Grafika
Startovka
Zobrazit klubovou startovku
Chrastavský pohárek 2011čt 29.9.2011 23:05
Startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

      Start Jméno                           Čip Text2      Klub                         


D10  (15)          1.8 km  70 m   5 K      

      38:00 Novotná Viktorka             425591 TJN0250    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      41:00 Dolejší Kateřina             434808 STB0199    STB TJ Stadion Nový Bor      
      44:00 Šritrová Lenka                51805 TUV0252    TUV SOK TJ Turnov            
      47:00 Linková Lucie                  4424 TUR0251    TUR OOB TJ Turnov            
      50:00 Vakant                                         Vakant                       
      53:00 Baloghová Lidunka           2027211 TJN0150    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      56:00 Boskovská Tereza               7759 DOK0250    DOK OK Doksy                 
      59:00 Rýdlová Magdaléna              7750 TJN0251    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      62:00 Matějková Zuzana              52923 LTP0153    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      65:00 Jeřábková Nina                 4366 BOR0151    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      68:00 Nováková Štěpánka              4381 DOK0150    DOK OK Doksy                 
      71:00 Rýdlová Adéla                  7719 TJN0151    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      74:00 Pavlová Martina               52925 LTP0151    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      77:00 Vakant                                         Vakant                       
      80:00 Vakant                                         Vakant                       



D10L  (5)          3.3 km  85 m   5 K      

       3:00 Vitebská Eliška                4419 TJN0350    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
       9:00 Martanová Elin                 8126 VLI0252    VLI Slavia Liberec orienteer 
      15:00 Budská Anna                    4421 TJN        TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      21:00 Vakant                                         Vakant                       
      27:00 Vakant                                         Vakant                       



D12  (14)          2.3 km  85 m   8 K      

      58:00 Barbora Lejsková             361924 TJN0051    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      61:00 Riby Rose                    887611 LTP0051    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      64:00 Řezáčová Veronika              4365 BOR9950    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      67:00 Macháčková Barbora            49994 FYD0051    FYD Jizerský klub OB Frýdlan 
      70:00 Kubecová Kateřina            303919 STB9999    STB TJ Stadion Nový Bor      
      73:00 Sokolářová Šárka             411616 TUV9951    TUV SOK TJ Turnov            
      76:00 Poloprutská Lucie             49951 VLI9950    VLI Slavia Liberec orienteer 
      79:00 Hájková Anna                   7782 JEN0051    JEN OB Jenišovice            
      82:00 Thořová Markéta              411521 TUV9952    TUV SOK TJ Turnov            
      85:00 Janoušková Lucie               4356 BOR9954    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      88:00 Žejdlíková Karolína          232494 LTP9950    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      91:00 Jeřábková Ema                  4363 BOR9957    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      94:00 Vakant                                         Vakant                       
      97:00 Vakant                                         Vakant                       



D14  (16)          2.3 km  85 m   10 K     

       0:00 Doubková Petra               426323 VLI9853    VLI Slavia Liberec orienteer 
       6:00 Žihlová Anna                 428241 LLI9852    LLI TJ Loko Liberec          
      12:00 Schmidtová Tereza            888638 TUR9854    TUR OOB TJ Turnov            
      18:00 Kohoutová Barbora              4362 BOR9850    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      24:00 Kohlová Monika               231929 TUR9756    TUR OOB TJ Turnov            
      30:00 Krausová Hana                 51211 LLI9853    LLI TJ Loko Liberec          
      36:00 Macháčková Eliška             49995 FYD9851    FYD Jizerský klub OB Frýdlan 
      42:00 Hudská Ludmila               232726 TUR9851    TUR OOB TJ Turnov            
      48:00 Poloprutská Klára             49954 VLI9750    VLI Slavia Liberec orienteer 
      54:00 Nováková Lucie                 4368 BOR9854    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      60:00 Linková Alena                 51537 TUR9751    TUR OOB TJ Turnov            
      66:00 Labská Karolína              428206 LLI9952    LLI TJ Loko Liberec          
      72:00 Kameníková Andrea              6885 BOR9751    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      78:00 Roškotová Lucie               51539 TUR9753    TUR OOB TJ Turnov            
      84:00 Vakant                                         Vakant                       
      90:00 Vakant                                         Vakant                       



D16  (4)           2.7 km  85 m   11 K     

       5:00 Kovářová Lenka               232915 LTP9750    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      11:00 Gotvaldová Dominika            8443 BOR9551    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      17:00 Pustaiová Zuzana             331527 TJN9650    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      23:00 Vakant                                         Vakant                       



D18  (3)           3.9 km  150 m   12 K    

       3:00 Hoidekrová Lucie             410734 LLI9552    LLI TJ Loko Liberec          
       9:00 Vakant                                         Vakant                       
      15:00 Vakant                                         Vakant                       



D20  (2)           3.7 km  150 m   15 K    

       1:00 Žitná Jana                    49973 SMB9251    SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boles 
       4:00 Vakant                                         Vakant                       



D21K  (10)         3.7 km  150 m   15 K    

      55:00 Štičková Anna                253131 LLI9651    LLI TJ Loko Liberec          
      58:00 Kameníková Kateřina            8441 BOR7758    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      61:00 Šilhánová Anna              2032177 VLI8151    VLI Slavia Liberec orienteer 
      64:00 Vakant                                         Vakant                       
      67:00 Vakant                                         Vakant                       
      70:00 Vakant                                         Vakant                       
      73:00 Vakant                                         Vakant                       
      76:00 Vakant                                         Vakant                       
      79:00 Vakant                                         Vakant                       
      82:00 Vakant                                         Vakant                       



D21L  (15)         6.1 km  230 m   18 K    

      57:00 Burdová Adéla                434894 LDC9152    LDC KOB Děčín                
      60:00 Neradová Alena               886283 LIT8551    LIT KOB Chemopetrol Litvínov 
      63:00 Posseltová Tereza            411767 TJN9252    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      66:00 Hrobařová Lenka                9482 ASU7751    ASU Magnus Orienteering      
      69:00 Poloprutská Markéta         2020750 VLI9251    VLI Slavia Liberec orienteer 
      72:00 Neradová Eva                   8115 LIT8951    LIT KOB Chemopetrol Litvínov 
      75:00 Kožinová Jana                502089 PGP6651    PGP SK Praga                 
      78:00 Korejčíková Dáďa               8546 LLI5550    LLI TJ Loko Liberec          
      81:00 Wagner Sophie                  6528 ZIS9151    ZIS Zittau Sud               
      84:00 Zemanová Šárka                52336 VLI8553    VLI Slavia Liberec orienteer 
      87:00 Krpatová Klára               416846 TJN9353    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      90:00 Bernášková Petra              49987 STB8297    STB TJ Stadion Nový Bor      
      93:00 Vakant                                         Vakant                       
      96:00 Vakant                                         Vakant                       
      99:00 Vakant                                         Vakant                       



D35  (7)           4.3 km  150 m   14 K    

       2:00 Reisingerová Martina         236061 DLT7251    DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 
       6:00 Posseltová Romana            410359 TJN7050    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      10:00 Macháčková Michaela            8328 FYD7299    FYD Jizerský klub OB Frýdlan 
      14:00 Linková Iva                   51809 TUR6850    TUR OOB TJ Turnov            
      18:00 Dolejší Lenka                434839 STB7499    STB TJ Stadion Nový Bor      
      22:00 Zabořilová Romana              7775 JEN7457    JEN OB Jenišovice            
      26:00 Maršálová Kateřina            49967 VLI7450    VLI Slavia Liberec orienteer 



D40  (14)          3.7 km  150 m   15 K    

      10:00 Šmausová Gabriela            232510 TJN6951    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      13:00 Svobodová Lucie                8519 BOR7151    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      16:00 Šmausová Dana                307416 TJN6750    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      19:00 Burdová Simona               440493 LDC6851    LDC KOB Děčín                
      22:00 Abelová Ivana                 52909 STB6798    STB TJ Stadion Nový Bor      
      25:00 Picková Helena               416843 TJN6952    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      28:00 Žihlová Lucie                434597 LLI6952    LLI TJ Loko Liberec          
      31:00 Pustaiová Romana             434578 TJN6851    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      34:00 Forstová Lenka               410727 MFP6850    MFP VŠSK MFF UK Praha        
      37:00 Fürstová Kateřina           2032126 LLI6954    LLI TJ Loko Liberec          
      40:00 Koucká Ivana                 361943 EKP6850    EKP VŠTJ Ekonom Praha        
      43:00 Labská Bohuslava             428281 LLI6951    LLI TJ Loko Liberec          
      46:00 Matějková Martina             52924 LTP6850    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      49:00 Vakant                                         Vakant                       



D45  (13)          3.3 km  115 m   14 K    

      67:00 Košková Vlasta               410719 LLI6351    LLI TJ Loko Liberec          
      70:00 Kovářová Alena               232914 LTP6151    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      73:00 Marešová Pavlína               8465 BOR6651    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      76:00 Vlčková Jindra                 8347 LDC6451    LDC KOB Děčín                
      79:00 Petrová Věra                  51218 VLI6251    VLI Slavia Liberec orienteer 
      82:00 Jedličková Zdena               8467 BOR6250    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      85:00 Wagner Martina                 6502 ZIS6450    ZIS Zittau Sud               
      88:00 Veselská Kateřina              7711 VLI6551    VLI Slavia Liberec orienteer 
      91:00 Večeřová Ivana               232618 TJN6052    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      94:00 Pávková Jana                   8445 BOR6550    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      97:00 Pološčuková Monika             7722 SMB6551    SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boles 
     100:00 Gorčicová Ivana                8179 CHA6550    CHA OK Chrastava             
     103:00 Pecková Ivana                 51601 EKP6252    EKP VŠTJ Ekonom Praha        



D50  (4)           3.3 km  115 m   14 K    

       1:00 Šípová Soňa                  232182 BOR6150    BOR OK Jiskra Nový Bor       
       7:00 Jermanová Eva                425590 TJN6150    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
     106:00 Šaffková Zuzana                8162 CHA5150    CHA OK Chrastava             
     112:00 Bradnová Věra                  8168 CHA5550    CHA OK Chrastava             



D55  (12)          2.5 km  85 m   14 K     

      72:00 Böhmová Eva                  232515 TJN5450    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      75:00 Bartoňová Marie                8433 BOR5351    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      78:00 Neradová Alena                 8110 LIT5051    LIT KOB Chemopetrol Litvínov 
      81:00 Havlová Jaroslava              4631 JEN5452    JEN OB Jenišovice            
      84:00 Klímová Jitka                  8166 KAS5451    KAS KOB Kamenický Šenov      
      87:00 Matoušková Marie               7742 LJN5550    LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad 
      90:00 Úlehlová Ivana                 8553 BOR5150    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      93:00 Lukavcová Lenka                8259 TJN5452    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      96:00 Vakant                                         Vakant                       
      99:00 Ševčíková Alena                8165 CHA5351    CHA OK Chrastava             
     102:00 Vakant                                         Vakant                       
     105:00 Vakant                                         Vakant                       



D60  (6)           2.5 km  85 m   14 K     

      33:00 Pachnerová Jaroslava           8283 VLI5152    VLI Slavia Liberec orienteer 
      36:00 Folprechtová Marie             8212 TUR4250    TUR OOB TJ Turnov            
      39:00 Kohoutová Jitřenka            51265 UVP4850    UVP Slovan Praha             
      42:00 Karmazínová Ivana             51216 VLI5150    VLI Slavia Liberec orienteer 
      45:00 Šlézrová Eva                   8211 TUR4350    TUR OOB TJ Turnov            
      48:00 Vakant                                         Vakant                       



D65  (7)           2.5 km  85 m   14 K     

      51:00 Nejezchlebová Věra            51384 KAS4551    KAS KOB Kamenický Šenov      
      54:00 Horčíková Marie                8151 CHA4350    CHA OK Chrastava             
      57:00 Langrová Marie                 8542 BOR3750    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      60:00 Štrojsová Jaroslava            8228 KAS4350    KAS KOB Kamenický Šenov      
      63:00 Krausová Marie                51214 LLI4451    LLI TJ Loko Liberec          
      66:00 Haufe Heiderose                6381 ZIT4351    ZIT HSG Turbine Zittau       
      69:00 Vakant                                         Vakant                       



H10  (11)          1.8 km  70 m   5 K      

       2:00 Zabořil Vojta                 51543 JEN0101    JEN OB Jenišovice            
       5:00 Adamec Martin                  4417 TJN0106    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
       8:00 Kožina Štěpán                  9877 PGP0300    PGP SK Praga                 
      11:00 Vávra Pavel                    4369 BOR0101    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      14:00 Pavel Martin                   4415 TJN0004    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      17:00 Gilich Kryštof               232908 LTP0101    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      20:00 Forst Antonín                218851 MFP0101    MFP VŠSK MFF UK Praha        
      23:00 Kubec Jan                      4380 BOR0004    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      26:00 Budský Ondřej                  4416 TJN0105    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      29:00 Vakant                                         Vakant                       
      32:00 Růta Matyáš                    4420 TJN0102    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 



H10L  (9)          3.3 km  85 m   5 K      

      33:00 Dejnožka Vojtěch            2027224 TJN0300    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      39:00 Bradáč David                2032132 LLI0203    LLI TJ Loko Liberec          
      45:00 MELLAN JONÁŠ                 888622 TUV        TUV SOK TJ Turnov            
      51:00 Zabořil Ondra                  7780 JEN0401    JEN OB Jenišovice            
      57:00 Vitebský Lukáš                 4418 TJN0302    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      63:00 HÁJEK KRYŠTOF                886280 TUV        TUV SOK TJ Turnov            
      69:00 Lange Andre                 2027212 TJN0201    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      75:00 Vakant                                         Vakant                       
      81:00 Vakant                                         Vakant                       



H12  (18)          2.3 km  85 m   8 K      

       1:00 Kameník David                  4364 BOR0003    BOR OK Jiskra Nový Bor       
       4:00 Hladík Jan                   441538 TUV0002    TUV SOK TJ Turnov            
       7:00 Kučera Tomáš                 420429 LTP0000    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      10:00 Ullrich Jakub                  4359 BOR9900    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      13:00 Zappe Nicholas              2027206 TJN0003    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      16:00 Bradáč Jakub                2032105 LLI0002    LLI TJ Loko Liberec          
      19:00 Pavlovec Dan                   4372 BOR0001    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      22:00 Meduna Jakub                   7758 DOK0000    DOK OK Doksy                 
      25:00 Šmaus Antonín               2025357 TJN0001    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      28:00 Thoř Tomáš                     6886 TUV9903    TUV SOK TJ Turnov            
      31:00 Mareš Vít                      4370 BOR0000    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      34:00 Němeček Josef                436942 TJN0002    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      37:00 Melichar Petr                 51203 LLI0001    LLI TJ Loko Liberec          
      40:00 Ježek Josef                  411581 TUV9901    TUV SOK TJ Turnov            
      43:00 Novotný Marek                232325 TJN9901    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      46:00 Vakant                                         Vakant                       
      49:00 Vakant                                         Vakant                       
      52:00 Vakant                                         Vakant                       



H14  (12)          2.7 km  85 m   11 K     

      35:00 Matějka Lukáš                420417 LTP9802    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      41:00 Brož Dominik                      1 FYD9801    FYD Jizerský klub OB Frýdlan 
      47:00 Melichar Vojtěch              51207 LLI9802    LLI TJ Loko Liberec          
      53:00 Kašpar Ludvík                331399 ZAK9800    ZAK SK Netopýr Zákupy        
      59:00 Kočvara Oldřich                7786 JEN9705    JEN OB Jenišovice            
      65:00 Ludvík Matyáš                 52904 STB9801    STB TJ Stadion Nový Bor      
      71:00 Šmaus Jan                    232505 TJN9700    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      77:00 Koštejn Vít                  888634 DOK9800    DOK OK Doksy                 
      83:00 Hájek Jan                    411526 JEN9703    JEN OB Jenišovice            
      89:00 Procházka Daniel               8241 LLI9703    LLI TJ Loko Liberec          
      95:00 Vakant                                         Vakant                       
     101:00 Vakant                                         Vakant                       



H16  (8)           3.9 km  150 m   12 K    

      27:00 Labský Jan                   428203 LLI9602    LLI TJ Loko Liberec          
      33:00 Žaloudek Jan                 232918 LTP9605    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      39:00 Hájek Vojtěch                896978 TJN9502    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      45:00 Fürst Matouš                 436960 LLI9603    LLI TJ Loko Liberec          
      51:00 Kadečka Adam                 411527 JEN9601    JEN OB Jenišovice            
      57:00 Burda Matěj                  435212 LDC9602    LDC KOB Děčín                
      63:00 Vakant                                         Vakant                       
      69:00 Vakant                                         Vakant                       



H18  (7)           5.1 km  225 m   17 K    

      43:00 Žaloudek Matěj               232917 LTP9505    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      49:00 Stránský Martin                8526 BOR9400    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      55:00 Boskovský Tomáš                7755 DOK9400    DOK OK Doksy                 
      61:00 Čechlovský Jan                 8200 CHA9300    CHA OK Chrastava             
      67:00 Hulha Lukáš                   52931 LTP9405    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      73:00 Vakant                                         Vakant                       
      79:00 Vakant                                         Vakant                       



H21K  (25)         6.5 km  300 m   19 K    

      32:00 Průcha Pavel                1993526 BOR9304    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      35:00 Přinda Oldřich              1302773 VLI5101    VLI Slavia Liberec orienteer 
      38:00 Beránek Petr                   8524 BOR6701    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      41:00 Petr Josef                     8287 VLI6300    VLI Slavia Liberec orienteer 
      44:00 Novák Jaroslav               897381 DOK5501    DOK OK Doksy                 
      47:00 Večeřa Martin                232508 TJN9105    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      50:00 Karmazín Petr                361986 VLI4901    VLI Slavia Liberec orienteer 
      53:00 Picek Štěpán                 232509 TJN9601    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      56:00 Stránský Michal               52901 BOR8900    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      59:00 Horák Patrik                 888604 TUR9502    TUR OOB TJ Turnov            
      62:00 Poloprutský Tomáš             51227 VLI6205    VLI Slavia Liberec orienteer 
      65:00 Posselt Martin               232512 TJN9501    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      68:00 Přinda Lukáš                   8300 VLI7701    VLI Slavia Liberec orienteer 
      71:00 Moravec Jan                    4423 TUR        TUR OOB TJ Turnov            
      74:00 Krausz Milan                   8127 FSP6700    FSP VŠTJ Stavební fakulta Pr 
      77:00 Kašpar Ludvík                410399 ZAK7200    ZAK SK Netopýr Zákupy        
      80:00 Forst Libor                  303939 MFP6301    MFP VŠSK MFF UK Praha        
      83:00 Cerha Milan                 1007531 TUR7703    TUR OOB TJ Turnov            
      86:00 Francke Jan                    4431 NER5       NER5 Neregistrovaní 5        
      89:00 Kučera Jindřich              232904 LTP9600    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      92:00 Vakant                                         Vakant                       
      95:00 Vakant                                         Vakant                       
      98:00 Vakant                                         Vakant                       
     101:00 Gorčica Pavel                  8174 CHA6200    CHA OK Chrastava             
     104:00 Vakant                                         Vakant                       



H21L  (26)         8.7 km  370 m   24 K    

       1:00 Martan Jiří                    8129 VLI7300    VLI Slavia Liberec orienteer 
       5:00 Štryncl Pavel                  4414 NER4       NER4 Neregistrovaní 4        
       9:00 Picek Jan                    416840 TJN9101    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      13:00 Kořínek Tomáš                  7761 BOR9007    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      17:00 Vančura Martin                51234 TJN8002    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      21:00 Pachner Pavel                  8298 VLI7503    VLI Slavia Liberec orienteer 
      25:00 Mareš Martin                   8487 BOR6501    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      29:00 Suslov Sergej               1301635 VLI8801    VLI Slavia Liberec orienteer 
      33:00 Peterka Vojtěch              515503 LLI7502    LLI TJ Loko Liberec          
      37:00 Pešík Michal                2025338 TJN7701    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      41:00 Henych Martin                886514 SJC8601    SJC Sportcentrum Jičín       
      45:00 Koucký Roman                 515195 EKP6301    EKP VŠTJ Ekonom Praha        
      49:00 Kobr Tomáš                  1969696 TJN8901    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      53:00 Henych Petr                  515132 VLI6001    VLI Slavia Liberec orienteer 
      57:00 Ludvík Vojtěch               920668 STB9301    STB TJ Stadion Nový Bor      
      61:00 Zakouřil Vít                 886823 TUR9301    TUR OOB TJ Turnov            
      65:00 Gálus Igor                   336784 LDC7302    LDC KOB Děčín                
      69:00 Pávek Petr                     8466 BOR9008    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      73:00 Horáček Michal               500290 VLI7700    VLI Slavia Liberec orienteer 
      77:00 Nerad Jaroslav                 8108 LIT9001    LIT KOB Chemopetrol Litvínov 
      81:00 Pecka Jan                    515152 EKP6800    EKP VŠTJ Ekonom Praha        
      85:00 Vakant                                         Vakant                       
      89:00 Vakant                                         Vakant                       
      93:00 Vakant                                         Vakant                       
      97:00 Vakant                                         Vakant                       
     101:00 Vakant                                         Vakant                       



H35  (7)           6.5 km  300 m   19 K    

       0:00 Bradáč Stanislav             434598 LLI7201    LLI TJ Loko Liberec          
       4:00 Novotný Dušan                232502 TJN7002    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
       8:00 Žitný Tomáš                   49971 SMB6401    SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boles 
      12:00 Balogh Jan                  2032176 TJN        TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      16:00 Kvapil Petr                    8322 TUV7402    TUV SOK TJ Turnov            
      20:00 Kučera Martin                232901 LTP6500    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      24:00 Vakant                                         Vakant                       



H40  (18)          6.1 km  230 m   18 K    

       0:00 Nosek Petr                   336778 DLT6901    DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 
       3:00 Bruner Luboš                 420430 LTP6501    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       6:00 Fürst Aleš                   436961 LLI6801    LLI TJ Loko Liberec          
       9:00 Koštejn Pavel                887931 DOK7100    DOK OK Doksy                 
      12:00 Macháček Aleš                  8333 FYD6400    FYD Jizerský klub OB Frýdlan 
      15:00 Posselt Martin               232256 TJN6802    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      18:00 Kovář Karel                  420454 LTP6102    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      21:00 Ženíšek Jan                    8149 SUL4701    SUL OOB TJ Slavoj Severotuk  
      24:00 Honzík Tomáš                  51232 VLI7000    VLI Slavia Liberec orienteer 
      27:00 Kovář Boris                    4413 NER2       NER2 Neregistrovaní 2        
      30:00 Pavel Petr                   420408 LTP6806    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      33:00 Průšek Petr                    8486 BOR7003    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      36:00 Žejdlík Michal                51331 LTP7001    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      39:00 ŠRITR MARTIN                 232388 TUV        TUV SOK TJ Turnov            
      42:00 Pustai Josef                 232643 TJN6300    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      45:00 Lederer Pavel                  8147 SUL6602    SUL OOB TJ Slavoj Severotuk  
      48:00 Vakant                                         Vakant                       
      51:00 Vakant                                         Vakant                       



H45  (13)          5.1 km  225 m   17 K    

       1:00 Doškář Boris                   8490 BOR6400    BOR OK Jiskra Nový Bor       
       4:00 Picek Jan                    416839 TJN6500    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
       7:00 Vlček Petr                   435220 LDC6401    LDC KOB Děčín                
      10:00 Pavlovec Petr                219203 BOR6303    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      13:00 Hoidekr Pavel                  8240 LLI5901    LLI TJ Loko Liberec          
      16:00 Šmaus Ivan                     8270 TJN6249    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      19:00 Kubec Pavel                   49985 STB6601    STB TJ Stadion Nový Bor      
      22:00 Kožina Petr                   51632 PGP6000    PGP SK Praga                 
      25:00 Novotný Otakar                 8260 TJN5604    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      28:00 Sobek Pavel                   51210 LLI6302    LLI TJ Loko Liberec          
      31:00 Vydra Ivan                     8185 PEN6600    PEN OK RECO Sport            
      34:00 Vakant                                         Vakant                       
      37:00 Vakant                                         Vakant                       



H50  (10)          4.3 km  150 m   14 K    

      33:00 Swoboda Petr                 232499 LTP5913    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      36:00 Pávek Miloš                    8436 BOR5801    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      39:00 Provazník Jiří                 8221 TUR5102    TUR OOB TJ Turnov            
      42:00 Hulha Karel                   52927 LTP6001    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      45:00 Dikoš Pavel                   50000 BOR6003    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      48:00 Nerad Jaroslav                 8103 LIT5802    LIT KOB Chemopetrol Litvínov 
      51:00 Eiselt Miloš                  52917 LTP5802    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      54:00 Průcha Miloslav             1958242 BOR5800    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      57:00 Vakant                                         Vakant                       
      60:00 Vakant                                         Vakant                       



H55  (9)           4.3 km  150 m   14 K    

      66:00 Hudský Vlastimil               8214 TUR5100    TUR OOB TJ Turnov            
      69:00 Jedlička Miroslav            336709 JEN5301    JEN OB Jenišovice            
      72:00 Pavlík Milan                  51231 CHA5400    CHA OK Chrastava             
      75:00 Böhm Karel                   416833 TJN5101    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      78:00 Jakubec Jindřich               8351 TUR4801    TUR OOB TJ Turnov            
      81:00 Bárta Miroslav                 7778 JEN5201    JEN OB Jenišovice            
      84:00 Ševčík Milan                   8199 CHA5003    CHA OK Chrastava             
      87:00 Horák Petr                     8262 TJN5602    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      90:00 Vakant                                         Vakant                       



H60  (13)          3.8 km  130 m   16 K    

       2:00 Matoušek Luboš                 7741 LJN4700    LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad 
       8:00 Pospíšil Jiří                  8323 TUV4701    TUV SOK TJ Turnov            
      14:00 Ježek Ladislav               253372 VLI4900    VLI Slavia Liberec orienteer 
      20:00 Peterka Josef                 51204 LLI4702    LLI TJ Loko Liberec          
      26:00 Juřina Robert                  8332 FYD4900    FYD Jizerský klub OB Frýdlan 
      32:00 Richtr Jiří                    7777 JEN5001    JEN OB Jenišovice            
      38:00 Hlaváč Jaroslav                7718 SMB4801    SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boles 
      44:00 Lukavec Miloslav               8258 TJN4901    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      50:00 Merhulík Václav                8502 BOR4800    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      56:00 Folprecht Eduard              51815 TUR4301    TUR OOB TJ Turnov            
      62:00 Babický Tomáš                  8890 DLT5001    DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 
      68:00 Švihovský Jaroslav             8533 BOR5003    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      74:00 Vakant                                         Vakant                       



H65  (7)           3.3 km  115 m   14 K    

      25:00 Nejezchleba Jiří               8235 KAS4600    KAS KOB Kamenický Šenov      
      31:00 Kohout Tomáš                   7930 UVP3700    UVP Slovan Praha             
      37:00 Kraus Jan                     51213 LLI4501    LLI TJ Loko Liberec          
      43:00 Zakouřil Václav                8324 TUV4301    TUV SOK TJ Turnov            
      49:00 Malý Bohumil                   4412 KAS4500    KAS KOB Kamenický Šenov      
      55:00 Lukáš Zdeněk                   8243 LLI4502    LLI TJ Loko Liberec          
      61:00 Vakant                                         Vakant                       



H70  (11)          2.5 km  85 m   14 K     

       0:00 Mašek Pavel                    8544 BOR3602    BOR OK Jiskra Nový Bor       
       3:00 Glaser Wolfgang                4805 ZIT4002    ZIT HSG Turbine Zittau       
       6:00 Petrželka Pavel               52900 TJN3800    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
       9:00 Langr Jan                      8541 BOR3601    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      12:00 Haufe Horst                   51342 ZIT3401    ZIT HSG Turbine Zittau       
      15:00 Picek Jan                    434577 TJN4000    TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
      18:00 Beránek Miroslav               4131 BOR3900    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      21:00 Štrojsa Josef                  8230 KAS4000    KAS KOB Kamenický Šenov      
      24:00 Lange Günter                   6247 ZIT4103    ZIT HSG Turbine Zittau       
      27:00 Úlehla Zdeněk                  8552 BOR4001    BOR OK Jiskra Nový Bor       
      30:00 Balcar Miroslav               53531 CHA3200    CHA OK Chrastava             



HDR  (22)          3.3 km  85 m   5 K      

       0:00 Svobodová Tereza               4374 BOR0150    BOR OK Jiskra Nový Bor       
       0:00 Janoušek Slávek                4360 BOR0400    BOR OK Jiskra Nový Bor       
       0:00 Clark Oskar William           52918 LTP0103    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       0:00 Urbanczyk Petr               342046 LTP0201    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       0:00 Riby Thomas                  897367 LTP0202    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       0:00 Šašek Jan                    897351 LTP0301    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       0:00 Žejdlíková Eliška            886252 LTP0350    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       0:00 Urbanczyková Jana            436962 LTP0550    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       0:00 Riby Philip                  897359 LTP0702    LTP OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       0:00 Dolejší Jan                  438039 STB        STB TJ Stadion Nový Bor      
       0:00 Průšková Terezka             446324 STB        STB TJ Stadion Nový Bor      
       0:00 Mašek Matěj                  446338 STB        STB TJ Stadion Nový Bor      
       0:00 MELLANOVÁ JUDITA             888605 TUV        TUV SOK TJ Turnov            
       0:00 HÁJKOVÁ TEREZA               888626 TUV        TUV SOK TJ Turnov            
       0:00 Kašpar Vojtěch                 4425 ZAK        ZAK SK Netopýr Zákupy        
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       



P2  (31)           2.3 km  100 m   8 K     

       0:00 Göttlichová Jitka              8448 BOR6752    BOR OK Jiskra Nový Bor       
       0:00 Jeřábek Petr                   8439 BOR7105    BOR OK Jiskra Nový Bor       
       0:00 Jeřábková Tereza               8438 BOR7563    BOR OK Jiskra Nový Bor       
       0:00 Chudějová Hana                 4403 EKP2       EKP2 VŠTJ Ekonom Praha       
       0:00 Chudějová Tereza               4404 EKP2       EKP2 VŠTJ Ekonom Praha       
       0:00 Voves Jan                      4406 EKP2       EKP2 VŠTJ Ekonom Praha       
       0:00 Voves Jakub                    4407 EKP2       EKP2 VŠTJ Ekonom Praha       
       0:00 Mullerová Senta                4408 EKP2       EKP2 VŠTJ Ekonom Praha       
       0:00 Muller Vojtěch                 4409 EKP2       EKP2 VŠTJ Ekonom Praha       
       0:00 Kubík Matěj                    4410 EKP2       EKP2 VŠTJ Ekonom Praha       
       0:00 Kubíková Bára                  4411 EKP2       EKP2 VŠTJ Ekonom Praha       
       0:00 David Vladimír               887929 EKP2       EKP2 VŠTJ Ekonom Praha       
       0:00 Koucký Martin                 53179 EKP9700    EKP VŠTJ Ekonom Praha        
       0:00 Dolejší Miloš                 52906 STB        STB TJ Stadion Nový Bor      
       0:00 Dejnožka Jiří               2027225 TJN        TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
       0:00 HÁJEK JAN                    411364 TUV        TUV SOK TJ Turnov            
       0:00 MELLAN MARTIN                411380 TUV        TUV SOK TJ Turnov            
       0:00 HLADÍKOVÁ JANA               411516 TUV        TUV SOK TJ Turnov            
       0:00 JEŽKOVÁ JANA                 411519 TUV        TUV SOK TJ Turnov            
       0:00 JEŽEK JOSEF                  411591 TUV        TUV SOK TJ Turnov            
       0:00 Šarközyová Jana                4426 ZAK        ZAK SK Netopýr Zákupy        
       0:00 Fajstavrová Pavla            230718 NER5       NER5 Neregistrovaní 5        
       0:00 Lange Robert                2027213 TJN        TJN OOB TJ Tatran Jablonec n 
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       



P4  (20)           4.2 km  155 m   10 K    

       0:00 Spejchal Petr                  8472 BOR7512    BOR OK Jiskra Nový Bor       
       0:00 Košek Ladislav               410732 LLI5903    LLI TJ Loko Liberec          
       0:00 Melichar Jaromír               8503 LLI6301    LLI TJ Loko Liberec          
       0:00 Fragnerová Dana              246866 NER3       NER3 Neregistrovaní 3        
       0:00 Schejbal Petr                253138 NER3       NER3 Neregistrovaní 3        
       0:00 Schejbalová Alena            253139 NER3       NER3 Neregistrovaní 3        
       0:00 Baclíková Ivana              416849 NRG1       NER1 Neregistrovaní 1        
       0:00 Urban Jan                      4427 ZAK        ZAK SK Netopýr Zákupy        
       0:00 Boš Miroslav                   4428 ZAK6700    ZAK SK Netopýr Zákupy        
       0:00 Kašparová Marie              219333 ZAK7250    ZAK SK Netopýr Zákupy        
       0:00 Boš Daniel                     4429 ZAK9300    ZAK SK Netopýr Zákupy        
       0:00 Loosová Lenka                  4211 VLI        VLI Slavia Liberec orienteer 
       0:00 Müllerová Barbora           2032119 NER6       NER6 Neregistrovaní 6        
       0:00 Francke Michal                 4287 NER5       NER5 Neregistrovaní 5        
       0:00 Müllerová Jarmila           2032103 NER6       NER6 Neregistrovaní 6        
       0:00 Michek David                 433093 NER6       NER6 Neregistrovaní 6        
       0:00 Nieweltová Tereza            433094 NER6       NER6 Neregistrovaní 6        
       0:00 Urban Jan                      4430 ZAK        ZAK SK Netopýr Zákupy        
       0:00 Vakant                                         Vakant                       
       0:00 Vakant                                         Vakant                       



Nastavit jazyk: English, Deutsch   Všechna práva vyhrazena!!!   © Lukáš Ježek, 2004