan                         VYR SP Výři                      disk