Grafika
Startliste
Klubstartliste
Pohár 2012 - 13.10.2012 - RynolticeMi 10.10.2012 23:20
Startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2005

      Start        Jméno                SI průk.       Klub                  Text2      


D10L  (9)          3.0 km   5 K            

      73:00        Průšková Tereza        446324       TJ Stadion Nový Bor   STB0499    
      76:00        Říhová Eliška            8181       OK Chrastava          CHA0351    
      79:00        Lejsková Irena                      OOB TJ Tat Jablonec n TJN0550    
      82:00        Havlová Katka            9004       OOS TJ Spartak Vrchla VRL        
      85:00        Kodejšová Markéta     2021828       USK Praha             VSP0351    
      88:00        Kuželová Adéla                      Ner Neregistrovaní               
      91:00        Čabanová Tereza                     JK OB Frýdlant        FYD0451    
      94:00        Vakant                              Vakant                           
      97:00        Vakant                              Vakant                           



D10  (11)          1.9 km   6 K            

      50:00        Vitebská Eliška       1398987       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0350    
      53:00        Vydrová Zuzana         230719       OK Reco Sport         PEN0250    
      56:00        Nováková Marie                      OOB TJ Tat Jablonec n TJN0351    
      59:00        Štraitová Jolana      2021830       USK Praha             VSP0456    
      62:00        Šritrová Lenka          51808       SOK TJ Turnov         TUV0252    
      65:00        Rýdlová Magdaléna     2035725       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0251    
      68:00        Linková Lucie         2032102       OOB TJ Turnov         TUR0251    
      71:00        Budská Anna                         OOB TJ Tat Jablonec n TJN0253    
      74:00        Vakant                              Vakant                           
      77:00        Vakant                              Vakant                           
      80:00        Vakant                              Vakant                           



D12  (13)          2.3 km   9 K            

      78:00        Martanová Elin        2043603       Slavia Liberec orient VLI0252    
      81:00        Riby Rose              887611       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0051    
      84:00        Rychlá Kateřina        995842       OOB TJ Turnov         TUR0050    
      87:00        Dolejší Kateřina       434808       TJ Stadion Nový Bor   STB0199    
      90:00        Havlová Klára          232638       OOS TJ Spartak Vrchla VRL        
      93:00        Růžičková Vendy          4666       OK Chrastava          CHA0252    
      96:00        Baloghová Lída        2027211       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0150    
      99:00        Pavlová Martina         52925       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0151    
     102:00        Macháčková Tereza       49994       JK OB Frýdlant        FYD0051    
     105:00        Jeřábková Nina           4366       OK Jiskra Nový Bor    BOR0151    
     108:00        Rýdlová Adéla         2035701       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0151    
     111:00        Vakant                              Vakant                           
     114:00        Vakant                              Vakant                           



D14  (23)          2.5 km   9 K            

       3:00        Krausová Hana           51211       TJ Loko Liberec       LLI9853    
       7:00        Sokolářová Šárka       411616       SOK TJ Turnov         TUV9951    
      11:00        Matějková Zuzana       420453       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0153    
      15:00        Labská Karolína        428206       TJ Loko Liberec       LLI9952    
      19:00        Janoušková Lucie         4357       OK Jiskra Nový Bor    BOR9954    
      23:00        Westin Emilie          997892       Porsgrunn                        
      27:00        Lišková Hana           682095       SKOB TJ Sokol Kralupy KPY9951    
      31:00        Fürstová Anna                       TJ Loko Liberec       LLI9854    
      35:00        Nováková Lucie           4368       OK Jiskra Nový Bor    BOR9854    
      39:00        Thořová Markéta        411521       SOK TJ Turnov         TUV9952    
      43:00        Poloprutská Lucie       49951       Slavia Liberec orient VLI9950    
      47:00        Žihlová Anna           428241       TJ Loko Liberec       LLI9852    
      51:00        Lejsková Barbora       361924       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0051    
      55:00        Kyselová Nela          434804       SKOB Roudnice n. L.   ROU9951    
      59:00        Jeřábková Ema            4363       OK Jiskra Nový Bor    BOR9957    
      63:00        Žejdlíková Karolín     232494       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP9950    
      67:00        Pohořalá Anna         2023953       SKOB Roudnice n. L.   ROU9954    
      71:00        Doubková Petra         426323       Slavia Liberec orient VLI9853    
      75:00        Staňová Karolína         4367       OK Jiskra Nový Bor    BOR9853    
      79:00        Vakant                              Vakant                           
      83:00        Vakant                              Vakant                           
      87:00        Vakant                              Vakant                           
      91:00        Vakant                              Vakant                           



D16  (9)           3.7 km   12 K           

      49:00        Pustaiová Zuzana       331527       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9650    
      52:00        Lettlová Michaela       52899       TJ Loko Liberec       LLI9652    
      55:00        Kohlová Monika         231929       OOB TJ Turnov         TUR9756    
      58:00        Kovářová Lenka         682088       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP9750    
      61:00        Poloprutská Klára       49954       Slavia Liberec orient VLI9750    
      64:00        Linková Alena           51537       OOB TJ Turnov         TUR9751    
      67:00        Balcarová Barča        434595       TJ Loko Liberec       LLI9751    
      70:00        Vakant                              Vakant                           
      73:00        Vakant                              Vakant                           



D18  (5)           3.6 km   10 K           

      55:00        Košková Anička        1398995       TJ Loko Liberec       LLI9550    
      61:00        Charousková Lucie        7759       OK Doksy              DOK9450    
      67:00        Hoidekrová Lucie       410734       TJ Loko Liberec       LLI9552    
      73:00        Vakant                              Vakant                           
      79:00        Vakant                              Vakant                           



D20  (4)           3.7 km   14 K           

      51:00        Linková Kateřina         8131       OOB TJ Slavoj Severot SUL9250    
      54:00        Vlčková Klára           53554       KOB Děčín             LDC9250    
      57:00        Švábková Anna            7712       OOB TJ Turnov         TUR9352    
      60:00        Vakant                              Vakant                           



D21L  (19)         5.9 km   15 K           

       1:00        Hyxová Radka          2032117       Slavia Liberec orient VLI7755    
       4:00        Janatová Lucie           9785       Oddíl OB Kotlářka     DKP8154    
       7:00        Hrobařová Lenka          9482       Magnus Orienteering   ASU7751    
      10:00        Burdová Adéla          434894       KOB Děčín             LDC9152    
      13:00        Neradová Alena         886283       KOB Chemopetrol Litví LIT8551    
      16:00        Sedláčková Martina      53816       OOB TJ Turnov         TUR7959    
      19:00        Heczková Bohdana         7752       Slavia Liberec orient VLI7750    
      22:00        Bernášková Petra        49987       TJ Stadion Nový Bor   STB8297    
      25:00        Krpatová Klára         416846       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9353    
      28:00        Matějů Kateřina        336783       Slavia Liberec orient VLI8054    
      31:00        Krafková Lucie         876522       OOB TJ Turnov         TUR8650    
      34:00        Nehasilová Zuzana      347864       KOB Děčín             LDC7150    
      37:00        Henychová Zuzana         9061       Slavia Liberec orient VLI6151    
      40:00        Vakant                              Vakant                           
      43:00        Vakant                              Vakant                           
      46:00        Vakant                              Vakant                           
      49:00        Vakant                              Vakant                           
      52:00        Vakant                              Vakant                           
      55:00        Vakant                              Vakant                           



D21K  (16)         3.7 km   14 K           

       0:00        Pavlíková Jitka          8113       KOB Chemopetrol Litví LIT8352    
       3:00        Kvapilová Lenka          7707       SOK TJ Turnov         TUV8151    
       6:00        Horáčková Kateřina       4211       Slavia Liberec orient VLI8150    
       9:00        Zakouřilová Kamila      52370       SOK TJ Turnov         TUV8557    
      12:00        Vokurková Marta        253111       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7950    
      15:00        Synková Petra            7773       OK Doksy              DOK7950    
      18:00        Kameníková Kateřin       8441       OK Jiskra Nový Bor    BOR7758    
      21:00        Pavlíková Klárka         8111       KOB Chemopetrol Litví LIT7451    
      24:00        Kučerková Romana        49983       TJ Stadion Nový Bor   STB8196    
      27:00        Alblová Lucie          420448       VSK Přírodověda       PVP7554    
      30:00        Neradová Eva             8115       KOB Chemopetrol Litví LIT8951    
      33:00        Vakant                              Vakant                           
      36:00        Vakant                              Vakant                           
      39:00        Vakant                              Vakant                           
      42:00        Vakant                              Vakant                           
      45:00        Vakant                              Vakant                           



D35  (12)          5.2 km   13 K           

      45:00        Škorpilová Jana        211303       Sportcentr Jičín      SJC7451    
      51:00        Zakouřilová Helena     232401       USK Praha             VSP7453    
      57:00        Jeřábková Tereza         8438       OK Jiskra Nový Bor    BOR7563    
      63:00        Linková Iva             51809       OOB TJ Turnov         TUR6850    
      69:00        Štraitová Jitka         51672       SK OK24 Praha         OKP7252    
      75:00        Městková Kateřina       51746       USK Praha             VSP7650    
      81:00        Linková Alena            8142       OOB TJ Slavoj Severot SUL6750    
      87:00        Ekrtová Vendula         51436       SKOB Roudnice n. L.   ROU7755    
      93:00        Rázková Eva              8295       Slavia Liberec orient VLI7550    
      99:00        Vakant                              Vakant                           
     105:00        Vakant                              Vakant                           
     111:00        Vakant                              Vakant                           



D40  (24)          3.7 km   14 K           

      66:00        Barbora Janasova                    PELL'S MTBO Team      XBM        
      69:00        Reisingerová Marti     236061       KrOB Rozmarýn Litoměř DLT7251    
      72:00        Zuzánková Růžena         8256       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6051    
      75:00        Svobodová Lucie          8519       OK Jiskra Nový Bor    BOR7151    
      78:00        Westin Lenka           997811       Porsgrunn                        
      81:00        Rydlová Magda            7726       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6850    
      84:00        Labská Bohuslava       428281       TJ Loko Liberec       LLI6951    
      87:00        Kyselová Jana         2043619       SKOB Roudnice n. L.   ROU6850    
      90:00        Matějková Martina      420454       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6850    
      93:00        Eichlerová Jana          8229       KOB Kamenický Šenov   KAS7051    
      96:00        Fürstová Katka        2032126       TJ Loko Liberec       LLI6950    
      99:00        Posseltová Romana      410359       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7050    
     102:00        Pohořalá Karolína     2023951       SKOB Roudnice n. L.   ROU6850    
     105:00        Žihlová Lucie          434597       TJ Loko Liberec       LLI6952    
     108:00        Průšová Markéta         53160       USK Praha             VSP7256    
     111:00        Semíková Iva          2035702       SK OK24 Praha         OKP6852    
     114:00        Pustaiová Romana       434578       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6851    
     117:00        Hořáková Petra           8547       TJ Loko Liberec       LLI6953    
     120:00        Kašparová Marie        219333       SK Netopýr Zákupy     ZAK7250    
     123:00        Picková Helena         416843       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6952    
     126:00        Vakant                              Vakant                           
     129:00        Vakant                              Vakant                           
     132:00        Vakant                              Vakant                           
     135:00        Vakant                              Vakant                           



D45  (15)          3.3 km   11 K           

      41:00        Svobodová Lenka       2043618       SKOB Roudnice n. L.   ROU6650    
      45:00        Marešová Pavlína         8465       OK Jiskra Nový Bor    BOR6651    
      49:00        Nováková Irena         236111       SK OK24 Praha         OKP6651    
      53:00        Vlčková Jindra           8347       KOB Děčín             LDC6451    
      57:00        Večeřová Ivana         232618       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6052    
      61:00        Košková Vlasta         410719       TJ Loko Liberec       LLI6351    
      65:00        Švábková Šárka           7724       OOB TJ Turnov         TUR6552    
      69:00        Kuncová Jiřina           8257       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5752    
      73:00        Němečková Jarmila       51677       SK OK24 Praha         OKP6650    
      77:00        Wagner Martina           6502       SG Süd Zittau         ZIS6450    
      81:00        Kábrtová Iva           232387       OK Reco Sport         PEN6350    
      85:00        Kovářová Alena         232914       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6151    
      89:00        Vakant                              Vakant                           
      93:00        Vakant                              Vakant                           
      97:00        Vakant                              Vakant                           



D50  (8)           3.3 km   11 K           

     105:00        Jedličková Zdena         8467       OK Jiskra Nový Bor    BOR6250    
     109:00        Bradnová Věra            8168       OK Chrastava          CHA5550    
     113:00        Kubátová Ivana           8464       OK Jiskra Nový Bor    BOR6152    
     117:00        Leideck Heike          620713       USV TU Dresden                   
     121:00        Krafková Ita             8539       OK Jiskra Nový Bor    BOR5950    
     125:00        Vakant                              Vakant                           
     129:00        Šípová Soňa            232182       OK Jiskra Nový Bor    BOR6150    
     133:00        Vakant                              Vakant                           



D55  (12)          2.4 km   10 K           

      29:00        Vakant                              Vakant                           
      32:00        Bartoňová Marie          8433       OK Jiskra Nový Bor    BOR5351    
      35:00        Kadečková Jana         411563       OB Jenišovice         JEN5651    
      38:00        Böhmová Eva            232515       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5450    
      41:00        Ševčíková Alena          8165       OK Chrastava          CHA5351    
      44:00        Havlová Jaroslava        4631       OB Jenišovice         JEN5452    
      47:00        Klímová Jitka            8166       KOB Kamenický Šenov   KAS5451    
      50:00        Úlehlová Ivana           8553       OK Jiskra Nový Bor    BOR5150    
      53:00        Matoušková Marie         7742       OOB TJ Liaz Jablonec  LJN5550    
      56:00        Lusková Olga             8170       OK Chrastava          CHA5650    
      59:00        Neradová Alena           8110       KOB Chemopetrol Litví LIT5051    
      62:00        Zavadilová Naďa        336750       OK Sparta Praha       SCP5450    



D60  (6)           2.4 km   10 K           

      70:00        Karmazínová Ivana       51216       Slavia Liberec orient VLI5150    
      74:00        Městková Eva            51647       Tempo Praha           TEP4851    
      78:00        Bednaříková Olga M       8309       Slavia Liberec orient VLI5151    
      82:00        Vakant                              Vakant                           
      86:00        Pachnerová Jarosla       8283       Slavia Liberec orient VLI5152    
      90:00        Vakant                              Vakant                           



D65  (10)          2.4 km   10 K           

      99:00        Krausová Marie          51214       TJ Loko Liberec       LLI4451    
     102:00        Nejezchlebová Věra      51384       KOB Kamenický Šenov   KAS4551    
     105:00        Folprechtová Marie       8212       OOB TJ Turnov         TUR4250    
     108:00        Pospíšilová Jana       232341       KOB Děčín             LDC4451    
     111:00        Štrojsová Jaroslav       8228       KOB Kamenický Šenov   KAS4350    
     114:00        Šlézrová Eva             8211       OOB TJ Turnov         TUR4350    
     117:00        Křtěnská Leontina        8549       OK Jiskra Nový Bor    BOR4650    
     120:00        Matějů Ladislava         7999       Slovan Praha          UVP4750    
     123:00        Vakant                              Vakant                           
     126:00        Vakant                              Vakant                           



H10L  (22)         3.0 km   5 K            

       4:00        Vakant                              Vakant                           
       7:00        Vakant                              Vakant                           
      10:00        Městka Václav          416121       USK Praha             VSP0600    
      13:00        Hnízdil Matěj           51382       KOB Kamenický Šenov   KAS0301    
      16:00        Horák Tomáš                         OOB TJ Tat Jablonec n TJN0109    
      19:00        Hejna Viktor                        USK Praha             VSP0408    
      22:00        Husák Martin           436428       OK Chrastava          CHA0300    
      25:00        Kužel Jiří                          Ner Neregistrovaní               
      28:00        Zakouřil Matyáš        232616       USK Praha             VSP0400    
      31:00        Krupka Štěpán            4213       OK Chrastava          CHA0201    
      34:00        Pavlík Matěj             8112       KOB Chemopetrol Litví LIT0401    
      37:00        Kodejš Ondřej         2021827       USK Praha             VSP0200    
      40:00        Brand Adam             436417       OK Chrastava          CHA0200    
      43:00        Řehoř Vojta                         OOB TJ Tat Jablonec n TJN        
      46:00        Hejna Igor                          USK Praha             VSP0407    
      49:00        Danko Štěpán             8173       OK Chrastava          CHA        
      52:00        Novotný Jaromír                     Slavia Liberec orient VLI        
      55:00        Mašek Matěj            446338       TJ Stadion Nový Bor   STB0401    
      58:00        Tkáč Matěj            2027207       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0401    
      61:00        Kuc Radim                           OK Sparta Praha       SCP        
      64:00        Janas Adam            2042550       SK Praga              PGP0404    
      67:00        Kuc David             1007532       OK Sparta Praha       SCP        



H10  (15)          1.9 km   6 K            

       2:00        Dejnožka Vojtěch      2027224       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0300    
       5:00        Mellan Jonáš           888622       SOK TJ Turnov         TUV0308    
       8:00        Janoušek Slávek          4360       OK Jiskra Nový Bor    BOR0400    
      11:00        Riby Thomas            897367       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0202    
      14:00        Jirman Filip           231522       SOK TJ Turnov         TUV0212    
      17:00        Burgr Honza             51202       TJ Loko Liberec       LLI0202    
      20:00        Staňa Ondřej             4377       OK Jiskra Nový Bor    BOR0301    
      23:00        Průša Dominik         2032107       USK Praha             VSP0406    
      26:00        Vitebský Lukáš        1398971       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0302    
      29:00        Zabořil Ondra            7780       OB Jenišovice         JEN0401    
      32:00        Hájek Kryštof          886280       SOK TJ Turnov         TUV0203    
      35:00        Janas Petr             446439       SK Praga              PGP0200    
      38:00        Vakant                              Vakant                           
      41:00        Vakant                              Vakant                           
      44:00        Vakant                              Vakant                           



H12  (25)          2.3 km   9 K            

       0:00        Meduna Jakub             7769       OK Doksy              DOK0000    
       3:00        Rajn Filip             436414       OK Chrastava          CHA0102    
       6:00        Vávra Pavel              4369       OK Jiskra Nový Bor    BOR0101    
       9:00        Marek Jakub              8546       TJ Loko Liberec       LLI        
      12:00        Pohořalý Hugo         2023957       SKOB Roudnice n. L.   ROU0103    
      15:00        Zabořil Vojta           51543       OB Jenišovice         JEN0101    
      18:00        Pavel Martin          2045201       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0004    
      21:00        Hladík Jan             411538       SOK TJ Turnov         TUV0002    
      24:00        Šilar Adam             446362       TJ Stadion Nový Bor   STB0001    
      27:00        Adamec Martin         2045202       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0106    
      30:00        Kameník David            4364       OK Jiskra Nový Bor    BOR0003    
      33:00        Synek Antonín            7758       OK Doksy              DOK0001    
      36:00        Rokos Michal          2027215       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0107    
      39:00        Tománek Josef            4373       OK Jiskra Nový Bor    BOR0102    
      42:00        Gilich Kryštof         232908       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0101    
      45:00        Hořák Jaroslav        2032134       TJ Loko Liberec       LLI0102    
      48:00        Zappe Nicholas        2027206       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0003    
      51:00        Clark Oskar Willia     420417       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0103    
      54:00        Průša Kryštof         2020707       USK Praha             VSP0102    
      57:00        Pavlík Ondřej            8106       KOB Chemopetrol Litví LIT0101    
      60:00        Horák Vojtěch           52907       TJ Stadion Nový Bor   STB0101    
      63:00        Kubec Jan                4380       OK Jiskra Nový Bor    BOR0004    
      66:00        Vakant                              Vakant                           
      69:00        Vakant                              Vakant                           
      72:00        Vakant                              Vakant                           



H14  (15)          3.7 km   12 K           

       1:00        Birnbaum Adam            4378       OK Jiskra Nový Bor    BOR9802    
       4:00        Novák Filip           2027217       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9801    
       7:00        Brož Dominik             8327       JK OB Frýdlant        FYD9821    
      10:00        Mareš Vít                4370       OK Jiskra Nový Bor    BOR0000    
      13:00        Novotný Marek          232325       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9901    
      16:00        Machovič Jan                        JK OB Frýdlant        FYD9800    
      19:00        Ullrich Jakub            4359       OK Jiskra Nový Bor    BOR9900    
      22:00        Janeček Mirek         2027208       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9804    
      25:00        Hradecký Ondra         436449       OK Chrastava          CHA        
      28:00        Kašpar Ludvík          331399       OK Jiskra Nový Bor    BOR9805    
      31:00        Thoř Tomáš               2674       SOK TJ Turnov         TUV9903    
      34:00        Kosina Matouš            4361       OK Jiskra Nový Bor    BOR9901    
      37:00        Vakant                              Vakant                           
      40:00        Vakant                              Vakant                           
      43:00        Vakant                              Vakant                           



H16  (8)           3.6 km   10 K           

       1:00        Salzmann Heinrich      411440       USV TU Dresden                   
       7:00        Kadečka Adam           411527       OB Jenišovice         JEN9601    
      13:00        Labský Jan             428203       TJ Loko Liberec       LLI9602    
      19:00        Grätzsch Markus        411576       USV TU Dresden                   
      25:00        Sokolář Ondra          411412       SOK TJ Turnov         TUV9601    
      31:00        Kočvara Oldřich          7786       OB Jenišovice         JEN9705    
      37:00        Vakant                              Vakant                           
      43:00        Vakant                              Vakant                           



H18  (8)           5.1 km   13 K           

      76:00        Posselt Martin         232512       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9501    
      80:00        Hulha Lukáš            682116       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP9405    
      84:00        Picek Štěpán          1302800       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9601    
      88:00        Vakant                              Vakant                           
      92:00        Hájek Vojtěch         2027204       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9502    
      96:00        Vakant                              Vakant                           
     100:00        Vaniš Ondřej          2027205       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9500    
     104:00        Vakant                              Vakant                           



H20  (2)           5.7 km   16 K           

       0:00        Pustai David           232645       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9301    
       6:00        Vakant                              Vakant                           



H21L  (35)         8.9 km   23 K           

      14:00        Vakant                              Vakant                           
      17:00        Vakant                              Vakant                           
      20:00        Vakant                              Vakant                           
      23:00        Vakant                              Vakant                           
      26:00        Martan Jiří              8129       Slavia Liberec orient VLI7300    
      29:00        Vančura Martin          51234       OOB TJ Tat Jablonec n TJN8002    
      32:00        Nehasil Vladislav      505131       KOB Děčín             LDC7101    
      35:00        Znojemský Jiří          49970       Slavia Liberec orient VLI7500    
      38:00        Šedivý Jan             515404       SK Praga              PGP8409    
      41:00        Kobr Tomáš            1969696       OOB TJ Tat Jablonec n TJN8901    
      44:00        Poloprutský Tomáš       51227       Slavia Liberec orient VLI6205    
      47:00        Nehasil David          995805       OK Jiskra Nový Bor    BOR7713    
      50:00        Dlabaja Tomáš          500850       OOB TJ Turnov         TUR8303    
      53:00        Henych Petr            515132       Slavia Liberec orient VLI6001    
      56:00        Krejčí Jaroslav          8512       OK Jiskra Nový Bor    BOR6302    
      59:00        Francke Michal                      OOB TJ Tat Jablonec n TJN        
      62:00        Přinda Lukáš             8300       Slavia Liberec orient VLI7701    
      65:00        Kořínek Tomáš            7761       OK Jiskra Nový Bor    BOR9007    
      68:00        Picek Jan              416840       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9101    
      71:00        Habán Ivo               53226       Slavia Liberec orient VLI7707    
      74:00        Pavlík Libor             8124       KOB Chemopetrol Litví LIT7605    
      77:00        Švihovský Jaromír      500263       Sportcentr Jičín      SJC8005    
      80:00        Pachner Pavel            8298       Slavia Liberec orient VLI7503    
      83:00        Zuzánek Zdeněk           8255       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5901    
      86:00        Fürst Matouš           436960       TJ Loko Liberec       LLI9603    
      89:00        Pešík Michal          2025338       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7701    
      92:00        Hodboď Jakub             8286       Slavia Liberec orient VLI8500    
      95:00        Burda Matěj            435212       KOB Děčín             LDC9602    
      98:00        Khel Richard           416140       OK Sparta Praha       SCP7500    
     101:00        Horáček Michal         500290       Slavia Liberec orient VLI7700    
     104:00        Janata Martin          888608       Oddíl OB Kotlářka     DKP8306    
     107:00        Zakouřil Tomáš          51726       SOK TJ Turnov         TUV7500    
     110:00        Vakant                              Vakant                           
     113:00        Vakant                              Vakant                           
     116:00        Vakant                              Vakant                           



H21K  (40)         5.7 km   16 K           

      12:00        Rázek Aleš              51602       Slavia Liberec orient VLI7800    
      14:00        Kašpar Ludvík          410399       SK Netopýr Zákupy     ZAK7200    
      16:00        Synek Antonín            7755       OK Doksy              DOK7800    
      18:00        Pesničák Jan             8266       SK SNS Smržovka       SMR7902    
      20:00        Kalenský Pavel           8128       OOB TJ Slavoj Severot SUL7600    
      22:00        Koštejn Vít            888634       OK Doksy              DOK9800    
      24:00        Kučerka Jan              8118       KOB Chemopetrol Litví LIT8002    
      26:00        Němeček Jan             52282       USK Praha             VSP6201    
      28:00        Albl Miloslav          420455       VSK Přírodověda       PVP7605    
      30:00        Karvánek Matouš         52902       OK Jiskra Nový Bor    BOR9006    
      32:00        Karmazín Petr          361986       Slavia Liberec orient VLI4901    
      34:00        Nerad Jaroslav           8108       KOB Chemopetrol Litví LIT9001    
      36:00        Janas Petr             443090       PELL'S MTBO Team      XBM7103    
      38:00        Eiselt Jan             682092       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP8801    
      40:00        Slavík Pavel             9630       TJ Start Náchod       SNA7349    
      42:00        Vlček Petr               8348       KOB Děčín             LDC8700    
      44:00        Pavlík Milan            51231       OK Chrastava          CHA5400    
      46:00        Kučerka David            8105       KOB Chemopetrol Litví LIT8202    
      48:00        Bernášek Jiří           49986       TJ Stadion Nový Bor   STB8101    
      50:00        Hanák Jan                8802       SKOB Slaný            SLA8002    
      52:00        Matějka Lukáš          682083       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP9802    
      54:00        Koštejn Pavel          887931       OK Doksy              DOK7100    
      56:00        Svoboda Jakub          301695       SKOB Roudnice n. L.   ROU9301    
      58:00        Kunc Štěpán           2027223       OOB TJ Tat Jablonec n TJN8449    
      60:00        Kaška Rudolf             8167       OK Chrastava          CHA5500    
      62:00        Synek Marcel             7767       OK Doksy              DOK7600    
      64:00        Večeřa Martin          232508       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9105    
      66:00        Urban Jan              448939       SK Netopýr Zákupy     ZAK8600    
      68:00        Petr Josef               8287       Slavia Liberec orient VLI6300    
      70:00        Stránský Michal         52901       OK Jiskra Nový Bor    BOR8900    
      72:00        Macek Jiří               8107       KOB Chemopetrol Litví LIT8401    
      74:00        Kunc Radovan             8249       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5549    
      76:00        Petr Pavel               8288       Slavia Liberec orient VLI9400    
      78:00        Semík Luboš             52279       SK OK24 Praha         OKP6204    
      80:00        Pavlík Bronislav         8119       KOB Chemopetrol Litví LIT8201    
      82:00        Vakant                              Vakant                           
      84:00        Vakant                              Vakant                           
      86:00        Vakant                              Vakant                           
      88:00        Vakant                              Vakant                           
      90:00        Vakant                              Vakant                           



H35  (13)          5.7 km   16 K           

      98:00        Průša Michal           553437       USK Praha             VSP7310    
     101:00        Balogh Jan            2032176       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7500    
     104:00        Liška Jindřich         682077       SKOB TJ Sokol Kralupy KPY6700    
     107:00        Štěpán Petr             51239       KOB Děčín             LDC7301    
     110:00        Zakouřil Václav         51724       USK Praha             VSP7401    
     113:00        Kvapil Petr              8322       SOK TJ Turnov         TUV7402    
     116:00        Štrait Martin          410393       SK OK24 Praha         OKP7602    
     119:00        Kučera Martin          232901       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6500    
     122:00        Švábek Karel             7735       OOB TJ Turnov         TUR6501    
     125:00        Škorpil Martin        2011900       TJ Jiskra Hořice      HOR5700    
     128:00        Vakant                              Vakant                           
     131:00        Vakant                              Vakant                           
     134:00        Vakant                              Vakant                           



H40  (23)          5.9 km   15 K           

      67:00        Nosek Petr             336778       KrOB Rozmarýn Litoměř DLT6901    
      70:00        Křtěnský Roman           8510       OK Jiskra Nový Bor    BOR7100    
      73:00        Šritr Martin           232388       SOK TJ Turnov         TUV6802    
      76:00        Posselt Martin         232256       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6802    
      79:00        Svoboda Jan              8536       OK Jiskra Nový Bor    BOR7200    
      82:00        Eichler Petr            51385       KOB Kamenický Šenov   KAS6900    
      85:00        Macháček Aleš            8333       JK OB Frýdlant        FYD6400    
      88:00        Mrkvička Jiří         2020748       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7101    
      91:00        Průšek Petr              8486       OK Jiskra Nový Bor    BOR7003    
      94:00        Linka Vladislav          8141       OOB TJ Slavoj Severot SUL5701    
      97:00        Pustai Josef           232643       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6300    
     100:00        Kosina Michal            8517       Six Numbers           NOB7200    
     103:00        Hnízdil Jan            515023       KOB Kamenický Šenov   KAS7100    
     106:00        Pavel Petr             897351       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6806    
     109:00        Sucharda Jiří           51542       OB Jenišovice         JEN5801    
     112:00        Kodejš Zdeněk         2021822       USK Praha             VSP7202    
     115:00        Novotný Dušan          232502       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7002    
     118:00        Žejdlík Michal         682100       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP7001    
     121:00        Fürst Aleš             436961       TJ Loko Liberec       LLI6801    
     124:00        Mencl Miloslav          52277       USK Praha             VSP6505    
     127:00        Vakant                              Vakant                           
     130:00        Vakant                              Vakant                           
     133:00        Vakant                              Vakant                           



H45  (17)          5.1 km   13 K           

       0:00        Pohořalý Dobroslav    2023803       SKOB Roudnice n. L.   ROU6401    
       4:00        Vlček Petr             435220       KOB Děčín             LDC6401    
       8:00        Dobeš Václav           301374       SKOB TJ Sokol Kralupy KPY5701    
      12:00        Dikoš Pavel             50000       OK Jiskra Nový Bor    BOR6003    
      16:00        Picek Jan              416839       OOB TJ Tat Jablonec n TJN6500    
      20:00        Kovář Karel            682080       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6102    
      24:00        Doškář Boris             8490       OK Jiskra Nový Bor    BOR6400    
      28:00        Ježek Ladislav         253372       Slavia Liberec orient VLI4900    
      32:00        Vlk Josef                8336       KOB Děčín             LDC5801    
      36:00        Kovář Boris            899153       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6710    
      40:00        Vydra Ivan               8185       OK Reco Sport         PEN6600    
      44:00        Sobek Pavel             51210       TJ Loko Liberec       LLI6302    
      48:00        Havel Leoš               8964       OOS TJ Spartak Vrchla VRL6401    
      52:00        Bruner Luboš           682114       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6501    
      56:00        Vakant                              Vakant                           
      60:00        Vakant                              Vakant                           
      64:00        Vakant                              Vakant                           



H50  (8)           5.2 km   13 K           

       3:00        Hulha Karel             52927       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP6001    
       6:00        Průcha Miloslav       1958242       OK Jiskra Nový Bor    BOR5800    
       9:00        Vydra Pavel             49998       OK Reco Sport         PEN6200    
      12:00        Hoidekr Pavel           51209       TJ Loko Liberec       LLI5901    
      15:00        Hudský Vlastimil         8214       OOB TJ Turnov         TUR5100    
      18:00        Eiselt Miloš           682076       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP5802    
      21:00        Vakant                              Vakant                           
      24:00        Vakant                              Vakant                           



H55  (9)           3.9 km   13 K           

       2:00        Janata Petr            232507       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5603    
       5:00        Jedlička Miroslav      336709       OB Jenišovice         JEN5301    
       8:00        Riby Andrew             52924       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP5501    
      11:00        Böhm Karel             416833       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5101    
      14:00        Westin Kjell           997861       Porsgrunn                        
      17:00        Pospíšil Jaromír         8346       KOB Děčín             LDC5301    
      20:00        Horák Petr               8262       OOB TJ Tat Jablonec n TJN5602    
      23:00        Vakant                              Vakant                           
      26:00        Vakant                              Vakant                           



H60  (15)          3.9 km   13 K           

      35:00        Bárta Miroslav           7778       OB Jenišovice         JEN5201    
      38:00        Našinec Jiří            49982       TJ Stadion Nový Bor   STB5003    
      41:00        Genderjahn Ludwig        6519       Post SV Dresden                  
      44:00        Kadečka Jiří           411580       OB Jenišovice         JEN5002    
      47:00        Juřina Robert            8332       JK OB Frýdlant        FYD4900    
      50:00        Lusk Karel               8160       OK Chrastava          CHA5002    
      53:00        Pospíšil Jiří            8323       SOK TJ Turnov         TUV4701    
      56:00        Conrad Helmut          501901       USV TU Dresden                   
      59:00        Jakubec Jindřich         8351       OOB TJ Turnov         TUR4801    
      62:00        Babický Tomáš            8890       KrOB Rozmarýn Litoměř DLT5001    
      65:00        Bednařík Libor           8296       Slavia Liberec orient VLI5200    
      68:00        Richtr Jiří              7777       OB Jenišovice         JEN5001    
      71:00        Vakant                              Vakant                           
      74:00        Vakant                              Vakant                           
      77:00        Vakant                              Vakant                           



H65  (9)           3.3 km   11 K           

       1:00        Kraus Jan               51213       TJ Loko Liberec       LLI4501    
       5:00        Nejezchleba Jiří         8235       KOB Kamenický Šenov   KAS4600    
       9:00        Müller Rainer         2222222       USV TU Dresden                   
      13:00        Matoušek Luboš           7741       OOB TJ Liaz Jablonec  LJN4700    
      17:00        Folprecht Eduard        51815       OOB TJ Turnov         TUR4301    
      21:00        Matějů Ivan              7901       Slovan Praha          UVP4600    
      25:00        Zakouřil Václav          8324       SOK TJ Turnov         TUV4302    
      29:00        Vakant                              Vakant                           
      33:00        Vakant                              Vakant                           



H70  (8)           2.4 km   10 K           

       2:00        Úlehla Zdeněk            8552       OK Jiskra Nový Bor    BOR4001    
       5:00        Štrojsa Josef            8230       KOB Kamenický Šenov   KAS4000    
       8:00        Beránek Miroslav         4131       OK Jiskra Nový Bor    BOR3900    
      11:00        Petrželka Pavel         52900       OOB TJ Tat Jablonec n TJN3800    
      14:00        Křtěnský Jaroslav        4132       OK Jiskra Nový Bor    BOR3600    
      17:00        Vakant                              Vakant                           
      20:00        Mašek Pavel              8544       OK Jiskra Nový Bor    BOR3602    
      23:00        Vakant                              Vakant                           



HDR  (61)          3.0 km   5 K            

       0:00        Göttlich Vít             4393       OK Jiskra Nový Bor    BOR0800    
       0:00        Svobodová Tereza         4374       OK Jiskra Nový Bor    BOR0150    
       0:00        Bláhová Daniela                     OK Chrastava          CHA        
       0:00        Brandová Anička                     OK Chrastava          CHA        
       0:00        Danková Alice          331464       OK Chrastava          CHA0650    
       0:00        Houda Lukáš                         OK Chrastava          CHA        
       0:00        Houdová Veronika                    OK Chrastava          CHA        
       0:00        Janoušek Albert                     OK Chrastava          CHA        
       0:00        Klust Jan                           OK Chrastava          CHA        
       0:00        Klustová Tereza                     OK Chrastava          CHA        
       0:00        Kučera Filip                        OK Chrastava          CHA0501    
       0:00        Lusk Zdeněk                         OK Chrastava          CHA0600    
       0:00        Matyáš Vojta                        OK Chrastava          CHA        
       0:00        Pospíšil Jan                        OK Chrastava          CHA        
       0:00        Schmidtová Katka                    OK Chrastava          CHA        
       0:00        Smolová Pavla                       OK Chrastava          CHA        
       0:00        Šťastná Soňa                        OK Chrastava          CHA0550    
       0:00        Štveráková Eliška                   OK Chrastava          CHA        
       0:00        Štveráková Zuzka                    OK Chrastava          CHA        
       0:00        Tomanicová Sofie                    OK Chrastava          CHA0450    
       0:00        Vaner Filip                         OK Chrastava          CHA        
       0:00        Weipert Sigi                        OK Chrastava          CHA        
       0:00        Šírlová Markéta                     OK Chrastava                     
       0:00        Šírlová Zdeňka                      OK Chrastava                     
       0:00        Horna Lukáš                         OK Chrastava                     
       0:00        Lišková Adélka                      OK Chrastava                     
       0:00        Hejcmanová Monika                   OK Chrastava                     
       0:00        Synková Bára             4381       OK Doksy              DOK        
       0:00        Zabořilová Anna          7776       OB Jenišovice         JEN0951    
       0:00        Riby Philip            897359       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0702    
       0:00        Šašek Jakub                         OOB TJ Lokomotiva Tep LTP        
       0:00        Šašek Jan                           OOB TJ Lokomotiva Tep LTP        
       0:00        Šašek Jan               52918       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0301    
       0:00        Šašek Jakub             52916       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP0801    
       0:00        Štrait Vilém                        SK OK24 Praha         OKP0700    
       0:00        Dolejší Jan            438039       TJ Stadion Nový Bor   STB0601    
       0:00        Jakoubková Anna        682369       TJ Stadion Nový Bor   STB0498    
       0:00        Mašková Lucka          682368       TJ Stadion Nový Bor   STB        
       0:00        Kalenský Tomáš          51134       OOB TJ Slavoj Severot SUL        
       0:00        Baloghová Mile                      OOB TJ Tat Jablonec n TJN0750    
       0:00        Dejnožka Martin       2035718       OOB TJ Tat Jablonec n TJN0600    
       0:00        Míka Bertík                         OOB TJ Tat Jablonec n TJN        
       0:00        Pavlová Lenka                       OOB TJ Tat Jablonec n TJN        
       0:00        Rokos Marek                         OOB TJ Tat Jablonec n TJN0500    
       0:00        Hájková Tereza         888626       SOK TJ Turnov         TUV        
       0:00        Mellanová Judita       411591       SOK TJ Turnov         TUV0559    
       0:00        Habán Oliver            49333       Slavia Liberec orient VLI0600    
       0:00        Martanová Lea         2043610       Slavia Liberec orient VLI0555    
       0:00        Přinda Jan               8299       Slavia Liberec orient VLI0803    
       0:00        Rázková Helena                      Slavia Liberec orient VLI0651    
       0:00        Hejnová Barbora                     USK Praha             VSP0851    
       0:00        Mencl Josef           2021850       USK Praha             VSP0602    
       0:00        Zakouřilová Klára     2032113       USK Praha             VSP0850    
       0:00        Kašpar Vojtěch         448931       SK Netopýr Zákupy     ZAK0400    
       0:00        Kašpar Štěpán          448932       SK Netopýr Zákupy     ZAK0401    
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           



P2  (33)           2.4 km   7 K            

       0:00        Göttlichová Jitka        8448       OK Jiskra Nový Bor    BOR6752    
       0:00        Janoušková Iveta         8431       OK Jiskra Nový Bor    BOR7457    
       0:00        Průchová Elena         205615       OK Jiskra Nový Bor    BOR6850    
       0:00        Danko Tomáš            436410       OK Chrastava          CHA        
       0:00        Hradecká Andrea        436431       OK Chrastava          CHA        
       0:00        Krupková Dana          436430       OK Chrastava          CHA        
       0:00        Koštejnová Ladisla       7766       OK Doksy              DOK        
       0:00        Koštejnová Adéla         7771       OK Doksy              DOK0152    
       0:00        Burdová Simona         440493       KOB Děčín             LDC6851    
       0:00        Balcarová Alena       1398994       TJ Loko Liberec       LLI7150    
       0:00        Riby Kateřina          342046       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP7252    
       0:00        Šašek Jan              420419       OOB TJ Lokomotiva Tep LTP        
       0:00        Vydrová Anna             8180       OK Reco Sport         PEN9850    
       0:00        Voborská Jana           51582       SK Praga              PGP8454    
       0:00        Dolejší Miloš           52906       TJ Stadion Nový Bor   STB6701    
       0:00        Pavlová Irena                       OOB TJ Tat Jablonec n TJN        
       0:00        Tkáč Jan              2027227       OOB TJ Tat Jablonec n TJN        
       0:00        HÁJKOVÁ MAGDALENA      411519       SOK TJ Turnov         TUV        
       0:00        Hladíková Jana         411598       SOK TJ Turnov         TUV        
       0:00        Sokolářová Jitka       411516       SOK TJ Turnov         TUV        
       0:00        Hejna Vladimír                      USK Praha             VSP7404    
       0:00        Kodejšová Alena                     USK Praha             VSP7152    
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           



P4  (22)           4.4 km   12 K           

       0:00        Spejchal Petr            8472       OK Jiskra Nový Bor    BOR7512    
       0:00        Moutvička Ondřej         8125       KOB Chemopetrol Litví LIT8301    
       0:00        Košek Ladislav         410732       TJ Loko Liberec       LLI5903    
       0:00        Dejnožka Jiří         2027225       OOB TJ Tat Jablonec n TJN7503    
       0:00        Horák Martin          2032173       OOB TJ Tat Jablonec n TJN9603    
       0:00        Vitebský Mirek        1398973       OOB TJ Tat Jablonec n TJN        
       0:00        HÁJEK JAN              411380       SOK TJ Turnov         TUV        
       0:00        MELLAN MARTIN          411348       SOK TJ Turnov         TUV        
       0:00        Menclová Silvie         51749       USK Praha             VSP7050    
       0:00        Blín Oldřich                        Ner Neregistrovaní               
       0:00        Král Luděk             981831       Ner Neregistrovaní               
       0:00        Kužel Jiří                          Ner Neregistrovaní               
       0:00        Hejl Jakub             889298       AVP UJEP                         
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           
       0:00        Vakant                              Vakant                           



Einstellung der sprache: Česky, English   Všechna práva vyhrazena!!!   © Lukáš Ježek, 2004