Grafika
Startliste
Klassenstartliste

Pohár 2012 - 13.10.2012 - RynolticeMi 10.10.2012 23:22
Klubová startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2005

Jméno              Kategorie         RN     SI průk.         Start 


1   Magnus Orienteering   CZ  

Hrobařová Lenka    D21L                         9482          7:00 



2   OK Jiskra Nový Bor    CZ  

Bartoňová Marie    D55                          8433         32:00 
Beránek Miroslav   H70                          4131          8:00 
Birnbaum Adam      H14                          4378          1:00 
Dikoš Pavel        H45                         50000         12:00 
Doškář Boris       H45                          8490         24:00 
Göttlich Vít       HDR                          4393          0:00 
Göttlichová Jitka  P2                           8448          0:00 
Janoušek Slávek    H10                          4360          8:00 
Janoušková Iveta   P2                           8431          0:00 
Janoušková Lucie   D14                          4357         19:00 
Jedličková Zdena   D50                          8467        105:00 
Jeřábková Ema      D14                          4363         59:00 
Jeřábková Nina     D12                          4366        105:00 
Jeřábková Tereza   D35                          8438         57:00 
Kameník David      H12                          4364         30:00 
Kameníková Kateřin D21K                         8441         18:00 
Karvánek Matouš    H21K                        52902         30:00 
Kašpar Ludvík      H14                        331399         28:00 
Kořínek Tomáš      H21L                         7761         65:00 
Kosina Matouš      H14                          4361         34:00 
Krafková Ita       D50                          8539        121:00 
Krejčí Jaroslav    H21L                         8512         56:00 
Křtěnská Leontina  D65                          8549        117:00 
Křtěnský Jaroslav  H70                          4132         14:00 
Křtěnský Roman     H40                          8510         70:00 
Kubátová Ivana     D50                          8464        113:00 
Kubec Jan          H12                          4380         63:00 
Mareš Vít          H14                          4370         10:00 
Marešová Pavlína   D45                          8465         45:00 
Mašek Pavel        H70                          8544         20:00 
Nehasil David      H21L                       995805         47:00 
Nováková Lucie     D14                          4368         35:00 
Průcha Miloslav    H50                       1958242          6:00 
Průchová Elena     P2                         205615          0:00 
Průšek Petr        H40                          8486         91:00 
Spejchal Petr      P4                           8472          0:00 
Staňa Ondřej       H10                          4377         20:00 
Staňová Karolína   D14                          4367         75:00 
Stránský Michal    H21K                        52901         70:00 
Svoboda Jan        H40                          8536         79:00 
Svobodová Lucie    D40                          8519         75:00 
Svobodová Tereza   HDR                          4374          0:00 
Šípová Soňa        D50                        232182        129:00 
Tománek Josef      H12                          4373         39:00 
Úlehla Zdeněk      H70                          8552          2:00 
Úlehlová Ivana     D55                          8553         50:00 
Ullrich Jakub      H14                          4359         19:00 
Vávra Pavel        H12                          4369          6:00 



3   OK Chrastava          CZ  

Bláhová Daniela    HDR                                        0:00 
Bradnová Věra      D50                          8168        109:00 
Brand Adam         H10L                       436417         40:00 
Brandová Anička    HDR                                        0:00 
Danko Štěpán       H10L                         8173         49:00 
Danko Tomáš        P2                         436410          0:00 
Danková Alice      HDR                        331464          0:00 
Hejcmanová Monika  HDR                                        0:00 
Horna Lukáš        HDR                                        0:00 
Houda Lukáš        HDR                                        0:00 
Houdová Veronika   HDR                                        0:00 
Hradecká Andrea    P2                         436431          0:00 
Hradecký Ondra     H14                        436449         25:00 
Husák Martin       H10L                       436428         22:00 
Janoušek Albert    HDR                                        0:00 
Kaška Rudolf       H21K                         8167         60:00 
Klust Jan          HDR                                        0:00 
Klustová Tereza    HDR                                        0:00 
Krupka Štěpán      H10L                         4213         31:00 
Krupková Dana      P2                         436430          0:00 
Kučera Filip       HDR                                        0:00 
Lišková Adélka     HDR                                        0:00 
Lusk Karel         H60                          8160         50:00 
Lusk Zdeněk        HDR                                        0:00 
Lusková Olga       D55                          8170         56:00 
Matyáš Vojta       HDR                                        0:00 
Pavlík Milan       H21K                        51231         44:00 
Pospíšil Jan       HDR                                        0:00 
Rajn Filip         H12                        436414          3:00 
Růžičková Vendy    D12                          4666         93:00 
Říhová Eliška      D10L                         8181         76:00 
Schmidtová Katka   HDR                                        0:00 
Smolová Pavla      HDR                                        0:00 
Ševčíková Alena    D55                          8165         41:00 
Šírlová Markéta    HDR                                        0:00 
Šírlová Zdeňka     HDR                                        0:00 
Šťastná Soňa       HDR                                        0:00 
Štveráková Eliška  HDR                                        0:00 
Štveráková Zuzka   HDR                                        0:00 
Tomanicová Sofie   HDR                                        0:00 
Vaner Filip        HDR                                        0:00 
Weipert Sigi       HDR                                        0:00 



4   Oddíl OB Kotlářka     CZ  

Janata Martin      H21L                       888608        104:00 
Janatová Lucie     D21L                         9785          4:00 



5   KrOB Rozmarýn Litoměř CZ  

Babický Tomáš      H60                          8890         62:00 
Nosek Petr         H40                        336778         67:00 
Reisingerová Marti D40                        236061         69:00 



6   OK Doksy              CZ  

Charousková Lucie  D18                          7759         61:00 
Koštejn Pavel      H21K                       887931         54:00 
Koštejn Vít        H21K                       888634         22:00 
Koštejnová Adéla   P2                           7771          0:00 
Koštejnová Ladisla P2                           7766          0:00 
Meduna Jakub       H12                          7769          0:00 
Synek Antonín      H12                          7758         33:00 
Synek Antonín      H21K                         7755         16:00 
Synek Marcel       H21K                         7767         62:00 
Synková Bára       HDR                          4381          0:00 
Synková Petra      D21K                         7773         15:00 



7   JK OB Frýdlant        CZ  

Brož Dominik       H14                          8327          7:00 
Čabanová Tereza    D10L                                      91:00 
Juřina Robert      H60                          8332         47:00 
Macháček Aleš      H40                          8333         85:00 
Macháčková Tereza  D12                         49994        102:00 
Machovič Jan       H14                                       16:00 



8   TJ Jiskra Hořice      CZ  

Škorpil Martin     H35                       2011900        125:00 



9   OB Jenišovice         CZ  

Bárta Miroslav     H60                          7778         35:00 
Havlová Jaroslava  D55                          4631         44:00 
Jedlička Miroslav  H55                        336709          5:00 
Kadečka Adam       H16                        411527          7:00 
Kadečka Jiří       H60                        411580         44:00 
Kadečková Jana     D55                        411563         35:00 
Kočvara Oldřich    H16                          7786         31:00 
Richtr Jiří        H60                          7777         68:00 
Sucharda Jiří      H40                         51542        109:00 
Zabořil Ondra      H10                          7780         29:00 
Zabořil Vojta      H12                         51543         15:00 
Zabořilová Anna    HDR                          7776          0:00 



10  KOB Kamenický Šenov   CZ  

Eichler Petr       H40                         51385         82:00 
Eichlerová Jana    D40                          8229         93:00 
Hnízdil Jan        H40                        515023        103:00 
Hnízdil Matěj      H10L                        51382         13:00 
Klímová Jitka      D55                          8166         47:00 
Nejezchleba Jiří   H65                          8235          5:00 
Nejezchlebová Věra D65                         51384        102:00 
Štrojsa Josef      H70                          8230          5:00 
Štrojsová Jaroslav D65                          8228        111:00 



11  SKOB TJ Sokol Kralupy CZ  

Dobeš Václav       H45                        301374          8:00 
Liška Jindřich     H35                        682077        104:00 
Lišková Hana       D14                        682095         27:00 



12  KOB Děčín             CZ  

Burda Matěj        H21L                       435212         95:00 
Burdová Adéla      D21L                       434894         10:00 
Burdová Simona     P2                         440493          0:00 
Nehasil Vladislav  H21L                       505131         32:00 
Nehasilová Zuzana  D21L                       347864         34:00 
Pospíšil Jaromír   H55                          8346         17:00 
Pospíšilová Jana   D65                        232341        108:00 
Štěpán Petr        H35                         51239        107:00 
Vlček Petr         H21K                         8348         42:00 
Vlček Petr         H45                        435220          4:00 
Vlčková Jindra     D45                          8347         53:00 
Vlčková Klára      D20                         53554         54:00 
Vlk Josef          H45                          8336         32:00 



13  KOB Chemopetrol Litví CZ  

Kučerka David      H21K                         8105         46:00 
Kučerka Jan        H21K                         8118         24:00 
Macek Jiří         H21K                         8107         72:00 
Moutvička Ondřej   P4                           8125          0:00 
Nerad Jaroslav     H21K                         8108         34:00 
Neradová Alena     D21L                       886283         13:00 
Neradová Alena     D55                          8110         59:00 
Neradová Eva       D21K                         8115         30:00 
Pavlík Bronislav   H21K                         8119         80:00 
Pavlík Libor       H21L                         8124         74:00 
Pavlík Matěj       H10L                         8112         34:00 
Pavlík Ondřej      H12                          8106         57:00 
Pavlíková Jitka    D21K                         8113          0:00 
Pavlíková Klárka   D21K                         8111         21:00 



14  OOB TJ Liaz Jablonec  CZ  

Matoušek Luboš     H65                          7741         13:00 
Matoušková Marie   D55                          7742         53:00 



15  TJ Loko Liberec       CZ  

Balcarová Alena    P2                        1398994          0:00 
Balcarová Barča    D16                        434595         67:00 
Burgr Honza        H10                         51202         17:00 
Fürst Aleš         H40                        436961        121:00 
Fürst Matouš       H21L                       436960         86:00 
Fürstová Anna      D14                                       31:00 
Fürstová Katka     D40                       2032126         96:00 
Hoidekr Pavel      H50                         51209         12:00 
Hoidekrová Lucie   D18                        410734         67:00 
Hořák Jaroslav     H12                       2032134         45:00 
Hořáková Petra     D40                          8547        117:00 
Košek Ladislav     P4                         410732          0:00 
Košková Anička     D18                       1398995         55:00 
Košková Vlasta     D45                        410719         61:00 
Kraus Jan          H65                         51213          1:00 
Krausová Hana      D14                         51211          3:00 
Krausová Marie     D65                         51214         99:00 
Labská Bohuslava   D40                        428281         84:00 
Labská Karolína    D14                        428206         15:00 
Labský Jan         H16                        428203         13:00 
Lettlová Michaela  D16                         52899         52:00 
Marek Jakub        H12                          8546          9:00 
Sobek Pavel        H45                         51210         44:00 
Žihlová Anna       D14                        428241         47:00 
Žihlová Lucie      D40                        434597        105:00 



16  OOB TJ Lokomotiva Tep CZ  

Bruner Luboš       H45                        682114         52:00 
Clark Oskar Willia H12                        420417         51:00 
Eiselt Jan         H21K                       682092         38:00 
Eiselt Miloš       H50                        682076         18:00 
Gilich Kryštof     H12                        232908         42:00 
Hulha Karel        H50                         52927          3:00 
Hulha Lukáš        H18                        682116         80:00 
Kovář Boris        H45                        899153         36:00 
Kovář Karel        H45                        682080         20:00 
Kovářová Alena     D45                        232914         85:00 
Kovářová Lenka     D16                        682088         58:00 
Kučera Martin      H35                        232901        119:00 
Matějka Lukáš      H21K                       682083         52:00 
Matějková Martina  D40                        420454         90:00 
Matějková Zuzana   D14                        420453         11:00 
Pavel Petr         H40                        897351        106:00 
Pavlová Martina    D12                         52925         99:00 
Riby Andrew        H55                         52924          8:00 
Riby Kateřina      P2                         342046          0:00 
Riby Philip        HDR                        897359          0:00 
Riby Rose          D12                        887611         81:00 
Riby Thomas        H10                        897367         11:00 
Šašek Jakub        HDR                                        0:00 
Šašek Jakub        HDR                         52916          0:00 
Šašek Jan          HDR                                        0:00 
Šašek Jan          HDR                         52918          0:00 
Šašek Jan          P2                         420419          0:00 
Žejdlík Michal     H40                        682100        118:00 
Žejdlíková Karolín D14                        232494         63:00 



17  Six Numbers           CZ  

Kosina Michal      H40                          8517        100:00 



18  SK OK24 Praha         CZ  

Němečková Jarmila  D45                         51677         73:00 
Nováková Irena     D45                        236111         49:00 
Semík Luboš        H21K                        52279         78:00 
Semíková Iva       D40                       2035702        111:00 
Štrait Martin      H35                        410393        116:00 
Štrait Vilém       HDR                                        0:00 
Štraitová Jitka    D35                         51672         69:00 



19  OK Reco Sport         CZ  

Kábrtová Iva       D45                        232387         81:00 
Vydra Ivan         H45                          8185         40:00 
Vydra Pavel        H50                         49998          9:00 
Vydrová Anna       P2                           8180          0:00 
Vydrová Zuzana     D10                        230719         53:00 



20  SK Praga              CZ  

Janas Adam         H10L                      2042550         64:00 
Janas Petr         H10                        446439         35:00 
Šedivý Jan         H21L                       515404         38:00 
Voborská Jana      P2                          51582          0:00 



21  VSK Přírodověda       CZ  

Albl Miloslav      H21K                       420455         28:00 
Alblová Lucie      D21K                       420448         27:00 



22  SKOB Roudnice n. L.   CZ  

Ekrtová Vendula    D35                         51436         87:00 
Kyselová Jana      D40                       2043619         87:00 
Kyselová Nela      D14                        434804         55:00 
Pohořalá Anna      D14                       2023953         67:00 
Pohořalá Karolína  D40                       2023951        102:00 
Pohořalý Dobroslav H45                       2023803          0:00 
Pohořalý Hugo      H12                       2023957         12:00 
Svoboda Jakub      H21K                       301695         56:00 
Svobodová Lenka    D45                       2043618         41:00 



23  OK Sparta Praha       CZ  

Khel Richard       H21L                       416140         98:00 
Kuc David          H10L                      1007532         67:00 
Kuc Radim          H10L                                      61:00 
Zavadilová Naďa    D55                        336750         62:00 



24  Sportcentr Jičín      CZ  

Škorpilová Jana    D35                        211303         45:00 
Švihovský Jaromír  H21L                       500263         77:00 



25  SK SNS Smržovka       CZ  

Pesničák Jan       H21K                         8266         18:00 



26  TJ Start Náchod       CZ  

Slavík Pavel       H21K                         9630         40:00 



27  TJ Stadion Nový Bor   CZ  

Bernášek Jiří      H21K                        49986         48:00 
Bernášková Petra   D21L                        49987         22:00 
Dolejší Jan        HDR                        438039          0:00 
Dolejší Kateřina   D12                        434808         87:00 
Dolejší Miloš      P2                          52906          0:00 
Horák Vojtěch      H12                         52907         60:00 
Jakoubková Anna    HDR                        682369          0:00 
Kučerková Romana   D21K                        49983         24:00 
Mašek Matěj        H10L                       446338         55:00 
Mašková Lucka      HDR                        682368          0:00 
Našinec Jiří       H60                         49982         38:00 
Průšková Tereza    D10L                       446324         73:00 
Šilar Adam         H12                        446362         24:00 



28  OOB TJ Slavoj Severot CZ  

Kalenský Pavel     H21K                         8128         20:00 
Kalenský Tomáš     HDR                         51134          0:00 
Linka Vladislav    H40                          8141         94:00 
Linková Alena      D35                          8142         81:00 
Linková Kateřina   D20                          8131         51:00 



29  Tempo Praha           CZ  

Městková Eva       D60                         51647         74:00 



30  OOB TJ Tat Jablonec n CZ  

Adamec Martin      H12                       2045202         27:00 
Balogh Jan         H35                       2032176        101:00 
Baloghová Lída     D12                       2027211         96:00 
Baloghová Mile     HDR                                        0:00 
Böhm Karel         H55                        416833         11:00 
Böhmová Eva        D55                        232515         38:00 
Budská Anna        D10                                       71:00 
Dejnožka Jiří      P4                        2027225          0:00 
Dejnožka Martin    HDR                       2035718          0:00 
Dejnožka Vojtěch   H10                       2027224          2:00 
Francke Michal     H21L                                      59:00 
Hájek Vojtěch      H18                       2027204         92:00 
Horák Martin       P4                        2032173          0:00 
Horák Petr         H55                          8262         20:00 
Horák Tomáš        H10L                                      16:00 
Janata Petr        H55                        232507          2:00 
Janeček Mirek      H14                       2027208         22:00 
Kobr Tomáš         H21L                      1969696         41:00 
Krpatová Klára     D21L                       416846         25:00 
Kunc Radovan       H21K                         8249         74:00 
Kunc Štěpán        H21K                      2027223         58:00 
Kuncová Jiřina     D45                          8257         69:00 
Lejsková Barbora   D14                        361924         51:00 
Lejsková Irena     D10L                                      79:00 
Míka Bertík        HDR                                        0:00 
Mrkvička Jiří      H40                       2020748         88:00 
Novák Filip        H14                       2027217          4:00 
Nováková Marie     D10                                       56:00 
Novotný Dušan      H40                        232502        115:00 
Novotný Marek      H14                        232325         13:00 
Pavel Martin       H12                       2045201         18:00 
Pavlová Irena      P2                                         0:00 
Pavlová Lenka      HDR                                        0:00 
Pešík Michal       H21L                      2025338         89:00 
Petrželka Pavel    H70                         52900         11:00 
Picek Jan          H21L                       416840         68:00 
Picek Jan          H45                        416839         16:00 
Picek Štěpán       H18                       1302800         84:00 
Picková Helena     D40                        416843        123:00 
Posselt Martin     H18                        232512         76:00 
Posselt Martin     H40                        232256         76:00 
Posseltová Romana  D40                        410359         99:00 
Pustai David       H20                        232645          0:00 
Pustai Josef       H40                        232643         97:00 
Pustaiová Romana   D40                        434578        114:00 
Pustaiová Zuzana   D16                        331527         49:00 
Rokos Marek        HDR                                        0:00 
Rokos Michal       H12                       2027215         36:00 
Rýdlová Adéla      D12                       2035701        108:00 
Rydlová Magda      D40                          7726         81:00 
Rýdlová Magdaléna  D10                       2035725         65:00 
Řehoř Vojta        H10L                                      43:00 
Tkáč Jan           P2                        2027227          0:00 
Tkáč Matěj         H10L                      2027207         58:00 
Vančura Martin     H21L                        51234         29:00 
Vaniš Ondřej       H18                       2027205        100:00 
Večeřa Martin      H21K                       232508         64:00 
Večeřová Ivana     D45                        232618         57:00 
Vitebská Eliška    D10                       1398987         50:00 
Vitebský Lukáš     H10                       1398971         26:00 
Vitebský Mirek     P4                        1398973          0:00 
Vokurková Marta    D21K                       253111         12:00 
Zappe Nicholas     H12                       2027206         48:00 
Zuzánek Zdeněk     H21L                         8255         83:00 
Zuzánková Růžena   D40                          8256         72:00 



31  OOB TJ Turnov         CZ  

Dlabaja Tomáš      H21L                       500850         50:00 
Folprecht Eduard   H65                         51815         17:00 
Folprechtová Marie D65                          8212        105:00 
Hudský Vlastimil   H50                          8214         15:00 
Jakubec Jindřich   H60                          8351         59:00 
Kohlová Monika     D16                        231929         55:00 
Krafková Lucie     D21L                       876522         31:00 
Linková Alena      D16                         51537         64:00 
Linková Iva        D35                         51809         63:00 
Linková Lucie      D10                       2032102         68:00 
Rychlá Kateřina    D12                        995842         84:00 
Sedláčková Martina D21L                        53816         16:00 
Šlézrová Eva       D65                          8211        114:00 
Švábek Karel       H35                          7735        122:00 
Švábková Anna      D20                          7712         57:00 
Švábková Šárka     D45                          7724         65:00 



32  SOK TJ Turnov         CZ  

HÁJEK JAN          P4                         411380          0:00 
Hájek Kryštof      H10                        886280         32:00 
HÁJKOVÁ MAGDALENA  P2                         411519          0:00 
Hájková Tereza     HDR                        888626          0:00 
Hladík Jan         H12                        411538         21:00 
Hladíková Jana     P2                         411598          0:00 
Jirman Filip       H10                        231522         14:00 
Kvapil Petr        H35                          8322        113:00 
Kvapilová Lenka    D21K                         7707          3:00 
Mellan Jonáš       H10                        888622          5:00 
MELLAN MARTIN      P4                         411348          0:00 
Mellanová Judita   HDR                        411591          0:00 
Pospíšil Jiří      H60                          8323         53:00 
Sokolář Ondra      H16                        411412         25:00 
Sokolářová Jitka   P2                         411516          0:00 
Sokolářová Šárka   D14                        411616          7:00 
Šritr Martin       H40                        232388         73:00 
Šritrová Lenka     D10                         51808         62:00 
Thoř Tomáš         H14                          2674         31:00 
Thořová Markéta    D14                        411521         39:00 
Zakouřil Tomáš     H21L                        51726        107:00 
Zakouřil Václav    H65                          8324         25:00 
Zakouřilová Kamila D21K                        52370          9:00 



33  Slovan Praha          CZ  

Matějů Ivan        H65                          7901         21:00 
Matějů Ladislava   D65                          7999        120:00 



34  Slavia Liberec orient CZ  

Bednařík Libor     H60                          8296         65:00 
Bednaříková Olga M D60                          8309         78:00 
Doubková Petra     D14                        426323         71:00 
Habán Ivo          H21L                        53226         71:00 
Habán Oliver       HDR                         49333          0:00 
Heczková Bohdana   D21L                         7752         19:00 
Henych Petr        H21L                       515132         53:00 
Henychová Zuzana   D21L                         9061         37:00 
Hodboď Jakub       H21L                         8286         92:00 
Horáček Michal     H21L                       500290        101:00 
Horáčková Kateřina D21K                         4211          6:00 
Hyxová Radka       D21L                      2032117          1:00 
Ježek Ladislav     H45                        253372         28:00 
Karmazín Petr      H21K                       361986         32:00 
Karmazínová Ivana  D60                         51216         70:00 
Martan Jiří        H21L                         8129         26:00 
Martanová Elin     D12                       2043603         78:00 
Martanová Lea      HDR                       2043610          0:00 
Matějů Kateřina    D21L                       336783         28:00 
Novotný Jaromír    H10L                                      52:00 
Pachner Pavel      H21L                         8298         80:00 
Pachnerová Jarosla D60                          8283         86:00 
Petr Josef         H21K                         8287         68:00 
Petr Pavel         H21K                         8288         76:00 
Poloprutská Klára  D16                         49954         61:00 
Poloprutská Lucie  D14                         49951         43:00 
Poloprutský Tomáš  H21L                        51227         44:00 
Přinda Jan         HDR                          8299          0:00 
Přinda Lukáš       H21L                         8300         62:00 
Rázek Aleš         H21K                        51602         12:00 
Rázková Eva        D35                          8295         93:00 
Rázková Helena     HDR                                        0:00 
Znojemský Jiří     H21L                        49970         35:00 



35  OOS TJ Spartak Vrchla CZ  

Havel Leoš         H45                          8964         48:00 
Havlová Katka      D10L                         9004         82:00 
Havlová Klára      D12                        232638         90:00 



36  USK Praha             CZ  

Hejna Igor         H10L                                      46:00 
Hejna Viktor       H10L                                      19:00 
Hejna Vladimír     P2                                         0:00 
Hejnová Barbora    HDR                                        0:00 
Kodejš Ondřej      H10L                      2021827         37:00 
Kodejš Zdeněk      H40                       2021822        112:00 
Kodejšová Alena    P2                                         0:00 
Kodejšová Markéta  D10L                      2021828         85:00 
Mencl Josef        HDR                       2021850          0:00 
Mencl Miloslav     H40                         52277        124:00 
Menclová Silvie    P4                          51749          0:00 
Městka Václav      H10L                       416121         10:00 
Městková Kateřina  D35                         51746         75:00 
Němeček Jan        H21K                        52282         26:00 
Průša Dominik      H10                       2032107         23:00 
Průša Kryštof      H12                       2020707         54:00 
Průša Michal       H35                        553437         98:00 
Průšová Markéta    D40                         53160        108:00 
Štraitová Jolana   D10                       2021830         59:00 
Zakouřil Matyáš    H10L                       232616         28:00 
Zakouřil Václav    H35                         51724        110:00 
Zakouřilová Helena D35                        232401         51:00 
Zakouřilová Klára  HDR                       2032113          0:00 



37  PELL'S MTBO Team      CZ  

Barbora Janasova   D40                                       66:00 
Janas Petr         H21K                       443090         36:00 



38  SK Netopýr Zákupy     CZ  

Kašpar Ludvík      H21K                       410399         14:00 
Kašpar Štěpán      HDR                        448932          0:00 
Kašpar Vojtěch     HDR                        448931          0:00 
Kašparová Marie    D40                        219333        120:00 
Urban Jan          H21K                       448939         66:00 



39  SG Süd Zittau         D   

Wagner Martina     D45                          6502         77:00 



40  SKOB Slaný            CZ  

Hanák Jan          H21K                         8802         50:00 



50  Ner Neregistrovaní    CZ  

Blín Oldřich       P4                                         0:00 
Král Luděk         P4                         981831          0:00 
Kužel Jiří         H10L                                      25:00 
Kužel Jiří         P4                                         0:00 
Kuželová Adéla     D10L                                      88:00 



100 USV TU Dresden        D   

Conrad Helmut      H60                        501901         56:00 
Grätzsch Markus    H16                        411576         19:00 
Leideck Heike      D50                        620713        117:00 
Müller Rainer      H65                       2222222          9:00 
Salzmann Heinrich  H16                        411440          1:00 



101 Post SV Dresden       D   

Genderjahn Ludwig  H60                          6519         41:00 



102 Porsgrunn             NOR 

Westin Emilie      D14                        997892         23:00 
Westin Kjell       H55                        997861         14:00 
Westin Lenka       D40                        997811         78:00 



103 AVP UJEP                  

Hejl Jakub         P4                         889298          0:00 



Einstellung der sprache: Česky, English   Všechna práva vyhrazena!!!   © Lukáš Ježek, 2004