Grafika
Startovka
Zobrazit klubovou startovku
Pohárek 2013 - 05.10.2013 - ZdislavaDi 01.10.2013 22:59
Startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2005

      Start        Jméno                SI průk.       Klub                  Text1                


D10L  (14)         2.0 km   5 K            

       2:00        Jakoubková Anna        682369       TJ Stadion Nový Bor   STB0498              
       5:00        Hájková Tereza         888656       SOK TJ Turnov         TUV0558              
       8:00        Říhová Eliška          436417       OK Chrastava          CHA0351              
      11:00        Floriánková Franti    2021839       USK Praha             VSP0550              
      14:00        Štveráková Eliška     2059765       OK Chrastava          CHA0553              
      17:00        Alblová Zuzana                      SK Los Mělník         LME0660              
      20:00        Mellanová Judita       411518       SOK TJ Turnov         TUV0559              
      23:00        Žejdlíková Eliška      886252       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0350              
      26:00        Průšková Tereza        446324       TJ Stadion Nový Bor   STB0499              
      29:00        Tomanicová Sofie       436428       OK Chrastava          CHA0450              
      32:00        Vakant                              Vakant                                     
      35:00        Vakant                              Vakant                                     
      38:00        Vakant                              Vakant                                     
      41:00        Vakant                              Vakant                                     



D10  (11)          2.5 km   7 K            

      15:00        Pěničková Martina                   OOB TJ Tat Jablonec n TJN1051              
      18:00        Martanová Lea         2043610       Slavia Liberec Orient VLI0555              
      21:00        Aschermannová Klár    2020713       USK Praha             VSP0454              
      24:00        Vitebská Eliška       1398987       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0350              
      27:00        Nehasilová Veronik     505131       KOB Děčín             LDC0350              
      30:00        Kubecová Magdalena    2019212       TJ Stadion Nový Bor   STB0550              
      33:00        Kándlová Ema           416316       KOB Dobřichovice      DCE0351              
      36:00        Synková Barbora       2056280       OK Doksy              DOK0450              
      39:00        Vakant                              Vakant                                     
      42:00        Vakant                              Vakant                                     
      45:00        Vakant                              Vakant                                     



D12  (20)          2.5 km   10 K           

       1:00        Rydlová Magdaléna     2035725       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0251              
       4:00        Aschermannová Tere    2020712       USK Praha             VSP0253              
       7:00        Dolejší Kateřina       434808       TJ Stadion Nový Bor   STB0199              
      10:00        Mašínová Anna                       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0152              
      13:00        Martanová Elin        2043603       Slavia Liberec Orient VLI0252              
      16:00        Růžičková Vendula        4666       OK Chrastava          CHA0252              
      19:00        Budská Anna            416830       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0253              
      22:00        Pavlová Martina         52925       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0151              
      25:00        Lišková Adélka        2049599       OK Chrastava          CHA0254              
      28:00        Šklíbová Míša         2053560       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0153              
      31:00        Floriánková Anežka    2021841       USK Praha             VSP0252              
      34:00        Linková Lucie         2032102       OOB TJ Turnov         TUR0251              
      37:00        Baloghová Lída        2027211       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0150              
      40:00        Šritrová Lenka          51808       SOK TJ Turnov         TUV0252              
      43:00        Jeřábková Nina           4366       OK Jiskra Nový Bor    BOR0151              
      46:00        Rydlová Adéla         2035701       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0151              
      49:00        Vakant                              Vakant                                     
      52:00        Vakant                              Vakant                                     
      55:00        Vakant                              Vakant                                     
      58:00        Vakant                              Vakant                                     



D14  (15)          2.5 km   8 K            

      10:00        Jeřábková Ema            4363       OK Jiskra Nový Bor    BOR9957              
      14:00        Kyselová Nela          434804       SKOB Roudnice nad Lab ROU9951              
      18:00        Poloprutská Lucie       49951       Slavia Liberec Orient VLI9950              
      22:00        Thořová Markéta        411521       SOK TJ Turnov         TUV9952              
      26:00        Janoušková Lucie         4357       OK Jiskra Nový Bor    BOR9954              
      30:00        Macháčková Barbora      49994       JK OB Frýdlant        FYD0051              
      34:00        Žejdlíková Karolín     232494       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP9950              
      38:00        Sokolářová Šárka       411616       SOK TJ Turnov         TUV9951              
      42:00        Kubecová Kateřina      303919       TJ Stadion Nový Bor   STB9999              
      46:00        Riby Rose             7200337       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0051              
      50:00        Labská Karolína        428206       TJ Loko Liberec       LLI9952              
      54:00        Vakant                              Vakant                                     
      58:00        Vakant                              Vakant                                     
      62:00        Vakant                              Vakant                                     
      66:00        Vakant                              Vakant                                     



D16  (13)          3.0 km   10 K           

      68:00        Balcarová Barbora      434595       TJ Loko Liberec       LLI9751              
      71:00        Pustaiová Zuzana       331527       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9650              
      74:00        Hudská Ludmila         232726       OOB TJ Turnov         TUR9851              
      77:00        Fürstová Anna          436960       TJ Loko Liberec       LLI9854              
      80:00        Poloprutská Klára       49954       Slavia Liberec Orient VLI9750              
      83:00        Nejezchlebová Barb     231920       OOB TJ Turnov         TUR9755              
      86:00        Krausová Hana           51211       TJ Loko Liberec       LLI9853              
      89:00        Staňová Karolína      2051475       OK Jiskra Nový Bor    BOR9853              
      92:00        Linková Alena         1403419       OOB TJ Turnov         TUR9751              
      95:00        Kovářová Lenka        7200344       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP9750              
      98:00        Žihlová Anna           428241       TJ Loko Liberec       LLI9852              
     101:00        Vakant                              Vakant                                     
     104:00        Vakant                              Vakant                                     



D18  (2)           3.9 km   11 K           

      82:00        Vakant                              Vakant                                     
      86:00        Vakant                              Vakant                                     



D20  (3)           3.6 km   12 K           

      49:00        Charousková Lucie     7200373       OK Doksy              DOK9450              
      53:00        Würzová Anna           515182       JK OB Frýdlant        FYD9451              
      57:00        Vakant                              Vakant                                     



D21L  (16)         5.3 km   15 K           

       0:00        Kolaja Ehlerová Ja    1398538       Slavia Liberec Orient VLI8055              
       3:00        Krpatová Klára         416846       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9353              
       6:00        Choutková Magdalen       4183       SOB SOBSA             SOB8851              
       9:00        Neradová Alena         886283       KOB Chemopetrol Litví LIT8551              
      12:00        Posseltová Tereza      411767       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9252              
      15:00        Kolmanová Josefa        52931       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP8653              
      18:00        Burdová Adéla         7434894       KOB Děčín             LDC9152              
      21:00        Švihovská Eva            9988       Sportcentr Jičín      SJC8352              
      24:00        Folbrechtová Šárka    1602628       OK Jiskra Nový Bor    BOR9051              
      27:00        Henychová Zuzana         9061       Slavia Liberec Orient VLI6151              
      30:00        Krafková Lucie         876522       OOB TJ Turnov         TUR8650              
      33:00        Vakant                              Vakant                                     
      36:00        Vakant                              Vakant                                     
      39:00        Vakant                              Vakant                                     
      42:00        Vakant                              Vakant                                     
      45:00        Vakant                              Vakant                                     



D21K  (21)         2.9 km   10 K           

       0:00        Kvapilová Lenka          7707       SOK TJ Turnov         TUV8151              
       3:00        Horáčková Kateřina      51230       Slavia Liberec Orient VLI8150              
       6:00        Zakouřilová Kamila      52370       SOK TJ Turnov         TUV8557              
       9:00        Dubnová Kateřina      7070681       KOB Děčín             LDC8250              
      12:00        Pavlíková Klára          8111       KOB Chemopetrol Litví LIT7451              
      15:00        Tučková Monika           8550       OK Jiskra Nový Bor    BOR7650              
      18:00        Vydrová Markéta          8180       OK Reco Sport         PEN8950              
      21:00        Loosová Lenka         2058470       Slavia Liberec Orient VLI8152              
      24:00        Neradová Eva             8115       KOB Chemopetrol Litví LIT8951              
      27:00        Synková Petra         7200372       OK Doksy              DOK7950              
      30:00        Pološčuková Lucie       49977       SKOB Sig-Mat Mladá Bo SMB9051              
      33:00        Stanojkovičová Lju      49983       TJ Stadion Nový Bor   STB8099              
      36:00        Nedvídková Iva           5642       KrOB Rozmarýn Litoměř DLT8551              
      39:00        Švábková Anna            7712       OOB TJ Turnov         TUR9352              
      42:00        Šákrová Michaela         8481       OK Jiskra Nový Bor    BOR8850              
      45:00        Vakant                              Vakant                                     
      48:00        Vakant                              Vakant                                     
      51:00        Vakant                              Vakant                                     
      54:00        Vakant                              Vakant                                     
      57:00        Vakant                              Vakant                                     
      60:00        Vakant                              Vakant                                     



D35  (11)          3.6 km   12 K           

       1:00        Škorpilová Jana        211303       Sportcentr Jičín      SJC7455              
       5:00        Heřmánková Pavla         8062       OOB TJ Turnov         TUR7777              
       9:00        Dolejší Lenka          434839       TJ Stadion Nový Bor   STB7499              
      13:00        Městková Kateřina       51746       USK Praha             VSP7650              
      17:00        Jeřábková Tereza         8438       OK Jiskra Nový Bor    BOR7563              
      21:00        Pohořalá Karolína     2023951       SKOB Roudnice nad Lab ROU6850              
      25:00        Zabořilová Romana        7775       OB Jenišovice         JEN7457              
      29:00        Nehasilová Zuzana     7121314       KOB Děčín             LDC7150              
      33:00        Vakant                              Vakant                                     
      37:00        Vakant                              Vakant                                     
      41:00        Městková Lucie          49546       Tempo Praha           TEP7850              



D40  (19)          3.1 km   12 K           

       1:00        Eichlerová Jana          8229       KOB Kamenický Šenov   KAS7051              
       4:00        Kašparová Marie        331399       SK Netopýr Zákupy     ZAK7250              
       7:00        Kyselová Jana         2043619       SKOB Roudnice nad Lab ROU7050              
      10:00        Rydlová Magda            7726       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6850              
      13:00        Würzová Kateřina       515004       JK OB Frýdlant        FYD6952              
      16:00        Mellanová Veronika     411597       SOK TJ Turnov         TUV7251              
      19:00        Picková Helena         416843       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6952              
      22:00        Svobodová Lucie          8519       OK Jiskra Nový Bor    BOR7151              
      25:00        Hořáková Petra           8547       TJ Loko Liberec       LLI6953              
      28:00        Pustaiová Romana       434578       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6851              
      31:00        Linková Iva             51809       OOB TJ Turnov         TUR6850              
      34:00        Žihlová Lucie          434597       TJ Loko Liberec       LLI6952              
      37:00        Míková Markéta         411593       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7351              
      40:00        Hájková Magdalena      411543       SOK TJ Turnov         TUV7351              
      43:00        Marková Jana          2049529       TJ Loko Liberec       LLI7152              
      46:00        Šmausová Gabriela      232510       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6951              
      49:00        Reisingerová Marti     236061       KrOB Rozmarýn Litoměř DLT7251              
      52:00        Vakant                              Vakant                                     
      55:00        Vakant                              Vakant                                     



D45  (13)          3.1 km   12 K           

      59:00        Pološčuková Monika       7722       SKOB Sig-Mat Mladá Bo SMB6551              
      63:00        Koucká Ivana           515195       VŠTJ Ekonom Praha     EKP6850              
      67:00        Pávková Jana             8445       OK Jiskra Nový Bor    BOR6550              
      71:00        Švábková Šárka           7724       OOB TJ Turnov         TUR6552              
      75:00        Svobodová Lenka       2043618       SKOB Roudnice nad Lab ROU6650              
      79:00        Kuncová Jiřina           8257       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5752              
      83:00        Mrázková Ivana          51795       Oddíl OB Kotlářka     DKP5650              
      87:00        Burdová Simona         440493       KOB Děčín             LDC6851              
      91:00        Matějková Martina       52916       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6850              
      95:00        Marešová Pavlína         8465       OK Jiskra Nový Bor    BOR6651              
      99:00        Vakant                              Vakant                                     
     103:00        Vakant                              Vakant                                     
     107:00        Vakant                              Vakant                                     



D50  (6)           2.8 km   10 K           

      39:00        Petrová Věra            51218       Slavia Liberec Orient VLI6251              
      43:00        Šípová Soňa            232182       OK Jiskra Nový Bor    BOR6150              
      47:00        Kovářová Alena         232914       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6151              
      51:00        Kubátová Ivana           8464       OK Jiskra Nový Bor    BOR6152              
      55:00        Krafková Ita             8539       OK Jiskra Nový Bor    BOR5950              
      59:00        Vakant                              Vakant                                     



D55  (10)          2.4 km   9 K            

      56:00        Matoušková Marie         7742       OOB TJ Lia Jablonec n LJN5550              
      60:00        Konopáčová Jana          8208       OOB TJ Turnov         TUR5650              
      64:00        Štrossová Jiřina         7870       KOB Dobřichovice      DCE5650              
      68:00        Neradová Alena           8110       KOB Chemopetrol Litví LIT5051              
      72:00        Holasová Jaroslava       8207       OOB TJ Turnov         TUR5750              
      76:00        Havlová Jaroslava        4631       OB Jenišovice         JEN5452              
      80:00        Bartoňová Marie          8433       OK Jiskra Nový Bor    BOR5351              
      84:00        Klímová Jitka            8166       KOB Kamenický Šenov   KAS5451              
      88:00        Vakant                              Vakant                                     
      92:00        Vakant                              Vakant                                     



D60  (5)           1.8 km   8 K            

       1:00        Ondrůjová Anna         336715       KOB Chemopetrol Litví LIT5351              
       7:00        Karmazínová Ivana       51216       Slavia Liberec Orient VLI5150              
      13:00        Nedvídková Jitka         5991       KrOB Rozmarýn Litoměř DLT5151              
      19:00        Vakant                              Vakant                                     
      25:00        Vakant                              Vakant                                     



D65  (9)           1.8 km   8 K            

      37:00        Folprechtová Marie       5212       OOB TJ Turnov         TUR4250              
      43:00        Kubíková Hela            8242       TJ Loko Liberec       LLI4851              
      49:00        Štrojsová Jaroslav       8228       KOB Kamenický Šenov   KAS4350              
      55:00        Městková Eva            51647       Tempo Praha           TEP4851              
      61:00        Krausová Marie          51214       TJ Loko Liberec       LLI4451              
      67:00        Nejezchlebová Věra      51384       KOB Kamenický Šenov   KAS4551              
      73:00        Kohoutová Jitřenka      51265       Slovan Praha          UVP4850              
      79:00        Vakant                              Vakant                                     
      85:00        Vakant                              Vakant                                     



H10L  (22)         2.0 km   5 K            

      44:00        Městka Václav          416121       USK Praha             VSP0600              
      47:00        Rokos Marek           2049534       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0500              
      50:00        Janoušek Slávek          4360       OK Jiskra Nový Bor    BOR0400              
      53:00        Mauser Tomáš            52911       TJ Stadion Nový Bor   STB0300              
      56:00        Vokurka Václav                      OOB TJ Tat Jablonec n TJN1000              
      59:00        Procházka Lukáš         52913       TJ Stadion Nový Bor   STB                  
      62:00        Houžvička David        411519       SOK TJ Turnov         TUV0501              
      65:00        Míka Bertík                         OOB TJ Tat Jablonec n TJN0601              
      68:00        Heřmánek Petr            8020       OOB TJ Turnov         TUR0500              
      71:00        Kučera Filip             4213       OK Chrastava          CHA0501              
      74:00        Hejna Igor             411602       USK Praha             VSP0407              
      77:00        Ekert Tomáš           2058478       Slavia Liberec Orient VLI                  
      80:00        Nejezchleb Vojtěch    1403061       OOB TJ Turnov         TUR0501              
      83:00        Šašek Jan               52918       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0301              
      86:00        Janoušek Albert       2059763       OK Chrastava          CHA0400              
      89:00        Mašek Matěj            446338       TJ Stadion Nový Bor   STB0401              
      92:00        Vřešťál Antonín       1403051       OOB TJ Turnov         TUR0604              
      95:00        Dejnožka Martin       2035718       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0600              
      98:00        Vakant                              Vakant                                     
     101:00        Vakant                              Vakant                                     
     104:00        Vakant                              Vakant                                     
     107:00        Vakant                              Vakant                                     



H10  (18)          2.5 km   7 K            

      48:00        Mellan Jonáš           888622       SOK TJ Turnov         TUV0308              
      51:00        Socha Ondřej           361279       OK Jiskra Nový Bor    BOR0302              
      54:00        Pěnička Tomáš                       OOB TJ Tat Jablonec n TJN1001              
      57:00        Novotný Jaroslav      2058474       Slavia Liberec Orient VLI0300              
      60:00        Husák Martin             8173       OK Chrastava          CHA0300              
      63:00        Tkáč Matěj            2027207       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0401              
      66:00        Peterka Jakub           51201       TJ Loko Liberec       LLI0404              
      69:00        Zabořil Ondřej           7780       OB Jenišovice         JEN0401              
      72:00        Vitebský Lukáš        1398971       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0302              
      75:00        Hejna Viktor           411604       USK Praha             VSP0408              
      78:00        Staňa Ondřej             4377       OK Jiskra Nový Bor    BOR0301              
      81:00        Pavlík Matěj             8112       KOB Chemopetrol Litví LIT0401              
      84:00        Řehoř Vojta           2056291       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0303              
      87:00        Danko Štěpán          2049594       OK Chrastava          CHA0301              
      90:00        Hnízdil Matěj           51382       KOB Kamenický Šenov   KAS0301              
      93:00        Vakant                              Vakant                                     
      96:00        Vakant                              Vakant                                     
      99:00        Vakant                              Vakant                                     



H12  (22)          2.5 km   10 K           

      61:00        Zabořil Vojta           51543       OB Jenišovice         JEN0101              
      64:00        Jirman Filip           231522       SOK TJ Turnov         TUV0212              
      67:00        Rajn Filip             436414       OK Chrastava          CHA0102              
      70:00        Budský Ondřej         1398985       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0105              
      73:00        Matyáš Vojtěch        2049595       OK Chrastava          CHA0202              
      76:00        Hořák Jaroslav        2032134       TJ Loko Liberec       LLI0102              
      79:00        Adamec Martin         2045202       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0106              
      82:00        Horna Lukáš           2049588       OK Chrastava          CHA0105              
      85:00        Riby Thomas            897367       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0202              
      88:00        Doskočil Vilém                      Sportcentr Jičín      SJC0107              
      91:00        Růta Matyáš           2032159       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0102              
      94:00        Hájek Kryštof          886280       SOK TJ Turnov         TUV0203              
      97:00        Bek Jiří               436431       OK Chrastava          CHA0103              
     100:00        ms Václavů Jan        2056267       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0005              
     103:00        Pavlík Ondřej            8106       KOB Chemopetrol Litví LIT0101              
     106:00        Bradáč David          2032132       TJ Loko Liberec       LLI0203              
     109:00        Rokos Michal          2027215       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0107              
     112:00        Vávra Pavel              4369       OK Jiskra Nový Bor    BOR0101              
     115:00        Dejnožka Vojtěch      2027224       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0300              
     118:00        Vakant                              Vakant                                     
     121:00        Vakant                              Vakant                                     
     124:00        Vakant                              Vakant                                     



H14  (21)          3.0 km   10 K           

       2:00        Synek Antonín            7755       OK Doksy              DOK0001              
       5:00        Pavlovec Dan             4372       OK Jiskra Nový Bor    BOR0001              
       8:00        Němeček Josef          436942       OOB TJ Tat Jablonec n TJN                  
      11:00        Aschermann Martin     2020710       USK Praha             VSP0001              
      14:00        Macko Lukáš           2059739       Sportcentr Jičín      SJC9901              
      17:00        Šmaus Antonín         2025357       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0001              
      20:00        Ježek Josef            411581       SOK TJ Turnov         TUV9901              
      23:00        Bradáč Jakub          2032105       TJ Loko Liberec       LLI0002              
      26:00        Pavel Martin          2045201       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0004              
      29:00        Ullrich Jakub            4359       OK Jiskra Nový Bor    BOR9900              
      32:00        Bek Ondřej            2049592       OK Chrastava          CHA9904              
      35:00        Karatsiolis Kryšto     888618       OOB TJ Turnov         TUR9901              
      38:00        Melichar Petr         1398996       TJ Loko Liberec       LLI0001              
      41:00        Thoř Tomáš               2674       SOK TJ Turnov         TUV9903              
      44:00        Kubec Jan                4380       OK Jiskra Nový Bor    BOR0004              
      47:00        Novotný Marek          232325       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9901              
      50:00        Hladík Jan             411538       SOK TJ Turnov         TUV0002              
      53:00        Marek Jakub           2049589       TJ Loko Liberec       LLI9900              
      56:00        Vakant                              Vakant                                     
      59:00        Vakant                              Vakant                                     
      62:00        Vakant                              Vakant                                     



H16  (8)           3.9 km   11 K           

      45:00        Kašpar Ludvík         7200544       OK Jiskra Nový Bor    BOR9805              
      49:00        Procházka Daniel         8241       TJ Loko Liberec       LLI9703              
      53:00        Císař Radim           2049580       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9803              
      57:00        Birnbaum Adam          682332       OK Jiskra Nový Bor    BOR9802              
      61:00        Kraus Jakub             51208       TJ Loko Liberec       LLI9702              
      65:00        Šmaus Jan              232505       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9700              
      69:00        Vakant                              Vakant                                     
      73:00        Vakant                              Vakant                                     



H18  (7)           5.7 km   15 K           

      44:00        Picek Štěpán           232509       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9601              
      48:00        Burda Matěj           7667667       KOB Děčín             LDC9602              
      52:00        Labský Jan             428203       TJ Loko Liberec       LLI9602              
      56:00        Hájek Vojtěch          896978       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9502              
      60:00        Vakant                              Vakant                                     
      64:00        Vakant                              Vakant                                     
      68:00        Vakant                              Vakant                                     



H20  (2)           5.7 km   15 K           

      76:00        Vakant                              Vakant                                     
      80:00        Vakant                              Vakant                                     



H21L  (24)         7.2 km   18 K           

      68:00        Luštický Martin       2035079       TJ Jiskra Hořice      HOR8700              
      70:00        Vakant                              Vakant                                     
      72:00        Vakant                              Vakant                                     
      74:00        Vakant                              Vakant                                     
      76:00        Vakant                              Vakant                                     
      78:00        Vakant                              Vakant                                     
      80:00        Vakant                              Vakant                                     
      82:00        Vakant                              Vakant                                     
      84:00        Martan Jiří              8129       Slavia Liberec Orient VLI7300              
      86:00        Schulhof Jan          1403058       OOB TJ Turnov         TUR8900              
      88:00        Matějka Lukáš         7200336       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP9802              
      90:00        Pachner Pavel            8298       Slavia Liberec Orient VLI7503              
      92:00        Dlabaja Tomáš          500850       OOB TJ Turnov         TUR8303              
      94:00        Fürst Matouš          7003006       TJ Loko Liberec       LLI9603              
      96:00        Hradec Pavel           995821       OOB TJ Turnov         TUR8801              
      98:00        Henych Petr            515132       Slavia Liberec Orient VLI6001              
     100:00        Pavlík Libor             8124       KOB Chemopetrol Litví LIT7605              
     102:00        Koucký Roman          2035738       VŠTJ Ekonom Praha     EKP6301              
     104:00        Matějů Michal          887154       Slavia Liberec Orient VLI7702              
     106:00        Švihovský Jaromír      500263       Sportcentr Jičín      SJC8005              
     108:00        Hnízdil Jan            515023       KOB Kamenický Šenov   KAS7100              
     110:00        Poloprutský Tomáš       51227       Slavia Liberec Orient VLI6205              
     112:00        Nehasil Vladislav     7111213       KOB Děčín             LDC7101              
     114:00        Horáček Michal         500290       Slavia Liberec Orient VLI7700              



H21K  (30)         5.3 km   14 K           

      49:00        Vakant                              Vakant                                     
      51:00        Vakant                              Vakant                                     
      53:00        Vakant                              Vakant                                     
      55:00        Vakant                              Vakant                                     
      57:00        Vakant                              Vakant                                     
      59:00        Vakant                              Vakant                                     
      61:00        Vakant                              Vakant                                     
      63:00        Kunc Radovan             8249       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5549              
      65:00        Koťátko Zdeněk         500264       Sportcentr Jičín      SJC7701              
      67:00        Macek Jiří               8107       KOB Chemopetrol Litví LIT8401              
      69:00        Albl Miloslav          420455       SK Los Mělník         LME7600              
      71:00        Sokolář Ondřej         411412       SOK TJ Turnov         TUV9601              
      73:00        Nerad Jaroslav           8108       KOB Chemopetrol Litví LIT9001              
      75:00        Řezáč Pavel            301152       Slavia Liberec Orient VLI6900              
      77:00        Večeřa Martin          232508       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9105              
      79:00        Bernášek Jiří          682384       TJ Stadion Nový Bor   STB8101              
      81:00        Svoboda Jakub          301695       SKOB Roudnice nad Lab ROU9301              
      83:00        Beránek Petr             8524       OK Jiskra Nový Bor    BOR6701              
      85:00        Duben Jiří             515463       KOB Děčín             LDC8101              
      87:00        Kašpar Ludvík          410399       SK Netopýr Zákupy     ZAK7200              
      89:00        Synek Marcel          2056288       OK Doksy              DOK7600              
      91:00        Hulha Lukáš            682116       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP9405              
      93:00        Melichar Vojtěch      7200375       TJ Loko Liberec       LLI9802              
      95:00        Koštějn Vít                         OK Doksy              DOK9800              
      97:00        Janeček Mirek         2027208       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9804              
      99:00        Eiselt Jan             682092       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP8801              
     101:00        Synek Antonín         7200371       OK Doksy              DOK7800              
     103:00        Kvapil Petr              8322       SOK TJ Turnov         TUV7402              
     105:00        Kolaja Jan                          Slavia Liberec Orient VLI8100              
     107:00        Zakouřil Tomáš          51726       SOK TJ Turnov         TUV7500              



H35  (12)          5.3 km   14 K           

       1:00        Balogh Jan            2032176       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7500              
       5:00        Kučera Martin          232901       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6500              
       9:00        Stránský Matěj         232248       VŠSK MFF UK Praha     MFP7802              
      13:00        Heřmánek Michal         51124       OOB TJ Turnov         TUR7702              
      17:00        Dejnožka Jiří         2027225       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7503              
      21:00        Hájek Jan                5788       SOK TJ Turnov         TUV7301              
      25:00        Honzík Tomáš           981819       Slavia Liberec Orient VLI7000              
      29:00        Žitný Tomáš             49971       SKOB Sig-Mat Mladá Bo SMB6401              
      33:00        Kándl Filip            232129       KOB Dobřichovice      DCE7400              
      37:00        Vakant                              Vakant                                     
      41:00        Vakant                              Vakant                                     
      45:00        Vakant                              Vakant                                     



H40  (15)          5.3 km   15 K           

      57:00        Vakant                              Vakant                                     
      61:00        Vakant                              Vakant                                     
      65:00        Marek Martin          2049593       TJ Loko Liberec       LLI7000              
      69:00        Nosek Petr             336778       KrOB Rozmarýn Litoměř DLT6901              
      73:00        Vřešťál Jan            416120       OOB TJ Turnov         TUR7301              
      77:00        Novotný Ota              8260       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5604              
      81:00        Šritr Martin           232388       SOK TJ Turnov         TUV6802              
      85:00        Sucharda Jiří           51542       OK Jiskra Nový Bor    BOR5802              
      89:00        Eichler Petr            51385       KOB Kamenický Šenov   KAS6900              
      93:00        Bradáč Stanislav       434598       TJ Loko Liberec       LLI7201              
      97:00        Prucha Miloslav       1958242       OK Jiskra Nový Bor    BOR5800              
     101:00        Mrkvička Jiří         2020748       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7101              
     105:00        Průšek Petr              8486       TJ Stadion Nový Bor   STB7000              
     109:00        Švábek Karel             7735       OOB TJ Turnov         TUR6501              
     113:00        Škorpil Martin        2011900       TJ Jiskra Hořice      HOR5700              



H45  (16)          4.1 km   13 K           

       2:00        Macháček Aleš            8333       JK OB Frýdlant        FYD6400              
       6:00        Bílý Petr               51279       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6805              
      10:00        Doškář Boris             8490       OK Jiskra Nový Bor    BOR6400              
      14:00        Pohořalý Dobroslav    2023803       SKOB Roudnice nad Lab ROU6401              
      18:00        Pavel Petr             897351       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6806              
      22:00        Kubec Pavel            682367       TJ Stadion Nový Bor   STB6601              
      26:00        Pustai Josef           232643       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6300              
      30:00        Kovář Boris            899153       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6710              
      34:00        Dikoš Pavel             50000       OK Jiskra Nový Bor    BOR6003              
      38:00        Kovář Karel            682080       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6102              
      42:00        Picek Jan              416839       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6500              
      46:00        Jaroš Vladimír          51973       KOB Dobřichovice      DCE5400              
      50:00        Bruner Luboš           682114       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6501              
      54:00        Schindler Jiří         416842       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6301              
      58:00        Vakant                              Vakant                                     
      62:00        Vakant                              Vakant                                     



H50  (7)           4.1 km   13 K           

      66:00        Šmaus Ivan               8270       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6249              
      70:00        Mellan Martin          411583       SOK TJ Turnov         TUV6304              
      74:00        Ullrich Petr             8446       OK Jiskra Nový Bor    BOR6300              
      78:00        Hulha Karel             52927       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6001              
      82:00        Vydra Pavel             49998       OK Reco Sport         PEN6200              
      86:00        Vakant                              Vakant                                     
      90:00        Vakant                              Vakant                                     



H55  (11)          3.7 km   11 K           

       9:00        Horák Petr            2056301       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5602              
      12:00        Konopáč Jiří             8220       OOB TJ Turnov         TUR5803              
      15:00        Vitebský Mirek        1398973       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5001              
      18:00        Eiselt Miloš           682076       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP5802              
      21:00        Hudský Vlastimil         8214       OOB TJ Turnov         TUR5100              
      24:00        Böhm Karel             416833       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5101              
      27:00        Pávek Miloš              8436       OK Jiskra Nový Bor    BOR5801              
      30:00        Holas Vladimír           8219       OOB TJ Turnov         TUR5601              
      33:00        Janata Petr            232507       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5603              
      36:00        Vakant                              Vakant                                     
      39:00        Vakant                              Vakant                                     



H60  (14)          3.7 km   11 K           

      43:00        Karmazín Petr          361986       Slavia Liberec Orient VLI4901              
      47:00        Jedlička Miroslav      336709       OB Jenišovice         JEN5301              
      51:00        Pospíšil Jiří            8323       SOK TJ Turnov         TUV4701              
      55:00        Ježek Ladislav         253372       Slavia Liberec Orient VLI4900              
      59:00        Richtr Jiří              7777       OB Jenišovice         JEN5001              
      63:00        Jakubec Jindřich         8351       OOB TJ Turnov         TUR4801              
      67:00        Babický Tomáš            8890       KrOB Rozmarýn Litoměř DLT5001              
      71:00        Bárta Miroslav           7778       OB Jenišovice         JEN5201              
      75:00        Bartkowiak Edward      412412       Grunwald Poznaň       55P4800              
      79:00        Provazník Jiří           8221       OOB TJ Turnov         TUR5102              
      83:00        Švihovský Jaroslav       8533       OK Jiskra Nový Bor    BOR5003              
      87:00        Vakant                              Vakant                                     
      91:00        Vakant                              Vakant                                     
      95:00        Vakant                              Vakant                                     



H65  (8)           2.8 km   10 K           

       3:00        Procházka Aleš          49885       Oddíl OB Kotlářka     DKP4700              
       7:00        Kraus Jan               51213       TJ Loko Liberec       LLI4501              
      11:00        Nejezchleba Jiří         8235       KOB Kamenický Šenov   KAS4600              
      15:00        Matoušek Luboš           7741       OOB TJ Lia Jablonec n LJN4700              
      19:00        Lukáš Zdeněk             8243       TJ Loko Liberec       LLI4502              
      23:00        Hlaváč Jaroslav          7718       SKOB Sig-Mat Mladá Bo SMB4801              
      27:00        Vakant                              Vakant                                     
      31:00        Vakant                              Vakant                                     



H70  (13)          2.4 km   9 K            

       4:00        Folprecht Eduard        51815       OOB TJ Turnov         TUR4301              
       8:00        Beránek Miroslav         4131       OK Jiskra Nový Bor    BOR3900              
      12:00        Kohout Tomáš             7930       Slovan Praha          UVP3700              
      16:00        Mašek Pavel              8544       OK Jiskra Nový Bor    BOR3602              
      20:00        Petrželka Pavel         52900       OOB TJ Tat Jablonec n TJN3800              
      24:00        Úlehla Zdeněk            8552       OK Jiskra Nový Bor    BOR4001              
      28:00        Zakouřil Václav          8324       SOK TJ Turnov         TUV4301              
      32:00        Křtěnský Jaroslav        4132       OK Jiskra Nový Bor    BOR3600              
      36:00        Picek Jan              434577       OOB TJ Tat Jablonec n TJN4000              
      40:00        Štrojsa Josef            8230       KOB Kamenický Šenov   KAS4000              
      44:00        Venuš Jaroslav           8426       OK Jiskra Nový Bor    BOR3800              
      48:00        Vakant                              Vakant                                     
      52:00        Vakant                              Vakant                                     



HDR  (73)          2.0 km   5 K            

       0:00        Lamačová Barbora         4124       OK Jiskra Nový Bor    BOR0750              
       0:00        Sochová Anna             4386       OK Jiskra Nový Bor    BOR0550              
       0:00        Svoboda Matěj            4371       OK Jiskra Nový Bor    BOR0600              
       0:00        Danková Alice         2049586       OK Chrastava          CHA0650              
       0:00        Houda Lukáš                         OK Chrastava          CHA                  
       0:00        Houdová Veronika       436430       OK Chrastava          CHA0552              
       0:00        Klust Jan                           OK Chrastava          CHA0702              
       0:00        Klustová Tereza                     OK Chrastava          CHA0751              
       0:00        Kučera Radek          2049591       OK Chrastava          CHA0700              
       0:00        Matyášová Kristýna    2059764       OK Chrastava          CHA                  
       0:00        Šírlová Markéta                     OK Chrastava          CHA0653              
       0:00        Šírlová Zdeňka                      OK Chrastava          CHA0654              
       0:00        Smolová Pavla                       OK Chrastava          CHA0652              
       0:00        Štveráková Zuzana     2059767       OK Chrastava          CHA0750              
       0:00        Vaner Filip            436449       OK Chrastava          CHA0602              
       0:00        Kándl Matěj            224880       KOB Dobřichovice      DCE0500              
       0:00        Trnková Tereza                      OB Jenišovice         JEN0353              
       0:00        Trnková Anna                        OB Jenišovice         JEN0651              
       0:00        Zabořilová Anna          7776       OB Jenišovice         JEN0951              
       0:00        Langer Lukáš             7744       OOB TJ Lia Jablonec n LJN0800              
       0:00        Bradáč Václav         2049555       TJ Loko Liberec       LLI0600              
       0:00        Marková Hana                        TJ Loko Liberec       LLI0450              
       0:00        Riby Philip            897359       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0702              
       0:00        Šašek Jakub            232917       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0801              
       0:00        Dolejší Jan            438039       TJ Stadion Nový Bor   STB0601              
       0:00        Jakoubek Jiří           52912       TJ Stadion Nový Bor   STB0800              
       0:00        Mašková Lucie          682368       TJ Stadion Nový Bor   STB0751              
       0:00        Sluková Jindřiška       52909       TJ Stadion Nový Bor   STB                  
       0:00        Mrkvičková Veronik                  OOB TJ Tat Jablonec n TJN1050              
       0:00        Pavlova Lenka                       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0850              
       0:00        Pěnička Jan                         OOB TJ Tat Jablonec n TJN1003              
       0:00        Řehoř Hynek                         OOB TJ Tat Jablonec n TJN0700              
       0:00        Drahoňovský Tomáš     1403060       OOB TJ Turnov         TUR0701              
       0:00        Vřešťál František     1403052       OOB TJ Turnov         TUR0906              
       0:00        Bičík Štěpán           411598       SOK TJ Turnov         TUV0405              
       0:00        Houžvičková Daniel     411380       SOK TJ Turnov         TUV0751              
       0:00        Houžvičková Kateři     411516       SOK TJ Turnov         TUV0952              
       0:00        Kvapilová Kristýna     411591       SOK TJ Turnov         TUV0999              
       0:00        Habán Oliver            49333       Slavia Liberec Orient VLI0600              
       0:00        Habán Eduard            53226       Slavia Liberec Orient VLI0800              
       0:00        Hejnová Barbora        411503       USK Praha             VSP0851              
       0:00        Kašpar Vojtěch         448931       SK Netopýr Zákupy     ZAK0400              
       0:00        Kašpar Štěpán          448932       SK Netopýr Zákupy     ZAK0401              
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     



P2  (45)           2.5 km   8 K            

       0:00        Kučerová Lucka        2059768       OK Chrastava          CHA                  
       0:00        Švorcová Lenka        2049596       OK Chrastava          CHA                  
       0:00        Tomanicová Petra       760913       OK Chrastava          CHA                  
       0:00        Kalinová Lucie                      KrOB Rozmarýn Litoměř DLT8750              
       0:00        Koucká Barbora         361943       VŠTJ Ekonom Praha     EKP0050              
       0:00        Balcarová Alena       1398994       TJ Loko Liberec       LLI7150              
       0:00        Bradáčová Marie       2060204       TJ Loko Liberec       LLI7550              
       0:00        Melicharová Barbor      51203       TJ Loko Liberec       LLI7252              
       0:00        Riby Andrew             52924       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP5501              
       0:00        Riby Kateřina          342046       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP7252              
       0:00        Šašek Jan              232904       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP7308              
       0:00        Dolejší Miloš           52907       TJ Stadion Nový Bor   STB6701              
       0:00        Kubecová Jana          206351       TJ Stadion Nový Bor   STB7399              
       0:00        Dejnožková Blanka     2049610       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7651              
       0:00        Pavel Jiří                          OOB TJ Tat Jablonec n TJN7100              
       0:00        Tkáč Jan              2027227       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5000              
       0:00        Vitebská Lenka                      OOB TJ Tat Jablonec n TJN5050              
       0:00        Hladíková Jana                      SOK TJ Turnov         TUV7253              
       0:00        Houžvičková Karolí     411348       SOK TJ Turnov         TUV7254              
       0:00        Ježek Josef            411364       SOK TJ Turnov         TUV6701              
       0:00        Ježková Jana           411430       SOK TJ Turnov         TUV9456              
       0:00        Sokolářová Jitka                    SOK TJ Turnov         TUV6851              
       0:00        Aschermannová Iren                  USK Praha             VSP7350              
       0:00        Floriánková Daniel    2021840       USK Praha             VSP7353              
       0:00        Hejnová Martina        411502       USK Praha             VSP7354              
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     



P4  (41)           3.4 km   11 K           

       0:00        Úlehlová Ivana           8553       OK Jiskra Nový Bor    BOR5150              
       0:00        Danko Tomáš            436410       OK Chrastava          CHA7200              
       0:00        Štverák Jan           2059762       OK Chrastava          CHA                  
       0:00        Štveráková Monika     2059761       OK Chrastava          CHA                  
       0:00        Tomanica Vojta        2049587       OK Chrastava          CHA                  
       0:00        Kadečka Adam           411527       OB Jenišovice         JEN9601              
       0:00        Kočvara Oldřich          7786       OB Jenišovice         JEN9705              
       0:00        Zabořil Michal           7781       OB Jenišovice         JEN7101              
       0:00        Melichar Jaromír         8503       TJ Loko Liberec       LLI6301              
       0:00        Hanušová Petra         682356       TJ Stadion Nový Bor   STB8297              
       0:00        Berková Květa          232629       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7350              
       0:00        Mašín René                          OOB TJ Tat Jablonec n TJN1002              
       0:00        Pešík Michal          2025338       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7701              
       0:00        Pešík Marek            830713       OOB TJ Tat Jablonec n TJN8301              
       0:00        Táborský Ondřej          8250       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5605              
       0:00        Sokolář Jiří                        SOK TJ Turnov         TUV6405              
       0:00        Bareš Martin            51223       Slavia Liberec Orient VLI4707              
       0:00        Hejna Vladimír           5782       USK Praha             VSP7404              
       0:00        Blín Oldřich          2051500       Nereg Neregistrovaní  NER                  
       0:00        Blínová Vendula       2051478       Nereg Neregistrovaní  NER                  
       0:00        Hlaváč Michal                       Nereg Neregistrovaní  NER                  
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     
       0:00        Vakant                              Vakant                                     



Nastavit jazyk: English, Deutsch   Všechna práva vyhrazena!!!   © Lukáš Ježek, 2004